Nowości
18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,045
 Najnowszy Użytkownik: ~NettaArt
Dzisiejsi Solenizanci
KaraQ
Lau
x_ooliwia

Twórczość
Rysunki
❧  Chand (nie) umie rysować  ☙

Strona 1 z 3 1 2 3 >
AutorChand (nie) umie rysować
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 02-01-2014 21:55
Na wstępie mówię, że używam baz wziętych z deva, więc moje "rysunki" w digitalu są do bani.
Piętnastoletnia Victoria
Maya/Lira (OC Ross) w Cafe Style
Chand w stroju noworocznym
Chand w 3 sezonie
Chand & Maya


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 01-05-2020 18:51
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chandęsę rysia
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-01-2014 10:39
Dobra, to będę pierwszą, która skomentuje. xd
No to może po kolei:
Victoria. Jest całkiem spoko, zarówno imię, jak i jej wizerunek, podoba mi się. Te niebieskie pasemka dodają jej uroku. Uważam jednak, że powinnaś popracować nad jej włosami. Wydają się takie sztywne. A włosy Winx układają się w "S" przy bardzo długich", albo "C" przy takich do pasa. Myślę, że taka jest zasada. Tutaj mam na myśli tylko to zagięcie na wysokości jej ramion. =)
Drugą sprawą jest jej strój. Wydaje mi się, że niebieski kolor pasowałby, jednak nie w tym samym odcieniu co pasemka. Jakoś tak mdło wyszło. Granatowy wyglądałby według mnie lepiej, ale to Twoja OC, Twój projekt.
Maya/Lira. Tutaj mam tą samą sugestię, jeżeli chodzi o włosy + jedna strona jest falowana, a jedna prosta. Wiem, czepiam się, jednak włosy są zmorą, trzeba to ćwiczyć.
Strój - kolorystyka jak najbardziej na plus. Podobają mi się buty, kojarzą mi się też trochę z kowbojskim stylem.
Jedyne moje zastrzeżenie to apaszka/chustka czy jak to nazwać, nigdy nie byłam w tym dobra, w sensie w nazewnictwie. Dobra nieważne. Nie podoba mi się marszczenie. Jest zbyt słabe i to wygląda trochę jakby miała zaraz jeść obiad w drogiej restauracji. Kolor i groszki na niej są takie wesołe, tylko jakby była bardziej zmarszczona i frędzle opadały w inny sposób, a nie na wszystkie strony, nie miałabym zastrzeżeń.
Chand w stroju noworocznym. Ona mi sie chyba najbardziej podoba. Pasuje jej ta maska, bardzo ładne te kryształy i ogólnie projekt. Poza i cieniowanie - nie mam się do czego przyczepić.
Jej prawa noga, w sensie, tak z naszej lewej jak patrzymy, wygląda trochę nienaturalnie. Bo widzimy ją od frontu, to tak samo powinno być ze stopą. Ogólnie to nie ogarniam tego ułożenia. Można na nie różnie spojrzeć, więc dobra, tak też może być. XD
Chand w trzecim sezonie. Podoba mi się dizajn, Nie jest jakiś wyszukany, ale mimo wszystko przyjemny dla oka. Ten kwiatuszek kojarzy mi się z Twoją sygnaturą. xd
Trochę za pusto na głowie, w sensie kitka i grzywka/kosmyki przy twarzy są spoko, tylko ta pustka na głowie, jakoś mi nie pasuje. Wygląda jakby miała czepek. XD Chanda, Chanda lubi pływać? XD Żartuje oczywiście, nie odbieraj tego, jakbym się nabijała. Nasunęło mi się takie skojarzenie. XD
Chand i Maya. Aw, urocze. Chand ma tutaj zacną fryzurkę, podoba mi się jej kitka.
Bardzo ładne cieniowanie.
Ręka Mai, ta, którą trzyma aparat. Jakaś mi się wydaje nie taka. Można by to tak narysować, ale jakbyśmy widzieli je od tyłu. Jak wyciągniesz przed siebie rękę z aparatem, który jest obiektywem w Twoją stronę zrozumiesz o co mi chodzi. =)
Stroje proste, ale podoba mi się kolorystyka.
Dobra robota Chanda! :D
Podobają mi się te prace, nie są do bani, jak mówisz. Musisz popracować nad paroma rzeczami, a wtedy nawet wykorzystane bazy zamienią się w postacie, które wyglądaja jak wyjęte z serialu.
Weny życzę. serce


