Nowości
18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,045
 Najnowszy Użytkownik: ~NettaArt
Dzisiejsi Solenizanci
KaraQ
Lau
x_ooliwia

Ogłoszenia
Ogłoszenia Użytkowników
❧  ... bo ja pomocy potrzebuję!  ☙

Strona 88 z 100 << < 85 86 87 88 89 90 91 > >>
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 07-02-2017 22:26
A ja mam takie pytanie - być może ktoś się interesuje, studiuje lub coś w tym stylu i mógłby mi pomóc.

Ogólnie to chciałabym w przyszłości studiować informatykę. Wiem, że jeszcze mam dużo czasu, ale chciałabym zabrać się za to już teraz, by wiedzieć na czym stoję i ogólnie, by potem w trzeciej klasie nie obudzić się z myślą, że chyba jednak muszę iść na humana (mat-fiz-inf pozdrawia). Chciałabym poznać informatykę OD POCZĄTKU i znaleźć jakieś takie książki lub materiały DLA POCZĄTKUJĄCYCH. Nie mówię tutaj o takich podręcznikach, które mamy w szkole - bo wszyscy dobrze wiemy, że one skupiają się głównie na Wordzie i Excelu (przynajmniej u mnie tak jest). Wiem, iż w drugiej klasie wchodzą mi rozszerzenia i tej informatyki będę miała, więcej, no ale jak już wspomniałam - chciałabym zacząć już teraz.

Więc do rzeczy - czy ktoś może mógłby mi powiedzieć, od czego najlepiej zacząć? Polecić coś do czytania lub coś w tym stylu? Byłabym baardzo wdzięczna :D.


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-02-2017 18:49
Suzanne, jako już absolwent Informatyki Stosowanej (magister inżynier, a co :}}) mogę dać Ci kilka rad:

- Zastanów się, czy na pewno taki zawód Ci odpowiada. Praca po 8 godzin (lub więcej) z komputerem, gdzie trzeba myśleć nie jest dla każdego, nie staraj się iść na siłę tylko dlatego, że to teraz modne i że przeważnie po tym jest praca.
- Informatyka to bardzo ogólne pojęcie - są tu graficy, projektanci, architekci baz danych, programiści, testerzy... jest w czym wybierać. Poczytaj sobie, czym się każdy z nich zajmuje i spróbuj wybrać to, co by Ci odpowiadało.
- Każdy, ale to KAŻDY informatyk, nieważne, czy skończył studia, czy nie, w jakimś stopniu musi znać matematykę i algorytmikę. Ostrzegam już na starcie język

Zakładam, że myślisz o programowaniu, więc tak:

Jeśli chcesz zacząć to w Internecie jest cała masa różnych tutoriali, kursów i tym podobnych. Ja z Internetu mało się uczyłem, ale jeśli chcesz zacząć to rzuć okiem na to: [url]http://miroslawzelent.pl/kurs-c++/[/url]
Kurs jest dość przystępny, a od C++'a sam zaczynałem (i to był bardzo dobry wybór, jeśli ktoś myśli o IT poważnie). Wszystko jest krok po kroku tłumaczone, więc bez strachu uśmiech

Jeśli chodzi o książki (ja preferuję książki niż Internet, ale co kto lubi) to ja znam takie:

"Szkoła programowania - Język C" i "Szkoła programowania - język C++" S. Praty - nie przeraź się, bo są naprawdę grube, ale bardzo fajnie napisane i wiele się można nauczyć. Godne polecenia!
"Symfonia C++ Standard" Grębosza - też fajna książka, przystępna i ma dużo ciekawostek.
"Thinking in C++" Eckela - to już dla osób bardzo ambitnych, bardzo ciężka w czytaniu, ale chyba jedna z najbardziej profesjonalnych i szczegółowych.
"Thinking in Java" - siostrzana książka o języku Java, w przeciwieństwie do wyżej wymienionej zdecydowanie bardziej przystępna.
"Rusz głową - C#" - rewelacyjna książka na start dla języka C#, z humorem i masa przykładów uśmiech

Na teraz może tyle wystarczy lol

To chyba tyle, decyzja należy do Ciebie, życzę powodzenia ok
Jeśli masz więcej pytań to pisz, z chęcią odpowiem, jeśli będę wiedział uśmiech
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Skeni
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-02-2017 19:49
W zasadzie to bardziej dylemat niż problem. Mam komputer z Windowsem Vista Home Premium. To jest dość dobry komputer, ale system go strasznie obciąża, i źle z nim współpracuje. Razem z bratem rozważamy zmianę systemu, ale nie możemy się zdecydować czy kupić Windows 7 Home Premium, czy od razu wydać ponad 500 złotych i mieć już Windows 10 Home. Rozważaliśmy jeszcze instalację Linuxa, ale z racji, że jest to dość mało powszechny system to nie ma na niego aplikacji.
Nie wiem na co sie zdecydować. DORADZICIE?


