Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,050
 Najnowszy Użytkownik: ~Betty
Dzisiejsi Solenizanci
Ritsukox


Archiwum
❧  Todo el resto no cuenta ~ grafa Chand  ☙

Strona 12 z 12 << < 9 10 11 12
AutorRE: Todo el resto no cuenta ~ grafa Chand
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 26-11-2016 20:39
Mam nadzieję, że moja opinia Cię nie uraziła.

Ależ oczywiście, że nie! :> Bardzo lubię taką krytykę. Lepsze to niż pisanie tylko "pięknie, ładnie", bo, moim zdaniem, wytknięcie błędu też jest wskazane. I ja tym bardziej takie uwagi cenię uśmiech.
_____

Ogółem nic nie wspominałam nigdzie o tym, że jakiekolwiek zamówienia ponownie przyjmuję, jednakże trudno mi odmówić kiedy ktoś mnie prosi XD. Mam nadzieję, że się Wam spodobają, bo nie wyszły jak należy.

Zamówienie dla Mrocznej Icy


Zamówienie dla Laeres'a (mam nadzieję, że dobrze odmieniłam nick)

Fanart Roxy (C) HimoMangaArtist.dA

Avatary z World of Winx, podejście drugie:




W zasadzie to mogę przyjąć jakieś zamówienia (Jeśli ktoś będzie chętny xd. Mogę zrobić nie tylko avatary i zestawy, ale również tapety na komputer czy telefon), ale proszę mnie nie poganiać z ich zrobieniem. Zamówienia piszcie na PW, bo nie chce mi się później tego szukać po temacie xd.


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 26-11-2016 20:41
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Todo el resto no cuenta ~ grafa Chand
~Aria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-12-2016 20:05
Zestaw dla Mrocznej kojarzy mi się z nadchodzącymi świętami. Tę Icy co wystaje z pleców drugiej, mogłaś umieścić po lewej stronie, bo to trochę dziwnie wygląda. Przynajmniej jest tak dla mnie. Napisy są ładne. Bardzo spodobało mi się otoczenie Icy (tej z lewej) białą obwódką. Zestaw wyszedł Ci pięknie, oprócz tej jednej, małej wady.
Zestaw dla Laeres'a wyszedł zdecydowanie lepiej, niż ten dla Mrocznej. Roxy wygląda przepięknie serce. Zastanawia mnie jedna rzecz. Za prawym skrzydłem czarodziejki zwierząt jest coś białego i nie wiem co to. Gdybyś mogła mi powiedzieć to ucieszyłabym się uśmiech.
Avatary z WoW'a. Wszystkie bardzo mi się podobają. Gdybym miała sobie wybrać któryś, to miałabym bardzo trudny wybór, ponieważ wszystkie są cudowne. Każdy ma piękną kolorystykę (chyba tak to się nazywa, nie wiem, bo jeszcze nie graficzę).
Przeglądnęłam sobie Twoje poprzednie prace i też większość mi się spodobała. Życzę Ci dalszej weny i robieniu coraz lepszych prac całus.



Edytowane przez Alex dnia 02-12-2016 20:13
61494166 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Todo el resto no cuenta ~ grafa Chand
~pawel021
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-12-2016 20:20
Te zestawy są super, bardzo mi się podobają.
Zamówienie dla Mrocznej uważam za świetnie. A ten zestaw dla Laeres'a też jest ekstra, zastanawiam się tylko, ile czasu ci zajęło zrobienie go.
Avatary także są super, najbardziej to mi się podoba avatar z Musą. Dlaczego? Ponieważ ma coś w sobie, to co mi się podoba.
Pozdrawiam i życzę więcej takich pięknych prac jak te i inne uśmiech.

Proszę, czytaj posty przed publikacją. W poście pojawiły się zbędne entery oraz sporo powtórzeń, ale z kolei nie znalazłam żadnego przecinka. Pamiętaj o wielkich literach. W tym kontekście ".dlaczego" powinno być zapisane łącznie ;>. //Luna



Edytowane przez Lunaris dnia 06-12-2016 20:18
4957750 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Todo el resto no cuenta ~ grafa Chand
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 17-03-2017 22:48
Aria napisał/a:
(...) Tę Icy co wystaje z pleców drugiej, mogłaś umieścić po lewej stronie, bo to trochę dziwnie wygląda. Przynajmniej jest tak dla mnie. (...) Roxy wygląda przepięknie serce. Zastanawia mnie jedna rzecz. Za prawym skrzydłem czarodziejki zwierząt jest coś białego i nie wiem co to. Gdybyś mogła mi powiedzieć to ucieszyłabym się uśmiech.

