Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,055
 Najnowszy Użytkownik: ~stella322
Dzisiejsi Solenizanci
curly9087

WinxBlogger- portal internetowy
Przywitaj się
❧  Hej, tu Szime (●´□`)♡  ☙

Strona 1 z 2 1 2 >
AutorHej, tu Szime (●´□`)♡
~Szime
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-09-2015 12:51
Jestem zdecydowanie kiepska w pisaniu takich rzeczy i chyba nie mam za dużo do powiedzenia o sobie :cry:.
Mam na imię Sara, jestem w 2 klasie liceum i nadal kocham bajki. Ostatnio jestem szczególnie zakochana w MLP Equestria Girls i na nowo w Winxie. Całkiem niedawno postanowiłam sobie obejrzeć na nowo moją ulubioną bajkę z dzieciństwa i właśnie tak trafiłam na WB. Wczoraj zdecydowałam się tu zarejestrować i oto jestem! gwizdze
Nie mam jakichś szczególnych zainteresowań. Lubię czasem porysować albo zrobić coś w PhotoShopie. Kocham czytać książki, szczególnie fantasy i kryminały. Oprócz tego w wolnym czasie oglądam bajki i seriale serce.
Jeśli macie do mnie jakieś pytania, to piszcie śmiało zawstydzony.


DeviantArt || MyAnimeList || Grafika || Rysunki || OSU!

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 03-10-2015 13:09
56852312 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej, tu Szime (●´□`)♡
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 30-09-2015 15:48
Witaj wsród szlachty, bo tylko szlachta ma konto na WinxBlogger.

Cześć, Szime. Ja jestem Lunaris, naprawdę mam na imię Paulina. Winx' em interesuję się od najmłodszych lat, od zawsze moją ulubioną czarodziejką jest Flora. Kocham czytać książki, zwłaszcza fantasy. Piszę opowiadania, od lipca graficzę. Mam do ciebie kilka pytań:
1.Ulubiona transformacja?
2. Ulubiona Winxówna?
3. Założysz tu temat ze swoją grafiką?
4. Skąd pomysł na nick?

To tyle ode mnie, resztę pytań pozostawiam innym. Miłego pobytu na WB!



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.


Edytowane przez Lunaris dnia 30-09-2015 15:48
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej, tu Szime (●´□`)♡
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-09-2015 16:38
Jestem Zuzanna, mam 15 lat, chodzę do 3 gimnazjum. Winx oglądam odkąd tylko pamiętam. Moją ulubioną czarodziejką jest Flora i Musa. Kocham czytać książki, najbardziej fantasy, ale nie pogardzę dobrym kryminałem. Interesuję się Japonią, oglądam anime itd. Czasami gram w jakieś gry komputerowe, tworzę grafikę. Co do sportu to preferuję pływanie i lekkoatletykę ;>>. Kocham koty i biały kolor xdddd. Nie będę się o sobie więcej rozpisywać, mam za to kilka pytań:

- Ulubiona postać z MLP?
- Ulubiona książka/seria?
- Ulubiony serial?

To wszystko, życzę miłego pobytu ^-^.

Ps. to "Shime" od razu mi się z Hime skojarzyło xdd



Edytowane przez Speksi dnia 30-09-2015 16:49
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej, tu Szime (●´□`)♡
~Szime
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-09-2015 16:53

1.Ulubiona transformacja?
2. Ulubiona Winxówna?
3. Założysz tu temat ze swoją grafiką?
4. Skąd pomysł na nick?


1. Chyba najbardziej podoba mi się Harmonix i Enchantix.
2. Ciężki wybór, hmm... Najmniej przepadam za Tecną i Laylą, nie umiem wybrać ulubionej smutny.
3. Jak zrobię więcej wartych uwagi rzeczy, to na pewno założę zawstydzony.
4. Jakoś w podstawówce koleżanka zaczęła na mnie mówić Hime, bo moje imię znaczy "księżniczka", a w gimnazjum koleżanki dopisywały do tego różne litery, wyszło Shime i spolszczyłam to. Teraz praktycznie wszędzie tego używam x)


- Ulubiona postać z MLP?
- Ulubiona książka/seria?
- Ulubiony serial?


Kocham Pinkie Pie, jest taka urocza!!!
Mam dużo ulubionych, ale ostatnio to zdecydowanie "Pogromca Lwów" Camilli Lackberg.
Supernatural i Teen Wolf. Nie mogę doczekać się kontynuacji :cry:.


