Nowości
7.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Zaginionego Królestwa

1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,059
 Najnowszy Użytkownik: ~Miki030
Dzisiejsi Solenizanci
poki

WinxBlogger- portal internetowy
Przywitaj się
❧  Hejka wszystkim ♥  ☙

AutorHejka wszystkim ♥
~IrisDeLuca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-12-2019 16:57
Hejka, po kilkudniowym pobycie na forum postanowiłam się w końcu jakoś przedstawić :D Jestem Natalia, wkrótce kończę 16 lat. Oglądam Winx od siedmiu lat. Chodzę do liceum. Interesuję się projektowaniem ubrań, lubię malować (zwłaszcza krajobrazy b29;), okazjonalnie bawię się w tworzenie prostych melodii. W wolnej chwili słucham muzyki i ćwiczę układy taneczne. Uwielbiam poznawać nowych ludzi, zatem jestem otwarta na rozmowy ^-^ Dziękuję za przeczytanie c;
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hejka wszystkim ♥
~Mroczna Icy
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-12-2019 14:31
Witaj, z tej strony Mroczna Icy aka Mroczna. Miło mi ciebie powitać na winxblogger. To świetne, że masz swoje pasje, ja osobiście kocham pisać powieści i czytać. Pokażesz coś ze swoich projektów? Osobiście jestem fanką Trix, więc takie pytanko: która z nich jest twoją ulubioną i za co lubisz trzy wiedźmy? Jeszcze kilka pytań:
- Ile masz lat?
- Lubisz czytać? Twoja ulubiona książka?
- Ulubiona seria Winx Club?
Pozdrawiam, jeśli chcesz to napisz do mnie prywatną wiadomość PW
70895148 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hejka wszystkim ♥
~IrisDeLuca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-12-2019 16:52
Z miłą chęcią bym pokazała, aczkolwiek muszę się zorientować, jak to zrobić :<

- Jeżeli chodzi o Trix, lubię każdą z nich i ciężko mi powiedzieć, która z nich jest moją ulubioną. Uważam, że bez nich cały serial byłby delikatnie mówiąc - nudny. Ze względu na nie obejrzałam ósmy sezon i czekam na dziewiąty. Szczególnie zainteresowała mnie historia Icy. Nigdy nie uwierzyłam, że jest "tą wielką złą" i że tak naprawdę ukrywa swoją wrażliwą stronę i wierzę, że Darcy i Stormy też ją posiadają. Relacje pomiędzy nimi wydają się bardziej naturalne niż pomiędzy członkiniami Klubu Winx, ale to tylko moja opinia

- Póki co mam 15 lat, za nieco ponad miesiąc kończę 16

- Samo czytanie bardzo lubię. A najchętniej czytam blogi. Czasami zahaczę o jakiś blog kulinarny, czasami podróżniczy. Lecz zdarza się, że trafię na jakieś opowiadanie, rzadziej powieść. Z samych książek czytam głównie lektury lub pozycje, które wiążą się z jakimś tematem lekcji w szkole. Aczkolwiek z miłą chęcią wracam do "Dynastii Miziołków".

- Właśnie sobie zdałam sprawę, że trudno jest mi określić, którą serię polubiłam najbardziej. Po namyśle stwierdzam jednak, że jest to pierwsza seria. Być może to dlatego, że postacie wyglądały bardziej naturalnie? W sensie Winx nie były wręcz chorobliwie szczupłe.

Czy udostępniasz gdzieś swoje powieści? Z miłą chęcią bym przeczytała ^-^
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hejka wszystkim ♥
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 22-12-2019 21:55
Cześć!
Ja się zwę Lunaris, mam na imię Paulina i jestem tylko trochę starsza od ciebie. Lubię pisać, zarówno zupełnie własne twory (choć to idzie mi bardzo wolno ostatnimi czasy) jak i na forach PBF, a także oglądać anime i czasami graficzyć w Gimpie. Darzę miłością szeroko pojętą fantastykę, na czele z fantasy i steampunkiem. Winx towarzyszy mi od wczesnego dzieciństwa i bardzo bym chciała, by jego obecny poziom się podniósł chociaż trochę, ale to raczej mało prawdopodobne.

