Nowości
18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,045
 Najnowszy Użytkownik: ~NettaArt
Dzisiejsi Solenizanci
LucyHeartfilia
Zara


Archiwum
❧  Grafika by Meredith  ☙

Strona 12 z 15 << < 9 10 11 12 13 14 15 >
AutorRE: Grafika by Meredith
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-10-2015 15:06
Cudowne avatary serce. Dalej jakieś suknie ślubne? Nie ma mnie na wb tylko dwa tygodnie, a moda już się zmienia xd. Wybrałaś tutaj cudowne koloryzacje. Kadry są powalające. Najbardziej podobają mi się pierwszy i drugi. Niesamowite.
Zestaw z Bloom jest bardzo ciekawy. Podoba mi się pomysł i wykonanie. Wszystko do siebie pasuje. Niby dużo nie ma, ale pustki w ogóle nie czuć, za co wielki plus.
W poprzednich avatarch trochę przesadziłaś z tym rozmyciem, w szczególności w dwóch ostatnich. Jednakże za to ładna koloryzacja.
Matko... dalej ta czcionka... No nic, jakoś się to przeboleję xdd. Zestaw trochę pusty, ale za to nie stracił swojego osobistego uroku. Tej oryginalności. Piękny kadr.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-11-2015 18:23
Dzięki, dziewczyny.
Marnie mi ta dostawa chyba wyszła :c.



Jakieś zamówienia?




Zamówienie dla Nami.
Mogę je wykonać jeszcze raz, jeśli chcesz.



prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]

Edytowane przez Meredith dnia 14-11-2015 20:00
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Mishaki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-11-2015 18:55
No, Mer, teraz ja oceniam!
Avki są spoko, choć jakieś takie nudne się wydają, ale fajne kadry - czy co to było - wybrałaś. Ostatni chyba najlepszy.
Aisha Believix - C-U-D-O-W-N-A! Naprawdę! Wygląda przepięknie. Efekty, ramka, napis - wszystko pasuje!
Zestaw dla Nami - fajny pomysł miałaś, ale gorzej z wykonaniem. Pusto tu jakoś. Napis jest ok, ale ta pustka... Trzeba więcej dodatków.

Czekam na kolejne prace i życzę twórczej weny!



Zestaw z Royem (c) Meredith (Dzięx <3)

#lubięRoxy#lubięDaphe#lubięRoya#nielubięNexa#xD

| MOJA GRAFIKA | MOJE OPOWIADANIE (WINXPOTTER) |

Edytowane przez Lunaris dnia 09-04-2016 14:50
736373515141616266252628 http://miraculous.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Flora 1234
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-11-2015 20:06
Avatary są świetne! Genialne efekty i kadry. Najbardziej spodobały mi się dwa ostatnie. Zestaw z Laylą również jest świetny. Ma ciekawe tło i wszystko idealnie się ze sobą zgrywa. No i ogólnie pomysł jest bardzo dobry. Mniej już spodobał mi się zestaw dla Nami. Kadr jest fajny, napis też, ale dodatki chyba za bardzo tu nie pasują. Czekam na kolejne pracę i weny życzę uśmiech!


55398839 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
*Lunaris
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-11-2015 16:47
Avatary - tradycją jest, że ci słodzę, tak więc i tym razem nie będzie inaczej, choć odnoszę wrażenie, że od jakiegoś czasu nieco nadużywasz efektu rozmycia. Jednocześnie muszę przyznać - bardzo podoba mi się jego zastosowanie w czwórce, nadał kadrowi "tego czegoś". Sekretne napisy to strzał w dziesiątkę.
Layla - boska w całej swojej boskości <3. Bardzo podoba mi się napis. Połączenie dwóch png'sów jet wręcz perfekcyjne, a wtopiony tekst... Niby taka drobnostka, ale dodaje pracy czegoś twojego. Tło i ramka śliczne.
Zestaw dla Nami - mi przeszkadzają nie dodatki, a kadr. Jak na mój gust, za ciemny. Inna sprawa, gdyby kolory były bardziej nasycone, wówczas byłoby to idealne połączenie. Odnoszę wrażenie, że nieco padła tu jakość. Za plus uważam napis, który przypadł mi do gustu.

Weny!



