Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,050
 Najnowszy Użytkownik: ~Betty
Dzisiejsi Solenizanci
Ritsukox


Archiwum
❧  Todo el resto no cuenta ~ grafa Chand  ☙

Strona 11 z 12 << < 8 9 10 11 12 >
AutorRE: Chand sobie graficzy
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 17-07-2015 21:15
Dawno nic tutaj nie dodawałam. Ogółem od dość dawna nie otwierałam Photoshopa, żeby zrobić jakąś grafikę. Nie mam ostatnio ani pomysłów na grafikę, ani jakichkolwiek chęci na nią. Czuję, jakbym się już powoli wypaliła czy coś w tym stylu, więc przepraszam za jakość dzisiejszych prac - starałam się wykombinować cokolwiek, ale efekty nie są powalające.












PS. Teraz zauważyłam, że w jednym z zestawów chyba mam literówkę, bo powinno być "famous" a nie "fanous" xd.



Odświeżam swój post sprzed (prawie) dwóch miesięcy.
Wzięło mnie na Winx. Miałam stworzyć cały komplet, ale tylko skończyło się na planach, bo z kompletu sześciu czarodziejek zrobiła się jedna. Chyba oficjalnie przechodzę na emeryturę, bo już nic nie potrafię skleić w Photoshopie.




___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 20-05-2015 19:58
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Mishaki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-07-2015 15:05
Piszę tutaj posta pierwszy raz i jestem zaskoczona tak wspaniałą grafiką! Naprawdę. Może zacznę od avatarów z Winx. Wszystkie są troche ciemne, ale to nic nie szkodzi, bo to przez kolor pomarańczowy pewnie. Na wszystkich chyba ten kolor jest (avkach z Winx). Najlepsze 2 avatary ze wszystkich z Winx są chyba te dwa pierwsze. Bloom z ciastem na głowie jest bardzo śmieszna, a młodą Selinę zrobiłaś tak pięknie, że nie mogę oderwać od niej oczu (mogę zarezerwować xd?)!
Na avatarach z realu się nie znam, ale są ładne i mi się podobają.
W zestawach niczego nie mogę się doczepić (no chyba, że tej literówki xd), bo one są bardzo dobre pod każdym względem.
Załamałam się przy zestawie z Bloom, bo po raz pierwszy podoba mi się lustrzane odbicie Bloom! Jedyne co mi tu nie pasuje to zbyt uśmiechnięta buśka Bloom. To oznacza, że coś się stanie... xd

Nie odchodź na emeryturę, bo tworzysz bardzo ładną grafikę i jak byś nie przeszła na tą emeryturę to życzę tobie dużo weny twórczej. Nie rezygnuj z tego!



Zestaw z Royem (c) Meredith (Dzięx <3)

#lubięRoxy#lubięDaphe#lubięRoya#nielubięNexa#xD

| MOJA GRAFIKA | MOJE OPOWIADANIE (WINXPOTTER) |
736373515141616266252628 http://miraculous.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-08-2015 15:30
Awatary z Winx mnie urzekły. Ciemne kolorki są jak najbardziej strzałem w 10. Bardzo, ale to bardzo mi się spodobały. Te z ludźmi również ślicznie Ci wyszły. Wszystkie 3 zestawy mnie oczarowały. Każdy z nich ma wszystko dopracowane i przemyślane, a napisy są bardzo ładne. Jakbyś nie napisała o tej literówce, to nawet bym tego nie zauważyła. Praca z Bloom średnio mi się podoba z powodu PNG'sa w tle i tego po lewej stronie. Dziwnie to wygląda. Ogólnie to ujdzie w tłumie, jak ja to mówię. Na emeryturę? No nawet nie próbuj. Ja też czasami czułam, że nic już nie zrobię w PS, ale się nie poddawałam. Czekam na kolejne prace no i weny.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum

Edytowane przez Victoria dnia 10-08-2015 21:10
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 18-08-2015 18:46
Jeeejku, jak ja się cieszę, że jednak mój temat nie został zapomniany! :3 Dziękuję Wam, dziewczyny, za Wasze komentarze, a przede wszystkim za krytykę. To właśnie uwielbiam. Wiem, że nie wszystkie moje prace są "mega", ale nikt nie jest doskonały, prawda? Czasem zdarzą mi się błędy., szczególnie, że ostatnio nie mam pomysłów na mieszanie kolorów.
Teoretycznie jestem na urlopie, ale tak naprawdę dopiero teraz mam pomysł na jakąkolwiek grafę. Trochę chyba mi nie wyszła, ale co tam. Daję teraz, bo potem się rozmyśle xd. Mam fazę na Tajemny Krąg przez to, że ostatnio zrobiłam sobie maraton z tym serialem.








___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-08-2015 19:23
Zestaw z Bloom strasznie mi się spodobał! Uwielbiam Twój styl! Jest bardzo charakterystyczny, co jest oczywiście wielkim plusem. Cieszę się, że zrobiłaś coś ze starym Winx'em. Mam miliona nowych transformacji. Dla mnie te pierwsze są wyjątkowe :D. Tło i dodatki jak zwykle fenomenalne. Zawsze podziwiałam u Ciebie to, że potrafisz dodać tysiąc brushy, a to i tak wygląda zjawiskowo! Dobre kolory oraz napis. Zestaw zasługuje na szóstkę z plusem :3.

Najnowsze avatary są w porządku. Koloryzacje w większość są dobre, ale nie wszystkie kadry mi się spodobały. Czwórka to moja faworytka - zdecydowanie :>. A no i ostatni avatar jest taki... hipnotyzujący :D.

Czekam na kolejne Twoje pracy i życzę mnóstwa weny!~


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-08-2015 19:52
Awatary mi się bardzo spodobały. Koloryzacje fajnie do nich dopasowałaś, a kadry są cudowne. Najbardziej podoba mi się 5., 6. i ostatni avek. Są takie mega. Jesteś bardzo dobrą graficzką. Czekam na kolejne prace i życzę weny.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum

Edytowane przez Suzanne dnia 18-08-2015 19:54
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Todo el resto no cuenta ~ grafa Chand
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 01-10-2015 20:28
Ta dą! Powracam z nową grafiką oraz zmianą tytułu mojego tematu xd.
Todo el resto no cuenta oznacza Cała reszta się nie liczy - czyli nie liczy się nic poza grafą :cool:. Tak jakby. Tytuł pewnie głupi i oklepany, ale jest związany z jedną z moich ulubionych piosenek Lodovici Comello... No, ale nie będę tutaj offtopować. Na dzisiaj mam trzy zestawy. Miało być ich sześć, ale później odechciało mi się gmerania w szopie (zresztą, po aktualizacji systemu wyskoczył mi blue screen, więc jedna z prac poszła, krótko mówiąc, w zapomnienie, gdyż nie zdążyłam jej zapisać...).





Przyjmę zamówienia, więc jeśli ktoś zainteresowany - pisać na PW.


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 01-10-2015 20:32
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Todo el resto no cuenta ~ grafa Chand
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-10-2015 22:00
Jako, że złożyłam zamówionko, wypada skomentować. A i tak chciałam to zrobić, tylko no... Nie było kiedy. xD

Uwielbiam Ciebie i to, jak czarujesz w fotoszopie! < naucz mnie robić takie napisy. :3 >
Zacznę od zestawu, który najbardziej mi się spodobał, czyli od Stelli.
Na początek kolorki - one są takie... No cholernie pasujące!
Napisy to jak wyżej - naucz mnie. Ogólnie png bardzo fajny, taki.. Uroczy. Zwłaszcza te podkreślenie na oczy! OMOMOMOM. serce Chociaż samego stylu Gothic nie lubię to tu wygląda świetnie. serce
Teraz Flora - tutaj to to samo. xD Gdyby nie to, że rzadko kiedy noszę inną czarodziejkę niż Roxy, skradłabym Ci ten zestaw. xD Jest różowo, co jest na plus, bo ja róż lubię. xD I nie jest tutaj to aż tak przesadzone jak u mnie. xD
Nie podoba mi się jedynie to, że wzorek nachodzi na twarz wtopionej Florki. Ale to jedna, jedyna wada. XD
A Tecna to już... Ta kratka jakoś nieszczególnie do mnie przemawia. Chociaż moją opinią się nie przejmuj, bo ja jestem takim grafikiem jak z koziej szlachetnej trąba. :hahahaha:

No nic. Życzę Ci weny, kochana. :D Oczekuj kebaba. xD


#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Todo el resto no cuenta ~ grafa Chand
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-10-2015 09:50
Chand! Od wczoraj przymierzam się do zostawienia komentarza.
Zestaw z Florą - cudownie wszystko dopasowane i dobrane. Jedynie przeszkadza mi tekstura na czarodziejce po prawej, ale to nic. Napis to poezja tak samo jak i koloryzacja.
Zestaw ze Stellą - kolejne cudeńko. Wszystko mi się tutaj podoba. Od Png'sa po dodatki.
Zestaw z Tecną - również cudowny zestaw. Tu się tylko przyczepię do tekstury nachodzącej na twarz czarodziejki po lewej.
Czekam na kolejne dzieła i życzę weny.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Todo el resto no cuenta ~ grafa Chand
~Szime
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-10-2015 21:31
Chand, jestem Twoją fanką. Czemu robisz takie piękne grafiki, zazdroszczęsmutny

Zestaw z Florą skradł mi serde. K o c h a m kiedy postać ma obrys i cień! Ładne tekstury, idealnie pasują do czarodziejki. Mimo, że ta w tle ma ich całkiem dużo na sobie, kompletnie mi one nie przeszkadzają. Jednak mogłabyś dać inną czcionkę, jeszcze delikatniejszą.

Zestaw ze Stellą również ma piękne tekstury, Koloryzacja strasznie mi się spodobała, ja nie umiem się tak bawić kolorami. Jednak ten napis na górze wyglądałby lepiej według mnie, gdyby nie nachodził na czarodziejkę.

Zestaw z Techną też jest piękny. Nie podoba mi się jednak kratka, nigdy mi się nie podobała w żadnej pracy. Na avatarze też przeszkadza mi ten skrawek napisu, ale to tylko kwestia mojego poczucia estetyki.

Tworzysz cuda! Życzę weny do dalszej pracy serce


DeviantArt || MyAnimeList || Grafika || Rysunki || OSU!
56852312 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Todo el resto no cuenta ~ grafa Chand
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 09-10-2015 00:36
Dziękuję za wszystkie Wasze komentarze <3. Bardzo miło czytało mi się Wasze opinie.
A teraz kolejna dostawa.

Zamówienie dla Norelay



Zamówienie dla Flory 1234



Mam nadzieję, że Wam się spodobają :3.
I kolejna dostawa zestawów wolnych. Wróciły moje odwieczne ramki, plus mała odmiana - dałam inne wymiary avatarów xd.







___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Todo el resto no cuenta ~ grafa Chand
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-10-2015 15:09
Szczerze mówiąc, według mnie, robiłaś już lepsze prace.
Zamówienie dla Norelay to najlepsze prace z tej dostawy. Ładne kolorki, wszystko dobrane. Może jakoś szczególnie mnie nie zachwyciły, ale są fajne.
Pierwszy zestaw dla Flory 1234 - nie podoba mi się ta koloryzacja, zbyt tęczowo tu, jak dla mnie. Jednak poza ty, jest ok, tekstury, napis i ta ramka pasują. Drugi mi się podoba, nie mam mu nic do zarzucenia.
Zestawy z Tynixem nie przypadły mi do gustu. Za mocne koloryzacje, przez które stały się one takie ciemne. W Bloom i Tecnie nie pasują mi te szare wzorki, dodatkowo w Bloomie nie podoba mi się jakoś napis. Najlepsza jest chyba Stella, trochę zbyt pomarańczową ma cerę, ale poza tym jest naprawdę ładna.
Może najlepiej zignoruj moją krytykę, siedzisz w grafice o wiele więcej, niż ja. Po prostu wyraziłam swoje zdanie. Weny!