DeviantArt || MyAnimeList || Grafika || Rysunki || OSU!

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 03-10-2015 13:11
56852312 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej, tu Szime (●´□`)♡
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-09-2015 18:36
Witaj Saro (ładne imię ^^) na WinxBloggerze!
Ja jestem MrDark - fan Winx i nowych technologii. Nie lubię mówić o sobie, więc w razie pytań pisz do mnie śmiało!
Ja też trochę siedzę w grafice i bardzo chciałbym zobaczyć Twoje prace uśmiech
Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę udanego pobytu! ;]]

PS: Nie mów, że nadal kochasz bajki. Tu jest dużo osób starszych od Ciebie, a jedna z nich właśnie pisze te słowa.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej, tu Szime (●´□`)♡
~Szime
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-09-2015 18:51
PS: Nie mów, że nadal kochasz bajki. Tu jest dużo osób starszych od Ciebie, a jedna z nich właśnie pisze te słowa.

Wiem, że są tu starsze osoby i cieszę się bardzo, że jest ktoś, kto ma podobne do mnie upodobania! serce
Mimo wszystko dużo ludzi twierdzi, że to dziecinne i oglądanie bajek to wstyd. mellow


DeviantArt || MyAnimeList || Grafika || Rysunki || OSU!

Edytowane przez Sophie dnia 01-10-2015 14:42
56852312 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej, tu Szime (●´□`)♡
~Honey
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-09-2015 19:34
Hejcia, jestem Honey. Naprawdę nazywam się Michalina, mam 14 lat. Winx'em już jako tako się nie interesuję, ale jeśli już to w moim sercu rządzą sezony 1-3. Aktualnie mam fazę na Iron Mana'a i ogólnie inne produkcje Marvela. Prowadzę bloga, na którym piszę opowiadanie ( też o Iron Man'ie), trochę graficzę i rysuję. Uwielbiam muzykę, moimi ulubionymi zespołami są: Linkin Park, Skillet i AC/DC. Co by tu jeszcze powiedzieć? Tak samo jak ty uwielbiam czytać książki fantasy. Właśnie, polecisz mi jakąś dobrą książkę? Ode mnie to tyle. Jakbyś miała jakiś problem, śmiało do mnie pisz, postaram się pomóc :3.


(c) Reboszka
Moja grafika/Moje rysunki/ Ask/Blog
http://ironman-another-story.blogspot.com/?m=1 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej, tu Szime (●´□`)♡
~Szime
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-09-2015 19:46
OMG, KOCHAM UNIVERSUM MARVELA, WSZYSTKIE FILMY SĄ SUUUPER, ALE IRON MAN PONAD WSZYSTKO serce
Też lubię Linkinów, byłam w wakacje na ich koncercie :3.
Co do książki, hmm... Trylogia Czasu mi się strasznie podobała!


DeviantArt || MyAnimeList || Grafika || Rysunki || OSU!

Edytowane przez Victoria dnia 01-10-2015 10:07
56852312 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej, tu Szime (●´□`)♡
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-10-2015 10:17
Hej, miło Cię poznać :3. Ja jestem Victoria, ale lepiej zwracać się do mnie jakimś skrótem. Naprawdę nazywam się Emilia i mam 14 lat. Ja już nie oglądam za bardzo Winx'a, przestał mnie interesować i stał się zbyt przesłodzony na moje oko. Ulubionym i jednak dość sentymentalnym pozostanie na zawsze sezon 3, od którego zaczęłam swoją przygodę z czarodziejkami. Swojego czasu lubiłam tworzyć grafikę, ale teraz już niezbyt to robię. W wolnym czasie wolę popisać opowiadanie, poczytać albo porysować. Lubię jazdę na rowerze, grę w siatkówkę, chociaż za typową lekcją, jaką jest WF nie przepadam. Na wb jestem prawie dwa lata. Czasami pooglądam różne seriale, szczególnie lubię Pamiętniki Wampirów. Nie mam do Ciebie pytań, jedynie życzę udanego i długiego pobytu na stronie c:.


