Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,050
 Najnowszy Użytkownik: ~Betty
Dzisiejsi Solenizanci
julitka0148625

Różności
Gry
❧  Co sądzicie o grach z serii The Sims?  ☙

Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
AutorRE: Co sądzicie o grach z serii The Sims?
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-12-2012 20:41
Musze przyznać, że bardzo, bardzo dawno temu w to nie grałam, nad czym ubolewam. Nie mam teraz zbytnio na to czasu oraz chęci. Mam Sims 2 oraz jeden dodatek "Podróże"... mała kolekcja, a jednak cieszy. Niedługo mam zamiar zakupić sobie nowy dodatek i wznowić moje zainteresowanie tą grą.



(c) Flamla
Stary, dobry winx.
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co sądzicie o grach z serii The Sims?
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-01-2013 23:19
Ja grałam we wszystkie części ,mam teraz średniowiecze i dodatki do tego. Uważam, że ta gra jest fajowa i bardzo wciąga. Kiedyś zaczęłam grac o 15:00, a skończyłam o 20:00. Ha, a nawet nie zaczęłam trybu życia.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Sophie dnia 23-05-2013 16:26
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co sądzicie o grach z serii The Sims?
~Maliana
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-02-2013 19:01
Ja tam lubię Simsy, nie, że je kocham, i zrobię dla nich wszystko. O nie! Nie robią na mnie takiego wrażenia. Oto spis moich gier z The Sims. Dla ciekawych.
"The Sims 1"
- Podstawowa - grający koszmar. Bardzo mało opcji.
- Randka
- Wakacje
- Balanga
Wszystkie gry, które mam z jedynki, uważam za przeżytek. Trzeba mieć naprawdę wielki tupet, żeby kupić coś tak okropnego! Szczerze nie polecam tego, ale to Wasz wybór.
"The Sims 2"
- Podstawowa
- Podróże
- Czas wolny
- Osiedlowe życie
- Zwierzaki
- Nocne życie
- Cztery pory roku
- Moda z H&M (akcesoria)
Uważam, że ta seria jest o niebo lepsza od jedynki. Co prawda, wcale nie jest tak dużo opcji, ale nie narzekam.
"The Sims 3"
- Podstawowa
- Zwierzaki
- Cztery Pory Roku
- Pokolenia
- Nie z tego świata
- Zostań Gwiazdą
Ostatecznie jest to najlepsza seria z "The Sims", mimo że ma wysokie wymagania i lekko brzydką grafikę. Aha, i jest droga.



Zestaw by Ross.

Dziękuje.
Edytowane przez Cattie dnia 08-01-2015 22:21
http://simso.ubf.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co sądzicie o grach z serii The Sims?
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-02-2013 23:27
Winxowska napisał/a:
Wszystkie gry które mam z jedynki, uważam za przeżytek. Trzeba mieć naprawdę wielki tupet, żeby kupić coś tak okropnego! Szczerze nie polecam tego,ale to wasz wybór.


Tutaj się nie zgodzę, bo najwidoczniej jedyną osobą, która ma tupet jesteś właśnie Ty. Pierwsza część była przełomem w historii gier komputerowych, symulacji życia zwłaszcza. Jesteś sporo ode mnie młodsza, a gra została wydana w 2000 roku. Jesteś młodsza od samej gry, więc według mnie, nie masz prawa mowić, że te gry to "przeżytek". Ludzie cały czas wracają do tej serii, by wrócić do czasów, kiedy miało się ogromne, kwadratowe monitory, a mieć Simsy i dodatki do nich to było coś. Gra The Sims 1 otrzymała tytuł najlepiej sprzedającej się gry w historii (wikipedia). Okropne jest to, że oceniasz tak grę, której "nie znasz". Mi się z nią kojarzy dzieciństwo. Nie zrozumie mnie ktoś, kto uważa że Sims 2 jest lepsza. Nie poznasz tego uczucia, bo jesteś młodsza ode mnie.. Owszem. Jest dobra, też ją uwielbiam, ale jedynka była absolutnym hitem i to nad nią spędzałam dobre godziny, mimo, iż nie miała ona sensu(nie jest określone, do czego w tej grze dążymy). Więc uważam, że nie powinnaś się w tak surowy sposób wypowiadać n a temat tej gry. Ostatnio nawet widziałam, że ludzie wrzucają Lets Play'e z tej gry.
Zastanów sie czasami. Uraziłaś mnie.


