Nowości
06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,049
 Najnowszy Użytkownik: ~ThunderousTiger
Dzisiejsi Solenizanci
gilo2004
najta450
Oren_czatka
Sophie
Xayah

Odcinki
Sezon 5
❧  Odcinek 5x06 - Moc Harmonix  ☙

Strona 1 z 2 1 2 >
AutorOdcinek 5x06 - Moc Harmonix
~Miki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-10-2012 13:06

Faragonda wysyła Winx na zawody w Graynor. Wszystkie najlepsze czarodziejki z magicznego wymiaru rywalizują o dar Pradawnego Ducha Natury. Muszą znaleźć stworzenie z tęczową grzywą. Winx dzieli się na 2 zespoły. Podczas poszukiwań Tecna Musa i Stella zostają zaatakowane przez Trix. Pozostałe dziewczyny zdążają przybyć zanim Trix zniszczyły pokonaną trojkę. Bloom ratuje konia, który okazuje się poszukiwanym stworzeniem. Dziewczęta wygrywają zawody i wracają do Alfei. Decydują się otworzyć Księgę, która oznajmia im, że aby zdobyć moc Sirenix muszą ukończyć zadanie przed końcem pierwszego cyklu księżyca albo stracą swe moce na zawsze. Muszą odnaleźć trzy klejnoty: pewności siebie, empatii i odwagi. Flora, Tecna i Musa szukają Mieniących Muszel w tym czasie Bloom, Layla i Stella wyruszają do oceanów Andros, aby odnaleźć pierwszy klejnot. Wykorzystują do tego nowo nabytej mocy Harmonix, którą dostały od Księgi

| OGLĄDAJ ODCINEK | ZOBACZ KADRY |
POPRZEDNI ODCINEK || NASTĘPNY ODCINEK



▲pal▲

Edytowane przez Nami dnia 19-08-2020 22:30
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 5x06 - The Power Of Harmonix - ENG
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 07-10-2012 20:57
Nie rozumiem. I już? Tak szybko znalazły tą istotę? To się kupy nie trzyma. Wiadomo, że od razu nie pokaże się, że to ta postać.
Do tego walka z Trix minęła zbyt szybko, wszystko takie szybkie... Bezsensowne. I tak szybko zdobyły nową moc.
Nie wiem jak Wam, ale jak dla mnie to ten odcinek był bez sensu.


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 5x06 - The Power Of Harmonix - ENG
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-10-2012 17:21
Odcinek dla mnie świetny! Fajne efekty jak przełączy się na 3D. Szkoda tylko, że tej transformacji nie wrzucili do kolejnego odcinka, aby dało się zobaczyć każdą z Winx. Jednak inaczej nie zachowaliby reguły.
Sezon 3 - Layla jako pierwsza zdobywa Enchantix - odcinek 6.
Sezon 4 - zdobycie Believixu - też odcinek 6.
Sezon 5 - Harmonix - też 6 odcinek.
Edytowane przez Cattie dnia 28-09-2015 11:06
pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 5x06 - The Power Of Harmonix - ENG
~Harry
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-10-2012 17:34
Hehe, nie zorientowałem się o tych szóstkach. Poza tym zgadzam się z każdą z Was, bo odcinek fajny, jednak dzieje się za szybko. Podobało mi się to, że nie wszystkie Winx się przemieniły razem.
Edytowane przez Cattie dnia 28-09-2015 11:10
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 5x06 - The Power Of Harmonix - ENG
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 08-10-2012 18:30
Musiałam oglądać ten odcinek 2 razy za nim zrozumiałam o co w nim chodzi mellow. Jak już wspominałam, 5 seria stała się bardzo ciekawym sezonem, ale nie raz akcja za szybko się dzieje i można się pogubić (przynajmniej u mnie tak jest xd). Za dużo chcieli zrobić jak na jeden odcinek. Z tego co zrozumiałam to Harmonix tak jakby zdobyły podczas otwierania tej książki. Otrzymały te rozgwiazdy (czy co tam jest), a w tych była zawarta moc Harmonixu (jeżeli dobrze rozumiem). A konkurs był tylko potrzebny do otworzenia książki, więc reasumując, Winxówny nie zdobyły transformacji dzięki konkursowi, ale otworzeniu książki. A więc teraz czarodziejki będą szybciej poruszać się pod wodą a ich zaklęcia będą silniejsze. W sumie to dobry był z tym pomysł, bo zanim zdobędą Sirenix troche się jeszcze podzieje, a z Believixem pod wodą by długo nie zajechały niegrzeczny.
Idąc dalej - Roy. To jest straszne, że po śmierci Nabu wprowadzili jakiegoś nieznajomego pływaka, który się zakocha w Aishy. Nie lepiej było zainterweniować w kwestii Nabu? Przecież wiadomym jest, że ma dużo fanek, a Roy (tak myślę) wzbudzi tylko wiele buntu (np. ze strony mnie). Niech już będzie jak się pojawił, ale błagam, niech Aisha nie zapomni o Nabu.
Co do tego tęczowego zwiarzaka - konia. Czułam się jakbym oglądała jakiś odcinek z Barbie, a nie Winxa mellow. Jeszcze brakowało żeby tęcza się pokazała xd.
Eh, rozpisałam się. Podsumowując, odcinek może wydawać się za szybki, ale mi tam się podoba niegrzeczny.



