Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica

Ogłoszenia
Ogłoszenia Użytkowników
❧  ... bo ja pomocy potrzebuję!  ☙

Strona 49 z 100 << < 46 47 48 49 50 51 52 > >>
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-11-2014 18:29
czarodziejka_flora napisał/a:
Tak. Telefonów też. Nawet jak zmienisz jakieś ustawienie to zmieni się i na gg.pl, i na komórce, i na innym kompie. Teraz jest to wszystko połączone w jedno.

A to dobrze. Właśnie wcześniej pamiętałam, że jak wyczyściłam na jednym komputerze archiwum, to na komórce już się nie wyczyściło. Dobrze, że spytałam... Dziękiii, Dżo.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-11-2014 18:45
pola1215 napisał/a:
Pomocy! Jak zrobić przeźroczyste tło w Photoscapie?


Aby zrobić przezroczyste tło, wystarczy zapisać plik w formacie *png, z przeplotem. Oczywiście trzeba pamiętać, aby plik ogólnie nie miał tła.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-11-2014 18:49
http://winxclubepisodios.blogspot.com/ - zrobiłby ktoś podobny szablon? Ja się kompletnie nie znam na tym, a przy okazji szukam kodów CCS. Ma ktoś jakąś stronę z nimi?


as mitski once said: ***** ***

Edytowane przez Adelia dnia 03-11-2014 18:50
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 03-11-2014 19:14
Adelia, ja już podawałam przydatne strony z kodami CSS, wystarczy poszukać w tym temacie (jednak widzę, że nikomu nigdy się nie chce szukać/czytać poprzednich postów). Linki znajdziesz na tej stronie klik.


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Krarek
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-11-2014 22:16
Szukam soundtracka do "Mahou Shoujo Madoka Magica: Hangyaku no monogatari", a w szczególności piosenki do napisów końcowych


"I don't know when I got alone
I don't know how I got mad"
(c) Akala
Edytowane przez Akali dnia 10-11-2014 15:04
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~LunaFin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-11-2014 00:02
Wiem, że trochę głupie, ale dla mnie to ważne.
Od pewnego czasu piszę opowiadanie i wstawiając je tutaj miałam nadzieje, że ktoś będzie je czytać. Jednak jak na razie skomentowała i przeczytała je tylko jedna osoba.
Czy wie ktoś jak poprawić "oglądalność" opowiadania?


(c) Meredith
Miniaturki / Opowiadanie / Grafika / Mój blog
Oficjalny członek stowarzyszenia "Klub Wrogów Klawiatury"
55268354 http://dziecismoka.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-11-2014 13:52
LunaFin napisał/a:
Wiem, że trochę głupie, ale dla mnie to ważne.
Od pewnego czasu piszę opowiadanie i wstawiając je tutaj miałam nadzieje, że ktoś będzie je czytać. Jednak jak na razie skomentowała i przeczytała je tylko jedna osoba.
Czy wie ktoś jak poprawić "oglądalność" opowiadania?

Boże, każdemu zależy na komentarzach, jednak nie zawsze je otrzymuje. No ale o co dramę robić. Wstawiaj rozdziały, w końcu ktoś skomentuje.
Nie ma czegoś takiego jak "poprawa oglądalności opowiadania"... Niektórzy może też czytają, ale nie komentują, bosz.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-11-2014 16:45
Lilla, co jest takiego złego w chęci otrzymania komentarzy? Prawdziwych komentarzy, nie (często) zakłamanego słodziku, który nie daje zupełnie nic? Każdy autor chce wiedzieć, co o jego pracach sądzą oglądający, czytelnicy. Nie tylko dla fejmu, poczucia bycia docenionym. Także dla tego, żeby wiedzieć, gdzie popełnia błędy, nad czym musi popracować. To właśnie krytyczne opinie innych ludzi pozwalają na ciągłe poprawianie się w swoim fachu. To dzięki nim nie stoimy w miejscu, przekonani, że cokolwiek zrobimy, i tak Mickiewicz nie jest godny czyścić nam butów!
Oczywiście troszkę tu wyolbrzymiłam samouwielbienie niektórych, ale, bądź co bądź, nikt nie rodzi się ideałem, nikt nie tworzy wyłącznie i całkowicie genialnych prac. Cudze opinie pomagają twórcom wykryć usterki, których wcześniej nie zauważyli, i je wyeliminować. Korzyść zarówno dla twórcy, jak dla kolejnych oglądających.

Ze swojej strony powiem, że im szybciej przekonamy się o swoich błędach i je wytępimy, tym lepiej dla nas. Mniej będzie łez, kiedy nowy wymagający nauczyciel postawi tróję (zamiast oczekiewanej piątki lub szóstki) i czerwonym długopisem wypisze cały szereg błędów, które popełniliśmy w danej pracy. I nie, nie mam tu na myśli tych ortograficznych i interpunkcyjnych.