~Skeni~

(c) by IcyJus, prezent na osiemnastkę (23.12.16)

Zapraszam na:
Blog z opowiadaniami
Moje Śpiewy
Podkłady instrumentalne
Wattpad "Detroit: w pogoni za tożsamością"
Edytowane przez Skeni dnia 08-02-2017 19:50
50002892 opowiastkapl.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-02-2017 20:27
Skeni, napisz, co to za komputer, jakie ma parametry itp.
Poza tym może wystarczy gruntownie wyczyścić Vistę, by zaczęła śmigać?
Która to wersja Visty? SP2?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-02-2017 13:35
Tym razem to nie ja mam problem, a koleżanka :3.
Została wyznaczona przez nauczycielkę do zrobienia animacji typu powstanie człowieka, świata, dlaczego cytryna jest kwaśna itd. Szuka jakiegoś programu, w którym mogłaby to zrobić, ale żeby był prosty. Myślałam o Windows Movie Marker, ale nie wiem, czy da się w nim wykonać coś takiego...
Zna ktoś jakieś programy, instrukcje, sposoby zrobienia takiego czegoś? Animacje nie mają być długie.
Edytowane przez Sophie dnia 10-02-2017 13:36
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~marcin1995
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-02-2017 01:01
Mam ciągłe migrenowe bóle spałbym dobami, mam specjalistycvzne leki jedyne coi mi pomaga to po tabletce silnej kawa, tabletka usypia jakieś rady? Ziółka dawno poszły w piernik.


Nigdy świadomie nie chcę obrazić lub urazić żadnej osoby, uwielbiam filmy oraz seriale, kreskówki wszelkiego gatunku.
Prowadzę dwa blogi linki poniżej na które z chęcią zapraszam i mile widziana tak miła myśl jak i negatywne strofowanieuśmiech

Aktualizacja z 2019r :D mam nadzieję że teraz będę poprawiał innym humory uśmiech

http://hitetkit.blogspot.com/
57661730 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-02-2017 13:08
Sophie napisał/a:
Tym razem to nie ja mam problem, a koleżanka :3.
Została wyznaczona przez nauczycielkę do zrobienia animacji typu powstanie człowieka, świata, dlaczego cytryna jest kwaśna itd. Szuka jakiegoś programu, w którym mogłaby to zrobić, ale żeby był prosty. Myślałam o Windows Movie Marker, ale nie wiem, czy da się w nim wykonać coś takiego...
Zna ktoś jakieś programy, instrukcje, sposoby zrobienia takiego czegoś? Animacje nie mają być długie.


