Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica


Archiwum
❧  Łakalalala Graficzy  ☙

Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
AutorRE: Łakalalala Graficzy
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-10-2015 18:56
Zestaw dla Chandy jest przecudowny. Po prostu takie wielkie "WOW, jak tyś to zrobiła". Jestem naprawdę pod wrażeniem. Bardzo spodobał mi się napis i brushe. Świetnie je dobrałaś. Tej pracy niczego nie brakuje, wszystko jest na swoim miejscu.
Sygnatura ze Stellą także wyszła Ci olśniewająco. Aż mi słów zabrakło. Podziwiam Cię, bo ja nie mogę takich małych formatów, dla mnie są takie... no po prostu za małe... Nie umiem nic na nich zrobić, dlatego wielki szacunek, że Ty tyle dałaś radę, bo ta praca jest oszałamiająca.
Avatary całkiem spoko, tylko jakoś coś mi w tej Stelli nie pasuje. Co ona ma na grzywce? To taki kadr, czy sama coś dodałaś?
Bloom wyszła Ci zdecydowanie najlepiej. Podobają mi się te boczne efekty. Wygląda to tak... profesjonalnie, a napis najlepszy ze wszystkich xdd. Pasuje do całej pracy i pod względem czcionki i samej treści, hahaha. Lubię Twoje poczucie humoru.
Życzę powodzenia i oby więcej takich prac.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Łakalalala Graficzy
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-10-2015 19:40
Weź Akala... Jesteś ZBYT utalentowana. Naucz mnie tak robić, bo moja grafa to gufno.
Zestaw dla Chand - OMGSJGSJGAJHSJASJASJAHJAHAJABBG *.* <orgazm oczu>. Podobają mi się kolory, tekstura, rozmieszczenie png'sów... Napis szczególnie. Nic wymyślnego a jednak to ślicznie ze sobą gra.
Zamówionko dla Czatinsy to wiesz - śliczny, fajne kolorki i taki kawai! serce Ciekawi mnie, jak Ty te błyski robisz... xDDD
Stella Bielevix jest fajna, jednak trochę mi tam pusto - nie wiem czemu, jeżeli mam być szczera. Ot, takie odczucie pustki.
Avatary z Tynixu... Akurat one mają niezbyt fajną jakość, ale wiesz... Kadry z neta to mają różną jakość. Kolory i efekty są delikatne, co jest też na plus! szeroki uśmiech
No i największy hit z Twoich zestawów - Blooma Tajnix! Zdecydowanie, najlepszy zestaw ever! Ja nie umiem tego robić, tak więc zazdroszczę!
Wszystko mi się podoba! Naucz mnie tak robić, ryly. xD

Życzę Ci weny i zapraszam do mnie. :3


#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Łakalalala Graficzy
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 03-10-2015 19:52
Akala ty czopku :<.
Pierwsze mleczne zestawy wywoływały u mnie takie "wow, coś nowego, tego jeszcze nie było", potem "kolejne dobre zestawy od akaly" i znowu "świetnie, świetnie"... Ale wiesz, trzeba się rozwijać :<. Nie wiem jak innym, ale mi się już te kolory znudziły, bo ileż można xD Tak naprawdę to teraz zestawy nie różnią się niczym więcej niż pngsami. Ale wiesz co... Cofam na chwilę to co powiedziałam xd Biorę ava z seksowną Tecną :D.
I nie, to nie są hejty, bo umiesz bardzo dobrze łączyć tekstury i dodawać odpowiednie napisy, ale chciałabym zobaczyć coś innego. Mam nadzieję, że się doczekam :>.



Edytowane przez Flamli dnia 03-10-2015 19:52
19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Łakalalala Graficzy
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-10-2015 17:55
Dziękuję za ocenę! Cieszę się, że komuś się podoba :>.
A teraz, za namową Flamy spróbowałam robić nie-mleczne zestawy, a raczej dwie dziwne-duże sygnaturki i zestawik dla Reb.
KLIK1 (i tak jest nadal trochę mlecznie)
KLIK2



av (c) Chand
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Łakalalala Graficzy
~Szime
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-10-2015 18:05
Pierwsza sygnaturka podoba mi się kolorystycznie. Nie jest zbyt jaskrawa, ładnie wygląda w stonowanej wersji. Użyte są fajne efekty i tekstury, jedynie całe wrażenie psuje kratka, bez niej byłoby dużo lepiej. Napis dopełnia całość i czcionki do siebie pasują.

