Nowości
18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,045
 Najnowszy Użytkownik: ~NettaArt
Dzisiejsi Solenizanci
KaraQ
Lau
x_ooliwia

Ogłoszenia
Ogłoszenia Użytkowników
❧  ... bo ja pomocy potrzebuję!  ☙

Strona 91 z 100 << < 88 89 90 91 92 93 94 > >>
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~x-Ritsu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-09-2017 16:19
Ot tak ci się wyświetla czy grzebałeś coś w systemie? Wyłączyłeś laptopa podczas aktualizowania systemu? Na pewno musi być tego jakiś sensowny powód z winy użytkownika, "samo" nic się nigdy nie robi.




Strona | DeviantART | MyAnimeList

pisz na gg http://xritsu.j.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~LubieLamy
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-09-2017 09:57
Hm... Strsznie się ostatnio zacinał i nie można było nawet go wyłączyć tak ,,normalnie". Sprzytrzymałem więc przycisk włączenia laptopa no i się wyłączył. Gdy próbowałem znowu go włączyć to wtedy wyświetliło się to.
Tak, mam Windows 7. Próbowałem znaleźć na internecie coś co by pomogło. Problem jest w tym, że w poradniku od Xenox w punkcie 6 nie ma tego Command Prompt. :/
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-09-2017 12:07
LubieLamy, spróbuj zrobić tak:
Uruchom konsolę jako administrator (Start -> wpisz w wyszukiwarce cmd -> kliknij prawym przyciskiem na ikonce i wybierz "Uruchom jako administrator" -> potwierdź nadanie uprawnień).
W konsoli wpisz sfc /scannow i poczekaj na jego wykonanie. Może to chwile potrwać. Potem zrestartuj komputer.
Ta komenda sprawdza i naprawia integralne pliki systemu Windows.

Napisz mi, jaki był efekt.



Tell me - do you fear death?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~LubieLamy
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-09-2017 18:50
MrDark napisał/a:
LubieLamy, spróbuj zrobić tak:
Uruchom konsolę jako administrator (Start -> wpisz w wyszukiwarce cmd -> kliknij prawym przyciskiem na ikonce i wybierz "Uruchom jako administrator" -> potwierdź nadanie uprawnień).
W konsoli wpisz sfc /scannow i poczekaj na jego wykonanie. Może to chwile potrwać. Potem zrestartuj komputer.
Ta komenda sprawdza i naprawia integralne pliki systemu Windows.

Napisz mi, jaki był efekt.

Tylko, że ja wgl nawet do pulpitu nie mogę wejść więc jak mam wejść w Start? Może jest jakiś sposób?
Edytowane przez LubieLamy dnia 24-09-2017 18:51
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~x-Ritsu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-09-2017 19:02
Uruchom komputer w trybie awaryjnym. Aby to zrobić, zrestartuj kompa i przy jego włączaniu wciskaj klawisz F8 do momentu, aż nie pojawi się plansza z wyborem. Przy pomocy strzałek wybierz opcję "Uruchom komputer w trybie awaryjnym" i naciśnij enter. Jak już skończysz, zrestartuj go ponownie, ale tym razem w normalnym trybie.




Strona | DeviantART | MyAnimeList

pisz na gg http://xritsu.j.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~LubieLamy
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-09-2017 18:08
Zrobiłem tak i nadal pojawia mi się Startup Repair tak samo jak poprzednio normalnie włączając.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~x-Ritsu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-09-2017 19:37
Na pewno po włączeniu komputera w trybie awaryjnym wykonałeś polecenie z cmd z nadanymi prawami administratora? Teraz tak czytam i wydaje mi się, że mogłeś źle mnie zrozumieć. Samo przejście w tryb awaryjny i reset urządzenia oczywiście nie zadziała lol




Strona | DeviantART | MyAnimeList

pisz na gg http://xritsu.j.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~LubieLamy
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-09-2017 19:47
Nie wykonałem polecebia cmd ponieważ gdy kliknąłem ENTER na tym trybie awaryjnym, to włączył się tak jak normalnie ale przed tym napisem ,,Zapraszamy" pojawia sie za kazdym razem to okno z tym rzekomym błędem i nie mogę nic zrobić. Możliwe, że coś źle zrozumiałem, bo ja się na tym tak nie znam więc dużo mogę nie ogarniać. xD
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~x-Ritsu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-09-2017 21:06
Polecam poprosić jakiegoś znajomego informatyka albo po prostu osobę znającą się na komputerach, która może ci pomóc na miejscu. Opisujesz swój problem tak enigmatycznie, że nie możemy nic zdziałać. Prawdopodobnie jest to standardowy błąd pliku systemowego spowodowany gwałtownym zamknięciem systemu.




