Nowości
06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,049
 Najnowszy Użytkownik: ~ThunderousTiger
Dzisiejsi Solenizanci
Diaspro
LadyPinki

Ogłoszenia
Ogłoszenia Użytkowników
❧  ... bo ja pomocy potrzebuję!  ☙

Strona 48 z 100 << < 45 46 47 48 49 50 51 > >>
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 24-10-2014 18:27
Catty, w sklepie nie znajdziesz tego serum. Tylko z gazetki Avon albo allegro. Osobiście polecam allegro, tam to nawet taniej kupisz.
Plus dorzucę od siebie trzy grosze - rzeczywiście jest fajne, używam od jakiegoś czasu i też poprawił mi stan włosów.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-10-2014 18:05
Dalej ja i moje pytania dotyczące Windowsa 7 xdd.

Dobra, teraz chodzi mi o takie cuś (tak, umiem się porządnie wyrażać, wiem xD), żeby stworzyć "dwa profile". Chodzi mi, żeby przy włączeniu pokazały się takie dwie ikonki i jedna będzie taka "publiczna", że każdy będzie mógł wejść, a druga taka "prywatna", że będzie na hasło. I jeszcze jeden myk, ponieważ w Windows XP jak to robiłam, to jeden profil był zależny od drugiego, czyli w obydwu było to samo i jak z jednego coś usunęłam, to i z drugiego od razu się usuwało. I właśnie chodzi mi, aby czegoś takiego nie było.
Mój pan od informatyki z podstawówki zrobił coś takiego także na Widnowsie 7. Proszę o szybką odpowiedź!




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 25-10-2014 18:06
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-10-2014 19:51
Potrzebuję pomocy...
Szukam Harmonix'owych tekstur. Tych, co używane są do krawędzi skrzydeł. Szukam ich, szukam i nic! Pewnie mi się przydadzą, jak będę robić Harmonix'owe skrzydełka. Jak ktoś wie, to proszę o odpowiedź!


av (c) Chand
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-10-2014 19:56
Smoczy_Plomien napisał/a:
Dalej ja i moje pytania dotyczące Windowsa 7 xdd.

Dobra, teraz chodzi mi o takie cuś (tak, umiem się porządnie wyrażać, wiem xD), żeby stworzyć "Dwa profile". Chodzi mi, żeby przy włączeniu pokazały się takie dwie ikonki i jedna będzie taka "publiczna", że każdy będzie mógł wejść, a druga taka "prywatna", że będzie na hasło. I jeszcze jeden myk, ponieważ w Windows XP jak to robiłam, to jeden profil był zależny od drugiego, czyli w obydwu było to samo i jak z jednego coś usunęłam, to i z drugiego od razu się usuwało. I właśnie chodzi mi, aby czegoś takiego nie było.
Mój pan od informatyki z podstawówki zrobił coś takiego także na Widnowsie 7. Proszę o szybką odpowiedź!

Najpierw musisz utworzyć drugie konto:
panel sterowania ---> konta użytkowników i filtr rodzinny ---> konta użytkowników ---> pojawią ci się opcje dotyczące konta, na którym aktualnie się znajdujesz, masz z lewej różne opcje, wybierasz z tego zarządzaj innym kontem ---> masz spis wszystkich kont, pod nimi zupełnie pierwsza opcja utwórz nowe konto, no i zakładasz, potem w ten sam sposób co na początku przechodzisz do opcji/ustawień tego konta i masz tam zmień hasło (albo dodaj, ja mam zmień, bo mam hasło, także nie wiem, czy jest inaczej na początku, czy nie, nie pamiętam)
A co do tego drugiego, to chodzi ci o programy czy pliki?


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-10-2014 19:58
Akali napisał/a:
Potrzebuję pomocy...
Szukam Harmonix'owych tekstur. Tych, co używane są do krawędzi skrzydeł. Szukam ich, szukam i nic! Pewnie mi się przydadzą, jak będę robić Harmonix'owe skrzydełka. Jak ktoś wie, to proszę o odpowiedź!


Zmartwie Cię, ale nie ma harmonixowych tekstur typowo pod skrzydła, takie są jedynie dla Believixu. Owszem, jest tam pare, ale są to raczej imitacje, w dodatku małe, a jako takiego zastosowania nie widzę.. Spróbuj sama coś zrobić, ja sama zawsze tworzę tekstury pod Harmonix i są całkiem niezłe.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-10-2014 20:09
Lilla napisał/a:
Smoczy_Plomien napisał/a:
Dalej ja i moje pytania dotyczące Windowsa 7 xdd.