Druga sygnaturka ma cudowną kolorystykę, ładny render i fajne tekstury. Nie pasuje mi tu niestety ten czerwono-czarny kolor z prawej strony. Mogłaś użyć takiej samej kolorystyki w całej sygnie.

Zestawik z Laylą jest genialny! Przepiękny render, fantastyczne tekstury i idealnie dobrane kolory. Napis jest idealnym uwieńczeniem całości. Jedynie avatar mógłby mieć większe przybliżenie na twarz, ale taki też jest ładny.

Życzę weny ok


DeviantArt || MyAnimeList || Grafika || Rysunki || OSU!
56852312 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Łakalalala Graficzy
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-10-2015 18:49
ZESTAW JEST BARDZO FUJ, NAPRAWDĘ.

Żartuję, ale to wiesz :D xd.
Zestaw mnie oszołomił, serio. Dawno nie widziałam tak dobrej winxowej grafy jeszcze w Twoim wykonaniu. Jedna z lepszych Twoich prac. Może kolor napisu bym jedynie zmieniła na jakiś bardziej wyrazisty, kontrastowy, ale to taki mały i nieistotny szczegół. Hm, Szime napisała Ci o przybliżeniu twarzy, ale Ty doskonale wiesz o tym, że ja nie lubię tych przybliżeń. Dobrze, że zrobiłaś tak, bo najzwyczajniej w świecie nie lubię takich prac. Tekstury fajnie się komponują. Mimo iż dodałaś tylko tekstury i png's to to wygląda naprawdę tak... napchane, ale dla mnie to na plus. No nic. Mega dobra praca. Dziękuję Ci za nią <33. Wenki całus <3!



Edytowane przez Rebecca dnia 04-10-2015 18:49
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Łakalalala Graficzy
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-10-2015 20:08
Akala, kochanie! Jak ja mogłabym ominąć Twój temat z grafiką?
Pierwsza sygnatura urzekła mnie. Tło jest po prostu boskie. Podobają mi się wszystko dodatki na nim. Png'sy również idealnie są dopasowane. Napis jak zawsze cudowny.
Druga sygnaturka także przypadła mi do gustu. Wszystko w nim jest boskie i nie wiem nawet co na ten temat miałabym napisać.
Zamówienie dla Reb: tło jak zwykle cudowne. Png's, kolorki oraz napis boskie. Me gusta!
Weny.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Łakalalala Graficzy
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-10-2015 20:21
Ja ci nie skomentowałam chyba jeszcze nigdy... nie wiem, dlaczego.
W pierwszej pracy zakochałam się w kolorkach. Są genialne. Aż mam ochotę zamówić u ciebie jakiś zestaw. Ogólnie, cała kompozycja udana, ale koloryzacja przebija wszystko. Druga też jest ładna, wszystko dopracowane i tak dalej, ale pierwsza wciąż góruje.
Zestaw dla Reb jest bardzo ładny. Podobają mi się wszystkie tekstury, efekty. Napis pasuje. Delikatna ramka dopełnia całość.
Weny!