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co sądzicie o grach z serii The Sims?
~Dzastin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-03-2013 15:13
Ja mam trójkę z dodatkiem Miejskie życie. Uwielbiam tę grę. Często w nią gram. Jak zacznę grać to już nic mnie nie odciągnie. Chcę zakupić jeszcze kilka dodatków. Jeżeli mi się uda to będzie fajnie, a jak nie to trudno.


Powracam po przerwie. Pamięta mnie ktoś?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co sądzicie o grach z serii The Sims?
~musa106
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-03-2013 15:49
Ja mam 2 i wszystkie dodatki, jak dla mnie 2 jest najlepsza przynajmniej narazie, w necie widziałam filmiki zapowiadające 4 jestem jej już ciekawa. W 3-ujce podoba mi się tylko to, że jak wychodzi się na miasto to nic się nie wczytuje. Lubię projektować luksusowe domy, choć nie bardzo mi to wychodzi. zdezorientowany



zestaw by ja uśmiech
Blog
Edytowane przez Cookie dnia 15-09-2013 10:19
mam 483..... pytać na pw Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co sądzicie o grach z serii The Sims?
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-04-2013 16:16
Ja grałam we wszystkie możliwe części Simsów i największym sentymentem darzę TS1. Mało w nim się dzieje, ale to moje Simsy z dzieciństwa. Najbardziej za to lubię grać w TS2, szczególnie cztery pory roku. Simsy 3 mi nie podchodzą. Ogólnie gry z tej serii są bardzo fajne, nieźle symulują życie, można sobie pograć dla relaksu i odprężenia. Uwielbiam budować i dekorować domy, wprost kocham. Kiedyś projektowałam w kreatorze też ubrania i biżuterię, ale już tego nie robię. Ogólnie polecam Simsy mruga.


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez Sophie dnia 23-05-2013 16:27
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co sądzicie o grach z serii The Sims?
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-06-2013 15:00
Ja mam tylko The Sims 3 podstawowe, ale z dodatkami z http://anubis360.blogspot.com/, i te moje simy jakoś wyglądają. Czasami nieoficjalne dodatki są lepsze od tych ze Store. Simsy to fajna gra, nawet bez dodatków, ale ostatnio przestałam w nią grać i zajęłam się ponownie Winx i czytaniem mang, więc czasu ubyło od ostatniej mojej gry w tą gierkę.



Edytowane przez Ailen dnia 23-06-2013 15:00
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co sądzicie o grach z serii The Sims?
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 23-06-2013 15:04
Mam wszystkie części do The Sims 3, ale sądzę, że niepotrzebnie wydawałam pieniądze. Gra szybko się nudzi i zazwyczaj kończy się u mnie budowaniem domu, a później to wszystko zostawiam. Zawsze gram z kodami, dlatego wydawało mi się, że to nic trudnego. Od pewnego czasu jednak gram normalnie i naprawdę trudno jest zdobyć umiejętności Sima. Koleżanki śmieją się ze mnie, że zawsze robię mężczyzną "krzaczaste" brwi. Phi, w takich im ładnie XD.


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co sądzicie o grach z serii The Sims?
~Julietta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-07-2013 20:24
Uwielbiam The Sims! Jest to jedna z moich ulubionych gier. Osobiście mam Wszystkie trzy części. Ale bez dodatków. Więc jak się domyślasz, Gra w Simsy bez dodatków, jest odrobinę nudna. Ale i tak kocham w to grać :].


