Nowości
4.06.2026
❧ dodano nowe PNG'sy z Rebootu Winx Club: Magia Powraca

21.05.2026
❧ dodano komiks nr 255 - Czarownica czy czarodziejka?

27.03.2026
❧ dodano dodatek do magazynu nr 253 - 7 magicznych zapowiedzi (zamiast komiksu)

26.03.2026
❧ dodano kadry z odcinka 1x07 Winx Club: Magia Powraca

22.03.2026
❧ dodano dodatek do magazynu nr 252 - Nadchodzą nowe odcinki (zamiast komiksu)

17.03.2026
❧ dodano komiks nr 254 - Tajemnica Bloom

18.02.2026
❧ zaktualizowano okładki z włoskiego magazynu

30.01.2026
❧ naprawiono linki do oglądania i pobierania odcinków z 3 sezonu w wersji Nickelodeon

29.12.2025
❧ dodano kadry z odcinka 1x05 oraz 1x06 Winx Club: Magia Powraca

28.12.2025
❧ naprawiono link do oglądania i pobierania Winx on Ice z polskimi napisami

27.12.2025
❧ naprawiono linki do oglądania i pobierania odcinków z Filmów Specjalnych

23.12.2025
❧ naprawiono linki do oglądania i pobierania odcinków z PopPixie

9.12.2025
❧ dodano kadry z odcinka 1x04 Winx Club: Magia Powraca

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,160
 Najnowszy Użytkownik: ~Monsonik
Dzisiejsi Solenizanci
Dzisiaj żaden z użytkowników nie obchodzi urodzin

#151 - Zniknięcie Alfei

















































Komentarze

paulina 26 stycznia 2017 00:23:53
Brakuje mi starych komiksów placze
muszkieterka 25 stycznia 2017 11:47:45
Ciekawy komiks współpraca winx z Dyrektorką Gryfin z chmurnej wierzy. Trochę za szybko akcja toczy mogło by być w dwóch częściach, ale jest Gryfin a to jest super.
Chloe Earth 17 stycznia 2017 19:07:54
No mogą robić dłuższe komiksy... winx jak zwykle dały radę jednym zaklęciem... nuda jak flaki z olejem
StoriOfMajWinx 15 stycznia 2017 15:34:34
Takie fajne i zachącające tytuły i wgl, szkoda że krótkie :/ zgadzam sie z wami placze
Maeve 14 stycznia 2017 18:39:24
Dawniej jedna historia była na kilka "rozdziałów" ;/ teraz zbyt szybkie i nudnawe szybko-historyjki ech
Olalaxd 14 stycznia 2017 16:04:18
Masz rację. Ja go przeczytałam w mgnieniu oka! Naprade krótki a kiedyś były może nawet 4 razy dłuższe.
marcin1995 14 stycznia 2017 02:48:05
Nie wiem czy to ja się czepiam ale ten komiks przeczytałem dosłownie w 4 minuty wybitnie krótki naprawdę szkoda bo mogliby zrobić tak jak dawniejuśmiech

