Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,050
 Najnowszy Użytkownik: ~Betty
Dzisiejsi Solenizanci
Ritsukox

Ogłoszenia
Ogłoszenia Użytkowników
❧  ... bo ja pomocy potrzebuję!  ☙

Strona 39 z 100 << < 36 37 38 39 40 41 42 > >>
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-08-2014 19:40
Chciałam o coś zapytać: który to odcinek, kiedy Bloom wyruszyła na misję, Trix uczyniły ją dość słabą i jej Selkie ją uratowała (5 sezon, w przemianie Sirenix). Chciałabym znać tytuł odcinka i ewentualnie numer.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-08-2014 21:11
Catty napisał/a:
Chciałam o coś zapytać: który to odcinek, kiedy Bloom wyruszyła na misję, Trix uczyniły ją dość słabą i jej Selkie ją uratowała (5 sezon, w przemianie Sirenix). Chciałabym znać tytuł odcinka i ewentualnie numer


Kurczę, kojarzę, oglądałam go. To było coś odległymi odbiciami.


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
Edytowane przez YouStee dnia 26-08-2014 21:18
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Star
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-08-2014 13:48
to odcinek 23 5 sezonu "Odległe Odbicie
Catty napisał/a:
Chciałam o coś zapytać: który to odcinek, kiedy Bloom wyruszyła na misję, Trix uczyniły ją dość słabą i jej Selkie ją uratowała (5 sezon, w przemianie Sirenix). Chciałabym znać tytuł odcinka i ewentualnie numer


Kurczę, kojarzę, oglądałam go. To było coś odległymi odbiciami.




(c) google
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-08-2014 18:47
Szukam jakichś fanowskich opowiadań o Jamesie i Lily Potterach albo o Huncwotach.



Może być też o Ronie i Hermionie.


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Wiki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-08-2014 20:46
Mam problem:
Mam 13 lat i jestem na granicy nadwagi, mam duży brzuch i poszerzające się biodra. Nie dopinam się do połowy ciuchów, bluzki mi "wystają''.
Na siłownię/fitness nie chodzę i nie bardzo mnie na to stać. Staram się jeść mało słodyczy, ale sytuacja się nie poprawia. Nie chcę mieć nadwagi ani być gruba, co mi radzicie?




Mans Zelmerlow.. kocham ^^

''Powinniśmy bawić się ogniem
Nigdy nie bojąc się, że moglibyśmy się poparzyć''

,,We are the heroes of our time
but we're dancing with the demons in our minds''
Edytowane przez ChandSharma dnia 27-08-2014 20:49
- - Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-08-2014 20:53
stellasolaria, jak ograniczyłaś jedzenie, to jesteś na dobrej drodze. Jeśli zachce Ci się podjadać - wypij dużą szklankę wody, wtedy poczujesz się zapchana, i odechce Ci się podjadać zbędnych kalorii. Wprowadź też regularne ćwiczenia, najlepiej codziennie. Wstajesz, ubierasz się, jesz śniadanko, i ćwiczenia. Ja też próbuję trochę schudnąć, wiem, że to w moim wieku dziwne, ale próbuję. Ja 3 razy dziennie robię sobie 30 brzuszków, 20 przysiadów i 30 skłonów. Pomaga ; ). Moja koleżanka, 15 letnia, w ten sposób (i jeszcze dwie godzinki biegania miała codziennie) schudła 6 kg w dwa tygodnie.


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
Edytowane przez YouStee dnia 27-08-2014 20:55
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~SweetApple
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-08-2014 20:55
stellasolaria napisał/a:
Mam problem:
Mam 13 lat i jestem na granicy nadwagi, mam duży brzuch i poszerzające się biodra. Nie dopinam się do połowy ciuchów, bluzki mi "wystają''.
Na siłownię/fitness nie chodzę i nie bardzo mnie na to stać. Staram się jeść mało słodyczy, ale sytuacja się nie poprawia. Nie chcę mieć nadwagi ani być gruba, co mi radzicie?


Hm.. zasięgnij porady dietetyka lub poczytaj w internecie na temat zdrowego odżywiania się. Jeżeli jesz słodycze, staraj się je ograniczać lub nie jedz ich wcale. W internecie możesz też znaleźć ciekawe ćwiczenia i diety które pomogą Ci w zniszczeniu kalorii. Jedz przynajmniej 2 godz. przed snem, nie podjadaj w nocy. Jedz mniejsze ilości np.: obiadu, kolacji itp. Sprawdzaj na kupowanych przez Ciebie produktach ile mają kalorii. Mam nadzieję że schudniesz, ale nie przesadzaj aby czasem nie być ZA chudym. Życzę Ci aby wskaźnik BMI pokazywał Twoją wagę w normie.


