Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica
Dzisiejsi Solenizanci
Akali
Biszkopcik12

Kącik beauty
Włosy
❧  Jaką masz fryzurę?  ☙

Strona 1 z 3 1 2 3 >
AutorJaką masz fryzurę?
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-01-2014 19:22
Jakie macie fryzury? Lubicie je? Czy chcecie coś w nich zmienić?

Ja mam dość długie brązowe włosy i grzywkę na bok (ale teraz zaczesuję do tyłu). Chcę w niej zmienić kolor na czarny. Zawsze podziwiałam brunetki. I może kolorowe końcówki... A Wy?


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
Edytowane przez YouStee dnia 22-04-2014 20:59
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jaką masz fryzurę?
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-01-2014 19:28
Ja mam długie, brązowe włosy. Najczęściej mam je związane w kucyk. Często też mam koka. Dosyć rzadko, ale zdarza mi się mieć rozpuszczone włosy. Grzywkę mam zaczesaną do tyłu. Jakoś nigdy nie chciałam zmieniać fryzury. Na razie też nie mam zamiaru ścinać włosów.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Victoria dnia 14-03-2015 10:35
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jaką masz fryzurę?
~Dzastin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-01-2014 20:00
Mam brązowe włosy z naturalnymi blond pasemkami do ramion. Zazwyczaj mam włosy związane w kucyk, ale ostatnio coraz częściej rozpuszczam. Od czasu do czasu splatam włosy w warkocza, kłosa lub koka. Na razie nie mam zamiaru zmieniać niczego w mojej fryzurze.


Powracam po przerwie. Pamięta mnie ktoś?
Edytowane przez Dzastin dnia 23-01-2014 20:06
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jaką masz fryzurę?
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-01-2014 20:05
Ja mam długie włosy (ciemny blond) za żebra. Przy twarzy (tak jak u Flory) robią mi się jasne blond pasemka. Zwykle czeszę je w kucyka. Raz w tygodniu (w piątki) związuję włosy w koka (z powodu basenu). Ostatnio zdarza mi się je mieć rozpuszczone (w piątki po basenie). Nie wiem, czy bym zmieniała fryzurę, ale na razie nie mam zamiaru.


av (c) Chand

Edytowane przez Sophie dnia 23-01-2014 20:14
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jaką masz fryzurę?
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-01-2014 20:22
Jakie są moje włosy? Wkurzające, to na pewno. Jestem szatynką, lekarka określiła kolor moich włosów jako "sarni brąz", chociaż nie mam pojęcia, skąd wytrzasnęła to określenie. Mega kręcone, same fale i loki. Wycieniowane, kiedyś miałam taką grzywkę z boku, ale musiałabym skrócić włosy, czego nie chciałam zrobić, więc już jej nie mam. Sięgają do połowy pleców, czasami je prostuję, wtedy są dłuższe. Najczęściej noszę je rozpuszczone, rzadko mam je spięte. Kiedyś ciągle miałam zrobiony kucyk, ale teraz mi on przeszkadza. Czasami zaczeszę je sobie tak, że są tylko z jednej strony, a z tyłu mam trzy tysiące wsuwek powstrzymujących tą elegancką fryzurę przed rozpadnięciem. Czy je lubię? Mimo że mycie ich to często horror, narzekam na nie codziennie, to bardzo je lubię xD.



Edytowane przez Sophie dnia 23-01-2014 20:23
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jaką masz fryzurę?
~KornelisaHovit
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-01-2014 17:30
Ja ma tak jasne, bardzo jasne, blond włosy i grzywkę podobną jak Stella w sezonie 5. Dalej włosy mi sięgają do końca kręgosłupa i mi się podobają. Nie są złe i chyba na razie nie będę skracać włosów lub przedłużać czy farbować. Niech zostaną takie, jakie są.


Kornelisa Hovit ta co zadaje dużo pytań .

