Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,050
 Najnowszy Użytkownik: ~Betty
Dzisiejsi Solenizanci
julitka0148625


Archiwum
❧  Grafika by Meredith  ☙

Strona 9 z 15 << < 6 7 8 9 10 11 12 > >>
AutorRE: Grafika by Meredith
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-09-2015 19:16
Mer, najnowsza dostawa jest boska i pomysłowa xD Bardzo mi się spodobała.
Tecna jest bardzo dobrze połączona i dopasowana. Nie widać jakichś ubytków czy czegoś w tym stylu. Podobają mi się dodatki oraz napis. Wielki plus !
Flora już mnie tak nie zachwyciła aczkolwiek uśmiecham się jak na nią patrzę. Tekstury i napis bardzo fajne. Koloryzacja również jest na plus. Te kółka oddzielające jedną Florę od drugiej nie do końca mi się podobają. Ogólnie praca jest śliczna.
Stella jest śliczna, ale mam wrażenie, że jakość lekko jest kiepska. Bardzo dobre połączenie dwóch kadrów. Dodatki i napis również pasują.
Czekam na kolejne i życzę weny.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-09-2015 20:34
Jestem na siebie bardzo zła, że miałam strasznego lenia i nie chciało mi się komentować grafiki xd. Zacznę może od zestawów z dzisiaj. Praca z Tecną wyszła fajnie, podobają mi się kolorki, takie delikatne. Nie do końca jednak podoba mi się ta biała ramka, bo wchodzi na kółko otaczające Tecne. A jak już przy tym jesteśmy, to mam wrażenie, że czarodziejka w kółku straciła trochę na jakości. Florka chyba najbardziej mi się spodobała. Kolorki są mega, takie jakie lubię. Napis również fajnie pasuje, ale niestety czuję dziwną pustkę. Uważam też, że ta czarno-biała *czy jaka ona jest xd* czarodziejka mogłaby być jaśniejsza. Ostatni zestaw wypadł ciut gorzej. Mógłby być naprawdę fajny, gdyby nie jakość. Poza tym wszystko jest w nim bardzo dobrze zrobione, no może kolorystyka jakaś jeszcze. To wszystko ode mnie. Weny~.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-09-2015 09:44
Dzięki, dziewczyny.





prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-09-2015 12:45
Zestaw ze Stellą jest naprawdę ładny. Szara Stella straciła jakoś lub coś, bo ma masę takich białych kropeczek na twarzy, co nie wygląda fajnie. Napis, a raczej ten dodatek (xdd), dopasowałaś idealnie. No, szkoda. Cały zestaw zniszczyła ta szara Stella, inaczej byłoby świetnie.
Bloom jest najlepsza. Uwielbiam te nickelodeonowe (?) png'sy, a w szczególności Believix. Hm... Nie wiem, czy w ogóle są inne, ale mniejsza z tym. Napis jest super, dodatki i cała kompozycja pasuje jak najbardziej. Zestaw na piąteczkę.
U Musy jakoś nie podoba mi się png's, a raczej jej twarz. Jest taka... inna. Jednakże muszę powiedzieć, że napis wyszedł Ci rewelacyjnie. Zdradź mi, proszę, jaka to czcionka, bo niesamowicie mi się spodobała. Ogólnie zestaw nawet ok, deczko pusty, lecz robienie prac idzie Ci coraz lepiej.
Powodzenia :].




