Nowości
14.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Magicznej Przygody

7.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Zaginionego Królestwa

1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,062
 Najnowszy Użytkownik: ~lovciamoszecha
Dzisiejsi Solenizanci
AgaWinx
Tireczek

WinxBlogger- portal internetowy
Przywitaj się
❧  Hejjj ;)  ☙

AutorHejjj ;)
~Flora 1234
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-03-2015 21:05
Nazywam się Anastazja, mam 15 lat i chodzę do 2 klasy gimnazjum. Uwielbiam słuchać muzyki, a zwłaszcza rapu i popu. Mój ulubiony kolor to niebieski. Winx'a oglądam już 4 lata i naprawdę lubię to bez względu na wiek, chociaż większość moich koleżanek tego nie lubi. Moją ulubioną czarodziejką jest Flora i para, którą tworzy z Helią. Wszystkie czarodziejki bardzo mi się podobają, lecz ta jednak mnie czymś tak zainteresowała. Bardzo podobają mi się opowiadania o Winx i grafika z nimi. Z niecierpliwością czekam na kolejne sezony Winx, a zwłaszcza na sezon 7. WinxBloggera odkryłam przez przypadek, szukając czegoś ciekawego o moich czarodziejkach ;) Ta strona bardzo mi się spodobała i uważam ja za najlepszą polską stronę o Winx.

Bardzo się cieszę, że do nas dołączyłaś, ale musisz wiedzieć, że po przecinkach i kropkach stawia się spacje, nie zapominaj też o interpunkcji :). Pozdrawiam.



Edytowane przez Victoria dnia 14-03-2015 21:11
55398839 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hejjj ;)
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-03-2015 21:08
Miło Cię poznać, Anastazjo ^^. Ja jestem Zuza. Mam 14 lat, też chodzę do 2 gimnazjum. Mogłabym spędzić całe życie na czytaniu książek *najbardziej lubię fantasy i mam fazę na upadłe anioły*, oglądaniu seriali i Anime. Poza powyżej wymienionymi rzeczami, lubię jeszcze robić jakąś marną grafikę komputerową. Opowiadań co prawda nie piszę, bo jak mam jakiś pomysł to zazwyczaj szybko tracę wenę, zanim nawet zdążę to zapisać. Jestem chyba dość nieśmiała, chociaż z czasem to zanika. Moje ulubione kolory to fioletowy i biały. To chyba tyle o mnie, życzę miłego pobytu na stronie mruga.



Edytowane przez Victoria dnia 14-03-2015 21:44
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hejjj ;)
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-03-2015 21:19
Witaj c:!
Miło powitać nową osóbkę na WinxBloggerze ^^. Ja jestem Victoria, ale mów mi Vic - jak każdy. Moje prawdziwe imię to Emilia, a lat mam 13 i chodzę do pierwszej klasy gimnazjum. Fascynacja Winx'em minęła mi już jakiś czas temu, ale nadal jestem na tej stronie, bo ciężko mi ją opuścić =D. Niegdyś również lubiłam Florę, ale też Stellę. Hmm, lubię tworzyć grafikę, w której już (o dziwo) siedzę ponad rok, pisać opowiadania, czytać książki i rysować na komputerze. W lecie czasami pojeżdżę sobie na rowerze lub pobiegam. Mój ulubiony kolor to fioletowy, choć kiedyś kochałam róż, ale chyba z tego "wyrosłam". No cóż, nie mam w zwyczaju zadawać pytań, toteż dziś nie będzie wyjątku, jeśli o to chodzi :). Gdybyś Ty jednak miała jakieś - możesz śmiało pytać, chętnie pomogę. Życzę udanego pobytu na stronie. Pozdrawiam ;33.


