Nowości
18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,045
 Najnowszy Użytkownik: ~NettaArt
Dzisiejsi Solenizanci
LucyHeartfilia
Zara


Archiwum
❧  Grafika by Meredith  ☙

Strona 13 z 15 << < 10 11 12 13 14 15 >
AutorRE: Grafika by Meredith
~Frutell@13
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-11-2015 20:23
Kolejny zestaw jest super. Nie ma tutaj żadnych niedociągnięć czy czegoś kompletnie brzydkiego. Tylko z chęcią zobaczyłabym sygnatury do tych avatarów.
PS. Bardzo Ci dziękuję za zestawik dla mnie serce. Zestaw dla Icy też jest ładny. Czekam na kolejne.



Edytowane przez Sophie dnia 26-11-2015 21:48
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-11-2015 20:44
Awatary wyszły Ci jak zawsze genialnie. Najbardziej spodobał mi się ten z Dark Bloom. Jest boski. Może sobie go nawet kiedyś ukradnę, jak o tym nie zapomnę.
Zestaw z Elsą jest śliczny. Podoba mi się w nim wszystko, ponieważ idealnie dopasowałaś każdy detal.
Zestaw ze Sky'em powalił mnie na łopatki. Pomysłowy! xd Boski i nie wiem jak jeszcze go opisać.
Weny!



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-12-2015 12:45
Dzięki^^
Zestaw dla Mishaki.

Jakaś wolna Blooma.

Awatary




prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Nami
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-12-2015 17:35
Wezmę się za porządne komentowanie :3.
20.11
Z tej całej dostawy najbardziej podoba mi się zestaw z Musą. Cudownaa <3. Napisy...skąd Ty takie bierzesz? Bo szukam i znaleźć nie mogę.
Selina (chyba to ona xd) też jest ładna, ale mnie nie podobają się te pomarańczowe kółka, po prostu nie pasuje mi kolor. Zestaw z Bloom niezbyt mi się podoba, czegoś mi tu brakto mój beznadziejny gust daje o sobie znać :c. Zestaw ze Sky'em podoba mi się, ale odnoszę wrażenie, że png's jest trochę spłaszczony.
23.11
Bloom i Layla są piękne. Wszystko świetnie się uzupełnia - ogólnie mówiąc stary dobry Winx. Awatary jak zwykle cudowne.
26.11
Awatary są super. Moje serce skradła 4 <3. Zamówienie dla Frutell@13 jest śliczne, a zamówienie dla Icy ma super png's i tekst ;).
Dziś
Zamówienie jest bardzo ładne. Napis wymiata - Roy zakochany w Mishaki? A myślałam że w Layli xD.
Bloom średnio przypadła mi do gustu, najwidoczniej z powodu png'sa. Awatarki świetne jak zawsze, trójka najlepsza <3.
Życzę Ci bardzo dużo weny i zapraszam do mnie :D.


55033889 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-12-2015 13:27
Dzięki.





prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
*Lunaris
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-12-2015 13:33
Avatary mają ładne kadry i kolory, trafiają w mój gust, choć odnoszę dziwne wrażenie, że widywałam nieco lepsze w twoim wykonaniu ;).
Zestaw z Florą bardzo mi się podoba. Śliczne tło, ładny png's, cudny napis i dodatki. W tej pracy nie widzę żadnych minusów, wręcz przeciwnie.
W zestawie ze Stellą również widzę bardzo ładne dodatki i pasujący napis. Tło jak najbardziej mi się podoba. Nie do końca przekonuję mnie png's i efekt na tym dalszym, ale to już kwestia gustu :).

Weny!



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.


Edytowane przez Lunaris dnia 31-12-2015 13:33
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-01-2016 21:08
Dzięki, Lunaris, te awatary faktycznie takie sobie, kadrów nie mogę znaleźć.

Eksperymenty, nawet mi się napisów robić nie chciało, wzięłam gotowce...