Strona | DeviantART | MyAnimeList

pisz na gg http://xritsu.j.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Azathara
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-09-2017 17:07
Potrzebuje dobrej duszyczki, która zrobi mi śliczny zestawik z Sugą z BTS :>


av (c) ja
47378658 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~LubieLamy
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-09-2017 18:23
DominoSorcerer napisał/a:
Polecam poprosić jakiegoś znajomego informatyka albo po prostu osobę znającą się na komputerach, która może ci pomóc na miejscu. Opisujesz swój problem tak enigmatycznie, że nie możemy nic zdziałać. Prawdopodobnie jest to standardowy błąd pliku systemowego spowodowany gwałtownym zamknięciem systemu.


Jeśli to pomoże to mogę wysłać zdjęcia co i jak się pokazuje. Trudno jest mi objąć w słowa to co mi się pokazuje, ponieważ nie mam o tym zielonego pojęcia. Znajomego który by się znał na komputerach też nie mam. Szukam najpierw opcji naprawy bez serwisu i wydawania pieniędzy, dlatego staram się szukać wszędzie pomocy.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Vicho
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-09-2017 22:21
Mam takie pytanie dotyczące edycji filmów. Nie za bardzo się na tym znam i liczę, że ktoś mi może pomóc. Po pierwsze, mam plik .mkv 1080p w wersji angielskiej i ten sam film w słabej jakości w wersji polskiej. Jak mogę wyciąć dźwięk z tego polskiego filmu i dodać do obrazu jakości 1080p? No i przy okazji usunąć ten angielski, oryginalny z .mkv? Po drugie, jak mogę usuwać fragmenty filmu, by nie stracić tej jakości? Powiedzmy, że mam np. odcinek serialu i chciałbym usunąć opening i ending. Liczę, że ktoś obeznany w temacie może pomóc xD.



(c) Lunaris
64174249 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~x-Ritsu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-10-2017 15:04
LubieLamy napisał/a:
DominoSorcerer napisał/a:
Polecam poprosić jakiegoś znajomego informatyka albo po prostu osobę znającą się na komputerach, która może ci pomóc na miejscu. Opisujesz swój problem tak enigmatycznie, że nie możemy nic zdziałać. Prawdopodobnie jest to standardowy błąd pliku systemowego spowodowany gwałtownym zamknięciem systemu.


Jeśli to pomoże to mogę wysłać zdjęcia co i jak się pokazuje. Trudno jest mi objąć w słowa to co mi się pokazuje, ponieważ nie mam o tym zielonego pojęcia. Znajomego który by się znał na komputerach też nie mam. Szukam najpierw opcji naprawy bez serwisu i wydawania pieniędzy, dlatego staram się szukać wszędzie pomocy.


Hm, przyszedłeś tutaj oczekując pomocy informatycznej, tymczasem jest to forum o Winx. Nie uważasz, że to trochę nieuczciwe? Nie wiem, co jest twoim problemem, ale nie wytłumaczę ci tego, jeśli nawet nie potrafisz przejść w tryb awaryjny.

Możliwe, że ściągnąłeś sobie jakiś wirus albo inny syf lub poszła jakaś ważna biblioteka systemowa. Nie wiem, co robiłeś, więc nie mogę ci pomóc. Nie potrzebuję zdjęć, bo wiem o ci chodzi - problem w tym, że nie wiem, co jest tego przyczyną, bo nie ma mnie na miejscu.



