Nowości
7.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Zaginionego Królestwa

1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,061
 Najnowszy Użytkownik: ~blajulu

WinxBlogger- portal internetowy
Przywitaj się
❧  TeyaQ  ☙

Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
AutorTeyaQ
~TeyaQ
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-09-2012 14:18
Na wb jestem od jakiegoś czasu, zarejestrowałam się za prośbą Cz_Flory, która zrobiła mnie adminem. Niestety nie mogłam wykazać się w wystarczającym stopniu, więc odeszłam. Później wchodziłam już tylko po to żeby czytać wiadomości prywatne i zajęłam się własnym portalem. Teraz jestem strasznie "napadana" jakimiś oskarżeniami przez Cz_Flore i jej gromadkę, dlatego też chciałam poinformować wszystkich użytkowników, którzy w dalszym ciągu piszą do mnie prywatne wiadomości - odchodzę, usuwam konto na tym portalu, już mnie tutaj nie zobaczycie. Jakoś specjalnie go nie potrzebuję, służył do kontaktowania się z wami. Dlaczego sobie idę? A właśnie dlatego, że główny admin ma wspaniałą zabawę i oskarża mnie o niestworzone rzeczy. Robię to, aby oszczędzić jej nerwów i czasu. Od teraz skontaktować się ze mną możecie poprzez e-mail: teyaq@o2.pl lub GG:7122973. Tutaj pozaglądam jeszcze przez jakieś 24h w celu odpowiedzi na ten post po czym usunę konto. W sumie nie wiem czy mogę to zrobić, ale przestanę reagować na wiadomości i ogólnie zaglądać tutaj. I jeśli użytkownik sam nie może usunąć konta proszę o to admina. Pozdrawiam, TeyaQ


7122973 http://magicwitch.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: TeyaQ
~jasmin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-09-2012 16:55
Przepraszam, że się wtrącam, ale chciałabym wiedzieć, czy chodzi ci o tą kłótnie w temacie "Kto zna rosyjski? Praca z wynagrodzeniem!".
A tak poza tym, kto jest tą gromadką? Ogólnie, o so chodzi. Przepraszam, że się wtrącam. xd


(c) Dżoana<3


I'll be running, I'll be running,
'til the love runs out, 'til the love runs out.
http://il-mio-mondo--magico.blogspot.it/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: TeyaQ
~TeyaQ
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-09-2012 16:58
Nie, nie o to chodzi. Chodzi o to, że oskarżają mnie o bycie kimś kim nie jestem i że zamierzam coś kraść z wb i wstawiać na swoim winxowym portalu - to oczywiście jest niedorzeczne. Grożą mi że jeśli coś takiego zrobię jak wb to moja winxowa kariera się skończy. A ja wcale nie mam zamiaru dublować tego portalu.


7122973 http://magicwitch.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: TeyaQ
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 22-09-2012 19:29
Nie to chodzi o coś innego. Wpadne wieczorem to się wyjaśni, na razie proszę tutaj nie piszcie.



Dobra, widzę, że jednak trzeba to wyjaśnić, bo robisz sama halo.

TeyaQ = Melodii
Więc tak, 30 marca na WinxBlogger założyła konto niejaka Melodii. Wszystko było fajnie, dopóki nie zaczęła wytykać błędów. Zaczęła od komentarzy pod drugim komiksem.

Melodii marzec 30 2012 23:18:29
Nie lepiej skanować polski komiks? O.O'''

Son Yume marzec 31 2012 13:18:17
A masz wszystkie numery jakie wyszły, żeby je zeskanować? Bo jeśli tak to prosiłabym o przesłanie na mail, który znajdziesz w moim profilu a je wrzucę. Plus w Polsce nie ukazały i niestety nie ukażą się, niektóre numery. Z resztą nie rozumiem gdzie widzisz problem? W końcu nikt nie zmusza Cię do pracy przy tych komiksach.