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Łakalalala Graficzy
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 05-10-2015 14:45
Dobra, przydałoby się w końcu napisać komentarz, nie? xd No więc, zacznę od "początku" tematu...
Nie widać tam nic za bardzo, widzę, że linki Ci wygasły ale ten avatar coś w sobie ma. Szkoda, że sygnatury nie widać, bo może w dalekiej (bądź niedalekiej xd) przyszłości bym z chęcią go założyła. Ewentualnie podkradłabym sam avatar xd.
Dalej chyba nie ma avatara, za to jest bardzo ładna sygnatura z Bloom - chociaż brakuje mi w niej czegoś... może ramki? (Nie zwracaj na mnie uwagi, bo ja jestem maniaczką ramek i wszędzie muszę je wcisnąć, więc wiesz... xd)
Z prac z 12 września najbardziej podobają mi się zestawy z: Gesslercią, Laylą, Roxy i Stellą. Flora i Daphne niezbyt dobrze wyszły, podoba mi się u nich jedynie napis. No i widzę styl ramek, których ja często używam. Widzę, że teraz wszyscy lubią ich używać, bo są fajne xddddd.
Z 13 września podoba mi się jedynie zestaw z Arianą. Zestaw z Musą ma u mnie taką samą opinię, co prace z Florą i Daphne z poprzedniej dostawy.
Dostawa z 20 września wcale mi się nie podoba. Po prostu... nie przemawia do mnie. Jedynie napisy bardzo ładnie dobrałaś, za to plus. No i zakochałam się w ID dla Catt serce.
Co do zestawu dla mnie, to nic nie szkodzi. Warto było na niego czekać, dziękuję Ci bardzo! przytul Z dalszych zestawów spodobał mi się ten z Bloom (napis rozwala xd), no i avek z Tecną Tynix.
Zauważyłam, że tak jak ja masz swoje wzloty i upadki, co można zaobserwować, ale kreujesz swój styl. Widzę dużą poprawę u Ciebie i trzymaj tak dalej! Wenki serce.


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 05-10-2015 14:49
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Łakalalala Graficzy
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-10-2015 12:10
Dzisiaj będzie trochę dziwnie. Dwa zestawy z kadrów, Seksi Tecna, do której zrobienie zainspirowała mnie Flama, zaklepane dla Mayumsy. Winx Tynix - Tecna, Flora i Bloom i jeden trochę (bardzo) brzydki zestaw z Bloom Couture, taki zimowy troszkę, bo tak już Zima idzie hihi.













av (c) Chand

Edytowane przez Akali dnia 11-10-2015 12:11
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Łakalalala Graficzy
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-10-2015 17:11
Podoba mi się zestaw z Tecną. Przede wszystkim w oczy rzucił mi się różowy kolor, co wychodzi na plus, bo go lubię. Szara część kadru także mi się podoba. Koloryzacja i tekstury są w porządku. Rameczka również fajnie się prezentuje, a napis jest fajny, jednak nic nie przebije "get de london luk" :D.
Drugi zestaw już mi się tak bardzo nie podoba. Mam wrażenie, że kadry są rozmazane, zwłaszcza ten z Florą. Brushe ładne wyglądają, ale nie ratują pracy.
Ostatni zestaw jest świetny. Wszystko do siebie pasuje. Render, napis, tekstury - mega. Wydaje mi się, że to jedna z Twoich najlepszych prac.
Weny. :3


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?

Edytowane przez Cattie dnia 11-10-2015 18:37
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Łakalalala Graficzy
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-10-2015 10:05
Zestaw z Tecną: urzekłaś mnie nim. Miałaś bardzo fajny pomysł na niego. Wszystko mi się tutaj podoba, zwłaszcza napis xd.
Zestaw z Florą, Tecną i Bloom: bardzo dobre połączenie kadrów. Dodatki są bardzo fajne.
Zestaw z Bloom: zgodzę się z Catty, że to Twoja najlepsza praca. Wszystko tutaj jest idealnie zrobione. Taki cudowny zimowy zestaw. Me gusta!
Czekam na kolejne i życzę weny.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum

Edytowane przez Suzanne dnia 12-10-2015 14:55
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Łakalalala Graficzy
~x-Ritsu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-10-2015 15:29
Get de london luk
Zdecydowanie najśmieszniejszy zestaw, jaki kiedykolwiek zrobiłaś :D. Niezły pomysł, ten napis fajnie do wszystkiego pasuje, koloryzacja super, no i te te tekturki - oh, ah XDD. Podoba mi się ok.

