Nowości
18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,045
 Najnowszy Użytkownik: ~NettaArt
Dzisiejsi Solenizanci
LucyHeartfilia
Zara


Archiwum
❧  Grafika by Meredith  ☙

Strona 3 z 15 < 1 2 3 4 5 6 > >>
AutorRE: Grafika by Meredith
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-05-2015 13:46
Nie było mnie przez kilka dni, a tu już tyle nowych prac *-*. No to może zacznę od dostawy z 18-05-2015. Avatary są średnie. Kadry jakoś nie powalają, przypadłoby się też trochę mocniejszych kolorków. Najlepiej wyszedł Ci zdecydowanie numerek 3. Ma coś w sobie, co przyciąga wzrok. Zestaw z Florą nie przypadł mi do gustu. Jednak muszę Cię pochwalić za tekstury, bo widać, że eksperymentujesz. Nałożenie jej na czarodziejkę może nie było strzałem w 10, ale jest okey. Jak dla mnie trochę za ciemno, użyłabym jakieś koloryzacji. Napis mi się podoba. Gdyby praca była jaśniejsza, to bardzo ładnie by pasował. Zestaw z Bloom - WOW. Naprawdę widać postęp. Uważam, że wyszedł genialnie. Chyba najlepszy w historii Twojej grafiki XD. Sam w sobie PNG's jest ciekawy. Nigdy jeszcze takiego nie widziała, za to duży plus. Tło jest świetnie, dobrze pasuje do całej reszty. Najnowsza praca ze Stellą również mi się podoba. No, w końcu jest z tej samej "kolekcji". To chyba tyle ode mnie. Czekam na kolejne prace ^^.



Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 21-05-2015 14:13
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-05-2015 20:12
Tymczasowo wstawiam tylko Awatar do Stelli w wersji .png, bo wtedy Tinypic zaczął wariować.


A tak w ogóle to dziękuję za komentarze. Te napisy miały być takie proste.



Próba łączenia kadrów:



prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]

Edytowane przez Meredith dnia 22-05-2015 18:10
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-05-2015 12:41
Ta ostatnia kolekcja jest doprawdy ciekawa. Jednak wiadomo - jak to ja - muszę się do czegoś przyczepić, a mianowicie... Nie widzę Twojego wkładu w taki zestaw. Nie chcę Cię urazić - rzecz jasna. Jest ładne, ale za mało Twojego wkładu w to. Nałożyłaś tło, png's i napis z obrysem, ale nic poza tym. Również nie widzę koloryzacji, chyba że dałaś jakąś "lekką", niewidoczną, więc zwracam honor. Tło w tej kolekcji też ucierpiało na jakości. Nowy zestaw jest słaby. Masz większe możliwości. Napis nie, kadry też nie... Przejdźmy teraz do mowy końcowej i pochwał. Serio, podciągnęłaś się w grafice - mimo wszystko. Widzę, że się starasz i mega Ci to wychodzi (taaaa, teraz piszę mega, dziwne, prawda?), tylko ja Ci specjalnie wytykam błędy, byś w przyszłości osiągnęła efekt perfekcyjny! Pozdrawiam :>.



Teraz tak patrzę.

Tu jest mega dobra koloryzacja. Uwielbiam takie odcienie, bo sama takowe robię. Gdybyś zmniejszyła trochę krycie i usunęła te paski z boku, to byłoby mega, mega dobrze :D.



Edytowane przez Rebecca dnia 23-05-2015 12:41
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-05-2015 18:20
Zestaw z Laylą przypadł mi do gustu. Widzę, że kolejny z tej serii. No cóż, sam pomysł mi się podoba, całość też ładnie wygląda, jednak muszę się do czegoś przyczepić. A mianowicie do kolorów, bo brakuje mi tam czegoś. Wkład w pracę może i jest mały, ale ważne, że jakiś jest! Dodałabym coś jeszcze w tle, więcej brushy. Najnowszy zestaw powiem bez owijania w bawełnę nie spodobał mi się. Jakość kadrów bardzo ucierpiała, całość jest taka przytłaczająca. Jednak spodobał mi się ten 'większy' napis. Gdyby zestaw był trochę inaczej wykonany wyglądałoby to o niebo lepiej.

Na koniec dodam, że jak teraz patrzę na twoje wszystkie prace to naprawdę jesteś poziom wyżej. Porównując zestawy z poprzedniego tematu..no cóż, jestem pod wrażeniem. Życzę weny.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-05-2015 14:31
Dziękuję wam, za komentarze, dziewczyny. Przez kilka dni nie miałam Internetu, więc trochę się tego uzbierało.



















