Nowości
4.06.2026
❧ dodano nowe PNG'sy z Rebootu Winx Club: Magia Powraca

21.05.2026
❧ dodano komiks nr 255 - Czarownica czy czarodziejka?

27.03.2026
❧ dodano dodatek do magazynu nr 253 - 7 magicznych zapowiedzi (zamiast komiksu)

26.03.2026
❧ dodano kadry z odcinka 1x07 Winx Club: Magia Powraca

22.03.2026
❧ dodano dodatek do magazynu nr 252 - Nadchodzą nowe odcinki (zamiast komiksu)

17.03.2026
❧ dodano komiks nr 254 - Tajemnica Bloom

18.02.2026
❧ zaktualizowano okładki z włoskiego magazynu

30.01.2026
❧ naprawiono linki do oglądania i pobierania odcinków z 3 sezonu w wersji Nickelodeon

29.12.2025
❧ dodano kadry z odcinka 1x05 oraz 1x06 Winx Club: Magia Powraca

28.12.2025
❧ naprawiono link do oglądania i pobierania Winx on Ice z polskimi napisami

27.12.2025
❧ naprawiono linki do oglądania i pobierania odcinków z Filmów Specjalnych

23.12.2025
❧ naprawiono linki do oglądania i pobierania odcinków z PopPixie

9.12.2025
❧ dodano kadry z odcinka 1x04 Winx Club: Magia Powraca

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,159
 Najnowszy Użytkownik: ~Jaskowski2000
Ostatnio widziani
~nexus3200021:44
~Fineasz6:01:23
~Misiekoslavsky6:14:05
~Lunaris7:39:15
~monika8:21:46
~kolec 25719:20:55
~Pieniazekk19:51:04
~Ghost19:55:02
~NettaArt20:51:20
~stella131 dzień
~Brandon5681 dzień
~Rosette1 dzień
~Laureline1 dzień
~EmiBonnie1 dzień
Najnowsze posty
 Odcinek 1x03 - Szkoła...[29]
 Sztuczna inteligencja...[7]
 "Dni przed Klątwą Sir...[1]
 Usterki, błędy i tym ...[24]
 Jak nie szkoła, to ro...[7]
 Zagmatwania w fabule[59]
 Miraculous: Biedronka...[1]
 Punkty za staż na Win...[622]
 Believix[82]
 Frozen 2[2]
 Przemiana [REBOOT][1]
 Ben 10[0]
 Potwory kontra Obcy[1]
StatystykiNapisanych newsów: 2,170
Napisanych artykułów: 281
Napisanych komentarzy: 25,938
Napisanych postów: 105,326
Wiadomości w shoutbox: 586,550
Dzisiaj dołączyło: 0 użytkownik/ów
W tym tygodniu dołączyło: 1 użytkowników

WinxBlogger istnieje już 5318 dni.

Przegląd tygodnia: Współpraca z Oltre Fashion


W najnowszym newsie podsumowującym ostatnie wydarzenia w świecie Winx Club, znajdziecie następujące zagadnienia:
❧ Scenorysy z Rebootu "Winx Club: Magia Powraca"
❧ Backstage z kręcenia teledysku "You're the One Remix"
❧ Nowa współpraca z marką Oltre Fashion
❧ Przegląd Social Mediów
❧ Pierwsze koncepty Believixu i Specjalistów z 4 sezonu

Reboot: Premiera drugiej części w lipcu?!


Pojawiły się informacje, że drugą część Rebootu Winx Club: Magia Powraca zobaczymy wcześniej niż zapowiedziano. Zamiast jesieni, mamy obejrzeć dalsze losy czarodziejek końcem lipca tego roku, a więc jeszcze w połowie wakacji. Taką informację dostała jedna z fanek, która zapytała Iginio Straffi w prywatnej wiadomości.

Teledysk: Remix "You're the one"


Obiecany Remix "You're the one" już obecny! Teledysk został właśnie udostępniony na platformie YouTube, a od północy piosenka dostępna jest na Spotify. Trzeba przyznać, że Rainbow potrafi zrobić też dla fanów miłą niespodziankę! Teledysk w mojej ocenie jest bardzo ładnie wykonany.

