Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica
Dzisiejsi Solenizanci
Akali
Biszkopcik12

Odcinki
Sezon 3
❧  Odcinek 3x22 - Kryształowy Labirynt  ☙

AutorOdcinek 3x22 - Kryształowy Labirynt
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 08-02-2012 22:14
Winx przeszły test kryształowego labiryntu. Udało się im zdobyć starożytne, wodne gwiazdy, które dzięki swojej nieopisanej mocy umożliwiają pokonanie Valtora.

| OGLĄDAJ ODCINEK | ZOBACZ KADRY |
| WERSJA NICKELODEON |

POPRZEDNI ODCINEK || NASTĘPNY ODCINEK




Edytowane przez PVTeam123 dnia 29-11-2020 14:03
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 3x22- Kryształowy Labirynt
~Musa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-02-2012 01:34
Mój ulubiony odcinek!! Chciałabym sobie poskakać razem z Winx na tych chmurkach :P. Ten moment kiedy Musa spotkała swoją matkę był taki piękny! Łzy mi naleciały do oczuplacze.
Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 27-11-2012 17:41
34890294 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 3x22- Kryształowy Labirynt
~Miki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-05-2012 17:32
Szkoda, że Musa nie mogła odzyskać matki. Ona najwięcej moim zdaniem poświeciła.

Lekko nie fair. Bo Stella i Tecna dostały czego chciały xD. Robią nam tylko nadzieję. :lol2:. Na serio próbują tylko wzbudzić Musie jeszcze większy żal czy coś? xDD niegrzeczny. Poświęciła na pewno trochę więcej niż reszta mellow.


▲pal▲

Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 26-05-2013 15:49
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 3x22- Kryształowy Labirynt
~Noemi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-06-2012 17:28
Kryształowy labirynt jest moim ulubionym odcinkiem ze wszystkich.
Też bym tak chciała skakać na tych chmurkach z dziewczynami. Jak Musa rozmawiała z matką popłakałam się placze a, zgadzam się z Mikim, to było nie fair mellow.
Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 27-11-2012 17:42
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 3x22- Kryształowy Labirynt
użytkownik usunięty
Dodane dnia 11-07-2012 15:37
Wyrzekniecie się uczuć nie było tak straszne jak ultimatum Stelli i Musy. Myślałam, że te wodne gwiazdy to jakieś kamyczki. Są bardzo ładne.
Edytowane przez Athena dnia 31-08-2012 12:56
AutorRE: Odcinek 3x22- Kryształowy Labirynt
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-08-2012 19:51
Kocham ten odcinek. Jest wzruszający, a szczególnie ten moment, gdy Musa widziała swoją matkę. Dla Tecny nic fajnego nie wymyślili tylko jakiś brak uczuć... Chociaż w sumie to nic innego się nie nadaje.



(c) Flamla
Stary, dobry winx.

Edytowane przez Cookie dnia 19-11-2012 16:16
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 3x22- Kryształowy Labirynt
~ariela_
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-09-2012 18:52
Kocham ten moment jak Musa, Tecna i Stella wchodzą do labiryntu i każda z nich wybiera właściwą dla siebie drogę pod względem logiki, piękna i melodii. Najlepszą Stella miała ''BUŹKĘ'' gdy wybrała lustro prowadzące do wodnych gwiazd xD.




(av) by Cz_Flora
Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 27-11-2012 17:44
26203950 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 3x22- Kryształowy Labirynt
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-11-2012 16:12
Taki sobie odcinek. Żadnej walki.

A czy Winx to musi być koniecznie walka i nic więcej. To jest serial do dzieci (nie ubliżając nikomu z nas). Właśnie każda bajka powinna pokazywać, że dobro ogółu jest ważniejsze od jednostki. A co do zadań. Próby miały przejść tylko trzy czarodziejki. Zdaję mi się, że wybrano specjalnie tę trójkę. Flora i Layla zrobiły by to bez zawahania, a także mogły stracić wiele.



Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 26-05-2013 15:50
pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 3x22 - Kryształowy Labirynt
~Velivea
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-11-2012 02:10
Lekko nie fair. Bo Stella i Tecna dostały czego chciały xD. Robią nam tylko nadzieję. :lol2:. Na serio próbują tylko wzbudzić Musie jeszcze większy żal czy coś?