Niestety, musiałam sobie radzić z tym, co miałam na komputerze, więc efekty nie są powalające.


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]

Edytowane przez Meredith dnia 30-05-2015 11:55
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-05-2015 11:41
Podoba mi się nowa kolekcje. Niby taka prosta, a jednak przykuwa wzrok. Najpierw widziałam Twój zestaw na Twoim profilu (xd) i byłam pozytywnie zaskoczona. Jakość jest dobra, a napisy ujdą w tłoku. Jedyne co mnie dręczy, to kolory. Jakieś takie... nijakie. Szał na wzorek - bardzo dobrze :3. Wyróżnie tutaj Stellę, ponieważ wypadła najlepiej.

Reszta zestawów jest gorsza. Napisy nie pasują, podobnie jak kolory. Podsumowując - kolekcja dobra, reszta zła. Weny.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-05-2015 12:00
Najnowsza kolekcja zaskoczyła mnie, oczywiście pozytywnie. Jakość jest dobra, kadry też okey. Ten wzorek to był strzał w 10! Naprawdę go uwielbiam i większość prac z nim mi się podoba. Najlepiej moim zdaniem wyszła sygnaturka z Bloom i Stellą, Darcy już trochę gorzej wypadła. Ten czerwony i różowy zestaw jakoś nie przypadły mi do gustu. Prace straciły na jakości, napisy też nie koniecznie tam pasują. Jednak ostatni zestaw jest całkiem niezły! Podoba mi się pomysł, gdyby była lepsza kolorystyka to od razu inaczej by to wyglądało.

No to chyba tyle ode mnie. Życzę weny~.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-05-2015 15:27
Dziękuję, dziewczyny. A tutaj nowe badziewie.




prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-05-2015 17:27
Nowy zestaw jest za ciemny, zdecydowanie za ciemny. Widzę także, że pojawiły się szumy (w szczególności widać to na oku i grzywce Bloom). Osobiście dałabym parę centymetrów wyżej naszą czarodziejkę, ale to tylko taka rada xd. Ta czcionka niezbyt przypadła mi do gustu. Po prostu nie pasuje. Za to plus za teksturę, fajnie wygląda. Kolejny plusem jest ta 'ikonka' w tle, ta niebieska. Bardzo mi się podoba. Ogólnie zestaw ma świetną koncepcję, ale gorzej z wykonaniem. Życzę weny i pozdrawiam.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-05-2015 20:47
Miałam poczekać aż dodasz coś jeszcze, ale nie mogłam się powstrzymać i muszę zostawić komentarz XDD. Najnowszy zestaw z Bloom średnio mi się podoba. Po pierwsze to jak już wspomniałam Rebecca - pojawiły się szumy. Niestety jest to dość widoczne i psuje efekt pracy. Zestaw ma za ciemne kolorki, gdyby go trochę rozjaśnić byłoby o wiele lepiej niż teraz. Napis umieszczony w pomysłowym miejscu, jednak czcionka nie do końca pasuje. Podoba mi się sama koncepcja z Bloomką w tym prostokącie. Gdyby dodać trochę brushy, zmienić czcionkę napisu, poprawić koloryzację i pozbyć się szumów, byłoby naprawdę świetnie! To tyle ode mnie. Życzę weny!


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-06-2015 15:19
Taki ciemny wyszedł, bo chciałam zrobić koloryzację podobną do tej u Tecny.
Coś z anime.


Może potem dodam jeszcze jakieś awatary, bo na zestawy to, jak na razie, zero pomysłów.
Zamówienia otwarte.


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Ashley
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-06-2015 15:36
Hmmm... Najnowszy zestaw jest taki pół na pół. Render jest okej, ale ma za dużo jaskrawości. Traci na tym jakość. Tekstury są bardzo fajne. Pasują do pracy. Fajnie, że użyłaś ramki, ale ogólnie nie przepadam za taką jej widocznością. Lepiej by to wyglądało, jakby była trochę ciemniejsza. Napis podoba mi się. Dobrałaś ładną czcionkę. Zestaw zalicza się na plus. Ćwicz dalej. Weny!~


(c)Google
Kiedyś zmienię...
Może xd
Za 500 lat XD


Opowieść Bloom | Maj (pseudo)graficzyns


"Gdyby wszyscy ludzie byli normalni, to na świecie było by nudno..."
Tylko dla spoufalonych Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-06-2015 16:28
Ja uzyskując taki efekt koloryzacji jak u Tecny, to nakładam teksturę. Gdybyś chciała tą teksturę, to napisz mi na PW, a Ci wyślę mruga. Jak zauważyła Ashley, dałaś zbyt dużo kontrastu, przez to 'odpycha' od tej pracy. Napis jest okay, ciekawie wygląda. Na plus - tekstury. Świetnie komponują sie z pracą. Troszkę tylko za czerwono w tej sygnaturze, mimo to uważam, że jest udana :3. Ćwicz, ćwicz, ćwicz! Weny całus.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-06-2015 19:33
Dzięki.
Zamówienie dla Reb.