Edytowane przez Cookie dnia 12-11-2012 17:56
19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 5x06 - The Power Of Harmonix - ENG
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-10-2012 19:15
Do konia to ja nic nie mam. Może chcieli tak dużo upakować w tym odcinku, bo szukanie księgi trwało aż 2. To było powoli monotonne.
Edytowane przez Cookie dnia 12-11-2012 17:56
pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 5x06 - The Power Of Harmonix - Napisy pl
~ariela_
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-10-2012 15:30
Fajny był ten konik z tęczową grzywą. Ale jak zwykle Winx udało się wygrać, nie mogło być inaczej. No i pojawił się tajemniczy Roy, mam nadzieję, że Nabu się obudzi i ten blondasek nie będzie ostatecznie z Laylą.
P.S - Harmonix jest prześliczny. Szczególnie podoba mi się przemiana Bloom i Layli. Pierwszy raz od dawna dali Bloom jakiś porządny ciuch :D.




(av) by Cz_Flora
Edytowane przez Cookie dnia 04-11-2012 19:31
26203950 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 5x06 - The Power Of Harmonix - Napisy pl
~Qba016
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-10-2012 16:23
Jak dla mnie akcja w tym odcinku wcale nie posuwała się za szybko.
Uważam, ze tempo było odpowiednie. Ponadto bardzo podoba mi się jak dzielona jest akcja serii między odcinki. Przez umieszczanie na końcu epizodu znaczącej sytuacji, która rozwiązuje się w kolejnym odcinku sprawia, że cały sezon staje się bardziej wciągający.
Uważam, że Wyzwanie w Graynor (Nie nazwałbym tego zawodami ani konkursem...) jednak nie było tak złym pomysłem jak myśleliśmy na początku. Winx zdobyły moc Harmonixu dzięki swoim "Instruktorom" jakich otrzymały od Księgi Sirenix, co na pewno jest lepszym rozwiązaniem niż wygranie mocy w konkursie uśmiech.

Nadal uważam, że to najlepsza seria do tej pory mruga .


Avatar (c) Velivea
Moje rysunki:http://qba016.deviantart.com/gallery/
Edytowane przez Cookie dnia 04-11-2012 19:33
http://qba016.deviantart.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 5x06 - The Power Of Harmonix - Napisy pl
~DarleenEnchanted
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-10-2012 17:04
Racja, wszystko dzieje się zbyt szybko, to jak streszczenie dwóch odcinków. Może Nick przyzwyczaił się do "szybkiej akcji" w Winxie przez te odcinki specjalne? W końcu na poprzednie dwa sezony załatwiono jedynie dubbing, Nie re-animowano ich na nowo ani nic. Znając życie, to gdyby firma Rainbow dawniej zrobiła tego typu odcinek, to akcja byłaby pewnie dłuższa i zajmowałaby dwa odcinki.



