Nowości
4.06.2026
❧ dodano nowe PNG'sy z Rebootu Winx Club: Magia Powraca

21.05.2026
❧ dodano komiks nr 255 - Czarownica czy czarodziejka?

27.03.2026
❧ dodano dodatek do magazynu nr 253 - 7 magicznych zapowiedzi (zamiast komiksu)

26.03.2026
❧ dodano kadry z odcinka 1x07 Winx Club: Magia Powraca

22.03.2026
❧ dodano dodatek do magazynu nr 252 - Nadchodzą nowe odcinki (zamiast komiksu)

17.03.2026
❧ dodano komiks nr 254 - Tajemnica Bloom

18.02.2026
❧ zaktualizowano okładki z włoskiego magazynu

30.01.2026
❧ naprawiono linki do oglądania i pobierania odcinków z 3 sezonu w wersji Nickelodeon

29.12.2025
❧ dodano kadry z odcinka 1x05 oraz 1x06 Winx Club: Magia Powraca

28.12.2025
❧ naprawiono link do oglądania i pobierania Winx on Ice z polskimi napisami

27.12.2025
❧ naprawiono linki do oglądania i pobierania odcinków z Filmów Specjalnych

23.12.2025
❧ naprawiono linki do oglądania i pobierania odcinków z PopPixie

9.12.2025
❧ dodano kadry z odcinka 1x04 Winx Club: Magia Powraca

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,159
 Najnowszy Użytkownik: ~Jaskowski2000


Archiwum
❧  Jak nie szkoła, to rodzina - jak rodzina mnie traktuje?  ☙

AutorJak nie szkoła, to rodzina - jak rodzina mnie traktuje?
~Misiekoslavsky
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-05-2026 21:08
Witam każdego, kto określiłby się mianem "mojego fana". Tutaj będzie kolejna prywata. Możliwe, iż trochę bym naskrobał przez to, ale mówi się, że jak jest ryzyko, to jest zabawa.
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

Nie zamierzam zbytnio kontynuować temat moich prywat, ale to, co u mnie jest, to niezła farsa zdezorientowany...
Oczywiście zachęcam do odpowiedzi albo słów wsparcia, byłbym nawet ucieszony na to :aniołek:.


Mój kanał na YouTube
Jestem jak cebula, a nie lubię cebularzy
Misiekoslavsky

Winxiarz od Lipca 2022

Edytowane przez Lunaris dnia 02-06-2026 10:07
Ja nawet nie załapałem się ;( Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak nie szkoła, to rodzina - jak rodzina mnie traktuje?
~Fineasz
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-05-2026 10:58
Ja już niestety nie mam rodziny i, co za tym idzie, nie ma komu mnie utrzymywać. Kiedyś, jak żyli moi rodzice, to nie musiałem się martwić o jedzenie. A obecnie trzeba czasem poprosić kogoś o bułeczkę z szyneczką.

Pamiętaj o przecinkach. Dodałam parę polskich znaków. ~Luna
Edytowane przez Lunaris dnia 29-05-2026 12:40
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak nie szkoła, to rodzina - jak rodzina mnie traktuje?
~Sivlanaya
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-05-2026 13:35
W takich sprawach to może powinieneś się skonsultować z kimś, kto mógłby ci pomóc, no nie wiem, np. z psychologiem? Zamiast pisać o tym na forum?


grafika od Lunaris - dziękuję!
Edytowane przez Lunaris dnia 02-06-2026 10:08
Czy ktoś tego jeszcze używa?? Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak nie szkoła, to rodzina - jak rodzina mnie traktuje?
~Fineasz
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-05-2026 14:24
Psycholog, a zwłaszcza taki na NFZ, nic nie pomoże.
Edytowane przez Lunaris dnia 02-06-2026 10:09
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak nie szkoła, to rodzina - jak rodzina mnie traktuje?
~Misiekoslavsky
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-05-2026 16:55
Sivlanaya napisał/a:
W takich sprawach to może powinieneś się skonsultować z kimś kto mógłby ci pomóc no nie wiem np. z psychologiem? zamiast pisać o tym na forum?

