Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica
Dzisiejsi Solenizanci
Leon47
Maja-Stella
Max 6666
Wiki

Odcinki
Sezon 3
❧  Odcinek 3x10 - Oblężenie Alfei  ☙

AutorOdcinek 3x10 - Oblężenie Alfei
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 08-02-2012 22:01
Valtor podbija Chmurną Wieżę i zamieszkuje tam razem z Trix. Czarownice atakują Alfea. Czarodziejką udaje się je odeprzeć, jednak Trix pojmują jako zakładniczkę Galatee. Czarodziejki powstrzymują atak czarownic, jednak Faragonda po zaciętym boju z Valtorem zawierusza się w lesie koło szkoły.

| OGLĄDAJ ODCINEK | ZOBACZ KADRY |
| WERSJA NICKELODEON |

POPRZEDNI ODCINEK || NASTĘPNY ODCINEK




Edytowane przez PVTeam123 dnia 29-11-2020 14:00
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 3x10- Oblężenie Alfei
~Miki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-05-2012 17:02
Chyba jeden z najfajniejszych odcinków 3 serii. Akcja jest wciągająca i ciekawa. xD Musa. zyskuje Enchantix i dzieje się kilka rzeczy na raz. Podoba mi się to ;p. Może tego brakuje Winx`ie xd?


▲pal▲

Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 26-11-2012 19:47
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 3x10- Oblężenie Alfei
~Noemi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-06-2012 17:49
Griffin nawet całkiem nieźle wyglądała w młodości, bo teraz jest taka sobie. Lubię ten odcinek, Musa wtedy zdobyła enchantix.
Po połączeniu wszystkich faktów wychodzi na to, że tylko Musa nie jest księżniczką w clubie Winx.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 3x10- Oblężenie Alfei
~ariela_
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-09-2012 16:41
Po tym co Valtor zrobił w Chmurnej Wieży zaczęłam nawet współczuć czarownicom ;p. Bardzo podobał mi się strój w transformacji Galatei. Z jednej strony dobrze, że Trix jej coś zrobiły dzięki temu Musa otrzymała moc Enchantixu, ale z drugiej czarownice dość srogo ją potraktowały.




(av) by Cz_Flora
Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 26-11-2012 19:48
26203950 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 3x10- Oblężenie Alfei
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-11-2012 21:05
Lubię ten odcinek, ale bardzo nie spodobała mi się wersja tvp4. Tam zamiast słów "Nie, nigdy!" Musa wypowiada słowa "Nie księżniczko, nigdy!". Ta mała różnica mnie bardzo irytuje i nie podoba mi się takie podkreślanie wyższości Galatei. Jednak do stroju po transformacji tej czarodziejki nic nie mam jest bardzo ładny i narysowany lepiej niż Winx`ówn.


pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 3x10 - Oblężenie Alfei
~Velivea
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-11-2012 06:22

Noemi, a co z Florą i Tecną??? Nie przypominam sobie żeby któraś z nich została kiedyś wspomniana jako księżniczka.

Tecna jest księżniczką w komiksie, a Flora, teoretycznie, w filmie (przedstawia się jako księżniczka, ale nie wiadomo, czy nie był to zwykły trik, żeby wpuszczono ją przez bramę).

Hehe, czarownice takie miłosiernie? To macie ze swoje! Jeleń przemówił xD.
Valtor, jak się rozłożył na stole, hehe x).
Oh, Gryffin była śliczna kiedyś. I miała jaśniejsze włosy.
I znowu jakieś zmiany. Na Wizgiza mówią od teraz "Łizgiz".
Ło, ale Faragonda w wycelowała w Valtora! Aż drzewa połamał! To dopiero musi być siła.
O! Po raz pierwszy widzimy przemianę Mirty. Taka emo laska z niej x).
Fajnie, że w grupie, która patroluje szkołę, jest kilka tych samych czarodziejek, które pomagały przy barierze ochronnej :/. Niekonsekwencja się szerzy.
Podoba mi się przemiana Glatei. Nasza czarodziejka ma bardzo długie włosy, co niewątpliwie jest jej atutem.
Musa posiadła Enchantix. Uratowała książki, jak i skrzydła księżniczki. Bardzo zacnie :).



Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 26-05-2013 15:51
Prywatne Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 3x10 - Oblężenie Alfei
~Bananowa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-11-2012 07:48
Ach... Valtor+Griffin=Grifftor serce xD.

