Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online
Zarejestrowanych Użytkowników: 2,159
Najnowszy Użytkownik: ~Jaskowski2000
| Autor | Odcinek 7x16 - Powrót do Rajskiej Zatoki | ||
| ^Flamli Administrator ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| ||
![]() Wycieczka do Rajskiej Zatoki przekształciła się w nowe zadanie. Zatoce grozi nieznane niebezpieczeństwo, dlatego Winx zmieniają się w czarodziejki Tynix, by to sprawdzić. Po pokonaniu roztoczy i uratowaniu istotki o imieniu Chloe, same zostają oskarżone o spowodowanie problemu. | OGLĄDAJ ODCINEK | ZOBACZ KADRY | POPRZEDNI ODCINEK || NASTĘPNY ODCINEK Edytowane przez Flamli dnia 27-01-2026 12:13 | |||
![]() | |||
| Autor | RE: Odcinek 7x16 - Back to Paradise Bay | ||
| ~Wiktoria90987 Użytkownik ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| ||
Proste to słowa, jakbym wiedziała co to jest paradise bay to bym umiała całe to przetłumaczyć. Nie mogę się doczekać lektora . Wracając do tematu: co to ma być jakieś dziwne chomiki? Z początku myślałam że to jakieś myszy. Jak winx mogły nie dawać im rady? Winx są przecież silniejsze niż jakieś tęczowe gryzonie.![]() | |||
![]() | |||
| Autor | RE: Odcinek 7x16 - Back to Paradise Bay | ||
| ~muszkieterka Użytkownik ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| ||
| Jedyny ciekawy moment to pościg Sky'a i tego nowego specjalisty na deskach surfingowych. Reszta odcinka trochę mnie zaskakuje, ale niestety negatywnie. Pouczający, by korzystać z eko-technologi, czyli np. serfowaniu na Delfinach, lub pływaniu na tratwie zamiast desek surfingowych? To lekka moim zdaniem przesada. Scena z Stellą na plaży jest nudna. Magiczne zwierzaki walczące o komórkę, brak słów z tego odcinka po prostu wieje nudą. <img src=Sailor-Venus-Mina-Aino196.jpg/> Edytowane przez Suzanne dnia 03-01-2016 11:09 | |||
![]() | |||
| Autor | RE: Odcinek 7x16 - Powrót do Rajskiej Zatoki | ||
| ~MrDark Użytkownik ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| ||
| No dobra, ataku Pozytywnie zaskakuje siła chomiczej armii - dają radę nawet wiedząc, że na dłuższą metę nie mają szans. Odcinek nieco za słodki i akcja dość wolno się rozkręca jak na mój gust. Miło, że w końcu Winx nie są uznane za te dobre. Mam nadzieję, że następny odcinek da radę. | |||
![]() | |||
| Autor | RE: Odcinek 7x16 - Powrót do Rajskiej Zatoki | ||
| ~Radi Użytkownik ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| ||
| Przez pierwsze 10 minut absolutnie nic się nie dzieje. Można by to wyciąć, a scenę z tym kwiatkiem, skoro jest istotna, skrócić, naprawdę. Nie mam nic więcej do powiedzenia właściwie. Cały odcinek wieje nudą, jedynie na końcu jakaś akcja, ale do dokończenia w następnym odcinku. Edytowane przez Lunaris dnia 07-02-2016 19:26 | |||
![]() |
| Skocz do Forum: |
Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.