Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,050
 Najnowszy Użytkownik: ~Betty
Dzisiejsi Solenizanci
Ritsukox


Archiwum
❧  Grafika by Meredith  ☙

Strona 14 z 15 << < 11 12 13 14 15 >
AutorRE: Grafika by Meredith
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-02-2016 18:08
Dzięki!
Jakieś strasznie napaćkane zestawy...





prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-02-2016 19:02
Najnowsze zestawy są ładne. Zdecydowanie nie należą do Twoich najlepszych prac, ale do najgorszych też nie można ich zakwalifikować. Przede wszystkim wielki plus za PNGsy, które całkowicie przypadły mi do gustu. Uwielbiam Mythix 2D - jest taki delikatny, cieszący oko.
Ale po kolei.
Musa jest trochę za ciemna i niby ma sporo dodatków - ale jednak wydaje się być nieco pusta. To przez ten biały kawałek, na którym umieszczony został napis. Spróbowałabym też pobawić się drugim PNGsem, aby miał inny kolor, lub był bardziej wtopiony, aby ta praca zyskała taki smaczek :3.
Florka zdecydowanie wyszła Ci najlepiej. Podobają mi się kolory, które są takie ciepłe. Fajne tło i dobre wtopienie skrzydeł - chociaż tak jak w przypadku Musy, spróbowałabym coś zrobić z drugą czarodziejką. Napis-brush pełni raczej funkcję takiego zapychacza, ponieważ później zlewa się trochu z otoczeniem. Niemniej jednak bez niego, efekt były zdecydowanie gorszy.
Stella jest okey. Podoba mi się napis, ponieważ wyróżnia się na tle reszty. Za to przesunęłabym Stellę lekko w lewo, ponieważ tam zrobiła się niewielka dziura. Dodałabym też jakichś koloryzacji, ponieważ praca wydaje się być przeciętna.

Ogólnie jest naprawdę fajnie. Życzę weny i czekam na następne prace! ^^


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-02-2016 21:38
Najnowsza dostawa wypadła dość słabo moim zdaniem. Robiłaś już O WIELE lepsze prace. Pierwszy zestaw nie przypadł mi do gustu. W zestawie z Musą kolorki są trochę za ciemne, czuć też pustkę.
Flora wyszła Ci zdecydowanie ładniej. Podobają mi się delikatne kolorki, dodatki, dobre wtopienie skrzydeł. Zastanawia mnie tylko czcionka napisu, nie przypadła mi do gustu.
Stella jest w porządku, taki Twój styl, zawsze i wszędzie go poznam XDD. Napis fajnie pasuje do reszty. Jednak lewa strona wydaje się troszkę pusta. Może wystarczyłoby przesunąć png's? Albo jakieś brushe/tekstury?

To tyle ode mnie. Weenki ~.



Edytowane przez Speksi dnia 26-02-2016 21:38
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-03-2016 14:04
26.01

Zestaw z anime - nie przepadam za takimi rzeczami, ale muszę przyznać, że praca wyszła Ci cudownie.

Zestaw z Bloom - bardzo fajnie Ci wyszedł. Podoba mi się obramowanie PNG'SA, ponieważ dodaje pracy takiego jakiegoś uroku. Napis na duży plus.

Drugi zestaw z Bloom - czarodziejka trochę dziwnie wygląda, ale ogólnie praca jest ładna.

11.02

Zestaw z Florą - podoba mi się zestawienie koloru z szarością, ponieważ daje to cudowny efekt. Napis i dodatki są śliczne.

Zestaw z Musą - jejku, jakie to jest śliczne. Normalnie aż się uśmiechnęłam jak zobaczyłam tą pracę. Wykonałaś ją perfekcyjnie i nie uważam, żeby było za bardzo napchane. Wszystko jest tak jak być powinno. Napis cudowny.

Awatary mają ładne kolorki.

