Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica
Dzisiejsi Solenizanci
Akali
Biszkopcik12

Winx Club
Ogólnie o Winx Club
❧  Moda w Winxie  ☙

Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
AutorRE: Moda w Winxie
~Velivea
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-08-2012 15:48
Jestem dość odważną osobą. Jedyne czego nie trawię, to ubrań, które odkrywają brzuch. Założyłabym z chęcią ciuszki w stylu Winx, aczkolwiek, nie wszystkie :). Ostatnio, najbardziej spodobał mi się strój Bloom i Layli z piątego sezonu. Miałabym ochotę też na ubranko Tecny, ale niestety, top jest za krótki :P.
Najbardziej stylowy jest jednak strój Tecny z czwartego sezonu. Byłam pozytywnie zaskoczona. Bardzo elegancki.
Edytowane przez Velivea dnia 24-11-2012 19:21
Prywatne Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moda w Winxie
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-11-2012 19:11
Na pohybel strojom odsłaniającym brzuch! Straffi ma naprawdę dość intensywną fazę na tego typu bluzki, zwłaszcza, że większość strojów właśnie taki krój ma. W tym niektóre transformacje, większość Enchantixów i bodajże wszystkie Believixy. To boli. Całe szczęście, że znalazły się jakieś wyjątki (garstka ich, ale przynajmniej cudne są). Osobiście ciężko mi się nie ślinić, widząc większość garderoby Flory. Tylko zmodyfikować niektóre bluzki, tak by nie wyglądały jak wzięte z plaży, a kupiłabym wszystkie. Te sukienki! Te zestawy! Jedynie o buty mogłabym się przyczepić, bo nienawiścią długą i zawziętą darzę wszystkie obcasy, ale nie można mieć przecież wszystkiego. Starczy sukienka - jedna, druga, trzecia... Zestawy też ma ładne, choć bez żadnych modyfikacji wzięłabym "Tutti Frutti", jak na stroje z tej serii mówię. ^^ Chociaż nie, przepraszam, w gruncie rzeczy ta kolekcja ma to do siebie, że wszystkie Winx (oprócz Bloom) wyglądają w niej świetnie. Jej [Flory] kolekcja zimowa jest jedną z najlepszych. Ogółem: ma naprawdę piękne stroje, na tyle ładne, by chciałoby się je mieć. Sukienkę Enchantixową też!

Stroje łyżwiarskie, sukienki, suknie balowe, stroje kąpielowe, kolekcja "Tutti Frutti" - Frutti Music Bar, kolekcja zimowa, stroje z II koncertu Winx, stroje na deszcz, stroje baletowe, niektóre zestawy (jak ten Tecny czy ten Stelli, niektóre stroje z czwartej i piątej serii; Enchantix Bloom i Flory. <3




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3

Edytowane przez Reverienne dnia 24-11-2012 19:12
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moda w Winxie
~Carla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-11-2012 19:45
Ja ogólnie w Winxowych butach nigdzie bym nie zaszła. Wystarczy mi mały obcas i już potykam się o byle co. Także to całkowicie odpada.
Niektóre ciuchy są naprawdę pomysłowe i udane - pod warunkiem że nie są w rażących kolorach. Ogólnie jak już bym miała coś na siebie włożyć z Winxowej szafy, pewnie wybrałabym coś w stonowanych kolorach.

Co do bluzek odsłaniających brzuch - kiedyś gdzieś czytałam że właśnie takie były w modzie. Zapewne stąd Straffi miał inspirację.

No i jeszcze wydłużyłabym spódniczki. Boże, widzisz i nie grzmisz.


stary magiczny dziad
http://twitter.com/crinuyi Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moda w Winxie
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-11-2012 15:43
Niektóre ubrania Winx są świetne. Z chęcią założyłabym prawie wszystkie stroje z 4 bądź 5 serii. Jednakże myślę, że stroje z pierwszych trzech serii nie są zbyt piękne i raczej bym ich nie założyła. Ubiór do Enchantixu oraz Harmonixu też jest ładny.
Tak poza tym chcę dodać, iż irytuje mnie fakt, że Trix przez praktycznie wszystkie serie, w których są, mają te same stroje.



(c) Flamla
Stary, dobry winx.

Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 05-04-2014 21:16
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moda w Winxie
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-01-2013 18:12
W 1 i 2 sezonie stroje Winx nie podobały mi się. Teraz jest już lepiej. Ale nigdy bym ich na siebie nie włożyła :haha: . Na butach przeszłabym 2 kroki i wylądowałabym na ziemi. Trochę za dużo odkrywają. W niektórych strojach rozwalają mnie dodatki: szaliki i niektóre czapki to niewypał. Nie mówiąc o tym, że kolory czasami są zbyt jaskrawe. Stroje z 5 sezonu nawet, nawet mi się podobają.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moda w Winxie
~Ally
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-01-2013 14:25
Jak dla mnie stroje Winx są przesłodzone i zbyt świecące, ja jestem za strojami Trix są takie.... cóż nie mam na nie określenia ale bardzo mi się podobają. Z Winx podobają mi się tylko stroje Stelli ( 3 sezon, 4 sezon , 1 sezon ) i stroje Bloom ( 3 sezon, 5 sezon ) reszta jakoś nie przypadła mi do gustu. To były stroje codzienne, ale jeśli chodzi o transformacje to podobają mi się wszystkie transformacje Enchantixu.
Chętnie założyłabym stroje Trix, a z Winx to tylko stroje Stelli.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moda w Winxie
użytkownik usunięty
Dodane dnia 25-01-2013 14:12
Winxs Wings napisał/a:
Według mnie Winx najlepiej wyglądają w 5 serii. A Trix są niezmienne co nie oznacza że się nudzą też mają to coś mruga.

Ja również tak uważam. Stroje z 5 serii są najładniejsze i najlepiej wyglądają. Tecna bardzo się zmieniła. W pierwszej serii, ciuchy codzienne jak i transformacja były okropne, a teraz, co nowsza seria to Tecna lepiej wygląda. Co do Trix to nierozumiem, dlaczego nie mogliby dać im innych ciuchów? Teraz to mają sirenix, nie jest on zły, ale nie wyglądają w nim jak wiedźmy tylko jak ośmiornice...mellow



Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 05-04-2014 21:17
AutorRE: Moda w Winxie
~Vivian
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-06-2013 22:58
Ja bym nigdy nie założyła strojów z Winx. Bym wyglądała jak jakiś Shrek. Poza tym Winx wszędzie mają odkryte brzuchy. Ja bym z takim odsłoniętym brzuchem nigdy nie wyszła na ulicę. Podsumowując, ja się nigdy nie ubiorę w takie ciuchy jak Winx. Ale muszę przyznać, że Winx umieją się ubrać.


(c) rossattiee

Edytowane przez Sophie dnia 02-06-2013 10:45
47473110 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moda w Winxie
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-07-2013 14:26
Mi się najbardziej podobają stroje z trzeciego i piątego sezonu, zakładane przez Bloom, Florę i Stellę. Bloom - niebieskie kolory, moje ulubione. Jedyne co mi się nie podoba w jej stroju z piątego sezonu, to to, że jest tam róż mellow. Poza tym byłoby ok. Flora też ma całkiem fajny styl, jej stroje zawsze są ładne. U Stelli nie ma o czym gadać, zna się na modzie (tsaaa...), to i widać rezultaty. Jej stroje zawsze modne i na topie :cool:.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moda w Winxie
~DuskAstral
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-08-2013 13:43
Mi się zupełnie nie podobają zwykłe stroje od sezonów 1-3 .
Zdecydowanie wolę stroje z sezonów 4-5.
Stroje z przemian mi się podobają (poza strojem Tecny w Transformacji).
Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 05-04-2014 21:17
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moda w Winxie
~Julietta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-08-2013 17:50
Mam mieszaną opinię. Niektóre stroje mi się podobają, a niektóre nie. Na przykład taki strój Bloom z pierwszej serii był ohydny. Ta bluzeczka jeszcze jakoś uszła, ale spodnie za bardzo przypominają mi lata 70. Ubrania pozostałych czarodziejek w serii 1 były takie sobie. W 3 serii już im się poprawiło. Najbardziej podobał mi się strój Bloom i sukienka Stelli. Były takie... ładne! W 5 serii były najlepsze.

Pamiętaj o przecinkach i zasadach ortografii.//Vic


Moja "grafika".
Moje rysunki.
Mój ask.
Mój blog
''Problem to nie problem. Problemem jest twoje podejście do problemu'''. ~ Kapitan Jack Sparrow <3.
Av by Reb *-* <33.
Edytowane przez Victoria dnia 08-01-2017 13:49
49881408 http://winxforeverclub.blog.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moda w Winxie
~layla7
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-11-2013 08:59
Ja bym założyła stroje tylko z 3 serii, reszta jest zbytnio przesłodzona. Winx mają fajne ubrania w każdym sezonie, ale najlepsze są z 3 sezonu. W ogóle 3 sezon rządzi. Tylko strojów Tecny bym nie założyła, są takie zwykłe, jej ubiór jest niedopracowany.