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej, tu Szime (●´□`)♡
~ProteoBakter
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-10-2015 23:50
Cześć! Ja nazywam się Paweł i też jestem w 2 liceum. Jestem na WB już od jakiegoś czasu, więc jeśli masz jakieś pytania albo po prostu chciałabyś pogadać to śmiało do mnie pisz. Też lubię bajki mimo swojego wieku, choć lubię też normalne seriale. Też uwielbiam książki fantasy. Polecam Ci książkę Cindy Williams Chimy zatytułowaną: "Król Demon". Fajna książka fantastyczna z elementami romansu. Lubię też MLP: Equestria Girls. Nie wiem, czy wiesz, ale właśnie wyszedł 3 film: Friendship Games. Nie przejmuj się tym, co mówią inni na temat oglądania bajek. Rób to co lubisz, bo tylko raz się żyje, a życie jest zbyt krótkie by udawać kogoś innego. Mam nadzieję, że będziemy mieli okazję się bliżej poznać. Mam 2 pytanka: jaki profil sobie wybrałaś w liceum (o masz rozszerzone)? I skąd jesteś (województwo)? Jak nie chcesz to nie musisz odpowiadać. Do zobaczenia na WB :-).



Edytowane przez Cattie dnia 02-10-2015 18:35
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej, tu Szime (●´□`)♡
~Szime
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-10-2015 00:06
BakteriaDenitryfikacyjna napisał/a:
Nie wiem, czy wiesz, ale właśnie wyszedł 3 film: Friendship Games.
Mam 2 pytanka: jaki profil sobie wybrałaś w liceum( co masz rozszerzone)? i Skąd jesteś( Województwo)?


Tak, wiem o tym filmie, obejrzałam go dwa dni temu ^^
1. Jestem na profilu matematyczno-chemiczno-angielskim
2. Mieszkam niby na Śląsku, ale jednak moje miasto leży na Zagłębiu


DeviantArt || MyAnimeList || Grafika || Rysunki || OSU!
56852312 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej, tu Szime (●´□`)♡
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-10-2015 10:33
Mieszkam niby na Śląsku, ale jednak moje miasto leży na Zagłębiu


Tak z ciekawości - mieszkasz w Sosnowcu? Bo skojarzyło mi się po Twojej wypowiedzi.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej, tu Szime (●´□`)♡
~Szime
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-10-2015 10:36
MrDark napisał/a:
Mieszkam niby na Śląsku, ale jednak moje miasto leży na Zagłębiu


Tak z ciekawości - mieszkasz w Sosnowcu? Bo skojarzyło mi się po Twojej wypowiedzi.


Nie w Sosnowcu, ale całkiem blisko x)


DeviantArt || MyAnimeList || Grafika || Rysunki || OSU!
56852312 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej, tu Szime (●´□`)♡
~x-Ritsu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-10-2015 18:25
Cześć!
Wymieniłem się trochę z Tobą zdaniami na shutoboxie, ale chciałbym się lepiej przedstawić. Otóż ja jestem Domino, możesz sobie tak na mnie mówić, ale możesz też wołać Gabe, Gejb albo Gejbeł, Również chodzę do drugiej klasy, ale sąsiedniej szkoły - technikum, na profilu informatyczno-matematycznym. Tak, zgadłaś, mam 17 lat. Uwielbiam rysować, czytać książki, powieści, no i je same pisać. Chciałbym kiedyś wreszcie zacząć moje opowiadanie, bo na razie stoi w miejscu...
Graficzę. Od dawna rysuję, co można również uznać za "grafikę" (w końcu grafika to pojęcie o szerokich horyzontach), no i stąd właśnie miałem lepszy start. Posiadam też parę OCek (swoich własnych wróżek), wł. nawiasem mówiąc Binx Club. Wiem, wiem, kojarzy się bardzo, ale to bardzo z Winxównami, ale kiedyś temu klubowi taką nazwę nadałem, a teraz jest już w zbyt wielu miejscach, żeby ją zmieniać ;p.
Chciałbym zająć się też animacją. To bardzo trudne, chociaż bym chciał spróbować swoich sił. Cóż, to tyle. Jeślibyś miała jakieś pytania związane z samym wb albo rysowaniem, pisz na prywatnej wiadomości (pw).
nareszcie jakaś równolatka ;]]




Strona | DeviantART | MyAnimeList


Edytowane przez x-Ritsu dnia 02-10-2015 18:25
pisz na gg http://xritsu.j.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej, tu Szime (●´□`)♡
~Szime
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-10-2015 18:57
Dziękuję wszystkim za miłe powitanie sercezawstydzony.
Jeśli będę miała jakiś problem, z pewnością zwrócę się do kogoś z was! Mam nadzieję, że dłużej tu zagoszczę.


