Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,050
 Najnowszy Użytkownik: ~Betty
Dzisiejsi Solenizanci
Ritsukox


Archiwum
❧  Todo el resto no cuenta ~ grafa Chand  ☙

Strona 7 z 12 << < 4 5 6 7 8 9 10 > >>
AutorRE: Chand sobie graficzy
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 07-05-2014 23:04
Zamówienie dla Elsy


Zamówienie dla Chloe


Zamówienie dla YouStee


Zamówienie dla Stelli


Mam nadzieję, że nic nie pomyliłam i o nikim nie zapomniałam. Jakby się nie spodobało, to pisać.
Jeszcze dam jakieś grafiki wolne. Miały iść na jednego bloga, ale w końcu nie poszły. W dwóch pierwszych przepraszam za avki, gdyż początkowo miały to być same sygnatury, więc trudno było je wyciąć bez pliku psd, którego nie miałam.





___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-05-2014 23:22
Woo woo woo, Chand. Świetnie się sprawdzasz w grafie z Winx'em i bardzo przyjemnie patrzy się na Twój styl.

We wcześniejszych czasach, kiedy to jeszcze bawiłam się w blogowanie, myślałam, że nie dasz rady zrobić czegoś lepszego, bo to już przekraczało granice "fajności" xd. I, no, pomyliłam się. Cały czas brniesz do przodu i bez przerwy zaskakujesz czymś nowym i lepszym od poprzedniego.

W najnowszych pracach najlepsze (jednymi z najlepszymi) są napisy, ciekawie wychodzące poza sygnaturkę. Niby na pierwszy rzut oka niewidoczne, ale gdy już się je zobaczy, to dodają swoistego uroku całości. Najbardziej spodobały mi się dwie ostatnie. Fajne, mocne kolory, ciekawe połączenie kadrów, brushy, napisów, wszystkiego.

Jak ty to robisz, że zawsze Ci to wychodzi tak ładnie, co?


I'M BACK
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-05-2014 15:36
Chaaaaaaaand, boskieeee <3. Zestaw dla mnie jest boooooooski < 3. Brushe, kadr, szare odbicia, WSZYSTKO SUPER! Rany, jak ja słodzę... Zestaw dla Elsy jest fajny, ale coś mi napis nie pasuje. Zestaw dla Chloe podbił moje serduszko. Tylko na png Flora jest taka spieczona xd. Zamówienie dla Stelli średnie. Kadr jest lekko rozmazany. Reszta ok. W wolnych zestawach najlepiej wyszła Stella. Super połączyłaś kadry. Florka też ładna. Ostatni zestaw nie zbyt mi się podoba, ponieważ moja Musa ołysiała : C. Weeny, moja ty cudotwórczynio < 3.


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-05-2014 15:02
Zestawy są fajne. Zestaw dla Elsy jest bardzo ładny, wszystko w nim pasuje. Zestaw dla Chloe mi się całkiem podoba tak samo, jak zestaw dla YouStee. Nie podoba mi się połączenie tego czarno - kolorowego kadru. Zestaw dla mnie jest średni. Nie podoba mi się w nim koloryzacja, kadr i właśnie to czarno- kolorowe połączenie. Napis jest całkiem, całkiem. Dziękuje Ci za ten zestaw. Pozostałe 3 zestawy mi się podobają. Fajnie wyglądają. Kolory i napisy są ok. Ogółem robisz bardzo dobre prace. Czekam na więcej. Weny!


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Victoria dnia 10-05-2014 15:03
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-05-2014 16:19
Najpierw chcę Ci bardzo podziękować za przepiękny zestaw i bardzo przepraszam, że oceniam dopiero teraz, ale tylko teraz mam chwilę czasu na napisanie posta.... PRZEPRASZAM! Ocenię tylko zamówienia, bo gdybym chciała resztę oceniać, to bym pisała wieczność xddd. No, już się rozpisałam, a miała być to tylko przedmowa. Do rzeczy.
Zamówienie dla mnie jest po prostu przepiękne. Założę je za parę dni, bo aktualnie mam zestaw od Izaczka, który niedawno wrzuciłam na profil. Bardzo podoba mi się czcionka, która jest bardzo fajna. Wszystko się dopełnia i jest cacy. Same kadry są bardzo dobrze dobrane (widać profesjonalizm). Koloryzacja jest cudowna, moje ulubione kolorki <33. Brushe albo te takie błyski bardzo pasują. Dziękuję!
Zamówienie dla Chloe bardzo mi się podoba. Bardzo interesujący kadr. Wszystko dodaje takiej niepowtarzalności. Brushe są... urocze? Nie wiem czy to dobre słowo, ale mi się podobają. Png's jest dobrze dobrany, nie mam żadnych zarzutów.
Zamówienie dla YouStee bardzo, ale to bardzo mi się podoba. Twój nowy styl jest po prostu... olśniewający! Napis pasuje kolorystycznie, jak i czcionka mi się podoba. Wybrałaś bardzo fajny kadr. Nie widzę tutaj pustki ani przepychu. Brushe są śliczne.
Zamówienie dla Stelli jest fajne Chyba ta Stella z lewej strony jest trochę rozmazana albo mi się wydaje. Napis (znów) bardzo mi się podoba oraz pasuje. Ten Twój styl jest naprawdę fajny. Fajnie robisz avatary, takie niezwykłe.
Zestaw z Florą jest fajny, lecz czuję, że czegoś tam brakuje. Zestaw ze Stellą jest powalający. Wszystko, ale to wszystko mi się podoba. Kolejny zestaw bardzo mi się podoba. To powtórzenie jest fajowe.
Weny!