Melodii marzec 31 2012 15:41:39
A no mam wszystkie jakie wyszły, ale ich nie prześlę, bo sama chcę je dodać u siebie. ^^ Przydałaby mi się jednak pomoc przy tłumaczeniu numerów, których w Polsce nie było. Mam je wszystkie, jednak mój włoski nieco kuleje. xD A co do tego, że nikt mnie nie zmusza, to racja. Tak wpadłam zobaczyć co tutaj działacie i wyrażam swoje zdanie. Jednak troszkę przy edycji wam nie idzie, niektóre teksty wyskakują z dymków. I tak jest lepiej niż gorzej, dobra robota.


Później pojawiły się od niej informacje w Shoutboxie o rozszerzonym szablonie, więc zrobiłam tak, że było dobrze. Była cisza.

Kiedy TeyaQ wyruszyła ze skanowaniem swoich komiksów na swojej stronie na forum w poście "Nowe notki" pojawił się wpis:

Adres bloga: http://winxbelievix.republika.pl/
Nazwa notki: Strona ze skanami komiksów winx
Data publikacji: któryś tam nie wiem dokładnie
Dopiero znalazłam, ale ma ładne komiksy z Winx ^^


Więc postanowiłam to głębiej sprawdzić. Napisałam do Teyi na gg. Wywiązała się dosyć ciekawa rozmowa.



Następnie zaproponowałam TeyaQ admina, po namyśle zgodziła się. Po zarejestrowaniu wyszło, że ma takie samo IP co Melodii.



Przemilczałam ten fakt, zapomniałam o nim. Myślałam, że to tylko z czystej, no nie wiem, zazdrości? Razem z TeyaQ miałyśmy wspólny cel - stworzyć najlepszą stronę internetową. Na początki adminowania było okej, dodała ze dwa opisy, parę newsów, po dosyć długiej bezczynności dostałam od niej wiadomość, że chce odejść. Byłam rozczarowana, ale zgodziłam się, w końcu nie będę nikogo trzymać na siłę.

Teraz na pewno napiszesz, że Melodii to twoja siostra, brat, mama czy kuzynka. Ale
- sama napisałaś na gg, że TO TY POSŁUGUJESZ się tym nickiem na blogu o wróżkach,
- w komentarzu pod komiksem napisałaś wyraźnie, że "mam wszystkie jakie wyszły, ale ich nie prześlę, bo sama chcę je dodać u siebie" - z tego co wiem, to tylko ty i wb wstawia skanlację komiksów.

Melodii i TeyaQ to jedna i ta sama osoba.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: TeyaQ
~Miki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-09-2012 19:42
A ja dodam tylko tyle, że kiedy odeszła z admina to TeyaQ zaczęła wchodzić na WinxBlogger tylko po to, żeby zareklamować siebie albo szukała pomocy (patrz temat pt "pomoc w rosyjskim" ).


▲pal▲

Edytowane przez Miki dnia 22-09-2012 19:43
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: TeyaQ
~TeyaQ
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-09-2012 19:42
Aha. Fajnie wiedzieć, tylko jest jeden mały problem, bo moje IP to 178.36.15.221 a nie to co podałaś. -,-' Skany wstawia masa ludzi na chomiku i same stamtąd ściągacie. Prawda, że prowadzę bloga o wróżkach i posługuje się tym nickiem i każdy o tym wie - ale kto normalny skoro chce się schować używa nicka który wszyscy znają. Jakbym się chciała schować użyłabym nicka Stella albo Flora XD O wb usłyszałam pierwszy raz od samej ciebie. Najwidoczniej jakaś wredna istotka chciała się ze mnie pośmiać lub narobić mi wstydu itd. Ale ja tam nie mam zamiaru się kłócić. Myśl co chcesz, obmawiaj za plecami, przeżyłam 8 lat blogując o tym co kocham, przeżyję kolejne tyle. Ach o tym że zaoferowałam pomoc przy skanowaniu, dostałyście ode mnie jeden komiks Winx, książkę Magiczna Przygoda, chciałam dać pngesy których nie macie, odcinki w lepszej jakości i wiele innych to już nie wspomniałaś... Na wszystko to usłyszałam ZOBACZĘ i żadnego odzewu później. Pozdrawiam. ;)


7122973 http://magicwitch.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: TeyaQ
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-09-2012 19:43
Jednak troszkę przy edycji wam nie idzie, niektóre teksty wyskakują z dymków. I tak jest lepiej niż gorzej, dobra robota.