Mi się osobiście dwójka podoba, jak nikt nie klepnie, to sobie ustawię.


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-01-2016 12:38
19.12
Zestaw dla Mishaki - Cudownie połączyłaś ze sobą kadry. Wiem jakie to jest czasochłonne i ciężkie do zrobienia. Koloryzacja jest ładna. Napis mnie rozwalił. Wiesz jak człowieka rozśmieszyć xd
Zestaw z Bloom - Ślicznie go wykonałaś. Podoba mi się tło, napis i dodatki. Świetna robota!
Awatary - są ładne, ale nie robią na mnie większego wrażenia. Coś mi w nich brakuje.

30.12
Awatary - kadrowo są ładne. Co do koloryzacji to jakoś nie do końca jestem przekonana.
Zestaw z Florą - Urzekłaś mnie nim, uwierzysz w to? Tło i dodatki są prześliczne.
Zestaw ze Stellą - Tak samo jak poprzedni mi się spodobał. Napis jest cudowny.

4.01
Zestaw z Bloom - ten eksperyment wyszedł Ci genialnie. Wszystko mi się tutaj podoba. Od Png'sa aż po koloryzację. Gotowy napis jest fajny.
Zestaw z Bloom i Laylą - Pomysł miałaś bardzo dobry i cudownie wszystko wykonałaś. Dodatki są na plus tak samo jak i napis.
Zestaw z Laylą - Jeszcze lepszy niż te poprzednie. Super wykonanie.

Weny !



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-01-2016 17:43
Dzięki.



I Zestaw dla Lunaris. Dziwny wyszedł, mogę zrobić nowy.



prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-01-2016 18:20
Awatary są bardzo ładne i podobają mi się kadry. Koloryzacja jest nawet nawet. Może nie do końca w moim stylu, ale nie jest źle.
Zestaw dla Lunaris jest bardzo ciekawy. Tło oraz dodatki przypadło mi do gustu. Napis ma ładną czcionkę i chyba tyle. A no i bardzo podoba mi się koloryzacja całej pracy.

Weny życzę.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Mishaki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-01-2016 20:17
O jejciu jak ja tu dawno nie zaglądałam!
Zestaw dla mnie to cudo! Jest bardzo śliczny i bardzo ci dziękuję! Za niedługo sobie go ustawię.
Avki ocenię tylko ostatnie:
Avki wyszły ci genialnie! Najlepszy trzeci <3. Kolorystyką bardzo wyróżnia się czwarty. To dobrze xd.
Zestaw dla Lunaris:
Tło i dodatki idealnie tu pasują, ale trzeba trochę odjąć tego cukru z mojej wypowiedzi. Czcionka jest taka sobie - nie jest zła i nie jest bardzo dobra. Stać cię na więcej! ok Kolor jest dobry i tu pasuje. Png's jest bardzo fajny i ciekawy, ale te oczy Tecny mnie rozwalają! xd Tecna jest zwykle poważna, a nie słodka. Reszta jest OK.

Czekam na kolejne prace i życzę dużo dużo weny!



Zestaw z Royem (c) Meredith (Dzięx <3)

#lubięRoxy#lubięDaphe#lubięRoya#nielubięNexa#xD

| MOJA GRAFIKA | MOJE OPOWIADANIE (WINXPOTTER) |
736373515141616266252628 http://miraculous.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
*Lunaris
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-01-2016 13:45
Avatary mi się podobają. Mają ładne kadry i efekty, koloryzacja trafia w mój gust. Moimi faworytami są pierwsze trzy avki.
Zestaw dla mnie - bardzo ci za niego dziękuję. Tło i dodatki są śliczne. Wybrałaś ładnego png'sa, podoba mi się ustawienie tego dalszego pod kątem. Napisy pasują. Choć zazwyczaj gustuję w mocniejszych kolorkach, tutaj mi ta lekko przymglona koloryzacja pasuje. Zestaw podoba mi się i jeszcze dziś wyląduje na moim profilu :3.