Enchantix Musy jest piękny. Świetnie wykorzystali przedłużenie włosów w 3 serii! No i piękny strój oczywiście. Super poświęcenie niegrzeczny. Przemiany Galatei oraz Mirty są zacne, strasznie się czułam gdy małe skrzydła Galatei po prostu rozpadły się... Lubię jak Valdzio uderza o drzewa.... Zaczyna się złościć i wtedy wygląda pięknie serce xD.


to ja macham do was z mojego jachtu

Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 26-11-2012 19:54
32092165 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 3x10 - Oblężenie Alfei
~Ally
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-01-2013 15:57
Super odcinek, bo Valtor pokazał na co go stać. Fajnie, że Musa zdobyła Enchantix, naprawdę bardzo się poświęciła. Ogólnie bardzo podobał mi się ten odcinek.



Edytowane przez Cookie dnia 31-01-2013 17:03
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 3x10 - Oblężenie Alfei
~Vivian
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-06-2013 10:57
Przed chwilę to oglądałam, po raz trzynasty i nigdy mi się nie znudzi. Musa zdobyła Enchantix, piękne skrzydła, transformacja i włosy. Bardzo się zdziwiłam, kiedy zobaczyłam Griffin kiedy była młoda. Jej piękne jasne włosy. Zobaczyłam również pierwszy raz przemianę Mirty i Galatei. Księżniczka Melodii wygląda bardzo ładnie, te jej cudne włosy. Ona by świetnie wyglądała w Enchntixie. Co do odcinka był bardzo fajny. Valtor walczył z Faragondą. Zamienił ją w drzewo. Odcinek bardzo fany. Wiele się działo.


(c) rossattiee

Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 20-06-2013 16:31
47473110 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 3x10 - Oblężenie Alfei
użytkownik usunięty
Dodane dnia 07-09-2013 21:23
Zgadzam się ze wszystkimi - Galatea ma najs transformację. Mirta też uśmiech. Ogólnie odcinek podoba mi się, głównie ze względu na Enchantix Musy - jest jednym z moich ulubionych, choć w tej transformacji uwielbiam wszystkie Winx'ówny serce.



Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 08-09-2013 15:12
AutorRE: Odcinek 3x10 - Oblężenie Alfei
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-09-2013 21:47
Griffin fajnie wyglądała, jak była młodsza. Miała bardzo dobry kolor włosów i ciekawy wygląd. Podoba mi się jej fryzura i w ogóle. Galatea ma fajną transformację, tak samo Mirta. Musa ma niezły Enchantix, nawet przypadł mi do gustu. Podoba mi się. Odcinek taki sobie.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 3x10 - Oblężenie Alfei
~Fiker
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-05-2014 22:20
Lubię ten odcinek. Gdzie tam, ja go uwielbiam. Scena z jelonkiem i wilkami była świetna. Gryffin wyglądała fajnie jak była młoda, jej historia bardzo ciekawa. Walka Faragondy i Valtora też genialna. Jak dyrektorka uderzyła Valtora tym zaklęciem i ten przeleciał przez te drzewa, to aż dziwne, że się chłopak nie połamał. Galatea po przemianie ma ciuszek podobny do Harmonixu. Trochę bez sensu. Musa za szybko dostała Enchantix, w końcu jeszcze się nie poświęciła. Mogła spokojnie zwiać. Jakby jeszcze chwilę tam była i na przykład zemdlała czy coś, to bym zrozumiała.
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 09-05-2014 12:53
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 3x10 - Oblężenie Alfei
~Ashley
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-07-2014 14:15
Bardzo lubię ten odcinek. Podobało mi się, kiedy Faragonda walczyła z Valtorem. Icy jest podła. Żeby zniszczyć czarodziejce skrzydła? Biedna Galatea. Muszę powiedzieć, że Musa ma przepiękny Enchantix. Szczególnie podoba mi się kształt jej skrzydeł. Szkoda że nie pokazali całego ''Magicznego Pyłu''. Myślę, że Gryffin była całkiem ładna, jako młoda dziewczyna.


(c)Google
Kiedyś zmienię...
Może xd
Za 500 lat XD


Opowieść Bloom | Maj (pseudo)graficzyns


"Gdyby wszyscy ludzie byli normalni, to na świecie było by nudno..."
Tylko dla spoufalonych Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 3x10 - Oblężenie Alfei
~Amored
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-02-2015 13:59
+ Valtor i jego komentarze na temat Androsa.
+ Valtor gadający jelonek.
+ Młoda Gryffin była taka śliczna.
+ Walka Valtora i Faragondy.
+ Przemiana Galatei jest śliczna.
+ Enchantix Musy; jeden z moich ulubionych~.
+ Odcinek pełen akcji i walk.
- Chmurna Wieża jest chroniona przed czarną magią... ale przecież tam uczą czarnej magii. Trochę nielogiczne.
- Magiczna forma Mirty jest... okropna...
- I po co Galatea wracała do tej biblioteki?


