Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,050
 Najnowszy Użytkownik: ~Betty
Dzisiejsi Solenizanci
julitka0148625

Twórczość
Rysunki
❧  Zamówienia u Anaby  ☙

Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >
AutorRE: Zamówienia u Anaby
~DarleenEnchanted
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-12-2013 22:14
Pod wpływem impulsu wymyśliłam nową OCkę! Wraz z nowo narodzoną czarodziejką dochodzi zamówienie ode mnie. :3

Imię wróżki: Belle
Moc: Gwiazdy
Wygląd: Klik Klik2 (Info: Belle czesze włosy w jeden kucyk, nie dwa jakby co xD)
Kolory: Klik
Strój OC: Magia Winx (potrzebny projekt stroju)

Zamówiłabym jeszcze dla niej Enchantix ale wiem, że jak na jeden raz to za dużo (mimo faktu że jestem okrutna xD). Potrzebna Magia Winx.
Edytowane przez DarleenEnchanted dnia 22-12-2013 22:24
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zamówienia u Anaby
~Anabi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-12-2013 22:49
Zamówienie dla Vivian - KLIK
Mam nadzieje, że ci się spodoba. Nie wyszło rewelacyjnie. Zrobiłam jej sukienkę gdzie jedna falbana jest dłuższa i faluje.^^
- - -
Zamówienie dla Pauli - KILK
Proszę bardzo, oto twoja nowa OC. ^^



Deviant'Art

Insta



Edytowane przez ChandSharma dnia 30-03-2014 16:58
pw ... XD http://anazgred.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zamówienia u Anaby
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-12-2013 13:21
Zamówienie dla Ain, Anika Enchantix dwie wersje (nie wiem, która to poprawiona).:
http://sta.sh/01uu8c6b5wtp
http://sta.sh/0124weghlgnr


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zamówienia u Anaby
~Dzastin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-12-2013 13:43
Ja także złożę zamówienie.

Imię: Arlena
Moc: Ciemności
Wygląd: Włosy do pasa, rozpuszczone, bluzka taka jak u Musy w Believixie, spódnica taka jak w Harmonixie, buty z Echantixu, skrzydła Musy z Bloomixu.
Kolory: http://img194.imageshack.us/img194/7663/8ii5.png



Powracam po przerwie. Pamięta mnie ktoś?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zamówienia u Anaby
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-12-2013 15:53
Andzia, Saomi jest... jest... jest nieziemska. Ty chyba czytałaś mi w myślach, gdy ją rysowałaś, bo jest dokładnie taka, jaką sobie wymarzyłam.

I szczerze nie wiem co ty w niej widziałaś z Tecny xd.

Najbardziej chyba spodobały mi się jej włosy (mimo, że na początku trochę się o nie bałam) i skrzydła. Te drugie, są powalające. Liczę, że spełnisz moją prośbę i pokolorujesz ją ;p. Ale nawet taka "na sucho" bardzo mi się podoba. Widać to zło, emanujące od niej.

Ale czego ja się miałam spodziewać, składając zamówienie u profesjonalistki?

Kiedyś mówiłaś, że umiesz rysować tylko w stylu Winx'owym. Jak patrzę na OC'kę, to choćbym chciała, nie potrafię ujrzeć w niej podobizny kogokolwiek z naszej kreskówki. Przyznam, że oczy, usta i sylwetka jest w takim fasonie, ale wyrobiłaś swój własny, odrębny styl, dzięki czemu wszystkie Twoje rysunki są oryginalne i niepowtarzalne.

Chyba nie muszę dodawać, że jeszcze trochę Cię pomęczę moimi zamówieniami? Oczywiście, to w późniejszym terminie, ale nie mogę się doczekać Twoich kolejnych prac.

Dużo weny życzę i pozdrawiam <3.


I'M BACK
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zamówienia u Anaby
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-12-2013 20:55
ANABA. Zabijem ciem, kobieto :<. Jak ty to robisz, że każda praca jest perfekcyjna i tak zacna, że nie można paczadeł oderwać?! :c

A teraz już tak bardziej na poważnie... Każdy Twój rysunek jest wyjątkowy, masz swój oryginalny styl (o czym wspominała powyżej Pałla). Wracając do zamówienia - włosy wyszły Ci genialnie, a obydwa warianty, krótko mówiąc, powalają mnie na kolana (lub jeszcze niżej). Zarówno pierwsza, jak i druga wersja jest wspaniała, lecz dwójeczka przyciąga mój wzrok jeszcze bardziej. To na pewno nie jest moje ostatnie zamówienie c:. Weeenyy, pomysłów i chęci :3 ~

A, i jeszcze jedno - oddawaj "talenta"! XD


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zamówienia u Anaby
~Anabi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-12-2013 22:56
Ehhem przypominam niektórym, że zamówienia są zamknięte do odwołania.