Vicho napisał/a:
Mam takie pytanie dotyczące edycji filmów. Nie za bardzo się na tym znam i liczę, że ktoś mi może pomóc. Po pierwsze, mam plik .mkv 1080p w wersji angielskiej i ten sam film w słabej jakości w wersji polskiej. Jak mogę wyciąć dźwięk z tego polskiego filmu i dodać do obrazu jakości 1080p? No i przy okazji usunąć ten angielski, oryginalny z .mkv? Po drugie, jak mogę usuwać fragmenty filmu, by nie stracić tej jakości? Powiedzmy, że mam np. odcinek serialu i chciałbym usunąć opening i ending. Liczę, że ktoś obeznany w temacie może pomóc xD.


Vicho, możesz przekonwertować plik w słabej jakości do pliku *.mp3 i w zwykłym Movie Makerze podmienić mu ścieżkę dźwiękową, a plik *.mkv wyciszyć.
Polecam ten konwerter -> KLIK




Strona | DeviantART | MyAnimeList


Edytowane przez x-Ritsu dnia 03-10-2017 15:02
pisz na gg http://xritsu.j.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Agatha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-10-2017 13:12
Hej! Czy ktoś z was zna jakąś dobrą stronę, gdzie można dowiedzieć się o tym jak tworzyć w Gimpie? Szczególnie chodzi mi o temat animacji. Jestem dość początkująca, a na informatykę muszę zrobić animację na stronę szkoły. Pracowałbym w jakimś innym programie, ale pan powiedział, że musimy robić w Gimpie. Z góry dziękuję za pomoc :)


"Jako dzieci wszystkiego się baliśmy: ciemności, potworów pod łóżkiem...
i modliliśmy się już o rano, aby te strachy sobie poszły.
Choć one tak naprawdę nie odchodzą"
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-10-2017 21:07
TU
Za to temat na WB: TU


av (c) Chand

Edytowane przez Akali dnia 10-10-2017 21:08
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Veronica
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-10-2017 16:50
W moim komputerze jest wirus i chciałabym się go pozbyć. Za każdym razem ,gdy chce zainstalować ,jakiś program to antywirus AVAST mówi mi , że "został zlokalizowany podejrzany plik". Te pliki są zarażone i są przenoszone do kwarantanny. Pisze mi ,że osobą , który zaraził te programy jest,nijaki Winpup32. Jak się go pozbyć?
A drugim problem jest to ,że chciałam zagrać sobie w lola to nie mogę ,bo wyskakuje mi błąd d3dx9_39.dll. Instalowałam już dirceta,ale na próżno ,bo avast spamuje ,że znalazł podejrzany plik,albo nawet DLL chciałam to też to samo. Czy mam jakiś problem z systemem? czy co? bo dodam ,że ostatnio był przeinstalowywany


"Be What you want to be not what others want to see" - Park Jimin

(c) Rebecca (awatar)
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-10-2017 18:49
Veronica, po pierwsze to pozbądź się Avasta, bo to najgorszy program, jaki tylko może być. Spróbuj zainstalować Comodo, jest darmowy i dość dobrze się sprawdza, ewentualnie AVG z darmowych. Z płatnych bardzo dobry jest ESET i Kaspersky.
Jak zdobędziesz inny antywirus przeskanuj komputer i usuń intruza.

Problem z LOLem pewnie również przez Avasta.


Tell me - do you fear death?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Veronica
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-10-2017 18:54
MrDark napisał/a:
Veronica, po pierwsze to pozbądź się Avasta, bo to najgorszy program, jaki tylko może być. Spróbuj zainstalować Comodo, jest darmowy i dość dobrze się sprawdza, ewentualnie AVG z darmowych. Z płatnych bardzo dobry jest ESET i Kaspersky.
Jak zdobędziesz inny antywirus przeskanuj komputer i usuń intruza.

Problem z LOLem pewnie również przez Avasta.

A podałbyś link do w miarę dobrej strony bez wirusów ,bym mogła pobrać? Z góry dziękuję


"Be What you want to be not what others want to see" - Park Jimin

(c) Rebecca (awatar)
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Lau
Moderator

avatar
Dodane dnia 12-10-2017 20:35
Veronica, tu masz oficjalną stronę ESET: KLIK
Wiem, że jest płatny, ale darmowego triala ma.

Jeśli chodzi o antywirusy, to polecam pobierać z oficjalnych źródeł jednak...


