Nowości
06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,049
 Najnowszy Użytkownik: ~ThunderousTiger
Dzisiejsi Solenizanci
Diaspro
LadyPinki


Archiwum
❧  Todo el resto no cuenta ~ grafa Chand  ☙

Strona 6 z 12 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-03-2014 16:34
WOW! Ale to piękne. Ta animacja jest bardzo, bardzo udana. Wychodzą Ci one genialnie. Wydaję mi się, że bez efektów jest nawet lepiej. Jak zawsze jest bardzo płynnie. Napis jest po prostu... (nie wiem jak to wyrazić) przepiękny! Ale to śliczne, Twoja grafika jest naprawdę ładna. To kawał dobrej roboty! Nie widziałam niczego brzydkiego w Twojej grafice. Weny życzę.



Edytowane przez Rebecca dnia 24-03-2014 18:21
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 28-03-2014 23:07
Czas na nową dostawę. Mam nadzieję, że tym razem niektórzy nie potraktują grafy na zamówienie jako zestawu wolnego. Także radzę czytać ze zrozumieniem xd.

Zamówienie dla Akali



Zamówienie dla YouStee


Spóźniony prezent na urodziny dla Alexandy - Alexa, mam nadzieję, że nie gniewasz się, że zrobiłam ci Florę? Nie wiedziałam, co dla Ciebie zrobić, a na anime niezbyt sie znam, no a nie chciałam po raz setny Ci Jacka robić...


Ach... no i bym zapomniała w końcu o moim eksperymencie (grafika wolna), czyli jakimś tam avku z Bloomą...



___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 28-03-2014 23:09
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-03-2014 23:41
Animacje z poniedziałku:
Cóż mogę powiedzieć? Jak zwykle wyszły Ci przepięknie. Wybrałaś świetne, delikatne brushe, które podkreślają uroki tych prac. Świetnie poradziłaś sobie z ograniczoną paletą kolorów. Nie widać tak tej dyfuzji. Płynność idealna. Momenty są znakomite, przyciągają uwagę. Ramki pięknie dopasowałaś, wspaniale kontrastują z całością.

Animacja z wtorku:
Jest rewelacyjna. Mój ulubiony moment xdd. Napis idealnie pasuje do sceny. Pięknie go dobrałaś kolorystycznie. Dzięki niemu dodałaś tę atmosferę. Cudnie, a avatar jeszcze lepszy xdd.

Prace dzisiejsze, piątkowe:
Animacja z Florą jest po prostu genialna! Napis świetnie współgra z sytuacją, czcionka wspaniała. Na początku myślałam, że napis jest deczko za duży, lecz teraz widzę urok, jaki daje. Te krateczki "ograniczają" dyfuzję i w ogóle jej nie widać. Wspaniale to skomponowałaś. Rameczka cuuudna <33.
Tecna także bardzo mi się podoba. Napis jest taki lekki i cudnie prezentuje się z brushami. Oo... Napisałaś Bloomix małą literą? Jakaś nowość xdd.
Musa podbiła moje serduszko xdd. Podoba mi się najbardziej. Wszystko jest takie piękne, udane, genialne! A ten napis... Wisienka na torcie.
Do Flory jakoś się nie przekonałam. Jest moim zdaniem trochę za różowo i ten brush w lewym dolnym rogu jakoś mi nie pasi. No cóż, o gustach się nie dyskutuje.
Eksperyment jest bardzo ciekawy, naprawdę. Podobają mi się te delikatne, przejrzyste kolory Napis świetnie skomponowany, a kadr przyciąga uwagę. Te kuleczki w ręce to kadr, czy twoje dzieło? Jeśli Twoje, to naprawdę zachwyca paczałki.
Bardzo spodobały mi się ramki, jakie zrobiłaś u Flory, Musy i Tecny. Jeszcze takich nie widziałam, a muszę przyznać, że naprawdę wiele przeżyłam, byłam świadkiem i widziałam. Odmienna koloryzacja wygląda bardzo interesująco.
Jestem niezmiernie ciekawa, czym jeszcze mnie zachwycisz w przyszłości mruga.





(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-03-2014 09:11
OMG, Chand, piękne serce! Podoba mi się koloryzacja, png i wszystko! Ramka świetnie dobrana. Napisy super. Animacja z Florą jest piękna. Wszystko genialnie dobrane. Zestawik z Tecną jest superowy. Podoba mi się ten odcień różu i png. Chand, powtarzam pewnie już 100 raz, ale jesteś świetna w grafice < 3.