Movie maker najlepszy chyba, jakieś obrazki poszukać i porobić fajne orzejścia między kadrami, powinno dać radę.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebujďż˝!
~Florian Infinity
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-02-2017 01:42
Co prawda minęły już czasy świetności Kaset VHS, jednakże mam kilka pytań związanych z tymi nośnikami
- czy to prawda, że każdą kasetę (zarówno nową czystą ze sklepu, z filmem zakupioną w sklepie lub wypożyczoną z wypożyczalni) można było wykorzystać ponownie, to znaczy że nagrać na niej drugi film kasując poprzedni, coś na wzór kaset do magnetofonu, czy może istniały kasety vhs jednorazówki, coś na wzór dzisiejszych płyt dvd+-r, których nijak nie wyczyścisz celem zapisania nowych informacji?
- słyszałem, że magnetowidy obecne w domach zapisywały filmy w jakości około 240 linii, niektóre modele w lepszej jakości, podczas gdy telewizja PAL wysyłała sygnał 650 linii. Czy oznacza to, że nagrany amatorsko na kasetę film nigdy nie był kopią jeden do jednego tego co wypuściła telewizja?
- czy przy użyciu domowego sprzętu dało się kopiować filmy? chodzi mi o to, że jak na przykład nagrałem na kasetę bajkę z telewizji, to czy mogłem domowym sprzętem sprawić aby ta bajka była na przykład na pięciu kasetach? a może należało na drugiej i kolejnych kasetach nagrać powtórkę bajki jeśli telewizja taką emitowała? dla porównania, współcześnie wystarczy raz zgrać sygnał dvb-t z anteny aby następnie utrwalić go na tylu nośnikach ile dusza zapragnie. Oczywiście wszystkie płyty wykorzystujemy na własny użytek!
- czy współcześnie zgrywany tunerem dvb-t film lub serial z telewizji jest kopią jeden do jednego tego co wypuściła telewizja czy ma "pogorszoną" jakość w stosunku do tego co widzieliśmy na ekranie telewizora? zakładamy, że strumień nie został poddany rekompresji po zgraniu.
- czy aby nagrać na kasetę vhs film z płyty dvd, wystarczyło podłączyć do magnetowidu odtwarzacz dvd przez złącze euro/cinch bądź kablem antenowym wykorzystując modulator rf, uruchomić odtwarzanie filmu w odtwarzaczu dvd a następnie nagrywanie w magnetowidzie? niestety, dziś nie mam jak sprawdzić w praktyce czy to działa, ponieważ nie dysponuję sprawnym magnetowidem.
Edytowane przez Florian Infinity dnia 12-02-2017 01:43
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-02-2017 11:22
Florian Infinity napisał/a:
Co prawda minęły już czasy świetności Kaset VHS, jednakże mam kilka pytań związanych z tymi nośnikami
- czy to prawda, że każdą kasetę (zarówno nową czystą ze sklepu, z filmem zakupioną w sklepie lub wypożyczoną z wypożyczalni) można było wykorzystać ponownie, to znaczy że nagrać na niej drugi film kasując poprzedni, coś na wzór kaset do magnetofonu, czy może istniały kasety vhs jednorazówki, coś na wzór dzisiejszych płyt dvd+-r, których nijak nie wyczyścisz celem zapisania nowych informacji?
- słyszałem, że magnetowidy obecne w domach zapisywały filmy w jakości około 240 linii, niektóre modele w lepszej jakości, podczas gdy telewizja PAL wysyłała sygnał 650 linii. Czy oznacza to, że nagrany amatorsko na kasetę film nigdy nie był kopią jeden do jednego tego co wypuściła telewizja?
- czy przy użyciu domowego sprzętu dało się kopiować filmy? chodzi mi o to, że jak na przykład nagrałem na kasetę bajkę z telewizji, to czy mogłem domowym sprzętem sprawić aby ta bajka była na przykład na pięciu kasetach? a może należało na drugiej i kolejnych kasetach nagrać powtórkę bajki jeśli telewizja taką emitowała? dla porównania, współcześnie wystarczy raz zgrać sygnał dvb-t z anteny aby następnie utrwalić go na tylu nośnikach ile dusza zapragnie. Oczywiście wszystkie płyty wykorzystujemy na własny użytek!
- czy współcześnie zgrywany tunerem dvb-t film lub serial z telewizji jest kopią jeden do jednego tego co wypuściła telewizja czy ma "pogorszoną" jakość w stosunku do tego co widzieliśmy na ekranie telewizora? zakładamy, że strumień nie został poddany rekompresji po zgraniu.
- czy aby nagrać na kasetę vhs film z płyty dvd, wystarczyło podłączyć do magnetowidu odtwarzacz dvd przez złącze euro/cinch bądź kablem antenowym wykorzystując modulator rf, uruchomić odtwarzanie filmu w odtwarzaczu dvd a następnie nagrywanie w magnetowidzie? niestety, dziś nie mam jak sprawdzić w praktyce czy to działa, ponieważ nie dysponuję sprawnym magnetowidem.


1. Można zapisać było wielorazowo, wystarczyło płytkę zakleić.
2. Nie, nie był.
3. Z magnetowidu można zgrać nawet na płytę DVD, istnieje taki sprzęt.
4. Chyba zbliżoną.
5. Nie, tak to nie działa. Magnetowid się ustawiało pod antenę.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Laeres
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-02-2017 13:30
Marcin, spróbuj okładów. Powinno pomóc.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
^PVTeam123
Administrator

avatar
Dodane dnia 12-02-2017 22:29
marcin919 napisał/a:
Mam ciągłe migrenowe bóle spałbym dobami, mam specjalistycvzne leki jedyne coi mi pomaga to po tabletce silnej kawa, tabletka usypia jakieś rady? Ziółka dawno poszły w piernik.

Na pewno do widzenia powiedzieć trzeba tej kawie. Polecam kilku razowe na dobę badanie ciśnienia. No i po drugie to zgłosić lekarzowi, że tabletka usypia i żeby zalecił coś innego, zapewne będzie zamiennik dla osób, które prowadzą samochód, albo robią coś innego co wymaga od nich energii i zakaz snu.


av credit dla Czarodziejki_Flory
-------------------------------------------------
[YouTube || Instagram || Facebook]
-------------------------------------------------
prywatne www.youtube.com/channel/UCOfL5nJmEvo_SdNI2ChPZKw Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-02-2017 08:38
marcin919 napisał/a:
Mam ciągłe migrenowe bóle spałbym dobami, mam specjalistycvzne leki jedyne coi mi pomaga to po tabletce silnej kawa, tabletka usypia jakieś rady? Ziółka dawno poszły w piernik.

