Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica
Dzisiejsi Solenizanci
Akali
Biszkopcik12

Winx Club
Ogólnie o Winx Club
❧  Winxowe akcesoria  ☙

Strona 1 z 2 1 2 >
AutorWinxowe akcesoria
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-04-2013 16:45
Opowiedzcie co macie z Winxa w domu. Oczywiście chodzi o jakieś rzeczy. Ja w domu mam: Naklejki, okładkę albumu na naklejki, figurki Musy, Sky i Icy, skarbonkę, dużo karteczek, kosmetyki (których i tak nie używam), farby, plastelinę, piórnik, biżuterię, komiksy i filmy.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 04-04-2014 17:29
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Fanki Winxa
~kamila1101
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-04-2013 20:28
Ja mam: karteczki, pościel, segregator, całą kolekcję figurek Kinder Winx Belivix oprócz Layli, 50 magazynów, książki (wszystkie jakie wyszły w Polsce), lalki, kosmetyki, biżuterię, naklejki w albumie Panini, portfel, skrzyneczkę z naklejką i breloczkami (Tecna, Flora), dvd (wszystkie jakie wyszły w Polsce), gry (4),1 gra na PSP, figurki Stelli w przemianie i w ubraniu codziennym. Tyle.



Edytowane przez Sophie dnia 26-05-2013 20:55
https://issuu.com/mikami1101 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Fanki Winxa
~Ally
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-04-2013 15:13
No, wiesz, ja jestem za stara na karteczki itd, ale zbieram te figurki z niespodzianek, mam ich trochę. Po za tym zachowało się parę długopisów i naklejek. Kiedyś miałam kosmetyczkę z Winx, ale teraz zgubiła się.
Ja mam najwięcej rysunków z Winxa, uwielbiam je rysować. Taak tego mam zdecydowanie najwięcej.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Fanki Winxa
~Emi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-04-2013 15:25
Najwięcej mam chyba karteczek, które zbierałam gdy byłam młodsza i jeszcze nie znałam Winx. Miałabym ich więcej, ale no niestety, nie wiedziałam o Winx kompletnie nic i dlatego więcej karteczek zbierałam z innych bajek. Mam też cztery figurki z niespodzianek, są to Flora, Tecna i Layla Believix, oraz Sky. Miałam jeszcze kiedyś długopisy z naszej ulubionej kreskówki, ale je już dawno zgubiłam



Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 04-04-2014 17:29
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Fanki Winxa
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-04-2013 16:21
Ja mam baardzo mało. Parę ołówków, długopisów, gumkę i linijkę. Mam jeszcze lalkę Stelli z berłem ale dawno się nią nie bawię. Zatrzymałam ją gdyż darze ją sentymentem i trudno było mi ją wyrzucić tak jak Will z sercem kondrakaru które juz dawno przestało świecić mruga.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Fanki Winxa
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 07-04-2013 16:42
Jestem fanką Winx'a a mam... stare karteczki. Chyba ze dwie. XD
Tak, cała moje kolekcja, jest, co podziwiać.


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Fanki Winxa
~MagicalNelly
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-04-2013 16:57
Ja mam 5 karteczek, 2 piórniki-kosmetyczki pełne prezentów z magazynów, 3 gry, 7 książek, piórnik, długopis, 2 linijki, ołówek, naklejki, 27 gazetek, wydanie specjalne magazynu, lalkę Stella Enchantix, figurki Musy, Stelli oraz Layli z różowych kinder niespodzianek, kwiaciarnię Flory z serii Magic City, 7 płyt z odcinkami (w tym jedna z pierwszym filmem). To wszystkie moje rzeczy z Winx. Spora kolekcja, c'nie niegrzeczny?


Blog
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Fanki Winxa
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-04-2013 18:08
Mam strasznie mała kolekcję. Jakieś badziewne naklejki, dobra, może nie są aż takie złe, ale to tylko naklejki. Jakieś dwa magazyny, gdyż rodzic nie za bardzo rwie się z kasą do takich "Dupereli". Ach, Ci dorośli nie rozumieją w ogóle młodszych. Mam jakieś dwie karteczki w segregatorze, który jest gdzieś głęboko schowany w szufladzie xD.