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-09-2015 17:03
Mer kochana! Miałam skomentować już wczoraj, ale jakoś nie mogłam w sobie znaleźć siły po pierwszym dniu wesela i robię to dopiero teraz xD
Zestaw ze Stellą wyszedł Ci naprawdę super. Efekt na szarej czarodziejce mi się spodobał. Fajnie to wygląda. Kolorki jak i tekstury bardzo dobrze dobrane.
Bloom mnie urzekła i gdyby nie to, że dopiero dzisiaj ustawiłam sobie zestaw od Flamy to bym sobie ten porwała. Jeśli nikt go nie zabierze w ciągu 2 tygodni to ja go sobie zaklepuję. Wszystko w nim jest idealnie dobrane i dopasowane. Po prostu cudo!
Musa jest ładna, ale nie do końca mnie urzekła. Najbardziej spodobał mi się napis. Ma cudowną czcionkę.
Czekam na kolejne i życzę weny uśmiech



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-09-2015 21:20
Smocza, mi się akurat ten efekt na Stelli podobał, dlatego właśnie są te kropeczki. A czcionka to Mistuki .

Dzięki za ocenę, dziewczyny. Dzisiaj awatary, bo z tymi u mnie najgorzej. Niektóre proste, w niektórych jakaś teksturka, czy brush, a w jednym efekt 3D. Na początku wszystkie miały być proste, ale potem w niektórych kadrach zaczęło mi czegoś brakować...




Zamówienia (PW) otwarte.






prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]

Edytowane przez Meredith dnia 21-09-2015 18:04
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
*Lunaris
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-09-2015 15:02
Myślę, że avatary wyszły ci dobrze. Brakuje im jeszcze do perfekcji (i kto to mówi), ale nie mogę powiedzieć, że są brzydkie. Jako pierwsza moją uwagę przykuła dwójka, ale stwierdziłam, że jak dla mnie, to jest nieco za ciemna i moją ulubienicą stała się siódemka. Ładny kadr i tekstura/brush. Brakuje mi w niej tylko nieco żywszych kolorków.

Zestaw z Bloom Mythix - podoba mi się kadr, nie mam się jak przyczepić do png'sa. Pasujący napis i dodatki. Praca nie urzekła mnie tak, jak zestaw z Bloom Believix z poniedziałku (który jest boski), ale to nie zmienia faktu, że wszystko w nim jest dobrze dopasowane i jest po prostu, najzwyczajniej w świecie, śliczne.

Patrząc na pierwsze strony twojego starego tematu, a porówując je z obecnymi pracami, widać szokującą różnicę. Zrobiłaś ogromny postęp. Weny!



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-09-2015 16:44
Dzięki, Lunaris.
Dzisiaj coś z anime, bo dawno nic nie robiłam w tym kierunku i Tajniks. Nie lubię Tynixu, w ogóle nie potrafię zrobić na nim dobrej koloryzacji... na koniec jeszcze awatary, bo w końcu muszę się nauczyć koloryzować ludzi.








prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]

Edytowane przez Meredith dnia 25-09-2015 16:47
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-09-2015 21:36
Zacznę może od dostawy z 22-09-2015. Avatarki wyszły całkiem dobrze, ale musisz popracować trochę nad kolorystyką. Niektóre też straciły jakość np. 4. Najlepszym z tej dostawy jest zdecydowanie numerek 2. Kadr mi się bardzo podoba. Zestaw z Bloom jakoś nie przypadł mi do gustu. PNG's mnie odrzuca, nie pasuje do tego drugiego *to chyba kadr, nie?*. Ten główny napis też jakoś nie zgrywa się z resztą, czcionka do wymiany. Najnowsza dostawa wyszła Ci o niebo lepiej! Praca z anime bardzo mi się spodobała. Napis, tło, png's - po prostu nie mam się do czego przyczepić. Musa również przypadła mi do gustu, jednak png's jest taki jakiś..dziwny xdd. Kości policzkowe Musy dziwnie wyglądają :xx. W Blumce przyczepię się tylko trochę do jakości, wydaje mi się, że się wyostrzyło. Robisz w Gimpie? Avatarki może nie wyszły najlepiej, ale też nie są najgorsze. Podobają mi się niektóre kadry, najbardziej chyba 1 i 4. Nad kolorystyką nadal trzeba trochę popracować, ale myślę, że jesteś na dobrej drodze. Weny ~.