Zestaw By Rebecca
Edytowane przez YouStee dnia 22-04-2014 21:00
50272785 http://www.youtube.com/channel/UC-B-EZopHABxmN6QLO8oHOg Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jaką masz fryzurę?
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-01-2014 21:30
Ja mam ciemno - brązowe włosy sięgające do... prawie do tyłka xd. Są grube, gęste i bardzo proste. Zawsze chodzę w związanych włosach, bo wszelkie grzywki itp. przeszkadzają mi w życiu codziennym xd.
Ja bym chciała mieć rude włosy... Kocham rude! Podoba mi się także prosta grzywka lub ukośna, ale nie mam zamiaru ich zakładać.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 31-01-2014 23:21
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jaką masz fryzurę?
~Debby
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-01-2014 23:17
Mam długie, brązowe, kręcone włosy. Lubię kucyka mieć lub rozpuszczone. Mam grzywkę na bok i zawsze uczesane. Czasem robię sobie końcówki na czarno, ale to bardzo rzadko.


przepraszam za moje stare posty, byłam małym debilem
Edytowane przez Sophie dnia 01-02-2014 10:35
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jaką masz fryzurę?
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-02-2014 19:27
Mój kolorek włosów to ciemny blond, są one średniej długości, lekko wychodzą za ramiona. Mam kilka jasnych blond pasków. Kiedyś pojedyncze kłaki cały czas wylatywały z mojego kucyka, obecnie chodzę w rozpuszczonych włosach. Od roku planuję zrobić sobie grzywkę na bok, ale wciąż mam wątpliwości czy dobrze bym w niej wyglądała :< Moje włosy są suche i strasznie się puszą, dlatego muszę używać odżywki/balsamu, żeby je jakoś ogarnąć. Mam dosyć dużo włosów, chociaż ostatnio miałam je długo przetłuszczone i mi wypadały, ale po umyciu nie zauważyłam żadnych braków~ Często chodzę też w jakimś luźnym koczku, ale strasznie nieogarniętym *zwykle, kiedy moje włosy robią się przetłuszczone*. Moje włosy czasem tak fajnie się leciutko falują, wygląda to naprawdę super ^~^. Osobiście chciałabym mieć grzywkę na bok i rude włosy *podobnie jak Płomyczek, ale ona nie chce grzywki*. Moja mama mówiła mi, że grzywka będzie mi przeszkadzać i w ogóle, ale ja lubię dotykać swoich włosów i je ciągle poprawiać *dlatego moje włosy szybko się przetłuszczają*. Ciekawostka: kiedy wychodzą mi włosy z kucyka to mi przeszkadza, ale kiedy mam rozpuszczone i wlatują mi to oczu - to już nie *dziiiiiiiiwne*. Ogólnie nawet lubię moje włosy :3.


48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jaką masz fryzurę?
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 18-02-2014 19:39
Mam włosy do łopatek. Kiedyś je lubiłam, gdyż sięgały mi do kolan i były naprawdę mega długie! Mogłam nosić warkocze, kłosy, różnorodne koki. Wszystkie fryzury na jakie miałam ochotę! Teraz się to zmieniło, gdyż przed szóstą klasą je obcięłam i do teraz zdążyły tylko minimalnie urosnąć. Chociaż i tak rosną szybko. Jeszcze rok temu nie sięgały mi nawet ramion. Mam grzywkę na bok, którą czasami jak jest krótka lubię zmieniać w prostą. Czasem mam takie "widzi mi się", kiedy postanawiam zrobić sobie zwyczajny, prosty przedziałek, gdyż moja grzywka ze mną nie współpracuje. Odcień moich włosów można zaliczyć do jasnego blondu. Oprócz tego mam naturalne pasemka, ledwo widoczne, ale jednak są. W tym roku moja klasa to zauważyła i zaczęła się wypytywać czy farbowałam włosy. Nie, nigdy ich nie farbowałam. Mam zamiar to zrobić, gdy będę nieco starsza(coś tak na studiach) na kruczoczarne, chociaż nie wiem czy będą mi pasowały, gdyż mam jasną oprawę twarzy. Cóż, jakby co to pozostaje jeszcze henna :).