Edytowane przez Sophie dnia 10-05-2014 20:05
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-05-2014 18:19
Najnowsze zestawy są bardzo pomysłowe, ale niestety muszę trochę po krytykować xdd.
Zestaw z Laylą - Ogólnie bardzo mi się podoba. Napis świetnie wygląda, ładnie się komponuje. Layla Bloomix nie podoba mi się, ale to już kwestia gustu, więc to nie ma nic wspólnego z zestawem. Te "błyskotki" nie specjalnie mi przypadły do tego zestawu. Przejście pomiędzy kadrami jest idealne.
Zestaw z Florą - Ach... Przypomniały mi się Twoje dawne prace. Przeważnie tak wyglądały. Piękna koloryzacja, która wyśmienicie pasuje do kadru. Napisy bardzo ładnie wybrałaś. Podoba mi się ten png's w tle. Cuudownie.
Zestaw z Musą - Jest niesamowity! Podbił moje małe serduszko (no, raczej duuże serducho) xdd. Zachwyciła mnie szara Musa i otoczka wkoło niej. Bardzo ładnie to wygląda, w szczególności, że jest ona przechylona nieco na bok i większa. Wychodzący napis to strzał w dziesiątkę!
Zestaw ze Stellą - Yym... Nie podoba mi się kadr. Oświetlenie okolic nosa nie zachwyciło mnie, wręcz przeciwnie. Zdaje się, że jakość kadru jest słaba. Poza tym wszystko jest pięknie xdd.
Kolejne zestawy są rewelacyjne! Bardzo podobają mi się kadry i ich koloryzacje. Przejście pomiędzy nimi jest super. Wolne zestawy najbardziej mi się spodobały.
Szczerze to trochę dziwnie się czuję oceniając Twoje prace. Mam wrażenie, że się wywyższam, że dyktują Ci co jest źle, a co dobrze, chociaż to Ty jesteś w tym lepsza xdd.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 12-05-2014 00:00
Powiem tyle, że po prostu Stellę Magic Charmix miałam słabej jakości. Próbowałam jakoś ją poprawić, ale, jak widać, nie wyszło, mój błąd.

Zamówienie dla Yuki AKA nasza Paula
W zestawie z Florą akcja (C) Sophie. Najlepiej chyba wyszły mi Flora z Musą, bo w Bloom czegoś brakuje...





___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 12-05-2014 00:01
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-05-2014 08:16
Zestawy dla Yuki są naprawdę bardzo udane. Grafikę robisz perfekcyjnie. Zacznę od pierwszego zestawu. Jest śliczny. Podoba mi się to połączenie kolorowego i czarno-białego kadru. Napisy pasują. Druga praca. Jest chyba najlepsza mimo, iż wszystkie są świetne. Super napis, tekstura, brushe i kolory. Praca z Musą jest równie piękna jak poprzednie. Napis świetny, kolory również. Ogółem całe zamówienie jest bardzo dobre i ładne. Masz ogromny talent. Czekam na więcej. Weny!


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-05-2014 10:12
No to zaczynamy.

Bloom. Niczego nie brakuje, Chand. Brakowałoby, gdybyś nie dała tego czarno-białego paska po lewej stronie. Gdybyś coś dodała, byłoby już przesycenie. A tak to jest perfekcyjnie. Bardzo spodobała mi się koloryzacja i napis na dole.

Flora. Ciekawy pomysł z tym PNG'sem i "florkowymi" brushami. Wyszedł Ci naprawdę super i no nie mam słów <3.

Musa. A tu już pobiłaś wszelkie rekordy genialności. Świetne kolory! Oczywiście, biorę go na sam początek, a następne będę ustawiać czasowo, bo żal mi ich zostawiać ;3.


I'M BACK
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 23-05-2014 22:22
Dziękuję za Wasze opinie. Jak zwykle, krytyka - czy jest coś dobre, czy naprawdę złe, czy powinnam nad czymś popracować - mile widziana.
Na dzisiaj avatarki, niektóre z lekkim smakiem lata.