,,Słowo "nie" pot­ra­fi bar­dziej zra­nić niż nóż wbi­ty w plecy...
Słowo "nie" moc­niej du­si niż szu­bieni­ca samobójcy...
Słowo "nie" i każda od­mo­wa w ważnej dla nas spra­wie ra­ni i po­zos­ta­wia nieuleczalną bliznę w naszym życiowym pa­miętni­ku ja­kim jest nasz włas­ny umysł i nasze wspomnienia...''
Edytowane przez YouStee dnia 27-08-2014 20:58
Dla wtajemniczonych :) ask.fm/CitrusiQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
użytkownik usunięty
Dodane dnia 27-08-2014 20:58
StellaSolaria- przede wszystkim, zastanów się, czy nie wyolbrzymiasz. Po drugie, jeśli faktycznie jest tak jak mówisz, w ogóle przestań jeść słodycze. Wiem, że to trudne, ponieważ mam dietę małotłuszczową ze względów zdrowotnych, a większość słodyczy jest tłuste, więc ich unikam. Po trzecie: zacznij dużo ćwiczyć. Możesz robić jakieś ćwiczenia w domu, jeździć na rowerze czy rolkach, biegać po parku lub chodzić na basen, jeśli masz możliwość. Zimą chodź na lodowisko, jeżeli jest w twojej okolicy a na wuefie staraj się ćwiczyć aktywnie. Jeśli będziesz jeść zdrowo i mądrze, w połączeniu z ćwiczeniami po jakimś czasie powinnaś odczuć efekty uśmiech. I głowa do góry, nie ma się co przejmować, pomyśl, że są osoby, które mają gorzej niż ty!


AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-08-2014 20:59
SweetApple napisał/a:
Jedz mniejsze ilości np.: obiadu, kolacji itp.


Właśnie obiad musi być syty, to jest najważniejszy posiłek dnia. Większą uwagę trzeba zwrócić na kolację i śniadanie niż na obiad.
Tak mówi moja ciocia dietetyczka.


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
Edytowane przez YouStee dnia 27-08-2014 21:01
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~LunaFin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-08-2014 21:06
do Justy.
http://forum.mirriel.net/viewtopic.php?f=6&t=7454
Tu znajdziesz spis wielu tematów związanych z HP. Kliknij na którykolwiek, a wyświetlą ci się odpowiedzi z linkami do opowiadań.
Jeśli zaś chodzi o blogi to polecam http://astal.blog.onet.pl/ ( dokończone)
i http://marauders-another-story.blogspot.com/. Co prawda to i poprzedni blog tej autorki ( http://unforgettable-week-marauders-and-lily.blogspot.com/) opowiadają o huncwotach czytających HP, ale są naprawdę genialne.


(c) Meredith
Miniaturki / Opowiadanie / Grafika / Mój blog
Oficjalny członek stowarzyszenia "Klub Wrogów Klawiatury"
55268354 http://dziecismoka.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Kukus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-08-2014 21:09
Ważnie jest, żeby jeść regularnie. A najlepiej w równych odstępach czasu. Staraj się nie jeść tłustych rzeczy, np masło możesz zastąpić serkiem białym. Do tego ćwiczenia. Możesz sobie wejść na internet i znaleźć profesjonalne ćwiczenia z min z Chodakowską albo Mel B. Pomaga.


Instagram | YouTube
http://szkicownikcookie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-08-2014 21:18
stellasolaria napisał/a:
Mam problem:
Mam 13 lat i jestem na granicy nadwagi, mam duży brzuch i poszerzające się biodra. Nie dopinam się do połowy ciuchów, bluzki mi "wystają''.
Na siłownię/fitness nie chodzę i nie bardzo mnie na to stać. Staram się jeść mało słodyczy, ale sytuacja się nie poprawia. Nie chcę mieć nadwagi ani być gruba, co mi radzicie?