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-11-2015 17:55
Najnowsze avatarki są fajne, podobają mi się. Czasami przesadzasz z rozmyciem, niekiedy wychodzi to i tak dobrze, ale innym razem psuje kadr. Z tej dostawy chyba najbardziej spodobały mi się trzy ostatnie avki.
Layla przypadła mi do gustu. Taki prosty zestaw, a jednak ciekawy. Nie czuć żadnej pustki, napis dobrze dobrany, wszystko do siebie pasuje. Jedyne do czego się przyczepię to kolorystyka, wydaje się taka zwyczajna, coś bym w niej zmieniła.
Zamówienie dla Nami - tutaj mam dość mieszane uczucia. Nie podoba mi się ta niebieska tekstura, jakoś tam nie pasuje. Kadr chyba trochę ucierpiał na jakości. Kolorystyka mogłaby być bardziej wyrazista, ale nie za jasna, bo to by zepsuło efekt. Napis jak najbardziej na plus.

To tyle ode mnie. Weeeeny ~.



Edytowane przez Speksi dnia 19-11-2015 17:55
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-11-2015 19:05
Dzięki.

Trzeba więcej dodatków.


Tutaj się nie zgodzę, w pracach z realem z reguły w ogóle dodatków się nie stosuje. Nie można z nimi przesadzać.

Jak na mój gust, za ciemny


Kadry z HP mają ten urok że za jasna koloryzacja im szkodzi. Próbowałam go rozjaśnić i wychodziło masakrycznie, więc zrezygnowałam.



Poprawione zamówienie dla Nami.

png'sy (c)ColorfullWinx


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Flora 1234
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-11-2015 20:55
Zestawy ze Stellą i Bloom to cuda serce! Nie mogę się przestać na nie patrzeć, bo wyszły Ci świetnie. Tło i dodatki genialne, i wszystko idealnie ze sobą współgra. Napis również jest świetny. Poprawiony zestaw dla Nami moim zdaniem wygląda teraz lepiej.
Życzę dużo weny i czekam na kolejne prace uśmiech!



Edytowane przez Sophie dnia 19-11-2015 22:19
55398839 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-11-2015 21:48
Od razu mówię, że nie zdziw się, jeżeli kiedyś w zestawach użyję tych samym png'sów, bo mi także bardzo się spodobały niegrzeczny.
Zestaw ze Stellą jest bardzo ładny. Taki skromny, nie przesadzony. Efekt 3D nawet mi tutaj pasuje, tylko niepotrzebnie aż tak ją rozjaśniłaś. Za bardzo rzuca się w oczy i trochę burzy harmonię tej sygnatury.
Bloom wyszła już o wiele lepiej. Wprawdzie tutaj także jest tak subtelnie i w ogóle, ale szary png's jeszcze bardziej dodaje uroku. Bardzo fajne wybrałaś do niej tło. Idealnie odzwierciedla strój Bloom :].
Zestaw z Harry'ego Pottera wyszedł Ci nieziemsko. Od razu przykuł moją uwagę. Ja za bardzo nie umiem robić takich zestawów, dlatego szacun. Napis świetnie wpasowuje się w całość, a z ramką ten zestawy wygląda o wiele lepiej.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~anulka_bloom
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-11-2015 08:24
Bloom i Stella mnie ujęły swoim urokiem. W tych pracach jest to "coś". Kocham Twoje kolory. Z wyczuciem dodajesz dodatki. Całokształt Twojej pracy jest mega świadomy. Wszystko wygląda na przemyślane. Kadry również dorównują doborowym kolorom. Co tu więcej mogę napisać? Jestem na tak uśmiech.


anulka_bloom

http://anulkabloom.deviantart.com
Edytowane przez Lunaris dnia 09-04-2016 14:55
http://anulkabloom.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~LunaFin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-11-2015 16:32
W końcu mam dostęp do normalnej klawiatury, chwilę czasu i pomysł na to co napisać w twoim temacie. Może nigdy tego nie mówiłam, ale uwielbiam twoją grafikę.
Twoje sygnatury nie są przesadzone, nie w nich zbyt wielu dodatków za co bardzo je lubię. Do tego dodatki, które dobierasz zawsze świetnie pasują do pngs'a albo kadru. Może średnio się na tym znam, ale potrafię powiedzieć co mi się podoba, a co nie.
Jeśli chodzi o avatary, to musisz być przygotowana na to, że co pewien czas sobie coś ukradnę ( oczywiście jeśli mi na to pozwolisz). Masz jakiś taki dar dobierania kadrów, które od razu podbijają moje serce. A jak jeszcze do tego dodasz jakąś koloryzacje to po prostu cud, miód i orzeszki.
W ostatniej dostawie wszystko jest naprawdę bardzo dobre, chociaż ta druga Stella jest jakaś taka.. pstrokata? Żółta? Nie wiem jak do końca nazwać ten efekt. Za to zestaw z Bloom jest przemiły dla oka.
Nie wiem co jeszcze mogę napisać.
Czekam na następne prace i weny do ich tworzenia życzę.