DeviantArt || MyAnimeList || Grafika || Rysunki || OSU!

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 03-10-2015 13:15
56852312 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej, tu Szime (●´□`)♡
~bamboleo
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-10-2015 11:17
Cześć, Sara uśmiech!
Mam na imię Angelika, mam 19 lat i pomimo wieku nie wstydzę się tego, że czasami oglądam Winx i wiele innych bajek xD. Winx'em interesuję się od samego początku emitowania pierwszych odcinków pierwszego sezonu na ZigZap :D. Moją ulubioną czarodziejką jest Flora. Najbardziej lubię sezon 5 i transformację Sirenix. Na co dzień zajmuję się kosmetyką - paznokcie, makijaże, itp. To tyle o mnie. Jedno pytanko do Ciebie - ulubiony sezon Winx?
Życzę Ci miłego pobytu na WB <3.



Comme un soleil tu me brûles et me réveilles
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej, tu Szime (●´□`)♡
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-10-2015 13:14
Cześć!
Widzę, że już bardzo dużo osób powitało Cię na naszym WB. Bardzo się cieszę z tego powodu. Jakby co to jestem dziewczyną. Nie każdy to wie, a potem większość myśli, że jestem chłopakiem xdd. Mów mi Smocza, bo każdy tutaj się tak do mnie zwraca. Nie ma sensu pisać całego nicku serce.
Pytań do Ciebie było już naprawdę sporo, dlatego nie będę Ci ich zadawać, bo nie widzę sensu. W ogóle już chyba nie mam się o co pytać xD. Jakbyś czegoś potrzebowała, to śmiało pytaj, a na pewno Ci pomogę uśmiech.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej, tu Szime (●´□`)♡
~Szime
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-10-2015 13:15
bamboleo napisał/a:
Jedno pytanko do Ciebie - ulubiony sezon Winx?


Aaa... nie mam ulubionego, sezony 1-3 są najlepsze, mam do nich największy sentyment placze1.

Proszę pisać dłuższe wypowiedzi : D.


DeviantArt || MyAnimeList || Grafika || Rysunki || OSU!

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 03-10-2015 13:20
56852312 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej, tu Szime (●´□`)♡
~LunaFin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-10-2015 16:59
Witaj, cześć i czołem!
Ja jestem Luna, czyli to nieogarnięte, przesadnie optymistyczne dziecko szczęścia mające obsesje na punkcie książek "Harry Potter" Mam 14 lat, a od ponad roku jestem na WB. Kocham czytać i pisać opowiadania. Prowadzę mały zwierzyniec ( 6 kotów i dwa psy). Mam słabość do wątku z przyjaźnią Nabu i Rivena, co często widać w moich miniaturkach. Jeśli akurat masz parę wolnych chwil to wpadnij do moich tematów.
Nie potrafię zadawać pytań więc rzucę czymś klasycznym:
Czy masz może jakiego zwierzaka?



(c) Meredith
Miniaturki / Opowiadanie / Grafika / Mój blog
Oficjalny członek stowarzyszenia "Klub Wrogów Klawiatury"
55268354 http://dziecismoka.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej, tu Szime (●´□`)♡
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-10-2015 18:56
Jakim cudem tutaj mnie jeszcze nie było?
Hej, już zaczęłam Cię kojarzyć na shoutbox'ie, no i robisz całkiem niezłą grafikę jak na pierwsze prace w temacie. *okay, stop offtop*
Jestem Catty, ale nieoficjalnie większość osób skraca mój nick do Cat. Obecnie jestem w drugiej klasie gimnazjum. W wolnym czasie słucham muzyki, czytam książki lub spędzam godziny przed laptopem. Mój ulubiony przedmiot w szkole to drzwi xd. A tak na poważnie, najbardziej lubię polski i historię. Moją ulubioną wróżką jest Flora, a ulubiony sezon to trzeci (a transformacja - oczywiście Enchantix). Nie chcę zanudzić Cię opowiadaniem o sobie, więc zarzucę kilka pytanek:
- Jesteś umysłem ścisłym czy humanistycznym? (strzelam, że ścisły xd)
- Od kiedy graficzysz?
- Masz ulubione danie?
To tyle, życzę miłego pobytu na WB. ^^


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.