Sama miałam i nadal trochę mam z tym problem. Najlepiej zasięgnąć porady dietetyka, jednak musisz naprawdę się starać, zwłaszcza jeśli masz zły metabolizm. Taki dietetyk powie Ci, co najlepiej jeść - mi np. mówił, że czasami zamiast jakiegoś ciastka lepiej zjeść trochę czekolady, a ja zawsze myślałam, że właśnie lepiej zjeść takie niepozorne ciasteczko. Jak to brzmi xd.
W szpitalu w moim mieście jest też coś takiego jak Program Leczenia Otyłości, rozejrzyj się, może u Ciebie też organizują coś w tym stylu ;3.
Jeśli natomiast rodzice nie chcą Ci pomóc w tym problemie, bo różnie to bywa, to może zgłoś się do pielęgniarki, możliwe, że ona coś Ci doradzi, niekoniecznie aż tak profesjonalnie jak dietetyk, ale to zawsze coś ;3.
Jednakże najważniejszą rzeczą są dobra motywacja i naprawdę ciężka praca, bo zrzucenie wagi naprawdę jest czasochłonne, nie ma czegoś takiego jak dieta cud.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Francesca_Rossana
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-08-2014 21:29
Mam problem, na który nie wiem, co poradzić. Mianowicie coś się stało/dzieje się z moim głosem. Jestem w stanie mówić, nie seplenię, ale, żeby powiedzieć pełne zdanie płynnie, muszę się naprawdę namęczyć. Kiedy nie wywieram takiej presji na struny głosowe, łamie mi się głos (jakbym miała płakać) i jest on słaby. Zaś kiedy śpiewam to jest to nasilony problem, objawy jak powyżej. Nie mam pojęcia, czy się przeziębiłam, czy chodzi tylko o jakiś problem z gardłem/strunami. Jedno jest pewne: ciepło nic nie zmienia. Pomocy!


48712404 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-08-2014 21:47
stellasolaria napisał/a:
Mam problem:
Mam 13 lat i jestem na granicy nadwagi, mam duży brzuch i poszerzające się biodra. Nie dopinam się do połowy ciuchów, bluzki mi "wystają''.
Na siłownię/fitness nie chodzę i nie bardzo mnie na to stać. Staram się jeść mało słodyczy, ale sytuacja się nie poprawia. Nie chcę mieć nadwagi ani być gruba, co mi radzicie?


Pozwolę sobie zacytować moją wcześniejszą wypowiedź, która się tyczy również Twojego problemu.

Po pierwsze, jedz zdrowo! Pięć posiłków dziennie, mniejszych, ale w równych odstępach czasowych. Jest to dość kluczowe. Po drugie, musisz ustalić swój bilans kaloryczny, czyli około ilu kalori dziennie spożywasz i do tego dodać około 300 kalorii, czyli musisz jeść więcej. Unikaj ćwiczeń aerobowych, czyli spalających tłuszcz, takich jak biegi czy skakanka. No i najważniejsze, musisz czekać na efekty. Nie da się zdrowo szybko schudnąć lub przytyć, na efekty będziesz musiała poczekać. Domyślalam się, że zależy Ci by wrzucić na siebie trochę tłuszczyku, a nie mięśni, więc wystarczy dodani bilans kaloryczny i spokojnie powinnaś przytyć. Dodatkowo zalecam badania, możesz mieć problemy hormonalne, szybki metabolizm lub inne schorzenie, przez co chudniesz a nie tyjesz. Porozawiaj z mamą o tym, na pewno postara Ci się pomóc :3.


W Twoim przypadku ćwiczenia aerobowe lub interwałowe są niezbędne, ale jako że jesteś młodziutka, po prostu jakiś spacer, skakanka wystarczy.

Wyczytałam tu również trochę teorii wyssanych z palca, więc pozwolę sprostować. Jako, że kiedyś sie tym interesowałam i miałam kontakt z osobami, które takimi rzeczami się zajmują, to co nieco teraz wiem.

1. Utnij bilans kaloryczny - jeżeli spożywasz około 2000 kalorii dziennie, musisz spożywać powiedzmy 1700. Najlepiej ciąć o 100, co jeden tydzień.
2. 5 posiłków - syty obiad to największa bujda jaką czytałam. Owszem, kiedyś się tak mówiło, ale to nie prawda. Najważniejszy posiłek dnia to śniadanie. To ono dostarcza Ci najwięcej energii na cały dzień, pobudza Twój metabolizm do pracy oraz nie będziesz głoda w szkole. Śniadanie jest najważniejszy. Reszta posiłków musi być w mniejszych porcjach. Jedząc częściej a mniej, sprawisz, że Twój żołądek nie będzie rozepchnięty, a wszystko będzie na bieżąco przetwarzane i spalane.
3. Jedz produkty wysoko białkowe - jaja, jakieś twarożki, takie rzeczy. Białko pomaga w procesie redukcji/chudnięcia.
4. Nie możesz unikać tłuszczy! To mit, że tłuszcze tuczą, tuczą węglowodany o wysokim indeksie glikemicznym. Zdrowe tłuszcze są dla Ciebie niezbędne do prawidłowego rozowuju, bo ciągle się rozwijasz. np tłuste włoskie orzechy są dobre na prace mózgu.
5. Staraj się ograniczyć spożycie słodyczy, to puste kalorie.
6. Nie poddawaj się! Ważne jest pozytywne nastawienie, bądź co bądź jesteś bardzo młoda, więc wszystko w Twoim organizmie się zmienia.

