Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,055
 Najnowszy Użytkownik: ~stella322
Dzisiejsi Solenizanci
curly9087

WinxBlogger- portal internetowy
Przywitaj się
❧  Puk, puk! Nowa użytkowniczka.  ☙

AutorPuk, puk! Nowa użytkowniczka.
użytkownik usunięty
Dodane dnia 19-08-2015 21:14
Straciłam trochę czasu na wymyślaniu sensownego początku, który nie byłby zwykłym i banalnym "Cześć" lub "Witajcie". Jak widać moja wena twórcza mnie zawiodła (który to już raz?) i skończyło się na tym, co macie zaszczyt czytać w tym momencie. Chciałabym podzielić się z wami moją nieśmiałością, z którą prowadzę walkę od urodzenia albo moim pesymistycznym nastawieniem do świata, jednak stwierdziłam, że to zły pomysł. Wolałabym, żebyście wytrzymali do końca.:haha: Tyle już napisałam, a wy wiecie o mnie tylko to, że lubię narzekać. To znak, że czas zmienić obrót tego posta! Jestem Paulina, ale nie przepadam za tym imieniem. Byłabym wdzięczna gdybyście nazywali mnie po prostu Armin, Armi, Ari, czy jak tam wolicie. Jeśli ciekawi was skąd ten nick, to uprzedzam, że jestem fanką "Wspaniałego stulecia". Pomyślałam, że fajnie by było nosić imię jednej z bohaterek. Mój wiek pozostaje tajemnicą i wolę tego nie zmieniać. Uwielbiam pisać, bawić się w dziennikarkę, a w świecie aktorstwa czuję się jak ryba w wodzie. Oprócz tego lubię kombinować z grafiką komputerową, rysować, przerabiać i grać w gry. Jestem delikatna, wrażliwa i szczególnie związana z naturą. Kocham zwierzęta, mam dwa koty i psa (no, prawie jak zoo;]]). Świetnie czuję się w otoczeniu natury, stąd moją ulubioną czarodziejką jest Flora. Odnajduję w niej swoją bratnią duszę. Mamy wiele wspólnego. Swoją przygodę z Winx zaczęłam od najmłodszych lat, kiedy to wyemitowano pierwsze odcinki. Po trzecim sezonie przestałam go oglądać, moja przerwa z tą bajką trwała dość długo. Rok temu znów zaczęłam nałogowo interesować się Klubem Winx, wtedy poznałam tę stronę. Dopiero po jakimś czasie zapragnęłam komentować odcinki. Spontanicznie założyłam konto i... o to jestem!
Edytowane przez Suzanne dnia 19-08-2015 21:51
AutorRE: Puk, puk! Nowa użytkowniczka.
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-08-2015 21:32
Cześć! Ja jestem Speksi, większość woła na mnie "Speksa". Mam 15 lat i po wakacjach idę do 3 klasy gimnazjum. Kocham czytać książki, najbardziej fantastykę. Interesuję się Japonią i wszystkim co z nią związane. Lubię pływać, biegać, grać w gry komputerowe, tworzyć marną grafikę no i oglądać seriale ^^. Na wb jestem już ponad 2 lata. Winx interesuję się odkąd tylko pamiętam. Moją ulubioną czarodziejką jest Flora i Musa. Uwielbiam koty <33. Hmm, mi Twój nick kojarzy się z anime 'Atak Tytanów'. Jeden z bohaterów miał na imię Armin (tak, to było chłopak xddd). Nie będę się więcej rozpisywać. Mam za to kilka pytań:

- Lubisz czytać książki?
- Założysz temat z grafiką?
- Oglądasz seriale?

To tyle ode mnie. Miłego pobytu ^^.



