Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,055
 Najnowszy Użytkownik: ~stella322
Dzisiejsi Solenizanci
curly9087

WinxBlogger- portal internetowy
Przywitaj się
❧  Siemaneczko!  ☙

AutorSiemaneczko!
użytkownik usunięty
Dodane dnia 20-12-2015 19:32
Ogólnie to zacznę od tego, że jestem Alyse i piszę trochę za długie wypowiedzi, szczególnie o sobie, więc z góry przepraszam za wybuchy gałek ocznych podczas czytania. Mam 16 lat i nie mogę uwierzyć, że jest tu tyle osób starszych ode mnie. Jestem tu drugi dzień i czuję się jak w jakimś Winxowym raju serce. Oprócz Winx, oglądam też "Króla Szamanów", "Bakugan", "Avatara" (tego od Aanga, nie od niebieskich kosmitów), "Violettę", filmy Disney'a oraz filmy Barbie i wszystkie je kocham z całego serca i nigdy nie przestanę, choć wiele osób z mojego otoczenia uważa, że są na nie zbyt dorośli (bzdura!). Jeśli chodzi o muzykę uwielbiam m.in. Bruno Marsa, Sama Tsui'ego, Olly'ego Mursa i Awolnation, a z książek moimi ukochanymi są m.in. "Gra Endera" i wiele serii, np. "Kroniki Rodu Kane", "Eragon", "Zwiadowcy" + miliard innych. Na koniec dodam, że moją ulubioną członkinią Winx od wczoraj jest Layla, która urzekła mnie swoją odwagą, siłą i tym, że nie daje się zdominować przez mężczyzn. Kocham ją!

No... ode mnie to tyle. Ślę pozdrowionka!
AutorRE: Siemaneczko!
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-12-2015 20:43
Witaj Alyse, miło mi Cię powitać!
Ja jestem MrDark - fan Winx i nowych technologii. Tak, jestem facetem. Nie lubię mówić o sobie, więc jeśli chcesz coś o mnie wiedzieć, to pisz na PW. Często jestem tu w dziale pomocy.

Wiesz, jeśli lubisz pisać długie posty to wszyscy moderatorzy będą Cię kochać, bo przeważnie upominają, jeśli się pisze za krótko diabełek
I mam nadzieję, że choć trochę lubisz męskie grono, bo twój opis Layli jest mało zachęcający z perspektywy płci brzydkiej...

Jeśli wolno mi zapytać, jak masz na imię i czy coś może rysujesz.

Pozdrawiam Cię i życzę miłego pobytu ;]]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Siemaneczko!
~Lau
Moderator

avatar
Dodane dnia 21-12-2015 14:44
Witaj na WB!
Bardzo miło mi Cię poznać i mam nadzieję, że miło spędzisz tutaj czas.
Ja jestem PhoenixFairy, ale możesz pisać po prostu Fairy albo Phoenix xD Jestem troszkę młodsza od Ciebie - za jakieś 3 m-ce bd miała 16 lat.
Alyse napisał/a:
z książek moimi ukochanymi są m.in. "Gra Endera" i wiele serii, np. "Kroniki Rodu Kane", "Eragon", "Zwiadowcy" + miliard innych.

AAaa! Coś czuję, że się polubimy, a przynajmniej dogadamy :3 Otóż jeśli byś chciała wiedzieć, mam normalnego fioła na punkcie 'Zwiadowców', posiadam wszystkie części (tak, włącznie z 'Turniejem w Gorlanie'\) serce i czytałam je wiele razy, ach no i moja OC Laura jest Zwiadowcą nr 17 :haha: 'Eragona' również bardzo lubię.
Ja również była w przeszłości wielką fanką Bakuganów (do dziś mam magazyny i same Bakugany razem z kartami). Avatara również bardzo lubię, choć od Aanga wolę Korrę :P
Cóż... jeśli byś chciała się czegoś o mnie dowiedzieć, pisz śmiało :D
A na koniec, chciałabym spytać:
Jaką postać ze Zwiadowców lubisz najbardziej?
No i... lubisz śpiewać? Widziałam, że o rysunki już zapytał Cię MrDark, więc już nie będę pytała, ale jeśli rysujesz, to zapytam jeszcze czy wolisz tradycyjne rysowanie (na kartce) czy w digitalu (na komputerze)?

Bardzo serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz życzę miłego pobytu~!


