Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica


Archiwum
❧  Grafika by Meredith  ☙

Strona 10 z 15 << < 7 8 9 10 11 12 13 > >>
AutorRE: Grafika by Meredith
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-10-2015 14:29
Awatary jak zawsze śliczne kadrowo i w ogóle. Boskie xd
Zestaw z Florą jest przepiękny. Nie mogę się na niego napatrzyć. Jestem pod wrażeniem Twojego ogromnego i wspaniałego talentu. Tylko tak jak Norelay nie podoba mi się w rogu ta kratka.
Praca ze Stellą jest oszałamiająco piękna. Normalnie aż mi mowę odjęło. Dodatki, fanart i napis są boskie. Me gusta tanto!
Zestaw z wróżką bardzo pomysłowy. Wszystko jest idealne.
Czekam na kolejne prace i życzę weny mruga



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-10-2015 19:20
Dzięki. Znowu awatary i eksperyment, bo znowu wena mi się kończy.




Jakieś zamówienia, życzenia? Co chcielibyście zobaczyć następnym razem? Bo chce mi się graficzyć, ale nie wiem, co zrobić xD.



prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]

Edytowane przez Meredith dnia 04-10-2015 19:24
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Szime
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-10-2015 19:30
Avatary mają super kadry. Każdy z nich ma odpowiednią kolorystykę, co sprawia że są bardzo klimatyczne i każdy z nich ma w sobie "to coś". Najbardziej podoba mi się piąty avatar, włosy dziewczyny ładnie kontrastują z szarym otoczeniem. Moim drugim ulubionym jest ostatni. Idealnie pasuje do obecnej pory roku :3

Zestaw mniej mi się podoba. Nie pasuje mi tekstura z kratki i połączenie różowego z czerwonym. Uważam, że czcionka mogłaby być delikatniejsza i mogłaś użyć jakiś inny efekt poza obrysem. Pomijając to wszystko render jest fajny i ma dobrą jakość. Ciekawe jest też użycie ramki ^^


DeviantArt || MyAnimeList || Grafika || Rysunki || OSU!
56852312 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-10-2015 20:11
Awatary: kadry ślicznie zrobiłaś a jakość jest idealna. Kolorki są bardzo fajne. Ramki jak zwykle na duży plus.
Zestaw ze Stellą bardzo pomysłowy i ciekawy. Spodobało mi się tło a także napis. Masz po prostu talent do grafiki i tyle.
W sumie z chęcią zobaczyłabym jakieś sygnaturki/zestawy lub awatary z Reign, Wspaniałego Stulecia lub Królewny Śnieżki (jak coś to mogę Ci podesłać o która wersję mi chodzi).
Weny kochana.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
*Lunaris
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-10-2015 16:10
Avatary tradycyjnie śliczne. Wszystko dobrze dobrałaś, nie mam się do czego przyczepić. Najbardziej spodobała mi się piątka.
Zestaw ze Stellą - ładny png's, cudne dodatki i kolory. Straszne podoba mi się kratka, pomysł z ramką i umiejscowienie napisu. Dlaczego wy wszyscy tak świetnie potraficie dobierać tekstury i brushe? Zazdroszczę.

"Jakieś zamówienia, życzenia?" - tego pierwszego, to spodziewaj się gdzieś tak w środku tygodnia. A póki co, to z chęcią zobaczyłabym kilka avatarów, ale, dla urozmaicenia, winxowych. Weny!



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-10-2015 21:22
Dzięki. Szime, tych kratek miało nie być, ale tak pusto było bez nich, że w końcu je dodałam. Ja z reguły daję tylko obrys, nie przepadam za gradientami. Dzisiaj taki Łinksowy misz-masz, bo akurat coś mnie naszło. Następnym razem pewnie będzie coś ze Śnieżki.