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jaką masz fryzurę?
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-02-2014 19:24
Smoczaa, fajnie masz, że masz grube i gęste włosy, szczerze zazdroszczę.
Ja mam włosy do łopatek, może trochę dłuższe. Zwykle są rozpuszczone i wyprostowane, nie lubię ich wiązać, choć czasem robię sobie kłosa czy luźny warkocz na bok. Naturalne mam blond, dość jasne. Obecnie mam jasny platynowy blond z refleksami, a w przyszłości planuje mocny rudy, choć jeszcze chodzi mi po głowie truskawkowy blond. Na głowie miałam też brązowe, czarne pod spodem i ombre xD. Moje włosy są cienkie i rzadkie, może nie tak bardzo, ale do ideału brakuje. Dbam o nie i są nie tak bardzo zniszczone, chociaż paring suszarka i prostownica stosuje prawie codziennie. Obecnie zapuszczam (do pasa), bo chce ściąć na prosto całość (obecnie mam cieniowane). Baardzo podobają mi się loki i fale, chociaż na moich włosach się wcale nie trzymają :c.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jaką masz fryzurę?
~Vivian
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-02-2014 21:54
Ja jestem szatynką. Włosy sięgają mi do łopatek, kiedyś miałam o wiele dłuższe, ale musiałam niestety je skrócić. Nie miałam czasu na pielęgnowanie długich włosów. Po ścięciu jest mi o wiele lepiej. Do szkoły wiąże je w kucyk, ale normalnie lubię rozpuszczone. Mam włosy proste. Niestety nie gęste. Kilka lat temu miałam okropny problem z włosami. Strasznie mi się plątały ledwo je mogłam rozczesać. Teraz jakoś doszły do normalnego stanu i układają się w normie. Nie planuje w przyszłości zmieniać koloru czy odcieniu włosów, taki mi chyba pasuje.


(c) rossattiee
47473110 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jaką masz fryzurę?
~Blooma
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-02-2014 22:10
Moje włosy sięgają mi lekko za ramiona. Mam grzywkę na bok, średniej długości. Są troszkę podcieniowane przy końcach i degażowane od połowy. Mają kolor ciemnego blondu, coś typu jak ma Flora. Choć zależy to jeszcze od pory roku i światła. Nie przepadam za nimi, bo się strasznie elektryzują. Szczególnie zimą. Dotknę je rękawiczkami lub włożę komin przez głowę i od razu, są one wszędzie. Muszę je codziennie myć, bo inaczej strasznie mi się tłuszczą i są oklapnięte. Są dość rzadkie, ale nie ma ich znowu tragicznie mało. Wystarczająco, żeby zrobić kucyka, warkocza, bądź jakiegoś koka. Na co dzień chodzę w rozpuszczonych włosach. Spinam je podczas lekcji, kiedy mnie denerwują i oczywiści na wf. Niestety mam proste włosy. Marzę, żeby zrobić sobie trwałą, ale strasznie niszczy to włosy i loków według mnie jest za dużo. Wyglądałabym jak pudel. Podobają mi się takie lekkie loki. Na szczęście nie są zniszczone, choć codziennie je suszę i czasami prostuję, jak mi gdzieś strasznie odstają. Kiedyś nosiłam włosy sięgające do połowy pleców, ale ładniej mi w krótszych. Zamierzam je rozjaśnić od jakiegoś czasu, ale troszkę się tego boję. Jeszcze się zobaczy co z nimi zrobię.