Opowiadania: Kryształ Soldenu
dA|Wtt
nie? http://phoenixflamefairy.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Siemaneczko!
użytkownik usunięty
Dodane dnia 21-12-2015 22:02
Jej, jak tu miło! Ja również witam i odpowiadając na pytania MrDarka, trochę źle się wyraziłam, opisując Laylę. Chodziło mi raczej o to, że nie potrzebuje nikogo do ratowania, jest samodzielna. Zresztą, jaka płeć brzydka? Przepraszam bardzo, ale wszyscy jesteśmy tak samo piękni :D. Na imię mi Julia i tak w sumie to w ogóle do mnie nie pasuje. Rysować lubię, choć w ogóle nie umiem. Zwykle są to tylko jakieś dziwnie połączone kształty i zwykle powstają na nudnych lekcjach. A pobyt myślę, że na pewno będzie miły serce.
MrDark napisał/a:
Wiesz, jeśli lubisz pisać długie posty to wszyscy moderatorzy będą Cię kochać, bo przeważnie upominają, jeśli się pisze za krótko diabełek

W moim przypadku będą raczej pisać "Odpowiedzi są za długie. Nikomu nie chce się tego czytać."

Phoenix - po prostu wiedziałam, że jeśli napiszę o książkach, w szczególności o "Zwiadowcach" to znajdę tu jakiegoś fana :D Matko, fanka Bakuganów? Ciekawi mnie bardzo czy tak jak ja, bardziej skupiałaś się na wątkach postaci, typu przyjaźń, miłość niż na samych walkach XD I też mam jeszcze bakugany z kartami, których nigdy nie dam wyrzucić, za dużo pięknych wspomnień. Co do Avatara to Aang jest dla mnie bardziej ciekawy, ale to może chodzi o to, że jest pierwszy, a do tych pierwszych zawsze pozostaje sentyment i już nic nie jest w stanie ich przebić. Mam jednak nadzieję, że kiedyś uda mi się obejrzeć wszystkie odcinki z Korrą. Uwielbiam i kocham Horace'a, ale to już raczej przeszłość, po tym jak się zmienił, gdy urodziła mu się córka placze "Królewski Zwiadowca" to chyba jedyna część serii, przy której płakałam na początku i którą jednocześnie kocham i nienawidzę. Hah, śpiewać lubię, ale tylko gdy jestem sama. Lepiej nie męczyć ludzi swoim wyciem język. Nigdy nie rysowałam na komputerze, więc nie mam zdania, chociaż po cichu liczę, że kiedyś zacznę i od razu będę mistrzem. Ach, marzenia xD
Po tym, jak przeczytałam o Laurze, kliknęłam w twoje opowiadanie o Idrix i się w nim zakochałam *-* Błagam, pisz dalej, to chyba jedno z najlepszych opowiadań związanych z tematyką Winx, jakie kiedykolwiek czytałam!
Swoją drogą, teraz widzę jak dużo ważnych rzeczy ominęłam, gdy o sobie pisałam :O Szczególnie chodzi mi o to, że kocham Big Time Rush <i zespól, i serial>, a co (o dziwo) ważniejsze - kocham dubbing, szczególnie polski i bardzo cieszę się, że znalazłam temat o nim na forum ^^.
Edytowane przez dnia 21-12-2015 22:07
AutorRE: Siemaneczko!
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 22-12-2015 12:00
Hej, Alyse! Jestem Lunaris, mam 12 lat. Na imię mi Paulina, na WB jestem od niecałych 9. miesięcy. Moją ulubioną czarodziejką praktycznie od zawsze jest Flora, sympatią darzę również Laylę i Musę. W wolnym czasie tworzę marną imitację grafiki i piszę opowiadania. Jestem miłośniczką fantastyki, kocham czytać książki.

Długie posty? Wierz mi, dużo gorzej by było, gdybyś pisała króciutkie mruga.
W moim przypadku będą raczej pisać "Odpowiedzi są za długie. Nikomu nie chce się tego czytać."

Zaraz nikomu, mi się chce ;]] xd.

Jako, iż mam w zwyczaju zadać kilka pytań, tym razem nie będzie inaczej:
1. Ulubiony film Barbie i Disney' a?
2. Graficzysz?

Życzę miłego pobytu na WB!



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Siemaneczko!
użytkownik usunięty
Dodane dnia 22-12-2015 15:33
Łał, serio masz 12 lat? Przeczytałam twoje opowiadanie i jestem pod ogromnym wrażeniem! A co do filmów to z Disney'a najbardziej lubię "Piękną i Bestię". Podoba mi się zawarty w nim przekaz, to, że nie wolno oceniać innych po wyglądzie, a o scenie z balem śnię po nocach serce. Za to z filmów Barbie najbardziej lubię "Barbie i Magia Pegaza". Cudowna historia, dużo akcji i bohaterka, z której warto brać przykład. Pokazuje, że jeśli jest w nas nadzieja, wszystko staje się możliwe. Nie graficzę, chociaż bardzo bym chciała xd. Niestety czasami, gdy patrzę na prace innych i uważam, że są świetne, okazuje się, że mają masę błędów, których nie zauważam. Komu potrzebna graficzka, która nie potrafi dostrzec żadnej skazy w swoich pracach? wstyd
AutorRE: Siemaneczko!
~Lau
Moderator

avatar
Dodane dnia 22-12-2015 16:05
Alyse napisał/a:Szczególnie chodzi mi o to, że kocham Big Time Rush <i zespól, i serial>, a co (o dziwo) ważniejsze - kocham dubbing, szczególnie polski i bardzo cieszę się, że znalazłam temat o nim na forum ^^.