Nie ma to jak ktoś się poci i robi tyle dla innych, a ktoś taki błąd wytyka. Co miała zrobić? Przerobić cały komiks, czy też napisać taką czcionką, aby się zmieściło w dymku, ale nie było widać tekstu?

Kto szuka wojny, ten ją znajdzie. Zaczynam nieco się gubić w tej całej niby wojnie winxo-winxowej. Teya, nie wiem ile masz lat, ale sądzę, że nie mało, ale z tym oszukiwaniem etc. zachowujesz się jak 10-letnie dziecko.


I'M BACK
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: TeyaQ
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 22-09-2012 19:44
Odcinki, pngsy i inne miały być z twoim podpisem - dziękuję za takie coś.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: TeyaQ
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-09-2012 19:45
TeyaQ napisał/a:
Aha. Fajnie wiedzieć, tylko jest jeden mały problem, bo moje IP to 178.36.15.221 a nie to co podałaś. -,-'

Ależ się uśmiałam xD Jakim cudem może być inne IP? Florka sobie od tak postanowiła zrobić awanturę i napisać takie samo IP w dwóch użytkowniczkach? Nie rozśmieszaj xd


I'M BACK
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: TeyaQ
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 22-09-2012 19:47
Paula napisał/a:
TeyaQ napisał/a:
Aha. Fajnie wiedzieć, tylko jest jeden mały problem, bo moje IP to 178.36.15.221 a nie to co podałaś. -,-'

Ależ się uśmiałam xD Jakim cudem może być inne IP? Florka sobie od tak postanowiła zrobić awanturę i napisać takie samo IP w dwóch użytkowniczkach? Nie rozśmieszaj xd

Ta, bo tak trudno wejść i zmienić IP ręcznie. TeyaQ po prostu wpadłaś. Każdemu sie zdarza


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: TeyaQ
~TeyaQ
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-09-2012 19:48
Paula naprawdę uważasz, że miałam ochotę na takie oszukiwanie? Szkoda słów. To tak samo jak nie chce mi się więcej czasu na takie gadanie tracić. XD
A teraz z łaski swojej Flora usuń moje konto. Dziękuję.


7122973 http://magicwitch.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: TeyaQ
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 22-09-2012 19:49
TeyaQ napisał/a:
Paula naprawdę uważasz, że miałam ochotę na takie oszukiwanie? Szkoda słów. To tak samo jak nie chce mi się więcej czasu na takie gadanie tracić. XD
A teraz z łaski swojej Flora usuń moje konto. Dziękuję.

Nie usunę twojego konta, bo znowu coś wywiniesz jako inna osoba, a ja nie będę miała jak tego sprawdzić.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: TeyaQ
~Miki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-09-2012 19:51
TeyaQ czy ty usiłujesz zrobić z siebie głupią? Wiesz, że IP można zmienić?


▲pal▲
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: TeyaQ
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-09-2012 19:56
TeyaQ napisał/a:
Paula naprawdę uważasz, że miałam ochotę na takie oszukiwanie? Szkoda słów. To tak samo jak nie chce mi się więcej czasu na takie gadanie tracić. XD

Wychodzisz nie wiadomo skąd jako niejaka Melodii (nie mów, że to nie ty, bo wątpię, aby ktoś Ci w to wierzył), później okazuje się, że jesteś TeyaQ, a na sam koniec robisz awantury.
I powiem jeszcze tak. Po co usuwać Twoje konto? Ja też miałam kiedyś taki głupi kaprys, ale hm... Zmądrzałam xd Skoro Ci tu źle, to po cichu odejdź, a nie rób szumu na całe WB, zajmij się swoim nowym portalem, blogiem i ubieranką.