Remix "You're the one" już wkrótce!


Teledysk wraz z remixem piosenki "You're the One" z Winx na Koncercie (tj. "Jesteś naj") ukaże się już jutro! Samą piosenkę będzie można posłuchać już od północy na Spotify, a teledysk ukaże się na Youtube o godzinie 18:00 czasu polskiego. Tymczasem obejrzyjcie zajawkę nowego remixu!

258 numer magazynu we Włoszech


We włoskich kioskach można już zakupić dwieście pięćdziesiąty ósmy numer magazynu "Winx Club". W roli czarodziejki w transformacji z Rebootu "Magia Powraca". Jako prezent dołączono naklejki magnetyczne. Tytuł komiksu brzmi "Zakupy i magia". Filmik przedstawiający zawartość magazynu: zobacz. Zdjęcia z magazynu w rozwinięciu newsa.

Queenx na Milano Comics & Games


W miniony weekend QueenX były obecne na Milano Comics & Games we Włoszech i po raz pierwszy wystąpiły wszystkie dziewczyny z zespołu (Elisa Rosselli, Lucia Miccinilli, Alessia Orlando, Elena Borroni oraz Michela Ollari). Cały koncert został nagrany i możecie go obejrzeć w rozwinięciu newsa. Ale to koniec niespodzianek! Mamy dla was również przetłumaczony przez February wywiad z QueenX. Zapraszamy do lektury!

Przegląd tygodnia: Castingi do nowego musicalu


W najnowszym newsie podsumowującym ostatnie wydarzenia w świecie Winx Club znajdziecie następujące zagadnienia:
❧ Ruszyły castingi do Musicalu Winx Club, który ma się ukazać w listopadzie 2026 roku (więcej informacji tutaj -> KLIK).
❧ Nowa kolekcja figurek doczepianych do urządzenia mobilne.
❧ Dark Stella w grze The Fairy Guardians na Roblox.
❧ Wideo z procesu rozwoju gry Winx Club: The Magic is Back.
❧ Nowy projekt "Shine together, stronger together", którego celem jest pomoc dzieciom i młodzieży w walce z izolacją i społecznym wyobcowaniem.
❧ Majowy plakat z artykułami kosmetycznymi od Tigotà, wraz z konkursem.
❧ Przegląd social mediów

Nieuczciwi twórcy i kradzież fanartów


Kolejna afera w winxowym uniwersum z udziałem Rainbow, a może firmy Merzigo, która od niedawna zajmuje się ich social mediami? Wszystko zaczęło się 2 maja, kiedy to na oficjalnym koncie Winx Club na Youtube udostępniono post z grafiką, która... została stworzona przez użytkownika winxrealm. Fanarty zostały nie tylko zawłaszczone, ale używając AI usunięto podpis autora i umieszczone na tablicy YT. Dalsza część w rozwinięciu newsa.

Reboot: Gra już dostępna!


Od dzisiaj można zakupić grę "Winx Club: The Magic is Back" na PC, Nintendo Switch oraz Playstation. Z okazji premiery na Steam do 14 maja 2026 roku dostępna jest promocja -20% ze 138,99 zł na 111,19 zł - kliknij. Niestety gra nie jest dostępna w języku polskim, lecz tylko w angielskim, niemieckim, francuskim i włoskim. Zwiastun gry oraz gameplay w rozwinięciu newsa.

Winx w Got Talent España!