Moim zdaniem, to nie tak. Gdyby Arkadia mogła to zrobić, uwierz, że tak by się stało. Po prostu, w tamtych dwóch przypadkach sama odebrała dziewczynom przyjemności, a Musie przecież nie zabiła matki. Mogła więc zwrócić tamtym dwóm wszystko z powrotem. Poza tym, co innego miałoby się stać? Mielibyśmy oglądać Stellę bez twarzy i Tecnę, która ma wszystko gdzieś? A Arkadia wyszłaby wtedy na okrutną.
Myślę, że to była próba. Nigdzie nie zostało powiedziane: "Hej! Wejdźcie w te drzwi, ja wam wszystko odbiorę, ale potem oddam". Dziewczyny liczyły się z tym, że pozostanie tak na zawsze. Pomyślnie zdały egzamin, coś udowodniły, więc zasłużyły na to, by oddać im urodę i uczucia z powrotem.

Wkurza mnie to, jak kostium Layli co chwilę się zmienia. Już mogli zrobić tak, że przez półę serii jest niebieski, a przez resztę zielony. Tak, taka kara za nieudane zadanie - pozostanie w labiryncie na wieki. O, rany! Za surowa. Zwłaszcza, kiedy chcą wymierzyć ją dobre stworzenia.
"Timmy, spróbuj złapać mnie za stopę!". Wyjęte z kontekstu brzmi śmiesznie xD.
Czy ja wiem, czy Stella miała przed sobą banalny wybór? Ja bym na przykład bardzo nie chciała wyglądać jak narysowany ludzik bez twarzy, a pomyślcie, jaki to musi być koszmar dla osoby, która kocha samą siebie. A nasza Stella przyjęła to wszystko bez mrugnięcia okiem. Musa także nie miała łatwego zadania. Chyba każdy chciałby móc dłużej porozmawiać z osobą, która odeszła. Za to Tecna miała mniej utrudniony wybór. Rozumiem, kocha Timmy'ego i dziewczyny, ale do tej pory żyła logiką. W tym drugim wejściu również odnalazłaby przyjemność. Nawet na początku wyraziła swój entuzjazm. Druga sprawa, to faktyczna rezygnacja z wszelakich uczuć, która nie prezentuje się już tak kolorowo. Dlatego, muszę stwierdzić, że jednak każda z nich na swój sposób się poświęciła.
Arkadia to jednak dobry człowiek. Nie zostawiła naszych czarodziejek po takich zmianach.
W ogóle, to już przestaje być fajne, gdy Winx pokonują Trix za jednym zamachem swoją magią łączną. Chociaż, w sumie mają już Enchantix i działały wtedy razem, co daje im ogromną siłę.
W jednej scenie Stormy zostaje pozbawiona rękawiczek ;).
A nasza polska lektorka powiedziała "dyrektorki trzech szkół". Fajnie, że z Saladyna robi się babę xD.



Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 26-05-2013 15:50
Prywatne Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 3x22 - Kryształowy Labirynt
~Dzastin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-02-2013 21:22

A nasza polska lektorka powiedziała "Dyrektorki trzech szkół". Fajnie, że z Saladyna robi się babę xD.

Rany nie mogę się przestać śmiać. Saladyn babą, jeszcze czego. Stella, Tecna i Musa musiały się poświęcić. Według mnie najwięcej poświęciła Musa, bo mogła wybrać drzwi gdzie była jej mama, a wybrała te odpowiednie. Dla Stelli jej wybór też był trudny. Przecież ona kocha urodę, a Tecna rezygnowała z uczuć, a to też duże wyrzeczenie. Dobrze, że Stella odzyskała twarz, a Tecna uczucia. Musie nie mogła Arkadia zwrócić matki, ale przecież w życiu Musy, jej mama wciąż istnieje.


Powracam po przerwie. Pamięta mnie ktoś?
Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 26-05-2013 15:50
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 3x22 - Kryształowy Labirynt
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-09-2013 19:07
O taaak. To jeden z moich ulubionych odcinków. Bardzo wzruszający, moment z Musą wyciskał łzy, jeden z najlepszych momentów w całym Winxowym cyklu. Mimo, iż akcji nie było bardzo, bardzo dużo, to odcinek mi się podobał.