Poza tym: wypowiedź LunyFin nie odebrałabym jako "robienie dramy ze względu na brak komentarzy". To już nadinterpretacja. A to, że ktoś czyta, jest zawsze fajne, ale niewiele daje autorowi. Przeczytał dwa pierwsze zdania i uciekł z krzykiem? Podoba mu się, ale jest zbyt nieśmiały, by skomentować? No, właśnie, autor nie wie NIC. A już zwłaszcza tego, co najważniejsze, czyli, co, u licha, mogę robić źle? Co mi nie wychodzi? Co powinienem poprawić?

Przepraszam, jeśli byłam ostra, ale ten temat naprawdę mocno mnie dotknął. Postaram się już więcej nie offtopować.

_________________________________________________________

Luno, z własnego doświadczenia mogę Ci tylko poradzić dwie rzeczy: albo zacznij imiennie zachęcać innych ludzi o skomentowanie Twojego opowiadania (zwłaszcza tych, którzy, jak wiesz, mogą interesować się podejmowaną w nim tematyką), albo po prostu publikuj gdzie indziej. Innej rady nie ma.




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-11-2014 17:26
Rev, zgadzam się z Tobą, jeżeli chodzi o kwestię chęci każdego pisarza, - nawet powiedziałabym każdej osoby tworzącej sztukę - czyli komentowania jego twórczości. Niestety z całą resztą, prócz Twojej porady, się nie zgodzę. Z tego co widzę nieczęsto bywasz na WinxBloggerze, a jak już, to zapewne jako gość, nie wnikam w to. Możesz nie wiedzieć, iż nie raz, ani nie dwa, na tutejszym ShoutBox'ie widniały żale i bóle dotyczące braku zainteresowania opowiadaniem, o którym tu mowa [i wieloma, wieloma innymi, których chyba już na stronie nie ma]. Obecnie na forum jest wiele nieskomentowanych opowiadań oraz wierszy, ale większość posiadaczy takich tematów nie marudzi, lecz cierpliwie czeka. Poza tym nie sądzę, aby Lil o to, co tutaj opisałaś, chodziło. W końcu ona o niczym takim nie pisała [o niczym sprzecznym z Twoją teorią/wypowiedzią], więc szczerze powiedziawszy nie rozumiem, po cóż to o tym wspominałaś. Z mojej perspektywy widzenia każdy moderator, w tym przypadku Lil, mógł się zdenerwować. W końcu ileż można truć o jednym i o tym samym, skoro już za pierwszym i drugim razem nie widać było chętnych? Krocząc w przestrzeni mojego mózgu widzę wiele opowiadań mojego autorstwa, które nie zostały nawet tknięte, gdyż przede wszystkim zrażały tematyką [głównie anime]. Jeżeli nikt nie zainteresował się opowiadaniem to oznacza, że po prostu nie gustuje w tego typu gatunkach, które można wyczytać między wierszami w prologu [nie wiem, czy w tym przypadku takowy był].

Plusik ode mnie, aby ta wypowiedź nie była jedynie offtopem.
Podbijam pod radę Reverienne. Skoro tutaj nikt nie ruszył, trzeba promować się w dalszych zakątkach internetu :3.


48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-11-2014 17:42
Reverienne, ale czy ja napisałam, że chęć otrzymania komentarzy jest zła? Stwierdziłam sama, że każdemu na pewno na komentarzach zależy, jednak tak, jak to powiedziała Sam - jak się widzi często na SB jęczenie, że nikt nie komentuje komuś opowiadania, to to już naprawdę się uciążliwe zaczyna robić. Każdy by chciał, ja też, bo po co mam twierdzić, że nie? Jednak nic się z tym nie zrobi, nie wymusi na kimś czytania poprzez użalanie się nad tym publicznie.
Poza tym też Twoja wypowiedź jest dla mnie lekką nadinterpretacją moich słów. Przy wstawianiu prac trzeba najbardziej się uzbroić w cierpliwość, której niestety wielu osobom brakuje.
Aha, no i żeby nie było - niech nikt nie odbiera tego jako atak, bo nie taki miałam zamiar, pisząc to.
- - -
No i nadal obstaję przy swoim - cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-11-2014 21:32
Pytanie dotyczące gry The Sims 4. Mam problem z galerią. Gdy włączam ją w grze, to pojawia mi się tylko "moja biblioteka", nic więcej, przez co nie mogę nic z niej pobrać, ani żadnych podobnych rzeczy. Gdy patrzyłam na jakieś filmiki na YouTube, to tam były w tej galerii jakieś konta.
Jak to konto założyć?