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chandęsę rysia
~kamila1101
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-01-2014 12:04
Bardzo ładne obrazki. Każdy chyba już wie, jak ogromny masz talent. Chciałabym tak umieć. Świetnie Ci wychodzą takie obrazki. Mam pytanko. Rysujesz na Gimpie, Photoshopie czy na tablecie graficznym?



Edytowane przez Sophie dnia 03-01-2014 12:15
https://issuu.com/mikami1101 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chandęsę rysia
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-01-2014 12:51
Te obrazki są wspaniałe. Masz ogromny talent. Najbardziej podoba mi się pierwsza praca - jest fenomenalna, właściwie jak wszystkie. Sama chciałabym mieć taki talent, jak ty, ale niestety nie mam. Mam nadzieję, że dodasz tu więcej swoich prac. Życzę weny i powodzeniauśmiech.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez ChandSharma dnia 05-01-2014 16:38
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chandęsę rysia
~KornelisaHovit
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-01-2014 15:12
OC są śliczne, szczególnie mi się podoba Happy New 2014r.15 letnia też jest ładnie zrobiona, trochę przypomina mi kopciucha ale bez urazy :D. Podoba mi się sukienka Chand 2014r, taka błyszcząca i ładna. Lira wygląda trochę jak kowbojka, ale włosy są podobne za bardzo do Bloom. Spodenki są ładne, podoba mi się kolor ich oraz buty koloru brązowego.
Rękawiczki też mi się podobają, kolor też dobrze dobrany. 15 letnia ma ładne, takie ciemne włosy i to pasemko podoba mi się bardzo. Rób więcej takich prac, bo są fenomenalne ok.


Kornelisa Hovit ta co zadaje dużo pytań .

Zestaw By Rebecca
Edytowane przez ChandSharma dnia 25-01-2014 18:24
50272785 http://www.youtube.com/channel/UC-B-EZopHABxmN6QLO8oHOg Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chandęsę rysia
~layla7
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-01-2014 15:19
One nie są do bani! One są cudowne! Wszystkie, a najlepsza z nich to jest Chand w 3 sezonie. Powiedz, na jakim programie pracujesz? Naprawdę, odwaliłaś kawał dobrej roboty. Tak jak pisałam, OC'ki są naprawdę super. Życzę dalszej weny i pozdrawiam.


Odchodzę z WB. Głównie z jednego powodu, ale to teraz nieważne. Niektórych z was, zapamiętam na zawsze oraz będę ciepło wspominać, a niektórych po prostu wymażę z pamięci. Może nie byłam nieraz lojalna dla niektórych z was, za to także chcę was przeprosić. Żegnaj WInxBloggerze! Do zobaczenia!
Edytowane przez Sophie dnia 25-01-2014 15:27
http://winx-ever.cba.pl/news.php Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chandęsę rysia
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 31-01-2014 22:51
Dzięki :3. Takie rysunki wychodzą mi tylko dlatego, że używam baz, natomiast reszta to lineart wykonany przeze mnie. Rysunki nie są dobre, bo jeszcze uczę się dobrego kolorowania i lepszego odzwierciedlenia ubrań (np. żeby były lekko pogniecione). Do rysunku używam programu Paint Tool SAI.
Nowa praca - Chand new MW + Charmix (Charmix wykonania Ross) oraz skrzydła z tego MW.



Dizajny, które sprzedaję na dA za punkty
Bianka Believix na konkurs na dA oraz skrzydła do niej.