Edytowane przez Speksi dnia 19-08-2015 21:32
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Puk, puk! Nowa użytkowniczka.
~ProteoBakter
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-08-2015 21:48
Cześć! Ja jestem BakteriaDenitryfikacyjna, w skrócie Bakteria. Mam 17 lat, facet. Lubię czytać książki, oglądać seriale, pływać, grać w gry. Lubię także fantastykę i wszystko, co z nią związane. Tak samo jak ty lubię zwierzęta. Moimi ulubionymi czarodziejkami są Musa i Tecna. A ulubiony sezon to 1. Jestem na WB już od jakiegoś czasu i jeśli miałabyś jakieś pytania, to śmiało pisz. Mam do ciebie również parę pytań:
- Oglądasz jakieś inne seriale animowane albo anime?
- Jaka jest twoja ulubiona transformacja Winx?
- Uprawiasz jakiś sport?



Edytowane przez Sophie dnia 20-08-2015 13:39
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Puk, puk! Nowa użytkowniczka.
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 19-08-2015 22:05
Witaj Armin!~
Miło mi jest Cię poznać i cieszę się, że dołączyłaś do naszego grona użytkowników WB! Ja jestem Suzanne, ale możesz mi mówić po prostu Suza bądź też Su, dla mnie to bez różnicy :D.
Od razu muszę powiedzieć, że siedziałam z bananem na twarzy, czytając Twoje powitanie. Napisałaś to tak... pozytywnie, haha :D. Widzę, że mamy ze sobą coś wspólnego - ja również uwielbiam "Wspaniałe Stulecie"! Może nie oglądam tak maniakalnie (po prostu nie mam czasami czasu), ale jestem z tym na bieżąco, ponieważ moja mamusia uwielbia ten serial i nie przepuści żadnego odcinka. Pozwolę sobie dorzucić, że uwielbiam Hurrem (omg ona jest po prostu ideolo <3), a nie znoszę Mahidevran! Kiedy tylko widzę ją na ekranie, mam ochotę uderzyć pięścią w telewizor, naprawdę...
Ogólnie to również uwielbiam dziennikarstwo i aktorstwo! Niestety nie wiążę z tym mojej przyszłości - jestem realistką i wiem, jak trudno jest się wybić i że w świetle reflektorów nie jest tak kolorowo. Mimo to kocham występować w szkolnym teatrze. Odgrywanie jakiejś roli sprawia mi wielką frajdę :3. Prócz tego - śpiewam. Haha, normalnie mogłabym zamieszkać na scenie. Uwielbiam moment, kiedy zapominam o tym, kim jestem i staję się tą "nową" uśmiechniętą na deskach dziewczyną. Nic dziwnego więc, że moją ulubioną czarodziejką jest Musa. Zaczęłam ją lubić dopiero w 2. sezonie. Na początku można by rzec, iż mnie denerwowała! Była taką chłopczycą, więc niekoniecznie przekonywała do siebie małą dziewczynkę. Później naprawdę ją polubiłam, a od 3. sezonu wręcz pokochałam <3.
Jestem też bardzo aktywną osobą. Dla mnie dzień bez jakiejkolwiek aktywności fizycznej jest dniem straconym, po prostu uwielbiam się ruszać! Siatkówka, piłka ręczna czy też koszykówka! Cokolwiek byle by nie siedzieć w miejscu.
Hmm, troszeczkę za bardzo się rozgadałam. Jeżeli chciałabyś wiedzieć coś więcej, lub po prostu porozmawiać, zapraszam na wiadomości prywatne, z miłą chęcią popiszę :3.

Na koniec zadam Ci kilka pytań:
1) Kogo najbardziej nie lubisz we "Wspaniałym Stuleciu"?
2) Która czarodziejka Winx jest według Ciebie najgorsza?
3) Lubisz oglądać kabarety? Jak tak to jakie? ^^

Życzę miłego pobytu na WB :D.



