Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica


Archiwum
❧  Todo el resto no cuenta ~ grafa Chand  ☙

Strona 3 z 12 < 1 2 3 4 5 6 > >>
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-11-2013 08:37
Dawno nie miałam czegoś z Winx'a na swoim profilu. Ile to już miesięcy minęło? Nie wiem. Bardzo spodobały mi się te avki, chociaż jest się do czego przyczepić. Jednak zacznijmy od zamówienia Amy.

Dla mnie te dwa zestawy wyszły "tak sobie". Jakoś dziwnie wyglądają te skrzydła Bloomy. Ta ramka mi tutaj nie pasuje, a koloryzacja choć dobra jednak bym ją trochę pozmieniała. Tak czy siak nie jest najgorzej.
Avatary wyszły Ci o wiele, wiele lepiej! Pierwsze dwa z Florą niekoniecznie, bo raz ~ nie przepadam za tymi kadrami i dwa ~ wydaje mi się tutaj za słodko. Chętnie wzięłabym cztery pozostałe, ale nie będę odbierać przyjemności innym <good Sam>.
Podsumowując: awatary prezentują się lepiej, niż zamówienie. Jednak to jedynie kwestia gustu ~ tyle powiem.
WENY!



48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Amy
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-11-2013 09:37
Obydwa są śliczne, ale jednak ustawię sobie pierwszą opcję. Zrobię to po południu bądź wieczorem.
Wieczorem EDIT posta.

EDIT
Przepraszam Sam za kłopot, ale pisałam tego posta na komórce, która mi się zacięła. Chciałam go całego wieczorem edytować.
Jeżeli chodzi o grafikę Chand, to tak jak pisałam, zestawy mi się podobają. Pierwszy ma ładne kolory. Bez ramki też byłoby dobrze. Druga propozycja również jest dobrze dobrana kolorystycznie. Nie podoba mi tylko kadr.
Co do awatarów dla mnie są za blade i nie w moim stylu. To tyle. Już ustawiłam sobie zestaw. Życzę dalszej weny!

Moderatorze Amy, patrz trochę na to, co piszesz. Pogubiłaś kilka literek i ogonków. Piszę się "obydwa", a nie "oby dwa".



(c) dla Flamli

GRAFIKA || ASK

Edytowane przez Sophie dnia 26-11-2013 15:57
48147100 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-11-2013 11:07
Zamówienie (a raczej zamówienia, bo są to dwa zestawy) dla Amy ma ładne kolory. Podobają mi się kadry. Moim zdaniem, lepsza jest wersja bez napisu. Nie podoba mi się czcionka tekstu "way of". Niezbyt pasuje do tego zestawu.

Avatary mają ładne kolory i dobrze dobrane kadry. Najbardziej podoba mi się drugi, czwarty, piąty i szósty, chociaż na ostatnim jest trochę za dużo różu. Może niedługo porwę na swój profil któryś z nich, ale nie potrafię się na razie rozstać z moim avkiem (nehehehehh XD).

Tak czy siak, dobre prace. Oby takich więcej. Weeny życzę~




Edytowane przez Ailen dnia 24-11-2013 11:08
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-11-2013 12:08
Bardzo dobre prace. Avki mają doskonałą koloryzację. Szkoda, że nie mamy w komplecie sign, bo zaraz bym porwała prackę z Bloom. Do zestawów nic nie mam. Ładne kolorki dobrze dobrane ramki. Drugi zestaw jest dla mnie odrobinę lepszy ze względu na zamieszczony napis na signie. Ogólnie bardzo mi się podoba. Życzę weny i pomysłów.


pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Atelie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-11-2013 17:44
Znakomite prace, dziewczyno. Komplecik z Bloom powala mnie na kolana. Co prawda jestem oczywiście średnim grafikiem ostatnio, ale lubię często brać pomysły i tworzyć własne dzięki innym osobom. Czekam więc na dalsze twórczości. Dodam jeszcze, że ramki mi się bardzo podobają, napisz też. Życzę weny Kochana :*

Nie ma takiego związku frazeologicznego jak "powala mnie na nogi".
No i ten, coś zjadłaś, bo to "napisz też" jest bezsensowne. ~B.




