Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica


Archiwum
❧  Todo el resto no cuenta ~ grafa Chand  ☙

Strona 9 z 12 << < 6 7 8 9 10 11 12 >
AutorRE: Chand sobie graficzy
~bloomka028
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-08-2014 03:41
Jak zobaczyłam po raz pierwszy twoje zestawy, to pomyślałam sobie, że bardzo ładnie zastosowałaś kolory i kreskę, ale po pewnym zastanowieniu stwierdziłam, że to wszystko jakoś nie podchodzi pod mój gust. Na pierwszych dwóch pracach nie podoba mi się taka rzucająca w oczy pozorna pustka na tle, bo niby detale zastosowałaś wszędzie, lecz czuję, że tam mogło się znaleźć coś bardziej widocznego po to, aby zapełnić cały obszar obojga bohaterek. Na pierwszej z nich podoba mi się cała Bloom, czyli kolorystyka, kreska i styl, natomiast główny napis nie przypadł mi do gustu, a to dlatego, że jego kolor za bardzo wtapia się z tłem, ale prócz tego, jest wszystko piękne. W drugiej nie podoba mi się takie mdłe przejaśnienie. Myślę, że bez niego praca byłaby o wiele lepsza. Poza tym jednym szczegółem, wszystko jest dobrze wykonane, mi. cała Stella i niektóre dodatki w oddali. W drugim pakiecie z Musą nie mam ogólnie żadnych zastrzeżeń. Widać, że był tu pomysł, który był dobrze zrealizowany. Wyjątkowe tło, cudowne wtopienie dwóch czarodziejek oraz zwykła czcionka dają niesamowity końcowy efekt. Jedyne, co bym tu poprawiła, to tylko biały prostokąt znajdujący się pod nazwą, gdyż trochę odbiega od twojego graficznego stylu. W trzeciej dostawie, która jest moją ulubioną, spodobało mi się wtopienie szokującej oprawy z przeróżnymi dziewczynami z Klubu Winx. Nie podoba mi się ona trochę na pracach ze względu na różną stylistykę, która styka się z bohaterkami, aczkolwiek ta niezwykłość dodaje trochę uroku w pakietach na zastosowaną nowość. Oczywiście życzę Ci dalej tak prześlicznych prac, bo są naprawdę pełne zachwytu i miło się na nie patrzy, nawet, jak jest w nich trochę wad. A oprócz tego, życzę dalszego miłego mordowania się z programem, w którym tworzysz swą genialną grafikę!
Edytowane przez bloomka028 dnia 17-08-2014 04:07
Po co GG skoro WB lepsze? ;o Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-08-2014 10:45
Chand, Chand, Chand. Jak ja dawno tutaj nie byłam, o ile mnie pamięć nie myli. Jestem leniwa, więc nie chce mi się nadrabiać wszystkiego, jak to robią niektóre osoby, dlatego zajmę się grafiką z ostatnich dwóch stron (czyli z tej i poprzedniej).
Zestawy z dnia 25-06-2014 są bardzo ładne, robione w stylu, z którym kojarzy mi się właśnie Twoja grafika. Ładne połączenie kadrów, dobrze dobrane tekstury, kolorki też niczego sobie, więc nie mam żadnego powodu, żeby się uczepić.
Zamówienia z 29-06-2014. Komplet dla Orzeszkowego_Panicza nie przypadł mi do gustu. Nie podoba mi się tło, jak dla mnie wygląda trochę dziwnie. Za to napis bardzo fajny. Komplecik dla Bloomki wyszedł o niebo lepiej. Dobre napisy, świetne kolory - nic dodać, nic ująć.
Avatary z 06-07-2014 skomentuję po kolei (jeśli będę się powtarzać z określeniami, to przepraszam ;_;). Pierwszy jest zbyt pomarańczowy, zdecydowanie na nim za dużo tego koloru. Drugi już lepszy, spodobał mi się kadr i to "rozpikselowanie" (nie wiedziałam, jak to ująć xD). Trzeci to mistrzostwo - zarówno w dziedzinie kolorów, jak i wykadrowania oraz innych ważnych czynników. Czwarty również jak trzeci, zastosowałaś efekt rozmycia wokół Stelli, co działa bardzo na plus. Piąty avatar już mi się nie podoba, "szare rozmycie" psuje ten avek. Szósty - muszę Cię pochwalić za kadr, ta mina Stelli (xD). Gości na nim ładna tekstura, cieszy oko.
Avki z Barbie sobie daruję, przejdę od razu do zestawu z Bloom Sirenix (z dnia 04-08-2014). Hmmm, co by tu powiedzieć. Pierwsze - cudowne przejścia między kadrami, drugie - napisy. Do napisów nic nie mam, nieźle wyglądają. Kolory cudnie się prezentują.
Najnowsze prace - śliczne. Obydwa zestawy w kwestii kolorów, dobrania tekstur i napisów są... są... (no i zabrakło mi słowa, super xdd) no właśnie są super :D. Obrazek boczny z Musą również fajnie wykonany.
Avatary, avatary, avatary - wezmę sobie ten z Bloom, jeśli nie jest zajęty (a, o ile dobrze widzę, to nie jest), więc go klepię - na pewno niedługo go sobie ustawię. Flora, Layla/Aisha, Tecna i Stella podobnie jak Bloomcia bardzo mocno przypadły mi do gustu. Jedynie na avku z Musą wydaje mi się, że tekstura, która widnieje na przodzie pracy ma słabą jakość/jest rozmyta co, nie ukrywam, mi tu nie pasuje.
No cóż, u Ciebie wspaniale jak zwykle, więc co mam powiedzieć. Na szósteczkę z plusem, o! Weeny~ c:



Edytowane przez Ailen dnia 17-08-2014 10:46
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-08-2014 01:55
Najnowsze zestawy są dobre, bardziej spodobała mi się Bloom. Ma śliczne tło, fajny napis i pngs też jest super. Kolorystyka trzyma poziom. Stella również wszystko ma ładne, piękne i w ogóle, ale jej jedynym minusem są kolorki. Są takie zbyt zaćmione, mgliste, a przez to praca traci na uroku.
Obrazek z Musą wyszedł Ci bardzo fajnie. Tło jest gites majones, pngs świetny, a ten czarno-biały sprawia, że całość prezentuje się jeszcze lepiej. Napis jak najbardziej pasuje.
Avatary trafiły prosto w mój gust. Szkoda, że wiedźma Rołsa (xd) zaklepała Florę, bo bym ją sobie ukradła - jest najlepsza. Wszystkie prace mają świetne tekstury i tła, a pngsy są fajowe i podoba mi się ich umiejscowienie. Ogólnie avki wyglądają super.
Weny, weny i jeszcze raz weny :3.


av (c) Rossattiee
AzC
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-08-2014 08:48
Zestawy z Bloom i Stellą nie zachwyciły mnie. Są przeciętne, przynajmniej dla mnie. Wiem, że stać Cię na więcej Chand. Jakoś tak u rudowłosej świeci pustkami, a u złotowłosej są - jak dla mnie - źle użyte kolory.
Zaś pionka z Musą bardzo mi się podoba. Fajnie zrobione tło, dodaje świetnego efektu. Trochę oba PNGsy się zlewają, dlatego jakoś zlałabym z tłem ten czarno-biały, ale tak też jest okey. Podoba mi się napis. Naprawdę wygląda to super i gdybym jeszcze miała bloga to na pewno bym użyła do kolumny bocznej :).
Co do zestawów to spisałaś się świetnie! Podoba mi się ten styl, przez który mam wrażenie, że patrzę na kartkę z gazety. Za to jest ogromny plus. Wszystkie mi się podobają, ale jakoś tak chyba najlepiej wypadła Ci Stella i Musa.
Czekam na kolejne prace i życzę weny!