DA | ask.fm | LubimyCzytać | Tumblr

Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 3x10 - Oblężenie Alfei
~marcin1995
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-10-2016 00:28
Widać troskę i zmartwienie Stelli o Brandona. Flora jak zawsze chętna do ziółek, ale mam może nie dyskretne pytanie - czy jak królik to wyżłopał to wszystko, to co to było? Bo melisa aż tak nie uspokaja :D.
Nie mam pojęcia dlaczego, ale uwielbiam nawiązanie do poprzednich seri. W odcinku 3x09 było o tym, jak Sky zdjął z Bloom czarną magię Darkara. W tym Stormy i wiedźmy wspominają o jego kryjówce. Też fajne, bo prawie połowa sezonu i nawiązania do poprzednich zdarzeń. Fajnie, że nie robią czegoś na znak: "nikogo nie było wcześniej". Valtor jako jeleń, no cóż okrutne nabranie czarownic z Chmurnej Wieży, ale Trix mnie przeraziły w tym odcinku. Było w nich coś pierwotnie złego.
Valtor zastrasza i więzi Griffin - co u diaska, ile on ma lat? Wychodzi na to, że lodowe więzienie go zahibernowało. Ale żal mi Griffin i jej uczennic. Wygląda to szczerze. Okrutnie.
Pioruny Stormy na barierę ochronną Alfei były bardzo mocne. Czy nie macie wrażenia, że Trix rosną w siłę bez niczyjej pomocy? Valtor ostro gra i bardzo nieczysto: w jednym odcinku więzi Griffin i krzywdzi Faragondę.
Zaskoczył mnie plan działania Icy, Darcy, Stormy i Valtora. On miał za zadanie pokonać dyrektorkę, one wykraść najpotężniejsze zwoje szkoły. Podczas gdy Musa kontaktuje się telepatycznie z Księżniczką Galateą, Darcy dosłownie trafia i pali całe archiwum. Galatea, jak na Księżniczkę, nie jest rozpuszczona. Była gotowa poświecić życie dla biblioteki oraz swoje skrzydła. Godne podziwu. Musa zdobywa Enchantix i przywraca jej skrzydła. To piękne, ale był moment, że martwiłem się, iż dziewczyny spłoną. Gryzelda zmartwiona? No, no, ostatnim raz widzimy ją taką, gdy Bloom myśli, iż skradziono jej płomień smoka w pierwszym sezonie. Godne podziwu.


Nigdy świadomie nie chcę obrazić lub urazić żadnej osoby, uwielbiam filmy oraz seriale, kreskówki wszelkiego gatunku.
Prowadzę dwa blogi linki poniżej na które z chęcią zapraszam i mile widziana tak miła myśl jak i negatywne strofowanieuśmiech

Aktualizacja z 2019r :D mam nadzieję że teraz będę poprawiał innym humory uśmiech

http://hitetkit.blogspot.com/
Edytowane przez Rosette dnia 08-01-2017 19:25
57661730 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 3x10 - Oblężenie Alfei
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 18-12-2016 11:11
Odcinek pełen akcji i napięcia - takie to ja lubię. Zdecydowanie mogę go zaliczyć do jednego z moich ulubionych :D.
Coś mi się wydaje, że gdyby Gryffin nie odwróciła się od Valtora, stanowiliby oni niezłą parkę. Szczerze powiedziawszy to nawet pasowali mi do siebie. Krótko ich widzieliśmy, ale już zdążyłam stwierdzić, że ten duet to coś niesamowitego. W ogóle fajnie, że wybrali sobie Chmurną Wieżę jako swoją siedzibę, haha. Jakoś tak pasuje mi ten klimat do Valtora oraz Trix.
Dziewczyny dzielnie walczyły w Alfei, chociaż czasami stawały w miejscu by sobie najzwyczajniej w świecie porozmawiać. Na pewno atakujące czarownice czekały pokornie, aż skończą rozmowę - już to widzę.
Stella i Layla dobrze ze sobą współpracowały. Podobało mi się to :D.
Uwielbiam moment, kiedy Musa dostaje Enchantix. Zawsze była taka uparta i odpowiedzialna za swoich bliskich. W tym momencie widać to doskonale.
A i jeszcze jedno - widać że nasze Winxówny mają najlepsze stroje w transformacji. Pozostałe uczennice zostały trochę zaniedbane przez twórców, haha. No ale takie już jest życie.
Odcinek baaardzo dobry!


