Nowości
18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,045
 Najnowszy Użytkownik: ~NettaArt
Dzisiejsi Solenizanci
LucyHeartfilia
Zara

Ogłoszenia
Ogłoszenia Użytkowników
❧  ... bo ja pomocy potrzebuję!  ☙

Strona 96 z 100 << < 93 94 95 96 97 98 99 > >>
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Florian Infinity
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-11-2018 23:39
Pytanie kieruję głównie do osób zajmujących się Grafiką:
Czy jeśli poproszę kogoś ze strony o wykonanie avatara czy zestawu (nieważne czy za darmo czy coś za coś), czy musi on być koniecznie z winxa? Czy może to być coś z miraculous czy np. związane z elektroniką?

Secundo, czy duży Talerz Anteny Setelitarnej jest ciężki? Czy mógłbym zamontować go na drewnianym Kiju od szczotki, miotły, Gracy, który to przytwierdziłbym do Balustrady Balkonu, dając pomiędzy drewnianą listwkę dla równowagi? Oczywiście kij z listweką połączę gwoździami. Nie umiem obsługiwać Spawarki. No i nie chcę aby przy silnym halnym wietrze kij się złamał i w środku nocy rozległ się okropny HUK.
Edytowane przez Florian Infinity dnia 21-11-2018 23:43
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 08-12-2018 22:27
Czy ktoś zna jakieś fajne stronki/chaty, gdzie mogłabym porozmawiać z kimś po angielsku? Tylko żeby to nie były jakieś stronki, gdzie co chwila pojawiają się jacyś napaleńcy, tylko naprawdę jakieś fajne osóbki do pogadania. Byłabym mega wdzięczna, bo nie mogę na necie znaleźć nic interesującego.


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Elyei
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-12-2018 20:48
Suzanne napisał/a:
Czy ktoś zna jakieś fajne stronki/chaty, gdzie mogłabym porozmawiać z kimś po angielsku? Tylko żeby to nie były jakieś stronki, gdzie co chwila pojawiają się jacyś napaleńcy, tylko naprawdę jakieś fajne osóbki do pogadania. Byłabym mega wdzięczna, bo nie mogę na necie znaleźć nic interesującego.


Polecam ci stronę Interpals. https://www.interpals.net


https://t.me/pump_upp
https://t.me/pump_upp Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Veronica
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-12-2018 17:55
Otóż, mam mały problem. Pobrałam polską wersję Libre Office 4.1.6 i chciałam uruchomić bazę danych. Baza danych uruchomiła się, jednak podczas gdy chciałam zrobić tabelkę wyskoczył mi błąd 'Do wykonania tej operacji w OpenOffice wymagane jest środowisko Java (JRE). Zainstaluj i uruchom ponownie LibreOffice'. No i zainstalowałam z oficjalnej strony Javy to i nadal nie działa. Mam system 64 bitowy, więc wzięłam do 64 bitowego... I co ja mam zrobić? placze


"Be What you want to be not what others want to see" - Park Jimin

(c) Rebecca (awatar)
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-12-2018 22:26
Veronica napisał/a:
Otóż, mam mały problem. Pobrałam polską wersję Libre Office 4.1.6 i chciałam uruchomić bazę danych. Baza danych uruchomiła się, jednak podczas gdy chciałam zrobić tabelkę wyskoczył mi błąd 'Do wykonania tej operacji w OpenOffice wymagane jest środowisko Java (JRE). Zainstaluj i uruchom ponownie LibreOffice'. No i zainstalowałam z oficjalnej strony Javy to i nadal nie działa. Mam system 64 bitowy, więc wzięłam do 64 bitowego... I co ja mam zrobić? placze


Zainstaluj Javę w wersji 32-bitowej, z tej strony:
https://www.java.com/pl/download/manual.jsp
Ta z podpisem "Windows Offline".

Tak, wiem, to dziwne, ale powinno pomóc. Jakby coś to proszę pisz!


Tell me - do you fear death?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Florian Infinity
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-12-2018 01:05
Chcę kupić pakiet IPLA DZIECI, ale nie mam internetowego konta bankowego. Słyszałem, że można opłacić PayPalem. Czy muszę weryfikować konto w Paypalu, aby móc przesyłać drobne kwoty rzędu 10-20 złotych? Bez miraculum nie wytrzymię.