Moja "grafika".
Moje rysunki.
Mój ask.
Mój blog
''Problem to nie problem. Problemem jest twoje podejście do problemu'''. ~ Kapitan Jack Sparrow <3.
Av by Reb *-* <33.
Edytowane przez Cookie dnia 15-09-2013 10:19
49881408 http://winxforeverclub.blog.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co sądzicie o grach z serii The Sims?
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 26-10-2013 15:32
Zgadzam się z Juliettą. Gra bez dodatków jest nieco nudna. Nie ma w niej nic ciekawego. Muszę przyznać, iż najlepszymi dodatkami są:
- Zwierzaki
- Po zmorku
- Cztery pory roku
- Kariera
Bez innych się obejdzie, jednak według mnie bez tych czterech gra naprawdę staje się nudna. Nie da się robić z Simami nic ciekawego. Jeżeli naprawdę lubicie tą gierkę to polecam kupić te cztery. Inne też są fajne, jednak te uważam, za takie "kluczowe" :D.


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co sądzicie o grach z serii The Sims?
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-11-2013 23:39
Pamiętam, jak byłam mała i oglądałam, jak moja starsza siostra grała w The Sims 1. Mogłyśmy tak spędzać dobrych parę godzin. W pierwszą część nie grałam, za jej czasów robiłam za widza. Moja osobista przygoda z Simsami zaczęła się od drugiej części. Grywałam w nią razem z koleżanką, aż pewnego dnia kupiłam swój własny komplet - The Sims 2 Historie: ze świata zwierząt, z życia wzięte oraz z bezludnej wyspy. Parę lat temu spędzałam przy nich mnóstwo czasu. Czasem jeszcze wracam do dwójki, ale wolę trójkę. Szczerze powiedziawszy, gdy zacznę grać, to ciężko mi się oderwać. Mam 5 dodatków do The Sims 3 : Zwierzaki, Nie z tego świata, Po zmroku, Rajska wyspa, Cztery pory roku. Grałam również w Karierę i Wymarzone podróże. Oczywiście, muszę się zgodzić z poprzedniczkami, że gra bez dodatków na dłuższą metę staje się nudna. W Simsach grafika z części na część staje się coraz lepsza i gracz dostaje coraz więcej możliwości. Bardzo podobają mi się w tej grze stroje oraz fryzury. Domy wybieram z gotowców, ale meblowanie sprawia mi frajdę. Niestety, często gęsto do gry używam kodów, co mi ją tak naprawdę psuje. Miewam również takie chwile, gdy żałuję kupna Simsów i dodatków, ale z drugiej strony jestem zadowolona, że nie muszę grać z piratów. No i oczywiście z niecierpliwością czekam na czwórkę.

Edit: Na święta moja kolekcja wzbogaciła się o dwa dodatki, a mianowicie o Skok w przyszłość i Studenckie życie. Obecnie jestem jeszcze na etapie poznawania ich, ale już jestem nimi zachwycona. Także, gdyby ktoś zastanawiał się nad kupnem jakiegoś dodatku, to z czystym sumieniem mogę owe polecić. Wprowadzają one wiele możliwości, nowe ubrania, fryzury i oczywiście przedmioty. W Studenckim życiu przenosimy się na studia, a to oznacza nowe otoczenie. Natomiast w Skoku w przyszłość, jak sama nazwa wskazuje, "skaczemy" w przyszłość. Dodatkowo możliwe są trzy rodzaje przyszłości : dystopia, normalna oraz utopia. Będąc w Empiku zobaczyłam również otoczenie do TS3 o nazwie Dolina Smoków, a z racji, że w dzieciństwie napatrzyłam się na te piękne stworzenia, gdy moja siostra grała w różne gry, oglądała filmy i rysowała, to nie mogłam się powstrzymać od kupienia tego. Było to pierwsze otoczenie jakie kupiłam i myślę, że ostatnie. Racja, jest to o połowę tańsze niż dodatek (biorąc pod uwagę nowy dodatek, ale w normalnej wersji, nie limitowanej), jednak zawiodłam się. Miasto ma swój klimat, ale jak dla mnie jest trochę ponure i po prostu do mnie nie przemawia. Moi Simowie mieszkali w nim bodajże 3 dni, a następnie ich przeprowadziłam. Jeśli chodzi o same smoki, to spodziewałam się czegoś więcej. Niestety, nie ma z nimi za wiele interakcji. Nie wiem, jak wygląda Złota edycja z czarnym smokiem, ale do podstawowej mam mieszane uczucia. Inaczej sobie to wyobrażałam, ale zawsze mogło być gorzej.
Tak w ogóle to co sądzicie o TS4? Oglądaliście trailer? A może ktoś się już skusił i kupił przedpremierowo?