(c) Meredith
Miniaturki / Opowiadanie / Grafika / Mój blog
Oficjalny członek stowarzyszenia "Klub Wrogów Klawiatury"
55268354 http://dziecismoka.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Nami
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-11-2015 17:13
No więc na razie skomentuję ostatnią dostawę, na resztę przyjdzie czas xD.
Stella bardzo mi się podoba. Tło piękne, png'sy ślicznie dopasowane. Nic dodać nic ująć. No, może jakaś delikatna ramka(?)co ja mam z tymi ramkami?!.
Bloom też bardzo ładnie Ci wyszła. Uwielbiam Twoje napisy wtapiające się w tłoprzytul. Cudowne. W przyszłości może ukradnę png'sa...
Zestaw dla mnie jest PRZEPIĘKNY! Ta ramka idealnie tu pasuje. Jesteś niesamowita:happy:. Jeszcze raz dziękuję. Weny i do następnej dostawy!serce


55033889 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
*Lunaris
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-11-2015 19:12
Stella - pomysł i wykonanie świetne. Ślicze tło, podoba mi się png's. Bardzo ładny napis. Przenikanie włosów obu postaci perfekcyjne, choć nie jestem zwolenniczką efektu 3D, tutaj mi pasuje. Dalsza Stella jest tylko chyba nieco za jasna, ale można na to przymknąć oko, aż tak mnie to nie razi.
Bloom - ponownie ładny png's i napis, tło jest cudowne. Podoba mi się szara czarodziejka, która świetnie się tu komponuje.
Poprawiony zestaw - z ramką od razu bardziej mi się podoba. Praca zyskała na jej dodaniu.

Weny!



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-11-2015 19:16
Dziękuję. Jednak osobiście uważam, ze schodzę na psy. Parę stron temu robiłam lepsze prace, Dziś próbowałam wrócić do korzeni, ale średnio mi to wyszło.






prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-11-2015 19:54
Dawno nie oceniałam nikomu grafiki, nie jestem na bieżąco z pracami, no cóż.
O, widzę, że zaczęłaś robić avatary w nieco innym stylu. Fajnie ogólnie, duży progres, dobre kadry, a brushe jak najbardziej trafione. Jedynym takim mankamentem jest to, że są zbyt wyostrzone, no i za duże rozmycia, efekty. Powiem tak - za dużo się tutaj dzieje. Avatary powinny się cehować prostotą, ewentualnie jakaś delikatna teksturka czy - jak to zrobiłaś - brush, który jest ledwo widoczny. Trzeba też dobrze zmniejszać, a to w Gimpie nie jest takie proste jak w PhotoShopie :D. Z resztą to zapewne wiesz, co ja Ci tu będę tłumaczyć. Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczona avami, duży plus.
Zestawy są bardzo fajne. Ahh, nie utraciłaś tego charakterystycznego stylu. Świetnie, tak trzymaj! Twoje prace mogę wszędzie rozpoznać :D. Czasami masz jeszcze problemy z jakością, ale wszystko z czasem. Mówiąc ogólnie - idzie Ci coraz lepiej, i mówię to z ręką na sercu. Chętnie zobaczyłabym u Ciebie jeszcze Winxowe zestawy, ale z pierwszego sezonu, tylko z png'sami, bo kadry zawsze były "trudniejsze", chociaż taka prawda, że każdy najpierw zaczynał prace z kadrem, a i tak mu idzie najlepiej z png'sem XD. Okej, życzę duuużo weny całus!


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-11-2015 18:02
Dzięki, Reb.
Mówisz i masz xD.


Awatarowy misz-masz.




prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]

Edytowane przez Meredith dnia 23-11-2015 18:03
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-11-2015 21:30
Oj mam tu trochę do skomentowania.