I'M BACK
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: TeyaQ
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 22-09-2012 20:15
Milczenie oznacza prawdę. : )


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: TeyaQ
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-09-2012 20:17
Ano dokładnie szeroki uśmiech


I'M BACK
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: TeyaQ
~Velivea
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-09-2012 11:12
TeyaQ, jesteś starsza od nas wszystkich, a zachowujesz się; wybacz moja droga, jak malutkie dziecko. Jakbyś miała 10 lat, może by to uszło, ale ty jesteś dorosłą kobietą, opamiętaj się! Bawisz się w jakieś gierki, a potem jeszcze kłamiesz. Czarodziejka_Flora przedstawiła bardzo wiarygodne dowody, a ty nie. IP mogę sobie zmienić nawet teraz, odłączając kabel od Netii.



Edytowane przez Velivea dnia 04-10-2012 01:38
Prywatne Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: TeyaQ
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 11-10-2012 13:27
TayaQ ty za wszelką cenę chcesz mieć lepszą stronę niż WB? Ah .. dziecinada. Z tego co kojarzę to ty i tak masz całkiem niezłe strony .. chcesz aby nie wiem pomagać z produkcją Winx'a? Czy może chcesz aby WB stało się historią?


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: TeyaQ
~Son Yume
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-10-2012 13:56
TeyaQ napisał/a:
Skany wstawia masa ludzi na chomiku i same stamtąd ściągacie.

Owszem, może i dużo ludzi wrzuca ale jest ich zaledwie kilka i to te stare, do 20 numeru. A teraz uwaga, zaskoczę Cię, jedna z autorek skanów zgodziła się je nam udostępnić, więc to nie tak że sobie bierzemy i już.

Z resztą ja Ciebie dziewczyno nie rozumiem, masz talent i to duży, przy tworzeniu stron ale za wszelką cenę chcesz nam zrobić konkurencję (nie to żebym się Ciebie obawiała po tym jak to już któryś adres z kolei). Po co? Bo tu nie byłabyś superadminem tylko zwykłym adminem? Bo każda kartka komiksu nie miałaby nabazgranych w dwóch miejscach (wieeelgachną czcionką) tego, że to Ty je zeskanowałaś? Bo nie zgodziłyśmy się, żeby każdy odcinek serialu miał przez cały czas trwania wyświetlony Twój nick - co wydaje mi się niedorzeczne bo w końcu nie Ty jesteś autorką tego odcinka, dubbingu czy coś. To tylko upload, a odcinki jak sama mówiłaś masa ludzi na chomika wrzuca. No to by chyba było na tyle odnośnie moich zastrzeżeń...
Powodzenia ze swoją stroną (przyda Ci się).




-> Otome maniac <-
47588431 http://sonyume.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: TeyaQ
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 12-10-2012 22:24
I znowu zaczęły się pochody a'la nic nie wiem, promuję Teję.

Na wb założyła konto winx95, która od samego początku rozpoczęła swój spam - robię błędy i promuję Teję.

http://imageshack.us/a/img211/3356/1111ll.png


A jakby ktoś nie wiedział to bramka proxy pozwala na zmianę IP, czyli ktoś jest tak mądry, że postanowił wejść na WinxBlogger i trochę mnie powkurzać, a to jest dziwne, bo IP Tei jest na czarnej liście, czyli teoretycznie nie może jej tutaj być.

Teraz winx95 może się wypierać, ale na czacie pisała z błędami "che che, błendy", więc nie może być taka mądra i wiedzieć jak to wszystko pozmieniać. W ogóle to jaki jest sens wchodzenia na WinxBlogger z bramki?