Jestem dziś strasznie rozkojarzona.... Mogę mieć jakieś błędy...

Zwracaj uwagę na powtórzenia, w Twoim poście słowo "świetnie" występowało wiele razy. /Lilla


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
Edytowane przez YouStee dnia 31-03-2014 19:37
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-03-2014 10:04
Ale cudowna grafika! Może skomentuję zamówienia. Zestaw dla Akali jest śliczny, wspaniała sygnatura. Kolejny zestaw również bardzo mi się podoba. Zamówienia dla YouStee - piękny zestaw z Musą. Z Florą jest śliczny i muszę przyznać, że bardziej mi się podoba niż ten z Musą. Avek z Bloom jest naprawdę bardzo udany. Życzę weny do kolejnych pięknych prac.

Nie pisze się "na prawdę", tylko "naprawdę". /Lilla


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Lilla dnia 29-03-2014 10:11
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-03-2014 10:08
Wow, naprawdę dziękuję! Animacja z Florą jest cudowna, lecz gdyby napis nie był ucięty, to by to wyglądało trochę lepiej, ale tak też jest świetnie :3. Ramka też fajnie wygląda. Co do Tecny, to też wspaniała! Tylko denerwuje mnie trochę ten "bloomix" z małej litery, ale nie będę się czepiać xd. Ramka jest super, tak samo jak koloryzacja. Zestaw z Florą zakładam w trybie natychmiastowym! Musa też wygląda zniewalająco! Koloryzacja, brushe, tekstura, ramka - piękne! Zestaw z Florą już mniej piękny, ale też ma w sobie to coś. Ramka fajna, dodatki również. Av z Bloom całkiem niezły, fajna ramka, napis, koloryzacja też dobra. Weny życzę!


av (c) Chand

Edytowane przez Lilla dnia 29-03-2014 10:16
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-03-2014 19:27
Boskie zamówienie dla Akali. Szkoda, że napis został ucięty, by lepiej wyglądało jakby nie był. Tecna wydaje mi się troszeczkę za różowa, napis fajny. Koloryzacja, no taka za różowa jak mówiłam. Fajny brush, jest cudowny. Zamówienie dla YouStee jest cudowne. Fajny pngs, taki normalny, normalna koloryzacja. Koloryzacja ogólna zestawu jest fajna. Cudowny napis, taka fajna czcionka i kolory. Fajny zestaw dla Alexandy. Podoba mi się koloryzacja, no wszystko dokładnie xd. Nic dodać, nic ująć. Bardzo ładny avatar. Ramka jest ładna, wszystko ładne jest.

Zamawiam sobie.. hm xD
Bloom i Tecnę, oczywiście animacje w transformacji Charmix - special.
Wybacz, że daję Ci tyle roboty.


---
Użytkowniczka ma nick "Alexanda" nie "Alexandra" xd. Plus brak polskich znaków.



as mitski once said: ***** ***

Edytowane przez ChandSharma dnia 16-04-2014 19:58
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 20-04-2014 00:56
Zamówienie dla Adelii
Wiem, że prace mają słabą jakość, ale akurat Magic Charmix w najlepszej jakości to rzadkość, więc trudno było cokolwiek zrobić. Obie prace są wykonane inaczej, gdyż każda z nich była robiona innego dnia. A jeśli zobaczę, że po pięciu minutach zdejmujesz zestaw, to możesz pożegnać się z kolejnymi zestawami ode mnie tak jak Nellka/Debby.


Ostatni raz robiłam animacje na zamówienie. Zamówień z animacjami nigdy więcej.

Avatary wolne





Zamówienie zamknięte do odwołania.



___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 20-04-2014 00:58
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-04-2014 13:57
ChandSharma napisał/a:
A jeśli zobaczę, że po pięciu minutach zdejmujesz zestaw, to możesz pożegnać się z kolejnymi zestawami ode mnie tak jak Nellka/Debby.