Rany! Ile mamy wspólnego! Wiesz, że ja też ich uwielbiam (zwłaszcza Logana xD)? I chodzi mi o nich i jako zespół, i serial.
Cóż, jeśli chodzi o Bakugany, to chyba głównie skupiałam się na wątkach postaci.
Jejku. *.* Bardzo miło mi słyszeć, że podoba się opowiadanie. :3 Mam nadzieję, że następne części też będą się podobały. ;P Postaram się niedługo wstawić pierwszy rozdział. serce


Opowiadania: Kryształ Soldenu
dA|Wtt

Edytowane przez Sophie dnia 25-12-2015 12:47
nie? http://phoenixflamefairy.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Siemaneczko!
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-12-2015 12:12
Witaj na WB! Ja jestem Speksi, większość nazywa mnie tutaj "Speksa". Tak naprawdę mam na imię Zuzanna i chodzę do 3 gimnazjum. Winx oglądam od bardzo dawna. Teraz moje zainteresowanie serialem trochę spadło, ale nadal lubię wiedzieć, co się dzieje. Moimi ulubionymi czarodziejkami są Flora i Musa. Kocham oglądać anime, seriale, czytać mangi i książki (najbardziej fantasy). Poza tym trochę graficzę, gram w gry, czasami porysuję. Nie będę się o sobie długo rozpisywać, pytań raczej żadnych nie mam. Pozostaje mi życzyć Ci miłego pobytu na WB ^-^.



Edytowane przez Sophie dnia 20-01-2016 18:39
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Siemaneczko!
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 23-12-2015 13:02
Cześć, cześć!~
Witamy na Winxbloggerze! Jestem Suzanne, ale zwykle mówią na mnie Suza bądź Su. W realu mam na imię Zuzanna :D. Winx'em interesuje się od dziecka, chociaż tych najnowszych sezonów po prostu nie mogę zdzierżyć (kocham sezony 1-4), więc nie śledzę ich tak szczególnie. Czasami jak nawinę się na jakiś odcinek w telewizji, to go obejrzę, ale nic specjalnego. Moją ulubioną czarodziejką jest Musa. Uwielbiałam ją na początku, kiedy była typową chłopczycą, teraz uważam, iż jest po prostu ładna. Niestety, każda czarodziejka z serii na serię staje się coraz bardziej dziecinna i traci swój urok, muszę się z tym pogodzić :(.
Tak jak Ty, bardzo lubię Avatara. Przyznam się bez bicia, że nie obejrzałam wszystkich odcinków, niektóre mi uleciały, ale ogólny zarys bajki znam. Liczyłam na to, że Zuko będzie z Katarą. Pamiętam, jak kiedyś puszczali film oparty na tej bajce w telewizji i byłam nim mega podjarana, ale gdy tylko zaczęłam oglądać - załamałam się i wyłączyłam go po pierwszych 30 minutach. To było straszne ;-;.
Aa no i też kocham bajki Disney'a. Wprawdzie Pięknej i Bestii nie pamiętam dokładne, bo ostatnio oglądałam tę bajkę... ohoho, chyba dobre parę lat temu, ale nigdy nie przepadałam za postacią samej Belli. Nie uważałam jej za pięknej po prostu. Jako mała dziewczynka byłam zakochana w Jasminie <3. Była ona moją ulubioną księżniczką, która od razu podbiła moje małe serduszko. Zawsze chciałam mieć wszystkie zabawki z Jasminą, haha to były czasy. Teraz moją ulubioną bajkę tej wytwórni jest animacja pt. Zaplątani. Mam słabość do Juliana. Nie dość, iż po prostu jestem zakochana w tym imieniu (kiedyś nazwę tak synka), to jeszcze sądzę, że jest to jedna z najprzystojniejszych bajkowych postaci. No po prostu kocham go <3.
Jeżeli chodzi o muzykę to bardziej gustuję w ostrzejszych brzmieniach. Rock, metal. Coś takiego.
Nie czytałam nigdy Zwiadowców, ale zamierzam nadrobić zaległości, kiedy skończę czytać serię Lux. Nie wiem, czy może kojarzysz. Kocham za to Akademię Wampirów, Harry'ego Pottera, Igrzyska Śmierci, Mroczną Bohaterkę i wiele, wiele innych książek. Taki trochę mol książkowy ze mnie, hihi :D.

