Nowości
4.06.2026
❧ dodano nowe PNG'sy z Rebootu Winx Club: Magia Powraca

21.05.2026
❧ dodano komiks nr 255 - Czarownica czy czarodziejka?

27.03.2026
❧ dodano dodatek do magazynu nr 253 - 7 magicznych zapowiedzi (zamiast komiksu)

26.03.2026
❧ dodano kadry z odcinka 1x07 Winx Club: Magia Powraca

22.03.2026
❧ dodano dodatek do magazynu nr 252 - Nadchodzą nowe odcinki (zamiast komiksu)

17.03.2026
❧ dodano komiks nr 254 - Tajemnica Bloom

18.02.2026
❧ zaktualizowano okładki z włoskiego magazynu

30.01.2026
❧ naprawiono linki do oglądania i pobierania odcinków z 3 sezonu w wersji Nickelodeon

29.12.2025
❧ dodano kadry z odcinka 1x05 oraz 1x06 Winx Club: Magia Powraca

28.12.2025
❧ naprawiono link do oglądania i pobierania Winx on Ice z polskimi napisami

27.12.2025
❧ naprawiono linki do oglądania i pobierania odcinków z Filmów Specjalnych

23.12.2025
❧ naprawiono linki do oglądania i pobierania odcinków z PopPixie

9.12.2025
❧ dodano kadry z odcinka 1x04 Winx Club: Magia Powraca

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,160
 Najnowszy Użytkownik: ~Monsonik
Dzisiejsi Solenizanci
Igorito
Monika010

PRZERÓBKA OKŁADKI - WYNIKI

Poniżej przedstawiam wyniki poprzedniego mini konkursu.

Miejsce pierwsze - czarodziej_malinowiec z okładką numer 7 oraz AnjaAnel_R z okładką nr 17 - piętnaście głosów,
Miejsce drugie - Chelsa z numerem 13 - 14 głosów,
Miejsce trzecie - Bananowa z okładką numer 4 oraz Fayra z 15 - 8 głosów.
Tym samym, aż pierwsze miejsce zgarnia 50 punktów, drugie 40, a trzecie 20 punktów.


W ROZWINIĘCIU ZNAJCIE SPIS WSZYSTKICH OKŁADEK JAK I ICH AUTORÓW

Informacja

Informuję, iż w najbliższym czasie na WinxBlogger może panować spory bałagan, newsy również mogą pojawiać się z opóźnieniem. Powodem tego wszystkiego jest remont oraz duży, wielki projekt, który staram się wprowadzić. Trwają prace także nad nowym kolorystycznie szablonem. W listopadzie czekają nas pierwsze urodziny oraz nowe tematyczne działy. Jak widać pojawi się dużo nowości.
Już niedługo powita was również nowy Administator, a wszystko po to, żeby WinxBlogger było jedynym i najlepszym źródłem informacji oraz zabawy.
Mam nadzieję, że przetrwacie ten trudny okres bałaganu i będzie wszyscy zadowoleni z efektów naszej pracy.
Przepraszam za wszelkie utrudnienia.

SEZON 5: TRAILER TRZECIEGO ODCINKA

Poniżej prezentujemy klip z 3 odcinka 5 serii (przypominamy, że odcinek "The Lilo" nie był pierwszym odcinkiem lecz piątym), w którym mowa jest o transformacji Sirenix.



Jak wrażenia po obejrzeniu owego fragmentu?

SEZON 5: PRAWDOPODOBNA PREMIERA SERII PIĄTEJ W POLSCE

Na tablicy facebooka Nickelodeon Polska pojawił się wpis informujący o tym, że już 14 października tego roku swoją premierę będzie miał sezon piąty! Odcinki będą emitowane co niedzielę.




Jak wrażenia?

ZDJĘCIE 5: ZDJĘCIE SIRENIXU

Jakiś czas temu opublikowaliśmy zdjęcie Icy w Sirenixie, a już dzisiaj ukazujemy wam zdjęcie z dwiema niewiadomymi postaciami.



Jak myślicie, kto to może być?

SEZON 5: NOWA KSIĄŻKA WINX HARMONIX

W internecie pojawiły się zdjęcia pierwszej książki Winx Harmonix, która już w listopadzie ukaże się we Włoszech. Poniżej przedstawiamy dwie okładki oraz wnętrze książki:



WIĘCEJ ZDJĘĆ ZNAJDZIECIE W ROZWINIĘCIU!

PRZERÓBKA OKŁADKI - GŁOSOWANIE

Przyjmowanie przerobionych okładek zostało zamknięte. Poniżej przedstawiam wasze prace:

1. 2. 3.4.

5. 6. 7. 8.

9. 10. 11. 12.

13. 14.

ZASADY GŁOSOWANIA:
- głosowanie odbywa się trzy dni - od 9.09 do 12.09,
- nie wolno głosować na siebie,
- w ciągu jednego dnia możesz oddać jeden głos na jedną pracę,
- głosowanie jest tajne, dopiero przy wynikach podamy autorów oraz ich wykonane okładki,
- głosowanie odbywa się w komentarzach.

ORYGINALNE OKŁADKI DO PORÓWNANIA

Trailery

Seria piąta
W sieci od paru dni krąży zwiastun trzeciego odcinka piątej serii, który możecie obejrzeć poniżej:



Pojawił się także trailer ukazujący sceny z piątego sezonu oraz odcinki specjalne.

MINI KONKURS - PRZERÓBKA OKŁADKI

Na pewno każdy z was przerabiał kiedyś okładki magazynów, dorysowywał wąsy, okulary czy aparat na zęby. Dzisiaj mam dla was podobne zadanie! Mianowicie każdy uczestnik zabawy wybiera jedną z poniższych okładek i przerabia ją na swój własny sposób. Liczy się oczywiście pomysłowość oraz poczucie humoru.