Na pewno nie zdejmę tego cuda po pięciu minutach, a nawet dwóch. Najpierw ustawię sobie Tecnę. Później Bloom przytul. Ładny napis przy animacji z Bloom. Podobają mi się kolor i czcionka. Są idealnie dobrane. Co do Tecny, podobają mi się brushe i ramka. Troszeczkę koloryzacji nie widać, ale co z tego. Aha, zapomniałam jeszcze o animacji z Bloom, bo muszę coś dodać. Avatarek jakoś mi nie pasuje. Jednakże ustawię. Fajne są avatary. We wszystkich podoba mi się koloryzacja. Jest taka delikatna, a w niektórych troszeczkę ciemna. Fajne kadry. Napisy są śliczne. Brushe (bo to są chyba brushe, jeżeli się nie mylę?) są bardzo fajne.
Czekam na więcej! Weny przytul.


as mitski once said: ***** ***

Edytowane przez Sophie dnia 20-04-2014 14:20
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-04-2014 18:16
Boskie. Zacznę od animacji z Bloom. Podoba mi się koloryzacja, jest prześliczna. Brushe idealnie się ze wszystkim komponują. Na początku tylko trochę się zacina, ale to nic, i tak jest boska. Napis rządzi szeroki uśmiech. Animacja z Tecną nie podoba mi się tylko z tego względu, że nie lubię jej w tej transformacji ;p. Ale to nie Twoja wina, nie przejmuj się ;P. Avatary bardzo mi się podobają. Moimi faworytami są 3, 4 i 9. Reszta też jest piękna, ale te najlepsze. Weny, masz cudną grafikę, czekam na więcej!


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
Edytowane przez YouStee dnia 21-04-2014 18:19
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-04-2014 18:25
No cóż, widzę, że Adelia nie ma zestawu z Tecną, więc ja go wezmę. Uwielbiam animacje niegrzeczny. Czekam na kolejne, wspaniałe prace.

PS. Ten zestaw ponoszę, co najmniej z tydzień.

Zdecydowanie za krótko. Następnym razem rozwiń swoją wypowiedź.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 25-04-2014 21:05
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-04-2014 20:12
Szalenie podobają mi się te animacje. Płynność ani za szybka, ani za wolna, w sam raz. Owszem, jakość nie jest najlepsza, ale nie jest też i zła. Wolę zestaw z Bloom, bardziej mnie przekonuje. Piękny napis, cudowne brushe.
Zestaw z Tecną jest ładny, lecz czuje niedosyt. Bardzo podobają mi się brushe z prawej strony, są przepiękne. To tyle z animacji.
Avatarki są cudowne, każde na swój sposób. W każdym jest to "coś". Czcionki i kolory napisów są w sam raz.
Weny życzę.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 25-04-2014 20:38
Dzisiaj krótko. Daję prezent ode mnie dla Akali, bo jutro urodziny ma niegrzeczny.

Po weekendzie dostawa avków, o ile je skończę, bo weny na razie nie mam.


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 25-04-2014 20:38
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-04-2014 08:32
Ojejku! Dziękuję za prezent! Bardzo ładny, podoba mi się. Tylko, czy ta Florka w tle nie jest za ciemna? Mimo. iż ta Florka trochę za ciemna, to dziękuję, że chociaż o mnie pamiętałaś i coś dla mnie zrobiłaś. Założę niedługo, może nawet i dzisiaj xD. Mam takie pytq: mogę wiedzieć jakiej czcionki użyłaś? Bardzo mi się podoba. Weny życzę i jeszcze raz dziękuję za prezent
serce.
Żeby post nie był zbyt krótki, to ocenię jeszcze poprzednią dostawę:
Mimo, iż nie lubię rudej małpiatki, to animacja z nią bardzo mi się spodobała. Bardzo ładne brushe, czcionka napisu też. Do koloryzacji nie mam zastrzeżeń. Co do Tecny - nie lubię jej w tej transformacji, ale Tobie wyszła ona bardzo ładnie. Brushe, koloryzacja - Naprawdę dobra robota, jednakże, lepiej wyszła Bloom.
Moim faworytem z avków jest avek nr. 9. Naprawdę, wyszedł najlepiej. Reszta też jest ok, ale to nie to samo ;p. Życzę weny po raz drugi xD.


av (c) Chand

Edytowane przez Akali dnia 26-04-2014 08:40
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-04-2014 21:08
Zestaw dla Akali jest nawet ładny. Tylko nie zbyt lubię barwę zgniło zieloną. Podoba mi się png. Dobrym pomysłem było też to "odbicie". Brushe powalają. Chand, skąd ty je bierzesz?! Fajnie, że png i napis wychodzi poza sygnę. Daje to ciekawy efekt. Napis jest super. Jak Wy robicie te obwódki? Też chcę ;c. Czcionka śliczna.


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 29-04-2014 01:23
Wracając do animacji z Tecną dla Adelii - tak chwalicie tą koloryzację, jednak jest mały problem... Wiecie, że animacja nie ma żadnej koloryzacji? Są w niej same brushe. No i ramka xd.
No a teraz kolejna dostawa, z którą guzdram się od kilku dni. Avatary nr 1 i 2 są takie same w kolorach, ale inne efekty.







