Nowości
18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 2
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,045
 Najnowszy Użytkownik: ~NettaArt
Dzisiejsi Solenizanci
KaraQ
Lau
x_ooliwia

Różności
Gry
❧  Osu!  ☙

AutorOsu!
~Bananowa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-11-2012 14:29
Temat miał byc założony przez Carlę, ale nic nie znalazłam. ._.

Opis wzięty z polskiej strony Osu! (wiem, nie jestem oryginalna, ale i tak poprawiam polskie znaki oraz napisałam kursywą nie które z słów xd):

Osu! to świetna gra rytmiczna na komputery stacjonarne. Rozgrywka polega na odpowiednim wybijaniu odpowiednich punktów na tzw. beatmapie w rytmie muzyki. W tym celu używamy myszki bądź klawiatury.
Osu! to wspaniała zabawa. Uruchamiasz klienta gry i wyklikujesz rytm do wielu tysięcy specjalnie przygotowanych beatmap wielu - czasem znanych czasem nie - piosenek. W każdej chwili możesz także zagrać w Osu! z przyjaciółmi dzięki opcji Multiplayer.
Jeśli lubisz rywalizować, Osu! jest idealne dla Ciebie. Grając w gry rankingowe, pniesz się w rankingu ogólnoświatowym, zyskując sławę i chwałę!~
Osu! posiada ogromną ilość niesamowitych "smaczków", zagraj więc już teraz! Czeka na Ciebie półtora miliona graczy!


Graliście kiedyś w Osu!? Może chętnie byście zagrali?

Przykładowa gra:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QO7EU8IsVn4

P.S. Jak powstanie kiedyś dział z grami to proszę o przeniesienie. xd

EDIT:
Na życzenie Carli strona główna osu:
http://osu.ppy.sh/
xD


to ja macham do was z mojego jachtu

Edytowane przez Bananowa dnia 26-11-2012 17:05
32092165 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Osu!
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 04-11-2012 14:41
Grałam to przez jakiś czas. Raz z większym, raz z mniejszym zaangażowaniem. Teraz nie gram, chociaż dalej osu siedzi mi na pulpicie. Ah, pamiętam chwile kiedy po raz pierwszy wbiłam SS (na banalnej mapce, ale to nic xd). Podziwiam ludzi, którzy umieją bardzo dobrze w to grać. Ja jestem w tym całkowitym amatorem. Ale np. Carla dla mnie bossem. :cool:
Osu dobre jest na zimne wieczory jak się komuś żywcem nudzi. Ale w moim przypadku tak nie jest, bo ostatnio gram w coś całkiem innego.



Edytowane przez Flamli dnia 04-11-2012 14:43
19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Osu!
~Bananowa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-11-2012 14:44
Flamli napisał/a:
(...) Ale np. Carla dla mnie bossem. :cool:


Ta, Carla to doskonałość po prostu. :cool:

Ostatnio nawet Simsy mi się zgubiły przez mój bałagan tą świetną grę. Normalnie nie mogę się od niej odczepić! Jednak nadal nie potrafię w nią grać. >.<


to ja macham do was z mojego jachtu

Edytowane przez Cattie dnia 08-01-2015 21:43
32092165 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Osu!
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-11-2012 16:18
Osu! - jedyna gra, która z początku wywoływała u mnie frustrację, a w późniejszym czasie stała się jedną z lubianych przeze mnie form rozrywki. Jeden z niewielu powodów, dla którego nawiedzam komputer stacjonarny. Na samym początku byłam załamana, grałam, grałam i grałam i zwyczajnie mi nie szło. Napisałam Carli, że tego typu gry nie są dla mnie... Chyba jednak były, skoro później udało mi się przejść piosenkę Terry (najłatwiejszą, jaką miał mój Mistrz Osu!). (; Później... cóż, zaczęłam męczyć inne beatmapy. Stopniowo zaczęłam stawać się coraz lepsza - teraz moja trafność wynosi 85%; jęczę, kiedy przez "wpadkę" nie mogę mieć pierwszej w mojej karierze setki i nie wyrzuca mnie przy "Easy" tudzież "Normal". Z trudniejszymi mapkami próbowałam, choć to był koszmar - na chwilę obecną raczej sobie odpuszczę.

Niestety, na laptopie osu! mi nie działa, a komputer stacjonarny się zepsuł. Mam tymczasową przerwę od gry.