Odchodzę z WB. Głównie z jednego powodu, ale to teraz nieważne. Niektórych z was, zapamiętam na zawsze oraz będę ciepło wspominać, a niektórych po prostu wymażę z pamięci. Może nie byłam nieraz lojalna dla niektórych z was, za to także chcę was przeprosić. Żegnaj WInxBloggerze! Do zobaczenia!
Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 05-04-2014 21:17
http://winx-ever.cba.pl/news.php Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moda w Winxie
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-11-2013 17:15
Im więcej serii, tym na Winxówny zakłada się więcej ozdób i innych pierdółek. Pominę już fakt, że włosy Stelli zostały chyba w szóstej serii potraktowane rozjaśniaczem.
Absolutnie jestem na nie, jeśli chodzi o te wymyślne fryzury i kroje. Ok, jakby to był jakiś konkretny odcinek o modzie, ale mam dość, za dużo tego! Jaskrawe i pełne błyskotek tła w serialu, powinny być stonowane przez proste stroje. Przykładami były serie od 1-3. Potem to nie wiem co się porobiło. W 3 serii już zaczęli kombinować, jednak Winx oprócz warkoczy, jeszcze jakoś nie wydziwiały z włosami. Uważam, że jeżeli twórcy chcieli zmienić wizerunek Winx, to powinni stanąć na trzeciej serii. Początek czwartej może bym jeszcze zniosła.
Jestem na nie, jeżeli chodzi o styl Winx. Teraz wszystkie ubierają się tak samo - bo Stella jest niby projektantką. Gdzie rockowy styl Musy, którego było jeszcze trochę w piętej serii. Co ze skrytą Tecną i sportowymi kreacjami Layli? Bezsens, zamieniać wszystkie Winx i ich osobowości w jeden podmiot.


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moda w Winxie
~EmilyWinxClub
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-11-2013 21:05
Włosy Stelli zostały potraktowane rozjaśniaczem jedynie w stroju piżamowym i tym do Lynphei. W każdym innym ma swój kurczakowaty żółty blond :P. Czy tam słoneczny jak kto woli.

Moim zdaniem ich stroję są dopasowane no może prócz 4 serii, gdzie Musa raptem porzuciła styl chłopczycy. Rozpuściła włosy, wyrzuciła spodnie i założyła fioletowo - różową sukienkę. Fakt wyglądała ładnie, ale czy to jej styl? Może chciała odmiany? Podobnie jest z Tecną, która raptem zaczęła nosić tak dziewczęce ciuchy i wyrzuciła swoje proste, trochę futurystyczne ubrania. Strasznie nie odpowiadała mi też ilość pierdółek i innych dodatków w ubraniach. Trochę to za dużo i wydaję mi się mało praktyczne to. Najgorsze były ubrania z czwartej serii z kolekcji Pokochaj Pluszaka. Tyle pierdółek, że masakra i to jeszcze tak strasznie dziewczęcych! Aż za bardzo jak dla sześciolatek! Ja się pytam co to za uszy na głowie Flory? W 3 serii zaczęli już eksperymentować jak powiedziałaś, ale jakoś mało udanie bo te stroje do miasta Magix mi nie pod pasowały. W 5 serii dali im bardziej indywidualne stroje. Musa dostała trochę rocka, Tecna odrobinę futurystyki z prostym krojem, Layla sportowo, Bloom ujdzie, Flora ładnie choć za dużo różu i zieleni. Stella gorzej jak dzieciak. Także ich wariacje z fryzurami mi się nawet podobają uśmiech. Dają się one poznać z innej strony wyglądu. Mamy szóstą serię i mundurki, które powinny mieć ograniczoną liczbę różu, spódniczki są za krótkie i brak tych spinek i kokardek z opaskami. To dorosłe kobiety nie dzieci. Pomysł z zmianą stroju i fryzury do każdej misji mi się podoba. Widać, że także tym się teraz promują :D.