Próbowałam różnych opcji z tą Icy i najbardziej mi pasował obecny efekt, ale co kto lubi :>. Co do Roxy, to tam chyba motyl jest, ale nie pamiętam już xd.

pawel021 napisał/a:
A ten zestaw dla Laeres'a też jest ekstra zastanawiam się tylko ile czasu ci zajęło co zrobienie tego.

Różnie zajmuje mi robienie zestawu - to zależy czy mam chęci i jakiekolwiek pomysły xd. Zazwyczaj około godzinę (chyba).

Dziękuję Aria, dziękuję Paweł serce.

Dawno nie robiłam animacji, więc dodam coś z WoWa (swoją drogą, dopiero teraz zauważyłam, że w poprzednich avatarach Roxy ma różowe ręce... upsss.... XD). Jeśli animacja nie wchodzi na Twój profilowy avatar, to napisz do mnie PW, może trzeba zmienić jego szybkość czy coś.






Po dwóch miesiącach pustki w temacie (zero pomysłów i leń niesamowity, przyznaję XD), bez zbędnych ceregieli przedstawiam Wam moje nowe (i niezbyt ciekawe) prace, czyli kolejną kolekcję avatarów... Pomysł na prace z Mulan narodził się, kiedy z nudów oglądałam sobie bajki Disney'a. Dodatkowo, żeby czymś więcej ten temat zapełnić, postanowiłam dodać (znowu) coś z WoW'a. Nie patrzcie na to, znowu nic mi nie wyszło, ale dobra XD.

KOLEKCJA DRUGA - MISZ MASZ







I jakby co, nie przyjmuje zamówień.



Aktualizacja: 17.03.
KOLEKCJA TRZECIA - RIVERDALE
Coś dla fanów serialu Riverdale :>. Jakby co, na chwilę obecną zaklepane są numery: 3 i 5 dla Konrada (Mikotoi).








___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 17-03-2017 22:51
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Todo el resto no cuenta ~ grafa Chand
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-03-2017 18:19
Gify z Winxem wyszły Ci naprawdę fajnie. Podziwiam w ogóle za chęć do ich robienia XDD Kadry ciekawe, przejścia płynne, tylko można by trochę pobawić się z kolorystyką bardziej. Avatarki z Mulan..noo szału nie ma, są spoko i tyle XDD. Za to z czarodziejkami jakoś nie przypadły mi do gustu. Flora ma dość dziwny odcień skóry, Tecna trochę też. Najbardziej podoba mi się Layla, mimo, że tutaj chyba również jej cera przybrała inny odcień. No i na koniec avki z Riverdale <3. Jug ma strasznie czerwoną twarz, Cheryl podobnie, ale tam jakoś mi to w sumie pasuje. Najlepiej moim zdaniem wyszły Ci numerki 4, 8 i 9. Cheryl i Jasona kradnę sobie na profil niegrzeczny.
Weeeny~


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Todo el resto no cuenta ~ grafa Chand
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 24-06-2017 01:43
Dziękuję, Speksa serce.
Poprzednie avatary były moimi eksperymentami z gotowymi akcjami do Photoshopa, przyznaję się xd. Wszystkie mają popsutą kolorystykę (nawet te z Riverdale) i to nieźle. Tym razem kolory dopasowałam po swojemu i mam nadzieję, że Wam się spodobają. Nowy sezon World of Winx zachęcił mnie do zrobienia grafiki. Oby tym razem wyszła dobrze.
Jest już późno, ale dodaję teraz, bo rano jeszcze się rozmyślę xd.

KOLEKCJA CZWARTA - WORLD OF WINX, SEZON 2
Część 1 (bo może będzie ich więcej)






Jeśli ktoś jest zainteresowany grafiką ode mnie, to przyjmę zamówienia. Jedno miejsce jest zaklepane dla Laeresa (o ile się nie rozmyślił, bo wiem że czekał na otwarcie zamówień), więc przyjmę jeszcze dwie osoby. O zamówieniach piszcie na PW.


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 24-06-2017 01:46
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Todo el resto no cuenta ~ grafa Chand
~paulina
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-06-2017 23:39
Rany, przeglądam sobie ten temat i jestem naprawdę w szoku. Niesamowite są te grafiki, normalnie "szczena opada". Zawsze chciałam je robić, ale jakoś nie mam do tego powołania.

Pamiętaj o przecinkach. Proszę o pisanie trochę dłużej :>. //Luna
Edytowane przez Lunaris dnia 27-06-2017 09:48
53651072 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Todo el resto no cuenta ~ grafa Chand
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 17-07-2017 23:21
Dziękuję, Paulino! <3 Wiesz, zawsze możesz spróbować, a może odnajdziesz powołanie? Nigdy nie wiadomo :>.

