Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica
Dzisiejsi Solenizanci
Akali
Biszkopcik12

Odcinki
Przeznaczenie: Saga Winx
❧  Odcinek 1x06 - Opętane serce  ☙

AutorOdcinek 1x06 - Opętane serce
^PVTeam123
Administrator

avatar
Dodane dnia 22-01-2021 15:06

Gdy cała Alfea walczy o przetrwanie, ujawniona zostaje prawda o przeznaczeniu Bloom. Czy pomoże pokonać Spalonych? A może to magia zostanie pokonana przez zło?


| OGLĄDAJ ODCINEK | ZOBACZ KADRY |
POPRZEDNI ODCINEK



av credit dla Czarodziejki_Flory
-------------------------------------------------
[YouTube || Instagram || Facebook]
-------------------------------------------------

Edytowane przez Flamli dnia 26-01-2021 20:53
prywatne www.youtube.com/channel/UCOfL5nJmEvo_SdNI2ChPZKw Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 1x06 - Opętane serce
~Usakowaifu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-01-2021 19:42
Akurat mi się bardzo podobała przemiana Bloom, bo w ogóle jakaś zrobili, więc jak najbardziej na plus. Luna to jedna z bardziej irytujących postaci i wydaje mi się, że Farah nie umarła, bo jakoś zbyt łatwo dała się zabić. Czekam na drugi sezon :D.

Pamiętaj o polskich znakach c:. //Luna
Edytowane przez Lunaris dnia 23-01-2021 16:16
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 1x06 - Opętane serce
~Soraja
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-01-2021 21:03
Niezły ten ostatni odcinek, tylko za mało ich było, choć wiem wiem, że te 6 odcinków to tylko tak na wypróbowanie, czy serial się spodoba. Pozytywnie mnie zaskoczył, poprowadził historię inaczej i moim zdaniem ciekawie, nie ma co porównywać tego serialu do kreskówki, bo to coś nowego i innego. Mam nadzieję, że będzie kontynuacja tego serialu, bardzo na to liczę.

Pamiętaj o przecinkach :>. //Luna
Edytowane przez Lunaris dnia 23-01-2021 16:16
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 1x06 - Opętane serce
~Lueii
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-01-2021 20:05
Szczerze, jak na zakończenie sezonu to odcinek dość średni :/ Niby się dużo działo ale jakoś też dużo rzeczy mi się nie podobało. rTransformacja dość dziwna i w sumie zbędna i obyłoby się bez niej. Aisha trochę wkurzała ale już potem fajniejsza była, widać, że się troszczy o Bloom. Co do Roslind to o boże nie cierpię jej. Biedna Farah smutny( Oby jakimś magicznym sposobem wróciła do żywych. Dość dużym zaskoczeniem było to, że ojciec Skyr17;a żyje no i aresztowali Silve


Lueii
Nie posiadam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 1x06 - Opętane serce
^PVTeam123
Administrator

avatar
Dodane dnia 24-01-2021 17:13
Odcinek dla mnie bardzo ciężki. Wiele smaczków i niesmaczków. Transformacja Bloom, która opierała się wyłącznie na piekielnie dobrze zanimowanych skrzydłach na pluso-minus. Wiecie co dla mnie, fana Winx, będzie oznaczała przemiana. Niech nie próbują mówić, że wyrośnięte skrzydła niczym broszka Charmix będzie zgrywała transformacje. Do tego ta śmierć Faragondy (tak wiem, że to Fara)... liczę, że to tylko taki niesmaczny dodatek i ona tak na prawdę nie umarła. Ciężko mi również przegryźć fakt, że Luna jest taką okropną postacią. Czuję, że Luna zmieniła się w animowanego Radiusa albo, że zgrywa hrabinę Cassandrę. Bardzo mi się serial podobał i liczę, że zamówią drugi sezon po (mam nadzieję) wysokiej oglądalności. Krótko podsumowując - mocne 7/10


av credit dla Czarodziejki_Flory
-------------------------------------------------
[YouTube || Instagram || Facebook]
-------------------------------------------------
prywatne www.youtube.com/channel/UCOfL5nJmEvo_SdNI2ChPZKw Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 1x06 - Opętane serce
~clax7
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-01-2021 09:00
Nie wiem, co mam powiedzieć. Tyle się działo, tyle emocji. Cieszę się, że Sam nie zginął, a Riven totalnie nie pasuje mi do Musy. Mam nadzieję, że Silva jakoś wydostanie się z aresztu i Rosalind straci władzę nad szkołą. Ciekawi mnie, czy pani Dowling naprawdę nie żyje, mam nadzieję, że jednak żyje. Nie wiem dlaczego, ale Rosalind trochę przypomina mi Valtora. Xdd
Ciekawe też, że tata Sky'a żyje, a spaleni to ludzie. Fajna była też transformacja Bloom, zastanawiam się czy w kolejnych sezonach inne czarodziejki lub czarodzieje będą ją też mieli. Najbardziej spodobały mi się odwiedziny rodziców Bloom, przez nią i jej przyjaciółki, fajnie że dowiedzieli się, że ma ona moc. Moja ocena odcinka: 10/10 gwiazdek.uśmiech