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-11-2014 21:35
Smoczy_Plomien napisał/a:
Pytanie dotyczące gry The Sims 4. Mam problem z galerią. Gdy włączam ją w grze, to pojawia mi się tylko "moja biblioteka", nic więcej, przez co nie mogę nic z niej pobrać, ani żadnych podobnych rzeczy. Gdy patrzyłam na jakieś filmiki na YouTube, to tam były w tej galerii jakieś konta.
Jak to konto założyć?

A nie ma tam, by przełączyć widok z "mojej biblioteki" na np. "Maxis"? + Nie wiem, jakie konto, mi się wyświetla wszystko dobrze. No bo do konta Origin na pewno zalogowana jesteś, skoro grasz. Mnie się wyświetla od razu, więc błąd pewnie leży gdzie indziej.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-11-2014 21:40
Lilla napisał/a:
Smoczy_Plomien napisał/a:
Pytanie dotyczące gry The Sims 4. Mam problem z galerią. Gdy włączam ją w grze, to pojawia mi się tylko "moja biblioteka", nic więcej, przez co nie mogę nic z niej pobrać, ani żadnych podobnych rzeczy. Gdy patrzyłam na jakieś filmiki na YouTube, to tam były w tej galerii jakieś konta.
Jak to konto założyć?

A nie ma tam, by przełączyć widok z "mojej biblioteki" na np. "Maxis"? + Nie wiem, jakie konto, mi się wyświetla wszystko dobrze. No bo do konta Origin na pewno zalogowana jesteś, skoro grasz. Mnie się wyświetla od razu, więc błąd pewnie leży gdzie indziej.


No właśnie nie ma nic. Szukam i szukam po całym internecie i nie mogę niczego podobnego znaleźć. Założyłam nawet drugie konto na Origin i nic... Może problem leży w moim komputerze?




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Stella
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-11-2014 11:29
Mam pytanie. Czy ktoś wie gdzie można znaleźć poradnik, przewodnik lub instrukcję o tym jak się robi png'sy na jakimś programie graficznym?



Calutki zestaw (c) Chand (Widżilia)
magicalwinxclub.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-11-2014 14:18
Stello, tu nie trzeba poradnika uśmiech
Po prostu rysujesz lub robisz jakąś pracę i zapisujesz ją jako plik PNG. Każdy program graficzny to potrafi.
Wejdź sobie w "Plik" -> "Zapisz jako..." i na liście wybierz sobie "PNG (*.png)".
Tyle, cała magia uśmiech
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-11-2014 14:34
MrDark napisał/a:
Stello, tu nie trzeba poradnika uśmiech
Po prostu rysujesz lub robisz jakąś pracę i zapisujesz ją jako plik PNG. Każdy program graficzny to potrafi.
Wejdź sobie w "Plik" -> "Zapisz jako..." i na liście wybierz sobie "PNG (*.png)".
Tyle, cała magia uśmiech


Stelli zapewnie chodziło o wycinanie postaci z tła, a nie narysowanie pracy i zapisanie jej.
Stella, użyj pióra i wytnij, ot cała filozofia.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Stellka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-11-2014 14:33
Wie ktoś może, gdzie mogę pobrać za darmo i bez podawania nr telefonu film "Kamienie na szaniec". Bardzo proszę, pomóżcie mi. Znalazłam kilka hostingów, ale wszędzie trzeba podać numer telefonu, a ja nie mogę, bo mam zablokowany SPAM. Z góry dzięki za pomoc.


Dziękuję, Zuza <3
...korzysta? XD Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-11-2014 15:56
Potrzebuję pilnej pomocy! Mógłby mi TO ktoś zmniejszyć i zrobić mi z tego ava i sygnaturkę :3? Tylko, żeby to nadal było gifem.


av (c) Chand

Edytowane przez Akali dnia 10-11-2014 15:58
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Crazy Princess
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-11-2014 18:04
Akali napisał/a:
Potrzebuję pilnej pomocy! Mógłby mi TO ktoś zmniejszyć i zrobić mi z tego ava i sygnaturkę :3? Tylko, żeby to nadal było gifem.


Mogę ja spróbować.


All I ever wanted was the world.


I'm like porcelain
Credit dla Arii za av :3
Moja grafa/// Strażniczki Ziemi (OP) /// Winxowe AMV /// Wattpad
52292437 http://crazyxreversium.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-11-2014 18:51
Crazy Princess napisał/a:
Akali napisał/a:
Potrzebuję pilnej pomocy! Mógłby mi TO ktoś zmniejszyć i zrobić mi z tego ava i sygnaturkę :3? Tylko, żeby to nadal było gifem.


Mogę ja spróbować.

Byłabym bardzo wdzięczna serce.


av (c) Chand

Edytowane przez Akali dnia 10-11-2014 18:51
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 49 z 100 << < 46 47 48 49 50 51 52 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.