Nie wiem czy psycholog by mi coś w tym doradził, poza tym nie chciałbym również tracić hajs z powodu wizyty (wiem, brzmię jak skąpiec...).
Wiem że tym zapycham forum, no ale kto inny w necie mnie rozumie tak samo?


Mój kanał na YouTube
Jestem jak cebula, a nie lubię cebularzy
Misiekoslavsky

Winxiarz od Lipca 2022
Ja nawet nie załapałem się ;( Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak nie szkoła, to rodzina - jak rodzina mnie traktuje?
~AvisIce
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-06-2026 02:53
Rozumiem, że perspektywa otrzymania słów wsparcia od innych może być pocieszająca, ale zgadzam się z Sivlanayą, że konsultacja z psychologiem mogłaby dostarczyć Ci faktycznej pomocy, bo jakby nie patrzeć, to z założenia realne wsparcie. Piszesz, że zależy Ci na zrozumieniu i słowach wsparcia, nie ma w tym nic złego, ale nie jestem pewien, czy forum Winxbloggera jest miejscem, w którym takowe wsparcie otrzymasz. W kwestii wsparcia może warto byłoby rozważyć także faktyczną grupę wsparcia? Niestety nie ma zbyt dużo takich skierowanych dla młodzieży, ale jak chwilę poszukałem, to są co jakiś czas takie spotkania w Fundacji Praesterno w Lublinie, to chyba grupa zamknięta, więc trzeba do nich napisać na maila, zadzwonić lub wysłać SMS, żeby zapytać co i jak. Fajne w tym jest też to, że to nieodpłatne formy pomocy i mogą faktycznie coś zdziałać. Jeśli chodzi o same konsultacje z psychologiem, niestety faktycznie, często terminy potrafią być odległe. Chociaż w tym przypadku znowu jak poszukałem, to okazało się, że w województwie lubelskim są jedne z najkrótszych czasów oczekiwania na konsultację psychologiczną. Według strony "światprzychodni" Poradnia Psychologiczna w Kraśniku w al. Tysiąclecia 3b ma terminy nawet na za 1-2 dni, nie trzeba na nie też żadnego skierowania, wystarczy zadzwonić i umówić wizytę, no to na NFZ, bez płacenia. Rozumiem, jeśli nie takiej odpowiedzi oczekiwałeś, ale uważam, że konkretne działania to najlepsze, co możesz teraz zrobić. Współczuję Ci Twojej sytuacji i liczę na to, że któreś z form pomocy, o których tu napisałem, Ci się przydadzą.


Jestem młodszym bratem Reverienne, miło was poznać!
Edytowane przez Lunaris dnia 02-06-2026 10:19
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak nie szkoła, to rodzina - jak rodzina mnie traktuje?
~Misiekoslavsky
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-06-2026 07:02
Czaję, czaję.
Może uda się coś wymyślić co do tej sprawy, ale i tak - zależy mi by życia nie przerobiono na więzienie.
Sam nawet tutaj napisałem, że można by było ten temat usunąć, albo najwyżej zakończyć, bo wiadomo - prywaty są OK, ale ten przypadek raczej powinien być bardziej anonimowy.
Dzięki za jakieś rady, kto wie czy kiedyś z nich skorzystam...ok
Post Scriptum: Witam szanownego panicza :}} (chodzi o podpis)


Mój kanał na YouTube
Jestem jak cebula, a nie lubię cebularzy
Misiekoslavsky

Winxiarz od Lipca 2022
Ja nawet nie załapałem się ;( Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Jak nie szkoła, to rodzina - jak rodzina mnie traktuje?
~Lunaris
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-06-2026 10:28
Misiekoslavsky napisał/a:
Sam nawet tutaj napisałem, że można by było ten temat usunąć, albo najwyżej zakończyć, bo wiadomo - prywaty są OK, ale ten przypadek raczej powinien być bardziej anonimowy.


Przenoszę temat do Archiwum.