30.10
Awatary mnie urzekły tak, że nie mogę oderwać od nich wzroku. Najbardziej podoba mi się 1,2 oraz 6. Są takie "wow".
Zestaw dla mnie jest cudowny, ale chyba o tym wiesz prawda? W ogóle jestem okropna, ponieważ założyłam go, nosiłam a zapomniałam kompletnie o skomentowaniu. Mam nadzieję, że mi to wybaczysz.

18.11
Kolejne cudowne awatary. Wiesz o tym, że zawsze je doskonale wykonujesz, prawda? 4 oraz 5 są moimi ulubionymi. Wielkie brawa za ich wykonanie <3
Zestaw z Laylą jest bardzo ładny. Wydaje się, że jest taki zwyczajny i prosty a jednak ma w sobie to "coś". Napis bardzo mi się spodobał.
Zamówienie dla Nami - brawo za to, że nie padła Ci jakość kadru co zdarza się nawet najlepszym. Prosta praca a jednocześnie bardzo ładna.

19.11
Zestaw ze Stellą - Urzekłaś mnie nim. Wszystko jest tutaj jak najbardziej idealne i cudownie dopasowane. Nie mam się do czego przyczepić.
Zestaw z Bloom - Tą pracą również mnie oczarowałaś. Bardzo podoba mi się zestawienie kolorowego Png'sa z czarno-białym. Ślicznie ten efekt wygląda. Napis jest boski.
Poprawione zamówienie dla Nami - Ramka dodała większego uroku tej pracy. Ślicznie.

20.11
Zestaw z Darcy - Jest tak cudownie wykonany, że nie mogę dobrać odpowiednich słów do jego opisania, ponieważ mam wrażenie, że co bym nie napisała to i tak nie będzie to co chciałabym Ci na temat tej pracy powiedzieć. Wszystko jest perfect!
Zestaw z Bloom - Bardzo ładny, ale napis mam wrażenie, że jest za słabo widoczny,
Zestaw z Sky'em i Diaspro - Bardzo fajne wykonanie. Przyczepię się jednak do napisu, ponieważ wydaje mi się, że zjadłaś jedną literkę. Powinno być chyba "yours" a nie "your", ale to tylko taki mały szczególik.
Zestaw z Musą - czarująca praca, którą cudownie wykonałaś. Boska po prostu <3

23.11
Zestaw z Bloom - pomysł miałaś bardzo fajny na tą pracę i ślicznie Ci ona wyszła. Napis ma ładną czcionkę. Brawo.
Zestaw z Laylą - wykonanie jest cudowne, ale ten Png's jakoś do mnie nie przemawia. Chyba przez minę czarodziejki xd
Awatary jak zawsze są śliczne. Moje serce skradła 3 <3

Weny!



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Frutell@13
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-11-2015 20:10
Ooooo. Dopiero odkryłam Twoją kolekcję grafik, a już się wciągnęłam. To może ocenię wszystkie zestawy z tej strony, ok? uśmiech

18.11
Co do tego zestawu, jest mega profesjonalny. Wszystko wykonane jest starannie. Aczkolwiek myślę, że jeśli jest taki zestaw troszkę ponury, taki z prawdziwymi ludźmi, to ten avatar i sygnatura z Laylą tu nie pasują. Ale ogółem jest fajny.

19.11
Zestaw ładny, ale troszkę za mało dodałaś. Jak już mówiłam, mimo to jest super.

20.11
Wszystko pięknie, ale napis przy Bloom jest trochę za mało widoczny. Co do tego zestawu to tyle.

23.11
Jesu, to jest piękne. Bez tam żadnych kwiatków, listków, i serduszek, normalny zestaw bez elementów pstrokatych. Gratuluję!
Czekam na kolejne.

PS.Plis o zestawik dla mnie! Jakiś normalny, nie pstrokaty obojętnie z czym, tylko nie z Winx, bo już nie wyrabiam XD


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-11-2015 19:18
Dzięki^^.


Zamówienie dla Frutell@13

I... zamówienie dla Icy!!!



prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Mishaki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-11-2015 19:37
Jezu, Mer, jesteś boska! Od razu moją uwagę zwrócił zestaw ze Sky'em. Po prostu mnie rozwalił! Jest boski i mówię tak o pomyśle, jak i wykonaniu! Sky jako... to "coś" jest świetny i jeszcze ta klata... Napis cudowny! ,,Jestę Sky Jestę e Plaj" = huehahahahaha! Normalnie też rozwalił mnie na maxa! Ta rameczka, dodatki, efekty i tekstury są idealne! Zazdro dla ciebie, Icy.
Elsa też wyszła ci super! Tylko czcionka napisu zła...
Avy niezłe, ale chyba najlepiej wyszła ci Mroczna Bloom.

