Nowości
4.06.2026
❧ dodano nowe PNG'sy z Rebootu Winx Club: Magia Powraca

21.05.2026
❧ dodano komiks nr 255 - Czarownica czy czarodziejka?

27.03.2026
❧ dodano dodatek do magazynu nr 253 - 7 magicznych zapowiedzi (zamiast komiksu)

26.03.2026
❧ dodano kadry z odcinka 1x07 Winx Club: Magia Powraca

22.03.2026
❧ dodano dodatek do magazynu nr 252 - Nadchodzą nowe odcinki (zamiast komiksu)

17.03.2026
❧ dodano komiks nr 254 - Tajemnica Bloom

18.02.2026
❧ zaktualizowano okładki z włoskiego magazynu

30.01.2026
❧ naprawiono linki do oglądania i pobierania odcinków z 3 sezonu w wersji Nickelodeon

29.12.2025
❧ dodano kadry z odcinka 1x05 oraz 1x06 Winx Club: Magia Powraca

28.12.2025
❧ naprawiono link do oglądania i pobierania Winx on Ice z polskimi napisami

27.12.2025
❧ naprawiono linki do oglądania i pobierania odcinków z Filmów Specjalnych

23.12.2025
❧ naprawiono linki do oglądania i pobierania odcinków z PopPixie

9.12.2025
❧ dodano kadry z odcinka 1x04 Winx Club: Magia Powraca

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,160
 Najnowszy Użytkownik: ~Monsonik
Dzisiejsi Solenizanci
Dzisiaj żaden z użytkowników nie obchodzi urodzin

#135 - Magia jedzenia



















































Komentarze

2665 10 sierpnia 2015 10:25:39
Magia Winx! Foodix!
Bloom, czarodziejka fasoli!!!
Stella, czarodziejka makaronu!!!
Flora, czarodziejka sałatek owocowych!!!
Musa, czarodziejka kiełbasy!!!!
Tecna, czarodziejka jogurtu!!!!
Layla, czarodziejka owocowego soku!!!!
Ha, ha, ha! Myślałam, że pęknę ze śmiechu!!!!! XD!!!! :hahahaha::hahahaha::hahahaha::hahahaha::hahahaha::hahahaha::hahahaha:lollol:haha::haha:łehehełehehemrugajęzykok
bloomczarodziejka16 06 sierpnia 2015 19:11:24
Wspaniały😊
Smoczy_Plomien 23 lipca 2015 14:26:16
To najdziwniejszy komiks, jaki kiedykolwiek czytałam! Nie wiem, co o nim myśleć. Pewnie twórcy mieli jakąś fazę albo nazbyt dobry dzień xdd.
Ale trzeba przyznać, że poczucie humoru jest xD.
Najlepszy komiks ze wszystkich!
Ewa_Bloom 23 lipca 2015 11:52:39
Przez cały czas się śmiałam, a najlepsza była kura która zniosła jajko. http://www.winxblogger.pl/images/smiley/lol.gif
paulina 22 lipca 2015 00:59:28
Haha poprostu genialne autor tego kamiksu chyba padal z glodu haha az sie glodna zrobilam łehehe:happy:ok bardzo mi sie podoba taki z chumorem i wreszcie jakas zmiana byla niegrzeczny
Flora 1234 21 lipca 2015 07:22:24
Hahaha myślałam, że padnę:hahahaha: jajka i mięso xdd. Już widzę jak Bloom krzyczy,, Bloom czarodziejka fasoli '' lol:haha:
Hachette 18 lipca 2015 19:04:07
Nie no, to już jest lekka przesada. Widać, że autorów ponosi wyobraźnia ; )
winx icy 18 lipca 2015 09:37:50
O matko,co to jest?przestraszonywstydninjafacepalmspam
pandaola55 16 lipca 2015 18:44:28
"Magia Łinks- Potęga jedzenia!";]]
Twórca komiksu musiał być naprawdę głodny... Najpierw Maśliks, teraz to... A my rozkminialiśmy, że to może być Tynix...
Bloom, czarodziejka bobu!
Flora, czarodziejka ziemniaków!
Aisha, czarodziejka śledzi!
Tecna, czarodziejka twarogu!
Musa, czarodziejka szynki!
Stella, czarodziejka kaszy!