25.02

Zestaw z Musą - pomysł i wykonanie jest bardzo fajne. Nie mam się nawet do czego przyczepić. me gusta b29;

Zestaw z Florą jest śliczny, ale odrobinę nie podoba mi się napis a raczej to, że bardzo ciężko jest mi go rozczytać.

Zestaw ze Stellą jest urzekający. Wszystko tutaj cudownie ze sobą współgra. I like it b29;



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-03-2016 16:41
Dzięki.
Jakieś trzy dziwne sygnatury. Jakby ktoś chciał awatar, to pisać.



Zamówienia przyjmuję, aczkolwiek, kiedy je wykonam, to już inna sprawa.


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-03-2016 20:46
Sygnaturka ze Stellą przypadła mi do gustu. Najbardziej podoba mi się chyba to rozmazanie. Tło moim skromnym zdaniem powinno być ciut jaśniejsze, albo więcej pomarańczowego. Napis jest całkiem okey, chociaż nadal mam co do niego mieszane uczucia.

Druga praca - wow, całkiem dużo tu..wszystkiego XDD. Render mógłby być trochę większy, to moim zdaniem zawsze lepiej wygląda. Cała uwaga odbiorcy skupia się na tle, nie na png'sie, a uważam, że powinno być odwrotnie. Najbardziej w sygnaturce podoba mi się napis - strzał w 10!

Ostatnia praca przypadła mi do gustu, a nawet bardzo. Nie wiem czemu, po prostu ma coś takiego w sobie. Mimo wszystko uważam, że jest na niej za dużo napisów. Przydałaby się też jakaś lepsza kolorystyka. Wtopiona postać mogłaby być bardziej wyróżniona, widoczna.
Mi to chyba zawsze coś nie pasuje, hahahaha XDD.

Tworzysz bardzo fajne prace, widać wielki postęp. Oby tak dalej! Weeeny ~.



Edytowane przez Speksi dnia 13-03-2016 20:47
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-03-2016 19:40
Sygnatura ze Stellą jest bardzo ładna. Pięknego efektu dodało właśnie to rozmazanie. Ślicznie to wygląda. Napis również jest na duży plus.

Druga praca jest także cudowna. Wiele różnych tekstur/brushy nałożyłaś, ale dało to bardzo fajny efekt i nie ma uczucia przepełnienia. Napis jest śliczny.

Ostatnia sygnaturka także ma w sobie to "coś". Bardzo mi się spodobała. Z każdym kolejnym dniem tworzysz coraz to lepsze cudeńka.

Weny.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
*Lunaris
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-03-2016 13:59
Stella - ładny png's, nie najgorszy napis. Bardzo podoba mi się to rozmazanie. Co do tła, to nie do końca mi ono współgra z postacią. W lewym dolnym rogu umieściłabym jakiś niepozorny dodatek, który nieco rozjaśniłby pracę.
Sygnatura z anime - png's mógłby być nieco większy, ale aż tak nie kuje mnie w oczy jego rozmiar. Napis to cudeńko <3. Bardzo podobają mi się dodatki, przepych panujący w pracy nadaje jej "tego czegoś". Śliczna ta sygnatura, co tu więcej mówić. Dlaczego, ilekroć patrzę na tę pracę, mam skojarzenie z "Alicją w Krainie Czarów" xd?
Druga praca z anime - jakoś podoba mi się mniej od poprzedniej, choć nie jestem w stanie do końca stwierdzić, dlaczego. Możliwe, że jest tak, ponieważ należy do skromniejszych, a mi ostatnio bardzo podobają się napchane zestawy xd. Wydaje mi się, że nieco spadła jakość. Zamiast napisów po lewej stronie sygnatury (dolny i górny róg) chętniej zobaczyłabym jakieś inne dodatki. Główny napis oraz ten po prawej stronie jednak już przypadły mi do gustu. Ładny png's, podoba mi się jego szare odbicie.

Weny!



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.


Edytowane przez Lunaris dnia 17-03-2016 14:13
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-04-2016 18:57
Dzięki!
Jakieś sygnatury.