48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Fanki Winxa
~musa106
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-04-2013 19:38
Ja mam niewiele - karteczki i płyty z 1,2 i 3 serii. Do tego magazyny. Niewiele, co nie?



zestaw by ja uśmiech
Blog
Edytowane przez Sophie dnia 26-05-2013 20:52
mam 483..... pytać na pw Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Fanki Winxa
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 08-04-2013 19:47
Z mojej kolekcji został mi segregator Winx no i niedawno kupione (kilka miesięcy temu) wszystkie figurki Believix oraz Sky i Icy z Kinder Niespodzianki. Magazynów już nie mam, bo nie chce mi się kupować, a stare wyrzuciłam (wycięłam sobie tylko ciekawe pozy lub okładki by ćwiczyć rysowanie). Mimo że mam dwadzieścia lat to takie gadżety mi nie przeszkadzają xd. A także mam Winx na Koncercie na DVD oraz: Tajemnicę Zaginionego Królestwa, Magiczną Przygodę i dołączony do któregoś z magazynów odcinek Łowcy czarodziejek.
Kiedyś, jak wychodziły gadżety z Winx'em - czyli koniec 2004 roku chyba, 2005 rok już na bank - miałam karteczki do segregatora z Bloom w transformacji, lalkę Florę z Chattą, plecak z Winx'em, jakiś długopis i chyba tyle (jak coś jeszcze sobie przypomnę to zedytuję posta).


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 17-04-2013 12:56
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Fanki Winxa
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-04-2013 22:09
Moja Winx'owa kolekcja? Całkiem spora. Na samym wstępie można się pochwalić około 1200 zdjęciami, obrazkami itp. Następnie dochodzi kolekcja karteczek - już zbyt wiele tego nie zostało - gdzieś z 35. Później dodajmy nalepki, stare przybory szkolne. Oczywiście nie można nie mieć dwóch filmów w domu oraz kilku odcinków. Figurek niestety prawdopodobnie nie uda mi się uzyskać. To już nie te lata.


pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Fanki Winxa
~Vivian
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-04-2013 12:11
Hm... Ja mam figurki Winx Believiex. Pudełeczko z Tecną z "Tajemnicy Zaginionego Królestwa". I dużo zeszytów z Bloom i Stellą. Mam także dużo magazynów z Winx i komiksów. Mam szminkę z Florą. W zasadzie to jest moja kolekcja Winx, choć nie jest zbyt duża, to jest moja.


(c) rossattiee

Edytowane przez Sophie dnia 26-05-2013 20:52
47473110 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Fanki Winxa
~Julietta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-07-2013 15:22
Ja mam tak: 23 magazyny, 3 książki, kosmetyki, biżuterię, zegarek, pościel, 2 lalki - Bloom i Stellę, płyty DVD, duuużo karteczek, portfel, piórnik i 2 gry. I choć to nie jest jakaś tam wielka kolekcja, to wydałam na to wszystko strasznie dużo kasy (placze), ale nie żałuję bo warto było :].


Moja "grafika".
Moje rysunki.
Mój ask.
Mój blog
''Problem to nie problem. Problemem jest twoje podejście do problemu'''. ~ Kapitan Jack Sparrow <3.
Av by Reb *-* <33.
Edytowane przez Ailen dnia 21-07-2013 14:48
49881408 http://winxforeverclub.blog.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Fanki Winxa
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-07-2013 15:31
Do mojej małej kolekcji należą: podkładka z Winx, dużo karteczek, które zbierałam, gdy byłam w młodszym wieku, kilkanaście płyt z odcinkami Winx'a, kilkanaście magazynów, lalka Stella w Enchantixie i jej wróżka Amore, figurka Sky'a. I to chyba tyle. A... i jeszcze mam mała poduszkę ze Stellą, Bloom i Florą w Believixie z biedronki (^^).



(c) Flamla
Stary, dobry winx.

Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 04-04-2014 17:33
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Fanki Winxa
~Amy
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-07-2013 13:31
Ja w domu mam tyle rzeczy z Winxa, że aż szok. Tak więc mam:
- karteczki,
- 2 segregatory,
- stos gazet,
- prezenty z gazet,
- piórnik,
- torebka (w której nie chodzę).