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Todo el resto no cuenta ~ grafa Chand
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-10-2015 12:57
Zamówienie dla Norelay: bardzo ładne są te prace. Tło, dodatki i napis cudowne. Nie mam się do czego tutaj nawet przyczepić.
Zamówienie dla Flory 1234: o wiele bardziej podoba mi się dla niej ten drugi zestaw. Pierwszy jest taki sobie. przeszkadza mi w nim nachodzenie tekstur na czarodziejkę. W drugim boskie jest tło, napis oraz kolorki.
Zestawy z Tynixem: wszystkie są cudowne. Doskonale dopasowałaś kadry i w ogóle.
Czekam na kolejne prace i życzę weny.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Todo el resto no cuenta ~ grafa Chand
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 24-10-2015 22:27
Masz rację, Meredith, bywało lepiej. Starałam się zrobić zestawy z Tynix'em jak najlepiej, a wyszło beznadziejnie i na "odwal się". To samo pierwszy zestaw z Florą - robiłam go jako pierwszy i nie miałam w ogóle pomysłu na zamówienia, dopiero coś mnie wzięło przy drugim, więc nie dziwię się, że wyszło tak, jak wyszło.

Dzisiaj mam avatary z "Zaczarowaną" - oglądałam to ostatnio z mamą i naszła mnie chęć na grafikę z czymś "nie-Winxowym".







___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 24-10-2015 22:38
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Todo el resto no cuenta ~ grafa Chand
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-10-2015 09:09
Awatary są bardzo ładne, szczególnie te z części animowanej, bo mają taką fajną, ciepłą koloryzację. Pewnie sobie któryś ustawię, jak mi wróci faza na ten film. Te z części aktorskiej też niczego sobie, choć nie podoba mi się kadr w szóstym. Najlepsze są chyba drugi i trzeci.
Tym Tynixem się nie przejmuj, bo każdemu może się zdarzyć gorszy dzień, a Tynix, według mnie, jest ciężką do grafiki transformacją, trudno przy nim nie zepsuć koloryzacji, pewnie przez te rozjaśnione włosy. Weny!!!


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Todo el resto no cuenta ~ grafa Chand
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-10-2015 14:57
Awatary wyszły Ci cudownie. Idealnie je wykadrowałaś oraz dodałaś cudowne koloryzacje. Jestem pod wielkim wrażeniem. Najbardziej spodobały mi się numery 1,3, 7, 8 oraz 12. Są po prostu boskie i nie wiem jakie jeszcze. Bombowe.
Czekam na kolejne Twoje perełki i życzę weny!



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Todo el resto no cuenta ~ grafa Chand
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 06-12-2015 18:03
Od kilku dni myślałam o nowej dostawie, ale nic mi nie przychodziło do głowy, aż w końcu postawiłam na avatary w zimowym stylu. Mam nadzieję, że komuś się spodobają, bo mam co do nich wątpliwości. Ostatnio nie mam w ogóle pomysłów na grafikę, więc trudno mi zrobić przynajmniej jeden zestaw bądź avek.






___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 06-12-2015 18:04
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Todo el resto no cuenta ~ grafa Chand
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-12-2015 14:46
Miałaś bardzo fajny pomysł na awatary, ponieważ spodobały mi się. Urzekłaś mnie ich koloryzacją utrzymaną w zimowym stylu. Po prostu jestem tym zachwycona. Jedyne czego mi u nich brakuje to delikatnych ramek, które by sprawiły, że stałyby się jeszcze piękniejsze. Moje serce skradła 3 oraz 8.