Dobra, teraz chodzi mi o takie cuś (tak, umiem się porządnie wyrażać, wiem xD), żeby stworzyć "Dwa profile". Chodzi mi, żeby przy włączeniu pokazały się takie dwie ikonki i jedna będzie taka "publiczna", że każdy będzie mógł wejść, a druga taka "prywatna", że będzie na hasło. I jeszcze jeden myk, ponieważ w Windows XP jak to robiłam, to jeden profil był zależny od drugiego, czyli w obydwu było to samo i jak z jednego coś usunęłam, to i z drugiego od razu się usuwało. I właśnie chodzi mi, aby czegoś takiego nie było.
Mój pan od informatyki z podstawówki zrobił coś takiego także na Widnowsie 7. Proszę o szybką odpowiedź!

Najpierw musisz utworzyć drugie konto:
panel sterowania ---> konta użytkowników i filtr rodzinny ---> konta użytkowników ---> pojawią ci się opcje dotyczące konta, na którym aktualnie się znajdujesz, masz z lewej różne opcje, wybierasz z tego zarządzaj innym kontem ---> masz spis wszystkich kont, pod nimi zupełnie pierwsza opcja utwórz nowe konto, no i zakładasz, potem w ten sam sposób co na początku przechodzisz do opcji/ustawień tego konta i masz tam zmień hasło (albo dodaj, ja mam zmień, bo mam hasło, także nie wiem, czy jest inaczej na początku, czy nie, nie pamiętam)
A co do tego drugiego, to chodzi ci o programy czy pliki?


Chodzi i o programy, i o pliki. Po prostu nie mam w ogóle prywatności ma moim komputerze i chcę zrobić innym takie konto, gdzie nie będą widzieć moich pobranych programów, plików, prac, itd.
Założyła już konto standardowe, ale gdy z niego coś usuwam, to i z administracyjnego się usuwa. Chcę to zmienić tak, że wszystko co usunę na standardowym, to to zostanie na administracyjnym.
I, jak już mówiłam, tutaj chodzi o pliki i programy.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-10-2014 20:23
Wystarczy dodać konto gościa, tam nie można instalować plików, podglądać itd. jedynie z poziomu administratora.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-10-2014 20:26
Smoczy_Plomien napisał/a:
Lilla napisał/a:
Smoczy_Plomien napisał/a:
Dalej ja i moje pytania dotyczące Windowsa 7 xdd.

Dobra, teraz chodzi mi o takie cuś (tak, umiem się porządnie wyrażać, wiem xD), żeby stworzyć "Dwa profile". Chodzi mi, żeby przy włączeniu pokazały się takie dwie ikonki i jedna będzie taka "publiczna", że każdy będzie mógł wejść, a druga taka "prywatna", że będzie na hasło. I jeszcze jeden myk, ponieważ w Windows XP jak to robiłam, to jeden profil był zależny od drugiego, czyli w obydwu było to samo i jak z jednego coś usunęłam, to i z drugiego od razu się usuwało. I właśnie chodzi mi, aby czegoś takiego nie było.
Mój pan od informatyki z podstawówki zrobił coś takiego także na Widnowsie 7. Proszę o szybką odpowiedź!

Najpierw musisz utworzyć drugie konto:
panel sterowania ---> konta użytkowników i filtr rodzinny ---> konta użytkowników ---> pojawią ci się opcje dotyczące konta, na którym aktualnie się znajdujesz, masz z lewej różne opcje, wybierasz z tego zarządzaj innym kontem ---> masz spis wszystkich kont, pod nimi zupełnie pierwsza opcja utwórz nowe konto, no i zakładasz, potem w ten sam sposób co na początku przechodzisz do opcji/ustawień tego konta i masz tam zmień hasło (albo dodaj, ja mam zmień, bo mam hasło, także nie wiem, czy jest inaczej na początku, czy nie, nie pamiętam)
A co do tego drugiego, to chodzi ci o programy czy pliki?


Chodzi i o programy, i o pliki. Po prostu nie mam w ogóle prywatności ma moim komputerze i chcę zrobić innym takie konto, gdzie nie będą widzieć moich pobranych programów, plików, prac, itd.
Założyła już konto standardowe, ale gdy z niego coś usuwam, to i z administracyjnego się usuwa. Chcę to zmienić tak, że wszystko co usunę na standardowym, to to zostanie na administracyjnym.
I, jak już mówiłam, tutaj chodzi o pliki i programy.

To konto gościa załóż, ona nie ma do większości plików dostępu.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-10-2014 23:33
Wie może ktoś jak ulepszyć kartę graficzną w systemie? O ile można.
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-10-2014 12:18
W jakim sensie chcesz ulepszać kartę? Nie bardzo rozumiem...

No i przede wszystkim jaką masz kartę?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-10-2014 22:21
Klik.
Czy zna ktoś nazwę piosenki/melodii, która leci od około 1:10 w tym filmiku? Lub wie jakim programem mogłabym ją wyciąć?
Będę wdzięczna za odpowiedź.


av (c) Rossattiee
AzC
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Alex
Moderator

avatar
Dodane dnia 26-10-2014 22:43
Ten utwór na YT nazywa się "Winx Club season 6 trailer music".




