Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica
Dzisiejsi Solenizanci
Alezis12345
werabloom

Ogłoszenia
Ogłoszenia Użytkowników
❧  ... bo ja pomocy potrzebuję!  ☙

Strona 99 z 100 << < 96 97 98 99 100 >
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Skeni
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-01-2021 22:27
Robię bazę danych w Accesie. Mam dwie tabele:
Tabela: Produkty:
1) Nazwa Gatunku
2) Pojemnik
3) Ilość
4) Cena
5) Paszport
oraz
Tabela: Paszporty
1) A
2) B
3) C
4) D
i chcę zrobić tak, zeby program uzupełniał mi Kolumnę "A" danymi z kolumny "Nazwa gatunku" A kolumna paszport ma być uzupełniona danymi z kolumny "D" Chodzi mi o to, żeby to było autouzupełnianie.
Ma ktoś jakiś pomysł jak to zrobić?


~Skeni~

(c) by IcyJus, prezent na osiemnastkę (23.12.16)

Zapraszam na:
Blog z opowiadaniami
Moje Śpiewy
Podkłady instrumentalne
Wattpad "Detroit: w pogoni za tożsamością"
50002892 opowiastkapl.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~clax7
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-01-2021 23:20
Mam pytanie do kogoś, kto zna się na prawach autorskich. Otóż tworzę projekt związany z Winx i w jego celu chcę użyć grafik, muzyki, fragmentów serialu i ogólnie stworzonych przez twórców postaci. Chcę ten projekt wstawić na YouTube. Wiem, że można uzyskać prawa autorskie, ale w przypadku Rainbow to wątpię, jak już to za pieniądze. Wiem, że można skorzystać z bazy zdjęć, możliwych do wykorzystywania, bez zgody. Niektórzy twierdzą, że można podać źródła i autorów wykorzystywanych rzeczy, ale to chyba też nie do końca prawda. W takim razie jak mogę wykorzystać te rzeczy w sposób legalny, ale pokazując je szerszej publiczności?
PS. Pewnie nie ma takiej możliwości, ale mam nadzieję, że jednak jakąś jest.


Mam nadzieję, że jeśli winx przestanie istnieć to winxblogger nie i będziemy nadal tutaj wspominać radosne i smutne chwile winx. Poznałem tu tyle miłych osób, których w realu tak szybko bym nie poznał.Jest tu bardzo miła atmosfera i mam nadzieję, że będzie tu tak zawsze i, że zawsze będę tu miło wracał I miło to wspominał. Dziękuję wszystkim za to, że powstało winxblogger I nadal istnieje. Administratorzy I wszyscy użytkownicy jesteście wielcy! uśmiechserceok:pony:

|Wattpad || YouTube|
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Kukus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-01-2021 14:57
Myślę, że można to podpiąć pod prawo cytatu r11; potoczne określenie wyjątku w prawie autorskim zezwalającego na wykorzystanie niewielkich fragmentów cudzej twórczości we własnych utworach bez konieczności uzyskania zgody twórcy.
Używa się go na YouTube, kiedy np, chce się coś zobrazować, albo pasuje do tematu filmu (chodzić to np o teorie w bajkach i pokazują urywki). Tylko trzeba podać skąd się dana rzecz bierze i oczywiście nie można na czymś takim zarabiać.


Instagram | YouTube
http://szkicownikcookie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Mroczna Icy
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-03-2021 23:01
Witajcie! Mam pewien problem z moim laptopem. Mianowicie, działają mi wszystkie polskie znaki poza jednym:ę. Próbowałam przestawiać jezyk i znowu dać polski, ale nic to nie dało. Dla osoby, która pisze opowiadania lub powieści po polsku, jest to niemały problem. Bede wdzieczna za pomoc uśmiech
70895148 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~clax7
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-03-2021 09:16
Bardzo dziękuję ~Kukus za pomoc w moim problemie, na WB zawsze ktoś pomoże. uśmiech