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 31-01-2014 22:52
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chandęsę rysia
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-02-2014 12:08
Bardzo fajnie najnowsze prace, od razu mi się spodobały. Świetna jest pierwsza praca, fajny strój i ładny kolorek. Skrzydła tak samo mi się podobają, bardzo ładnie Ci wyszły. Są takie jasne, co bardzo mi się podoba. Moim zdaniem robisz bardzo dobre prace. Mam nadzieję, że dodasz tu ich więcej. Życzę weny mruga.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Sophie dnia 01-02-2014 12:13
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chandęsę rysia
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 18-02-2014 23:06
Mój pierwszy "nie-winxowy art", machnięty w digitalu: kubek - kakao z bitą śmietaną - nie ma to jak "nołlajf" całymi dniami. Właśnie tak się to kończy - czyli robieniem jakiś brzydactw.
I jeszcze...
1) Praca na konkurs [1/5] Halleria Enchantix + skrzydła
2) Praca na konkurs [2/5] Etriton fairy - Rose - casual
3) Praca na konkurs [3/5] Viecce Magic Winx + skrzydła
OC nie należą do mnie, ja tylko zrobiłam te arty na konkurs na dA. Został jeszcze jeden rysunek ze szkicu, który zrobiła dla mnie Anabi...
4) Chand w stroju zimowym


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 18-02-2014 23:06
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chandęsę rysia
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-02-2014 14:02
Hahaha. Ten kubek mnie rozwalił. Podoba mi się posypka na śmietance. Wygląda jeszcze bardziej apetycznie xdd.
1. Halleria wyszła Ci bardzo ładnie. Ten kolor włosów, piękny. Bardzo podoba mi się ta fryzura, jeszcze takiej nie widziałam. Oryginalna. A pasemka jeszcze dodaje szyku. Kolory stroju świetnie są dopasowane. Ogólnie podoba mi się sukienka (bo chyba nią jest xdd). Wycięcia brzucha prezentuje się bardzo ładnie. Czarne sznureczki świetnie dopasowałaś. Buty także bardzo ładne. W skrzydłach zachwycają mnie te niebieskie zakończenia.
2. No, do tych butów musiała mieć naprawdę długie sznurówki xdd, W nieugiętej nodze zdaje mi się być obcas trochę niezbyt dopracowany. Spódnica świetnie wygląda. Ciekawa koszulka. Bardzo podobają mi się te gładkie kolory. Cieniowanie fantastycznie wygląda. Przy włosach musiałaś naprawdę się napracować, choć nie podoba mi się kształt głowy.
3. Powiem tylko tak: OMG. Ona jest przepiękna! Wygląda cudnie, olśniewająco i niesamowicie. Moje spojrzenie przykuły przede wszystkim buty xdd. Wyglądają odjazdowo z tymi podkolanówkami. Sukienka jest świetnie dopasowana. Pasek - odjazd razem z tymi rękawami (nie mam bladego pojęcia jak to się nazywa). Fryzura ideealnie wygląda. Tworzy taką harmonię ze strojem. Pomysł na skrzydła to strzał w dziesiątkę! Piękne.
4. W związku z tym, że nie chce mi się już pisać, powiem, że wygląda pięknie i olśniewająco. Taka prosta, lecz elegancka i gustowna. Suuper. Zdecydowanie najlepsza praca.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chandęsę rysia
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 20-02-2014 21:40
1) Praca na konkurs [4/5] Faith - czarodziejka spadających gwiazd + skrzydła
2) Praca na konkurs [5/5] Tan Magic Winx + skrzydła
3) REQUEST: Venika Magic Winx + skrzydła