Jakbyś miała jakiekolwiek pytania, do którego kolwiek z punktów, to możesz śmiało do mnie pisać.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-08-2014 21:49
AltriIo napisał/a:
Mam problem, na który nie wiem, co poradzić. Mianowicie coś się stało/dzieje się z moim głosem. Jestem w stanie mówić, nie seplenię, ale, żeby powiedzieć pełne zdanie płynnie, muszę się naprawdę namęczyć. Kiedy nie wywieram takiej presji na struny głosowe, łamie mi się głos (jakbym miała płakać) i jest on słaby. Zaś kiedy śpiewam to jest to nasilony problem, objawy jak powyżej. Nie mam pojęcia, czy się przeziębiłam, czy chodzi tylko o jakiś problem z gardłem/strunami. Jedno jest pewne: ciepło nic nie zmienia. Pomocy!


Może spróbuj jakiś tabletek na gardło albo hallsy, jeżeli nie pomoże, to radzę iść do lekarza, bo to może być coś poważnego. Najlepiej powiedz o tym rodzicom.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-08-2014 23:10
Mam taki mały problem...
A mianowicie - jak odszumić nagranie w Audacity? Chcę spróbować się nagrać do WF, ale niestety nie mam pojęcia, jak później odszumić ten głos. Konrad (Orzeszkowy_Panicz) mówił, że da się to zrobić w tym programie, jednak ani on, ani ja nie wiemy jak to zrobić.


av (c) Chand
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-08-2014 23:16
Akali napisał/a:
Mam taki mały problem...
A mianowicie - jak odszumić nagranie w Audacity? Chcę spróbować się nagrać do WF, ale niestety nie mam pojęcia, jak później odszumić ten głos. Konrad (Orzeszkowy_Panicz) mówił, że da się to zrobić w tym programie, jednak ani on, ani ja nie wiemy jak to zrobić.


Prosz:
Klik


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Miki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-08-2014 23:18
Pierwszy, lepszy poradnik. KLIK


▲pal▲
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-08-2014 10:20
Cóż, nie całkiem wyszło, ale dziękuję za pomoc uśmiech.


av (c) Chand
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-08-2014 11:00
Mam ostatnio zastój z anime i szukam czegoś ciekawego owo. Poleciłby ktoś coś o3o? Gatunek się nie liczy, prosiłabym tylko o nic psychicznego i drastycznego xdddddd.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 39 z 100 << < 36 37 38 39 40 41 42 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
^Flamli0
21:43:22 16.04.2024
~kolec 257 16:19:42 16.04.2024 Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze
dobrze, że wytłumaczyłeś mi zasady poprawnej pisowni :]
~EmilyWinxClub0
18:40:09 16.04.2024
Przygotujcie się na to że reboot Winxa będzie totalnym pomieszaniem oryginalnego Winxa ze wszystkich sezonów, World of Winx oraz Fate.. aż głowa boli co oni nawyprawiali z tą marką
~EmilyWinxClub0
18:26:05 16.04.2024
W nowym komiksie stroje dziennie z 1/2 sezonu, na okładce Sirenix z 5 sezonu, w komiksie Sirenix z 8 sezonu w starej kresce, też bez zmiany koloru włosów i Selkie. Oni już stracili kontrole xd
~kolec 2570
16:19:42 16.04.2024
Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze.
~Vixen0
11:30:05 14.04.2024
Miałam ten magazyn placze
~Vixen0
11:29:48 14.04.2024
Ale nostalgia mi się włączyła
~Vixen0
11:29:40 14.04.2024
~Vixen0
10:29:25 14.04.2024
Same mocy. Powinno być samej
~Vixen0
10:28:55 14.04.2024
~Vixen0
10:28:50 14.04.2024
Ktoś tu zjadł literę
~Vixen0
20:06:25 13.04.2024
Zawsze można zamówić z zagranicy, ale to nie to samo bo nie każdy zna Włoski :>
~Vixen0
20:05:58 13.04.2024
Wielka szkoda że magazyny padły
^Flamli0
17:50:21 13.04.2024
~Vixen 14:06:57 13.04.2024 Wq to jeszcze komiksy w Polsce żyją ?
oj nie, od paru lat już nie ma
~Vixen0
14:08:44 13.04.2024
Najbardziej wspominam czasy Believixa
~Vixen0
14:08:01 13.04.2024
Ale ten czas leci :cry:
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.