(c) LadyMusa
Edytowane przez Blooma dnia 20-02-2014 22:15
12582021 - Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jaką masz fryzurę?
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 20-02-2014 22:33
Ja jestem blondynką. Mój prawdziwy kolor to ciemny, bardzo ciemny brąz, jednak od kilku lat farbuję je na jasny blond (na zbyt jasny nie mogę, bo wychodzą mi rude). Czasami wpinam sobie sztuczne fioletowe pasemka, jednak od dłuższego czasu ich nie wkładam, jakoś tak z pewnych powodów. Od pewnego czasu zastanawiam się nad prawdziwymi fioletowymi pasemkami.
Co do fryzury na co dzień, to mam długą, prawie do oczu, grzywkę. Włosy mam grube, sięgające do połowy pleców. Często związuję je w kucyk, czasami warkocz, jednak kiedyś codziennie miałam je rozpuszczone, ale przy pisaniu mi przeszkadzają.


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 20-02-2014 22:33
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jaką masz fryzurę?
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 20-02-2014 23:04
Łojojojojojoj, że ja też tego tematu nie widziałam wcześniej.
Zaczynając, włosy mam tak do prawie łopatek. Są ciemnobrązowe raczej, latem przybierają jaśniejszą barwę co mnie strasznie denerwuje, bo zawsze chciałam mieć ciemniejsze. Nie farbowałam ich nigdy, jakoś nie było okazji, a jak już chciałam to stwierdzałam, że jednak nie chcę. Od dłuższego czasu strasznie zaczęłam dbać o włosy. Myję je w zasadzie codziennie z tego względu, iż strasznie denerwuje mnie jak tak zwisają smętnie. Moje włosy muszą być świeże i pachnące. Czasami jak mi się chce, czyli jakieś dwa razy w tygodniu myję je szamponem, spłukuję, nakładam maskę, zakładam ręcznik, tak pochodzę z 15 minut po czym spłukuję i jeszcze raz zakładam ręcznik. Następnie czekam aż wchłonie się część wody, delikatnie je rozczesuję, w końcówki wcieram jedwab (GENIALNY, CZYNI CUDA), eliksir arganowy i piankę u nasady podnoszącą lekko włosy. Czekam z 20 minut, podsuszam suszarko - lokówką modelując i następnie doprostowuję pasemka prostownicą. Na koniec zarzucam głową do przodu, spryskuję lakierem "dół" włosów, rozczesuję troszkę i spryskuję lakierem zewnętrzną część. Czasami jak mi strzeli to pomijam prostownicę i za pomocą suszarki robię lekkie fale.
Tak wygląda mniej więcej moja codzienna pielęgnacja, oczywiście daję włosom odpocząć w weekend na przykład czy w tygodniu. Czuję się jednak lepiej, gdy wszystko mam zapięte na ostatni guzik. Moje kudłaki nie są zniszczone, bardzo poprawiła się ich kondycja, są miękkie, łatwiej się układają. G. ostatnio ma tylko przerąbane, bo jak leżymy razem czy śpimy to ma pełno moich włosów w ustach xddd. No i czasami długo czekać na mnie musi.



Edytowane przez YouStee dnia 27-08-2014 14:22
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jaką masz fryzurę?
~milandra
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-03-2014 21:52
Więc tak:
Jestem szatynką (naprawdę, mam włosy koloru mlecznej czekolady), a pod wpływem słońca na końcówkach robi mi się blond, czyli tak jakby mam włosy w 3 kolorach: blond na końcówkach od słońca i szóstej klasy (byłam wtedy blondynką), mleczna czekolada tak w środku (klasa 1. gimnazjum) a jeszcze ciemniejsze mi rosną (klasa 2. gimnazjum).
Innymi słowy, mam dość ciekawe włosy.

Jak się czeszę? Zwykle chodzę w rozpuszczonych.
HE.
Nie no, czasem związuję w kucyk na W-Fie. Warkocza nie robię, gdyż moje włosy są cienkie i po prostu wstyd mi w takim chodzić. Obecnie mam je do...ekhem...połowy piersi, ale zapuszczam do bioder. Głównie dlatego, bo w długich włosach mi ładniej niż w krótkich, które miałam zawsze ścinane w wakacje (DZIĘKUJĘ MAMO!!!).