Carla Mistrzem Gry w Osu! :D




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3

Edytowane przez Reverienne dnia 04-11-2012 20:12
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Osu!
~Carla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-11-2012 19:38
Nie założyłam tematu, bo jak się chciałam do tego zabrać to mi wyleciało z głowy jak to wszystko ładnie napisać, potem zapomniałam, no i... sami rozumiecie ;n;

Bananowa_Dama napisał/a:
Ostatnio nawet Simsy mi się zgubiły przez mój bałagan tą świetna grę. Normalnie nie mogę się od niej odczepić! Jednak nadal nie potrafię w nią grać. >.<
Przecież to nie jest aż tak trudne :'D Wystarczą chęci.

Reverienne napisał/a:
Napisałam Carli, że tego typu gry nie są dla mnie... Chyba jednak były, skoro później udało mi się przejść piosenkę Terry (najłatwiejszą, jaką miał mój Mistrz Osu!). (;
Dla wszystkich którzy chcą zacząć grę: mowa tutaj o TEJ mapie .3.

Ano grywam w to codziennie, idzie mi tak w sumie... no, dobrze chyba xD. Lubię sobie pograć z innymi, ale mam tak wolne łączę. że szkoda gadać (co za tym idzie mapki wolno mi się ściągają).

Flamli napisał/a:
Ale np. Carla dla mnie bossem. :cool:

Reverienne napisał/a:
Carla Mistrzem Gry w Osu! :D

Bananowa_Dama napisał/a:
[quote]Flamli napisał/a:
Ta, Carla to doskonałość po prostu. :cool:

przewraca oczami No czy ja wiem... xD *rumieni się*
Ale przez mój poziom nikt nie chce ze mną grać ;n;

~~~~
Banan, jeśli mogłabyś - daj link do strony głównej osu, niektórzy mogą mieć wątpliwości czy trafili na dobrą (ja na początku miałam) XD.


stary magiczny dziad
Edytowane przez Cookie dnia 12-11-2012 18:03
http://twitter.com/crinuyi Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Osu!
~Smietanka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-11-2012 19:59
Airisa napisał/a:
Grałam w Osu!, jednakże zaprzestałam ze względu na zacinającą się od gry myszkę. Uważam, że jest to ciekawa gra, bardzo mi się podobała.


Ja także w to grałam i również z uwagi na psujące się ciągle myszki zaprzestałam. Pamiętam, że były czasy, kiedy ciągle grałam w Osu!, nabiłam jak najwięcej SS itd. Znalazłam jeszcze jedną wadę oprócz psucia się myszki - Osu! popsuło mi mój gust muzyczny [japońskie piosenki xD]. No i do tej pory nie nauczyłam się przechodzić hardów mellow.

Ale i tak polecam tę grę. serce



Edytowane przez Cattie dnia 04-03-2017 20:57
43215232 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Osu!
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-11-2012 12:51
Króliśku, króliśku, Felku i wafelku, UDAŁO MI SIĘ! Po raz pierwszy, odkąd gram w tę wymagającą grę, znaną jako osu!, udało mi się dostać SS! I pomyśleć, że wcześniej chwaliłam się, że zdawałam piosenki na D, C bądź B... *ociera łzę wzruszenia* Odnoszę wrażenie, iż nie jestem aż taką ofiarą losu, jak się tego spodziewałam.

Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.


Skoro ja przeszłam, to każdy przejdzie. (; Starczy tylko wybrać łatwą piosenkę i ćwiczyć. (I nie zrażać się - w "Esto es Africa" ciągle musiałam męczyć się z jedną setką.)




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Osu!
~Airisa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-11-2012 11:06
Um... Nie wiem, czy macie te mapki. Jednak pomyślałam, że mogłabym dać tu linki do winxowych mapek gdyby ktoś szukał, a nie mógł znaleźć.
01. Believix - http://osu.ppy.sh/s/27029
02. You are the one - http://osu.ppy.sh/s/47928
03. We're the winx - http://osu.ppy.sh/s/66797
04. Per Sempre - http://osu.ppy.sh/s/39073

Nie polecam pozycji 3 i 4, ze względu na to, iż ja je wykonałam.



fuan ni naru to ne namida wa shizen to afurete
nakiowareba tsukarete nemuri ni tsuite sou da yo
sonna yoru bakari kurikaeshite kawarazu ni
kyou mo mata iki kurushii asa ga kuru yo
(c)Soph

Edytowane przez Cattie dnia 08-01-2015 21:44
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Osu!
~Atelie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-06-2013 09:35
Ooo! No i jest temacik. OSU! Od jakiegoś czasu gram w tą jak zacną gierkę, pomysłów na to jest sporo. Gra bardzo barwna, rytmiczna i kojarzy mi się z anime, hehe. Ostatnio ściągnęłam nawet na tablet, tylko mam pewien problem z siecią, może ktoś pomoże? Piosenek ściągnąć nie mogę, a zarejestrować jest łatwo, jednak email nie wchodzi, bo coś puste. Dziwne, ale na ogół gra bardzo fajna. Często gram na Easy lub Normal. Hard to makabra. Jeśli macie pomysły proszę pisać, ja tyle w tej sprawie.



Pasja to miłość do rzeczy które, nawet w najmniejszej postaci dają nam wielką radość ~



zestaw by ChandSharma
Edytowane przez Cattie dnia 08-01-2015 21:48
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Osu!
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-04-2017 19:36
Pewnie, że gram w Osu! Fakt, jak dla mnie jest trudna, nawet bardzo, raz tylko wygrałam, z piosenką My Immortal. Gram od wczoraj, więc dopiero się uczę. Jak na razie, to mi się nawet spodobała. Na Hardzie to bym w ogóle nie dała rady. Żeby w końcu wygrać, musiałam siedzieć uparta na jednej piosence z 20 razy, żeby ją w końcu przejść. Gram jeszcze na najprostszym, ponieważ jestem nowicjuszką. Polecam tą grę osobom o silnych nerwach.



Tak, to znowu ja, jestem tu, aby zaktualizować <333. No więc, wiele czasu minęło i w ogóle, miałam swoje przerwy w grze i takie tam, ale powróciłam, właściwie już prawie rok temu (bo jakoś w wakacje) no i przyszłam tu, żeby pozachęcać.
Normalny tryb osu sobie odpuściłam, bo to nie dla mnie, jak ja wcale nie mam myszki nawet, a z moim zarąbistym touchpadem jestem w stanie robić tylko około jednogwiazdkowe mapki (to wciąż dużo jak na to xd). Aktualnie gram na CTB (Catch the Beat) i osu!mania. W tym pierwszym mogłabym powiedzieć, że jestem dosyć doświadczonym (hehe) graczem, mam 95 lv i około 5650 miejsce, które wciąż się zmienia (i to niekoniecznie na gorsze - wręcz przeciwnie!). Aktualnie trenuję przechodzenie czterogwiazdkowych mapek, co wciąż nie do końca mi idzie ;]], ale bądźmy dobrej myśli. Gra może się wydawać z początku nudna, ale po przyzwyczajeniu, pobraniu x mapek, najlepiej znalezieniu jakiegoś kompana (lub tzw. nubka - można stosować naprzemiennie) i celu w grze (moim jest bycie 1 w rankingu, huehue) gra robi się o wiele ciekawsza i aż zachęca do grania na coraz trudniejszych "poziomach". Czyli - polecam i zachęcam, grajcie i pobierajcie, zapraszajcie i wygrywajcie :cool:. Chętnie z kimś pogram o każdej porze dnia i nocy (nie no, żartuję).