Pasja to miłość do rzeczy które, nawet w najmniejszej postaci dają nam wielką radość ~



zestaw by ChandSharma
Edytowane przez Bananowa dnia 26-11-2013 20:28
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-11-2013 23:44
Dawno tu nie byłam, więc jest co oceniać. Miałam już ostatnio zostawić tu swój komentarz, ale jakoś jednak do tego nie doszło.. Tak więc :
Avatary z Lilo&Stich - każdy z nich ma w sobie nutkę wyjątkowości. Ogromny plus za kadry, są naprawdę świetne. W każdym podoba mi się kolorystyka. W avkach po prostu niczego nie brakuje. Długo się im przyglądałam aż w końcu wybrałam mojego faworyta, a został nim avatar ósmy.
Zestawy dla Amy - pierwszy jest mega. Głównie podoba mi się w nim kadr i samo kadrowanie. Z racji, że w avatarze głowa Bloom sprawia wrażenie lekko przechylonej, a w sygnaturze jest prosto, całość wygląda bardzo ciekawie. W sygnie napis jest wręcz zbędny, więc dobrze, że się tam nie pojawił. Przeźroczysta ramka nie przeszkadza, lecz dodaje uroku. Drugi zestaw podoba mi się już mniej. Jak na moje oko, to brakuje mu tego czegoś i jakoś zbyt pstrokato jest.
Avatary z Winx - w przeciwieństwie do poprzedniczek mam mieszane uczucia jeśli o nie chodzi. Owszem, kolorystyka jak najbardziej pasuje do Winxa, jednak w mój gust nie do końca trafia. Głównie dlatego, że wydaje mi się zbyt cukierkowa, a w niektórych miejscach widać jaśniejsze punkty. No, ale nie każdemu można dogodzić, a o gustach się nie dyskutuje.
Wrócę jeszcze do wcześniejszej pracy, a mianowicie chodzi mi o tę z fanartem Stelli. Dlaczego? Bo jest genialna. To jest właśnie Twój stary, dobry styl, który bardzo lubię. Postać w połączeniu z tłem i szary pasek w avatarze sprawiają, że cały zestaw wspaniale się prezentuje. Cieszyłabym się, gdybyś raz na jakiś czas zrobiła pracę w tym stylu. Weny, weny i jeszcze raz weny :3.


av (c) Rossattiee
AzC
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 08-12-2013 19:48
Najpierw mały misz-masz. UWAGA! Avatar z Elsą zaklepuje Bananowa!




(C) deviantART
A na koniec coś Winxowego z oficjalnych fotek, które wzięłam z newsa z WB.



Przyjmuję zamówienia na PW, więc jak ktoś chce, to pisać. Ilość nieograniczona.


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 12-12-2013 22:06
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-12-2013 17:27
Zaczynamy zabawęę! *~*
Zacznijmy od początku, mianowicie pierwszy avek. Ma bardzo ładną koloryzację, ale jakoś nie przepadam za awatarami z kubkami, kwiatkami itd. Drugi avencjał jest jakiś dziwny. Twarz tej dziewczyny została całkowicie poszkodowana, ogólnie cała ta babka/kadr nie nadaje się do takiej koloryzacji, coś się tu zepsuło :X Następny, trzeci av emanuje żółtością, niezbyt przypadł mi do gustu. Czwartyy aveek jest cudowny, włosy dziewczyny tak fajnie na nim wyglądają *u* Piąteczka nie podoba mi się, raczej z powodu kadru, niż kolorów, szóstka również. Przedostatnia praca przypomina mi siebie samą, kiedy drę się na podwórku "są wreeeeszcie wakacje!". Podoba mi się <3" Ostatni av jest przeecudowny. Zwykle skaczę tak z radości, kiedy uda mi się dostać dobrą ocenę z matmy *~* (to nieczęste XD). Co do avków z Winx'em, ładnie Ci wyszły pod względem koloryzacji, jak i kadrów. Najładniejszy według mnie jest ten z Bloomą.
WENY, CHANDA <3



48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-12-2013 22:06
Jezusie, nie było mnie u Ciebie już wieki.