Grzywkę posiadam na prawy bok i jestem z niej zadowolona, mimo że przetłuszcza się bardzo i co 2-3 dni muszę ją myć -,-". To jej jedyna wada. Układa się dość łatwo - czeszę ją na bok a potem ustawiam dłońmi (nie, to nie grzywka betonowy hełm style). Nie używam żadnych lakierów z prostych powodów - nie umiem i to śmierdzi.

Nio, to tyle :3.


DeviantART
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jaką masz fryzurę?
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-03-2014 12:39
Jestem szatynką, tak jak milandra, mam dokładniej czekoladowy brąz. Moje włosy są do pasa, może ociupinkę (ze 3 cm) więcej. Mam bardzo długą grzywkę, włosy grube oraz bardzo gęste. Zwykle mam związane w kucyka lub po prostu rozpuszczone, nie raz mam warkocza. Aktualnie mam rozpuszczone.


- - - - - - - - - - - - - - - -
Uważaj na powtórzenia!




Edytowane przez YouStee dnia 22-04-2014 21:07
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jaką masz fryzurę?
~Julietta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-03-2014 13:58
Nie lubię swoich włosów mellow. Wręcz nienawidzę... Jestem blondynką, a moje włosy są średniej długości. Trochę powyżej łopatek. Mam grzywkę uczesaną na bok, która zazwyczaj bardzo szybko rośnie i muszę ją bez przerwy ścinać. Czasem kiedy robię sobie kucyka, zaczesuję ją do tyłu. No i rzecz, której najbardziej nie lubię... Loki. Dałabym wszystko, żeby mieć włosy takie, jak nosi większość dziewcząt. Czyli długie, koloru orzechowego, gładkie, no i proste. Teraz jestem w okresie, kiedy muszę je myć co trzy, lub dwa dni. Okropnie się przetłuszczają. No i do tego wypadają.. Brak mi słów na nie. O długich włosach mogę sobie tylko pomarzyć. Moje są bardzo delikatne i łatwo się łamią. A morał z tego taki, że zawsze chcemy tego, czego akurat nie mamy mellow.


Moja "grafika".
Moje rysunki.
Mój ask.
Mój blog
''Problem to nie problem. Problemem jest twoje podejście do problemu'''. ~ Kapitan Jack Sparrow <3.
Av by Reb *-* <33.
49881408 http://winxforeverclub.blog.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jaką masz fryzurę?
~qwerty
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-04-2014 20:51
Długie, grube, gęste, ciemnobrązowe, jaśniejsze na końcach. Sięgają mi prawie pasa, ale są koszmarne. Są naprawdę piękne, ale na zdjęciach nie wyglądają ładnie, jak są rozrzucone, bo wygląda to tak, jakbym miała je wszędzie. Jutro idę do fryzjera i nie wiem, czy tylko końcówki podciąć i zapuszczać dalej, czy ściąć je. Poza tym, boję się, że zaczną robić mi się loczki. Już przy twarzy mi się robią, a koleżanki z klasy opowiadały, że miały długie włosy, ścięły je i zaczęły im się robić loki. To jest straszny koszmar, bo trzeba dbać o nie i nie chcą się układać :c. Jakaś propozycja, co do fryzury dla brunetki z okrągłą twarzą?

- - - - - - - - - - -
Pamiętaj o polskich znakach!



Ludzie błagam, mój nick pisze się z małej litery :c
Edytowane przez YouStee dnia 22-04-2014 20:58
qwerty Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jaką masz fryzurę?
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-06-2014 15:50
Włosy trochę dłuższe niż do ramion, gęste, grube, ciemnego blondu. Kiedyś miałam miodowego blondu i były PIĘKNE :C. A teraz... no, już takie zbytnio nie są. Zazwyczaj upinam je w kucyk lub zostawiam rozpuszczone, ale zbliża się lato, więc częściej będą związane. Niewiele fryzur jest przeznaczonych dla mnie z powodu grubości moich włosów, chociaż nie jest tak źle XD. Często robią mi się naturalne loki, a to bardzo ładnie wygląda - nie zawsze jest mi potrzebna lokówka ^^.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 3 1 2 3 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.