Do Weroniki:

Sześćdziesięcioczterobitowy system składa się z dwóch podsystemów, z których jeden obsługuje TYLKO i wyłącznie aplikacje sześćdziesięcioczterobitowe a drugi (SysWOW) TYLKO i wyłącznie trzydziestodwubitowce. Z tego co wiem, aplikacje 32 i 64 bitowe nie widzą się wzajemnie. Jeśli więc masz Ofisa w wersji 32bitowej, to musisz do niego dobrać jawę trzydziestodwubitową lub zainstalować ofisa sześćdziesięcioczterobitowego. Analogicznie ofis sześćdziesięcioczterobitowy będzie potrzebował jawy sześćdziesięcioczterobitowej.

Wiem, że kiedyś musiałem instalować kodeki FFDShow zarówno w wersji 32 jak i 64 bit aby każdy program mógł z nich korzystać.
Edytowane przez Alex dnia 20-12-2018 22:47
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-12-2018 20:56
Ktoś miły udzieli mi odpowiedzi na poniższe pytania dotyczące Winx'a. Są mi potrzebne choć póki co nie zdradzę do czego.

Jak się nazywały:
1. Postacie, które były w sezonach 1-3 i później się już nie pojawiły?
2. Postacie, które były tylko w 6 lub tylko w 7 sezonie?
3. Magiczne szkoły, które były podbite w 6 sezonie?
4. Wszyscy znani królowie i władcy w magicznym wymiarze?
5. Wszystkie planet na, których działa się akcja serialu. (oprócz rodzimych planet Winx bo te znam)
6. Czy były jakieś inne rady, grupy w serialu (prócz kompani światła z 3 sezonu)?
7. Jak wyglądała przemiana Roxy. Uznaje się że ma Belivix ale jej przemiana to po prostu "przemiana"?
8. Miejsce, z którego Valtor ukradł szkatułę to było muzeum w Magix? Czy miało ono nazwę?
9. Jak się nazywał ten przedmiot, którego Valtor nie ukradł z tego muzeum xd?
10. Czy Daphne była w 7 sezonie? Jeśli tak to jak często i co robiła?





51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~kolec 257
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-12-2018 14:42
Nie odpowiem na wszystkie pytania, bo nie pamiętam. Odpowiem jedynie na te, na które znam odpowiedź i pamiętam.
2. Postacie, które były tylko w 6 lub tylko w 7 sezonie?

W 6 sezonie była tylko Daphne. W 7 sezonie oprócz Kalshary i Brafillusa nie przypominam sobie, aby ktoś był tylko w siódmym sezonie, chyba że pokemony (magiczne zwierzęta) "Winx".
10. Czy Daphne była w 7 sezonie? Jeśli tak to jak często i co robiła?

Daphne nie było w siódmym sezonie, więc nic nie mogła robić. Nie chciałbym cyganić odnośnie, niektórych pytań, więc się wstrzymam. Ktoś, kto pamięta lub zna na pamięć z poszczególnych sezonów powinien ci pomóc. Z mojej strony to tyle, jeśli chodzi o pomoc.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-12-2018 14:50
kolec wielkie dzięki

i jeśli ktoś wie, to może napisać jak najwięcej postaci i miejsc zamiast wszystkich, każda pomoc będę wdzięczny uśmiech
51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-12-2018 17:09
Huh, nie wiem, czy pamiętam dobrze, ale coś Ci podpowiem.

1) Oczywiście Darkar (nie licząc filmu) i Valtor, jakieś czarodziejki i wiedźmy też się przewinęły, ale serio nie pamiętam, musiałbym pogrzebać na wiki lub ency.
2) Nie przypadkiem jeszcze Roy i Nex - kandydaci na chłopaków Layli?
3), 4), 5) i 6) - ency/wiki, nie pamiętam, ale co do 6-go to chyba była jakaś rada na Andros w 5 sezonie.
7) Z tego, co wiem, to Roxy ma Believix "w standardzie"
8), 9) i 10) - ency/wiki

Jak znajdę chwilę to postaram się coś Ci podesłać.


Tell me - do you fear death?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Sivlanaya
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-02-2019 12:40
Potrzebne mi do "Żywiołowców" (klik) Jestem otwarta na wasze sugestie i pomysły

1. Jak myślicie, co mogłaby robić moc energii (oprócz zwiększania mocy innych żywiołów i łączenia sięz nimi)?
2. Ogień i woda to przeciwieństwa. Są naprzeciw siebie w kole powyżej. Uznawałam wcześniej, że przeciwieństawami są powietrze i ziemia oraz metal i drewno. Ale nie są naprzeciwko, więc trochę się to nie zgadza. Czy przeciwieństwem powietrza powinien być metal, a drewna ziemia?
3. Zastanawiam się, czy przeciwieństw nie można by było opanować. Tzn. jedna osoba nie mogłaby mieć jednocześnie mocy wody i ognia. Ale pojawia się problem w pkt. 2. A może przeciwieństw nie będzie?
4. Jakieś pomysły, jak można by "odblokowywać" kojene żywioły? Może kiedy ktoś opanuje 1 do perfekcji (np. powietrze) będzie mógł uczyć się następnego z kolei (np. ogień). Czy jakoś inaczej? Jak sądzicie?
5. Jak odblokować moc energii? (to żywioł inny niż reszta, przeczytaj na blogu - klik)