Jeśli chcesz, możesz wstawić projekty na jakiś hosting, a potem zamieścić w temacie ze swoją twórczością na forum. Gdybyś miała z tym problem, pomogę :>.

Która Winxówna jest twoją ulubioną? A postać męska?

Miłego pobytu i zostania tu jak najdłużej!



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hejka wszystkim ♥
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-12-2019 22:35
Hej Natalia, witaj na WB!
Ja jestem MrDark - fan Winx, nowych technologii i jeden ze starszych użytkowników. Udzielam się w dziale pomocy i kiedyś w Encyklopedii. Nie wiem, co mogę napisać więcej, zawsze mam z tym problem, ale jak masz jakieś pytania to pisz śmiało!
No i jak już widzisz naszą tradycją są pytania do nowych, więc pozwól, że spytam, czy lubisz podróże, a jeśli tak, to gdzie byłaś lub chciałabyś pojechać.
No i mam nadzieję, że wstawisz tu jakieś swoje prace albo układy taneczne!
Pozdrawiam i życzę miłego pobytu ;]]
Aaa, i jeszcze nasze hasło: Witaj wśród szlachty, bo tylko szlachta ma konto na Winxblogger :}}


Tell me - do you fear death?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hejka wszystkim ♥
~IrisDeLuca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-12-2019 11:27
Lunaris napisał/a:
Cześć!
Ja się zwę Lunaris, mam na imię Paulina i jestem tylko trochę starsza od ciebie. Lubię pisać, zarówno zupełnie własne twory (choć to idzie mi bardzo wolno ostatnimi czasy) jak i na forach PBF, a także oglądać anime i czasami graficzyć w Gimpie. Darzę miłością szeroko pojętą fantastykę, na czele z fantasy i steampunkiem. Winx towarzyszy mi od wczesnego dzieciństwa i bardzo bym chciała, by jego obecny poziom się podniósł chociaż trochę, ale to raczej mało prawdopodobne.

Jeśli chcesz, możesz wstawić projekty na jakiś hosting, a potem zamieścić w temacie ze swoją twórczością na forum. Gdybyś miała z tym problem, pomogę :>.

Która Winxówna jest twoją ulubioną? A postać męska?

Miłego pobytu i zostania tu jak najdłużej!



-To dopiero trudne pytanie. Każdą z nich darzę sympatią, choć myślę, że taka mi najbliższa będzie Stella, ponieważ mamy podobne pasje c:

-Z postaci męskich najbardziej polubiłam Valtora. Dziwne, ponieważ sporo stracił w moich oczach po ósmym sezonie. Chyba jedyna postać, która niewiele utraciła na nowej kresce



MrDark napisał/a:
Hej Natalia, witaj na WB!
Ja jestem MrDark - fan Winx, nowych technologii i jeden ze starszych użytkowników. Udzielam się w dziale pomocy i kiedyś w Encyklopedii. Nie wiem, co mogę napisać więcej, zawsze mam z tym problem, ale jak masz jakieś pytania to pisz śmiało!
No i jak już widzisz naszą tradycją są pytania do nowych, więc pozwól, że spytam, czy lubisz podróże, a jeśli tak, to gdzie byłaś lub chciałabyś pojechać.
No i mam nadzieję, że wstawisz tu jakieś swoje prace albo układy taneczne!
Pozdrawiam i życzę miłego pobytu ;]]
Aaa, i jeszcze nasze hasło: Witaj wśród szlachty, bo tylko szlachta ma konto na Winxblogger :}}


-Podróże kojarzą mi się trochę z nudą. Ale tylko w czasie przejazdu. Za wszystkim stoi paskudna choroba lokomocyjna. Co prawda po tabletce wszystko jest w porządku, ale nie mogę nawet książki poczytać, bo od razu głowa boli :/ Zatem zostaje mi tylko siedzieć o czekać. Ewentualnie potrafię zagadać wszystkich dookoła :haha: Sytuacja zmienia się, kiedy jestem już na miejscu. Od razu wyciągam aparat i staram się porobić jak najwięcej ciekawych zdjęć :D Gorzej ze zwiedzaniem miejsc, gdzie trzeba zachować powagę. A u mnie o tą powagę baaardzo trudno.