Z ok. 24 avatarów zrobiło się 17, bo niektóre wyrzuciłam "po drodze" gdyż niezbyt mi się podobały. Nie spodziewam się pochlebnych opinii, ponieważ nie miałam jakoś weny na nie, dlatego wyszły tak, jak wyszły.
Jeszcze avki "z innej beczki".



Można zamawiać.

Przyjmę 4 osoby, gdyż na więcej grafy nie mam czasu. Robię wszystko poza animacjami. Adelia i Debby mają u mnie zakaz na zamawianie, więc nie trudźcie się z pisaniem, bo i tak Wam nie zrobię. Dla przypomnienia, moje "zasady", a kto zdejmie zestaw już po jednym dniu, ten także będzie miał "zakaz".
1. Jeśli otrzymasz zamówienie, byłoby miło, gdybyś "ponosił/a" zestaw przynajmniej dwa dni, a nie przez pięć sekund. Nie po to robię dla Ciebie to zamówienie, żebyś potem je sobie olała (a zdarzają się takie przypadki). Miło by było, gdyby moja praca była szanowana.
2. (To wiąże się trochę z pkt. 1.) Jeśli już składasz zamówienie, nie poganiaj mnie - ja też mam swoje życie i obowiązki, na WB chciałabym nie tylko odpocząć, ale też zająć się związaną z forum "pracą". Poganianie mnie i dopominanie się o zestaw tylko mnie denerwuje.
3. Jeśli już składasz zamówienie nie pisz na PW samego "Mogę złożyć zamówienie?", tylko napisz np "Chcę złożyć zamówienie na zestaw w kolorze niebieskim, z Bloom Enchantix" albo "Poproszę zestaw z Bloom, a z resztą zdaję się na Ciebie" - tak byłoby nie tylko mi łatwiej (czy raczej - szybciej) ale i Tobie.
4. Zamawiaj tylko na PW, nigdy w temacie, ze względu na to, że zawsze mogę szybko wejść i zajrzeć do PW. Tak, to bym musiała szukać po całym temacie.



___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 29-04-2014 01:36
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-04-2014 16:11
Avatarki z komiksów bardzo ładne. Koloryzacja, brushe, wszystko pasuje. Tylko na tym avatarku z Bloom przy mikrofonie dziwnie ona wyszła xd. Już nie będę się wypowiadać, jak jak jej nienawidzę na wokalu... Podoba mi się najbardziej Stella z napisem Don't worry, be happy. Wyszła świetnie! Avatarki z Winx Cafe podbiły moje serduszko serce. Najlepsze Tecna i Musa. Skoro przyjmujesz zamówienia, to złożę. Wyślę na pw mruga.


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-04-2014 16:19
Jeeej te avatarki są cudne. Śliczne. Avy z komiksów bardzo fajnie wyszły. Mniej podobają mi się te czarno białe. Jedne mi się mniej podobają, inne więcej, ale to nie ma znaczenia, bo i tak uważam, że wszystkie prace są cudne. Te 6 końcowych avków bardzo mi się podoba. Nie potrafię wybrać najładniejszego. Weny życzę!

Uważąj na literówki! Avki nie mogą się komuś "podać", tylko podobać xd //Akali.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Akali dnia 29-04-2014 17:13
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-04-2014 19:49
Powiem, że avki naprawdę mi się podobają. Szczególnie te, które mają te szare efekty, zdecydowanie działają na plus. Najlepiej wygląda ostatnia Musa. Zastanawiam się, czy nie wyglądałaby lepiej bez tego białego paska pod napisem, ale tak też jest dobrze. Kolory tym razem przypadły mi do gustu, są żywe. Jedynie trzeci av w ostatniej kolumnie jest nieco dziwny. Według mnie te szare kolory zbyt bardzo nachodzą na lewą Stellę. I nie wiem, czy tam naprawdę w tle jest Flora :0. W każdym razie tylko ten mi się nie podoba.

Co do tych drugich avatarów, to mam mieszane uczucia. Wydaje mi się, że te szare png'sy powinny być troszkę większe (chyba że to działanie celowe), jednak ogólny efekt jest dobry. Czegoś mi w nich brakuje.

Prezent dla Akali tak średnio mi się podoba. Ta zgnita zieleń gryzie się z png'sem. Ta po bokach tła jest dobra, jednak środek psuje efekt. Może jakaś poprawa kolorów czarodziejki w tle poprawiłaby efekt.