Ogólnie to fajnie ci idzie i życzę weny! Czy przyjmujesz zamówienia?



Zestaw z Royem (c) Meredith (Dzięx <3)

#lubięRoxy#lubięDaphe#lubięRoya#nielubięNexa#xD

| MOJA GRAFIKA | MOJE OPOWIADANIE (WINXPOTTER) |

Edytowane przez Lunaris dnia 09-04-2016 15:03
736373515141616266252628 http://miraculous.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 12 z 15 << < 9 10 11 12 13 14 15 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:27:24 22.03.2024
W świecie 8 sezonu Winx, nie są potrzebne żadne używki, oni mają tam niezłą fazę i bez tego xD
~EmilyWinxClub0
16:26:02 22.03.2024
Co to za idiotyczny, może nawet trochę psychodeliczny komiks xD ludzie boją się dziwnych stukrotek, które ożywiły się bo Flora z Miele się przytuliły xD i po co tu Cosmix w ogóle
~EmilyWinxClub0
14:05:14 19.03.2024
Oczywiście z oczywistych powodów, ale po tym jak potraktowali i zniszczyli oryginalnego Winxa satysfakcja jest większa
~EmilyWinxClub0
14:03:23 19.03.2024
Miło widzieć jak Nickelodeon jest obecnie anulowany
^Flamli0
17:42:02 18.03.2024
Zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~February0
13:23:33 18.03.2024
Aż oczy odpoczywają jak patrzy się na taką okładkę!
~Misiekoslavsky0
12:50:31 16.03.2024
Nostalgicznie wygląda!
^Flamli1
12:14:21 16.03.2024
okładka nowego magazynu we włoszech
~EmilyWinxClub0
13:43:04 15.03.2024
I dlatego, że wszyscy nie cierpią kreski z 8 sezonu .. Do dziś nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby tak wybielić Florę, Laylę i Stellę
~EmilyWinxClub0
11:59:53 15.03.2024
Przynajmniej w komiksach Winx i Trix mogą nosić swoje kuse stroje jeszcze, tylko nie wiadomo w jakim czasie się to wszystko rozgrywa, więc pewnie jest to robione ze względu na reboot z akcją gdzieś na początku luźną
~EmilyWinxClub0
11:58:16 15.03.2024
Komiksy ze starą kreską są lepsze dla oka i może byłyby fajne gdyby miały więcej stron
^Flamli0
19:29:29 14.03.2024
Spróbuj wchodząc dokładnie tak: https://winxblogger.pl/
~Stellka0
18:45:17 14.03.2024
Zgłaszam problem techniczny. W przeglądarce mobilnej Safari nie wysyłają się wiadomości na SB smutny
^Flamli0
18:08:59 14.03.2024
zapraszamy na kolejny komiks ze "starą" grafiką po 8 sezonie :> KLIK
~Vixen0
5:32:49 14.03.2024
:p
~Vixen0
5:32:44 14.03.2024
Ale i tak nie mam punktów za tamty rok
~Vixen0
5:32:16 14.03.2024
XD kawa mnie nie budzi I źle widziało się na oczy
~Vixen0
5:31:42 14.03.2024
Dobra jednak dopiero za miesiąc ze
~Vixen0
5:31:04 14.03.2024
Wczoraj wybił mi kolejny rok na wb. Mogę prosić o punkty?
~Vixen0
19:35:19 13.03.2024
:pony:
~Vixen0
19:35:10 13.03.2024
WB życiem
*Lunaris0
16:45:44 13.03.2024
Prawie tak samo jak wtedy, gdy dowiedziałam się, że gen alpha tworzy swoje pierwsze memy
*Lunaris0
16:41:57 13.03.2024
ngl, poczułam się staro
*Lunaris0
16:41:48 13.03.2024
Jakim cudem 2015 był już 9 lat temu o.o
~February0
15:41:02 13.03.2024
Ej ja nie miałam na myśli nic negatywnego że to post sprzed 9 lat, strona żyje i ma się dobrze, chciałam ożywić shoutbox ;/
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.