Mam nadzieję, że jeśli winx przestanie istnieć to winxblogger nie i będziemy nadal tutaj wspominać radosne i smutne chwile winx. Poznałem tu tyle miłych osób, których w realu tak szybko bym nie poznał.Jest tu bardzo miła atmosfera i mam nadzieję, że będzie tu tak zawsze i, że zawsze będę tu miło wracał I miło to wspominał. Dziękuję wszystkim za to, że powstało winxblogger I nadal istnieje. Administratorzy I wszyscy użytkownicy jesteście wielcy! uśmiechserceok:pony:

|Wattpad || YouTube|
Edytowane przez clax7 dnia 11-03-2021 09:17
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~kolec 257
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-03-2021 19:54
Mroczna Icy napisał/a:
Witajcie! Mam pewien problem z moim laptopem. Mianowicie, działają mi wszystkie polskie znaki poza jednym:ę. Próbowałam przestawiać jezyk i znowu dać polski, ale nic to nie dało. Dla osoby, która pisze opowiadania lub powieści po polsku, jest to niemały problem. Bede wdzieczna za pomoc uśmiech
W chwili, gdy przeniosłem się na laptopa to nie mam żadnych problemów. Gdy byłem jeszcze na komputerze mojego brata to tam mi ś nie działało i gdy chciałem małe ś napisać to włączałem Caps Lock + lewy Shift + prawy Alt + ś i miałem małe ś. Z dużym ś wystarczyło tylko wcisnąć lewy Shift + prawy Alt + ś. Spróbuj tak, bo innego sposobu na to niestety nie znam.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-03-2021 16:56
Zanim przejdę do meritum, napiszę: tak, wiem, że istnieją różne pomoce na YouTube i ogólnie w Internecie, i na grupach pomocowych, i tych koncentrujących się na konkretnym temacie. Pomyślałam, że skoro mamy tu kameralne grono, w którym co najmniej parę osób śpiewa mniej lub bardziej profesjonalnie, to zasięgnę porady ;)

Nie jestem uzdolniona w śpiewaniu, nie mam świetnego głosu, choć jest dość mocny. Najczęściej śpiewam na imprezach czy innych spotkaniach tego typu (jestem totalnie imprezową duszą, nie ma piosenki beze mnie), ale głosu używam też w wielu innych sytuacjach, jak prowadzenie długich dyskusji, referowanie itp.
W każdym razie, po czasie czuję, jakbym miała zablokowany głos, ściśnięte gardło i przez to trudno mi cokolwiek mówić. Nie mam pojęcia, jak temu zapobiec, jak przerzucić się na "używanie" krtani. Wiem, że to bardzo ważne, ale poradniki brzmią niesamowicie skomplikowanie dla takiego laika jak ja :(

Będę wdzięczna za polecenia, tipy i wszelkie podobne, jak nie tutaj to na PW!


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-04-2021 20:09
Okej, odkąd znajomy powiedział mi, że początek tej piosenki (do 10 sekundy) klik kojarzy mu się z jakąś inną nie mogę przestać o tym myśleć bo mi też i nie daje mi to spokoju XDD No muszę wiedzieć skąd jest ta melodia. Znajomy mówi, że mu się do tego jakiś męski głos kojarzy, może zespół ale no za nic nie możemy sobie przypomnieć skąd to znamy pomocyyy


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~February
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-04-2021 23:23
Nie mam pojęcia, czy to ten trop, ale mi osobiście bardzo kojarzą się te pierwsze sekundy z Liquido - Narcotic.


Just you... and me... and Steve... and Stu...
And Mark and Leighton...
...and Chad!


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-05-2021 13:18
February napisał/a:
Nie mam pojęcia, czy to ten trop, ale mi osobiście bardzo kojarzą się te pierwsze sekundy z Liquido - Narcotic.


Zapomniałam wczoraj dodać udate, ale tak XDDD Ktoś na redditcie mi właśnie napisał i stwierdziłam, że eeejj to chyba jest to. Dzięki wielkie, już mogę spać spokojnie XD



Szukam jakiegoś spoko laptopa do 3 tysięcy, nie mam jakichś wymagań, za tą cenę to wiadomo XD Myślałam nad Huawei MateBook D14 bo słyszałam sporo dobrych opinii, ale ja się totalnie nie znam więc jakby ktoś polecić coś chciał to śmiało. A no i może jedynie żeby jakieś basic gierki jak lol śmigały to by było bardzo fajnie XD


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-05-2021 22:46
Kurczę, nie powinienem pomagać za darmo, tyle lat w IT i cierpień nie było po to, by robić za frajer... ale no dobra, raz mogę coś doradzić.