(c) ja

Opowiadanie I Miniaturki I Grafika I Drugie opowiadanie
Wattpad I dA | Fotografia | Tumblr
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Fineasz0
10:41:05 12.06.2026
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla Krzysia życzy florianek.
~Pieniazekk0
20:23:03 11.06.2026
Uważam to za fajny pomysł, lecz liczę się z tym, lub bardziej podejrzewam, że ograniczenia strony mogą na to nie pozwolić, oraz fakt, że byłaby to żmudna i czasochłonna robota
~Pieniazekk0
20:21:24 11.06.2026
O pamiętam, że jedną z rzeczy, którą napisałem w ankiecie była strefa gierek z winx uśmiech
~NettaArt0
12:47:14 11.06.2026
jakby kogoś naszła ochota na stare gierki internetowe z winx za czasów młodości, to na tej stronce można zagrać KLIK
~Fineasz0
17:52:08 10.06.2026
Mam jeszcze zdjęcie na którym jestem na lekcji bez butów
~Fineasz0
23:27:18 08.06.2026
W Finlandii chodzi się w skarpetkach po szkole i nikt z tego powodu nikogo nie wytyka palcami. A u nas w Polsce to i zdjęcie zrobią uczniowi który na lekcji nie ma butów
~Fineasz0
21:43:03 08.06.2026
Zanim umiescisz swój tekst w internecie dobrze jest abyś go opatentowała. Inaczej ktoś może przywłaszczyć go sobie i może być tak że nie dojdziesz swych praw
~Alyss0
21:00:14 08.06.2026
Spadam pisać - to niestety jedyna profesja, na której się znam, chociaż nie będę miała z tego dużo kasy.
~Alyss0
20:58:36 08.06.2026
Mojemu tacie powiedzieli to samo, ale jakoś żyje.
~Fineasz0
20:58:08 08.06.2026
Moje wyniki badań lekarskich wskazują że za jakiś czas trzeba się będzie wybrać na tamten świat
~Alyss0
20:57:18 08.06.2026
To nie wiem w jakiej formie jesteś, ale żyć trzeba, tylko tyle ci powiem.
~Alyss0
20:57:01 08.06.2026
Jakoś ci wszyscy z bliskiego wschodu, którzy mieszkają na osiedlu jakoś się utrzymują. Jak jadę na rolki na strefę ekonomiczną, to z tych zakładów wychodzi sam bliski wschód, parę Ukraińców i minimum polaków.
~Fineasz0
20:56:53 08.06.2026
Ja nie mogę wykonywać ciężkich prac fizycznych
~Alyss0
20:55:49 08.06.2026
Współczuję, moi jeszcze żyją i mają się dobrze, choć tata jest na lekach. Ale powiem, że gdyby miała wydarzyć się jakaś katastrofa, to spokojnie nie byłbyś w tym sam... Ale coś mi się wydaje, że znajdziesz pracę z swoim wykształceniem, tylko byłaby ciężka fizycznie.
~Fineasz0
20:54:07 08.06.2026
I tak w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształcenie m
~Fineasz0
20:51:05 08.06.2026
Dopóki żyli moi rodzice miałem za co żyć a teraz jest ciężko
~Fineasz0
20:50:36 08.06.2026
Ja nie mam szans aby trafić na studia bo rzuciłem szkołę przed maturą
~Alyss0
20:48:48 08.06.2026
A nawet, gdyby miałaby nas utrzymywać jedna osoba, to musiałaby być multimilionerem.
~Alyss0
20:47:56 08.06.2026
Chciałbyś. Ja po roku problemów psychicznych, dopiero wracam na nowy kierunek studiów i już nie wiem, co mam wybrać... Nie mówiąc już o pracy.
~Fineasz0
20:44:37 08.06.2026
Niech flama nas utrzymuje
~Fineasz0
20:44:28 08.06.2026
Ostatnio oglądałem oferty pracy i powiem tyle że nie chce mi się pracować.
~Alyss0
20:42:03 08.06.2026
Ale nie pytałam się o szczegóły, więc ci i tak nic ci nie odpowiem.
~Alyss0
20:41:31 08.06.2026
Chociaż jak sobie przypomnę, to na moim osiedlu mieszkał dzieciak, który skończył i był kolegom mojego brata, więc...
~Fineasz0
20:40:48 08.06.2026
Już nieraz chcieli mnie zamknąć za fałszywe alarmy
~Misiekoslavsky0
20:27:18 08.06.2026
Także no, groźny ze mnie dzik!;]]
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4