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 15-09-2013 19:27
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 3x22 - Kryształowy Labirynt
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-09-2013 11:45
Jeden z moich ulubionych odcinków. Wzruszający i cudowny. Scena z Musą i jej matką wyciskała łzy. Musa, chociaż kochała matkę i chciała, żeby wróciła, musiała się bardzo poświęcić, aby ratować świat. Bardzo wzruszające. Mimo tego, że akcji nie było dużo, to kocham ten odcinek baaardzoo.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 3x22 - Kryształowy Labirynt
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-11-2013 20:43
Wzruszające, kocham sceny kiedy Musa wspomina o swojej matce. I Tecna też miała wzruszające. Postawcie się na jej miejscu. Gdybyście mieli nie umieć się śmiać, czuć sympatię itd. tylko myśleć logicznie? A co do Stelli wykazała się też poświęceniem bo wygląd dla niej zawsze był najważniejszy. Odcinek super.


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 3x22 - Kryształowy Labirynt
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-01-2014 11:28
Bardzo fajny i wzruszający odcinek. Na prawdę Stella, Musa i Tecna musiały się poświęcić. Musiały odrzucić to co było dla nich najważniejsze i wybrać właściwe drzwi. Najtrudniej miała Musa za drzwiami była jej mama która nie żyje a tam była wciąż żywa. Stella też miała ciężko w końcu uroda jest dla niej najważniejsza. Tecna tak samo miałaby wyrzec się przyjaciół, uczuć i rodziny. Mimo to wybrała właściwą drogę. Dziewczyny udowodniły, że zależy im bardziej na świecie niż na własnym losie. Arkadia zwróciła im to co zostało im zabrane ale niestety nie mogła przywrócić życia matce Musy. Uważam, że to był bardzo dobry odcinek.


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 3x22 - Kryształowy Labirynt
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-01-2014 11:55
Moim zdaniem ten odcinek jest bardzo fajny. Najbardziej podobała mi się scena z Musą i jej matką, była dla mnie wzruszająca. A to że Stella musiała wybrać ten fatalny wygląd były według mnie troszeczkę śmieszne. Tecna musiała wybrać technologię od Timiego to było też wzruszające jak chciała wybrać jego placze
Moim zdaniem odcinek 7/10


as mitski once said: ***** ***
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 3x22 - Kryształowy Labirynt
~Debby
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-01-2014 12:09
Według mnie najwięcej poświęciła Musa, bo mogła wybrać drzwi gdzie była jej mama, a wybrała te odpowiednie. Dla Stelli jej wybór też był trudny. Przecież ona kocha urodę, a Tecna rezygnowała z uczuć, a to też duże wyrzeczenie. Dobrze, że Stella odzyskała twarz, a Tecna uczucia. Musie nie mogła Arkadia zwrócić matki, ale przecież w życiu Musy, jej mama wciąż istnieje.


Zgadzam się, że Musa najbardziej się poświęciła. Ja bym wybrała drzwi z mamą, bo jej najbardziej brakuje w życiu. To co opowiadała Musa w odc. Dzień róży (czy jakoś tak) było bardzo smutnym dla niej przeżyciem. Stella też miała trudny wybór. Lecz zaszokowało mnie jak wyglądała potem jej twarz! Była straszna. Tecna tak samo... Ten odcinek był pełen napięcia i emocji dla widzów. Ja miałam gęsią skórkę i adrenalinę mruga. Polecam ten odcinek.


przepraszam za moje stare posty, byłam małym debilem
Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 15-01-2014 16:09
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 3x22 - Kryształowy Labirynt
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-03-2014 16:11
Jeden z ulubionych odcinków 3 sezonu. Bardzo mi się podobał. Podobało mi się gdy Winx były w tym Kryształowym Labiryncie. Wodne gwiazdy są piękne. Tylko nie rozumiem, Trzy Winx, czyli Stella, Musa i Tecna, zdobyły po jednej wodnej gwieździe, to czemu kilka odcinków później było ich sześć? Odcinkowi daję zdecydowany plus.