I avki, które robiłam dla siebie, ale mogę je komuś ewentualnie odstąpić.


Aczkolwiek ostatni jest mój.


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-04-2016 16:43
Najnowsza dostawa przypadła mi go gustu. Sygnaturka z Laylą naprawdę mi się podoba. Jak już wspominałam jakieś 1000 razy kocham pastelowe, delikatne kolorki. W pracy nie czuć pustki, wszystko jest na swoim miejscu, białe linie to strzał w dziesiątkę! Mimo to mam jedno "ale". A mianowicie o te właśnie kreski się rozchodzi. Gdzieniegdzie czarno-biały filtr wychodzi poza linie, albo kończy się 'za wcześnie' (no wiesz o co mi chodzi xd).
Napis moim zdaniem bardzo fajnie tu pasuje. Z początku miałam mieszane uczucia co do renderu po prawej stronie, wydawał się mieć dziwne kolorki, ale ostatecznie stwierdziłam, że mi się podoba.
Zestaw z Bloom też prezentuje się dobrze, ale bardziej do gustu przypadł mi ten z Laylą. Tutaj filtr już tak nie umyka, chociaż widzę malutkie niedociągnięcie po prawej stronie. Napis jest okej, ale wydaje mi się tak dziwnie poszarpany na krawędziach, nie podoba mi się to.
Avatary nie są złe, ale szału też nie ma. Kolorystyka jakoś nie powala, kadry dość przeciętne, brushe nie zawsze pasują. Chociażby numer 2, nie wiem czemu tam wcisnęłaś te kwadraciki na siłę, moim zdaniem to niepotrzebny zabieg. Tak btw. na początku nie skapnęłam się, że to koleś z AB facepalm. Jakoś mało na niego uwagę zwracałam.

Dzisiejsze Wczorajsze sygnaturki wyszły ci naprawdę świetnie. To chyba jedne z moich ulubionych prac Twojego autorstwa. Weeny ~.



Edytowane przez Speksi dnia 24-04-2016 16:45
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
*Lunaris
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-04-2016 14:59
Layla Butterflix - ładny png's, wtopienie skrzydeł dobrze wygląda. Dodatki oraz napis również na plus. Pomysł na pracę po prostu świetny. Jasna czarodziejka ciekawa, białe linie i szary kolor w stworzonym przez nie trójkącie jak najbardziej przypadły mi do gustu. Jedynym "ale" jest to, iż szary czasami nie dochodzi do granicy wyznaczonej przez linię, lub też wychodzi poza nią. Mogę jednak przymknąć na to oko. Pozwolę sobie ukraść ten zestaw :D.
Bloom Butterflix - tutaj pomysł z białymi liniami, szarością i jaśniejszą postacią również dobrze się prezentuje, a jakże. Niedociągnięcia tu już nie rzucają się tak w oczy. Dodatki na spory plus, fajny png's. Napis dobry, moim jedynym zastrzeżeniem jest fakt, iż litery są lekko poszarpane, może w trakcie wykonywania pracy napis stracił nieco na jakości.
Avatary - hm, jakoś nie wiem co powiedzieć. Prace prezentują się nie najgorzej, aczkolwiek brakuje mi przy niektórych nieco wyrazistszej koloryzacji. Do niektórych brushe również mam mieszane uczucia.

Weny!



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-05-2016 14:36
Dzięki ^^.





prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]