(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Puk, puk! Nowa użytkowniczka.
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-08-2015 22:42
Witaj na WinxBloggerze!
Ja jestem MrDark - fan Winx i nowych technologii. Najczęściej przesiaduję tu na dziale pomocy. Nie lubię mówić o sobie, więc w razie pytań pisz do mnie śmiało!
Tradycyjnie u nas zostałaś już zasypana pytaniami, więc ja już nie będę Cie męczył.
Pozdrawiam i życzę miłego pobytu! ;]]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Puk, puk! Nowa użytkowniczka.
~Mishaki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-08-2015 09:17
Witaj, Ari! xd
Ja jestem Mishaki, ale możesz do mnie mówić Mis, Misi lub nawet Misiak! Na WB jestem od niedawna. Lubię czytać książki przygodowe, oglądać różne seriale i grać w gry. Mam do ciebie kilka pytań:
- Jaki jest twój ulubiony sezon z Klubu Winx?
- Jaki jest twój ulubiony zwierzak (pies, kot itd.)?
- Jak nazywa się twoja ulubiona wiedźma z Trix?
- Jak nazywa się twój ulubiony specjalista?

To tyle. Życzę miłego pobytu na WB!



Zestaw z Royem (c) Meredith (Dzięx <3)

#lubięRoxy#lubięDaphe#lubięRoya#nielubięNexa#xD

| MOJA GRAFIKA | MOJE OPOWIADANIE (WINXPOTTER) |

Edytowane przez Victoria dnia 13-09-2015 10:46
736373515141616266252628 http://miraculous.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Puk, puk! Nowa użytkowniczka.
~Veronica
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-08-2015 09:41
Witaj Armin, miło mi Cię poznać. Również jestem fanką serialu "Wspaniałe Stulecie" zarówno jak i Winx. Mamy coś wspólnego :). Ja lubię Hurrem oraz Mihrimah. Jestem Veronica, w realu Weronika i mam 13 lat. Moją ulubioną czarodziejką jest Bloom. Lubię czasami coś narysować. No i to tyle. Nie zadam Ci pytań, bo masz ich wiele.

Pamiętaj o spacjach po znakach interpunkcyjnych. ;) //Cat


"Be What you want to be not what others want to see" - Park Jimin

(c) Rebecca (awatar)
Edytowane przez Cattie dnia 20-08-2015 20:09
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Puk, puk! Nowa użytkowniczka.
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-08-2015 09:43
Ooo, witaj!~
Jestem Rebecca, ale zazwyczaj ludzie mnie nazywają różnie i czasami bardzo dziwnie XD. Wolę jednak, żebyś mi mówiła w skrócie, czyli Reb, ale prócz tego skrótu posiadam jeszcze parę innych ksywek: kópa (błąd specjalny, wiecie xd), Rebicz, Rebi, Hlep, Rebson, Rebsonka itp. xd. Ogólnie na WB jestem, hm... *myślę* już niedługo półtora roku, więc kawałeczek czasu ;3. Bardzo się cieszę, że graficzysz, bo ja uwielbiam komentować, serio. No i witam Cię w licznym gronie osób graficzących. Sama to robię od dwóch lat i jest to moja taka największa i zarazem główna pasja. Mam ogromną nadzieję, że w niedługim czasie pojawi się Twój temat z grafiką, chętnie go odwiedzę. Prócz tej pasji, posiadam jeszcze inne hobby. Mianowicie - rysowanie. Od całkiem niedawna rysuję. Ostatnio zakupiłam sobie nowy 'sprzęt' do tego, więc w ostatnim czasie robię to wręcz nałogowo. Preferuję firmę koh-i-noor, absolutnie wszystko, co posiadam i jest związane z rysowaniem, jest tej firmy. Lubię także w wieczory wziąć do ręki aparat i uwiecznić np. zachód słońca, otaczającą naturę. Nie mam czegoś specjalnego; mój aparat jest bardziej... przeciętny, ale jak na razie dobrze sobie radzi i nie narzekam. Jestem 'odświętną' blogerką. Mam bloga, ale rzadko pojawiają się na nim posty. Przyczyna jest taka, że blogi szybko mi się nudzą. Ogólnie bloguję od 6 lat, kiedyś prowadziłam tematyczne, głównie Winx; teraz bardziej... pamiętniki lub hobbystyczne. Gram dużo w Playstation 3. Cóż... nałóg, z którego wyciągnąć się nie mogę, hahah : D. Winxa już nie oglądam. Przestałam gdzieś w piątym sezonie, gdzie już kompletnie zdziecinniał. Na WB jestem z sentymentu do tej bajki i dlatego, że mogę poznawać nowych ludzi, pisać na forum - wypowiadać się na różne tematy. Niegdyś sympatią darzyłam Laylę; sezon trzeci; transformacja Enchantix. Dobrze, nie będę Cię zanudzać już więcej. Pytań również nie mam. Gdybyś miała kiedyś jakiś problem, to zawsze możesz się do mnie zwrócić na Prywatnej Wiadomości, a na pewno pomogę ;3. Miłego dnia.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Puk, puk! Nowa użytkowniczka.
użytkownik usunięty
Dodane dnia 22-08-2015 15:59
Dziękuję wszystkim, którzy poświęcili trochę swojego czasu, by coś do mnie napisać! Nie sądziłam, że zostanę aż tak dobrze tutaj przyjęta. Zadaliście mi kilka pytań, a ja, nie przedłużając, chciałabym przedstawić Wam moje odpowiedzi:

1. Lubisz czytać książki?
Nie rozumiem jak można tego nie lubić? To jedno z moich najulubieńszych zajęć na świecie!serce

2. Założysz temat z grafiką?
Na razie o tym nie myślę, ale może, może... :cool:

3. Oglądasz seriale?
Gdybym mogła, oglądnęłabym wszystkie jakie istnieją (aż tak dużo mi do tego nie brakuje).

4.Oglądasz jakieś inne seriale animowane albo anime?
I to, i to. Nie starczyłoby mi miejsca, by wymienić seriale animowane, ale anime chętnie przedstawię:
- "Brothers Conflict"
- "Genei wo Kakeru Taiyou"
Jestem dopiero początkująca, jeśli chodzi o anime, więc chętnie zaczerpnę od kogoś jakieś propozycje do oglądnięcia.

5. Jaka jest twoja ulubiona transformacja Winx?
Myślę, że odpowiedzią nikogo nie zaskoczę: Enchantix i Tynix. Zaraz po tym Harmonix i Bloomix.

6. Uprawiasz jakiś sport?
Niestety na sport wyczynowy mój organizm nie pozwala, ale uwielbiam hokej, siatkówkę i jazdę na rolkach.

7. Kogo najbardziej nie lubisz we "Wspaniałym Stuleciu"?
W moich koszmarach często odwiedza mnie Sułtanka Matka i Mahidevran. Wredne potwory z nich. Nie polecam.

8. Która czarodziejka Winx jest według Ciebie najgorsza?
Wszystkie mają w sobie coś co lubię, jednakże, jakbym musiała koniecznie wybrać to padłoby na Bloom lub Layle.

9. Lubisz oglądać kabarety? Jak tak to jakie? ^^
Lubię. Kabaret Ani Mru-Mru, Neo-Nówka, itp.

10. Jaki jest twój ulubiony sezon z Klubu Winx?
Zdecydowanie trzeci i siódmy.

11. Jaki jest twój ulubiony zwierzak (pies, kot itd.)?
Kocham wszystkie zwierzaki jakie chodzą po Ziemi, w szczególności koty.

12. Jak nazywa się twoja ulubiona wiedźma z Trix?
Darcy.

13. Jak nazywa się twój ulubiony specjalista?
Helia. serce

Jeszcze raz wszystkim dziękuję! Nie spodziewałam się tylu pytań, niezmiernie mi miło. zawstydzony



Edytowane przez Cattie dnia 22-08-2015 16:10
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.