Dodaj komentarz

Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny

Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~TyrionSpecjalista0
20:13:44 15.06.2026
@Fineasz oczywiscie ze mowie o "swoich", w koncu i tak moje pieniadze są z podatników ;3
~Pieniazekk0
18:48:38 15.06.2026
I ciekawe, czemu po WOW'ie, który dubbingował wszystkie piosenki i to nawet ich pełne wersje a nie wycinki z danego odcinka, postanowili, że reboot nie będzie miał dubbingów wszystkich piosenek
~Pieniazekk0
18:45:37 15.06.2026
Ciekawe, że netflix tak zadecydował w sprawie tych piosenek
^PVTeam1230
11:11:32 15.06.2026
sam pamietasz WOWa, nawet kraje ktore nigdy nie mialy dubbingowanych piosenek, mialy w wowie dla netflix dubbing
^PVTeam1230
11:11:11 15.06.2026
a niestety jesli inne kraje nie maja piosenek to watpie zeby prosby fanow cos zmienili, bo to nie wydaje sie byc kwestia budzetu a ustalen netflix x rainbow
^PVTeam1230
11:10:37 15.06.2026
w Polsce niestety nie mamy wielkiem tendencji do redubbingowania, wiec jesli nawet magia powraca trafilaby do tv - to nikt by nie wydawal kasy na redubbing, tylko by wzieli od netfliksa
^PVTeam1230
11:10:01 15.06.2026
np taka portugalia na netflix ma to samo co by, a Canal Panda zdubbingowal wszystko
^PVTeam1230
11:09:42 15.06.2026
z piosenkami moze byc problem bo na razie za inne piosenki niz te ktore otrzymal netflix zabrali sie dystrybutorzy zewnetrzni - czytaj: stacje tv
~Pieniazekk0
23:12:54 14.06.2026
A z tymi piosenkami w reboocie to nawet i włoski oberwał, zabrakło Superpower i Step into the dark
~Pieniazekk0
23:05:01 14.06.2026
I wielkie dzięki za odpisanie, jeśli chodzi o dubbing reboota to chyba żadnych zastrzeżeń nie mam, jedynie chciałbym aby przetłumaczyli wszystkie piosenki ale wiadomo, że decyzja o tłumaczeniu ich jest raczej narzucana z góry aby ciąć koszty
~Pieniazekk0
23:02:28 14.06.2026
Znaczy szczerze mówiąc to po prostu ciekawił mnie ten temat haha
^PVTeam1230
22:20:45 14.06.2026
ale wiadomo, im wiecej tym lepiej
^PVTeam1230
22:20:36 14.06.2026
tzn wiesz... zawsze warto probowac! tylko lepiej skrzyknij tak z 15-20 osob na start ktore razem z toba powysylaja maile w tej sprawie
^PVTeam1230
22:20:03 14.06.2026
ale jesli chcesz pisac w sprawie reboota o wymiane jakis glownych postaci to raczej watpliwe
^PVTeam1230
22:19:48 14.06.2026
inna sprawa jesli to bylaby ogromna produkcja netflix i "pol polski" by sie zrzucilo na wszystkich social mediach
^PVTeam1230
22:19:22 14.06.2026
ale jesli chodzi o zmiane obsady zatwierdzonej przez netflix to nie liczylbym na to
^PVTeam1230
22:19:06 14.06.2026
wiec jesli faktycznie studio dostaje spory spam to moga to przekazywac do rezysera
^PVTeam1230
22:18:46 14.06.2026
ale pozniej na swoim facebooku a lata pozniej w wywiadzie u widze glosy powiedziala ze zaadzwonili do niej wlasnie przez te maile wysylane
^PVTeam1230
22:18:22 14.06.2026
zebralismy sie duza grupa i pisalismy na ich sekretariat zeby przy sezonie 7 dali glos roxy i nie bylo zadnych odpowiedzi
~Pieniazekk0
16:09:21 14.06.2026
Hejka! Opowie mi ktoś o pisaniu maili do starta o jakieś zmiany w dubbingu do winxów? Jak to wyglądało? Miało to jakiś faktyczny wpływ?
~Fineasz0
13:30:56 14.06.2026
Bo już umnie z Kasią krucho
~Fineasz0
13:30:44 14.06.2026
Obecnie bym chciał aby ktoś na pw przysłał mi kodzik doladowujacy do orange. Im wyższa kwota doładowania tym lepiej.
~Misiekoslavsky0
13:07:54 14.06.2026
To były wtedy gadżety, a nie jakieś Labubu
~Misiekoslavsky0
13:07:31 14.06.2026
Ja pamiętam jak kupiłem takiego za 50 zeta
~Misiekoslavsky0
13:07:16 14.06.2026
Tyle hajsu za spinnera?!
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4