Mam nadzieję, że jeśli winx przestanie istnieć to winxblogger nie i będziemy nadal tutaj wspominać radosne i smutne chwile winx. Poznałem tu tyle miłych osób, których w realu tak szybko bym nie poznał.Jest tu bardzo miła atmosfera i mam nadzieję, że będzie tu tak zawsze i, że zawsze będę tu miło wracał I miło to wspominał. Dziękuję wszystkim za to, że powstało winxblogger I nadal istnieje. Administratorzy I wszyscy użytkownicy jesteście wielcy! uśmiechserceok:pony:

|Wattpad || YouTube|
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 1x06 - Opętane serce
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 25-01-2021 17:46
Zdecydowanie najlepszy odcinek pierwszego sezonu. Dużo się dzieje, dużo dostajemy wyjaśnień, a jeszcze więcej jest niewiadomych.
Po pierwsze ten tekst Bloom do Sky'a, że przecież ona wcześniej "otruła" XDDD. Bije rekordy w ogłupianiu ludzi, serio xd. Jest tak niestabilna i za każdym razem robi co innego, nie można za nią nadążyć. W sumie jest podobna do oryginału - równie denerwująca XD. Znaczy no, rozumiem poniekąd to, dlaczego tak się zachowuje. Młoda 16 latka, nie wie kim są jej rodzice, komu ufać, nie rozumie całej tej magii. Kto wie jak my byśmy się zachowali w jej sytuacji?
Nie za bardzo rozumiem roli Sam'a w tym serialu. W sumie to tylko cmoka się z Musą no i robi za worka treningowego rly. Jakoś mało ciekawa postać, scenarzyści jej nie rozwijają. Plus jego relacja z Musą rozwinęła się tak szybko znikąd. Bloom ze Sky'em chociaż sporo gadali, a oni? Apropo naszej ulubionej pary (xd) - powiem wam, że mnie osobiście nie denerwują, a w animacji już nie mogłam na nich patrzyć.
Rosalind jest bardzo ciekawą postacią. Trudno zrozumieć o co jej tak naprawdę chodzi. Niby robi z siebie taką dobrą osobę, zabija Spalonych w tej wiosce no i wiedźmy. A potem tylko nasyła spalonych na szkołę, żeby pozabijali ich całkiem xD. Serio nie czaję czego ta kobieta chce. No i "zabija" naszą Farah. "Zabija", bo przeanalizowałam to już na spokojnie i za dużo rzeczy świadczy o tym, że będzie żyć. Chociażby to, że zaświeciły jej się oczy zaraz przez śmiercią. Potem wyrosły kwiaty, więc wiadomo, że musiała wytworzyć coś w stylu zaklęcia ochronnego. Taka głupia by nie było, żeby zwykłe skręcenie karku ją zabiło xD. A no i zapomniałam, że jest to mój świetny spoiler, który przez przypadek poznałam wcześniej :>. I cały czas do końca się zastanawiałam, że przecież 5 minut do końca a ona dalej żyje XD. Trochę mi to zepsuło przyjemność z oglądania.
Większość osób jest wkurzona na Rivena, ale powiem wam, że ja się cieszę, że poszedł tą drogą. Tak jak w oryginale przeszedł na stronę Beatrix i mam nadzieję, że trochę zamieszania spowodują. Swoją drogą nie mogę CAŁKOWICIE zrozumieć czemu Andreas wychowywał ją. Dlaczego? Po co obcą osobę? Czy Beatrix jest w takim razie wiedźmą, skoro mieszkała w tym zniszczonym mieście (nie pamiętam nazwy)? Byłabym zadowolona, no bo halo, jednak w oryginale Trix są wiedźmami... Swoją drogą - STRASZNIE się ucieszyłam, że dodali wątek wiedźm. To jedna z rzeczy, którą w sumie zarzucali twórcom, że się nie pojawiła. Mam nadzieję, że w 2 sezonie poznamy jakieś wiedźmy no i wyjaśni się kim tak naprawdę jest Beatrix. No i jakim cudem przeżył Andreas. I lol, jak trzeba być zrytym, żeby opuścić swoje syna? Swoją drogą nie szkoda mi Silvy, za to okłamywanie Sky'a to niech se siedzie w areszcie.
Scena, w którym Bloom mówi rodzicom prawdę była piękna. Ta muzyka, te ŁZY Bloom kiedy zgasiła płomień. Ryczałam. Tylko Mike taki jakiś jak kłoda trochę się zachowywał XDD. I ta scena przy stole z Winx placze1.
No i na koniec najlepsze - czyli transformacja Bloom! Jak zaczęły ją te płomienie otaczać to ja tak se myślę - co jest kurde grane??? A tu nagle te skrzydła i japa taka -> :szoker::szoker::szoker:
I ironio losu, wszyscy narzekali, że skrzydeł nie ma, a tu twórcy nas przechytrzyli i nie zdradzili, że skrzydła będą XDDD Serio moja mina to była nieziemska jak zobaczyłam te skrzydła (swoją drogą już wiadomo czemu są w openingu - pewnie każda w końcu dojdzie do tego etapu). No i te skrzydła są ŚWIETNIE zanimowane. Dobrze, że jest to taki subtelny ogień, nie jakieś takie sztucznie doklejone skrzydła. Nie żałuję też, że nie zmieniły się ubrania. Tak jak jest przedstawione to jest super. Swoją drogą bardzo mi się podoba scena, kiedy Bloom zabijała tych spalonych. Świetna animacja i dynamika. Szkoda tylko, że tak krótka XD. Wracając jeszcze do samej transformacji - w niektórych momentach trochę wychodzi tanio, ale nieraz jest dużo lepiej. Nie wiem jaki budżet mieli, ale ogólnie jestem zadowolona z efektu, mimo niedociągnięć. 100000/10 pkt za odcinek.