ZAMÓWIENIA ZAMKNIĘTE!


**********************************
Paula napisał/a:
Andzia, Saomi jest... jest... jest nieziemska. Ty chyba czytałaś mi w myślach, gdy ją rysowałaś, bo jest dokładnie taka, jaką sobie wymarzyłam.

I szczerze nie wiem co ty w niej widziałaś z Tecny xd.

Najbardziej chyba spodobały mi się jej włosy (mimo, że na początku trochę się o nie bałam) i skrzydła. Te drugie, są powalające. Liczę, że spełnisz moją prośbę i pokolorujesz ją ;p. Ale nawet taka "na sucho" bardzo mi się podoba. Widać to zło, emanujące od niej.

Ale czego ja się miałam spodziewać, składając zamówienie u profesjonalistki?

Kiedyś mówiłaś, że umiesz rysować tylko w stylu Winx'owym. Jak patrzę na OC'kę, to choćbym chciała, nie potrafię ujrzeć w niej podobizny kogokolwiek z naszej kreskówki. Przyznam, że oczy, usta i sylwetka jest w takim fasonie, ale wyrobiłaś swój własny, odrębny styl, dzięki czemu wszystkie Twoje rysunki są oryginalne i niepowtarzalne.

Chyba nie muszę dodawać, że jeszcze trochę Cię pomęczę moimi zamówieniami? Oczywiście, to w późniejszym terminie, ale nie mogę się doczekać Twoich kolejnych prac.

Dużo weny życzę i pozdrawiam <3.


No może umiem czytać w myślach, huahaha szczególnie w twoich. *^* Ja kto nie widzisz co am z Tecny ... noo ... noo włosy babo jedna XD. Em skrzydła do dupy, miały być takie wiesz podwójne, czarne, oblane krwią i w ogolę.

Ja profesjonalista o.O? Głowa cb boli?

Przecież to styl winxowy... no wiesz, wkurza mnie, gdy ktoś pyta się, czy umiem rysować coś innego... pff... heh myślą, że jak potrafisz jedną rzecz narysować, to inne też. A tak nie jest. Ja rysuję już tak ok. od 2009, zaczęłam pod koniec 6 klasy podstawówki (no wiesz wkroczyła wtedy faza internetu). Oczywiście, początki nie były łatwe, ale wszystkiego da się nauczyć. Mój dzisiejszy styl, którym rysuję Winx, nadal nie jest perfekcyjny lecz nie jest najgorszy. Więc ciągle będę się rozwijać, trzeba zakupić książki i jechać dalej. XD

Dzięki, dzięki. Wena by się przydała <3.


Hitomi napisał/a:
ANABA. Zabijem ciem, kobieto :<. Jak ty to robisz, że każda praca jest perfekcyjna i tak zacna, że nie można paczadeł oderwać?! :c

A teraz już tak bardziej na poważnie... Każdy Twój rysunek jest wyjątkowy, masz swój oryginalny styl (o czym wspominała powyżej Pałla). Wracając do zamówienia - włosy wyszły Ci genialnie, a obydwa warianty, krótko mówiąc, powalają mnie na kolana (lub jeszcze niżej). Zarówno pierwsza, jak i druga wersja jest wspaniała, lecz dwójeczka przyciąga mój wzrok jeszcze bardziej. To na pewno nie jest moje ostatnie zamówienie c:. Weeenyy, pomysłów i chęci :3 ~

A, i jeszcze jedno - oddawaj "talenta"! XD


Nie jest perfekcyjna, widzę błędy w moich pracach, ale nie umiem ich poprawić. Może z czasem ^^. Ten drugi styl ubrania wpadł i po tym, jak skończyłam pierwszy, było coś takiego "Aśka, ty idiotko, mogłaś zrobić jej sukienkę z falbanami". No i zrobiłam, bardzo się cieszę, że ci się podoba.

Masz moje klony, weź sobie od jednego ten talent XD.




*************
Zamówienie dla kamili1101 - Camila Sirenix KLIK. Mam nadzieję, że ci się spodoba, choć robiłam to dziś na szybko, bo nie miałam zbytnio czasu.



Deviant'Art

Insta



Edytowane przez ChandSharma dnia 30-03-2014 17:02
pw ... XD http://anazgred.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zamówienia u Anaby
~Anabi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-12-2013 22:47
Zamówienie dla rossattiee - KLIK.
Maya w Sophix. Nogi wołają o pomstę do Boga XD.