Gotowe prace przyjmuję w formie Prywatnej Wiadomości do 9 września. Następnie wszystkie wasze prace ukażą się w kolejnym newsie, gdzie każdy z was będzie mógł zagłosować. Pierwsze trzy miejsca zdobędą aż 50 punktów.
Dziękuję za uwagę i zapraszam do zabawy!

Oficjalny plakat z nową pozą Bloom Believix



Podoba się wam Bloom w takiej pozie?

Winx Believix 2D w wersji Nickelodeon

W internecie pojawiło się zdjęcie czarodziejek w transformacji Believix w wersji Nickelodeon.



Podobają się wam powyższe zdjęcia?
Strona 184 z 196 << < 181 182 183 184 185 186 187 > >>
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Fineasz0
15:51:59 16.06.2026
Godzinę temu usłyszałem głos Daphne. Czy to że mną jest już tak źle?
~TyrionSpecjalista0
20:13:44 15.06.2026
@Fineasz oczywiscie ze mowie o "swoich", w koncu i tak moje pieniadze są z podatników ;3
~Pieniazekk0
18:48:38 15.06.2026
I ciekawe, czemu po WOW'ie, który dubbingował wszystkie piosenki i to nawet ich pełne wersje a nie wycinki z danego odcinka, postanowili, że reboot nie będzie miał dubbingów wszystkich piosenek
~Pieniazekk0
18:45:37 15.06.2026
Ciekawe, że netflix tak zadecydował w sprawie tych piosenek
^PVTeam1230
11:11:32 15.06.2026
sam pamietasz WOWa, nawet kraje ktore nigdy nie mialy dubbingowanych piosenek, mialy w wowie dla netflix dubbing
^PVTeam1230
11:11:11 15.06.2026
a niestety jesli inne kraje nie maja piosenek to watpie zeby prosby fanow cos zmienili, bo to nie wydaje sie byc kwestia budzetu a ustalen netflix x rainbow
^PVTeam1230
11:10:37 15.06.2026
w Polsce niestety nie mamy wielkiem tendencji do redubbingowania, wiec jesli nawet magia powraca trafilaby do tv - to nikt by nie wydawal kasy na redubbing, tylko by wzieli od netfliksa
^PVTeam1230
11:10:01 15.06.2026
np taka portugalia na netflix ma to samo co by, a Canal Panda zdubbingowal wszystko
^PVTeam1230
11:09:42 15.06.2026
z piosenkami moze byc problem bo na razie za inne piosenki niz te ktore otrzymal netflix zabrali sie dystrybutorzy zewnetrzni - czytaj: stacje tv
~Pieniazekk0
23:12:54 14.06.2026
A z tymi piosenkami w reboocie to nawet i włoski oberwał, zabrakło Superpower i Step into the dark
~Pieniazekk0
23:05:01 14.06.2026
I wielkie dzięki za odpisanie, jeśli chodzi o dubbing reboota to chyba żadnych zastrzeżeń nie mam, jedynie chciałbym aby przetłumaczyli wszystkie piosenki ale wiadomo, że decyzja o tłumaczeniu ich jest raczej narzucana z góry aby ciąć koszty
~Pieniazekk0
23:02:28 14.06.2026
Znaczy szczerze mówiąc to po prostu ciekawił mnie ten temat haha
^PVTeam1230
22:20:45 14.06.2026
ale wiadomo, im wiecej tym lepiej
^PVTeam1230
22:20:36 14.06.2026
tzn wiesz... zawsze warto probowac! tylko lepiej skrzyknij tak z 15-20 osob na start ktore razem z toba powysylaja maile w tej sprawie
^PVTeam1230
22:20:03 14.06.2026
ale jesli chcesz pisac w sprawie reboota o wymiane jakis glownych postaci to raczej watpliwe
^PVTeam1230
22:19:48 14.06.2026
inna sprawa jesli to bylaby ogromna produkcja netflix i "pol polski" by sie zrzucilo na wszystkich social mediach
^PVTeam1230
22:19:22 14.06.2026
ale jesli chodzi o zmiane obsady zatwierdzonej przez netflix to nie liczylbym na to
^PVTeam1230
22:19:06 14.06.2026
wiec jesli faktycznie studio dostaje spory spam to moga to przekazywac do rezysera
^PVTeam1230
22:18:46 14.06.2026
ale pozniej na swoim facebooku a lata pozniej w wywiadzie u widze glosy powiedziala ze zaadzwonili do niej wlasnie przez te maile wysylane
^PVTeam1230
22:18:22 14.06.2026
zebralismy sie duza grupa i pisalismy na ich sekretariat zeby przy sezonie 7 dali glos roxy i nie bylo zadnych odpowiedzi
~Pieniazekk0
16:09:21 14.06.2026
Hejka! Opowie mi ktoś o pisaniu maili do starta o jakieś zmiany w dubbingu do winxów? Jak to wyglądało? Miało to jakiś faktyczny wpływ?
~Fineasz0
13:30:56 14.06.2026
Bo już umnie z Kasią krucho
~Fineasz0
13:30:44 14.06.2026
Obecnie bym chciał aby ktoś na pw przysłał mi kodzik doladowujacy do orange. Im wyższa kwota doładowania tym lepiej.
~Misiekoslavsky0
13:07:54 14.06.2026
To były wtedy gadżety, a nie jakieś Labubu
~Misiekoslavsky0
13:07:31 14.06.2026
Ja pamiętam jak kupiłem takiego za 50 zeta
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4