^Ta syga miała być taka surowa, z samą koloryzacją.



prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]

Edytowane przez Meredith dnia 05-10-2015 21:24
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-10-2015 07:51
Awatary są bardzo fajne zwłaszcza, że to kadry z początków Winxa. Kolorki są takie delikatne a jednocześnie idealne. Rameczki oczywiście dodają im uroku.
Zestaw z Bloom: kadr mi się bardzo spodobał tak samo jak i koloryzacja.
Zestaw z Laylą: tło jest śliczne. Png'sy są bardzo fajne ułożone i w ogóle. Napis ma ładną czcionkę, kolor oraz obrys.
Czekam na więcej, życzę weny i zapraszam do mnie xd



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Szime
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-10-2015 21:05
Bardzo podobają mi się awatary. Powalają jakością i kolorystyką. Uwielbiam takie kadry, jakich użyłaś. Ramki je dobrze dopełniają. Jedynie pierwszy awatar mi się nie podoba, rysunek jest jak dla mnie zbyt kreskówkowy. Moje ulubione natomiast to 3, 6 i 7.

Zestaw z Bloom jest piękny. Strasznie spodobał mi się ten arcik, dorze dobrałaś kadr. Całość jest taka... Magiczna! To była pierwsza rzecz, na którą zwróciłam uwagę przy tej dostawie.

Zestaw z Laylą (Bo to ona, tak?) jest ładny. Wszystko użyłaś poprawnie, fajnie wygląda potrojony render. Super tekstury i czcionka oraz efekt nałożony na napis. Jednak wydaje mi się, że w awatarze mogłaś usunąć szarą czarodziejkę, przeszkadza mi tam jakoś.


*zawsze muszę zwracać uwagę na mało istotne szczegóły*



DeviantArt || MyAnimeList || Grafika || Rysunki || OSU!
56852312 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-10-2015 17:04
Dzięki....
Trochę awatarów:


Oraz zamówienie dla Lunaris. Zrobiłam dwa zestawy, bo nie mogłam się zdecydować, który jest lepszy. Tak naprawdę, to żaden mi się nie podoba xD. Jeśli chcesz, oczywiście zrobię go jeszcze raz.


Zamówienia wciąż otwarte, nieważne na co xD.


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]

Edytowane przez Meredith dnia 08-10-2015 17:06
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-10-2015 17:57
Mer, słoneczko!
Awatary są jak zawsze urzekające. Kadrowo są po prostu cudownie. Moje serce skradł numer 2. Cudowna koloryzacja a ta rameczka jest boska.
Zamówienie dla Lunaris: obie wersje mi się spodobały i nie umiem wybrać lepszej. Wszystko bardzo fajne ze sobą połączyłaś. Czemu ja tak nie umiem?
Weny i czekam na kolejne cudowne prace xd



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
*Lunaris
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-10-2015 16:26
<Uwaga: post ociekający lukrem. Nie mówcie potem, że was nie ostrzegałam.>

Avatary jak zwykle śliczne. Najbardziej spodobała mi się czwórka. Ten kadr (skąd wy ludzie je bierzecie XD?) i koloryzacja... Cud, miód i orzeszki. Nic dodać, nic ująć.
Zamówienie dla mnie - wiem, że się powtórzę, bo pisałam ci to na pw, ale... Dlaczego wszyscy z WB, których podziwiam, są niedowartościowani?! Normalnie fatum jakieś. Zestaw jest śliczny. Są w nim moje ukochane napisy w tle, które dodają "tego czegoś" pracy i sprawiają, że od razu kojarzy mi się z tobą. Główne napisy też niczego sobie. Bardzo ładne tło, tak samo png's. Po zastanowieniu założyłam sobie pierwszą wersję, gdyż bardzo podoba mi się to przenikanie napisów między włosami szarej Layli.

Weny!



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.


Edytowane przez Lunaris dnia 09-10-2015 16:30
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~x-Ritsu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-10-2015 17:30
Witam. Otóż zauważyłem, że jesteś chętna do komentowania grafy każdego, no i przede wszystkim jakby Cię tu nie znać. Coś mnie natchnęło i muszę Ci skomentować. Na wstępie powiem, że jesteś bardzo utalentowaną graficzką, serio. Pozwolę sobie ocenić całą stronę dziesiątą - co za dużo, to niezdrowo, w końcu : D.

Avatary z 4-10
Ach... Są naprawdę piękne! Koloryzacja wyszła super, sam nigdy czegoś takiego nie zrobię, bo nie potrafię robić avów/zestawów/czegokolwiek z realnymi ludźmi, no, po prostu nie umiem, kropka D:. Oceniać, jak widzisz, też nie umiem. Jedyne, do czego muszę się przyczepić to ten ostatni - chyba za duże nasycenie, niezbyt przypadł mi do gustu.