Po pierwsze, Huawei Matebook ma jedną sporą wadę - wlutowaną na sztywno pamięć. Ani nie rozbudujesz, ani nie wymienisz. No i jest już raczej wycofywany z aktualnych ofert.

Do 3K to przy obecnym wariactwie w świecie IT za dużo nie wykroimy. Ale mogę zasugerować tak:

1) HP Pavilion 15
https://www.x-kom.pl/p/637953-notebook-laptop-156-hp-pavilion-15-ryzen-5-4500-8gb-512-win10-silver.html
Dobry procesor, dobra jak na integrę grafika (na pewno lepsza niż Intelowskie UHD), gdzie możemy już w coś pograć, trochę mało RAM, ale można rozbudować, no i z dobrym taktowaniem. Za 150 zł można dokupić 16 GB RAM, co bym mocno polecał (tylko dopilnować, by dali też 3200MHz!!!). Ciut mała bateria, ale zakładam, że będzie raczej na biurku.

2) Toshiba Dynabook SATELLITE C50
https://www.x-kom.pl/p/590173-notebook-laptop-156-toshiba-dynabook-satellite-c50-i5-1035g1-16gb-256-win10.html
Przyzwoity procesor, dobra ilość RAM, duża bateria, za to dość mały dysk, no i grafika Intel UHD...

3) MSI Modern 15
https://www.x-kom.pl/p/622536-notebook-laptop-156-msi-modern-15-i5-10210u-8gb-512-win10.html
Dobry procesor, grafika dalej UHD, RAM o dobrym taktowaniu, też warto rozbudować.

Oczywiście wszystkie laptopy z Windowsem w cenie.
Chyba tyle.



Tell me - do you fear death?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~clax7
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-05-2021 08:58
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.



Mam nadzieję, że jeśli winx przestanie istnieć to winxblogger nie i będziemy nadal tutaj wspominać radosne i smutne chwile winx. Poznałem tu tyle miłych osób, których w realu tak szybko bym nie poznał.Jest tu bardzo miła atmosfera i mam nadzieję, że będzie tu tak zawsze i, że zawsze będę tu miło wracał I miło to wspominał. Dziękuję wszystkim za to, że powstało winxblogger I nadal istnieje. Administratorzy I wszyscy użytkownicy jesteście wielcy! uśmiechserceok:pony:

|Wattpad || YouTube|
Edytowane przez clax7 dnia 05-05-2021 09:00
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Elyei
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-05-2021 19:06
clax7 napisał/a:
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.



Na początek polecam reinstalować aplikację i może zrestartować telefon.


https://t.me/pump_upp
https://t.me/pump_upp Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~clax7
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-05-2021 18:49
Dziękuję bardzo za pomocuśmiech. Na szczęście problem zniknął sam.


Mam nadzieję, że jeśli winx przestanie istnieć to winxblogger nie i będziemy nadal tutaj wspominać radosne i smutne chwile winx. Poznałem tu tyle miłych osób, których w realu tak szybko bym nie poznał.Jest tu bardzo miła atmosfera i mam nadzieję, że będzie tu tak zawsze i, że zawsze będę tu miło wracał I miło to wspominał. Dziękuję wszystkim za to, że powstało winxblogger I nadal istnieje. Administratorzy I wszyscy użytkownicy jesteście wielcy! uśmiechserceok:pony:

|Wattpad || YouTube|
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Shoo
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-05-2021 21:45
Czy jest ktoś w stanie dla mnie wykonać bardzo prostą, ale nie na możliwości painta grafikę na komputerze? xd zawstydzony
- Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-05-2021 23:05
Shoo, ale rysowana od zera czy obróbka?