Edytowane przez czarodziejka_flora dnia 12-10-2012 22:26
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~nexusik0
16:44:53 12.05.2024
Naukowcy zrobili analizy medyczne tkz. cudów i okazało się że każdy się da wyjaśnić, a zmartwychwstanie nie mało miejsca i było pomylone ze śpiączką i wyczerpaniem organizmu przez silny stres, rany i utratę krwi.
~nexusik0
16:42:54 12.05.2024
Ja nie wierzę w to co mówi biblia. Jest to zbiór opowieści przedstawiający wiele rzeczey których ludzie w tamtych czasach nie rozumieli i przy okazji sporo kłamstw.
~kolec 2570
15:21:12 12.05.2024
Źle mówi
~kolec 2570
15:21:00 12.05.2024
~nexusik 18:35:52 11.05.2024 Ja kościół zlikwidował by przestali prać mózgi ludziom
Nie wiem co masz na myśli odnośnie prania mózgów, ale trzeba zacząć od tego, że cała Biblia jest przeciwna praktykom katolickim, a to, że kościół czasem mówi tak jak Boże Słowo to wcale nie oznacza, że
~Sivlanaya0
10:46:03 12.05.2024
ale oczywiście kazdy ma inny gust
~Sivlanaya0
10:45:56 12.05.2024
nie mówię że Nemo nie umie śpiewać, tylko że moim zdaniem niektorzy spiewali lepiej,
~clax70
10:40:57 12.05.2024
*wokalem
~clax70
10:40:16 12.05.2024
*zarzucanie
~clax70
10:39:59 12.05.2024
A zarzuca nie komuś z takim wokale braku talentu, jest naprawdę niemiłe. Ale wiadomo, w tamtym roku wygrała Loreen, w tym roku wygrało Nemo, a i tak w obu przypadkach ludzie będą niezadowoleni
~clax70
10:37:11 12.05.2024
Poza tym, gdyby wygrała taka Armenia, Ukraina, czy Izrael, to wtedy dopiero na prawdę byłoby polityczne zwycięstwo
~clax70
10:36:10 12.05.2024
*Armenii
~clax70
10:35:49 12.05.2024
Ale co widzisz politycznego w tym, że wygrały dobry wokal, staging i piosenka? Też uwielbiam występy Ukrainy i Armenia, a Nemo wokal miało świetny, biorąc pod uwagę wymagającą choreografię, którą wykonywało, podczas śpiewania niemal operowych dźwięków
~Sivlanaya0
10:21:37 12.05.2024
o albo Armenia tez niezła, fajnie że wykknali ludowa piosenke w ojczystym języku
~Sivlanaya0
10:20:32 12.05.2024
co z tego że ktos ma talent
~Sivlanaya0
10:20:17 12.05.2024
No ale niestety eurowizja jwst zbut polityczna
~Sivlanaya0
10:19:54 12.05.2024
Mi sie najbardziej spodobały piosenki Niemiec i Ukrainy nardzo dobrze zaspiewane
~Sivlanaya0
10:19:28 12.05.2024
Wgl wg mnie dużo ludzi zaśpiewało lepiej niż Nemo
~Sivlanaya0
10:19:10 12.05.2024
myślalam że Chorwacja miała duże szanse na wygrana bo to taka "imprezowa" piosenka i publicznosx szalała
~Vixen0
9:05:32 12.05.2024
Kolec ale tu Irlandie to Ty zostaw to piękny kraj
~Vixen0
9:04:56 12.05.2024
Nexusik, zgadzam się, trzeba usunąć kościoły
~Vixen0
9:04:39 12.05.2024
Magayznu
~Vixen0
9:04:37 12.05.2024
Ten nowy numer we Włoszech ma mega okładke nagazybju
~Vixen0
9:04:22 12.05.2024
Ale to piękne
~clax70
22:01:36 11.05.2024
Ale wygra Chorwacja lub Izrael, choć osobiście najbardziej lubię Szwajcarię i nadal mam nadzieję, że może jednak będzie pierwsze
~clax70
22:00:20 11.05.2024
O kurcze, zapomniałem obstawić
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.