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hejjj ;)
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-03-2015 21:51
Siemanko! Serdecznie witam Cię na naszym kochanym portalu (?)! Fajnie, że coraz więcej przychodzi tutaj takich "Dojrzalszych" osób. Dzięki temu widać, że bajki nie tylko są dla dzieci (coś o tym wiem, bo oglądam z siostrą smerfy i się tego nie wstydzę, a jestem w podobnym wieku, co ty xdd).
Jakby co, jestem dziewczyną. Tak tylko napominam, bo gdy nie powiem, to wiele osób uważa, że jestem chłopakiem. Ta... Ale przyznam się, że w szkole nazywają mnie przekształcając moje imię na męskie. Ale ja paplam o sobie, jeszcze tylko powiem, żebyś nazywała mnie Smocza. Jest krócej i na pewno wygodniej.
A teraz małe pytanka do Ciebie (co robię naprawdę rzadko):
- Ulubiony wróg?
- Ulubiony sezon?
- Ulubiona transformacja?
- Za co lubisz Winx?
To tyle ode mnie, życzę powodzenia i mile spędzonych tutaj chwil szeroki uśmiech.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hejjj ;)
~Stellka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-03-2015 15:14
Miło cię gościć na WB! Bo tylko szlachta ma tu konto. Ja jestem Stellka, ale mów mi Stells albo Stellz. Mam prawie 16 lat, dokładnie to 15 lat i 9 miesięcy. Też lubię Winxa, bo widzę w nim drugie dno, poza bajeczką dla dzieci. Oczywiście tego starego, ten nowy, odkąd zajął się produkcją Nick, jest moim zdaniem przesłodzony. Życzę ci mile spędzonego czasu u nas.


Dziękuję, Zuza <3
...korzysta? XD Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hejjj ;)
~Frutell@13
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-03-2015 16:11
Fajna jesteś! Miła i śmieszna według mnie. Możemy się zaprzyjaźnić nawet! Ja mam 12 lat, ale ciekawie byłoby Cię poznać. Super, że jesteś na WinxBloggerze. Do zobaczenia, pozdrawiam!

Musisz pisać dłużej, bo krótkie posty są usuwane. Pamiętaj też o spacjach i przecinkach.//Vic



Edytowane przez Victoria dnia 15-03-2015 16:19
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hejjj ;)
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-03-2015 18:14
Cześć!
Miło cię poznać (chyba).
Ja jestem BlueFairy, ale większość skraca mój nick do Blue (i dobrze). Zresztą, możesz mnie nazywać jak chcesz. W rzeczywistości nazywam się Julia i mam 12 lat (aczkolwiek krąży opinia, że jestem bardzo ogarnięta, jak na dwunastolatkę). Moje ulubione kolory to niebieski i fioletowy. Moim ulubionym żywiołem jest woda, a wróżką Musa. Interesuję się cukiernictwem, pisaniem opowiadań i rysowaniem. Ze sportów: jazdą konną i jazdą na rolkach.
Pytań nie mam, życzę miłego pobytu.


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]

Edytowane przez Suzanne dnia 15-03-2015 18:21
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hejjj ;)
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-03-2015 19:03
Witaj, Anastazjo :). Jestem Catty, ale wolę, jak ktoś pisze do mnie Cat... zresztą, jak zdrobnisz, tak będzie pasowało ;). Chodzę do gimnazjum, ale jestem młodsza od Ciebie. W wolnym czasie najczęściej czytam książki, słucham muzyki lub rysuję. Moją ulubioną Winxówną jest Flora, transformacją - Enchantix, no i kocham trzeci sezon właśnie za tę transformację. Pytanka:
- Ulubione danie?
- Szczęśliwa/ulubiona liczba?
- Co chciałabyś robić w przyszłości?
Życzę miłego pobytu na stronie :3.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hejjj ;)
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-03-2015 20:35
Cześć, Anastazjo. Na wstępie powiem, że masz bardzo fajne, oryginalne imię. Ja jestem Radi, tak naprawdę Paweł. Mam 19 lat i jestem (już/jeszcze/niestety) studentem. Jak pewnie zauważysz, jestem tu rekordzistą wiekowym w oglądaniu Winx'a. Oprócz życzenia ci dobrej zabawy, mam pytanie.
Czym się interesujesz? Twoje hobby?
Edytowane przez Sophie dnia 16-03-2015 20:45
51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hejjj ;)
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-03-2015 20:56
Cześć, hej, siema!
Jestem Rebecca :3. Mam naście lat, uczęszczam niestety do szkoły xd. Interesuję się grafiką oraz szkicowaniem. Swoją drogą powiem Ci, że masz piękne imię ^^. Winxa nie oglądam. Tutaj, na WB, jestem z sentymentu i dlatego, że mamy tak wspaniałą atmosferę. Co mnie łączy z Winxem? Tylko grafika, nic poza tym. Kiedyś uwielbiałam Laylę; transformację Enchantix oraz trzeci sezon, gdzie tam Winx miał klasę i był cudowną bajką! Teraz, to przesłodzona bajeczka tworzony z myślą o kasie, taka prawda. Dosyć o mnie :>. Pytań jako-takich nie mam. Życzę miłego pobytu.