-Byłam w wielu miejscach w Polsce, ale za granicą to byłam tylko na Słowacji. W Polsce byłam m.in (piszę od północy) na Helu, w Gdyni, Kołobrzegu, Sopocie, Gdyni, Szczecinie, Świnoujściu, Toruniu, Białymstoku, Poznaniu, Łodzi (wiadomo :haha: ), Kielcach, Pacanowie, Częstochowie, Bielsko-Białej, zahaczyłam o Kraków i w Zakopanem. Mogłabym jeszcze wymieniać, ale tego jest tak dużo, że pisałabym tak jeszcze przez dwie godziny.

-Chciałabym pewnego dnia zwiedzić coś za granicą. Może Francja? Włochy? Albo zupełnie na innym kontynencie? Chiny? Japonia? Najchętniej to zwiedziłabym cały świat ^-^

Co do projektów myślę, że wskazówki od Lunaris bardzo mi pomogły, więc postaram się coś wstawić :D
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hejka wszystkim ♥
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-12-2019 22:00
Hej Natalia. Ja jestem Paweł. Zatwardziały student z Krakowa. Moja ulubioną Winx jest Musa, choć obecnie wole inne kreskówki i seriale niż Winx. Kiedyś to było. Prócz tego interesuje się kinematografią science-fiction i grami planszowymi. Na WB już niedługo styknie mi 6 lat. Życzę ci miłego pobytu na Winxblogger i zarazem udanej gry RPG, bo widzę że bierzesz z nami udział. Ja byłem organizatorem chyba już 4 RPG i ciesze się. że mogę tym razem wziąć udział jako uczestnik przewraca oczami

Tylko 1 pytanie: Skąd jest twój avatar?
51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^PVTeam1230
15:22:41 08.05.2024
serio słabo to wyszło smutny
^Flamli0
7:44:11 08.05.2024
Nie dziwi mnie to, słabo zaśpiewała
~clax70
23:57:16 07.05.2024
Niestety Polska nie weszła do finału zdezorientowany
~clax70
23:56:52 07.05.2024
Najlepszego!
~Stellka0
23:25:04 07.05.2024
Dziękuję Chand serce
~February0
20:09:31 07.05.2024
ale moja wymarzona to kolor błękitny więc jeszcze muszę poczekać uśmiech))
~February0
20:09:05 07.05.2024
oo rzeczywiście nowa ranga <3
^ChandSharma0
10:15:14 07.05.2024
Stellka najlepszego serce
~clax70
1:12:52 06.05.2024
^ChandSharma 23:40:49 05.05.2024 <--- Nowy news! Są tu jeszcze jacyś fani Eurowizji? XD
Są, są
~Vixen0
1:03:05 06.05.2024
Nie oglądam nic oprócz anime czy Winxa
^ChandSharma0
23:40:49 05.05.2024
<--- Nowy news! Są tu jeszcze jacyś fani Eurowizji? XD
^ChandSharma1
23:35:12 05.05.2024
O, February, przy okazji dodawania punktów skoczyła ci ranga - gratsy :>
~EmilyWinxClub0
12:39:10 03.05.2024
Mówię o tej ulepszonej scenie z Mitzi, tam wygląda naprawdę dobrze. Chociaż dziwne że odrosty takie ciemne
~EmilyWinxClub0
12:37:45 03.05.2024
Na szczęście nie dali jej tych wielgasnych Disneyowskich oczów, włosów do kostek i zbyt klaunowatej mimiki jak na teaserze i wygląda znacznie lepiej
~Vixen0
21:25:07 02.05.2024
Ale ta Bloom ładna w s9
~Vixen0
16:12:19 02.05.2024
WB*
~Vixen0
16:12:13 02.05.2024
Kiedy dostanę punkty za dwa lata obecności na wg?
^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.