Jeśli chcesz, to oczywiście zrobię ten zestaw jeszcze raz.


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]

Edytowane przez Meredith dnia 02-06-2015 19:44
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-06-2015 19:56
No wiesz co? Zawiodłaś mnie...

ŻARTUJĘ szeroki uśmiech.
Zestaw mi się bardzo podoba mruga. Jedna z lepszych Twoich prac, Meredith. Dziękuję <333. Zakładam na profil. Cieszę się, że postawiłaś na koloryzację, bo mam na to alergię, a tutaj świetna mruga. Naprawdę - bardzo dobra praca. Gratuluję postępów. Wenki życzę i idę zakładać na profil c;.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-06-2015 16:06
Dzięki, Reb, cieszę się, że ci się podoba. Chociaż mi coś w niej nie pasuje.





Teraz dopiero widzę błąd w napisie. Błagam, nie zwracajcie na niego uwagi.



Nowa kolekcja Bloomix w przygotowaniu. Na razie tylko Flora i Bloom.






Musa.





prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-06-2015 18:39
Łał, łał, łał. Ogromny szok! Tak ogromny przeskok w tak krókim czasie. Brawo, gratulacje! Naprawdę prace są świetne! Kurczę, powiem Ci, że jestem w ogromnym szoku, gdy po raz pierwszy tutaj weszłam, coś niewiarygodnego. Owszem, są drobne niedociągnięcia, takie malutkie, ale mimo to jestem z Ciebie dumna ;>. Na serio, bardzo duża i WIDOCZNA poprawa c;. Napisy są idelane. Kolor oraz czcionka - strzał w dziesiątkę. Świetna koloryzacja (ta tekstura robi furorę :>), tekstury są dobre, a ten pasek też bardzo ciekawie wygląda. Jestem pod wrażeniem tych nowych prac. Najlepiej chyba wypadła Musa, ale ta ostatnia. A, i jeszcze taka mała rada. Gdy dajesz tą teksturę, to staraj się lekko wymazać ją z twarzy postaci, wtedy lepiej to wygląda, ale musisz oczywiście jeszcze nałożyć swoją koloryzację. Jestem ciekawa, jak będzie wyglądać reszta czarodziejek, a w szczególności czarodziejka fal, ponieważ u niej jest ciemna karnacja, a tekstura (ta, którą ci wysłałam) nadaje jej bardzo dziwną koloyzację, więc nie trzeba tego zepsuć, a wykorzystać (właśnie wymazać tą część i dodać niezbyt ostre kolory). Pozdrawiam Cię i życzę weny!



Edytowane przez Rebecca dnia 04-06-2015 18:44
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-06-2015 14:01
Dzięki, Reb. U Flory akurat nałożyłam inną teksturę
Zanim przystąpię do pracy nad kolekcją (o ile w ogóle to zrobię) postanowiłam jeszcze raz spróbować z kadrami, tym razem z chyba lepszym efektem niż ostatnio.





Jest i Layla. Mam nadzieję, że tego nie popsułam.





Dopiero teraz zauważyłam, że nie dodałam Layli białej ramki.




prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-06-2015 17:28
Jak długo nie zaglądałam do Twojego tematu! Zacznę może od zestawu dla Reb. Jest genialny! Naprawdę mi się spodobał. Twoja grafika lvl up XDD. Kolorystyka jest dobrze dobrana, nie ma pustki, napis świetnie tutaj pasuje. Ogólnie zestaw bardzo, bardzo udany. Pamiętasz może jakiej czcionki tutaj użyłaś? Zestaw z Musą trochę mniej mi się podoba, jednak trzyma poziom. Zmieniłabym w nim tylko kolorki, bo wydają się takie zamglone. Dwie prace z Bloomix'em wypadły fajnie. Bardziej spodobał mi się ten z Bloom. Wydaje mi się, że ma lepszą kolorystykę. Napis jest na plus. Kolejny zestaw chyba najgorzej wypadł w całej dostawie. Po pierwsze bardzo stracił na jakości. To jego największa wada. Czuję też dziwną pustkę, która mogłaby być lepiej zapełniona. Dwie ostatnie prace przypadły mi do gustu. Podoba mi się lekka kolorystyka, taka delikatna. Czcionka napisu jest mega! Jak już wspominałam, proszę o jej nazwę :>>.