Trochę mi się zeszło z tymi zamówieniami. Miałam je zacząć robić po skończeniu tłumaczeń odcinków do WoWa, ale jakoś nie za bardzo mi się chciało, przepraszam. Skończyłam zamówienia i nowe prace dopiero wczoraj. Ogółem miały być 2 osoby plus miejsce zaklepane dla Leares'a, ale przyjęłam jeszcze jedną dodatkową osobę. Mam nadzieję, iż moje prace przypadną Wam do gustu, bo nie miałam na niektóre z nich pomysłu.

Zamówienie dla Abecki

Powiem szczerze, że praca z kotami stanowiła dla mnie największe wyzwanie, ale mam nadzieję, że spełni Twoje oczekiwania. Co do tapety, to daj znać, jeśli będzie za mały rozmiar.


KLIKNIJ W MINIATURKĘ ABY ZOBACZYĆ PEŁNY OBRAZ




Zamówienie dla Suzy

Uch... Tutaj też miałam problem (głównie z odnalezieniem odpowiedniego i dobrej jakości screena) i męczyłam się nad tym, ale w końcu udało mi się to doprowadzić do "jakiegoś" efektu.




Zamówienie dla Laeres'a

No cóż... mam nadzieję, że zrobiłam Ci zestaw z dobrymi fotkami tej pani i będziesz zadowolony. Próbowałam rożnych stylów i ten sam (w kwestii wykonania) zestaw masz w dwóch rożnych wersjach.





Zamówienie dla Lunaris

Mam nadzieję, że udało mi się tutaj zgrać pod względem koloru i jest tak, jak sobie wymarzyłaś. Jedyne, co dodałam od siebie, to inny napis, ale jeśli chcesz zmienić i dać tutaj swój pomysł, to daj znać. Ogółem pisz w razie ewentualnych poprawek.




A teraz czas na deser. Dawno nie robiłam zestawów i w ogóle ze wszystkiego wyszłam z wprawy, ale postanowiłam spróbować swoich sił, a przy okazji być zgodnie z tematem, czyli w klimacie World of Winx.












Fanarty Winx Onyrix (C) Winx-Rainbow-Love.dA



___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 17-07-2017 23:31
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Todo el resto no cuenta ~ grafa Chand
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-07-2017 12:00
O kurcze, Chand!~
Powrót w wielkim stylu. Wow!

Długo czekałam na takie prace z Twojej strony. Jakoś tak ostatnio nie czułam tego Twojego klimatu w pracach, który od zawsze Ci towarzyszył na blogu, czy też na początku tematu. Tapeta dla Abecki nie bardzo przykuła moją uwagę, ale za to zestaw prezentuje się naprawdę dobrze, podoba mi się :>. Co do mojego zamówienia - jest okej. Założę go sobie niedługo ^^. Zaś prace dla Laeresa podbiły moje serduszko. Naprawdę świetnie wykonane! Połączenie kadrów, tekstur - cud, miód. Zestaw dla Lunaris też dobry, chociaż brakuje mi tego "czegoś" w napisie, przez co wydaj się on być taki nijaki ;-;.

A teraz coś, co podbiło moje serduszko - zestawy z Winxem! To jest po prostu bomba! Świetne, świetne i jeszcze raz świetne. Doskonałe kolory, tekstury, dodatki. Nie wiem, co jeszcze powiedzieć. Wszystkie czarodziejki wypadają świetnie (chociaż moim faworytem jest Flora <3)! Dawno na WB nie było tak dobrej kolekcji u kogokolwiek. Świetna praca!~

Życzę weny!~


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Todo el resto no cuenta ~ grafa Chand
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-08-2017 20:25
Chand Twoja grafika z każdym dniem jest coraz lepsza i piękniejsza. Zestawy z Winx po prostu skradły moje serce <3 Nie mogę się na nie napatrzeć, są po prostu zabójczo piękne. Pozostałe również są genialne, a zwłaszcza ten z kotkiem, który mnie urzekł. Życzę weny i czekam na kolejne Twoje perełki.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Todo el resto no cuenta ~ grafa Chand
*Lunaris
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-08-2017 18:14
Tapeta dla Abecki jest prosta, a jednocześnie ładna i z dopasowanymi dodatkami, podoba mi się.
Zestaw z kotami również ci wyszedł - zawsze czuję podziw, jak ktoś dobrze połączy kadry, a napis także jest w porządku.
Zamówienie dla Suzy - mam trochę mieszane uczucia, jeśli chodzi o napis, a konkretniej jego kolor. Tekstury jednak dobrze wyglądają.
Zestaw dla Laeresa wyszedł ci bardzo dobrze, nie mam nic, do czego mogłabym się przyczepić. Spodobała mi się druga wersja, ciekawie wygląda.
Moje zamówienie również mi się podoba, zwłaszcza tło. Trafiłaś, jeśli chodzi o kolorystykę.
A z kolei prace z Onyrixem są cudne - wyglądają po prostu ślicznie, wszystko do siebie pasuje. Chyba najbardziej przypadły mi do gustu Stella i Tecna.