Edytowane przez Flamli dnia 25-01-2021 18:12
19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 1x06 - Opętane serce
~KaraQ
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-01-2021 20:01
Bloom niby nikomu do końca nie ufa, ale jakaś randomowa babka, która raz pojawiła się w jej głowie i ponoć jest niebezpieczna i zamknięta w jakimś dziwnym portalu to już spoko jej słuchać, jaka głupota xD Ogólnie Bloom jest taka naiwna i egoistyczna, że mam ochotę jej zdzielić w twarz z czegoś... Ktoś jej powie jedno zdanie i wszystko łyka jak pelikan...

Dopiero w tym odcinku można było poczuć taką przyjaźń pomiędzy nimi. To było super i zachęca do 2 sezonu!

Ta transformacja i walka była trochę żałosna, no ale mam nadzieję, że w 2 sezonie będą lepsze efekty. Zresztą może nawet nie efekty są problemem, ale to jak szybko się to skończyło.

Super, że Bloom powiedziała swoim rodzicom o sobie.

Ogólnie sporo było zwrotów akcji na koniec. Ciekawe, nawet bardzo.

Strasznie mnie wkurza przeklinanie w tym serialu. Mam wrażenie, że nie pasuje i wybija z rytmu. Nie mam nic do przeklinania w serialach czy filmach, ale tutaj jakoś psuje dialogi jeszcze bardziej, a i tak już są słabe.

Ogólnie ten odcinek był najlepszy, nawet kilka razy się wzruszyłam. Jednak nadal jest to serial jakieś 5, no max 6 na 10. Ale na pewno będę oglądać 2 sezon.



Flamli napisał/a:

No i jakim cudem przeżył Andreas. I lol, jak trzeba być zrytym, żeby opuścić swoje syna?


Jak było pokazane wspomnienie rozmowy Andreasa i Silvy to wynikało, że już wtedy Andreas nie interesował się Sky'em, bo Silva powiedział "kiedy ostatnio widziałeś swojego syna" czy coś takiego. Coś w tym jest, że wolał Beatrix od własnego syna. Ciekawe czy będzie to rozwinięte w 2 sezonie. Może Sky nie jest jego synem i ten go przez to nie chciał?


Ikonka © rossattiee
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 1x06 - Opętane serce
~Magicalwinx
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-01-2021 18:35
Mnie tym odcinkiem zrobili już smaka na 2 sezon, jeśli w ogóle będzie, a także był też jednym z ciekawszych odcinków z całej serii Fate.

Pamiętaj o znakach interpunkcyjnych. Na początku zdania piszemy dłuższe formy wyrazów ("mnie" zamiast "mi"\) :>. //Luna



Edytowane przez Lunaris dnia 26-01-2021 20:24
. Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.