To może być wszystko. Zbyt mała ilość wody, problemy ze wzrokiem, anemia, problemy z tarczycą, Hashimoto, albo reagujesz na ciśnienie i pogode, jak ja. Polecam wizytę u lekarza rodzinnego.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Florian Infinity
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-02-2017 21:03
W jednej z krzyżówek znalazłem dwa hasła, kture przykuły moją uwagę:
- ŁACIATA na pięć liter
- WALT, tworca bajek dla dzieci na szesc liter
Jakie to hasła?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Alex
Moderator

avatar
Dodane dnia 18-02-2017 21:17
Florian Infinity napisał/a:
W jednej z krzyżówek znalazłem dwa hasła, kture przykuły moją uwagę:
- ŁACIATA na pięć liter
- WALT, twórca bajek dla dzieci na sześć liter
Jakie to hasła?


To chyba najprostsze hasła. A więc KROWA ŁACIATA i WALT DISNEY.




(c) Krejzi moja złota serceserceserce
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Florian Infinity
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-02-2017 00:35
Kilkanaście lat temu sprzęty RTV i AGD obecne w naszych domach były trwalsze niż dzisiaj. Często było tak, że zanim zepsuł sie telewizor, monitor bądź odtwarzacz dvd, użytkownik najczęściej kupił do tego czasu nowszy sprzęt, natomiast stary traktował jako zapasowy bądź oddawał go znajomym, sprzedawał czy po prostu wyrzucał na przysłowiowy śmietnik.
Dzisiejsze urządzenia potrafią się zepsuć zaraz po upływie okresu gwarancji producenta. Czasami możemy zauważyć pewne znaki wskazujące na zbliżającą się śmierć sprzętu (np. trudnosci z odczytem płyt, samoczynne wyłączanie sie telewizora lub monitora, zacinanie sie filmów itp). Zdarza się jednak tak, że współczesny sprzęt natychmiast gaśnie, choć przed chwilą działał jak w pełni sprawny (np. dekoder dvb-t).
Nikt z nas nie chciałby aby monitor odsłużywszy okres gwarancji odmówił posłuszeństwa podczas pisania pracy magisterskiej czy nauki na jutrzejszy sprawdzian. Nie chcemy również aby wieczorny seans filmowy z rodziną został niespodziewanie przerwany padnięciem lasera w odtwarzaczu dvd lub zamilknięciem telewizora lcd/led mającego ze trzy-cztery lata.

Kiedy waszym zdaniem warto zainwestować w zapasowy sprzęt i na co zwracać uwagę aby zminimalizować ryzyko nagłej utraty sprzętu? Słyszałem, że jeśli w mieszkaniu jest wilgoć/grzyb, może to niekorzystnie wpływać na zapasowy sprzęt stojący w pudełkach a poza tym okres gwarancji producenta powoli mija mimo iż telewizor/dekoder/monitor jest nieużywany.
Edytowane przez Rosette dnia 19-02-2017 13:50
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-02-2017 11:52
Szukam kogoś, kto pomniejszyłby mi kilka gifów do forumowych rozmiarów 160x160, czy tam 158x159, bo one nie są idealne równe. Płacę w frankach szwajcarskich, kwiaty wysyłam pocztą. xD




"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-02-2017 12:12





Edytowane przez Speksi dnia 19-02-2017 12:13
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-02-2017 12:18
W zapasowy sprzęt w ogóle bym nie inwestował, jedyny wyjątek jest wtedy, gdy utrata czegoś byłaby zagrożeniem dla zdrowia lub byłby to sprzęt absolutnie niezbędny do pracy. Robienie sobie magazynu w mieszkaniu za dużego sensu nie ma.

Staraj się kupować sprzęt dobrej jakości i właściwie o niego dbaj, to wystarczy uśmiech
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~Florian Infinity
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-02-2017 12:19
Z pewnością słyszeliście w prasie informacje o przypadkowym dotknięciu wędziskiem do linii wysokiego napięcia, które niestety skończyło się śmiertelnie dla wędkarza. Podobno bambus, z którego został wykonany kij do wędki, przewodzi prąd elektryczny.
Zauważyłem, że koci kij przynależący do Czarnego Kota z bajki Miraculous Biedronka i Czarny Kot jest metalowy, a więc też przewodzi prąd elektryczny. Czy waszym zdaniem może dojść do tego, że Czarny Kiciuś zginie niechcący dotknąwszy swoją bronią linii wysokiego napięcia?


