Nowości
4.06.2026
❧ dodano nowe PNG'sy z Rebootu Winx Club: Magia Powraca

21.05.2026
❧ dodano komiks nr 255 - Czarownica czy czarodziejka?

27.03.2026
❧ dodano dodatek do magazynu nr 253 - 7 magicznych zapowiedzi (zamiast komiksu)

26.03.2026
❧ dodano kadry z odcinka 1x07 Winx Club: Magia Powraca

22.03.2026
❧ dodano dodatek do magazynu nr 252 - Nadchodzą nowe odcinki (zamiast komiksu)

17.03.2026
❧ dodano komiks nr 254 - Tajemnica Bloom

18.02.2026
❧ zaktualizowano okładki z włoskiego magazynu

30.01.2026
❧ naprawiono linki do oglądania i pobierania odcinków z 3 sezonu w wersji Nickelodeon

29.12.2025
❧ dodano kadry z odcinka 1x05 oraz 1x06 Winx Club: Magia Powraca

28.12.2025
❧ naprawiono link do oglądania i pobierania Winx on Ice z polskimi napisami

27.12.2025
❧ naprawiono linki do oglądania i pobierania odcinków z Filmów Specjalnych

23.12.2025
❧ naprawiono linki do oglądania i pobierania odcinków z PopPixie

9.12.2025
❧ dodano kadry z odcinka 1x04 Winx Club: Magia Powraca

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,160
 Najnowszy Użytkownik: ~Monsonik
Dzisiejsi Solenizanci
Dzisiaj żaden z użytkowników nie obchodzi urodzin

#142 - Perła mórz



















































Komentarze

paulina 09 marca 2016 21:57:14
chciałam zobaczyć sukienkę Flory a tu wielkie G bo nie pokazali :cry:
paulina 09 marca 2016 21:56:11
zgadzam się z tobą marcin według mnie to też jest poziom mocy czarodziejki skoro sama faragonda powiedziała że enchantix to ostateczna moc czarodziejki rainbow po prostu nie zwraca na to uwagi winx powinny wracać z powrotem do enchantixu a te moce które dostają używać w zależności od sytuacji np sirenix w morzu a mytchix gdy jest potrzeba zajrzeć do legendarium i jakim cudem jest butterflix skoro walczą z morskimi stworzeniami ? bosz oni już nie wiedzą co tworzą XDD niech trochę pomyślą przecież to nie boli facepalm
a co do komixu to był super powinni zrobić z tego parę odcinków mruga chętnie bym obejrzała
muszkieterka 09 marca 2016 18:34:11
Super komiks akcja na Androsie rodzinnej planecie Layri. Przez kilka stron nawet występuje mama Layri, ale szkoda że z konikami morskimi komunikowała się Flora, która jest czarodziejką natury, i ogólnie wszystkich roślin..Uważam że to powinna być Roxy, bo ona jest czarodziejką zwierząt...
Mroczna Icy 08 marca 2016 23:45:52
Podoba mi się, że w komiksach są poruszane nowe, kreatywne pomysły. Ten o syrenach w ludzkiej postaci jest świetny i powstałoby z niego wiele super odcinków! Mogliby rozważyć taką propozycję, duma by nie ucierpiała.
Flamli 06 marca 2016 23:03:31
Winx Wikia jest pisana przez fanów, więc jak kto uważa tak pisze xD. Rainbow wtedy nie popełniłby takiego błędu - klik. Chodzi mi o ten cytat: "Finally the Winx can return to Magix and are back to their Enchantix forms."
Sivlanaya 06 marca 2016 14:12:39
A na winx wiki jest napisane że to błąd
Flamli 05 marca 2016 22:45:47
To był przecież błąd...

To nie był błąd. Miało to symbolizować powrót Winx do Magix, do Alfei.
Sivlanaya 05 marca 2016 21:23:15
W 4x26 Winx wróciły do Enchantixu na koniec, a był Believix xD. Po prostu Rainbow jest głupi i tworzy nielogiczne historie

To był przecież błąd...
Flamli 05 marca 2016 10:51:52
Przecież nie da się wrócić do poprzedniej transformacji,chyba że są 2 jednocześnie....

A kto tak powiedział? W 4x26 Winx wróciły do Enchantixu na koniec, a był Believix xD. Po prostu Rainbow jest głupi i tworzy nielogiczne historie, a daje Butterflix dlatego, że to jedna z najnowszych transformacji...
Sivlanaya 05 marca 2016 10:15:24
To by było dziwne gdyby był Sirenix bo jest 7 sezon a nie 5 zdezorientowany.
Sivlanaya 05 marca 2016 10:09:29
Przecież nie da się wrócić do poprzedniej transformacji,chyba że są 2 jednocześnie....
marcin1995 04 marca 2016 22:45:27
też zdziwił mnie Butterflix Winx ma to nie dopracowane że nie zmieniają transformacji a nowe byłyby do odkrywania czegoś innego przykład

Enchantix to 3 i ostateczny poziom czarodziejki
Believix to powinna być nie 4 transformacja tylko poziom mocy czarodziejek na Ziemi
Sirenix morza i oceany
Mythix Legendarium
Butterflix magia natury


bo tu wychodzi na to ze 1 transformacja na rok to jakieś niedopatrzenie... a szkoda wiem wymagałoby to dużo pracy bo byloby więcej tych transformacji ale miałoby to logikę.
Flamli 04 marca 2016 19:38:08
Walczą z morskimi stworzeniami, ale używają Butterflix. Fuck logic Rainbow facepalm.
Wiktor 04 marca 2016 18:22:31
Myślałam,że będzie Sirenix, a tu supraise Butterflix...mruga