(c) Krejzi moja złota serceserceserce

Edytowane przez Sophie dnia 01-11-2014 20:31
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-10-2014 07:44
Ma ktoś może kota brytyjskiego i chciałby mi trochę o nim poopowiadać :3? Bo przymierzam się do kupna kota, a brytyjskie mi się wydają najlepsze, jednak chciałabym, żeby ktoś znajomy mi powiedział, czy faktycznie to, co piszą w internecie, to prawda. Z góry dzięki :3.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-11-2014 19:22
Mam kolejny problem. Cały czas, nieważne na jaką stronę wejdę, pojawiają mi się następujące rzeczy:

Najpierw to --> Potem to --> A na końcu to

Najgorsze jest to, że gdy chcę to dla świętego spokoju ściągnąć, to mój antywirus zaczyna reagować i powiadamia mnie o niebezpieczeństwie. A gdy pojawi się ten pierwszy komunikat (patrz obrazek nr.1) to nie da się tego wyłączyć, nie ważne co zrobię i tak przekierowuje na tą stronę.

Help mi!




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-11-2014 19:34
Smocza, musisz zaktualizować aplet JAVA, który właśnei służy do przeglądania niektórych treści. Wpisz w google JAVA i poszukaj instalki z oficjalnej strony, wtedy antywirus nie powinien wariować.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-11-2014 18:10
Ja tutaj wpadam z pytaniami odnośnie Gadu-Gadu.
1. Czy jak wyczyszczę archiwum na jednym komputerze, to jest szansa, że wyczyści się też na drugim?
2. Czy jak wyłączę archiwum na jednym komputerze, to na drugim też się zdezaktywuje?


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 02-11-2014 18:11
Teraz gg zrobiło tak, że jego archiwum łączy się tak jakby przez internet. I kasując jego archiwum, kasuje się zarówno i na gg.pl, jak i na innych kompach.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Elyei
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-11-2014 18:13
Pomocy! Jak zrobić przeźroczyste tło w Photoscapie?
https://t.me/pump_upp Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-11-2014 18:19
czarodziejka_flora napisał/a:
Teraz gg zrobiło tak, że jego archiwum łączy się tak jakby przez internet. I kasując jego archiwum, kasuje się zarówno i na gg.pl, jak i na innych kompach.

Aaa, to dobrze, bo chciałam z różnych przyczyn skasować archiwum na jednym laptopie, jednak nie zdążyłam i chyba w takim razie usunę na tym, skoro są połączone.
A komórek też to dotyczy?


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 02-11-2014 18:23
Tak. Telefonów też. Nawet jak zmienisz jakieś ustawienie to zmieni się i na gg.pl, i na komórce, i na innym kompie. Teraz jest to wszystko połączone w jedno.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 48 z 100 << < 45 46 47 48 49 50 51 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
^Flamli0
21:43:22 16.04.2024
~kolec 257 16:19:42 16.04.2024 Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze
dobrze, że wytłumaczyłeś mi zasady poprawnej pisowni :]
~EmilyWinxClub0
18:40:09 16.04.2024
Przygotujcie się na to że reboot Winxa będzie totalnym pomieszaniem oryginalnego Winxa ze wszystkich sezonów, World of Winx oraz Fate.. aż głowa boli co oni nawyprawiali z tą marką
~EmilyWinxClub0
18:26:05 16.04.2024
W nowym komiksie stroje dziennie z 1/2 sezonu, na okładce Sirenix z 5 sezonu, w komiksie Sirenix z 8 sezonu w starej kresce, też bez zmiany koloru włosów i Selkie. Oni już stracili kontrole xd
~kolec 2570
16:19:42 16.04.2024
Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze.
~Vixen0
11:30:05 14.04.2024
Miałam ten magazyn placze
~Vixen0
11:29:48 14.04.2024
Ale nostalgia mi się włączyła
~Vixen0
11:29:40 14.04.2024
~Vixen0
10:29:25 14.04.2024
Same mocy. Powinno być samej
~Vixen0
10:28:55 14.04.2024
~Vixen0
10:28:50 14.04.2024
Ktoś tu zjadł literę
~Vixen0
20:06:25 13.04.2024
Zawsze można zamówić z zagranicy, ale to nie to samo bo nie każdy zna Włoski :>
~Vixen0
20:05:58 13.04.2024
Wielka szkoda że magazyny padły
^Flamli0
17:50:21 13.04.2024
~Vixen 14:06:57 13.04.2024 Wq to jeszcze komiksy w Polsce żyją ?
oj nie, od paru lat już nie ma
~Vixen0
14:08:44 13.04.2024
Najbardziej wspominam czasy Believixa
~Vixen0
14:08:01 13.04.2024
Ale ten czas leci :cry:
~Vixen0
14:07:37 13.04.2024
winx *
~Vixen0
14:07:27 13.04.2024
2014 rok dobre czasy, czasy zbierania komiksów z windą
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.