av (c) Chand
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 3x22 - Kryształowy Labirynt
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-08-2014 16:22
Zgadzam się z Wami, Musa się najbardziej poświęciła. Mogła przecież pokierować się miłością do matki i wybrać ją. Na jej miejscu chyba bym tak zrobiła. Jej gest świadczył o odwadze, bo przecież ciężko rezygnować z otwierania drzwi, gdzie czekała na nią mama. Tecna także miała ciężko, bo musiała zapomnieć o uczuciach do Timmy'ego i o przyjaciółkach... Chociaż Stella lekko nie miała. Wygląd jest dla niej najważniejszy, a miała mieć oszpeconą twarz (ja nie mogłam patrzeć na dwie kropeczki zamiast oczu). Moim zdaniem to był jeden z najlepszych odcinków trzeciego sezonu, byłam bardzo wzruszona, oglądając go. A, i zapomniałam dodać, że Wodne Gwiazdy są śliczne.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 3x22 - Kryształowy Labirynt
~marcin1995
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-02-2017 15:27
Przepraszam, może coś mi umknęło, ale skąd Bloom zna starożytny język :O?
Valtor się znęca, ale tak naprawdę wywołuje większe pokłady złej energii Trix do walki, brawo, kolejny raz pokazał inteligencję, ze sprytem można łączyć również złośliwość.
W pałacu skrzat wyglądał jak Rumpelsztyk. Starszyzna - ekstra. Arcardia to piękna postać. Syrena super, centaur świetny, ale ta gadająca sowa... Nie umiem wyobrazić sobie tej postaci jako walczącą z pierwszym złem.
Próby były okrutne, wyzbycie uczuć najokrutniejsze. No, ok, wybór gwiazd zamiast ożywienia matki - sam wiem, jak to jest stracić mamę, nie wiem, co bym zrobił. Icy przypomniała sobie o pierwszym ataku Bloom. Fajny odcinek, dobrze, że skończyło się szczęśliwie.

Pamiętaj o znakach interpunkcyjnych. Zdarzają ci się powtórzenia. //Luna


Nigdy świadomie nie chcę obrazić lub urazić żadnej osoby, uwielbiam filmy oraz seriale, kreskówki wszelkiego gatunku.
Prowadzę dwa blogi linki poniżej na które z chęcią zapraszam i mile widziana tak miła myśl jak i negatywne strofowanieuśmiech

Aktualizacja z 2019r :D mam nadzieję że teraz będę poprawiał innym humory uśmiech

http://hitetkit.blogspot.com/
Edytowane przez Lunaris dnia 15-02-2017 15:45
57661730 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 3x22 - Kryształowy Labirynt
~PaperCats
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-10-2022 23:00
Szybko poszło z tym paskudnym wątkiem. I dobrze :-DDDD
Miło, że Musa mu od razu wybaczyła, a nie skakali sobie do gardeł, aczkolwiek myślałam, że pozwolą tej dwójce dłużej ze sobą porozmawiać na temat tego związku. Trochę problem za szybko się rozwiązał.

Przynajmniej mamy początki przyjaźni Nabu i Rivena, jednej z moich ulubionych rzeczy później w sezonie 4.

Natomiast próby wodnych gwiazd to jeden z moich ulubionych momentów w serii. Raz, że jest to rzecz, którą tylko trójka Winx przeżyła, w tym nie Bloom, jest to coś naprawdę oryginalnego dla nich. Dwa, nawiązują do developmentu jaki przeszły przez całą serię: czuć było jak trudną decyzją było utracić uczucia przez Tecnę, kiedy widzieliśmy ile pracowała od pierwszego sezonu by je zyskać, widzieliśmy jak śmierć mamy Musy wpłynęła na nią i na jej sytuację w rodzinie, dlatego jej wybór również bolał, natomiast nie dziwiło, że Stella była gotowa od razu porzucić swój wygląd dla misji, kiedy początek tego sezonu to była lekcja, że przyjaciółki i Brandon nigdy jej nie porzucą, i są ważniejsze rzeczy na głowie. Świetny odcinek, świetny wątek, świetnie uhonorowanie drogi jaką musiały przejść czarodziejki. Szkoda, że konsekwencje wyborów, nie zostały na dłużej, ale to mały minus na morze plusów.



DeviantArt: pprcats

Twitter: @papercats__

Dawniej WatSon
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.