Tell me - do you fear death?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~clax7
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-06-2021 21:29
Mam pytanie, jakiś czas temu (2 - 4 lata) oglądałem serial chyba 4 odcinkowy o organizatorce wesel. Nazywała się Rose i jeździła różowym samochodem. Poznała też dziewczynę, która pomagała mechanikowi i razem się zaprzyjaźniły. Zazwyczaj tak się angażowała w ich przygotowanie, że mogła je zepsuć. Sama nie miała szczęścia w miłości. Serial był chyba produkcją niemiecką. Wiem, że dość głupie pytanie, ale serial ten bardzo mi się podobał i chcę się o nim coś więcej dowiedzieć.


Mam nadzieję, że jeśli winx przestanie istnieć to winxblogger nie i będziemy nadal tutaj wspominać radosne i smutne chwile winx. Poznałem tu tyle miłych osób, których w realu tak szybko bym nie poznał.Jest tu bardzo miła atmosfera i mam nadzieję, że będzie tu tak zawsze i, że zawsze będę tu miło wracał I miło to wspominał. Dziękuję wszystkim za to, że powstało winxblogger I nadal istnieje. Administratorzy I wszyscy użytkownicy jesteście wielcy! uśmiechserceok:pony:

|Wattpad || YouTube|
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-06-2021 21:39
clax7 napisał/a:
Mam pytanie, jakiś czas temu (2 - 4 lata) oglądałem serial chyba 4 odcinkowy o organizatorce wesel. Nazywała się Rose i jeździła różowym samochodem. Poznała też dziewczynę, która pomagała mechanikowi i razem się zaprzyjaźniły. Zazwyczaj tak się angażowała w ich przygotowanie, że mogła je zepsuć. Sama nie miała szczęścia w miłości. Serial był chyba produkcją niemiecką. Wiem, że dość głupie pytanie, ale serial ten bardzo mi się podobał i chcę się o nim coś więcej dowiedzieć.


Po wygooglowaniu pokazał mi się tytuł "Einfach Rosa" czy to to? XD


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~clax7
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-06-2021 16:35
~Speksi Tak, to to. Masz talent do wyszukiwania informacji, wow! uśmiech Bardzo dziękuję za pomoc.uśmiech


Mam nadzieję, że jeśli winx przestanie istnieć to winxblogger nie i będziemy nadal tutaj wspominać radosne i smutne chwile winx. Poznałem tu tyle miłych osób, których w realu tak szybko bym nie poznał.Jest tu bardzo miła atmosfera i mam nadzieję, że będzie tu tak zawsze i, że zawsze będę tu miło wracał I miło to wspominał. Dziękuję wszystkim za to, że powstało winxblogger I nadal istnieje. Administratorzy I wszyscy użytkownicy jesteście wielcy! uśmiechserceok:pony:

|Wattpad || YouTube|
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Sivlanaya
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-08-2021 19:24
Kiedy jestem w wodzie, mój strój kąpielowy jednoczęściowy trochę mnie ściska z przodu, ale poza wodą już nie. Tak powinno być, czy jest trochę przyciasny? Niedawno zaczęłam go z powrotem używać po 4 latach niepływania, więc nie pamiętam, czy wtedy też tak było.(Przez te 4 lata urosły mi trochę piersi, ale wzrost został taki sam, teraz mam co najwyżej 1-2 cm (?) więcej)


Awatar od Lunaris - dziękuję!
Edytowane przez Sivlanaya dnia 27-08-2021 19:31
Czy ktoś tego jeszcze używa?? Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 99 z 100 << < 96 97 98 99 100 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
^Flamli0
21:43:22 16.04.2024
~kolec 257 16:19:42 16.04.2024 Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze
dobrze, że wytłumaczyłeś mi zasady poprawnej pisowni :]
~EmilyWinxClub0
18:40:09 16.04.2024
Przygotujcie się na to że reboot Winxa będzie totalnym pomieszaniem oryginalnego Winxa ze wszystkich sezonów, World of Winx oraz Fate.. aż głowa boli co oni nawyprawiali z tą marką
~EmilyWinxClub0
18:26:05 16.04.2024
W nowym komiksie stroje dziennie z 1/2 sezonu, na okładce Sirenix z 5 sezonu, w komiksie Sirenix z 8 sezonu w starej kresce, też bez zmiany koloru włosów i Selkie. Oni już stracili kontrole xd
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.