Chand, ty dziwna jesteś, wiesz? Bo ile razy patrzę na Twoją grafikę, tyle razy jest ona lepsza od poprzedniej, a i tak wszystkie są idealne *3*. Tak, ja też nie rozumiem tego, co przed chwilą napisałam xD

Bardzo, bardzo podoba mi się avatar trzeci i czwarty. Ta gra kolorów jest po prostu boska. Oczywiście, reszta również jest ładna, ale te dwa przykuły moją największą uwagę. Nie mówię już o Winxach, w których byłaś (no i jesteś, rzecz jasna) mistrzynią. Idealnie, perfekcyjnie, świetnie, pięknie, grubo XD. Chociaż ta Blooma jest jakaś dziwna, ale to może być tylko takie moje przeczucie. Layla najlepsza!~

Zamówiłam już u Ciebie zestaw, więc z niecierpliwością czekam na dostarczenie nowej porcji grafiki. Weny <3.


I'M BACK
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 12-12-2013 22:14
Dobra, lecimy z zamówieniami xd.
Dla Banana





Dla Akali





Dla Pauli




Zamówienia zostają tymczasowo zawieszone. Widzimy się (prawdopodobnie) po świętach lub po Nowym Roku.



___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 12-12-2013 22:14
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-12-2013 22:24
He's sexy and he knows it!~ Haha, Chand, te zestawy są genialne! Wybrałaś na prawdę ciekawe kadry, a i kolory są niezłe. Chociaż, może ten drugi, jest trochę zbyt... niebieski? Nie no, nie gadam już nic. Zrobiłaś je świetnie i przerosłaś moje oczekiwania. Dziękuję ^^.


I'M BACK
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-12-2013 07:17
Wow. Naprawdę dziękuję. Nie mogę się zdecydować, więc najpierw ustawię ten ze Stellą, a następnie z Florą. Kolorystyka świetna. No cóż ja mogę powiedzieć? Jeszcze raz dziękuję.

Chociaż muszę przyznać, że Stella lepiej wyszła od Florki, ale to nic, i tak ponoszę obydwa zestawy.


av (c) Chand

Edytowane przez Sophie dnia 13-12-2013 15:13
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 29-01-2014 20:38
Jakieś badziewia kompletnie wyrwane znikąd. Dawno nie graficzyłam, więc trochę się opuściłam w grafie.










___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 29-01-2014 20:58
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-01-2014 20:47
Ech, miałam edytować w piątek, ale jakoś tak po przyjeździe nie miałam ochoty. A sobota to już totalny zawrót głowy. Mam nadzieję, że nie obrazisz się jak dopiero teraz coś tutaj napiszę. Za wszelkie błędy stylistyczne jak i językowe proszę wybaczyć, ale aktualnie nie myślę(być może jest to efekt tego, iż spałam jedyne dwie godziny).

Ostatnie zestawy po prostu zwalają mnie z nóg (mam na myśli i te z Krainy Lodu jak te z Winx'a). Zacznę może jednak od tych wcześniejszych prac. W końcu trzeba iść po kolei.
Urzekł mnie drugi avatar z Anną i chłopakiem (wcale nie zapomniałam jego imienia XD). Wspaniałe kolory i cudowny art. Włosy wypadły niesamowicie i być może dlatego ta praca przypadła mi tak do gustu, gdyż na pierwszej ikonce nie wiem czy jest to Elsa czy Anna. Nie potrafię odróżnić czy te włosy są rude, czy blond. Sygnatury są po prostu cudowne! Nic dodać, nic ująć. Aż szkoda, że to są zestawy dla Banana, bo z chęcią bym je sobie ukradła. Tak, jestem niedobra :):). Zamówienie dla Akali jest również ładnie, chociaż mam wrażenie, jakby było trochę za dużo wszystkiego, ale i tak mi się to podoba.
Teraz wreszcie przejdę do Twoich najnowszych prac. Dwie pierwsze, te z Laylą i Bloom, mnie rozwaliły. Są przepiękne! Bardziej spodobała mi się ciemnowłosa, ponieważ te kolorki bardziej mnie uspokajają, jednakże czarodziejka Smoczego Płomienia też wyszła dobrze, chociaż strasznie chudo (co ja gadam, one zawsze są chude niczym patyk, więc, co się dziwić).