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 20-02-2014 21:41
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chandęsę rysia
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-02-2014 21:49
Kiedyś (chyba dziś xdd) byłam na Twoim dA i widziałam te OC. Nie są one w moim stylu, ale każdy ma inne wyobrażenia swojej naj i każdy lubi co innego. Duużo tych gwiazdek nałożyłaś. Podoba mi się pomysłowość, co do strojów. Fryzury ładnie pasują właśnie do ubrań. Dodatki idealnie dobrane.
Najbardziej nie podoba mi się Vernika. Zdaje mi się, że ma za grube nogi i za dużą twarz. To może przez te duże oczy i usta xd. Jeszcze jej buty jakoś mi nie pasują. Coś ta spineczka chyba za mała na taki wielki kucyk xd. Chyba, że to gumki z takimi serduszkami, to zwracam honor.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chandęsę rysia
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 27-02-2014 01:52
Odnowione MW mojej OC - Victorii

Oczywiście, dziękuję wszystkim za komentarze :3. Przepraszam, ze nie odpisuję na nie, tylko wysyłam same podziękowania, ale nie wiem, co odpowiedzieć, szczerze mówiąc. Dziękuję za Wsze krytyki.wiem, że arty nie są super, ale wciąż nad tym pracuję. Wiadomo - praktyka czyni mistrza. Może kiedyś będę rysowała tak mistrzowsko, jak Anabi, Ross czy Say, a może nawet Fantazume czy LaminaNati lub Bloom2? Możliwe, ale wątpię, bo do nich mi baaaaardzo daleko.


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chandęsę rysia
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-02-2014 16:25
Ogólnie to OC bardzo mi się podoba. Szkoda, że nie ma rozjaśnienia włosów. Moim zdaniem w tedy wygląda lepiej, ale to Twoja praca. Podoba mi się rękawiczka na lewym nadgarstku. Wygląda gustownie i bardzo fajnie, podobnie jak ta wstążka na prawym. Buty to rewelacja. Wyglądają super! Na początku myślałam, że ona nie ma bluzki pod bolerkiem xdd. Taki kolor i wtapiała się w ciało, więc na pierwszy rzut oka jej nie zauważyłam xdd. W spódnicy bardzo podoba mi się to wcięcie. Wspaniale wygląda.
Jeśli pozwolisz, to króciutko odniosę się jeszcze do włosów. Jak dla mnie to jest za dużo tych "linii". Chodzi mi o oddzielenie tych puki.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chandęsę rysia
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 27-02-2014 20:37
Odnowiona Victoria jak i nieodnowiona mi się podoba. Chociaż ta pierwsza ma jakieś takie dziwne włosy. Wiem, że każdy się ich tutaj czepia. Mogłyby być takie bardziej "obszerne", żeby zakrywały np. trochę ramion czy coś w tym stylu. Strój jest wykonany super. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Doskonale pasuje do pierwszej transformacji Winx. Jestem ciekawa jak wykonasz Enchantix(jeżeli w ogóle go wykonasz :D). Sądzę, że jak będziesz ćwiczyła to na pewno dorównasz wymienionym przez siebie dziewczynom. Masz racje, praktyka czyni mistrza. Ja jednak podziwiam każdego, kto potrafi rysować na komputerze, ale i również w świecie realnym. Jest to dla mnie wielki talent i Ty też go posiadasz <3. Czekam na kolejne prace :).


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chandęsę rysia
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 04-03-2014 22:08
Nagashia w 6 sezonie
I jeszcze odmienione bio Chand po polsku: klik.


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chandęsę rysia
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-03-2014 22:45
Widzę znaczny progres w Twoich pracach, Chand.
Są teraz przyjemniejsze dla oka i ładniej się prezentują. Jednak chciałabym kiedyś zobaczyć jakąś Twoją pracę, która nie opiera się na bazie. Proporcje można wzorować na ich podstawie, żeby poćwiczyć.
Jeśli chodzi o Nagashię, którą wrzuciłam dzisiaj, to właśnie ona mnie przekonuje, że zrobiłaś ogromny postęp. Ubrania zdecydowanie lepiej na niej leżą i OC wygląda jakoś tak naturalniej. Nie podoba mi się tylko jak jej podcięłaś włosy. Łuk powinien być bardziej zadarty do góry moim zdaniem. Dodałabym też jakieś żywe dodatki i kolory do jej ubioru.
Jeśli chodzi o Chand, to jest super. Ma ciekawą biografię. Niemniej jednak przeszkadzają mi trochę jej włosy. W sensie tył. Jakoś tak nienaturalnie wygląda. Co do reszty, to mam uwagi tylko odnośnie kolorów, tak jak w poprzedniej pracy.
Jest dobrze Chand! =D