Edytowane przez Speksi dnia 25-09-2015 21:37
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-09-2015 18:42
Dzięki.






prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-09-2015 12:26
22.09
Awatary jak zawsze mnie urzekły. Cudowne kadry, jakość i kolory. Jesteś w tym mistrzynią.
Zestaw z Bloom jest prześliczny. Gdyby nie to, że założyłam prezent urodzinowy, który otrzymałam to już by wylądował u mnie na profilu. Jeśli nikt go w ciągu 2 tygodni nie ukradnie to ja go porwę sobie. Wszystko w nim jest idealne. Nie mam się nawet do czego przyczepić.

25.09
Zestaw z anime jest śliczny. Wszystko cudownie dopasowałaś a dodatki i napis to po prostu poezja. Urzekłaś mnie!
Musa i Bloom są boskie. Jak zawsze dopracowałaś sobie każdy szczegół. Napisy mają ładną czcionkę i kolorystycznie również pasują. Me gusta!
Cóż ja mogę powiedzieć o awatarach. Jak zwykle są śliczne.

26.09
Znowu cudowne awatary. Jak Ty to robisz, że one za każdym razem mi się tak bardzo podobają? Kadrowo i jakościowo idealne. Kolorki również boskie, a ramki idealnie tutaj pasują.

Czekam na kolejne prace i życzę weny.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
*Lunaris
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-09-2015 15:36
25.09.:
Miku - wybrałaś ładnego, dobrej jakości png'sa. Podoba mi się szara postać oraz ta kwadracikowa tekstura. Do tego pasujące tło, kolor i dodatki. Nie mam się do czego przyczepić.
Musa - ładny png's, nie jestem tylko do końca przekonana do tego efektu na szarej postaci... Dobrej jakości kadr, śliczne dodatki, pasujący napis. Dlaczego ty wszystko musisz robić tak idealnie? XD
Bloom - wyjątkowo mam się do czego przyczepić, a mianowicie do jakości kadru - wydaje mi się, że nie jest najlepsza. Na YT jest nagranie z kadrami z Tynixu w dobrej jakości. Ale wracając do zestawu... Tak jak w Musie, podobają mi się dodatki i koloryzacja, napis świetnie współgra z całością.
Avatary - poprzednie spodobały mi się nieco bardziej, ale jest dobrze. Ładne kadry i koloryzacje. najbardziej spodobał mi się ostatni.

26.09.:
Avatary - nie wszystkie przypadły mi do gustu, ale większość z nich jest ładnych. Najbardziej spodobał mi się dzewiąty - cudny kadr i koloryzacja.

Weny!



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-09-2015 11:57
Zestaw z anime jest ładny. Napis ma takie pastelowe kolorki, które przykuwają uwagę. Podoba mi się png's i jego szare "odbicie" (nigdy nie umiem tego nazwać) po lewej stronie. Nie mam się do czego przyczepić.
Musa jest ładna, jednak png's nie podchodzi pod me gusta. Ostatecznie może być. Ogólnie też wszystko do siebie pasuje, napis ma dobrą czcionkę i kolor, podoba mi się to "coś" w prawym dolnym rogu. I te "odbicia" też są w porządku.
Mam wrażenie, że Blooma jest troszkę za bardzo wyostrzona. Jakoś to rzuca się w oczy. Poza tym znów dobrze dobrane dodatki, podoba mi się te szare odbicie Bloom (i znowu zwracam na to uwagę, ale to takie przykuwające xd).
Avatary są ok, już lepiej sobie radzisz z koloryzacją. Najbardziej podoba mi się 1 i 3, przykuły moją uwagę.
Avki z najnowszej dostawy są naprawdę ładne. Zastosowałaś fajne koloryzacje, rameczki także pasują. Na pierwszy rzut oka nie miałam takich, które podobałyby mi się, ale po dłuższym zastanowieniu pod me gusta najbardziej pochodzą: 1, 3 i 9.
Życzę weny. ^^