Deviant'Art

Insta



Edytowane przez Ailen dnia 28-12-2013 11:19
pw ... XD http://anazgred.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zamówienia u Anaby
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-12-2013 22:54
Anabi napisał/a:
Zamówienie dla rossattiee - KLIK.
Maya w Sophix. Nogi wołają o pomstę do Boga, XD


Jest przepiękna! Naprawdę. Bardzo mi się podoba, już w głowie kombinuje jak ją wykonam i jak będzie wyglądać. Masz styl, ale mówiłam Ci to. Twoje prace rozpoznam wszędzie. Bardzo podziwiam Cię, że tak dobrze umiesz rysować, naprawdę, daleka droga przede mną by osiągnąć to co Ty bardzo piękna, dziękuję <3


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zamówienia u Anaby
~DarleenEnchanted
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-12-2013 20:50
Cierpliwości. Przecież ona nie może zrealizować wszystkich zamówień za jednym zamachem. Zresztą na pewno ma też inne rzeczy na głowie. Składając zamówienie musisz się liczyć z tym, że nie otrzymasz go od razu.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zamówienia u Anaby
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-12-2013 15:40
Przeglądając prace aż nie można oderwać oczu. Świetne kompozycje i jakie pomysły! Enchantix Anniki powalił mnie po prosu - przecudny. Pozazdrościć naszej Hitomi posiadania takiej transformy. Sophix Mayi też mnie oczarował. Każda praca jest świetnie dopasowana do stylu postaci. Nie będę ci mówić, że masz niezmierny talent, który z całym ukłonem szanuję - przecież wszyscy to wiedzą!


pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zamówienia u Anaby
~Anabi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-01-2014 23:05
Zamówienie dla Nellki ~ Ambrella Sirenix - KLIK.
Użyłam nowych proporcji do rysowania, mam nadzieję że dobrze to się komponuje. ^^

Dzięki wszystkim za miłe słowa <3.



Deviant'Art

Insta



Edytowane przez ChandSharma dnia 30-03-2014 17:03
pw ... XD http://anazgred.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zamówienia u Anaby
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-01-2014 14:14
Musiałam tu wpaść. Ostatnio skomałam jedynie moją Maye, a tu tyle wspaniałych prac. Jestem naprawdę pełna pojdziwu dla Twoich rysunków, naprawdę. Masz ogromne zdolności, widać Twoją ciężką pracę. Świetnie rysujesz Winxy, dobrze radzisz sobie z proporcjami. Stroje rewelacja. Każdy jest fantastyczny, falbanki wymiatają, Sirenixy są piękne. Składam pokłon, bo jako osoba, która stara się mazać w Winxowym stylu, wiem doskinale jakie to trudne. To nie takie "hop". Bardzo zazdroszczę umiejętności, wyczucia smaku i finezji. Pozdrawiam <3.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zamówienia u Anaby
~Anabi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-01-2014 20:22
Zamówienie dla Stellki - Bella Enchantix - KLIK.
Mam nadzieję, że ci się spodoba ^^.



Deviant'Art

Insta



Edytowane przez ChandSharma dnia 30-03-2014 17:03
pw ... XD http://anazgred.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zamówienia u Anaby
~Stellka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-01-2014 16:47
Podoba się i to bardzo. Ślicznie wyszło, a kreska taka żywa. Podziwiam twój rysowniczy talent. Rozumiem doskonale, że musiało to kosztować sporo pracy i czasu. Ale jak się lubi to co się robi, to od razu widać efekty.


Dziękuję, Zuza <3
...korzysta? XD Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zamówienia u Anaby
~Anabi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-01-2014 21:13
Otwieram zamówienia, dokładnie wezmę 5 zamówień na projekt stroju lub szkic czarodziejki do połowy.

W treści zamówienia proszę napisać następujące dane.
Imię wróżki:
Moc:
Link do wyglądu:
Kolory: (najlepiej gotowe palety)
W jakim stroju/ transformacji mam narysować OC: (najlepiej podać link do stroju, lub prosić o mój projekt)

ZAMÓWIENIA - OTWARTE



1. ~Chatta - Lauren Enchantix do połowy.
2. ~Reverienne - Lucinda (MW + broszka, szkic do połowy ), Sophie (projekt stroju Believix).
3. ~DarleenEnchanted - Belle (specjalnie dla Darli zrobię ją całą, MW XD)
4.
5.