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chandęsę rysia
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 15-04-2014 17:56
Praca [1/2] na pierwszy konkurs
Praca [2/2] na pierwszy konkurs
Praca na drugi konkurs

Nie zwracajcie uwagi na postacie, gdyż tutaj najważniejszy był ubiór, bo w każdej z prac miałam zaprojektować strój do Enchantixu. A, no i fryzurę. Wkrótce, czyli wieczorem/jutro edit będzie, bo jeszcze dam kolejną pracę.



KIRIBAN dla naszej Viv - Vivian Believix + skrzydła

RQ: Roni Magic Winx + skrzydła



Narysowałam dziś strażniczkę Sirenix dla Chand. Przed wami... Divia!



1. Nowe deviantART ID z Dinah i Chand

I nie wiem, czy to też się do rysunków zalicza, no ale robiłam to w SAIu...
2. Pierwsza baza, którą zrobiłam
3. Kolejna baza


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 27-03-2014 14:12
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chandęsę rysia
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 15-04-2014 21:13
Podziwiam Was wszystkich za te piękne prace, które tworzycie. Wiem, że powtarzam to już chyba któryś raz z kolei i jestem tego w stu procentach świadoma, aczkolwiek nadal nie potrafię wyrazić swojego zachwytu. Pamiętam, kiedy ja rozpoczynałam swoją przygodę z rysowaniem. Oczywiście było to szkicowanie na kartce, gdyż nie miałam wyrobionej ręki do komputera(nie oszukujmy się - nadal nie mam, nie potrafię nawet dokładnie wymazać niektórych elementów w Photoshopie, a co dopiero rysować takie cudeńka za pomocą myszki!). Zazwyczaj obok mnie leżała kartka, a i tak trudno mi było to odwzorować. A przecież miałam w ręce ołówek! Nie wiem jak Wam się udaje narysować coś tak pięknego za pomocą myszki komputerowej. Dla mnie jest to naprawdę wielki wyczyn patrząc na to, iż ja nawet nie potrafię się ładnie podpisać w Paincie. Oczywiście na informatyce miałam koleżanki, którym się udawało rysować cuda w tym programie, ale to jest i tak pikuś przy tym, co narysowała Chand.
Wybacz, że podejdę do tego z trochę profesjonalnej strony. Sama nie potrafię rysować, dlatego wybacz, gdy będę zbytnio narzucała swoją opinię. Bo i tak dla mnie rysujesz świetnie.
Postać Nagashii jest dla mnie ciekawa. Sam pomysł narysowania dziewczyny z mundurku(przynajmniej dla mnie jest to mundurek) całkowicie mi odpowiada. Jednak kolorystycznie rzecz biorąc dziewczyna jest trochę za jasna, a wybór koloru do strojów niekoniecznie przypadł mi do gustu. Szczególnie ta różowa spódnica, która niestety w ogóle nie pasuje do kompletu. Może i jest ta różowa gumka we włosach i można by powiedzieć, iż to jakoś ze sobą "współgra", ale ja niestety nie lubię połączenia szarego z różem. Nawet nie wiem, dlaczego. Sądzę, iż według mnie różowy jest kolorem bardziej ciepłym, a szary niekoniecznie, dlatego nie podoba mi się to połączenie. Lepiej by to wyglądało przy użyciu granatowego lub czarnego, przynajmniej ja to tak widzę.
Drugą rzeczą, do której mogę się przyczepić są niestety włosy. Wyglądają trochę nienaturalnie zwłaszcza, kiedy patrzy się na końcówki(wiem, że jest to postać fikcyjna, ale aż nienaturalnie wygląda tak idealnie ścięty dół). Mogłaś dać jakieś fale by nie było to takie zbyt widoczne, ale niestety to najbardziej kuje mnie w oczy. Chociaż ja dałabym jej nieco inną fryzurę, jakoś nie widzę takiej wzorowej uczennicy z takim kucykiem. Prędzej dałabym jej jakąś opaskę lub coś w tym stylu, ale jest to jedynie moja wizja i wiem, że Ty mogłaś mieć inną :).
Niestety to nie koniec mojej krytyki, która wiem, że jest straszna. Sama karnacja bohaterki jest zdecydowanie za jasna. Dziewczyna wygląda trochę jak albinoska. Może to przez te cienie, które nałożyłaś, średnio mi się to podoba. Raz jest tak w miarę okej, ale potem pojawia się pusta plama i cera jest prawie biała.
Ogólnie sam szkic postaci by mi się podobał(gdyby nie włosy), ale sama kolorystyka troszeczkę nie pod mój gust i deko to dla mnie nie współgra. Niemniej jednak jestem pod wrażeniem Twojej pracy. W sumie zawsze jestem :D.