Opowiadania: Kryształ Soldenu
dA|Wtt

Edytowane przez Lau dnia 12-10-2017 20:37
nie? http://phoenixflamefairy.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~x-Ritsu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-10-2017 19:22
Veronica, antywirusy należy pobierać z oficjalnych stron ich programistów (lub samego oprogramowania). Jest to zazwyczaj pierwsza strona, jaka wyskakuje w Google po wpisaniu "program download".
AVG: KLIK; Comodo: KLIK




Strona | DeviantART | MyAnimeList

pisz na gg http://xritsu.j.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 91 z 100 << < 88 89 90 91 92 93 94 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:27:24 22.03.2024
W świecie 8 sezonu Winx, nie są potrzebne żadne używki, oni mają tam niezłą fazę i bez tego xD
~EmilyWinxClub0
16:26:02 22.03.2024
Co to za idiotyczny, może nawet trochę psychodeliczny komiks xD ludzie boją się dziwnych stukrotek, które ożywiły się bo Flora z Miele się przytuliły xD i po co tu Cosmix w ogóle
~EmilyWinxClub0
14:05:14 19.03.2024
Oczywiście z oczywistych powodów, ale po tym jak potraktowali i zniszczyli oryginalnego Winxa satysfakcja jest większa
~EmilyWinxClub0
14:03:23 19.03.2024
Miło widzieć jak Nickelodeon jest obecnie anulowany
^Flamli0
17:42:02 18.03.2024
Zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~February0
13:23:33 18.03.2024
Aż oczy odpoczywają jak patrzy się na taką okładkę!
~Misiekoslavsky0
12:50:31 16.03.2024
Nostalgicznie wygląda!
^Flamli1
12:14:21 16.03.2024
okładka nowego magazynu we włoszech
~EmilyWinxClub0
13:43:04 15.03.2024
I dlatego, że wszyscy nie cierpią kreski z 8 sezonu .. Do dziś nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby tak wybielić Florę, Laylę i Stellę
~EmilyWinxClub0
11:59:53 15.03.2024
Przynajmniej w komiksach Winx i Trix mogą nosić swoje kuse stroje jeszcze, tylko nie wiadomo w jakim czasie się to wszystko rozgrywa, więc pewnie jest to robione ze względu na reboot z akcją gdzieś na początku luźną
~EmilyWinxClub0
11:58:16 15.03.2024
Komiksy ze starą kreską są lepsze dla oka i może byłyby fajne gdyby miały więcej stron
^Flamli0
19:29:29 14.03.2024
Spróbuj wchodząc dokładnie tak: https://winxblogger.pl/
~Stellka0
18:45:17 14.03.2024
Zgłaszam problem techniczny. W przeglądarce mobilnej Safari nie wysyłają się wiadomości na SB smutny
^Flamli0
18:08:59 14.03.2024
zapraszamy na kolejny komiks ze "starą" grafiką po 8 sezonie :> KLIK
~Vixen0
5:32:49 14.03.2024
:p
~Vixen0
5:32:44 14.03.2024
Ale i tak nie mam punktów za tamty rok
~Vixen0
5:32:16 14.03.2024
XD kawa mnie nie budzi I źle widziało się na oczy
~Vixen0
5:31:42 14.03.2024
Dobra jednak dopiero za miesiąc ze
~Vixen0
5:31:04 14.03.2024
Wczoraj wybił mi kolejny rok na wb. Mogę prosić o punkty?
~Vixen0
19:35:19 13.03.2024
:pony:
~Vixen0
19:35:10 13.03.2024
WB życiem
*Lunaris0
16:45:44 13.03.2024
Prawie tak samo jak wtedy, gdy dowiedziałam się, że gen alpha tworzy swoje pierwsze memy
*Lunaris0
16:41:57 13.03.2024
ngl, poczułam się staro
*Lunaris0
16:41:48 13.03.2024
Jakim cudem 2015 był już 9 lat temu o.o
~February0
15:41:02 13.03.2024
Ej ja nie miałam na myśli nic negatywnego że to post sprzed 9 lat, strona żyje i ma się dobrze, chciałam ożywić shoutbox ;/
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.