Sygna ze Stellą
Rany, wspaniała! Znakomite tekstury, uwielbiam też tą kratkę, świetnie prezentuje się razem z tym napisem. PNG dobrze dobrany, mega wtopienia. Faktura powala w pozytywnym sensie tego słowa. Uwielbiam ten zestaw.
Nie wiem, czy to błąd, czy też nie, ale Stellka ma szare (?) oczy w niektórych miejscach.

Avatary z kolejnego dnia
Podobają mi się, super kolorki. Najlepszy chyba pierwszy. Ten z Laylą też mi się podoba, szczerze mówiąc, przypadł mi do gustu. Nie podoba mi się kadr z czwóreczki, Bluma ma jakąś dziwną minę...

Surowy zestaw
Nieźle ;p. Dobrze dobrany artwork, kolory też niczego sobie. Nie ma się do czego przyczepić, ale jednak i tak wcisnąłbym tam jakiś napis, trochę szersze bym to zrobił... Taka surowość też czasem nie pasuje, podobnie jak nawciskane za dużo.

Zestaw z Laylą Tynix
Nie podoba mi się. Za dużo fioletowego i różowego, ponadto - Tynix Couture to jeszcze gorsze niż Sirenix albo Mythix Couture. Niby wszystko sprawnie, ale wydaje mi się, że temu pierwszemu jakość padła, no i tak jak jakoś nawrzucane do tego zestawu. Wydaje mi się również, że czarno-biała Layla psuje efekt, ale może być też inaczej, nie jestem tego pewien.

Avatary z 08-10
Niezłe, takie jak poprzednicy. Trójeczka mega. No i oczywiście piąteczka - przypomina mi w jakimś stopniu Meridę Waleczną, nie wiem czemu xdd.


Syga dla Lunaris
Śliczne wykonanie. Przypadła mi do gustu druga wersja, ponieważ w pierwszej, efekt psuje czarno-biała Layla i napis, który wydaje się być w takiej kompozycji nieczytelny. Dobre dobranie tekstur, ekstra napisy. Podoba mi się, i to bardzo. Tak trzymać!




Strona | DeviantART | MyAnimeList

pisz na gg http://xritsu.j.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-10-2015 18:37
Dzięki. To ja na wstępie powiem...że o Layli Tynix mam podobną opinię, jak ty, Domino xD. Wena mi się wtedy kończyła i próbowałam się zrehabilitować. co do miny tej Bloom... nie chciało mi się ściągać nowych kadrów, brałam stare z folderu i tak wyszło xD. Jeśli chodzi o oczy Stelli... nie wiem, może wina png'sa, a może coś popsułam koloryzacją. W sumie, to zamówienie dla Lunaris zaczęło mi się podobać, jak je wstawiłam na WB, w Gimpie tak jakoś pusto wyglądały XD.
Dziś dwa zestawy z Sirenixem i dwa z kadrami, które mogą wam się wydać nie w moim stylu, ale zapewniam, że były robione na wzór pewnych zestawów, które pojawiły się w temacie dawno, dawno temu.







prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]

Edytowane przez Meredith dnia 09-10-2015 18:40
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~x-Ritsu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-10-2015 18:46
No, bardzo ładne zestawy! Najbardziej (o dziwo!) podoba mi się zestaw numer jeden, mimo tego, że jest z Sirenixem i na dodatek Blumą. Niezła koloryzacja, super napis, wszystko takie super.
Zestaw z Florą podoba mi się również, bo jak wiadomo, Florce zawsze we wszystkim ładnie. Idealne tekstury i napis - me gusta. Podbił mnie też zestaw z Mirtą - świetny! Niecodzienny, mało kto robi cokolwiek z pobocznymi bohaterkami. Zestaw z jej koleżanką również niezły, napis mi się podoba, no i te tekstury, wtopienia... Wszystko idealnie przemyślane ;p.