Moją kolekcję zamierzam zasilić w figurki z jajek niespodzianek.



(c) dla Flamli

GRAFIKA || ASK

Edytowane przez Ailen dnia 21-07-2013 14:52
48147100 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Fanki Winxa
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-07-2013 19:08
Najwyższa pora się przyznać: jestem winxowym fangirlsem z bardzo długim stażem. Na tym opiera się sukces jednej z kreskówek Rainbowa - masa dodatków, lalek, gadżetów, książek i magazynów, a wokół tuziny małych (i niekoniecznie małych) dziewczynek, które wszystko to chcą kupić. Czasami faktycznie trudno im się dziwić.

Jestem w posiadaniu kolekcji całkiem słusznych rozmiarów, choć trzeba przyznać, że za Polskę się nie wychylałam (co jednak nie znaczy, że jeżeli moja skarbonka nie jest pełna, na Ebayu pojawi się coś fantastycznego i o nadzwyczaj atrakcyjnej cenie, to tego nie kupię [były już trzy przypadki, bodajże Niemcy, Francja i teraz także Wielka Brytania]). W każdym już razie, coby nie przedłużać, w jej skład wchodzą:
- praktycznie wszystkie polskie magazyny "Winx Club" (wyłączając kilka nowszych, które porażały mnie swoją beznadziejnością) i dodatki do nich (w większości nawet nietknięte);
- około dziesięciu numerów magazunu "Winx Club" po niemiecku (kolekcja stale się powiększa);
- jeden włoski numer "Winx Club" (ten z bikini [oddane dwuletniej kuzynce]) plus wydanie specjalne z dmuchanym siedziskiem i bodajże plakatem Winx Harmonix;
- cztery winxowe książki w twardej oprawie... *zerka do biblioteczki* "Tajemne moce Bloom", "Ostatnia księżniczka Sparks", "Wakacje wróżek", "Zdrada w Chmurnej Wieży";
- cała kolekcja książeczek "Odkryj świat Winx Club z...";
- książki: "Magia przyjaźni", "Magia natury";
- zgubiona "Winx Club: Magiczne portrety. jak rysować wróżki Winx";
- mydło w płynie z Bloom Believix;
- siedem [albo i więcej] malutkich notesików z Winx;
- trochę karteczek w segregatorze (wprawdzie w wieku wczesnopodstawówkowym miałam większą fazę na karteczki innego typu [głównie Disney Princess i W.I.T.C.H.], co nie zmienia faktu, że winxowych też mam "trochę");
- *idzie liczyć* dziesięć lalek (w tym większość od Mattela, który na zawsze pozostanie w mym sercu);
- małe laleczki Bloom i Flory Believix;
- chyba jakieś dwa zestawy figurek z Winx w stroju z pierwszej serii i przemianie;
- kilka saszetek Winx City, jedna saszetka Magic Alfea;
- trzy gry z Winx na PC (tego akurat trochę żałuję, ponieważ więcej frajdy dają nawet te zwykłe, darmowe i niewinxowe);
- TZK i dwie MP na DVD [jedną MP oddam kuzynce, kiedy podrośnie];
- cała kolekcja Tiny plus (prawie) wszystkie bieżące wydania Winx na DVD;
- cała kolekcja Winx z kinder niespodzianek plus masa powtórek;
- stary album na naklejki Winx (oddała mi go koleżanka) i już mój, ten z czwartej serii, niestety nie ze wszystkimi naklejkami (powtórek też trochę niestety mam) plus mini-album TZK z McDonalda;
- piżama (którą oczywiście paskudnie upaprałam i, która jest już na mnie dużo za mała);
- plecak ze Stellą, który nosiłam bodajże w klasach 4-6 podstawówki;
- pościel z Winx w strojach z drugiej serii;
- jakieś drobiazgi w stylu gumek-szminek, pudełka na kredki, bodajże dwóch zabawek z winxowych podrabianych niespodzianek itd.