Weny!



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-01-2016 16:25
04-01-2016 - W tych zestawach czuć taki Twój stary styl :>>. Pierwsza praca wygląda fajnie, kolorystyka na plus, kadr też, ale napis bym zmieniła. W dwóch kolejnych zestawach miałaś dobre pomysły, nie ma pustki, ani przepychu, ale kolorystyka mi się nie podoba. Mogłaby być mocniejsza, bardziej wyrazista.

08-01-2016 - Avatarki średnio mi się spodobały. Kolorystyka jakoś nie powala, trochę za blada jak dla mnie. Najlepiej wyszedł chyba numer 1 i 3. Zestaw dla Lunaris jest bardzo fajny. Dobrze dobrane tło i dodatki, kolorystyka też całkiem ładna. Zwykle podobają mi się takie delikatne, ale ta mogłaby być bardziej wyrazista xddd.

To chyba tyle ode mnie. Weny ^^.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Nami
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-01-2016 22:56
30.12
Avatary podobają mi się, ale zrobiły na mnie większego wrażenia. Czuć pustkę. Za to w zestawie z Florą nie mogę się do niczego przyczepić. Cudoo <3. W pracy ze Stellą nie podoba mi się wykonanie dalszego png'sa.
4.01
Zestaw z Bloom - fajne wykonanie. Wszystko ładnie dopasowane. Brakuje mi tylko jakiejś delikatnej ramki.
Drugi eksperyment też śliczny. Nic dodać, nic ująć. Ale najbardziej spodobał mi się zestaw z Laylą. Urzekłaś mnie nim. Takich prac więcej!
8.01
Avatary są cudowne, najbardziej spodobała mi się 4 <3. Zestaw dla Lunaris jest ładny, choć według mnie za jasny.
Życzę dużo weny i zapraszam do mnie :D.


55033889 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-01-2016 21:08
Dzięki. Kolorystyka w zestawie miała być mocna, ale potem stwierdziłam, ze przymglona jest ciekawsza xD.





prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
*Lunaris
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-01-2016 14:55
Zestaw z Anime bardzo mi się podoba. Śliczne kolorki, ładny png's. Napis i tło pasują, połączenie kolorowej postaci z szarą jak najbardziej trafia w me gusta.
Pierwsza praca z Bloom - nie mam zastrzeżeń do napisu i png'sa, podobają mi się. Umiejscowienie postaci na plus, dodatki również. Świetny pomysł, świetne wykonanie.
Drugi zestaw z rudowłosą jest ciekawy. Nie przepadam za tego typu png'sami, jednak ten tu pasuje. Bardzo ładne dodatki i tło, napis dobrze współgra z całością.

Weny!



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.


Edytowane przez Lunaris dnia 27-01-2016 15:08
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-01-2016 19:14
Progresisz, dziewczyno, progresisz!

Avatary oraz zamówienie z ósmego stycznia.
Widzę eksperymenty z różnymi efektami; bardzo dobrze, o to chodzi. Najlepszym avatarem jest dwójka. Efekt jest trafiony, ciekawie to wygląda. Koloryzacja również ładna, dobrze wyważona, stonowana. Kadr sam w sobie przypadł mi do gustu, jak najbardziej praca na plus. W jedynce nie pasuje mi właśnie ten brush (?), czy cokolwiek to jest. Trójka nieco zbyt wyostrzona (uroki Gimpa). W czwórce nie pasuje mi ta... hm, tekstura? W piątce nieco jakość padła, a w szóstce nie zachwyca mnie kadr, ale kolory dobre. Reasumując - avy dobrze wykonane, tyle że z małymi potyczkami. Zamówienie dla Lunaris ma za ciemne tło, same kolory są przymglone. Gdybyś dodała nieco jaskrawości. Za to podoba mi się napis, który na pierwszy rzut oka, jest prosty i niepasujący, ale... ale jednak spójny z całością; naprawdę szacun.