Prace na konkurs troszeczkę mi nie pasowały. Chodzi mi o sam projekt stroju. Jakoś niekoniecznie widziałabym taki Enchantix u czarodziejek. Troszeczkę zbyt zasłaniają ciało(nie żebym chciała by było odkryte, ale w tej przemianie trzeba przyznać, że nasze Winxówny chodziły jak ubrane na plażę), co dla mnie daje efekt takiej jakby pidżamy, szczególnie w trzecim projekcie. I może właśnie, dlatego to mi się nie podoba. Najlepiej Ci wyszła chyba druga praca. Podobają mi się tutaj kolory i sam zarys sukienki, która bez tych rękawów mogłaby spokojnie robić za sukienkę wieczorową. Lubię połączenie czerwieni z czernią, więc za to masz u mnie ogromny plus. Reszta jednak jest troszeczkę nie pod mój gust, ale jak to mówią - o gustach się nie dyskutuje :).

Muszę z przykrością stwierdzić, że Kiribian mi się kompletnie nie podoba. Nie wiem, tak jakoś nie trafiłaś tutaj. Wydaje mi się, że twarz ma trochę dziwny kształt, a włosy mają zbyt małą objętość. Gdyby było ich tak strasznie dużo może dałoby się jakoś zakryć to niedopatrzenie twarzy, a tak wygląda to jakby czarodziejka była troszeczkę pyzata, co mnie lekko bawi.
Ale koniec już tego narzekania, nadeszła pora na Roni. Tutaj trafiłaś w stu procentach w mój gust. Cała czarodziejka naprawdę bardzo mi się podoba i wzięłabym ją za jakiś taki ciemny charakter, ale sądzę, że właśnie na taką ją robiłaś. Uważam, iż kolorystyka jest po prostu zabójcza i po prostu fenomenalna! Fiolet z czernią to był super pomysł. Fryzura jest świetna. Podoba mi się ta opadająca grzywka na pół twarzy(cóż mam słabość do takich grzywek, może niekoniecznie by były takie... jak to nazwać... odkryte(?), ale by tak całkowicie zasłaniały jakąś część twarzy). Według mnie te włosy świetnie współgrają ze skrzydłami, które chyba były robione coś pod fryzurę. Uwierz, że mam do tego słabość. Bluzka bardzo mi się podoba. Ta prześwitująca część to był strzał w dziesiątkę i to naprawdę mocny, zaś ze spódnicą trochę bym się kłóciła. Jest krótka, co powoduje, iż potem cały dół staje się nudny, bo potem widać tylko buty. Niemniej jednak podoba mi się ten projekt :D!