To co można zarzucić:
- zbyt jaskrawe kolorowe kolory i tło.
- za dużo różu, i całkowity brak czerni,
- za duża ilość pierdółek i dodatków prawie w każdym ubraniu,
- stroje Winx przeważnie różnią się tylko kolorem i odrobinę dodatkami,
- długość materiału np.: (za) długie szarfy w Harmonixie, za krótkie spódniczki i zbyt obcisłe ciuszki, krótkie koszulki odsłaniające pół brzucha i pępek. Np.: stroje w Believixie i stroje do ćwiczeń w 6 sezonie, które wyglądają jakby Stella wyciągnęła je z kontynera i mało się różnią,
- czasami ciuchy są rodem dla sześciolatek, a przecież Winx mają już po 22 (Stella) i po 21 lat (reszta Winx).

Plusy:
+ fajne fryzury,
+ Winx za każdym razem wyglądają całkowicie inaczej co urozmaica serial,
+ dobrze dobrane kolory do Winx,
+ ogólnie ładnie to wygląda.

Jak dla mnie dobrze, że to jest choć powinni czasami ściemniać kolory, ale to chyba robią już w przyszłych transformacjach i u wiedźm.



Śliczna sygnaturka by Sophie
Śliczny awatarek by ChandSharma
Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 05-04-2014 21:21
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moda w Winxie
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-11-2013 20:18
Cóż, ja bym założyła ciuszki z 3 serii (oprócz stroju Tecny oczywiście). Najbardziej podoba mi się strój Stelli, Flory i Layli. Ubrania Winx w 1 serii w ogóle mi się nie podobają, niby nie są przesłodzone, ale i tak mi się nie podobają. Z 4 serii błagaaaam, nigdy bym się tak nie przesłodziła.


av (c) Chand

Edytowane przez Bananowa dnia 30-11-2013 14:13
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moda w Winxie
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-11-2013 13:23
Moda w Winxie podoba mi się, ale mają za krótkie bluzki i zbyt duże dekolty. Nie założyłabym czegoś takiego. Ubrania po transformacji są fajne, błyszczące. Piękne są szczególnie w Enchantixie. Stroje podobają mi się najbardziej w 5 serii.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Bananowa dnia 30-11-2013 14:11
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moda w Winxie
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 26-12-2013 17:20
Tecna napisał/a:
Moim zdaniem ich stroję są dopasowane no może prócz 4 serii, gdzie Musa raptem porzuciła styl chłopczycy. Rozpuściła włosy, wyrzuciła spodnie i założyła fioletowo - różową sukienkę. Fakt wyglądała ładnie, ale czy to jej styl ? Może chciała odmiany? Podobnie jest z Tecną, która raptem zaczęła nosić tak dziewczęce ciuchy i wyrzuciła swoje proste, trochę futurystyczne ubrania. Strasznie nie odpowiadała mi też ilość pierdółek i innych dodatków w ubraniach. Trochę to za dużo i wydaję mi się mało praktyczne to.


Mnie też nie podoba się to, że Musa i Tecna porzuciły swój dawny styl. Może jakoś szczególnie on mi się nie podobał, zdecydowanie wolę to jak wyglądają dziewczęco, ale wtedy przynajmniej jakoś się wyróżniały! Ten czerwony podkoszulek czarodziejki muzyki pokazywał, że nie łatwo z nią zadzierać, że nie jest typową dziewczynką, która przyleci na każde zawołanie chłoptasia.

Jedynymi strojami, które bym założyła to te z pierwszego sezonu ewentualnie z trzeciego. Nasze bohaterki były wtedy sobą. Bloom chodziła w spodniach-dzwonach, Stella miała normalny, nie przyćmiony dodatkami strój, a Musa najlepiej czuła się w luźnych ciuchach. Dlaczego zostały one zastąpione tymi niekiedy wyzywającymi i zdecydowanie zbyt przesłodzonymi rzeczami? Cóż, rozumiem, że nasze bohaterki rosną. To jest jeszcze do zrozumienia, ponieważ mi z wiekiem również zmienia się styl i sposób patrzenia na świat. Te nowe stroje zostały stworzone z myślą o tym, że zrobię one furorę i będą uważane za piękne, najlepsze, najcudowniejsze, co w rezultacie spowodowało zupełnie odwrotny efekt. W nowych seriach Winxówny wyglądają jak przez kalkę. Różnią się jedynie kolorami. Każda z nich już dawno straciła swój urok osobisty. Gdyby połączyć je tak jak Trix w 2 sezonie zapewne dużo by się to nie różniło od nich.
Szczerze to nie wyobrażam sobie, żeby ktoś chodził w takich ciuchach. W piątym sezonie ubrania są zdecydowanie najgorsze. Zbyt krótkie spódniczki i do tego kozaki. Brakuje jeszcze kabaretek i nasze czarodziejki spokojnie mogą iść do jakiś klubów, w których niekoniecznie się tańczy. Nawet pidżamy są dziwne! Jakoś nie wyobrażam sobie spania w takich włosach jakie ma Musa. Dwa kółka obok głowy! Przeszkadzałoby mi to masakrycznie! Wolę pidżamy z sezonu trzeciego, które i tak były deko przesadzone(masa spinek we włosach Bloom, po co to komu?), ale i tak wyglądały lepiej niż te.