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-09-2015 17:56
Dzięki.
Może wreszcie odpowiem na wasze komentarze, miałam to zrobić przy tych awatarach, ale przez przypadek wszystko skasowałam i nie chciało mi się tego pisać od nowa xD. Pracuję dalej w Gimpie. Ta Bloom raczej nie jest wyostrzona, to chyba png's w takim stylu i koloryzacja to trochę wyeksponowała. Dzisiaj znowu trochę awatarów (dwa pierwsze mają cieńsze ramki, bo robiłam je wcześniej) i dwie sygi z TZK, bo jakoś tak mnie wzięło na starego Winxa.






prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
*Lunaris
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-09-2015 18:15
Avatary trafiają w mój gust. Ramki pasują, ładne, dobrej jakości kadry i świetnie dobrane koloryzacje. Moją ulubienicą jest jedynka.
Zestaw z Bloom - podoba mi się połączenie kolorowej czarodziejki z szarą. Napis dobrze współgra z całością, tak jak koloryzacja, dodatki śliczne. Wiesz, gdy widzę pracę z napisami w tle, od razu kojarzy mi się z tobą.
Zestaw z Florą - wydaje mi się, że kadr trochę stracił na jakości. Napis i koloryzacja pasują, dodatki świetne, tylko te kreski po lewej stronie nie przypadły mi zbyt do gustu. Ale tak naprawdę wszystko psuje jakość kadru.

Weny!



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-09-2015 20:12
Awatary jak zawsze są cudowne, więc co ja Ci mogę o nich więcej napisać? Kadry, jakość, kolory i ramki, no po prostu mistrzostwo.
Zestaw z Bloom jest genialny. Cudownie połączyłaś oba kadry, co nie zawsze jest taką prostą rzeczą. Napis i dodatki mnie urzekły. Zestaw mega mi się podoba.
U Flory mam wrażenie, że jakość trochę padła, ale nie jest znowu tak tragicznie. Wszystko jest pięknie i ładnie tylko te kreski po lewej stronie mi się nie podobają.
Czekam na kolejne prace i życzę weny.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 29-09-2015 21:29
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Honey
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-09-2015 21:41
Zaczynając od avatarów - świetne kadry, dobre koloryzacje. Rameczki też fajnie wyglądają. Najbardziej podoba mi się 1 i 5.
Zestaw z Bloom - cudowny! Świetna robota, wybrałaś ładny kadr, szara Bloom idealnie wpasowała się w tą sygnatuę. Powiem Ci, że idealnie dobrałaś teksturę, ale najbardziej podoba mi się napis. Kurde, aż nie ma do czego się przyczepić. Teraz pora na Florę - tutaj troszkę gorzej Ci wyszło. Napis nadal jest dobry, ale kadr jakościowo spadł. Wydaje mi się, że ta Flora po lewej jest w złym miejscu, dałabym ja bardziej w prawo. Ten brush(?) po lewej zdecydowanie wywalić, tekstura nie jest zła, lecz te w poprzednim zestawi była lepsza. Czekam na więcej. Weny :3.


(c) Reboszka
Moja grafika/Moje rysunki/ Ask/Blog
http://ironman-another-story.blogspot.com/?m=1 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-10-2015 10:56
Dzięki. Wreszcie się wzięłam za graficzenie:




^Stella zaklepana dla Nory

Zamówienia otwarte.



prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]

Edytowane przez Meredith dnia 03-10-2015 11:03
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-10-2015 11:55
Dobra, skoro klepnęłam to czas się wypowiedzieć o Twojej grafie.
Szczególną zmianę w robieniu grafiki widać u Ciebie od 2 zeszłych stron. Naprawdę, jest moc!
Ta Stella to moim skromnym zdaniem najładniejsza z Twoich prac. :3 Osiągnęłaś więcej w graficzeniu niż ja,czego Ci zazdroszczę.
Avatary są bardzo ładne, kadry, koloryzacja jak najbardziej. Mam nadzieję, że mnie kiedyś nauczysz tak graficzyć, bo to jest sztos! serce
We Florce mi się jedynie nie podoba ta kratka w rogu, ale to w sumie wszystko.
Zestaw z wróżką w tym dziwnym stylu jest taki fajny... Niemal wszystko białe i to tak mi się ze świętami kojarzy.