Edytowane przez Cattie dnia 28-09-2015 11:11
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 5x06 - The Power Of Harmonix - Napisy pl
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-10-2012 01:45
Mile zaskoczyło mnie wyzwanie Graynor - zauważcie: wyzwanie, nie zaś "konkurs, w którym Winx zdobędą nową moc". Mierzi mnie jedynie fakt, iż każda szkoła miała po trzy reprezentantki, Alfea - aż sześć. Czyżby to nie była jawna niesprawiedliwość? Z początku miałam złudną nadzieję, że Bloom, Layla i Flora zostaną "wyłączone" z akcji i będą kibicować reszcie, jednakże przeliczyłam się. A szkoda, bo dla mnie żadną frajdą czy wyzwaniem byłoby uczestnictwo w po prostu ustawionym konkursie. Alfea tak czy inaczej miała większe szanse na wygraną - nie trzeba było oglądać całego odcinka, by to stwierdzić. Nawet jeśli nie było maksymalnych składów reprezentacji, Faragonda mogłaby skontaktować się z innymi szkołami i albo wziąć o połowę mniej zawodniczek, albo przekonać innych dyrektorów, by wybrali dla siebie o połowę więcej. Aż "Czara Ognia" przychodzi na myśl. Ach, Karkarow i Madame Maxime oburzeni faktem, iż Hogwart "dostał" dodatkowego reprentanta... ^^ Mierzi mnie jeszcze koń/jednorożec/to to białe, parzystokopytne i z tęczową grzywą. O ile cały odcinek był na poziomie "neutralnym", to owe zwierzę zostało wyjęte rodem z bajki dla sześcioletnich dziewczynek. Wątek Diaspro i Sky'a zaczyna autentycznie nużyć - wiadomo, kto wygra serce księcia, to już nie jest żadna nowość. Chociaż... gdyby ostatecznie "Pan Niebo" rzucił Bloom, wreszcie przestałoby być aż tak cukierkowo. No, ale główna bohaterka nie może być nieszczęśliwa - pomarzyć sobie można. Roy jest okropny - jeżeli zacznie podrywać Laylę, gorąco zacznę kibicować, by ta dała mu w twarz. Po prostu. Wszyscy wolą Nabu, ona również, więc nie ma co liczyć na jakiekolwiek uczucia. I lepiej niech nie liczy. W Harmonixie Stella trochę za żółta, czasami muszelka na czole Layli wygląda dziwnie, jednakże całość wygląda ślicznie. Tylko ponawiam czyjeś (bodajże Smietanki) pytanie: "Czy nie będzie im za trudno pływać z tymi trenami?". No, ale moda musi być, wiadomo. ^^

Poza tym, Musa ma przekomiczną minę tutaj. Tecna zaś olśniewa tutaj. I oczywiście wiwatująca Stella, Flora z krzakiem i Zdziwione Trio znane jako SteMusTec. Jestem zachwycona i biorę się za pobieranie kadrów. ^^




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3

Edytowane przez Cookie dnia 12-11-2012 17:56
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 5x06 - The Power Of Harmonix - Napisy pl
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 11-10-2012 17:24
Nie powiem, że odcinek mi się spodobał. Ale również nie mogę powiedzieć, że nie. Jedyna opcja jaka mi pozostała to taka, iż stwierdzam, że odcinek był całkiem okey. Cieszę się, że Tecna zaczyna coś działać, już drugi odcinek pod rząd coś się z nią dzieje. Tak jak wcześniej inni wspominali, że Tecna została odsunięta na boczny tor. Zgadzam się. Może w końcu producenci to zauważyli i zaczynają działać?
Jedyne co mnie ciekawi jest to, że Tecna w którymś z odcinków (nie pamiętam, w którym) wspomniała coś o swojej planecie. Może ta seria stanie się przełomem i w końcu będzie coś o czarodziejce technologii? Z tego co pamiętam w magazynie był raz komiks, że nasza bohaterka zamieniła się w robota, tak jak w odcinku "The Sirenix book". Nie wiem czy nie wzięli tego właśnie z komiksu, czy po prostu tego nie wymyślili.
Kolejne pytanie: "Dlaczego Musa nie nosi cały czas słuchawek?". Trochę to dziwne, normalnie jak chodzi po Alfey to nie ma słuchawek, a gdy idzie na jakiś ważny konkurs zakłada. Haha... to mnie bardzo rozśmieszyło.
Odpowiadając na pytanie Reverienne. Winx z tymi trenami wyglądają bosko! Bez nich pewnie nie byłoby takiego efektu, dlatego uważam, że te treny w sam raz pasują to Sirenixu/Harmonixu.
Daphne została zamieniona w ducha przez Sirenix? A nie przez 3 prastare wiedźmy? Przecież o tym była mowa w "Tajemnicy zaginionego królestwa". Hm... dziwne.