A tak na poważnie, to chyba chodziło o to, żeby wbić do głowy tym młodym, którzy czytają Winx'a(my jesteśmy wyjątkami), że fasola jest zdrowa i tak dalej.
Smacznego.
EVIL 16 lipca 2015 00:01:53
Do czego oni zmierzają? Brak słów...facepalm
IcyJus 15 lipca 2015 20:55:58
Bloom- Fasolix
Stella - Zbożix
Flora- Owocix
Musa- Jajkix
Tecna- Mlekix
Lalya- Rybix?
facepalm
borze najzieleńszy wow
Lunaris 15 lipca 2015 16:35:42
Do czego świat zmierza... WINX! FOODIX! Magia jedzenia!/ Potęga jedzenia!
facepalm spam

Powiedzcie - mam sie śmiać czy płakać?
???
I to i to! :cry:lolplacze:haha:
muszkieterka 15 lipca 2015 15:09:30
Bloom potęga roślin strączkowych,
Flora owoce i warzywa,
Layra ryby w wodzie,
Tecna Mleko i ser
Musa mięso i jaja.
Stella ryż i makaron.
Super te nowe moce ale zabrakło mocy gotowanego ziemniaka. Fajny komiks taki z poczuciem humoru.
Ciekawe jakie moce miały by Trix?
klaria400 15 lipca 2015 14:44:40
Bosze pękam ze śmiechu! Foodix? May ma rację- najlepsza przemiana w Winxie! Jaja i mięso to po prostu... Nie no boskie xd.
Flamli 15 lipca 2015 12:25:02
Magia Winx! Jedzenix!
;]]
Alex 15 lipca 2015 12:19:18
Co to ma być????????????facepalm
LadyMusa 15 lipca 2015 10:53:24
Popłakałam się ze śmiechu.
Mayumi 15 lipca 2015 10:30:08
Od dawna nie czytałam komiksów Łink'a, ale ten musiałam przejrzeć. Boże, w co ten klub się zamienia? A ta przemiana - genialna. TO JEST NAJLEPSZA PRZEMIANA W WINX! NIE ZNACIE SIĘ:haha:.
auri 15 lipca 2015 07:14:57
haha zaraz pęknę ze śmiechu lol
DuskAstral 15 lipca 2015 03:22:33
Mnie ciekawi, kto wpadł na taki pomysł !? Winx dostały nową przemianę - FOODix. Tematyka jedzeniowa mi się wogóle nie podoba.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny

Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Świetne! Świetne! 100% [4 Głosów]
Bardzo dobre Bardzo dobre 0% [Żadnych głosów]
Dobre Dobre 0% [Żadnych głosów]
Przeciętne Przeciętne 0% [Żadnych głosów]
Słabe Słabe 0% [Żadnych głosów]
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~TyrionSpecjalista0
20:13:44 15.06.2026
@Fineasz oczywiscie ze mowie o "swoich", w koncu i tak moje pieniadze są z podatników ;3
~Pieniazekk0
18:48:38 15.06.2026
I ciekawe, czemu po WOW'ie, który dubbingował wszystkie piosenki i to nawet ich pełne wersje a nie wycinki z danego odcinka, postanowili, że reboot nie będzie miał dubbingów wszystkich piosenek
~Pieniazekk0
18:45:37 15.06.2026
Ciekawe, że netflix tak zadecydował w sprawie tych piosenek
^PVTeam1230
11:11:32 15.06.2026
sam pamietasz WOWa, nawet kraje ktore nigdy nie mialy dubbingowanych piosenek, mialy w wowie dla netflix dubbing
^PVTeam1230
11:11:11 15.06.2026
a niestety jesli inne kraje nie maja piosenek to watpie zeby prosby fanow cos zmienili, bo to nie wydaje sie byc kwestia budzetu a ustalen netflix x rainbow
^PVTeam1230
11:10:37 15.06.2026
w Polsce niestety nie mamy wielkiem tendencji do redubbingowania, wiec jesli nawet magia powraca trafilaby do tv - to nikt by nie wydawal kasy na redubbing, tylko by wzieli od netfliksa
^PVTeam1230
11:10:01 15.06.2026
np taka portugalia na netflix ma to samo co by, a Canal Panda zdubbingowal wszystko
^PVTeam1230
11:09:42 15.06.2026
z piosenkami moze byc problem bo na razie za inne piosenki niz te ktore otrzymal netflix zabrali sie dystrybutorzy zewnetrzni - czytaj: stacje tv
~Pieniazekk0
23:12:54 14.06.2026
A z tymi piosenkami w reboocie to nawet i włoski oberwał, zabrakło Superpower i Step into the dark
~Pieniazekk0
23:05:01 14.06.2026
I wielkie dzięki za odpisanie, jeśli chodzi o dubbing reboota to chyba żadnych zastrzeżeń nie mam, jedynie chciałbym aby przetłumaczyli wszystkie piosenki ale wiadomo, że decyzja o tłumaczeniu ich jest raczej narzucana z góry aby ciąć koszty
~Pieniazekk0
23:02:28 14.06.2026
Znaczy szczerze mówiąc to po prostu ciekawił mnie ten temat haha
^PVTeam1230
22:20:45 14.06.2026
ale wiadomo, im wiecej tym lepiej
^PVTeam1230
22:20:36 14.06.2026
tzn wiesz... zawsze warto probowac! tylko lepiej skrzyknij tak z 15-20 osob na start ktore razem z toba powysylaja maile w tej sprawie
^PVTeam1230
22:20:03 14.06.2026
ale jesli chcesz pisac w sprawie reboota o wymiane jakis glownych postaci to raczej watpliwe
^PVTeam1230
22:19:48 14.06.2026
inna sprawa jesli to bylaby ogromna produkcja netflix i "pol polski" by sie zrzucilo na wszystkich social mediach
^PVTeam1230
22:19:22 14.06.2026
ale jesli chodzi o zmiane obsady zatwierdzonej przez netflix to nie liczylbym na to
^PVTeam1230
22:19:06 14.06.2026
wiec jesli faktycznie studio dostaje spory spam to moga to przekazywac do rezysera
^PVTeam1230
22:18:46 14.06.2026
ale pozniej na swoim facebooku a lata pozniej w wywiadzie u widze glosy powiedziala ze zaadzwonili do niej wlasnie przez te maile wysylane
^PVTeam1230
22:18:22 14.06.2026
zebralismy sie duza grupa i pisalismy na ich sekretariat zeby przy sezonie 7 dali glos roxy i nie bylo zadnych odpowiedzi
~Pieniazekk0
16:09:21 14.06.2026
Hejka! Opowie mi ktoś o pisaniu maili do starta o jakieś zmiany w dubbingu do winxów? Jak to wyglądało? Miało to jakiś faktyczny wpływ?
~Fineasz0
13:30:56 14.06.2026
Bo już umnie z Kasią krucho
~Fineasz0
13:30:44 14.06.2026
Obecnie bym chciał aby ktoś na pw przysłał mi kodzik doladowujacy do orange. Im wyższa kwota doładowania tym lepiej.
~Misiekoslavsky0
13:07:54 14.06.2026
To były wtedy gadżety, a nie jakieś Labubu
~Misiekoslavsky0
13:07:31 14.06.2026
Ja pamiętam jak kupiłem takiego za 50 zeta
~Misiekoslavsky0
13:07:16 14.06.2026
Tyle hajsu za spinnera?!
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4