I takie "małe co nieco" dla Sophronitis.



___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 23-05-2014 22:23
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Francesca_Rossana
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-05-2014 16:30
Wow. Przyszłam skomciać ci grafę, nie za często to robię. Avki są wspaniałe, mają w sobie to coś. Świetny dobór koloryzacji, tekstura jest tam, gdzie być powinna. Chyba dajesz mi inspirację i siłę na rozwijanie się w Photoshopie mruga. Prezent dla mnie jest przepiękny, niczego w nim nie brakuje. Uwielbiam Britt tak samo, jak ty. Chcę ci jeszcze powiedzieć, że robisz świetną grafikę - masz się nie przejmować złymi rzeczami i tym, co mówią inni. Dla mnie zawsze byłaś i będziesz najlepsza.
PS. Jeśli ktoś ci podpadnie, to mały rozwścieczony rottweiler z włoskim temperamentem (czytaj: ja) jest zawsze przy tobie.



Edytowane przez Ailen dnia 29-05-2014 19:41
48712404 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 01-06-2014 17:32
Taki tam eksperyment dziś. Coś mnie wzięło na pierwszą serię.


edit
Jeszcze takie dziwne ikonki z Bloomą. W pierwszej ikonce ta czarno-biała Bloom jest trochę niewyraźna...


ZAMÓWIENIA ZAMKNIĘTE.



___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 02-06-2014 01:40
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-06-2014 20:04
Dawno mnie tu nie było, ale jedno jest pewne: od ostatniego razu widać, że nie straciłaś wyczucia smaku. W pracach niczego nie brakuje ani nic nie jest zbędne. Zauważyłam jednak drobne zmiany w Twojej grafice, ale to dobrze, że nie stoisz w miejscu i próbujesz czegoś nowego. W ostatnich avatarach wykorzystałaś nietypową kolorystykę, jednak w tym przypadku daje ona ciekawy efekt. Jeśli chodzi o zestawy, to świetnie dopasowujesz pngsy, napisy i tła. Czarno-białe wstawki? Mam do nich mieszane uczucia. W niektórych pracach mi się podobają, a w innych wręcz przeciwnie. Nie przepadam za ramkami, ale to już kwestia gustu. Niektóre prace są lepsze, niektóre gorsze, ale tak to w grafice bywa. Ja tam jestem fanką Twojej grafiki i lubię oglądać Twoje prace, bo cieszą one moje oczy. Tak trzymaj, Chand :3.


av (c) Rossattiee
AzC
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-06-2014 16:08
Dawno mnie tu nie było.
Najnowszy zestaw bardzo mi się najnowszy zestaw. Tak szczerze to nie lubię Bloom, ale wyszedł ten zestaw. Co do napisu to jest dobry. Podoba mi się ten efekt - niewidoczny napis. Tło bardzo mi się podoba. Co do png'sa to Bloom nie ma rękawic, ale to nie twoja wina. Ogólnie png's jest fajny. Bardzo podoba mi się ramka.
Ikonki wyszły bardzo dobrze. Choć jak już wspominałam, za Bloom nie przepadam. Jednakże przepadam za serią pierwszą. Kadry są dobre. A mogłabym wiedzieć z jakiego odcinka pochodzi ikonka ostatnia? Kadr mi się za bardzo spodobał. W pierwszej ikonce kadr mi zbyt bardzo nie pasuje.
Nie mogę się doczekać kolejnej grafiki. Weny, Chand.


as mitski once said: ***** ***
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-06-2014 13:28
Wiesz, że robisz świetną grafikę? Avki świetne. Biorę ósemkę. Piękna. Może i ma takie smutne trochę kolorki, ale piękny kadr - dla mnie, to podstawa. Najmniej chyba podoba mi się ten z muszelkami - nie wiem, dlaczego. Duży plus dam Ci również za 3, 5, 7 i 12. "Małe co nieco dla Sophronitis" jest bardzo ładne. Podobają mi się te "kółka" na włosach. Dopełniają pracę. Najnowsza Bloomka jest bardzo ładna. Skąd masz tą teksturkę? Sama robiłaś czy znalazłaś w necie? Jak jest to jakiś typek z dA, to podasz mi linka do jego profilu (albo chociaż nazwę)? Png's świetny, ramka pasuje, koloryzacja również. Bardzo udana pracka. Ikonki z Bloom są ok. Najbardziej podoba mi się ta druga, środkowa ikona. Super kadr. Rameczki jak najbardziej pasują. Weny, Chand i czekam na kolejne prace!


av (c) Chand

Edytowane przez Akali dnia 03-06-2014 13:29
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-06-2014 10:26
Robisz naprawdę cudowną grafikę. Nie mogę się napatrzeć na te śliczne pracki. Zacznę od avków. Wypadły one idealnie. Jeżeli nie masz nic przeciwko chętnie ustawię sobie pierwszego ava. Te kolory mnie zachwyciły. Wielki plus też za kadry, są super. Najlepsze avy to: 1, 2, 4, 9, 11. Ale każdy av ma w sobie coś, co czyni je wyjątkowym. Zestaw mi się podoba. Napis ładny. Praca z Bloom cudna. Ramka fajnie wygląda, napis również. Super praca. Ikonki z Bloom ładne są. Fajne połączenie czaro-białego kadru i w ogóle. Ogółem Twoje prace są prawie idealne. Czekam na więcej. Weny życzę!