av (c) Rossattiee
AzC

Edytowane przez Chatta dnia 01-01-2014 02:28
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co sądzicie o grach z serii The Sims?
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-01-2014 20:16
Hmm..... Mam "The Sims 3", dobra gra na zabicie czasu. Ale może się znudzić. Kiedy przyjeżdża kuzynka koniecznie chce zagrać. A ja nie mogę zdradzić, że tam można robić dzieci XD. Bardzo mnie ciągnęło do Simsów kiedy zobaczyłam, że moja starsza koleżanka gra. W końcu doczekałam się własnej gry. Gra fajna, ale może się znudzić.


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
Edytowane przez Sophie dnia 04-01-2014 20:49
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co sądzicie o grach z serii The Sims?
~Kukus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-04-2014 20:18
Osobiście jestem uzależniona od nich. Grałam w 1, 2, a teraz gram w 3. Mam aktualnie 9 dodatków i akcesoria. Najbardziej lubię 3 ze wszystkich. Można bez przeszkód poruszać się po mieście i to jest plus i nie ma tych głupkowatych filmików co w 2... :d


Instagram | YouTube
http://szkicownikcookie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co sądzicie o grach z serii The Sims?
~bloomka028
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-04-2014 20:33
Pamiętam jak dużo czasu spędzałam na grach The Sims 2 i The Sims 3, ale potem się oderwałam od nich mimo, że to wcale łatwe nie było, bo trudno było się od niej oderwać. W The Sims 2 miałam jedynie podstawę, ale powiem szczerze, że wcale bez dodatków nie jest nudna, nawet powiedziałabym, że jest po prostu trochę lepsza od samej podstawy The Sims 3 i z kilkoma dodatkami. Jako, że druga część głównie odgrywała się w domu Sima, to zdecydowanie więcej grałam w trójkę, bo miała więcej wolności i przy okazji można było iść tam, gdzie się chcę. Dodatki miałam tylko do trzeciej części, mi. Wymarzone Podróże, Kariera, Po zmroku, Pokolenia, Zwierzaki, Zostań Gwiazdą. Bardzo podobał mi się tylko jeden dodatek, a mianowicie Wymarzone podróże, bo można było wykonywać bardzo świetne zadania, a przy okazji badać różne labirynty. Ale ze względu powtarzanych przy niej zadań oraz po prostu nudy, przestałam w nią po prostu grać. Jest świetna, ale po jakimś czasie po prostu zalewa nudą i siermięgą, a atmosferę gry niszczą kody, bo w ten sposób właśnie większość graczy się od niej uzależniło, nawet ja, bo może jakby ich w ogóle nie było, to Simsy nie byłyby takie fajne. Ogólnie sądzę, że ta gra już nie jest popularna jak dziś, z powodu drogich przedmiotów i dodatków.
Jeżeli napisałam coś niezbyt poprawnie to przepraszam.
Edytowane przez ChandSharma dnia 17-04-2014 20:52
Po co GG skoro WB lepsze? ;o Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co sądzicie o grach z serii The Sims?
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-04-2014 20:47
Przyznam, że nie rozumiem fenomenu gry. Gra w życie, z tym że fikcyjne. Kiedyś trochę grałem w nie pamiętam już jaką wersje. Mówiąc "trochę" mam na myśli minuty, więcej nie wytrzymałem. Gra mnie po prostu nudzi, no nie pojmuję, jak można nieustannie w to grać. Mimo wszystko widzę, że cieszy się (hehe niegrzeczny Simy się cieszą) dużą popularnością. Patrząc na to, że dodatków jest więcej niż ja mam gier na kompie, to faktycznie ludzie muszą ją lubić. No i jest obecnie w rankingu top 10 gier (3 cześć mam na myśli).
Edytowane przez ChandSharma dnia 17-04-2014 20:54
51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co sądzicie o grach z serii The Sims?
~Martus_k
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-04-2014 21:57
Simsy są ze mną już bardzo długo. Dowiedziałam się od wujka dziewczyny jej siostry o grze. Strasznie mi się spodobała i namówiłam rodziców, żeby mi ją kupili. Pamiętam, że "The Sims 2 Double Deluxe" dostałam na gwiazdkę i wtedy to kosztowało ok. 100zł, potem na urodziny dostałam dwa dodatki. A po jakimś czasie dostałam na urodziny "The Sims 3" z dodatkiem, bo akurat jak miałam urodziny to była promocja :D. Tyle czasu mi zajmowała gra, że potrafiłam przesiedzieć cały dzień (od rana do późnego wieczoru). To było coś niesamowitego! Na obecną chwilę, zbytnio nie mam czasu poświęcić Simsom czasu, ponieważ obowiązki typu szkoła (;/), prowadzenie brata na treningi i te całe dojazdy, i powroty do domu autobusem (totalna katorga, ale prawko za rok to będzie luksus szeroki uśmiech), a jeszcze laptop wrócił mi z naprawy, więc wszystko musiałam usuwać smutny. Dlatego na razie wstrzymam się chyba z grą do premiery "The Sims 4". Nie wiem, czy wiecie, ale "The Sims" to nie była gra, a program dla architektów i projektantów wnętrz, by sprawdzić funkcjonalność i wygląd parcel, a ludzie byli tylko dodatkiem, aż zaczęli uważać to za grę i "The Sims" przyniosła EA wielkie dochody uśmiech.
Edytowane przez Sophie dnia 27-07-2014 20:25
2252306 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co sądzicie o grach z serii The Sims?
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-07-2014 20:23
Żadnej gry nie instalowałam i odinstalowywałam tyle razy. Gdy usunę ją z laptopa, po paru dniach zaczyna mi jej brakować. Gdy jest, wściekam się, że zajmuje mi miejsce. Pogram parę dni, znudzi mi się i usuwam ją z dysku. Po dwóch dniach zaczynam myśleć o tym, co bym robiła w Simsach. Czysta masakra.