Weny!



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Todo el resto no cuenta ~ grafa Chand
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 14-04-2018 20:46
Kurczę, no i co ja mam powiedzieć poza "Dziękuję Wam" :/.

Kolejne avki z WoWa są takie sobie. Wykadrowałam je chyba z miesiąc temu, ale jakoś nie mogłam się zebrać za ich obróbkę. Mam jeszcze jakieś plany co do prac z World of Winx, więc bądźcie czujni (Aczkolwiek nie jestem do końca pewna, czy wypalą xd).

KOLEKCJA PIĄTA - WORLD OF WINX, SEZON 2







Aktualizacja 14.04.2017
Dawno nie dodawałam tutaj grafy, ponieważ od sierpnia... no cóż, trochę minęło xd. Teraz, jak tylko mam trochę wolnego czasu, skupiam się bardziej na rysowaniu niż tworzeniu grafiki (grafiki mam aż nadto w prac xddd).

KOLEKCJA SZÓSTA - NA KOŁACH
Niedawno zrobiło się ciepło, a co za tym idzie - czas na różne aktywności na powietrzu. Wybrałam tematykę sportową - czyli rolki/wrotki, deskorolki czy rowery. Zdjęcia nie są zbyt ciekawe (miałam trudności z wybraniem odpowiednich) i mimo mojego zapału jak zwykle wyszło nie za dobrze, ale... no dobra.






___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 26-08-2017 14:20
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Todo el resto no cuenta ~ grafa Chand
~Star
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-05-2018 11:03
Bardzo ładne ostatnie awatary, mają fajną kolorystykę. Te z WoWu też są w porządku, jednak (to może być wina komputera) mam wrażenie, że w pierwszym z Musą coś jest nie tak z jej włosami. Są zbyt jednolite.
Zestawy z Onyrixem są przepiękne <3 Naprawdę, wyszły ci bardzo dobrze, kolory są przyjemne dla oczu, a mimo że są w jednym stylu, nie są identyczne.
Weny!



(c) google
Edytowane przez Lau dnia 08-05-2018 13:06
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 12 z 12 << < 9 10 11 12
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
^Flamli0
21:43:22 16.04.2024
~kolec 257 16:19:42 16.04.2024 Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze
dobrze, że wytłumaczyłeś mi zasady poprawnej pisowni :]
~EmilyWinxClub0
18:40:09 16.04.2024
Przygotujcie się na to że reboot Winxa będzie totalnym pomieszaniem oryginalnego Winxa ze wszystkich sezonów, World of Winx oraz Fate.. aż głowa boli co oni nawyprawiali z tą marką
~EmilyWinxClub0
18:26:05 16.04.2024
W nowym komiksie stroje dziennie z 1/2 sezonu, na okładce Sirenix z 5 sezonu, w komiksie Sirenix z 8 sezonu w starej kresce, też bez zmiany koloru włosów i Selkie. Oni już stracili kontrole xd
~kolec 2570
16:19:42 16.04.2024
Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze.
~Vixen0
11:30:05 14.04.2024
Miałam ten magazyn placze
~Vixen0
11:29:48 14.04.2024
Ale nostalgia mi się włączyła
~Vixen0
11:29:40 14.04.2024
~Vixen0
10:29:25 14.04.2024
Same mocy. Powinno być samej
~Vixen0
10:28:55 14.04.2024
~Vixen0
10:28:50 14.04.2024
Ktoś tu zjadł literę
~Vixen0
20:06:25 13.04.2024
Zawsze można zamówić z zagranicy, ale to nie to samo bo nie każdy zna Włoski :>
~Vixen0
20:05:58 13.04.2024
Wielka szkoda że magazyny padły
^Flamli0
17:50:21 13.04.2024
~Vixen 14:06:57 13.04.2024 Wq to jeszcze komiksy w Polsce żyją ?
oj nie, od paru lat już nie ma
~Vixen0
14:08:44 13.04.2024
Najbardziej wspominam czasy Believixa
~Vixen0
14:08:01 13.04.2024
Ale ten czas leci :cry:
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.