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-08-2014 09:10
Najnowsze avatary są po prostu boskie. Takich jeszcze nie widziałam xdd. Wyglądają bardzo ładnie. Świetnie dobrałaś odpowiednie tekstury do czarodziejek. Tylko moim zdaniem niepotrzebnie kładłaś jedną na Musę. Gdyby była cała widoczny, byłoby lepiej. Przynajmniej ja tak uważam. Bardzo Tecna przypadła mi do gustu, wygląda zniewalająco.
Zestawy także wyszły Ci świetnie. Podoba mi się gradient w napisie z Bloom, pasuje do koloryzacji. W prawym górnym rogu trochę mi za pusto, ale ogólnie jest ok. Stecia również bardzo ładna. Przypodobała mi się tekstura w tle. Idealnie pasuje do tego png'sa i jego koloryzacji xdd.
Jak zwykle, świetnie xD.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-08-2014 19:13
Już dawno obiecałam Ci skomentować, ale tak jakos weny na to nie miałam, także teraz piszę xd.

Zacznę od zestawów ze Stellą i Bloomą, które są naprawdę ładne. Są takie "Twoje", nie przesadzone, nie napchałaś dodatków na siłę, co daje naprawdę dobry efekt. Ładne kolory, widać, że to Twój styl. Stella lekko zadymiona przez pomarańcz, ale nie jest źle, po prostu wyróżnia się od Bloom.

Pasek ma dobre kolory, ładne rozmieszczenie tekstur, napis z podstawką pasuje, nie mam zastrzeżeń. Jedynie skóra Musy jest zbyt żółta.

No to avatary.
W Bloom, Aishy i Tecnie obciełaś koloryzacje. Nie wiem, czy tak miało być, ale nie dokońca mi się to podoba. Pasek przechodzi praktycznie Aishi po oczach, co wygląda średnio. Gdyby może był za PNGsem, to było by lepiej. Skóra Bloom, Flory i Stelli ma dziwny kolor, najgorzej wygląda to u Stelli, jest najbardziej żółta. To tyle, takto avatary mają fajnie spasowane dodatki, napisy, dobrze zrobione obwódki, nic się nie szarpie. Najbardziej podoba mi się Bloom i Flora, do której zresztą wrócę jeszcze. Kolory w porządku.

Ogólnie, moim zdaniem obie dostawy były mocne i oby tak zostało. Weny życzę.


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez rossattiee dnia 31-08-2014 19:19
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 03-09-2014 18:11
Dziękuję za wszystkie opinie :3. Co do pracy ze Stellą - jest pusta, wiem, ale jakby spróbować dodać do niej jakiś napis czy cokolwiek innego, to po prostu nie da się, bo nic nie pasuje.
Okej, zrobiłam jakieś avki. Wciąż eksperymentuję z kolorami, więc czekam na opinie - nawet te negatywne xd.





I przypominam, że zamówienia są wciąż zamknięte. Poinformuję Was, jeśli je otworzę.


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Dzastin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-09-2014 16:48
Avki są piękne. Pierwszy avek ma bardzo ładne kolory. W drugim jest cudny kadr. Bardzo mi się podoba. Trzeci jest świetny. Kadr jest bardzo ciekawy. Czwarty podoba mi się najmniej. Kolory nie przypadły mi do gustu. Piąty i szósty mają ładne kolory i kadry. Siódmy jest fajny. Takie jasne kolorki są super. Ósmy nie za bardzo mi się podoba, bo nie lubię czarno- białych avatarów. Dziewiąty ładne kolory ma. Weny Chanda.


Powracam po przerwie. Pamięta mnie ktoś?
Edytowane przez Dzastin dnia 04-09-2014 16:53
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-09-2014 09:37
Mam mieszane uczucia do avatarów, niektóre mi się spodobały, a inne w ogóle nie przypadły do gustu. Moim zdaniem najsłabszy jest numer dwa, gdyż w nim połaczenie szarości z kolorem wyszło sztucznie. Wygląda to tak, jakby dziewczyna została doklejona do tła. Do tych słabszych zaliczam też trójkę, ósemkę i dziewiątkę, bo kolorystyka w nich jest zbyt mdła, niczym się nie wyróżniają. Czwórka, piątka i szóstka są na wyższym poziomie. Te mają całkiem ładną kolorystkę i fajne kadry. Jednak brakuje im tego czegoś. Najlepiej wyszły Ci avatary numer jeden oraz siedem. Są przecudowne, połączyłaś śliczne kadry z piękną kolorystką. Kradnę je oba, bo się w nich zakochałam *-*. Weny, Chand :3.