Strona | DeviantART | MyAnimeList

pisz na gg http://xritsu.j.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-10-2015 12:51
Wchodzę do Twojego tematu a tu takie cudeńka. Jestem w szoku kochana!
Zestaw z Bloom: tło i dodatki są naprawdę bardzo fajne i idealnie pasują. Oba png'sy dobrze są dobrane i dopasowane. Napis ma ładną czcionkę oraz pasujący kolor. Podoba mi się.
Zestaw z Florą: jest taki słodki i jednocześnie śliczny. Wszystko idealnie ze sobą współgra i tyle w tym temacie.
Zestaw z Mirtą: cudownie połączenie kadrów. Dodatki po bokach oraz napis jak najbardziej na tak.
Zestaw z koleżanką Mirty: tu taka sama opinia jak w powyższej pracy.
Czekam na kolejne i życzę weny.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-10-2015 17:28
Dzięki. Awatary...


i... ta da da dam! Zamówienie dla Reb.



prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-10-2015 17:36
Dobrze wiesz, że jestem zawsze wymagająca :D. Wiesz... bardzo mnie zszokowałaś tym zamówieniem. Wygląda rewelacyjnie. Śmiało mogę powiedzieć, że jest to Twoja najlepsza praca. Najbardziej, co rzuciło mi się w oczy to koloryzacja. Fenomenalna! Sama lepszej bym nigdy nie zrobiła. Zestaw jest cudowny, bardzo, ale to bardzo dziękuję serce! Teraz jestem pewna, że to nie jest ostatnie zamówienie, jakie dla mnie wykonałaś, będę częściej to robiła. Brawo :>. Podciągnęłaś się w moich oczach w grafice i to bardzo dużo. Wenki, skarbie!


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-10-2015 17:51
Awatary: są przepiękne. Wybrałaś naprawdę śliczne kadry i dodałaś cudowne koloryzacje oraz efekty. Najbardziej podoba mi się 3 i 5. Urzekły mnie.
Zestaw dla Reb: OMG! Zgadzam się z Reb, że jest to Twoja najlepsza praca. Połączenie Png'sów jest naprawdę doskonałe. Do tego cudowne dodatki i napisy. Jestem pod wielkim wrażeniem Twojego talentu. Nie zmarnuj go.
Czekam na kolejne prace i życzę weny.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-10-2015 19:11
Avatary bardzo mi się podobają. Ogółem bardzo podciągnęłaś się w robieniu ich, świetne kadry i koloryzacje, cud, miód i orzeszki. Mogę na nie ciągle patrzeć, a i tak mi się to nie znudzi. Z najnowszej dostawy moje ulubione to 2 i 5. Zaś 6 to taki przykuwający uwagę, jednak nie gustuję w avatarach tego typu, raczej takich, hm, ludzkich. :>
Zestaw dla Reb jest ładny. Przede wszystkim plus za Florkę w Enchantixie. Ciekawie wygląda "podwojenie" tego png'sa. Tekstury również ciekawie wyglądają, no i napis jak najbardziej na plus. Mimo to mam wrażenie, że coś mi nie pasuje. Poza tym nie bardzo pasuje mi koloryzacja, moim zdaniem pasowałaby jakaś jaśniejsza.
Z poprzednich prac najbardziej podoba mi się Florka, boski png's i napis, wszystko. Jeśli znudzi mi się ten zestaw, to od razu ją porwę, obiecuję.
Życzę weny.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~x-Ritsu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-10-2015 10:55
Woah! Avatary są przecudne. Podobają mi się wszystkie, więc nie wiem, który mam wybrać. Moje ulubione rameczki, koloryzacja, kadry - wszystko świetne, śliczne i majestatyczne!
Zamówienie dla Reb wyszło fajnie. Podobają mi się te wtopione napisy, i ogólnie wszystkie napisy, ogólnie efekt i tekstury. Kolory również przecudne. Ramka świetna. Nie podobają mi się jedynie te dwie Flory - sam nie wiem, no, coś w tym takiego jest, że chyba wyszło zbyt różowo. Kompozycja niesamowita, a ogólny efekt znakomity. Powodzenia w robieniu następnej grafy, motywacji i weny, Mer!




Strona | DeviantART | MyAnimeList

pisz na gg http://xritsu.j.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 10 z 15 << < 7 8 9 10 11 12 13 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.