Link do mojego profilu: KLIK.


av (c) Chand

Edytowane przez Akali dnia 04-04-2017 19:38
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Osu!
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-04-2017 23:02
W osu! gram od jakiegoś czasu, z tego, co wyliczyłam, są to jakieś trzy miesiące (czy też kilka dni ponad). Na początku nie mogłam przekonać się do tej gry, najprostsze mapki szły mi tak źle, że miałam ochotę się poddać. Jak dotąd przeszłam jakieś kilkaset mapek (a może nawet więcej, skoro niektóre po kilka razy) i jestem już nieco lepsza niż wcześniej. Gram jedynie na CTB, w innych trybach jestem dopiero początkująca - do tego stopnia, że wywala mnie z mapek po kilku sekundach. Uczę się grać na dwugwiazdkowych - a nawet ponad! - mapkach, nie idzie mi źle, choć uważam, że mogłoby być lepiej. Obecnie mam przerwę w grze, jednak myślę, że za jakiś czas do niej wrócę. Link do mojego profilu: KLIK.
Akali już zachęciła do gry, więc nie pozostaje mi nic innego, jak się do niej przyłączyć. ;) No i uważam, że osu! jest naprawdę ciekawe, podoba mi się to, że mapki są najróżniejsze i każdy może wybrać taką, jaka mu się podoba, a nawet zrobić swoją własną.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Osu!
~BloomkaBloomixizi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-02-2018 03:10
Uważam, że jest to świetna gra, która daje naprawdę dużo świetnych chwil oraz uczy zręczności. Pierwszy raz zagrałam w to u koleżanki, teraz gram prawie codziennie, polecam tę grę. :3
Edytowane przez Sophie dnia 04-02-2018 13:00
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:27:24 22.03.2024
W świecie 8 sezonu Winx, nie są potrzebne żadne używki, oni mają tam niezłą fazę i bez tego xD
~EmilyWinxClub0
16:26:02 22.03.2024
Co to za idiotyczny, może nawet trochę psychodeliczny komiks xD ludzie boją się dziwnych stukrotek, które ożywiły się bo Flora z Miele się przytuliły xD i po co tu Cosmix w ogóle
~EmilyWinxClub0
14:05:14 19.03.2024
Oczywiście z oczywistych powodów, ale po tym jak potraktowali i zniszczyli oryginalnego Winxa satysfakcja jest większa
~EmilyWinxClub0
14:03:23 19.03.2024
Miło widzieć jak Nickelodeon jest obecnie anulowany
^Flamli0
17:42:02 18.03.2024
Zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~February0
13:23:33 18.03.2024
Aż oczy odpoczywają jak patrzy się na taką okładkę!
~Misiekoslavsky0
12:50:31 16.03.2024
Nostalgicznie wygląda!
^Flamli1
12:14:21 16.03.2024
okładka nowego magazynu we włoszech
~EmilyWinxClub0
13:43:04 15.03.2024
I dlatego, że wszyscy nie cierpią kreski z 8 sezonu .. Do dziś nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby tak wybielić Florę, Laylę i Stellę
~EmilyWinxClub0
11:59:53 15.03.2024
Przynajmniej w komiksach Winx i Trix mogą nosić swoje kuse stroje jeszcze, tylko nie wiadomo w jakim czasie się to wszystko rozgrywa, więc pewnie jest to robione ze względu na reboot z akcją gdzieś na początku luźną
~EmilyWinxClub0
11:58:16 15.03.2024
Komiksy ze starą kreską są lepsze dla oka i może byłyby fajne gdyby miały więcej stron
^Flamli0
19:29:29 14.03.2024
Spróbuj wchodząc dokładnie tak: https://winxblogger.pl/
~Stellka0
18:45:17 14.03.2024
Zgłaszam problem techniczny. W przeglądarce mobilnej Safari nie wysyłają się wiadomości na SB smutny
^Flamli0
18:08:59 14.03.2024
zapraszamy na kolejny komiks ze "starą" grafiką po 8 sezonie :> KLIK
~Vixen0
5:32:49 14.03.2024
:p
~Vixen0
5:32:44 14.03.2024
Ale i tak nie mam punktów za tamty rok
~Vixen0
5:32:16 14.03.2024
XD kawa mnie nie budzi I źle widziało się na oczy
~Vixen0
5:31:42 14.03.2024
Dobra jednak dopiero za miesiąc ze
~Vixen0
5:31:04 14.03.2024
Wczoraj wybił mi kolejny rok na wb. Mogę prosić o punkty?
~Vixen0
19:35:19 13.03.2024
:pony:
~Vixen0
19:35:10 13.03.2024
WB życiem
*Lunaris0
16:45:44 13.03.2024
Prawie tak samo jak wtedy, gdy dowiedziałam się, że gen alpha tworzy swoje pierwsze memy
*Lunaris0
16:41:57 13.03.2024
ngl, poczułam się staro
*Lunaris0
16:41:48 13.03.2024
Jakim cudem 2015 był już 9 lat temu o.o
~February0
15:41:02 13.03.2024
Ej ja nie miałam na myśli nic negatywnego że to post sprzed 9 lat, strona żyje i ma się dobrze, chciałam ożywić shoutbox ;/
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.