Awatar od Lunaris - dziękuję!
Czy ktoś tego jeszcze używa?? Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-02-2019 19:14
Według mnie:
1) Zależy, jak definiujesz energię. Zgaduję, że to jakaś gra, może tak, jak w Kapitanie Planeta niech energia daje większą moc jak się połączy żywioły?
2) Ja bym zostawił tak, jak jest.
3) Zależy, co chcesz osiągnąć.
4) Może niech będzie tak, by opanować kolejny żywioł trzeba umieć chociaż średnio jakiś inny.
5) Ja bym powiedział, że opanowanie do perfekcji przynajmniej 3 żywiołów daje dostęp do podstaw energii.

Może będzie ok zawstydzony


Tell me - do you fear death?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Sivlanaya
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-03-2019 18:43
Co do 2, 4 i 5 może tak być, dzięki MrDark! Tylko nie do końca rozumiem co masz na myśli w 1 i 3.






Więc tak: odżywiam się prawidło, piję odpowiednią ilość płynów, codziennie jeżdzę rowerem do szkoły i ćwiczę w domu, śpię odpowiednio długo,
ale mimo to ostatnio się nie wysypiam i chce mi się spać w ciągu dnia. Nie wiem, od czego to zależy. Proszę o rady!


Awatar od Lunaris - dziękuję!
Czy ktoś tego jeszcze używa?? Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~nexusik
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-03-2019 19:00
Sivlanaya przypuszczam że twój organizm jest zmęczony. To że śpisz odpowiednio dużo czasu według tego co sobie ustaliłaś, to nie jesteś wypoczęta. Ja mam tak często że długo śpię i później przysypiam na lekcjach ponieważ jestem zmęczony. Człowiek męczy się fizycznie jak i psychicznie. W kwietniu będą święta więc pare dni wolnego pozwoli ci odpocząć i wrócić do normalnego funkcjonowania.


nexusik
63676461 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Veronica
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-04-2019 13:44
Mam mały problem. Otóż chcę sobie crakować pewien program, by nie tracić na niego pieniędzy. Korzystam z pewnego zagranicznego poradnika, który mówi mi żebym pobrała link z opisu i do lokalizacji tego pliku muszę wkleić owy crack i go uruchomić. Jednakże po uruchomieniu programu i po naciśnięciu opcji "Crack" ,pojawił mi się komunikat z Avasta, że plik jest zarażony przez FireRepMalware i został przeniesiony do kwarantanny. Jednak mam teraz wątpliwości, czy rzeczywiście crack może być wirusem i jeśli bym wyłączyła zaporę Avasta to mogłoby mi zawirusować komputer?


"Be What you want to be not what others want to see" - Park Jimin

(c) Rebecca (awatar)
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~nexusik
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-04-2019 17:59
Avast to bardzo dobry program antywirusowy. Całkiem możliwe że plik może mieć w sobie wirusa, trojana lub inne dziadostwo, ponieważ pochodzi z nieznanego źródła. Szczerze radzę ci kupić z oryginalnej strony bo będziesz mieć pewność, że program jest bez wirusów i z pełnym wyposażeniem.


nexusik
63676461 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-04-2019 21:09
Podpisuję się pod tym, co powiedział nexusik. Wstrzykiwanie wirusów do cracków to bardzo popularna praktyka. Czasem "za darmo" kosztuje bardzo dużo...


Tell me - do you fear death?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 18-04-2019 21:43
hmmmmm, to ja będę diabełek i powiem tak - wiele razy używałam rożnych cracków i różne programy instalowałam/przedłużałam/hakowałam, i wiele razy po prostu wyłączałam przed instalacją antywirusa, a po włączałam. Mój laptop żyje i ma się dobrze, programy śmigają - to co zrobisz, to już twoja decyzja ;>.



Edytowane przez czarodziejka_flora dnia 18-04-2019 21:44
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Sivlanaya
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-05-2019 20:58
Tak teoretycznie, czy na jakiejś planecie mogłbyby być jeziora nadkrytycznego dwutlenku węgla? (A potrzebne mi to, bo wymyślam własne planety i chcę wstawić malunek wraz z opisem na deviantart) Trudno mi jest znaleźć dokładne informacje na temat jak nadkrytyczna ciecz się zachowuje.