W Simsy grałam już od pierwszej części, choć mało z niej pamiętam. Miałam wtedy jakąś wadliwą wersję ściągniętą, nie było kursora, ledwo udawało mi się grać. Jedyne Simsy, które płynnie chodziły na starym komputerze rodziców.

Potem była dwójka, tym razem już na laptopie. Z trudem uruchomiona, miałam tylko podstawkę, więc zbyt dużo powiedzieć nie mogę. Często grałam w tą część u koleżanki, pamiętam, jak się cieszyła z tego dodatku ze studiami (za którym ja nie przepadam, bo uważam go za nudny). Wkurza mnie ilość loadingów, ale zawsze mi się podobało wsiadanie do taksówki ^. Twarze Simsów są całkiem przyjemne, łatwo ustawiało się odrębne rysy twarzy.
Część, przy której trwałam uparcie, i co? Dziś ściągnęłam tą całą darmową kolekcję, zobaczyłam grafikę, brak koni (tak, możecie się śmiać), niemożliwość ustawienia butów i mamę, która przyszła z zakupionym "Skokiem w przyszłość". Pobieranie trwało trzy godziny, odinstalowywanie jedną minutę.

"The Sims 3" - część, która raz powraca do mych łask, a raz wylatuje do kosmosu. Jako jedyną mam ją razem z dodatkami w oryginale. Uwielbiam tą grafikę, wodę, konie i otwartą przestrzeń. Twarze Simsów to katastrofa i trzeba się napocić przy rysach twarzy, ale co tam. Przynajmniej ciuchy facetów się poprawiły, bo w 2 wyglądali przez nie jak żebracy z ulicy. Ważne, że mam rozwinięte cechy, aspiracje, kolekcjonowanie i kreator stylu. Nie zacina się tak jak 2, choć jeśli chodzi o zablokowanie postaci, to rekordy bije (kod na przywracanie już znam na pamięć...). No i kocham budować domy (ZAWSZE muszę mieć basen, kolumny i balkony. I wypasione schody). Lubię też podpalać parki XD. Dodatek "Podróże" trochę nudny, bo zwiedza się tylko jakieś grobowce (w których muszę sobie jabłko wyczarowywać, bo by mi Sim z głodu padł), choć miejsca są rozwinięte.