No i standardowo kilka pytań:
1. Oglądasz jakieś seriale? (Jako nałogowy oglądacz musiałam o to zapytać).
2. Uprawiasz jakiś sport?


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Siemaneczko!
użytkownik usunięty
Dodane dnia 25-12-2015 06:10
Oooooooooooo, czyli jednak dobrze, że to dopisałam ^-^. Ja w serialu kocham Jamesa, ale w zespole nie mam faworyta - cała czwórka ma w sobie cechy, które cenię i na które zwracam uwagę. Ej, słyszałaś, że mają wrócić w 2016? Byłoby super, gdyby naprawdę wrócili ;-;

Witaj, Speksi! Cześć, Suzanne! Cieszy mnie bardzo, że moje pojawienie się tutaj spotkało się z takim miłym odzewem ze strony innych użytkowników, nawet jeśli wiadomo, że wszyscy zostali pouczeni, by miło powitać "tych nowych" i zadać im jakieś podstawowe pytania język. Też kocham Musę (w zasadzie to chyba traktuję ją na równi z Laylą), też nie cierpię nowych serii (oglądam z sercem przepełnionym nadzieją, że twórcy jednak zmienią zdanie i przestaną skłaniać nas do samobójstw) i też uważam, że z serii na serię wróżki stają się bardziej dziecinne facepalm. Co więcej, śmiem sądzić, iż te nowe serie całkowicie je ujednoliciły. Wcześniej każda z nich miała swój styl, charakter. Teraz różnią się w zasadzie tyko wyglądem i mocą :/. Hah, nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy shippują Zukarę xD. Może dlatego, że uwielbiam Aanga i nie chciałabym złamać mu serca... A o filmie słyszałam. Do dziś boję się go obejrzeć. Co do PiB, też nie uważam Belli za pięknej. Znaczy, w bajce jest w zasadzie ideałem, ale gdyby przenieść jej wygląd do normalnego życia, niczym specjalnym by się nie wyróżniała. Za to kocham jej charakter. Wielu uważa, że jest egoistką, często jest przedstawiana jako "Diva". Zupełnie tego nie rozumiem. Przecież ona jest tylko romantyczną marzycielką (albo marzycielską romantyczką). I uwielbiam ją za to podejście do życia. Za to pragnienie zmian. To raz, a dwa - odkryła w sobie miłość ponad wszystko (w tym sensie ponad wygląd), pokazała wszystkim, czym należy patrzeć na drugiego człowieka. To właśnie dlatego jest to moja ulubiona księżniczka. Jedyne czego w tej bajce nie cierpię to to, że Bestia w końcu stała się Adamem. No fuuuuuuuuuu, jak można tak się nie postarać w tworzeniu postaci księcia!? Nie to, że miał włosy jak Bella to jeszcze nie można było na niego patrzeć. Jako Bestia był sto razy przystojniejszy :v A tak swoją drogą, Jasminę też bardzo lubię ^^ Tak jak Pocahontas, Mulan czy Tianę. Do "Zaplątanych" nic nie mam, ale trochę zaczyna mnie wkurzać to, że ludzie tak bardzo kochają akurat to i "Krainę Lodu". Stanowczo. Za. Dużo. Tego. Wszędzie.

No to może teraz te pytania xd:
1. Seriali jako seriali ("Teen Wolf", "Supernetural"\) - nie. Tylko jakieś sitcomy na Disney Channel albo Nickelodeon, ew. (nie wiem czy się zaliczają, bo już skończone) "Violetta" i "Big Time Rush".
2. Jeśli liczy się nałogowe granie w badmintona w wakacje to tak, oczywiście xd.
AutorRE: Siemaneczko!
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-02-2016 19:49
Witamy na WB Alyse! Jestem Radi, mam 20 lat, wiec jak widzisz jestem jedną z tych starszych osób, ale dalej czasami oglądam Winx'a. Obecnie już tylko z sentymentu i dlatego, bo pojawiły się nowe odcinki, ale to sezony 1-3 tworzą prawdziwego Winx'a. Oprócz Winx'a lubię też mnóstwo innych kreskówek i seriali. Prócz tego jestem wielkim fanem planszówek oraz science-fiction i wszystkiego co z tymi dwoma dziedzinami związane. Nie mam do ciebie żadnych pytań. Życie ci miłego pobytu na WB, a w razie czego to pytaj śmiało ok.
51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.