Edytowane przez Meredith dnia 13-05-2016 14:36
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
*Lunaris
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-05-2016 15:23
Avatary - są u mnie jak najbardziej na "tak". Fajne kadry, niewielkie, ukradkowe napisy podbiły moje serce. Tekstura w dwójce nie przeszkadza mi. Jeśli chodzi o kolorki... Hm, może czasem brakuje mi nasycenia, ale koloryzacje również mogę zaliczyć na plus, tak jak rameczki. Moje faworytki to czwórka i piątka.
Stella Enchantix - masz ode mnie plusa za starego "Winx'a". Jakość nie jest najlepsza, ale wiadomo, kadry z pierwszych sezonów pod tym względem trochę jednak do życzenia pozostawiają. Wydaje mi się, że dodatki odwracają uwagę od Stelli, z chęcią zobaczyłabym nieco żywszą koloryzację :D. A, no właśnie, zahaczając o dodatki. Ciekawe zestawienie zimnych barw z ciepłymi, może te pierwsze nie do końca pasują mi do naszej czarodziejki słońca, no ale c;... Do napisu mam mieszane uczucia, po prostu gustuję w innych czcionkach, ale większych zastrzeżeń nie mam.

Weny!



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-05-2016 18:40
Najnowsze avatary przypadły mi do gustu. Wybrałaś fajne kadry, kolorystyka też jest na plus. W niektórych przydałby się jakiś mocniejszy kolorek, ale nie jest źle. Nie spodobały mi się napisy na ikonkach. Jakoś po prostu mnie drażnią, podobnie jak tekstura w numerze 2 (chociaż w 5 jest ładnie wtopiony). Ramki nie wszędzie pasują, czasami lepiej ich po prostu nie dodawać.

Zestaw ze Stellą - hmm, jest okej. Szału co prawda nie ma, ale jest bardzo dobrze. Kadr to nie był strzał w dziesiątkę, ze względu na jakość, która po prostu jest kiepska. Dodałaś sporo tekstur, które zgodzę się z Luną - odwracają trochę uwagę od czarodziejki. Są bardziej wyraziste niż png's. Połączenie zimnych i ciepłych kolorów mogłoby wyjść ładnie, niestety tak się nie stało, a szkoda. Napisów moim zdaniem jest za dużo, wolałabym jeden, a konkretny.

Boże, czemu czuję się, jakby było tu strasznie dużo krytyki? XDD
Uważam, że robisz mega realne avki, zazdroszczę, bo mi nigdy nie wychodzą ;__;
Czekam na kolejne prace, weeny~,


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-07-2016 16:35
Dzięki.



Zamówienia otwarte.


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]

Edytowane przez Meredith dnia 05-07-2016 16:39
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
*Lunaris
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-07-2016 13:39
Stormy - dobrej jakości png's, napis fajny, może tylko nie do końca pasuje mi jego kolor (odezwała się "mistrzyni" dobierania barwy i czcionki tekstu xd). Kolorki w porządku, dodatki pasują, wszystko dobrze rozplanowane.
Stella - render na plus, podoba mi się ta sepia w trójkącie, uatrakcyjnia pracę. Tekstury dobrze dobrane, żaden dodatek mi nie zgrzyta. Napis jak najbardziej przypadł mi do gustu.
Bloom - gdyby nie fakt, że ubiegła mnie Ania, pewnie założyłabym ten zestaw, ponieważ bardzo mi się spodobał. Wszystko dobrze rozplanowane, zapełnione. Śliczne dodatki, napis także ładny. Koloryzacja świetna, taka delikatna. Drugi png's, ze zmniejszonym kontrakstem czy też nasyceniem, również fajny.

Weny!



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.


Edytowane przez Lunaris dnia 11-07-2016 13:40
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-07-2016 19:24
Dzięki.
Zuza1211

Wolne


Co tu rzec, nie umiem z ludźmi.
Ktoś, coś?


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-07-2016 11:54
Zestaw z Seleną wyszedł naprawdę dobrze, jak na realny. Napis jest świetnie dobrany, pasuje do reszty dodatków. Praca jest delikatna, nie ma przepychu, zastanawiam się jedynie nad renderem. Może lepiej by pasował jakiś z czerwonym akcentem? Nie przypadły mi do gustu te hmm, błyski na Selenie XDD.

Praca z Bloom - oboże, wybacz, ale muszę. Ten png's jest okropny, omg XDD Strasznie mi się nie podoba. Pamiętajcie ludzie, że to tylko moja opinia. Jednak zestaw jest jak najbardziej udany. Fajne kolorki, napis dobrze zgrywa się z otoczeniem.