Co do 4 to wiem jedno - na pewno ich nie kupię. Cena wzięta z kosmosu. Nie dosyć, że twarze Simsów wyglądają jak pulpety, to jeszcze baseny mi zakosili mellow. I założę się o te biedne, pokrzywdzone baseny, że małe dzieci pojawią się w dodatku "Pokolenia", skoro w podstawie ich nie ma (żeby tylko spiralne schody zostawili...).

Tym razem zainstaluję 3 i choćbym nie grała z miesiąc, to i tak ich nie usunę. 240 GB dysku wolnego, więc co się będę oszczędzać? xD


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co sądzicie o grach z serii The Sims?
~klaria400
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-07-2014 18:40
Ja mam dwójkę, jest świetna. Z dodatków mam Nocne życie, Zwierzaki, Czas wolny, Osiedlowe życie, Cztery pory roku, Podróże, Impreza, Święta i chyba jeszcze coś. Ogólnie fajna, ale ma jeszcze drobne niedoróbki.



credit dla Lunaris
#TeamFlora
~La vita è un letto di rose , che sporgono di fra le punte.~

" Dobre czyny są jak gwiazdy, które rozjaśniają ciemne niebo"
No. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co sądzicie o grach z serii The Sims?
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-08-2014 15:43
Tak jak Hitomi, mam podstawową grę The Sims 3. W zasadzie to mam jeden dodatek, Skok w przyszłość, ale wcale nie chce mi się zainstalować. W tą grę gra się świetnie, bez dodatków też jest fajnie. Choć nie aż tak bardzo. Podobno czwartego września wychodzi czwórka, być może sobie ją kupię, a na obecną chwilę Simsy to jedna z gier, które trafiają do mojej ulubionej dziesiątki.


as mitski once said: ***** ***

Edytowane przez YouStee dnia 05-08-2014 18:45
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
^Flamli0
21:43:22 16.04.2024
~kolec 257 16:19:42 16.04.2024 Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze
dobrze, że wytłumaczyłeś mi zasady poprawnej pisowni :]
~EmilyWinxClub0
18:40:09 16.04.2024
Przygotujcie się na to że reboot Winxa będzie totalnym pomieszaniem oryginalnego Winxa ze wszystkich sezonów, World of Winx oraz Fate.. aż głowa boli co oni nawyprawiali z tą marką
~EmilyWinxClub0
18:26:05 16.04.2024
W nowym komiksie stroje dziennie z 1/2 sezonu, na okładce Sirenix z 5 sezonu, w komiksie Sirenix z 8 sezonu w starej kresce, też bez zmiany koloru włosów i Selkie. Oni już stracili kontrole xd
~kolec 2570
16:19:42 16.04.2024
Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze.
~Vixen0
11:30:05 14.04.2024
Miałam ten magazyn placze
~Vixen0
11:29:48 14.04.2024
Ale nostalgia mi się włączyła
~Vixen0
11:29:40 14.04.2024
~Vixen0
10:29:25 14.04.2024
Same mocy. Powinno być samej
~Vixen0
10:28:55 14.04.2024
~Vixen0
10:28:50 14.04.2024
Ktoś tu zjadł literę
~Vixen0
20:06:25 13.04.2024
Zawsze można zamówić z zagranicy, ale to nie to samo bo nie każdy zna Włoski :>
~Vixen0
20:05:58 13.04.2024
Wielka szkoda że magazyny padły
^Flamli0
17:50:21 13.04.2024
~Vixen 14:06:57 13.04.2024 Wq to jeszcze komiksy w Polsce żyją ?
oj nie, od paru lat już nie ma
~Vixen0
14:08:44 13.04.2024
Najbardziej wspominam czasy Believixa
~Vixen0
14:08:01 13.04.2024
Ale ten czas leci :cry:
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.