av (c) Rossattiee
AzC
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 06-10-2014 01:58
Dziękuję za Wasze opinie. Wiem, że na nie nie odpowiadam, ale czytam każdą z nich i jest mi bardzo miło - nie ważne, czy jest to negatywny czy pozytywny komentarz :3.
Wzięło mnie coś na Bloomix. Chciałam zrobić wszystkie sześć czarodziejek, ale stanęło na razie na Layli, Florze i Bloom. Reszta Winx być może wkrótce.





Tak w ogóle, ciągle pytacie mnie na PW o zamówienia - wciąż są one zamknięte, jednakże powinnam je wkrótce otworzyć.


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-10-2014 21:05
Bloom - minusy: tło jest dziwne, złote dodatki psują całość. Plusy: kadry są dobrze złączone, napis jest ładny. Jeśli chodzi o avatar, to w oczy mocno mi się rzuciło jego złe kadrowanie - wkradnęły się tam obcięte włosy czarodziejki, tak nie może być.
Flora - przez te tło wszystko się zlewa, a dodatkowo jest ono zbyt jaskrawe. Nie podoba mi się łączenie kadrów, bo są one zbyt blisko siebie, za bardzo się zlepiają. Napis jest całkiem dobry.
Layla - najlepsza z najgorszych. Tło nawet pasuje, kadry fajnie złączone, napis dopasowany. Tutaj jedynie te złote wstawki zastąpiłabym jakimś innym dodatkiem i byłoby gitez.

Cóż, prace mnie nie powalają. Wybacz, że moja opinia jest taka krytyczna, ale nie owijałam w bawełnę, bo przecież chodzi o rozwój Twojej grafiki. Weny, weny i jeszcze raz weny przytul.


av (c) Rossattiee
AzC

Edytowane przez Chatta dnia 06-10-2014 21:06
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 11-10-2014 13:06
Chatta napisał/a:
Cóż, prace mnie nie powalają. Wybacz, że moja opinia jest taka krytyczna, ale nie owijałam w bawełnę, bo przecież chodzi o rozwój Twojej grafiki. Weny, weny i jeszcze raz weny przytul.

Rozumiem. I tak cieszę się, że jest to szczera opinia :3. Zresztą, każdy też ma swoje gusta - np. mi bardzo podobają się prace z Bloom i Florą, a rzadko mi się zdarza, że polubię jakąś swoją pracę. Poza tym, dobrze, że wyraziłaś własną opinię i wytknęłaś mi błędy, ponieważ wiem, co robię nie tak - prace z kadrami to dopiero eksperymenty, wcześniej mało pracowałam na nich (wolę PNGsy), a w szczególności praktycznie nie robiłam prac blendowych.

Teraz dalsza część kolekcji z transformacją Bloomix. Zrobiłam także cztery avki - miało być ich sześć, ale przy dwóch zaciął mi się Photoshop i nie chciało mi się otwierać go od nowa xd.







Wznawiam zamówienia - jeśli ktoś chce zamówić, niech napisze na PW.