(c) Flama

Edytowane przez Cookie dnia 31-12-2012 10:53
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 5x06 - The Power Of Harmonix - Napisy pl
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-10-2012 13:07
Yeah! Layla dała pocisk dla Roy'a. Tak trzymać!
Odcinek bardzo fajny jak prawie wszystkie odcinki tego sezonu, nie licząc tego o Lilo, który się kupy nie trzyma.
Fajny koń, haha. :hahahaha:
Harmonix jest cudowny i jest u mnie prawie na równi z Enchantixem.



(c) Flamla
Stary, dobry winx.

Edytowane przez Cattie dnia 28-09-2015 11:11
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 5x06 - The Power Of Harmonix - Napisy pl
~Laura
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-10-2012 16:53
Fajnie, że znów pojawiła się Diaspro (buahahaha, Sky stracił pamięć i nareszcie będzie mój!). Co do tej miny Musy uważam, że jest boska :hahahaha:. Nie bardzo jestem zadowolona z tego, że w tym odcinku tylko 3 czarodziejki przemieniły się w Harmonixie. Mnie też gnębi fakt, że szkoły miały po trzy reprezentantki, a Winx było sześć.
WSKRZEŚCIE NABU!!!! Ten cały Roy nie jest taki najgorszy, ale Nabu i Layla tak ślicznie do siebie pasowali... Właściwie to ogólnie Nabu był lepszy, fajniejszy, przystojniejszy i jeszcze parę innych epitetów.


[img]https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTzUJA5_QW60fmYdNYE7XK3z3lx6GfySYPXY9Eq2B8Y-EHSACpH5A[/img]
Friends Forever
Edytowane przez Cattie dnia 28-09-2015 11:12
117 349 36 iiii tam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 5x06 - The Power Of Harmonix
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-11-2012 19:14
Odcinek wspaniały. Bloom wygląda świetnie w tym stroju Harmonix szeroki uśmiech.
Nie podoba mi się powrót Diaspro. to może oznaczać kłopoty. Ona pewnie zrobi wszystko by wmówić Sky'owi, że są razem.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum

Edytowane przez Cookie dnia 15-11-2012 20:37
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 5x06 - Moc Harmonix
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-12-2012 09:58
Ten koń jest good. Mi się podoba, tak bardzo chciałabym go mieć. Jest taki... sweetaśny xD. No, ale trochę się dziwie, tak o znalazły konia i tyle. Dobra, takie coś mi się nawet podoba xD. Nie mam zamiaru się czepiać, bo mi to wisi szczerze. Kiedyś musiały go znaleźć.



Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 25-12-2012 10:40
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 5x06 - Moc Harmonix
~Velivea
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-12-2012 00:53
No, co do odcinka, to Crystal była bardzo nietaktowna przyprowadzając Diaspro. No, ale z drugiej strony, skąd mogła wiedzieć, że to była narzeczona Sky'a? Księżniczka Limphei chciała pomóc, ale nie za bardzo jej wyszło. Co do Diaspro, to faktycznie, jej wątek zaczyna nużyć. Ale szczere congratulations, że po tylu porażkach nadal się nie poddaje. Zupełnie jak Trix.
Ja już kurde nie rozumiem. Przecież podobno nikt i nic nie może odebrać czarodziejkom mocy, a teraz Faragonda mówi, że mogą ją utracić, jeśli nie zdobędą Sirenixu. Dość mam tego pomieszania z poplątaniem. A może trzy prastare wiedźmy były tak potężne, że ich klątwa tak właśnie działa? Trudno powiedzieć, ale słabe być nie mogły, skoro zniszczyły Domino i pokonały Daphne.
Nie podoba mi się to, że naszych Winx jest sześć, a pozostałych czarodziejek po trzy. To niesprawiedliwe. Już od początku wiadomo, kto ma największe szanse na wygraną. Mogli każdej drużynie dać po sześć zawodniczek, bo jakoś nie wyobrażam sobie, żeby zawęzić grono naszych czarodziejek.
Przecież to było wiadome, że stworzenie tęczowej opończy nie będzie tak łatwe do namierzenia i może się ukrywać. Bardziej prawdopodobny do tej roli będzie niepozorny koń, niż jelonek, który łatwo daje się namierzyć.
Wcale mi nie przeszkadzał ten jednorożec. Ja tam lubię bajkowe stworzenia. Narzekacie, że dziecinny, a sami oglądacie kreskówkę dla dzieci. Weźcie na ogar trochę.
Bloom w marynarskim stroju wygląda brzydko. Uważam, że takie ubranie nie pasuje po prostu do jej wieku. Nie podoba mi się. Za to Stella pięknie się prezentuje.
Roy wcale nie ma takiego złego głosu. Mnie się podoba. Nie wiem co wy chcecie (czytałam o utyskiwaniach na jego beznadziejny, waszym zdaniem, dubbing). Jako potencjalny adorator Layli nie wypada wcale tak źle. Nasza czarodziejka długo nie może być sama. No, nie ukrywam, że Nabu zyskał moją sympatię, a Roya nie znam, ale fajnie będzie, jeśli ten chłopak się nią zaopiekuje. Zawsze może być przecież jej przyjacielem.
Piosenka Harmonix jest dobrze zaśpiewana i dość rytmiczna. No, ale ja i tak nie przepadam za piosenkami z kreskówek.
Odcinek faktycznie trochę zbyt szybko posuwa się do przodu. Ale z drugiej strony, ile mogły szukać tej księgi? Trochę nie zrozumiałam dlaczego Winx się rozdzieliły. Pewnie dlatego, żeby Tecna mogła dokładnie namierzyć lokalizację.
Powiem wam, że wątek z tym konkursem, a raczej wyzwaniem, nie był wcale zły. Winx musiały udowodnić swoją dobroć, by zyskać klucz do otwarcia księgi, a nowe moce uzyskały od swoich opiekunek. Mogło być gorzej, a tak, to jest dobrze.



Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 31-12-2012 16:26
Prywatne Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 5x06 - Moc Harmonix
użytkownik usunięty
Dodane dnia 04-01-2013 15:21
Super, fajnie! Nowe moce, nowe ciuchy to moja bajka! Podoba mi się ich nowa przemiana. Wszystkie wyglądają rewelacyjnie! Szkatułki są bomba! Małe strażniczki też. Mam nadzieję, że kolejne odcinki będą jeszcze lepsze!



Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 04-01-2013 16:32
AutorRE: Odcinek 5x06 - Moc Harmonix
~Vivian
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-03-2013 16:47
Ten koń był naprawdę piękny, a co do odcinka to za łatwo zdobyły Harmonix, ale przyznam, że jest nawet ładniejszy od Sirenix'u. To się trochę za szybko potoczyło. W tym odcinku zobaczyliśmy tylko Laylę, Bloom i Stellę w transformacji Harmonix. Trochę słaby odcinek, ale transformacja boska. Lubię Enchantix i Harmonix.
Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 14-04-2013 11:00
47473110 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 5x06 - Moc Harmonix
~Julietta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-08-2013 11:57
Genialny odcinek! Strasznie mi się spodobał! To stworzenie tęczowej opończy było pięęękne! Wręcz cudne! Podobało mi się, jak Winx go poszukiwały. No i wreszcie zdobyły Harmonix! Po raz pierwszy stwierdzam, że wszystkim czarodziejkom jest w nim ładnie! Odcinek jeden z moich ulubionych!

Przyznam szczerze, iż zadziwiające. W Twojej wypowiedzi nie było ani jednego przecinka. Nie wydaje Ci się to nieco dziwne ;3?