(c) Flama

Edytowane przez Suzanne dnia 26-12-2013 17:22
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moda w Winxie
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-01-2014 16:44
W pierwszym sezonie nie podobały mi się za bardzo stroje ale od sezonu 4 stały się lepsze. Cóż, stroje 5 sezonu były DLA MNIE nie za ładne. Wszystkie stroje z sezonu 6 SĄ NAWET ŁADNE. Sezony od 1 do 3 to... BEZNADZIEJA. To znaczy nie chcę obrażać tych kim te stroje się podobają, ale mam swoją opinię.
- CZY ZAŁOŻYŁABYM COŚ TAKIEGO?
Najprawdopodobniej nie.


as mitski once said: ***** ***

Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 05-04-2014 21:22
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moda w Winxie
~bloomka028
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-06-2014 19:41
No cóż, powiem tak. Najlepsze ubiory danych bohaterów były w sezonach 4-6, gdyż wtedy twórcy bardziej się na to wysilali niż kiedykolwiek. W sezonie 4 najlepszą ubraną bohaterką była według mnie Bloom. W stroju codziennym jej niebieska spódniczka i różowa bluzka bardzo mnie urzekają na każdym kroku. Poza tym na tej bohaterce na każdym ubiorze zawsze czy to mało, czy to dużo zastosowany jest kolor niebieski, który jest moim ulubionym, więc również dlatego mnie bardzo urzeka. Nie powiem, że reszta Winx źle na tym wypada, wręcz przeciwnie. W tym sezonie każda czarodziejka ma w sobie choć odrobinę uroku w tym, co nosi i to jest piękne, a na każdym kroku zawsze zakładają co innego. W sezonie 5 powiedziałabym, że każda Winx wygląda wyśmienicie. Każde ubranie u każdej z nich ma wielki wdzięk i klasę, więc wybór jest trudny, ale jakbym miała już którąś wybrać, to wybrałabym Musę na wzgląd kolorystyczny. W sezonie 6 o dziwo Tecna najbardziej mi się podoba. Jej fryzura ze strojem bardzo do siebie pasują, więc pewnie dlatego tak uważam. Reszta Winx też wypadła nieziemsko i każdej z nich jest ładnie, razem z fryzurami. Podsumowując, nie ma tak naprawdę gorzej czy lepiej ubranych bohaterek, każda ma w sobie to coś, na którą przyjemnie się patrzy, a tak naprawdę gust danej osoby decyduje, kto najładniej wygląda. Czy założyłabym coś takiego? Zdecydowanie nie, gdyż nawet bym się w nich nie zmieściła, bo jestem ogólnie zbyt gruba.



Credit: Justa <3
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 21-06-2014 21:18
Po co GG skoro WB lepsze? ;o Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Moda w Winxie
~Szanella
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-06-2014 18:16
Większość z ubrań czarodziejek mi się podoba. W seriach 1-3 były bardzo realistyczne, ale od czasu, kiedy Stella zaczęła je projektować, stały się już jawnie bajkowe. Nie zmienia to jednak faktu, iż są śliczne. Najbardziej podobają mi się stroje codzienne z sezonu 5 i 6 i myślę, że mogłabym je ubrać. Fajne były też ubrania z serii Safari, ale (o ile się nie mylę) pojawiają się tylko w 2 sezonie - i to chyba tylko w odcinku specjalnym, kiedy Layla, Bloom i Stella wyruszają do zamku feniksa. W normalnym odcinku, kiedy tam były, miały chyba zwykłe ubrania.


,,Marzę o cofnięciu czasu.Chciałabym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku.'
,,Czarne i białe są klawisze pianina, lecz brzmią one milionami kolorów w mojej głowie.
zestaw od Flamy :-)
Edytowane przez YouStee dnia 29-06-2014 18:31
miałam kieedyś http://magicznyswiat-hp.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.