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 11-10-2014 14:09
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-10-2014 18:33
Seria zestawów Bloomix jest cudowna! Wszędzie pięknie połączyłaś kadry, po mistrzowsku. Wyglądają rewelacyjnie. Podoba mi się to, że niektóre są mniejsze, a inne większe. Świetnie to wygląda, szkoda, że ja tak nie umiem...
Napisy także są świetne. Podobają mi się czcionki i te efekty, które zastosowałaś. Tekstury także są ekstra. Używasz brushy, czy mi się zdaje?
Najbardziej spodobały mi się zestawy z Musą i Stellą. Przeważnie ze względu na świetne koloryzacje i dobrane napisy mruga.
Avatary są amazing (jeżeli kiedykolwiek będziesz widzieć, że piszę jakieś słówko po angielsku, to wiedź, że nie mam pewności, iż ono jest dobrze napisane, a lubię je pisać xdd)! Po po prostu zachwyciły mnie na Amen. Nie wiem dlaczego, ale najbardziej rzuciły mi się w oczy ramki. Wyglądają świetnie. Najbardziej spodobał mi się ten z Tecną.
Pozdrawiam xdd.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-10-2014 23:30
ChandSharma napisał/a:
Zresztą, każdy też ma swoje gusta - np. mi bardzo podobają się prace z Bloom i Florą, a rzadko mi się zdarza, że polubię jakąś swoją pracę..

Masz racje, każdy ma inny gust, więc nie każdego możesz zadowolić. Moim zdaniem właśnie najważniejsze jest to, żeby Tobie się Twoje prace podobały i abyś to Ty była z nich zadowolona :3.

W porównaniu do ostatnich prac w najnowszych widzę znaczną poprawę. Te mi bardziej przypadły do gustu.
Musa jest bezapelacyjnie najlepsza. Wszystko w niej zostało do siebie dopasowane i wszystko ze sobą współgra. Perfekto, nie mam żadnych "ale". Po prostu ta praca mi się spodobała.
Następną w kolejności dałabym Tecnę. Jest w niej jeden minus, a mianowicie tło, której jak dla mnie jest za ciemne. Poza tym drobnym szczegółem jest to dobrze zrobiona praca, super.
Jako najgorszą wskazałabym Stellę. Ma niedociągnięcia. Po pierwsze tło - z tego samego powodu, co w wyżej wymienionym zestawie. Po drugie te kwadraciki, które totalnie nie pasują, a wręcz psują urok tej pracy. Jeśli chodzi o pozytywne strony, to łączenie jest gitez, a napis ładny.

Avatary, avatary, avatary. No, trzeba przyznać, że wyszły Ci bardzo fajnie, ślicznie się prezentują. Wybrałas ładne kadry, dodałaś ciekawe efekty, dopasowałaś napisy i całość zapiełaś na ostatni guzik świetną ramką. Najpiękniejsza jest Layla, dlatego właśnie ona jest moją faworytką. Szkoda, że PS Ci się zaciął, bo ciekawa jestem, jakie były te dwa pozostałe avatary xd. Wenki :3


av (c) Rossattiee
AzC

Edytowane przez Chatta dnia 12-10-2014 23:31
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 16-10-2014 18:27
Dziękuję, Chatto, za komentarz. Lubię czytać Twoje opinie, one są dla mnie takie... hmm... budujące xd. Serio. Aż nie wiem, co więcej powiedzieć.
Dzisiaj tylko obiecane zamówienia.

Zamówienie dla YouStee


Zamówienie dla Mikotoi



___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~qwerty
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-10-2014 19:24
Fantastyczna jest ta Tecna, jedyne, do czego można się przyczepić to krzywe I w napisie GIRL, ale jest to prawdopodobnie błąd niezależny od Ciebie. Też mam często problem z literami w czcionkach uśmiech. Bardzo podoba mi się to, że jest to skromniejsza grafika z jedną/dwoma maskami. Jak najbardziej napis pasuje do kadru, nie jest on wyciągnięty z X strony. Ta dziewczyna (nie wiem z jakiego serialu/filmu) podoba mi się już mniej. I chodzi tu o sam fakt napisu i kolorystki (przez tą żółć). Miłej zabawy w dalszym grafikowaniu uśmiech.