Poprzednie avy podobają mi się, nawet bardzo. Nie ma tu zbyt dużo do napisania, ale powiem, że bardzo ładne są kolorki i napisy. Możliwe, że sobie jakiegoś ustawię, ale na razie poczekam, bo teraz są wykorzystywane przez innych.

Animacje są również na plus. Dobrze, że nie zmieniałaś kolorów u Tecny, bo "normalne" są bardzo dobre. Tylko wydaje mi się, że u Bloom co nieco przesadziłaś z brushami. Chodzi mi o te kwiaty na środku, bo nieco przysłaniają czarodziejkę (choć to nawet dobrze, patrząc na to, że jej nie lubię xD).

To tyle. Weny


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-04-2014 21:14
Najnowsza dostawa avatarów jest przepiękna. Każda ikonka ma w sobie coś wspaniałego, dlatego patrząc na wszystkie razem wygląda to naprawdę bardzo ładnie. Właściwie to miałam strasznie fajny pomysł na stworzenie takiej kompozycji. Nie pamiętam, żeby ktoś jeszcze bawił się tak by powstały takie szykowne avatary, gdyż teraz na forum panuje, że tak powiem prostota i każdy zazwyczaj ma jakieś zwykłe, niewyróżniające się ikonki. Przypominają mi one trochę te czasy, kiedy każdy z nas miał bloga i dodawał na niego grafikę oraz opowiadał o swoim życiu. To były czasy, naprawdę bardzo mi się to podobało i kurczę tęsknię za tym, straszliwie. Szczególnie dobrym pomysłem było dodane tych czarno-białych elementów do kolorowych, wygląda to niesamowicie, a przy obrysie i dodanym cieniu dodaje to niesamowitego uroku. No, to naprawdę jest niezłe.
Jakoś pierwsza część bardziej przypadła mi do gustu. Jest taka bardziej kolorowa i że tak powiem "szykowna". Ten drugi pomysł nie był zły, nawet oryginalny, tyle, że mi się jakoś to nie widzi. Trochę za pusto mi się to wydaje, ponieważ te czarno-białe czarodziejki są takie małe, co sprawia wrażenie takiej pustki, a ja tego nienawidzę.
Jednakże ogólnie Twoja najnowsza dostawa bardzo mi się podoba i czekam na kolejne Twoje prace :).


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 6 z 12 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
^Flamli0
21:43:22 16.04.2024
~kolec 257 16:19:42 16.04.2024 Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze
dobrze, że wytłumaczyłeś mi zasady poprawnej pisowni :]
~EmilyWinxClub0
18:40:09 16.04.2024
Przygotujcie się na to że reboot Winxa będzie totalnym pomieszaniem oryginalnego Winxa ze wszystkich sezonów, World of Winx oraz Fate.. aż głowa boli co oni nawyprawiali z tą marką
~EmilyWinxClub0
18:26:05 16.04.2024
W nowym komiksie stroje dziennie z 1/2 sezonu, na okładce Sirenix z 5 sezonu, w komiksie Sirenix z 8 sezonu w starej kresce, też bez zmiany koloru włosów i Selkie. Oni już stracili kontrole xd
~kolec 2570
16:19:42 16.04.2024
Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze.
~Vixen0
11:30:05 14.04.2024
Miałam ten magazyn placze
~Vixen0
11:29:48 14.04.2024
Ale nostalgia mi się włączyła
~Vixen0
11:29:40 14.04.2024
~Vixen0
10:29:25 14.04.2024
Same mocy. Powinno być samej
~Vixen0
10:28:55 14.04.2024
~Vixen0
10:28:50 14.04.2024
Ktoś tu zjadł literę
~Vixen0
20:06:25 13.04.2024
Zawsze można zamówić z zagranicy, ale to nie to samo bo nie każdy zna Włoski :>
~Vixen0
20:05:58 13.04.2024
Wielka szkoda że magazyny padły
^Flamli0
17:50:21 13.04.2024
~Vixen 14:06:57 13.04.2024 Wq to jeszcze komiksy w Polsce żyją ?
oj nie, od paru lat już nie ma
~Vixen0
14:08:44 13.04.2024
Najbardziej wspominam czasy Believixa
~Vixen0
14:08:01 13.04.2024
Ale ten czas leci :cry:
~Vixen0
14:07:37 13.04.2024
winx *
~Vixen0
14:07:27 13.04.2024
2014 rok dobre czasy, czasy zbierania komiksów z windą
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.