____
Wiem, że zamieszczamy w tym temacie posty dotyczące porad, ale mimo to zwracaj uwagę na któreś już z kolei emotki, które pojawiają się w twoich postach. Unikaj powtórzeń, a i "koci kij" czy "linie wysokiego napięcia" nie wymagają pisania z wielkiej litery.
//Rose

Edytowane przez Rosette dnia 27-02-2017 13:57
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ... bo ja pomocy potrzebuję!
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-02-2017 19:36
Jeżeli ktoś jest na tyle głupi, by bawić się metalowym kijem pod linia wysokiego napięcia to sam się prosi o nieszczęście.
Ale to bajka, więc wątpię, by zginął.

PS: Serio to pytanie nadaje się do kącika porad? kwaśny
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 88 z 100 << < 85 86 87 88 89 90 91 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:27:24 22.03.2024
W świecie 8 sezonu Winx, nie są potrzebne żadne używki, oni mają tam niezłą fazę i bez tego xD
~EmilyWinxClub0
16:26:02 22.03.2024
Co to za idiotyczny, może nawet trochę psychodeliczny komiks xD ludzie boją się dziwnych stukrotek, które ożywiły się bo Flora z Miele się przytuliły xD i po co tu Cosmix w ogóle
~EmilyWinxClub0
14:05:14 19.03.2024
Oczywiście z oczywistych powodów, ale po tym jak potraktowali i zniszczyli oryginalnego Winxa satysfakcja jest większa
~EmilyWinxClub0
14:03:23 19.03.2024
Miło widzieć jak Nickelodeon jest obecnie anulowany
^Flamli0
17:42:02 18.03.2024
Zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~February0
13:23:33 18.03.2024
Aż oczy odpoczywają jak patrzy się na taką okładkę!
~Misiekoslavsky0
12:50:31 16.03.2024
Nostalgicznie wygląda!
^Flamli1
12:14:21 16.03.2024
okładka nowego magazynu we włoszech
~EmilyWinxClub0
13:43:04 15.03.2024
I dlatego, że wszyscy nie cierpią kreski z 8 sezonu .. Do dziś nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby tak wybielić Florę, Laylę i Stellę
~EmilyWinxClub0
11:59:53 15.03.2024
Przynajmniej w komiksach Winx i Trix mogą nosić swoje kuse stroje jeszcze, tylko nie wiadomo w jakim czasie się to wszystko rozgrywa, więc pewnie jest to robione ze względu na reboot z akcją gdzieś na początku luźną
~EmilyWinxClub0
11:58:16 15.03.2024
Komiksy ze starą kreską są lepsze dla oka i może byłyby fajne gdyby miały więcej stron
^Flamli0
19:29:29 14.03.2024
Spróbuj wchodząc dokładnie tak: https://winxblogger.pl/
~Stellka0
18:45:17 14.03.2024
Zgłaszam problem techniczny. W przeglądarce mobilnej Safari nie wysyłają się wiadomości na SB smutny
^Flamli0
18:08:59 14.03.2024
zapraszamy na kolejny komiks ze "starą" grafiką po 8 sezonie :> KLIK
~Vixen0
5:32:49 14.03.2024
:p
~Vixen0
5:32:44 14.03.2024
Ale i tak nie mam punktów za tamty rok
~Vixen0
5:32:16 14.03.2024
XD kawa mnie nie budzi I źle widziało się na oczy
~Vixen0
5:31:42 14.03.2024
Dobra jednak dopiero za miesiąc ze
~Vixen0
5:31:04 14.03.2024
Wczoraj wybił mi kolejny rok na wb. Mogę prosić o punkty?
~Vixen0
19:35:19 13.03.2024
:pony:
~Vixen0
19:35:10 13.03.2024
WB życiem
*Lunaris0
16:45:44 13.03.2024
Prawie tak samo jak wtedy, gdy dowiedziałam się, że gen alpha tworzy swoje pierwsze memy
*Lunaris0
16:41:57 13.03.2024
ngl, poczułam się staro
*Lunaris0
16:41:48 13.03.2024
Jakim cudem 2015 był już 9 lat temu o.o
~February0
15:41:02 13.03.2024
Ej ja nie miałam na myśli nic negatywnego że to post sprzed 9 lat, strona żyje i ma się dobrze, chciałam ożywić shoutbox ;/
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.