Awatar od Lunaris - dziękuję!
Czy ktoś tego jeszcze używa?? Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Kukus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-05-2019 22:10
Sivlanaya napisał/a:
Tak teoretycznie, czy na jakiejś planecie mogłbyby być jeziora nadkrytycznego dwutlenku węgla? (A potrzebne mi to, bo wymyślam własne planety i chcę wstawić malunek wraz z opisem na deviantart) Trudno mi jest znaleźć dokładne informacje na temat jak nadkrytyczna ciecz się zachowuje.


Skoro wymyślasz własne planety, to myślę, że bez problemu, możesz przypisywać im różne właściwości i zjawiska, które się na nich pojawiają. Wcale też nie muszą się w 100% pokrywać z prawdą uśmiech.


Instagram | YouTube
http://szkicownikcookie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 96 z 100 << < 93 94 95 96 97 98 99 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:27:24 22.03.2024
W świecie 8 sezonu Winx, nie są potrzebne żadne używki, oni mają tam niezłą fazę i bez tego xD
~EmilyWinxClub0
16:26:02 22.03.2024
Co to za idiotyczny, może nawet trochę psychodeliczny komiks xD ludzie boją się dziwnych stukrotek, które ożywiły się bo Flora z Miele się przytuliły xD i po co tu Cosmix w ogóle
~EmilyWinxClub0
14:05:14 19.03.2024
Oczywiście z oczywistych powodów, ale po tym jak potraktowali i zniszczyli oryginalnego Winxa satysfakcja jest większa
~EmilyWinxClub0
14:03:23 19.03.2024
Miło widzieć jak Nickelodeon jest obecnie anulowany
^Flamli0
17:42:02 18.03.2024
Zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~February0
13:23:33 18.03.2024
Aż oczy odpoczywają jak patrzy się na taką okładkę!
~Misiekoslavsky0
12:50:31 16.03.2024
Nostalgicznie wygląda!
^Flamli1
12:14:21 16.03.2024
okładka nowego magazynu we włoszech
~EmilyWinxClub0
13:43:04 15.03.2024
I dlatego, że wszyscy nie cierpią kreski z 8 sezonu .. Do dziś nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby tak wybielić Florę, Laylę i Stellę
~EmilyWinxClub0
11:59:53 15.03.2024
Przynajmniej w komiksach Winx i Trix mogą nosić swoje kuse stroje jeszcze, tylko nie wiadomo w jakim czasie się to wszystko rozgrywa, więc pewnie jest to robione ze względu na reboot z akcją gdzieś na początku luźną
~EmilyWinxClub0
11:58:16 15.03.2024
Komiksy ze starą kreską są lepsze dla oka i może byłyby fajne gdyby miały więcej stron
^Flamli0
19:29:29 14.03.2024
Spróbuj wchodząc dokładnie tak: https://winxblogger.pl/
~Stellka0
18:45:17 14.03.2024
Zgłaszam problem techniczny. W przeglądarce mobilnej Safari nie wysyłają się wiadomości na SB smutny
^Flamli0
18:08:59 14.03.2024
zapraszamy na kolejny komiks ze "starą" grafiką po 8 sezonie :> KLIK
~Vixen0
5:32:49 14.03.2024
:p
~Vixen0
5:32:44 14.03.2024
Ale i tak nie mam punktów za tamty rok
~Vixen0
5:32:16 14.03.2024
XD kawa mnie nie budzi I źle widziało się na oczy
~Vixen0
5:31:42 14.03.2024
Dobra jednak dopiero za miesiąc ze
~Vixen0
5:31:04 14.03.2024
Wczoraj wybił mi kolejny rok na wb. Mogę prosić o punkty?
~Vixen0
19:35:19 13.03.2024
:pony:
~Vixen0
19:35:10 13.03.2024
WB życiem
*Lunaris0
16:45:44 13.03.2024
Prawie tak samo jak wtedy, gdy dowiedziałam się, że gen alpha tworzy swoje pierwsze memy
*Lunaris0
16:41:57 13.03.2024
ngl, poczułam się staro
*Lunaris0
16:41:48 13.03.2024
Jakim cudem 2015 był już 9 lat temu o.o
~February0
15:41:02 13.03.2024
Ej ja nie miałam na myśli nic negatywnego że to post sprzed 9 lat, strona żyje i ma się dobrze, chciałam ożywić shoutbox ;/
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.