Deviant'Art

Insta



Edytowane przez ChandSharma dnia 30-03-2014 17:05
pw ... XD http://anazgred.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zamówienia u Anaby
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-01-2014 00:00
Aż się skuszę na zamówienie, bo wchodzę tu od pewnego czasu i jestem zachwycona Twoimi szkicami. Masz świetny talent i genialną kreskę. Szkicowałam parę razy postacie z Winx'a i ciężko mi to szło, więc tym bardziej Cię podziwiam. Dodatkowo jesteś bardzo pomysłowa, każdy strój jest przemyślany i cudowny. Gratuluję takich umiejętności i cierpliwości, bo mi się już zdarzało rzucać szkicami. Chociaż nigdy nie rysowałam na komputerze/tablecie graficznym, to wydaje mi się to trudniejsze niż normalne szkicowanie na kartce.

Imię wróżki: Lauren
Moc: Metomoc (czarodziejka pogody)
Link do wyglądu: Klik
Kolory: Klik
W jakim stroju/ transformacji mam narysować OC: Enchantix - zdaje się na Ciebie, jeśli to nie problem

Z góry dziękuję :3.

Edit: Zapomniałam napisać, że prosiłabym o szkic czarodziejki do połowy.


av (c) Rossattiee
AzC

Edytowane przez Chatta dnia 16-01-2014 09:17
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zamówienia u Anaby
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-01-2014 01:08
Doczekałam tego dnia! Ostatnim razem nie załapałam się na zamówienia, więc teraz nadrabiam. Było to całkiem oczywiste, biorąc pod uwagę, że Anabi uważam za jedną z najlepszych spośród wszystkich winxowych artystów fandomu polskiego. Oczywista oczywistość. Myślę, że sama założycielka tematu też o tym wie. W końcu zdarzało mi się komentować ślinić się do jej prac w stosownym temacie.

Uhm... zaczynam.

Mogłabym prosić o dwa? Wiem, że to byłoby wredne, zwłaszcza, że masz ogromne wzięcie, ale byłoby cudnie, gdybym mogła poprosić o dwa. Jak nie, pogodzę się. Nie będę płakać. Jestem dzielnym, małym tosterem.

Kwestia priorytetowa, czyli:

Imię wróżki: Lucinda
Moc: woda
Link do wyglądu: klik (karnacja - jak u Bloom, kolor włosów - jak u Flory, oczy - kształt jak u Bloom, kolor: zielone lub niebieskie, kształt nosa - jak u Flory, fryzura - identyczna jak na obrazku, ale bez tego głupiego kwiatka)
Kolory: niestety, gotowej palety nie posiadam
Strój/Transformacja: zwykła transformacja (z dodatkiem w postaci Charmixu, choć to już zależy od Ciebie)
Twój własny projekt: oczywiście, że tak (widziałam już boską wizję Chand, więc teraz czekam na równie boskie wizje innych, zwłaszcza, że sama jeszcze nie doszłam do tego, jak Lu wygląda w jakiejkolwiek transformacji)
Typ pracy: szkic czarodziejki do połowy

Dodatkowe informacje: Lucinda to osóbka chronicznie nieśmiała, cierpiąca na znaczny niedobór pewności siebie, przebojowości i czego tam jeszcze. Żyje w cieniu swojej "doskonałej starszej siostry", będącej jej doskonałym przeciwieństwem. Tylko, czy jej siostra jest taka idealna? Nie, ale ma urodę, sympatię i aprobatę otoczenia, przyjaciółkę, chłopaka... Jest kimś lubianym i popularnym. Lu natomiast wygląda raczej zwyczajnie (nie stara się dbać o swój wygląd w takim stopniu jak jej koleżanki - błyszczykom mówimy "nie"), czas spędza głównie sama i głównie czytając. Jej wszystkie transformacje (poza Enchantixem, którego nigdy nie udało jej się zdobyć) są stosunkowo mocno zabudowane (choć nie jak u Tecny) i praktyczne do granic niemożliwości. O dziwo jednak, kiedy tylko przemieniła się w obecności koleżanek, te zaczęły obsypywać ją naprawdę szczerymi komplementami, więc... może rzeczywiście w tym stroju coś jest?

Preferowana kompozycja: bluzka+spódnica, bluzka+spódnico-spodnie (troszkę jak u Layli), ewentualnie dłuższa sukienka; buty bez obcasów; włosy standardowej długości (bez wydłużania); kształt skrzydeł dowolny; torebka jakakolwiek, byleby nie utrudniała poruszania się (model tej od Flory odpada); co do broszki nie mam konkretnych wymagań; najlepiej bez żadnej biżuterii (naszyjników, kolczyków itp.).