Edytowane przez Rebecca dnia 16-03-2015 20:56
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hejjj ;)
~Flora 1234
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-05-2015 20:57
Uwielbiam malować, szkicować, rysować, w skrócie wszystko co związane z plastyką. Uwielbiam też słuchać muzyki. Ulubione danie to spaghetti, szczęśliwa cyfra 14, a w przyszłości chciałabym być ilustratorką bajek lub projektantką wnętrz. Ulubionym wrogiem jest oczywiście Valtor. Ulubiony sezon jak dotąd to trzeci, ale 7 też się dobrze zapowiada, więc mam nadzieję, że stary Winx wróci, chociaż w połowie. Enchantix i Harmonix. Te transformacje są najpiękniejsze i najmniej przesłodzone. Winx, oczywiście "ten prawdziwy", lubię za ich charaktery, transformację, walki, czy fabułę. Wciąż mam nadzieję, że to wróci.

Dziękuje wszystkim za przywitanie serce i mam nadzieję, że spędzę tu dużo dobrych chwil.



Edytowane przez Suzanne dnia 29-05-2015 17:06
55398839 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hejjj ;)
~tecna16
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-07-2015 14:40
Cześć, wszystkim. Nazywam się w rzeczywistości Ludmiła. Mam 17 lat i chodzę do pierwszej liceum. Lubię tańczyć, szyć, czytać, jeździć na rolkach. Moją przygodę z Winx rozpoczęłam cztery lata temu w szóstej klasie i odcinki piątego sezonu oglądam do tej pory. Moją ulubioną transformacją jest Harmonix i Sirenix. Tak to nie mam pytań.