(c) Flama

Edytowane przez ChandSharma dnia 02-02-2014 21:04
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Debby
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-01-2014 20:49
Ojej! Jakie śliczne! Zestawiki bardzo ładne (lepsze niż moje grafika). Klepnę sobie drugi zestaw z Bloom. EDIT jutro. Avki bardzo ładne. Najfajniejszy jest drugi avek.


przepraszam za moje stare posty, byłam małym debilem
Edytowane przez ChandSharma dnia 29-01-2014 20:54
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-01-2014 22:01
Klepię Stellusię. Zaraz editko.

Editko. Sorry za błędy, na tablecie jestem xd. Bardziej spodobała mi się Layla, ale jest już klepnięta, a Stella też jest boska :D. Bardzo podoba mi się ten brush. Mam pytanie: jak zrobiłaś ten efekt? W sensie, że ten napis jest przezroczysty. Zawsze podobała mi się Twoja grafika. Jest taka delikatna, w pastelowych odcieniach. Tak więc podsumując, robisz bardzo ładną grafikę. No i tyle na temat Twojej pięknej graficzki. Weny.

Pees xd. Zestawik ustawię jutro, ponieważ nie chce mi się wchodzić już na kompa.


av (c) Chand

Edytowane przez Sophie dnia 30-01-2014 09:17
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-01-2014 22:39
Och... Piękne koloryzacje. Bardzo mi się podobają. Napisy cudnie wyglądają. Czcionki świetnie dobrane. Świetne png'sy. Świetnie dobrane brushe/ tekstury. Zastosowane efekty pięknie się prezentują. Po prostu kadry są olśniewające. Nie mam zielonego pojęcia, co jeszcze mogę powiedzieć xd.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 02-02-2014 21:10
Ostatnio mam fazę na serię trzecią, ponieważ jakiś tydzień temu obejrzałam ją w nowszej wersji (tej z Nicka) po angielsku. Prezentuję Wam kilka avków. Postanowiłam je wrzucić teraz, bo potem zdam sobie sprawę z tego, że są beznadziejne.

Avek z Florą, ten w pierwszym rzędzie, jest zaklepany dla Akali!





Wkrótce dam jeszcze jakieś avki, bo to dopiero początek męczenia Was Enchantixiem i serią trzecią xd.


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 03-02-2014 20:43
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 02-02-2014 21:22
Aż łeska mi poleciała w oku jak zobaczyłam te avy. Na samą myśl, że Winx był kiedyś tak genialną kreskówką to aż żal się robi... Nigdy nie zapomnę 3 serii, to był prawdziwy Winx, nie to co teraz. Ale o czym ja to wgl... Kocham Cię za te avy, proste, z samą koloryzacją, ale podbijają, zwłaszcza przez 3 serię. Byłoby miło zobaczyć jeszcze coś ze starszych odcinków ^^.



Edytowane przez Flamli dnia 02-02-2014 21:22
19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Debby
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-02-2014 12:28
Och, a gdzie Bloom? Chanda, ty mnie nie stresuj. Daj mi jakąś Bloomę! Dobra xd. Bardzo fajna koloryzacja avków. Pomysł na serię trzecią był dobry. Teraz, to zazwyczaj w grafikach są same piąte, szóste serie.
EDIT później.


przepraszam za moje stare posty, byłam małym debilem
Edytowane przez ChandSharma dnia 03-02-2014 20:02
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 3 z 12 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.