Art z Chand i jej przyjaciółką jest zdecydowanie najlepszy. Najładniejsze kolory, najładniejsze ubrania i najlepsze wykonanie. Nic dodać nic ująć. Tutaj nie mam się do niczego przyczepić(wreszcie, tyle narzekałam, że w końcu przydałaby się jakaś pozytywna opinia) i bardzo mnie to cieszy. Strasznie podobają mi się granatowe włosy u Dinah, takie jakby oryginalne i upięte w koka <3. Może nie przepadam za kokami, ale w tym przypadku wygląda to naprawkę extra!

Ogólnie więcej narzekałam, ale przynajmniej wyraziłam swoją opinię, a to się chyba liczy :). Życzę Ci więcej sukcesów, bo naprawdę robisz coraz lepsze prace i to widać z projektu na projekt.

+ Świetne bazy :D.



(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chandęsę rysia
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 25-07-2014 22:41
Dzięki Suz za krytykę. Wiem, że OC nie są najlepsze, ale jeszcze się uczę na moich błędach. Co do artów takich jak Nagashia, Maya czy Roni, to ja już mam narzuconą paletę kolorów, aczkolwiek nie zawsze umiem to odwzorować bo, jak wspomniałam, jeszcze się uczę,

Nowy art. Prezent dla Ross na urodziny - jej OC Maya. Aby zobaczyć w pełnej rozdzielczości, kliknij na miniaturkę.




A teraz Requesty. Niektórzy z Was widzieli dwa z nich na dA, jednakże czekałam z tym postem aż uzbieram trochę więcej niż jedną pracę. Od razu mówię, że kolory OCek zostały mi narzucone, więc to, ze jest "za blada" czy że "ma czarne ubrania" (taki przykład) to już nie do mnie. Tak ktoś postanowił i ja musiałam się dostosować. Oczywiście, jeśli strój wypadł źle, to wiadomo, że wina moja... no, ale już bez przeciągania.
RQ: Bellamy w bikini;
RQ: Bella Enchantix - jest to tylko design samego stroju, więc nie ma skrzydeł.
No i moja duma i radość z dzisiaj. Wiem, że każdy znajdzie w tym błąd, bo nie jest do końca dobre, wiele brakuje mi do perfekcji, ale w jakiś sposób mi się to podoba.
RQ: The power of Solaria! (tutaj dałam bezposrednio link do strony z komentarzami, gdyż na białym tle nie byłoby widać blasku z różdżki)



No i w końcu mogę śmiało zamknąć za sobą "rozdział" Requestów, gdyż dzisiaj opublikowałam dwa ostatnie. A oto i one (aby je obejrzeć należy kliknąc w miniaturki):

Ostatni art może być trochę niewyraźny, gdyż po fakcie zorientowałam się, że skrzydła wyszły mi za małe i nie dało się tego poprawić, więc trzeba było pomniejszyć pracę. Dla zainteresowanych większa wersja (bez skrzydeł) - klik. Btw. lewy but nie za bardzo mi wyszedł ^^'.
Przypominam, że w Requestach kolory skóry itp. mam narzucone.



No i kolejny art. Ostatnio jestem bardzo aktywna jeśli chodzi o rysowanie xd. Nowy obrazek przedstawia konwergencję Księżyca. Pomysł wziął się stąd, że Luna (OC PVTeam'a) ma moc światła Księżyca, a Chand - Księżyca. Dodatkowo obie pochodzą z tej samej planety (Lunaria, chyba), więc pomyślałam o wspólnym arcie.
Klikać na miniaturkę, by zobaczyć w powiększeniu.

Pozy wzorowałam na tym kadrze.



Trochę głupio tak odświeżać posta i dokładać tu coraz więcej prac, ale wyboru nie mam xd. Kolejny art, na konkurs na dA:

Wzorowane na tym (poza) kadrze i tym (skrzydła) kadrze.