Magia Winx na scenie Got Talent España! Australijska artystka Kristy Sellars, znana z rewolucyjnego podejścia do pole dance, podczas czwartego półfinału hiszpańskiej edycji programu Got Talent España 2026, zaprezentowała spektakularny występ inspirowany Winx Club, który zapewnił jej bezpośredni awans do wielkiego finału. Kristy w miała na sobie strój Musy z transformacji z Rebootu Magia Powraca. Ten niesamowity występ możecie zobaczyć w rozwinięciu newsa. Tam również znajdziecie rolkę, w której Sellars tańczy do utworu "Under the Sign of Winx".
Strona 1 z 196 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Fineasz0
10:41:05 12.06.2026
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla Krzysia życzy florianek.
~Pieniazekk0
20:23:03 11.06.2026
Uważam to za fajny pomysł, lecz liczę się z tym, lub bardziej podejrzewam, że ograniczenia strony mogą na to nie pozwolić, oraz fakt, że byłaby to żmudna i czasochłonna robota
~Pieniazekk0
20:21:24 11.06.2026
O pamiętam, że jedną z rzeczy, którą napisałem w ankiecie była strefa gierek z winx uśmiech
~NettaArt0
12:47:14 11.06.2026
jakby kogoś naszła ochota na stare gierki internetowe z winx za czasów młodości, to na tej stronce można zagrać KLIK
~Fineasz0
17:52:08 10.06.2026
Mam jeszcze zdjęcie na którym jestem na lekcji bez butów
~Fineasz0
23:27:18 08.06.2026
W Finlandii chodzi się w skarpetkach po szkole i nikt z tego powodu nikogo nie wytyka palcami. A u nas w Polsce to i zdjęcie zrobią uczniowi który na lekcji nie ma butów
~Fineasz0
21:43:03 08.06.2026
Zanim umiescisz swój tekst w internecie dobrze jest abyś go opatentowała. Inaczej ktoś może przywłaszczyć go sobie i może być tak że nie dojdziesz swych praw
~Alyss0
21:00:14 08.06.2026
Spadam pisać - to niestety jedyna profesja, na której się znam, chociaż nie będę miała z tego dużo kasy.
~Alyss0
20:58:36 08.06.2026
Mojemu tacie powiedzieli to samo, ale jakoś żyje.
~Fineasz0
20:58:08 08.06.2026
Moje wyniki badań lekarskich wskazują że za jakiś czas trzeba się będzie wybrać na tamten świat
~Alyss0
20:57:18 08.06.2026
To nie wiem w jakiej formie jesteś, ale żyć trzeba, tylko tyle ci powiem.
~Alyss0
20:57:01 08.06.2026
Jakoś ci wszyscy z bliskiego wschodu, którzy mieszkają na osiedlu jakoś się utrzymują. Jak jadę na rolki na strefę ekonomiczną, to z tych zakładów wychodzi sam bliski wschód, parę Ukraińców i minimum polaków.
~Fineasz0
20:56:53 08.06.2026
Ja nie mogę wykonywać ciężkich prac fizycznych
~Alyss0
20:55:49 08.06.2026
Współczuję, moi jeszcze żyją i mają się dobrze, choć tata jest na lekach. Ale powiem, że gdyby miała wydarzyć się jakaś katastrofa, to spokojnie nie byłbyś w tym sam... Ale coś mi się wydaje, że znajdziesz pracę z swoim wykształceniem, tylko byłaby ciężka fizycznie.
~Fineasz0
20:54:07 08.06.2026
I tak w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształcenie m
~Fineasz0
20:51:05 08.06.2026
Dopóki żyli moi rodzice miałem za co żyć a teraz jest ciężko
~Fineasz0
20:50:36 08.06.2026
Ja nie mam szans aby trafić na studia bo rzuciłem szkołę przed maturą
~Alyss0
20:48:48 08.06.2026
A nawet, gdyby miałaby nas utrzymywać jedna osoba, to musiałaby być multimilionerem.
~Alyss0
20:47:56 08.06.2026
Chciałbyś. Ja po roku problemów psychicznych, dopiero wracam na nowy kierunek studiów i już nie wiem, co mam wybrać... Nie mówiąc już o pracy.
~Fineasz0
20:44:37 08.06.2026
Niech flama nas utrzymuje
~Fineasz0
20:44:28 08.06.2026
Ostatnio oglądałem oferty pracy i powiem tyle że nie chce mi się pracować.
~Alyss0
20:42:03 08.06.2026
Ale nie pytałam się o szczegóły, więc ci i tak nic ci nie odpowiem.
~Alyss0
20:41:31 08.06.2026
Chociaż jak sobie przypomnę, to na moim osiedlu mieszkał dzieciak, który skończył i był kolegom mojego brata, więc...
~Fineasz0
20:40:48 08.06.2026
Już nieraz chcieli mnie zamknąć za fałszywe alarmy
~Misiekoslavsky0
20:27:18 08.06.2026
Także no, groźny ze mnie dzik!;]]
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4