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 17-06-2014 19:37
Takie eksperymenty z Barbie. Próbuję nowy styl (dla mnie coś nowego w tych sygnaturach, dla innych nie), wiec może "trochę" dawać po oczach.





___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
^PVTeam123
Administrator

avatar
Dodane dnia 17-06-2014 20:53
Takie tam tajne info dla WinxBlogger, że dobrze, że nie widzieli drugiej pracy bez poprawek XD. Dla mnie w pierwszym tekstura jakoś nie pasuje, ale Ci już o tym mówiłem (na początku myślałem, że ma śliwę na policzku). Za to druga jest przepiękna i ta mina Barbie XD. Chociaż Barbie kojarzy mi się od razu z Dafne, to i tak lubię jak zawsze Twoją grafę niegrzeczny. Keira mi się nie podoba, a Barbie jest fajna, czyli 8/10 :D.


av credit dla Czarodziejki_Flory
-------------------------------------------------
[YouTube || Instagram || Facebook]
-------------------------------------------------

Edytowane przez ChandSharma dnia 17-06-2014 22:41
prywatne www.youtube.com/channel/UCOfL5nJmEvo_SdNI2ChPZKw Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-06-2014 18:48
Te białe paski są dla mnie zbyt za grube. Mimo to jakoś pasują. Próbuję wyszukać czegoś co mi się nie podoba, ale wszystko jest idealne. Może jeszcze te kadry w drugim zestawie nie są do końca dobre. Kolorki są dość ładne, do nich nie mam nic. Napisy, czyli ich kolory i czcionki są idealnie dobrane. Mogłabym wiedzieć jaka to czcionka w zestawie drugim, ten pierwszy napis "Princess"? Prace są całkiem dobre, ale za Barbie nie szaleję. No cóż, weny.


as mitski once said: ***** ***
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 25-06-2014 20:04
Ta czcionka, którą napisałam słowo "Princess" to Monika chyba.

Kolejna dostawa. "Trochę" zjechałam w pracy z Florą kolorki i wygląda, jakby Flora miała coś na twarzy xd.




___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 25-06-2014 20:05
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 7 z 12 << < 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
^Flamli0
21:43:22 16.04.2024
~kolec 257 16:19:42 16.04.2024 Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze
dobrze, że wytłumaczyłeś mi zasady poprawnej pisowni :]
~EmilyWinxClub0
18:40:09 16.04.2024
Przygotujcie się na to że reboot Winxa będzie totalnym pomieszaniem oryginalnego Winxa ze wszystkich sezonów, World of Winx oraz Fate.. aż głowa boli co oni nawyprawiali z tą marką
~EmilyWinxClub0
18:26:05 16.04.2024
W nowym komiksie stroje dziennie z 1/2 sezonu, na okładce Sirenix z 5 sezonu, w komiksie Sirenix z 8 sezonu w starej kresce, też bez zmiany koloru włosów i Selkie. Oni już stracili kontrole xd
~kolec 2570
16:19:42 16.04.2024
Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze.
~Vixen0
11:30:05 14.04.2024
Miałam ten magazyn placze
~Vixen0
11:29:48 14.04.2024
Ale nostalgia mi się włączyła
~Vixen0
11:29:40 14.04.2024
~Vixen0
10:29:25 14.04.2024
Same mocy. Powinno być samej
~Vixen0
10:28:55 14.04.2024
~Vixen0
10:28:50 14.04.2024
Ktoś tu zjadł literę
~Vixen0
20:06:25 13.04.2024
Zawsze można zamówić z zagranicy, ale to nie to samo bo nie każdy zna Włoski :>
~Vixen0
20:05:58 13.04.2024
Wielka szkoda że magazyny padły
^Flamli0
17:50:21 13.04.2024
~Vixen 14:06:57 13.04.2024 Wq to jeszcze komiksy w Polsce żyją ?
oj nie, od paru lat już nie ma
~Vixen0
14:08:44 13.04.2024
Najbardziej wspominam czasy Believixa
~Vixen0
14:08:01 13.04.2024
Ale ten czas leci :cry:
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.