Przepraszam, że tak krótko xdd. Podsumowując to bardzo podciągnęłaś się w grafice! Weny ^^.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-06-2015 17:44
Pierwsza Tecna wypadła... słabo. Napis nie pasuje, kadry nie są dobrze połączone, jakość bardzo słaba, kolorystyka nie ta. Nie te tekstury. Musisz jeszcze dużo popracować nad pracami z kadrem.
Za to z png'sami lepiej :D. Właśnie o tym mówiłam. Layla ma dziwną i zamgloną kolorystykę, musisz wymazywać tą teksturę z twarzy. Poza tym - napis świetny, tekstury fajnie się komponują. Taka sama sytuacja u Tecny. Kolory w Tecnie za to są lepsze, bardziej pasuje ta tekstura bez wymazywania, a u Aishy musisz wymazać. Dobra. Tyle. Weny.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 3 z 15 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Vixen0
13:52:01 29.03.2024
Siostra mi zmarła :cry:
~EmilyWinxClub0
16:27:24 22.03.2024
W świecie 8 sezonu Winx, nie są potrzebne żadne używki, oni mają tam niezłą fazę i bez tego xD
~EmilyWinxClub0
16:26:02 22.03.2024
Co to za idiotyczny, może nawet trochę psychodeliczny komiks xD ludzie boją się dziwnych stukrotek, które ożywiły się bo Flora z Miele się przytuliły xD i po co tu Cosmix w ogóle
~EmilyWinxClub0
14:05:14 19.03.2024
Oczywiście z oczywistych powodów, ale po tym jak potraktowali i zniszczyli oryginalnego Winxa satysfakcja jest większa
~EmilyWinxClub0
14:03:23 19.03.2024
Miło widzieć jak Nickelodeon jest obecnie anulowany
^Flamli0
17:42:02 18.03.2024
Zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~February0
13:23:33 18.03.2024
Aż oczy odpoczywają jak patrzy się na taką okładkę!
~Misiekoslavsky0
12:50:31 16.03.2024
Nostalgicznie wygląda!
^Flamli1
12:14:21 16.03.2024
okładka nowego magazynu we włoszech
~EmilyWinxClub0
13:43:04 15.03.2024
I dlatego, że wszyscy nie cierpią kreski z 8 sezonu .. Do dziś nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby tak wybielić Florę, Laylę i Stellę
~EmilyWinxClub0
11:59:53 15.03.2024
Przynajmniej w komiksach Winx i Trix mogą nosić swoje kuse stroje jeszcze, tylko nie wiadomo w jakim czasie się to wszystko rozgrywa, więc pewnie jest to robione ze względu na reboot z akcją gdzieś na początku luźną
~EmilyWinxClub0
11:58:16 15.03.2024
Komiksy ze starą kreską są lepsze dla oka i może byłyby fajne gdyby miały więcej stron
^Flamli0
19:29:29 14.03.2024
Spróbuj wchodząc dokładnie tak: https://winxblogger.pl/
~Stellka0
18:45:17 14.03.2024
Zgłaszam problem techniczny. W przeglądarce mobilnej Safari nie wysyłają się wiadomości na SB smutny
^Flamli0
18:08:59 14.03.2024
zapraszamy na kolejny komiks ze "starą" grafiką po 8 sezonie :> KLIK
~Vixen0
5:32:49 14.03.2024
:p
~Vixen0
5:32:44 14.03.2024
Ale i tak nie mam punktów za tamty rok
~Vixen0
5:32:16 14.03.2024
XD kawa mnie nie budzi I źle widziało się na oczy
~Vixen0
5:31:42 14.03.2024
Dobra jednak dopiero za miesiąc ze
~Vixen0
5:31:04 14.03.2024
Wczoraj wybił mi kolejny rok na wb. Mogę prosić o punkty?
~Vixen0
19:35:19 13.03.2024
:pony:
~Vixen0
19:35:10 13.03.2024
WB życiem
*Lunaris0
16:45:44 13.03.2024
Prawie tak samo jak wtedy, gdy dowiedziałam się, że gen alpha tworzy swoje pierwsze memy
*Lunaris0
16:41:57 13.03.2024
ngl, poczułam się staro
*Lunaris0
16:41:48 13.03.2024
Jakim cudem 2015 był już 9 lat temu o.o
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.