Dostawa z dwudziestego szóstego stycznia.
Anime mi się podoba. Nie mam żadnych "ale". Zestaw jest poprawny, że tak powiem. Kadr wygląda fajnie. Dobra kompozycja, plus za kolory. Dobra robota. W Bloomie widać twój charakterystyczny styl. Masz coś takiego... co przyciąga. Lubię Twoje prace, zaskakują. Tutaj możemy zobaczyć nieco różową koloryzację, która tutaj pasuje, podobnie jak napis. Nie mam nic do zarzucenia. Ładne tekstury. Ostatnia sygnatura jest pociskowa. Ja bym chętnie złożyła zamówienie, ale na mały retusz jej i dorobienia avatarka. Może zacznę od opinii najpierw, a potem przejdę do opisu retuszu. Bardzo podoba mi się ta czcionka, lubię ją. Tekstury są dobrze połączone, tyle że z lewej strony są takie kropki (jakby piksele, urywek tekstury; nie ta na włosach, te dalej kropki xd. Nie potrafię wytłumaczyć), co nie wygląda dobrze. Taki mały szczegół estetyczny.Troszkę za jasno i Bloom jest wyostrzona, ale poza tym - bomba. Chciałabym, by te szczegóły zostały poprawione, ewentualnie zmieniony kolor "It's my". To takie zamówienie z mojej strony : D.

To nie krytyka, to rady. Zawsze staram się pisać to zdanie, ponieważ nie chcę, by ktoś źle mnie zrozumiał. Idziesz w bardzo dobrym kierunku. Tak, jesteś graficzką i mi tu nie kłamczyj na PW : D. Bardzo dobre prace.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-02-2016 19:31
Dzięki.
Zamówienie dla Reb które chyba dalej jest za jasne, więc w razie czego mogę się jeszcze trochę pomęczyć.

Koloryzacja inna, bo tamtą robiłam ręcznie (tą też) i jej nie zapisałam (tej też xD).
***


Ale tu napchane :c








***




prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
*Lunaris
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-02-2016 17:49
Zamówienie dla Reb - jako, że oceniłam pierwotną wersję, nie będę się tu rozpisywać. Praca zyskała na poprawkach, a obecna koloryzacja podoba mi się jakoś bardziej od poprzedniej.
Zestaw z Florą bardzo mi się podoba. Png's jest ładny, delikatna koloryzacja i połączenie szarości z kolorem to majstersztyk, dodatki świetnie pasują. Napis i tło są śliczne.
Praca z Musą - koloryzacja nie jest do końca w moim guście, ale pasuje. Połączenie koloru z szarością ponownie na plus, dodatki mi się podobają, ładny napis.
Avatary - ładne. Jedne podobają mi się mniej, inne bardziej, kwestia gustu. Moje faworytki to jedynka i trójka oraz trzy ostatnie ikony. Koloryzacja jakoś bardziej mi się tu spodobała, po prostu.

Weny!



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.


Edytowane przez Lunaris dnia 19-02-2016 17:51
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-02-2016 18:11
Zamówienie dla Reb mi się podoba, chociaż zmieniłabym trochę kolorki. Napis jest okey, dodatki też. Nie mam się czego czepiać.

Zestaw z Florką - pomysł fajny, przypadł mi do gustu. Chociaż można by trochę lepiej połączyć ten róż z szarym. Niemniej jednak praca zdecydowanie na plus.

Musa wyszła ci najlepiej z tej dostawy. Przynajmniej w moim odczuciu. Jedyne co bym tutaj zmieniła to kolorystykę napisu, żeby było hmm delikatniej (zawsze mi coś chyba nie pasuje xddd).