Vera

zestaaw od Ania
Edytowane przez Victoria dnia 06-07-2015 14:50
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli1
18:35:06 16.05.2024
Każdemu podoba się co innego, mi też się nie podobał występ Nemo. Więc według mnie Sivlanaya nie napisała nic dziwnego skoro to po prostu jej opinia
~Sivlanaya1
14:43:45 16.05.2024
Cattie, nie przepadam za śpiewem operowym, ok? Każdy ma inny gust, uważam też że każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii i ja to szanuję, ale jeśli komuś  przeszkadza to co wcześniej napisałam to przepraszam, ja nie chciałam nikogo urazić.
~nexusik0
12:17:07 16.05.2024
Słyszałem piosenkę Nemo w radiu i szału nie było. W ogóle mi się nie podobało.
~Cattie0
23:52:20 15.05.2024
ale wgl tekst "Dużo ludzi zaśpiewało lepiej niż Nemo"? słucham? xdd
~Cattie0
23:51:53 15.05.2024
podejrzewam, że Joost został zdyskwalifikowany m.in. przez nastawienie przeciwko Izraelowi - izraelscy dziennikarze byli straszni i gnębili innych uczestników i dziennikarzy, może doprowadzili do rękoczynów, nie wiem. okropna sytuacja.
~Cattie0
23:48:19 15.05.2024
rap, opera, taniec i tekst o wyłamywaniu się z genderowej binarności i odnajdywaniu się w świecie, och mamo, jakie to jest cudowne. od pierwszego obejrzenia chciałam, żeby ta osoba wygrała. i się cieszę ogromnie, tym bardziej że jest propalestyńska: ))
~Cattie0
23:46:52 15.05.2024
no ale ok, mówiąc o występach, to kocham piosenkę Norwegii i norweski w ogóle, ale... jak tylko zobaczyłam występ Szwajcarii.. głos mi uwiązł w gardle. każdy element tej piosenki był tak przepiękny...
~Cattie0
23:45:57 15.05.2024
jestem zdania, że wszystko, co robimy, jest polityczne. nawet jak twierdzimy, że jesteśmy apolityczni, to nie jesteśmy. a bojkot jednostkowy nic nie da, ale na poziomie społeczności już tak. słyszeliście o starbucksie??
~Cattie0
23:43:42 15.05.2024
oj, enter kliknęłam xd no ja też nie oglądałam Eurowizji, postowałam jakieś urywkowe informacje, nie mogę patrzeć z czystym sumieniem na konkurs tworzony przez EBU, który ostro traktuje jakikolwiek sprzeciw wobec ludobójstwa.
~Cattie0
23:42:09 15.05.2024
ja uważam, że bojkot daje dużo,
*Lunaris0
11:04:22 14.05.2024
Z mojej perspektywy finał miał trochę bardzo mocnych piosenek, trochę dobrych i sporo mid. Chciałabym, żeby Litwa była trochę wyżej thou. Cały cyrk z Izraelem to ofc nieporozumienie, but oh well, główny sponsor tegorocznej Eurowizji to firma izraelska xDD
*Lunaris0
11:01:36 14.05.2024
Sadge, że zapomniałam tu obstawić, bo właśnie trzymałam kciuki za wygraną Szwajcarii. Dobra piosenka, a przejść od popu do rapu do opery, utrzymując równowagę na tej antenie, skacząc i biegając to jest sztuka. Drugie miejsce Chorwacji i szóste Irlandii też bardzo cieszą, potężne wokale, moi faworyci
~nexusik0
16:44:53 12.05.2024
Naukowcy zrobili analizy medyczne tkz. cudów i okazało się że każdy się da wyjaśnić, a zmartwychwstanie nie mało miejsca i było pomylone ze śpiączką i wyczerpaniem organizmu przez silny stres, rany i utratę krwi.
~nexusik0
16:42:54 12.05.2024
Ja nie wierzę w to co mówi biblia. Jest to zbiór opowieści przedstawiający wiele rzeczey których ludzie w tamtych czasach nie rozumieli i przy okazji sporo kłamstw.
~kolec 2570
15:21:12 12.05.2024
Źle mówi
~kolec 2570
15:21:00 12.05.2024
~nexusik 18:35:52 11.05.2024 Ja kościół zlikwidował by przestali prać mózgi ludziom
Nie wiem co masz na myśli odnośnie prania mózgów, ale trzeba zacząć od tego, że cała Biblia jest przeciwna praktykom katolickim, a to, że kościół czasem mówi tak jak Boże Słowo to wcale nie oznacza, że
~Sivlanaya0
10:46:03 12.05.2024
ale oczywiście kazdy ma inny gust
~Sivlanaya0
10:45:56 12.05.2024
nie mówię że Nemo nie umie śpiewać, tylko że moim zdaniem niektorzy spiewali lepiej,
~clax70
10:40:57 12.05.2024
*wokalem
~clax70
10:40:16 12.05.2024
*zarzucanie
~clax70
10:39:59 12.05.2024
A zarzuca nie komuś z takim wokale braku talentu, jest naprawdę niemiłe. Ale wiadomo, w tamtym roku wygrała Loreen, w tym roku wygrało Nemo, a i tak w obu przypadkach ludzie będą niezadowoleni
~clax70
10:37:11 12.05.2024
Poza tym, gdyby wygrała taka Armenia, Ukraina, czy Izrael, to wtedy dopiero na prawdę byłoby polityczne zwycięstwo
~clax70
10:36:10 12.05.2024
*Armenii
~clax71
10:35:49 12.05.2024
Ale co widzisz politycznego w tym, że wygrały dobry wokal, staging i piosenka? Też uwielbiam występy Ukrainy i Armenia, a Nemo wokal miało świetny, biorąc pod uwagę wymagającą choreografię, którą wykonywało, podczas śpiewania niemal operowych dźwięków
~Sivlanaya0
10:21:37 12.05.2024
o albo Armenia tez niezła, fajnie że wykknali ludowa piosenke w ojczystym języku
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.