Nie-mleczne zestawy z Bloom i Florą Believix
Co do zestawu z Bloom: Bosze, Akala! Zaskoczyłaś mnie nim. Wszystko jest tutaj idealne, wyszło tak genialnie, sam bym chciał takie zestawy robić. Koloryzacja mega, tekstury znakomicie dopasowane, PNG's również.
Tak, znam tą tajemnicę Blumy ;]].
Flora mniej mi się podoba, ale i tak nie ma źle. Nie przypadł mi do gustu czerwony kolor w tym zestawie, ale to twój wybór, trochę mi się gryzie, bo wygląda jakoś dziwacznie militarnie xd. Brush pasuje, no i ten pasek dodaje sygnie "to coś". Znakomitość!

Zestaw z Laylą Sirenix z 04-10
Jak dla mnie trochę za różowo, a zwieńczenie napisu białym kolorem nie było zbytnio dobrym pomysłem. Nie podoba mi się brush na włosach, po prostu jakoś sę tak dziwacznie gryzie z kręconymi, puszystymi włosami czarodziejki fal. Reszta idealnie dopasowana.

Zestaw z Seksi Tecną z 11-10
Wow! Bardzo mi się podoba. Zawsze lubiłem też te twoje poczucie humoru :D. Przeszkadza mi jednak ta różowa plama, która jakoś tak dziwacznie psuje efekt, jak się w nią wpatruję. Koloryzacja fajna, niezły pomysł z tym różowm, podoba mi się, chociaż za różem nie przepadam. Pięciokąty bardzo fajnie tworzą fakturę zestawu. Avek seksownie przycięty XDD.

Zestaw z Tecną, Florą i Bloom w Tynixie z tego samego dnia
To mi się już mniej podoba. Tecna głaszcze swoim łokciem Florę po tyle głowy... Jakość padła, a Florka ma pełno glitterów na twarzy, a w oryginale chyba tak nie było. Napis jest za to genialny. Koloryzacja taka sobie i brakuje ramełki.

Zestaw z Blumą z tego samego dnia
Zacnie, zacnie. Jeden z twoich lepszych zestawów. Uwielbiam jasne kolory. Fajny pomysł z tymi prostokątami, napis za to fatalnie ułożony, chyba bym go stanowczo inaczej dał. Super teksturki i tło jak najbardziej niezłe.




Strona | DeviantART | MyAnimeList


Edytowane przez x-Ritsu dnia 19-10-2015 15:31
pisz na gg http://xritsu.j.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Łakalalala Graficzy
~Mishaki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-11-2015 17:25
Pora na ocenkę!
Więc ocenię tylko poprzednią dostawę:
Tecna - Uuuu, puściutko tu trochę, ale pomysł miałaś fajny. Jakby się dodało po bokach coś to byłoby super!
Tecna, Flora, Blooma - Ależ tu jest nawalone! Zamiast Tecny pasowałaby Musa i by jakoś uszło i jeszcze napis.
Bloom - Cudo, cudo i jeszcze raz cudo! *.* Ten zestaw jest świetny, bardzo mi się podoba. Tak lekko i delikatnie, a napis i te Bloomy w prostokątach to wisienka na torcie. Świetne!

Czekam na kolejne prace oraz życzę weny.

PS: Jeszcze coś - czy przyjmujesz zamówienia?



Zestaw z Royem (c) Meredith (Dzięx <3)

#lubięRoxy#lubięDaphe#lubięRoya#nielubięNexa#xD

| MOJA GRAFIKA | MOJE OPOWIADANIE (WINXPOTTER) |
736373515141616266252628 http://miraculous.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Łakalalala Graficzy
~anulka_bloom
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-11-2015 18:03
Twoja grafika jest naprawdę świetna. Dobrze dobrane kolory, równowaga kompozycji i te kadry. Sexi Tecna - to spojrzenie, genialne ujęcie i podpis. Mode- najbardziej z tego zestawu podoba mnie się Avatar z Florką, jest przeuroczy. Blooma - Całość tworzy wspaniały zestaw. Taki cudo. Urzeka od samego początku. Zdecydowanie jest to mój faworyt całego kompletu. Po prostu oglądając mam wrażenie, że błyszczy idealne na Zimę. Ogółem powracając do całokształtu Twojej twórczości to masz smak i gust. W Twoich pracach widać sporo serca i zaangażowania. Urzekasz swoim doborowym zmysłem artystycznym serce.