Ludzie błagam, mój nick pisze się z małej litery :c
Edytowane przez YouStee dnia 17-10-2014 15:05
qwerty Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-10-2014 20:00
Och, świetna Tecna, zwłaszcza, że ma bandamkę < 3. Świetne kolorki i kadr. Tu ma taką super fryzurę. Napis też fajny. Ostatnio wszędzie go widzę, nie no. Oczywiście mi nie przeszkadza. Chyba widzę jakieś tekstury, które też są ładne, chyba, że to koloryzacja lub coś, bo ja na shopku mało się znam, niestety pracuję w innym programie. Boże, jak ja słodzę, ale inaczej się nie da, bo masz świetne prace. Z poprzednich prac najlepsza kolekcja Bloomix, aczkolwiek Bloom na dziwne kadry, tak jakoś mało "bloomkowato" wygląda na nich. Hehe, ten mój zasób słownictwa. Życzę duuużo weny i dziękuję za zestaw < 3.


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-10-2014 00:23
ChandSharma napisał/a:
Dziękuję, Chatto, za komentarz. Lubię czytać Twoje opinie, one są dla mnie takie... hmm... budujące xd. Serio. Aż nie wiem, co więcej powiedzieć.

Bardzo się cieszę z tego powodu :3. Skoro coś Ci to daje, to postaram się często komentować. No, więc najnowsze zamówienia:

Tecna jest boska. Po prostu wyszła Ci świetnie pod każdym względem. Ma w sobie to "coś". Największą zaletą avataru jest to, że go tak przechyliłaś. Dzięki temu wygląda ślicznie i ma swój urok. Sygnatura - nie powiem, że te kółka mi się nie podobają, bo musiałabym skłamać. Są śliczne, a ramka jest cud, miód, malina. Napis przypadł mi do gustu. Jest dopasowany i ma fajną czcionkę. W przeciwieństwie do gwerty nie przeszkadza mi "krzywe" i. Oglądając tą pracę, po raz pierwszy skupiłam się na całokształcie, więc nawet nie zauważyłam, ze coś jest nie tak z tą literką. Pewnie gdyby qwerty o tym nie napisała, to bym nie zwróciła na to wgl uwagi.

Zestaw dla Mikotoi - no cóż, trzyma poziom, ale niestety nie przypadł mi do gustu. Kadr jest dziwny - chodzi mi o wyraz twarzy dziewczyny oraz o to, że przez nijakie tło, które jest jego częścią, praca wydaje się trochę pusta, nie wyróżnia się. Jak dla mnie minusem jest jeszcze ten efekt linii, który widać po prawej stronie włosów postaci - ogólnie jest to fajne, ale akurat nie w takiej pracy. Za to napis jest gitez majones, podoba mi się zróżnicowanie czcionki. Błyskotki po lewej stronie są ciekawym urozmaiceniem, a ramka dodaje uroku.

Z niecierpliwością czekam na kolejną dawkę Twojej pięknej grafy. Powodzenia, Chand <3.


av (c) Rossattiee
AzC

Edytowane przez YouStee dnia 17-10-2014 15:03
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 18-10-2014 18:24
Chatto i Qwerty - w słowie "Girls" nie ma błędu w czcionce, to taki specjalny font. Nazywa się Will&Grace - można zobaczyć jak ona wygląda o tutaj, albo zobaczyć na poniższej pracy z Tecną.

Kolejna dostawa. Przyznam, że nie wyszła najlepiej. Chciałam niektórym dodać efektów poprzez textury ale wyszło to na niekorzyść prac. Najlepiej wyszła chyba tylko Flora. No i Layla, a także Bloom. Troszeczkę. Tecna trochę za bardzo wyostrzona/rozjaśniona, a o reszcie szkoda słów. To są kolejne eksperymenty, więc idealnie nie jest, ale czekam na krytykę.









___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 18-10-2014 18:36
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-10-2014 10:10
Prace są jak dla mnie bardzo ładne. U Layli, Flory i Bloom brakuje mi jakiejś textury albo choćby napisu, ponieważ według mnie prace są puste. Najbardziej podoba mi się Stella. Napis jest cudowny (mogłabyś podać co to za czcionka?) i tło również jest fajne.
Życzę dalszej weny.

Może troszeczkę dłużej?



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum

Edytowane przez Suzanne dnia 19-10-2014 10:15
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 9 z 12 << < 6 7 8 9 10 11 12 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.