A ponadto jestem przecież winxowskim rysownikiem-amatorem, więc praktycznie cały mój pokój może zostać zmieniony w kopalnię prehistorycznych rysunków z jakąś OC'ką bądź też konkretną czarodziejką "z kanonu". I jakieś obrazki, które pozapisywałam na komputerze, grafiki. stare blogi, tkwiące w czeluściach Internetu - tak, to też może służyć za dowody zbrodni. A już poza tym: Lucinda, jej siostra, Selena i reszta wymyślonych przeze mnie postaci.

Chyba to wszystko. ^^"
Jak widać - dla Rainbow jestem prawdziwym skarbem. Zarabiają na mnie i to całkiem dużo. A raczej: zarabiają na moich rodzicach...




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3

Edytowane przez Reverienne dnia 16-01-2014 22:31
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Fanki Winxa
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-07-2013 15:34
Hahaha, jestem fanką Winxa. Taak, oczywiście. Ale mam chyba najmniej rzeczy z wszystkich Was. Jedyne co mam takiego winxowego, to:
- karteczki - zbierałam, kiedy byłam młodsza. Mam ich ponad 100 i nie żałuję, na szczęście,
- długopisy - dużo się ich nazbierało, ale połowa z nich nie ma już wkładów,
- naklejki i plany lekcji (które też są naklejkami),

Strasznie tego mało, wiem. Ale nie lubię wydawać kasy na magazyn czy lalki. Przecież w magazynie nie ma już ciekawych artykułów (a jak są, to naprawdę bardzo rzadko), a lalkami się nie bawię (ja i lalki = mieszanka wybuchowa wow).



Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 04-04-2014 17:38
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Fanki Winxa
~WinxMelodia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-08-2013 14:30
Ja nie mam nic z winx. Kiedyś miałam gazetki ale mama spaliła.
Ale uważam się tak czy siak za fankę Winx.

EDIT
Znalazłam dwie płyty Winx, 3 gazetki, kosmetyczkę, 2 bransoletki, 4 kolczyki, 1 wisiorek, 5 torebek i karteczki. Wszystko leżało w moim pokoju, a akurat miałam przemeblowanie XD.


To jest historia bez końca
zaczęło się bajką i się nie zakończy

OPOWIADANIE | GRAFIKA

Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 04-04-2014 17:38
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Fanki Winxa
użytkownik usunięty
Dodane dnia 30-08-2013 21:24
Mam jedynie parę starych magazynów, album z naklejkami z pierwszej serii, jedną naklejkę na zeszyt i lalkę Layli w stroju przeciwdeszczowym.
AutorRE: Fanki Winxa
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-08-2013 13:30
No, ja jestem, że tak powiem "byłą" fanką, bo mam rzeczy i przybory z Winx, ale raczej ich nie używam i nie zbieram na chwilę obecną. Sądzę też, że już się ten stan rzeczy nie zmieni - chyba z tego wyrosłam. W sensie nie z Winx, tylko z tych wszystkich pierdółek, które oferują nam sklepy i hurtownie.
Jestem w posiadaniu 3 segregatorów Winx, oczywiście 2 z nich pękają od wkładów z kompletami i całych wkładów karteczek. Dużo z nich dostawałam, nie było tak, że całe kieszonkowe wydawałam na zakup karteczek, których ceny kiedyś mnie wręcz odstraszały. "10 złotych za wkład naklejek, chyba jacyś nienormalni są..." pamiętam jak w myślach wyzywałam właścicieli sklepów, że ich asortyment jest taki drogi. XD
Oprócz karteczek, mam kilka drobnych rzeczy np. ołówki miałam, ale były tak wygodne w pisaniu, że wszystkie wytraciłam, aż został centymetrowy rysik i nie chciałam zrobić sobie jakiejś wady dłoni (? XD) od używania ich. Miałam długopisy od kuzyna z Anglii. Mam pudełko na długopisy, takie blaszane z moimi ulubionymi Winx - Musą, Stellą i Laylą. No i blaszana temperówka, na której jest Stella, Bloom zamazaną markerem (XD) i Tecną bodajże.
Szczerze, to nie posiadam i nie posiadałam nigdy żadnego numeru magazynu. Miałam sąsiadkę, która miała tego wszystkiego na potęgę. Wiecie - W.I.T.C.H. i Winx, pożyczałam od niej. Miałam ważniejsze wydatki, niż kupowanie tego. XD


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.