No nic, życzę Ci weny na dalsze prace i zapraszam do siebie na grafę i opko. xD


#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Meredith
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-10-2015 13:04
Avatary - całkiem ładne. Mogłabyś te ramki bardziej wtopić w obraz, wtedy byłoby po prostu idealnie. Podobają mi się kadry i koloryzacje.
Zestaw z Florą - cudowne! Skąd wzięłaś tego png'sa? Jest taki inny. Wybrałaś do niego świetną koloryzację, za co należy Ci się naprawdę wielki plus. Napis fajnie wygląda na szarej Florze. Ciekawe są te błyski w rogu.
Dwa ostatnie zestawy wyszły Ci rewelacyjnie. Niby takie nic, a jednak przykuwa uwagę. Prace są dopracowane, napisy świetnie dobrane, koloryzacje wyśmienite. Nie wiem, co można jeszcze powiedzieć, bo tymi ostatnimi pracami naprawdę mnie zachwyciłaś.
Pozwolę sobie jeszcze skomentować Florę z TZK. Powiem Ci, że bardzo mi się spodobała. Gdyby nie te paski z lewej, to nawet wzięłabym sobie ten zestaw, bo tak mi się rzucił w oczy, że nie masz pojęcia. Ogólnie uwielbiam Florę z TZK, więc za to masz wielkiego plusa, hehehe. Niektórzy mówią, że straciła na jakość. Ja Ci powiem, że mi to właśnie tutaj bardzo pasuje. Jakoś tak dodaje to uroku tej pracy.
Weny, kochana i oby więcej takich pięknych zestawów, bo robisz je coraz lepiej całus.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 9 z 15 << < 6 7 8 9 10 11 12 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
^Flamli0
21:43:22 16.04.2024
~kolec 257 16:19:42 16.04.2024 Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze
dobrze, że wytłumaczyłeś mi zasady poprawnej pisowni :]
~EmilyWinxClub0
18:40:09 16.04.2024
Przygotujcie się na to że reboot Winxa będzie totalnym pomieszaniem oryginalnego Winxa ze wszystkich sezonów, World of Winx oraz Fate.. aż głowa boli co oni nawyprawiali z tą marką
~EmilyWinxClub0
18:26:05 16.04.2024
W nowym komiksie stroje dziennie z 1/2 sezonu, na okładce Sirenix z 5 sezonu, w komiksie Sirenix z 8 sezonu w starej kresce, też bez zmiany koloru włosów i Selkie. Oni już stracili kontrole xd
~kolec 2570
16:19:42 16.04.2024
Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze.
~Vixen0
11:30:05 14.04.2024
Miałam ten magazyn placze
~Vixen0
11:29:48 14.04.2024
Ale nostalgia mi się włączyła
~Vixen0
11:29:40 14.04.2024
~Vixen0
10:29:25 14.04.2024
Same mocy. Powinno być samej
~Vixen0
10:28:55 14.04.2024
~Vixen0
10:28:50 14.04.2024
Ktoś tu zjadł literę
~Vixen0
20:06:25 13.04.2024
Zawsze można zamówić z zagranicy, ale to nie to samo bo nie każdy zna Włoski :>
~Vixen0
20:05:58 13.04.2024
Wielka szkoda że magazyny padły
^Flamli0
17:50:21 13.04.2024
~Vixen 14:06:57 13.04.2024 Wq to jeszcze komiksy w Polsce żyją ?
oj nie, od paru lat już nie ma
~Vixen0
14:08:44 13.04.2024
Najbardziej wspominam czasy Believixa
~Vixen0
14:08:01 13.04.2024
Ale ten czas leci :cry:
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.