Dodaj komentarz

Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny

Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Świetne! Świetne! 100% [1 Głos]
Bardzo dobre Bardzo dobre 0% [Żadnych głosów]
Dobre Dobre 0% [Żadnych głosów]
Przeciętne Przeciętne 0% [Żadnych głosów]
Słabe Słabe 0% [Żadnych głosów]
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~TyrionSpecjalista0
20:13:44 15.06.2026
@Fineasz oczywiscie ze mowie o "swoich", w koncu i tak moje pieniadze są z podatników ;3
~Pieniazekk0
18:48:38 15.06.2026
I ciekawe, czemu po WOW'ie, który dubbingował wszystkie piosenki i to nawet ich pełne wersje a nie wycinki z danego odcinka, postanowili, że reboot nie będzie miał dubbingów wszystkich piosenek
~Pieniazekk0
18:45:37 15.06.2026
Ciekawe, że netflix tak zadecydował w sprawie tych piosenek
^PVTeam1230
11:11:32 15.06.2026
sam pamietasz WOWa, nawet kraje ktore nigdy nie mialy dubbingowanych piosenek, mialy w wowie dla netflix dubbing
^PVTeam1230
11:11:11 15.06.2026
a niestety jesli inne kraje nie maja piosenek to watpie zeby prosby fanow cos zmienili, bo to nie wydaje sie byc kwestia budzetu a ustalen netflix x rainbow
^PVTeam1230
11:10:37 15.06.2026
w Polsce niestety nie mamy wielkiem tendencji do redubbingowania, wiec jesli nawet magia powraca trafilaby do tv - to nikt by nie wydawal kasy na redubbing, tylko by wzieli od netfliksa
^PVTeam1230
11:10:01 15.06.2026
np taka portugalia na netflix ma to samo co by, a Canal Panda zdubbingowal wszystko
^PVTeam1230
11:09:42 15.06.2026
z piosenkami moze byc problem bo na razie za inne piosenki niz te ktore otrzymal netflix zabrali sie dystrybutorzy zewnetrzni - czytaj: stacje tv
~Pieniazekk0
23:12:54 14.06.2026
A z tymi piosenkami w reboocie to nawet i włoski oberwał, zabrakło Superpower i Step into the dark
~Pieniazekk0
23:05:01 14.06.2026
I wielkie dzięki za odpisanie, jeśli chodzi o dubbing reboota to chyba żadnych zastrzeżeń nie mam, jedynie chciałbym aby przetłumaczyli wszystkie piosenki ale wiadomo, że decyzja o tłumaczeniu ich jest raczej narzucana z góry aby ciąć koszty
~Pieniazekk0
23:02:28 14.06.2026
Znaczy szczerze mówiąc to po prostu ciekawił mnie ten temat haha
^PVTeam1230
22:20:45 14.06.2026
ale wiadomo, im wiecej tym lepiej
^PVTeam1230
22:20:36 14.06.2026
tzn wiesz... zawsze warto probowac! tylko lepiej skrzyknij tak z 15-20 osob na start ktore razem z toba powysylaja maile w tej sprawie
^PVTeam1230
22:20:03 14.06.2026
ale jesli chcesz pisac w sprawie reboota o wymiane jakis glownych postaci to raczej watpliwe
^PVTeam1230
22:19:48 14.06.2026
inna sprawa jesli to bylaby ogromna produkcja netflix i "pol polski" by sie zrzucilo na wszystkich social mediach
^PVTeam1230
22:19:22 14.06.2026
ale jesli chodzi o zmiane obsady zatwierdzonej przez netflix to nie liczylbym na to
^PVTeam1230
22:19:06 14.06.2026
wiec jesli faktycznie studio dostaje spory spam to moga to przekazywac do rezysera
^PVTeam1230
22:18:46 14.06.2026
ale pozniej na swoim facebooku a lata pozniej w wywiadzie u widze glosy powiedziala ze zaadzwonili do niej wlasnie przez te maile wysylane
^PVTeam1230
22:18:22 14.06.2026
zebralismy sie duza grupa i pisalismy na ich sekretariat zeby przy sezonie 7 dali glos roxy i nie bylo zadnych odpowiedzi
~Pieniazekk0
16:09:21 14.06.2026
Hejka! Opowie mi ktoś o pisaniu maili do starta o jakieś zmiany w dubbingu do winxów? Jak to wyglądało? Miało to jakiś faktyczny wpływ?
~Fineasz0
13:30:56 14.06.2026
Bo już umnie z Kasią krucho
~Fineasz0
13:30:44 14.06.2026
Obecnie bym chciał aby ktoś na pw przysłał mi kodzik doladowujacy do orange. Im wyższa kwota doładowania tym lepiej.
~Misiekoslavsky0
13:07:54 14.06.2026
To były wtedy gadżety, a nie jakieś Labubu
~Misiekoslavsky0
13:07:31 14.06.2026
Ja pamiętam jak kupiłem takiego za 50 zeta
~Misiekoslavsky0
13:07:16 14.06.2026
Tyle hajsu za spinnera?!
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4