anulka_bloom

http://anulkabloom.deviantart.com
http://anulkabloom.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Łakalalala Graficzy
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-11-2015 21:26
Hm. Urodzinowa grafika Twoja mnie powaliła, serio. Wszystko perfekcyjne. Ostatnia dostawa taka średnia, aczkolwiek ładna. W ostatnim zestawie z Bloom, napis jest słabo widoczny, no cóż... Ogólnie wszystko jest ładne i dobrze się komponuje. Ładne kolory. Tecna jest najlepsza <3. No jeden z najlepszych zestawów w Twoim wykonaniu :D. Pod względem oryginalności, naprawdę. Dobra robota. Akala, jesteś mega graficzka, dużo lepsza ode mnie, amsz swój niepowtarzalny styl, który wiesz, że uwielbiam! Pozdro :*.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Łakalalala Graficzy
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-01-2016 19:50
Ah, jak dawno nic nie było. Tak to już jest, mam lenia, zrobiłam coś, bo tak bardzo chciałam wyrazić siebie xd a tak naprawdę, to miałam wyrzuty sumienia, że ciągle oglądam animce, ok xd.
Dzisiaj jakieś trzy zestawy, z Butterflixem, nie wiem czemu, jakoś tak strasznie lubię z nim pracki robić.











Roxy dla Nory niegrzeczny.


av (c) Chand
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Łakalalala Graficzy
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 13-02-2016 22:02
Widzę, że chińskie znaczki są everywhere xD. W najnowszej dostawie stanowczo za dużo dodatków, przez co winxy się zlewają z tłem. Co innego jakby był jeszcze gdzieś z boku drugi png's, wtedy drugi wychodzi korzystnie, gdy jest bardziej zakryty. Tak to, więcej widzę tego tła, które jest ładne, owszem, ale według mnie powinno się koncertować bardziej na postaci, niż na tle. Na przykład tutaj już ci wyszło bardzo dobrze, bo wyraźnie widać Laylę, która nie gubi się pośród tła. Nie będę się znów czepiać o mleczne kolory, więc nie musisz się bać xD. Ogólnie coś rzadko ostatnio dajesz grafę, do roboty leniu mellow.


19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Łakalalala Graficzy
~Mishaki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-02-2016 17:11
Wow! Świetne zestawy! Jak tak patrzę to chyba wszystko dobrze. Czas na ocenę:
- Aisha: Bardzo fajna. Podobają mi się kolorki. Czcionka napisu akurat tu trochę nie pasuje, ale kolor jest ekstra! Png's nawet fajny. Cała praca nawet fajnie ci wyszła.
- Flora: Najpierw chińskie znaki - kolory zbyt wtapiają się w tło. Czcionka pasuje. Ogólnie kolory też i png's też. Chyba wszytko dobrze.
- Roxy: No i nareszcie ocena Roxy! Nora - zazdroszczę! Jest piękna i tu w znakach wszystko pasuje - czcionka i kolor! Pięknie ci wyszło! Skąd ty wytrzasnęłaś tak wspaniałego png'sa?! <3 Tło cudowne!

Czekam na kolejne prace i życzę weny!



Zestaw z Royem (c) Meredith (Dzięx <3)

#lubięRoxy#lubięDaphe#lubięRoya#nielubięNexa#xD

| MOJA GRAFIKA | MOJE OPOWIADANIE (WINXPOTTER) |
736373515141616266252628 http://miraculous.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Łakalalala Graficzy
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-03-2016 14:12
27.01
Zestawy z Laylą, Florą oraz Roxy bardzo mi się spodobały. Mają cudowną koloryzację, która od razu przyciąga mój wzrok i nie mogę przestać się wpatrywać w te prace. Dodatki są śliczne a napis bardzo pomysłowy. Z każdym kolejnym zestawem idzie Ci coraz lepiej. Nigdy nie będę tak dobra w grafice jak Ty.

Weny kochana!



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.