Stella to według mnie najlepsza praca z tej dostawy. Kolorystyka jest mocna, ale przyjemna dla oka. Render wygląda dobrze, mam jedynie mieszane uczucia co do napisu. Dałabym jakiś bardziej się wyróżniający z białym obrysem, albo blaskiem zewnętrznym.



Edytowane przez Speksi dnia 15-07-2016 11:55
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~klaria400
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-07-2016 12:15
Zestaw dla Zuzy - ładny, przejrzysty, wszystko do siebie pasuje. Mnie tam błyski nie przeszkadzają.
Ruda - oh, my God, Bloom, w co Ty przywaliłaś wow?! Ale po za tym wyszło świetnie. Fajny napis i ten efekt lustra ^^. Kolory też są ok.
Stella - Tu wyszło przepięknie! Już sam png's jest zachwycający jak dla mnie. Gdzie Ty to wynajdujesz? Bardzo jasny i świetlisty, czyli taki, jaki być powinien. Podoba mi się ta czcionka... Pamiętasz może nazwę? Wszelkie kropeczki i błyski na postaci to zapewne brushe. Dobre umiejscowienie.
To tyle. Weny serce.



credit dla Lunaris
#TeamFlora
~La vita è un letto di rose , che sporgono di fra le punte.~

" Dobre czyny są jak gwiazdy, które rozjaśniają ciemne niebo"
Edytowane przez Lunaris dnia 15-07-2016 12:23
No. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-07-2016 13:25
Dzięki ^^. Z tymi błyskami nie mogłam nic zrobić, bo były częścią zdjęcia, nawet próbowałam je trochę zatuszować koloryzacją.
Klaria, nie znam nazwy tej czcionki, bo to brush, ale jeśli chcesz, mogę poszukać w folderach i ewentualnie podać Ci nazwę jego autorki na deviantarcie.







Zestaw dla mnie:



prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 14 z 15 << < 11 12 13 14 15 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
^Flamli0
21:43:22 16.04.2024
~kolec 257 16:19:42 16.04.2024 Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze
dobrze, że wytłumaczyłeś mi zasady poprawnej pisowni :]
~EmilyWinxClub0
18:40:09 16.04.2024
Przygotujcie się na to że reboot Winxa będzie totalnym pomieszaniem oryginalnego Winxa ze wszystkich sezonów, World of Winx oraz Fate.. aż głowa boli co oni nawyprawiali z tą marką
~EmilyWinxClub0
18:26:05 16.04.2024
W nowym komiksie stroje dziennie z 1/2 sezonu, na okładce Sirenix z 5 sezonu, w komiksie Sirenix z 8 sezonu w starej kresce, też bez zmiany koloru włosów i Selkie. Oni już stracili kontrole xd
~kolec 2570
16:19:42 16.04.2024
Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze.
~Vixen0
11:30:05 14.04.2024
Miałam ten magazyn placze
~Vixen0
11:29:48 14.04.2024
Ale nostalgia mi się włączyła
~Vixen0
11:29:40 14.04.2024
~Vixen0
10:29:25 14.04.2024
Same mocy. Powinno być samej
~Vixen0
10:28:55 14.04.2024
~Vixen0
10:28:50 14.04.2024
Ktoś tu zjadł literę
~Vixen0
20:06:25 13.04.2024
Zawsze można zamówić z zagranicy, ale to nie to samo bo nie każdy zna Włoski :>
~Vixen0
20:05:58 13.04.2024
Wielka szkoda że magazyny padły
^Flamli0
17:50:21 13.04.2024
~Vixen 14:06:57 13.04.2024 Wq to jeszcze komiksy w Polsce żyją ?
oj nie, od paru lat już nie ma
~Vixen0
14:08:44 13.04.2024
Najbardziej wspominam czasy Believixa
~Vixen0
14:08:01 13.04.2024
Ale ten czas leci :cry:
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.