Dużo artów znowu się zebrało xd.
Alissa - OCka Alicji
MW Alissy
Maya Essencix

(Essencix to transformacja wymyślona przeze mnie i Alicję)
CE: Merissa in Tecna
CE[1/2]: What's that?
CE [2/2]: We are Essencix fairies
Enchantix Chand (szkic zrobiła Sayuri)
I jakaś OC na sprzedaż



___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 25-07-2014 22:42
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 3 1 2 3 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:27:24 22.03.2024
W świecie 8 sezonu Winx, nie są potrzebne żadne używki, oni mają tam niezłą fazę i bez tego xD
~EmilyWinxClub0
16:26:02 22.03.2024
Co to za idiotyczny, może nawet trochę psychodeliczny komiks xD ludzie boją się dziwnych stukrotek, które ożywiły się bo Flora z Miele się przytuliły xD i po co tu Cosmix w ogóle
~EmilyWinxClub0
14:05:14 19.03.2024
Oczywiście z oczywistych powodów, ale po tym jak potraktowali i zniszczyli oryginalnego Winxa satysfakcja jest większa
~EmilyWinxClub0
14:03:23 19.03.2024
Miło widzieć jak Nickelodeon jest obecnie anulowany
^Flamli0
17:42:02 18.03.2024
Zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~February0
13:23:33 18.03.2024
Aż oczy odpoczywają jak patrzy się na taką okładkę!
~Misiekoslavsky0
12:50:31 16.03.2024
Nostalgicznie wygląda!
^Flamli1
12:14:21 16.03.2024
okładka nowego magazynu we włoszech
~EmilyWinxClub0
13:43:04 15.03.2024
I dlatego, że wszyscy nie cierpią kreski z 8 sezonu .. Do dziś nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby tak wybielić Florę, Laylę i Stellę
~EmilyWinxClub0
11:59:53 15.03.2024
Przynajmniej w komiksach Winx i Trix mogą nosić swoje kuse stroje jeszcze, tylko nie wiadomo w jakim czasie się to wszystko rozgrywa, więc pewnie jest to robione ze względu na reboot z akcją gdzieś na początku luźną
~EmilyWinxClub0
11:58:16 15.03.2024
Komiksy ze starą kreską są lepsze dla oka i może byłyby fajne gdyby miały więcej stron
^Flamli0
19:29:29 14.03.2024
Spróbuj wchodząc dokładnie tak: https://winxblogger.pl/
~Stellka0
18:45:17 14.03.2024
Zgłaszam problem techniczny. W przeglądarce mobilnej Safari nie wysyłają się wiadomości na SB smutny
^Flamli0
18:08:59 14.03.2024
zapraszamy na kolejny komiks ze "starą" grafiką po 8 sezonie :> KLIK
~Vixen0
5:32:49 14.03.2024
:p
~Vixen0
5:32:44 14.03.2024
Ale i tak nie mam punktów za tamty rok
~Vixen0
5:32:16 14.03.2024
XD kawa mnie nie budzi I źle widziało się na oczy
~Vixen0
5:31:42 14.03.2024
Dobra jednak dopiero za miesiąc ze
~Vixen0
5:31:04 14.03.2024
Wczoraj wybił mi kolejny rok na wb. Mogę prosić o punkty?
~Vixen0
19:35:19 13.03.2024
:pony:
~Vixen0
19:35:10 13.03.2024
WB życiem
*Lunaris0
16:45:44 13.03.2024
Prawie tak samo jak wtedy, gdy dowiedziałam się, że gen alpha tworzy swoje pierwsze memy
*Lunaris0
16:41:57 13.03.2024
ngl, poczułam się staro
*Lunaris0
16:41:48 13.03.2024
Jakim cudem 2015 był już 9 lat temu o.o
~February0
15:41:02 13.03.2024
Ej ja nie miałam na myśli nic negatywnego że to post sprzed 9 lat, strona żyje i ma się dobrze, chciałam ożywić shoutbox ;/
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.