(c) Flama

Edytowane przez Rosette dnia 08-01-2017 19:21
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 3x10 - Oblężenie Alfei
~PaperCats
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-09-2022 03:27
Mocarny odcinek. Faragonda jako MVP, jej walka z Valtorem to jedna z moich ulubionych w całej serii.

I moja ulubiona czarodziejka dostaje Enchantix. Szkoda, że to mój najmniej ulubiony Enchantix ze wszystkich :-DDD Zarówno pod względem designu jak i sposobu zdobycia. Kiedy czarodziejki zdobyły w większości poświęcając się faktycznie dla kogoś bliskiego, do czego mieliśmy solidną podbudowę, a sama "tragedia" zmuszająca do poświęcenia była znacznie lepiej przedstawiona (królowa syren faktycznie dostała śmiertelny cios, ojciec Stelli miał cały wątek rozpoczęty na start sezonu, jak i zostało napomknięte cały odcinek jak sponiewierany jest przez Cassandrę oraz jak bardzo Stelli na nim zależy, przed przemianą Flory był cały odcinek, gdzie Flora i jej siostra mogły się popisać pokazując swój świat oraz była analogiczna anegdotka z siostrami w wierzbami, Bloom mordowała się na odludziu próbując wyciągnąć transformację, a Tecny to chyba nie trzeba tłumaczyć). Mało tego każda Winx w jakiś sposób ucierpiała przed ewolucją, dając faktycznie odczucie tego poświęcenia (strata wzroku u bojącej się ciemności Layli, cios od smoka u Stelli, prawie utonięcie Flory, kompletna samotność i opuszczenie przyjaciół w katastrofalnym punkcie klubu Winx, czy Tecna, której znowu nie trzeba tłumaczyć), a tutaj narracja robi tak dobrą robotę przedstawienia zagrożenia, że nie tego nie robi. W zasadzie sama Galatea została jedynie ucierpiała, a równie dobrze reszta Winx mogłaby zostać i jej pomóc (co pewnie i tak by się stało), więc Musa jedynie zadeklarowała pomoc, nie będąc jednocześnie w zagrożeniu mając skrzydła. Tak przy okazji tego, że Galatea pojawiła się w odcinku nagle, i sama we wcześniejszych nie miała żadnej podbudowy. Więc impact tego, ze coś mogłoby się jej stać jakoś za wielki nie był. No w skrócie kaszana. A wyglądem to nigdy nie podobała mi się jej spódnica, jej brak czerwonego (który wymarł w zasadzie na inne późniejsze transformacje poza Sirenixem i Cosmixem, F), fryzura, która nie różni się bardzo od podstawowej (wygląda dobrze sama z się, ale gdyby faktycznie nie nosiła dwóch kucyków na co dzień, albo przynajmniej miała krótsze włosy, to jakąś mocarniejszą różnicę dałoby się odczuć). Sekwencja transformacji to misz masz, nie wiesz co się dzieje. Kiedy nie przepadam za sekwencjami Bloom i Layli, to tam przynajmniej jest klarowność, a tutaj nie wiesz czemu kręci wokół siebie różowym batem, czemu nagle w świetle pojawia się jej ubranie. Nie ma na co palca położyć.

Napisałam, że mocarny odcinek, a większość to marudzenie, dobra robota ja ok

Enchantix trwa krótko, a na szczęście pozostała część odcinka faktycznie wypada świetnie. Ponownie, walka Valtora i Faragondy to zdecydowanie jedna z lepszych w serii. Mamy popis siły w końcu od samej Faragondy, starcie jest brutalne jak na serię i owiane ostatecznie jedną wielką niewiadomą, co świetnie przekłada się na fakt jak silny jest Valtor, skoro sama wielka Faragonda mu poległa tak o. Walki, gdzie zaangażowane są inne czarodziejki są mile widziane i jak dobrze zobaczyć Mirtę jako czarodziejka! Do dziś żałuję, że nie było jej więcej po przemianie (swoją drogą Galatea też wygląda świetnie przemieniona)

Valtor swoją wywyższającą się osobowością znowu błyszczy. Trochę jak dziecko koniecznie musi mieć spektakularną siedzibę, bo obrzydliwe oblane wodą Andros jest ponad jego godność. Swoją drogą szkoda, ze nigdy nie pociągnięto dalej wątku Griffin jako byłej towarzyszki broni Valtora (+10 jeszcze do jej wyglądu za młodu). Tak w ogóle dlaczego miała tak dziwnie wysoki głos w tym odcinku, komicznie to brzmiało.


DeviantArt: pprcats

Twitter: @papercats__

Dawniej WatSon
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.