Moja "grafika".
Moje rysunki.
Mój ask.
Mój blog
''Problem to nie problem. Problemem jest twoje podejście do problemu'''. ~ Kapitan Jack Sparrow <3.
Av by Reb *-* <33.
Edytowane przez Victoria dnia 03-04-2015 20:27
49881408 http://winxforeverclub.blog.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 5x06 - Moc Harmonix
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-09-2013 15:16
Musiałam oglądać ten odcinek 2 razy za nim zrozumiałam o co w nim chodzi mellow. Jak już wspominałam, 5 seria stała się bardzo ciekawym sezonem, ale nie raz akcja za szybko się dzieje i można się pogubić (przynajmniej u mnie tak jest xd). Za dużo chcieli zrobić jak na jeden odcinek.


Masz rację, Flam. Czasami to się połapać nie mogę, co gdzie i jak Winxówny robią. Za szybko, za szybko. Można się strasznie pogubić.

Oglądając ten odcinek, strasznie się pogubiłam. Szybko znalazły to stworzenie (albo mi się wydaje, albo tak było), momentami wydaje mi się, że aż za szybko. Harmonix jest całkiem ładny i Winx fajnie w nim wyglądają, ale... Jak one go dokładnie zdobyły? Otworzyły książkę, czy co? Bo już sama nie wiem xD.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
18:40:09 16.04.2024
Przygotujcie się na to że reboot Winxa będzie totalnym pomieszaniem oryginalnego Winxa ze wszystkich sezonów, World of Winx oraz Fate.. aż głowa boli co oni nawyprawiali z tą marką
~EmilyWinxClub0
18:26:05 16.04.2024
W nowym komiksie stroje dziennie z 1/2 sezonu, na okładce Sirenix z 5 sezonu, w komiksie Sirenix z 8 sezonu w starej kresce, też bez zmiany koloru włosów i Selkie. Oni już stracili kontrole xd
~kolec 2570
16:19:42 16.04.2024
Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze.
~Vixen0
11:30:05 14.04.2024
Miałam ten magazyn placze
~Vixen0
11:29:48 14.04.2024
Ale nostalgia mi się włączyła
~Vixen0
11:29:40 14.04.2024
~Vixen0
10:29:25 14.04.2024
Same mocy. Powinno być samej
~Vixen0
10:28:55 14.04.2024
~Vixen0
10:28:50 14.04.2024
Ktoś tu zjadł literę
~Vixen0
20:06:25 13.04.2024
Zawsze można zamówić z zagranicy, ale to nie to samo bo nie każdy zna Włoski :>
~Vixen0
20:05:58 13.04.2024
Wielka szkoda że magazyny padły
^Flamli0
17:50:21 13.04.2024
~Vixen 14:06:57 13.04.2024 Wq to jeszcze komiksy w Polsce żyją ?
oj nie, od paru lat już nie ma
~Vixen0
14:08:44 13.04.2024
Najbardziej wspominam czasy Believixa
~Vixen0
14:08:01 13.04.2024
Ale ten czas leci :cry:
~Vixen0
14:07:37 13.04.2024
winx *
~Vixen0
14:07:27 13.04.2024
2014 rok dobre czasy, czasy zbierania komiksów z windą
~Vixen0
14:07:07 13.04.2024
Dawno nie zbieram:<
~Vixen0
14:06:57 13.04.2024
Wq to jeszcze komiksy w Polsce żyją ?
~Vixen0
14:06:45 13.04.2024
Fajnie byłoby jakby stara kreska w komiksach byłaby na zawsze
~Vixen0
14:06:10 13.04.2024
Ale mega
^Flamli0
11:50:16 13.04.2024
w środku komiks z transformacją sirenix z sezonu 8 w starej kresce rly KLIK
^Flamli1
11:48:38 13.04.2024
^Flamli0
11:48:28 13.04.2024
nowy numer magazynu we włoszech
^Flamli0
13:16:21 06.04.2024
zapraszam na nowy 24 stronnicowy komiks z transformacją Dreamix :> KLIK
~Vixen0
17:30:44 03.04.2024
Ale koreańskie zupki są lepsze
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.