~TyrionSpecjalista0
@Fineasz oczywiscie ze mowie o "swoich", w koncu i tak moje pieniadze są z podatników ;3
~Pieniazekk0
I ciekawe, czemu po WOW'ie, który dubbingował wszystkie piosenki i to nawet ich pełne wersje a nie wycinki z danego odcinka, postanowili, że reboot nie będzie miał dubbingów wszystkich piosenek
~Pieniazekk0
Ciekawe, że netflix tak zadecydował w sprawie tych piosenek
^PVTeam1230
sam pamietasz WOWa, nawet kraje ktore nigdy nie mialy dubbingowanych piosenek, mialy w wowie dla netflix dubbing
^PVTeam1230
a niestety jesli inne kraje nie maja piosenek to watpie zeby prosby fanow cos zmienili, bo to nie wydaje sie byc kwestia budzetu a ustalen netflix x rainbow
^PVTeam1230
w Polsce niestety nie mamy wielkiem tendencji do redubbingowania, wiec jesli nawet magia powraca trafilaby do tv - to nikt by nie wydawal kasy na redubbing, tylko by wzieli od netfliksa
^PVTeam1230
np taka portugalia na netflix ma to samo co by, a Canal Panda zdubbingowal wszystko
^PVTeam1230
z piosenkami moze byc problem bo na razie za inne piosenki niz te ktore otrzymal netflix zabrali sie dystrybutorzy zewnetrzni - czytaj: stacje tv
~Pieniazekk0
A z tymi piosenkami w reboocie to nawet i włoski oberwał, zabrakło Superpower i Step into the dark
~Pieniazekk0
I wielkie dzięki za odpisanie, jeśli chodzi o dubbing reboota to chyba żadnych zastrzeżeń nie mam, jedynie chciałbym aby przetłumaczyli wszystkie piosenki ale wiadomo, że decyzja o tłumaczeniu ich jest raczej narzucana z góry aby ciąć koszty
~Pieniazekk0
Znaczy szczerze mówiąc to po prostu ciekawił mnie ten temat haha
^PVTeam1230
tzn wiesz... zawsze warto probowac! tylko lepiej skrzyknij tak z 15-20 osob na start ktore razem z toba powysylaja maile w tej sprawie
^PVTeam1230
ale jesli chcesz pisac w sprawie reboota o wymiane jakis glownych postaci to raczej watpliwe
^PVTeam1230
inna sprawa jesli to bylaby ogromna produkcja netflix i "pol polski" by sie zrzucilo na wszystkich social mediach
^PVTeam1230
ale jesli chodzi o zmiane obsady zatwierdzonej przez netflix to nie liczylbym na to
^PVTeam1230
wiec jesli faktycznie studio dostaje spory spam to moga to przekazywac do rezysera
^PVTeam1230
ale pozniej na swoim facebooku a lata pozniej w wywiadzie u widze glosy powiedziala ze zaadzwonili do niej wlasnie przez te maile wysylane
^PVTeam1230
zebralismy sie duza grupa i pisalismy na ich sekretariat zeby przy sezonie 7 dali glos roxy i nie bylo zadnych odpowiedzi
~Pieniazekk0
Hejka! Opowie mi ktoś o pisaniu maili do starta o jakieś zmiany w dubbingu do winxów? Jak to wyglądało? Miało to jakiś faktyczny wpływ?
~Fineasz0
Obecnie bym chciał aby ktoś na pw przysłał mi kodzik doladowujacy do orange. Im wyższa kwota doładowania tym lepiej.