Weny.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Todo el resto no cuenta ~ grafa Chand
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 12-11-2016 19:50
Także... po dość długiej przerwie (nie tylko na WB ale i w tworzeniu grafiki), postanowiłam wreszcie coś stworzyć. Nie wiem, czy coś się zmieniło w mojej pracy, może "starzy bywalcy" tego tematu to ocenią, zobaczymy.
Postanowiłam nadać moim pracom (gównie mówię tu o grafice związanej z inną tematyką niż Winx) coś w rodzaju nazw, jako iż będą to głównie "kolekcje" avatarów. To zaczynamy!

KOLEKCJA PIERWSZA - KRÓLOWA




I takie z innej beczki (i dziwne) avatary z WoWa. Trochę mi nie wyszły, bo za bardzo przesadziłam z kolorami :/.



Na koniec zestaw z Bloom (lekko przesłodzony). Tutaj również planowałam drobną kolekcję, ale po nieudanej próbie z Bloom porzuciłam tę myśl. Może kiedyś do niej wrócę.



___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Todo el resto no cuenta ~ grafa Chand
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-11-2016 10:38
Jeżeli chodzi o avatary z kolekcji "Królowa" to muszę Ci przyznać, iż mnie zauroczyły. Ich jakość jest idealna, zaś koloryzacja na każdym jest odpowiednio dopasowana tak, aby nadać wspaniały urok. 2 i 6 to zdecydowanie moje faworyty.
Te z WoWa niestety, ale nie przypadły mi do gustu. Nie mają w sobie tego czegoś co sprawiałoby, iż na dłużej chciałabym się w nie wpatrywać.
Zestaw z Bloom niestety, ale nie spodobał mi się. Odnosiłam wrażenie jakby zrobił go ktoś zupełnie inny, gdyż ani odrobinę nie dorównuje tym, które wykonywałaś wcześniej.
Mam nadzieję, że moja opinia Cię nie uraziła.
Życzę dużo weny i zapraszam do mnie.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 11 z 12 << < 8 9 10 11 12 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
^Flamli0
21:43:22 16.04.2024
~kolec 257 16:19:42 16.04.2024 Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze
dobrze, że wytłumaczyłeś mi zasady poprawnej pisowni :]
~EmilyWinxClub0
18:40:09 16.04.2024
Przygotujcie się na to że reboot Winxa będzie totalnym pomieszaniem oryginalnego Winxa ze wszystkich sezonów, World of Winx oraz Fate.. aż głowa boli co oni nawyprawiali z tą marką
~EmilyWinxClub0
18:26:05 16.04.2024
W nowym komiksie stroje dziennie z 1/2 sezonu, na okładce Sirenix z 5 sezonu, w komiksie Sirenix z 8 sezonu w starej kresce, też bez zmiany koloru włosów i Selkie. Oni już stracili kontrole xd
~kolec 2570
16:19:42 16.04.2024
Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze.
~Vixen0
11:30:05 14.04.2024
Miałam ten magazyn placze
~Vixen0
11:29:48 14.04.2024
Ale nostalgia mi się włączyła
~Vixen0
11:29:40 14.04.2024
~Vixen0
10:29:25 14.04.2024
Same mocy. Powinno być samej
~Vixen0
10:28:55 14.04.2024
~Vixen0
10:28:50 14.04.2024
Ktoś tu zjadł literę
~Vixen0
20:06:25 13.04.2024
Zawsze można zamówić z zagranicy, ale to nie to samo bo nie każdy zna Włoski :>
~Vixen0
20:05:58 13.04.2024
Wielka szkoda że magazyny padły
^Flamli0
17:50:21 13.04.2024
~Vixen 14:06:57 13.04.2024 Wq to jeszcze komiksy w Polsce żyją ?
oj nie, od paru lat już nie ma
~Vixen0
14:08:44 13.04.2024
Najbardziej wspominam czasy Believixa
~Vixen0
14:08:01 13.04.2024
Ale ten czas leci :cry:
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.