Na koniec avatarki. Muszę przyznać, że robienie zestawów idzie Ci o wiele lepiej. Niektórym brakuje mocniejszych barw. Kadry za to wybrałaś bardzo fajne. Najlepiej wypadają 3 ostatnie.


To tyle ode mnie. Weeeny przytul.



Edytowane przez Speksi dnia 19-02-2016 18:12
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 13 z 15 << < 10 11 12 13 14 15 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:27:24 22.03.2024
W świecie 8 sezonu Winx, nie są potrzebne żadne używki, oni mają tam niezłą fazę i bez tego xD
~EmilyWinxClub0
16:26:02 22.03.2024
Co to za idiotyczny, może nawet trochę psychodeliczny komiks xD ludzie boją się dziwnych stukrotek, które ożywiły się bo Flora z Miele się przytuliły xD i po co tu Cosmix w ogóle
~EmilyWinxClub0
14:05:14 19.03.2024
Oczywiście z oczywistych powodów, ale po tym jak potraktowali i zniszczyli oryginalnego Winxa satysfakcja jest większa
~EmilyWinxClub0
14:03:23 19.03.2024
Miło widzieć jak Nickelodeon jest obecnie anulowany
^Flamli0
17:42:02 18.03.2024
Zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~February0
13:23:33 18.03.2024
Aż oczy odpoczywają jak patrzy się na taką okładkę!
~Misiekoslavsky0
12:50:31 16.03.2024
Nostalgicznie wygląda!
^Flamli1
12:14:21 16.03.2024
okładka nowego magazynu we włoszech
~EmilyWinxClub0
13:43:04 15.03.2024
I dlatego, że wszyscy nie cierpią kreski z 8 sezonu .. Do dziś nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby tak wybielić Florę, Laylę i Stellę
~EmilyWinxClub0
11:59:53 15.03.2024
Przynajmniej w komiksach Winx i Trix mogą nosić swoje kuse stroje jeszcze, tylko nie wiadomo w jakim czasie się to wszystko rozgrywa, więc pewnie jest to robione ze względu na reboot z akcją gdzieś na początku luźną
~EmilyWinxClub0
11:58:16 15.03.2024
Komiksy ze starą kreską są lepsze dla oka i może byłyby fajne gdyby miały więcej stron
^Flamli0
19:29:29 14.03.2024
Spróbuj wchodząc dokładnie tak: https://winxblogger.pl/
~Stellka0
18:45:17 14.03.2024
Zgłaszam problem techniczny. W przeglądarce mobilnej Safari nie wysyłają się wiadomości na SB smutny
^Flamli0
18:08:59 14.03.2024
zapraszamy na kolejny komiks ze "starą" grafiką po 8 sezonie :> KLIK
~Vixen0
5:32:49 14.03.2024
:p
~Vixen0
5:32:44 14.03.2024
Ale i tak nie mam punktów za tamty rok
~Vixen0
5:32:16 14.03.2024
XD kawa mnie nie budzi I źle widziało się na oczy
~Vixen0
5:31:42 14.03.2024
Dobra jednak dopiero za miesiąc ze
~Vixen0
5:31:04 14.03.2024
Wczoraj wybił mi kolejny rok na wb. Mogę prosić o punkty?
~Vixen0
19:35:19 13.03.2024
:pony:
~Vixen0
19:35:10 13.03.2024
WB życiem
*Lunaris0
16:45:44 13.03.2024
Prawie tak samo jak wtedy, gdy dowiedziałam się, że gen alpha tworzy swoje pierwsze memy
*Lunaris0
16:41:57 13.03.2024
ngl, poczułam się staro
*Lunaris0
16:41:48 13.03.2024
Jakim cudem 2015 był już 9 lat temu o.o
~February0
15:41:02 13.03.2024
Ej ja nie miałam na myśli nic negatywnego że to post sprzed 9 lat, strona żyje i ma się dobrze, chciałam ożywić shoutbox ;/
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.