Możesz sugerować się wersją Chandni i tym, że ostatecznie całość będę musiała pomalować na niebieskawe odcienie (propozycja kolorów od Ciebie byłaby dla mnie zbawieniem).

Kwestia ewentualna (jeśli można zamówić dwie rzeczy, to poproszę):

Postać: Sophie Casterwill
Link do wyglądu: klik, wstępne szkice - klik, klik
Kolory: niestety, gotowej palety nie posiadam
Strój/Transformacja: Believix
Twój własny projekt: tak
Typ pracy: projekt stroju

Jestem sadystką, więc chcę Sophie jako winxównę z Believixem. Ta transformacja idealnie do niej pasuje. Powiedzmy. :'D




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3

Edytowane przez Reverienne dnia 16-01-2014 01:53
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zamówienia u Anaby
~DarleenEnchanted
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-01-2014 14:50
Yay! Zamówienia otwarte! To ja składam zamówienie na tą całą OCkę którą wymyśliłam ostatnio.

Imię wróżki: Belle
Moc: Gwiazdy
Wygląd: Klik Klik2 (Info: Belle czesze włosy w jeden kucyk, nie dwa jakby co xD)
Kolory: Klik
Strój OC: Magia Winx (potrzebny projekt stroju)
Typ pracy: projekt stroju oczywiście uśmiech
Edytowane przez DarleenEnchanted dnia 16-01-2014 15:01
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Zamówienia u Anaby
~Anabi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-01-2014 20:07
Chatta napisał/a:
Aż się skuszę na zamówienie, bo wchodzę tu od pewnego czasu i jestem zachwycona Twoimi szkicami. Masz świetny talent i genialną kreskę. Szkicowałam parę razy postacie z Winx'a i ciężko mi to szło, więc tym bardziej Cię podziwiam. Dodatkowo jesteś bardzo pomysłowa, każdy strój jest przemyślany i cudowny. Gratuluję takich umiejętności i cierpliwości, bo mi się już zdarzało rzucać szkicami. Chociaż nigdy nie rysowałam na komputerze/tablecie graficznym, to wydaje mi się to trudniejsze niż normalne szkicowanie na kartce.


Dzięki dzięki. Odrobina kilku lat rysowania Winx. Hahhha... ale ja nie myślę, jak coś projektuję. Raczej jest tak, że coś mi wpada do głowy i natychmiast muszę wziąć cokolwiek, aby to narysować bo szybko zapominam. Tak się kończą moje cudowne wizje jak ich nie zapisze, czyli nigdy (raczej) nie powstają XD. Na tablecie oczywiście że jest o wiele prościej, tak mi się przynajmniej wydaje, no nie wiem jak inni rysownicy uważają. Dzięki za miłe słowa <3.

Reverienne napisał/a:
Doczekałam tego dnia! Ostatnim razem nie załapałam się na zamówienia, więc teraz nadrabiam. Było to całkiem oczywiste, biorąc pod uwagę, że Anabi uważam za jedną z najlepszych spośród wszystkich winxowych artystów fandomu polskiego. Oczywista oczywistość. Myślę, że sama założycielka tematu też o tym wie. W końcu zdarzało mi się komentować ślinić się do jej prac w stosownym temacie.

Uhm... zaczynam.

Mogłabym prosić o dwa? Wiem, że to byłoby wredne, zwłaszcza, że masz ogromne wzięcie, ale byłoby cudnie, gdybym mogła poprosić o dwa. Jak nie, pogodzę się. Nie będę płakać. Jestem dzielnym, małym tosterem.


Było szybciej Rev zamawiać. Bosh aż się zaczerwieniłam od tych komplementów. Wcale, że nie jestem najlepsza. No, powiedzmy, że dobry ze mnie "Świeżak" XD. Śliniłaś się do moich prac o.o. Uuu UWAGA - "Moje prace wywołują ślinotok. Skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy rysunek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu." XDDD
Spoko, zrobię ci dwa, to będzie przyjemność. Dziękuję <3.

DarleenEnchanted napisał/a:
Yay! Zamówienia otwarte! To ja składam zamówienie na tą całą OCkę którą wymyśliłam ostatnio.

Imię wróżki: Belle
Moc: Gwiazdy
Wygląd: Klik Klik2 (Info: Belle czesze włosy w jeden kucyk, nie dwa jakby co xD)
Kolory: Klik
Strój OC: Magia Winx (potrzebny projekt stroju)
Typ pracy: projekt stroju oczywiście uśmiech


Darla dla Ciebie zrobię całą OC. Zgadzasz się? XD



Deviant'Art

Insta



Edytowane przez ChandSharma dnia 30-03-2014 17:08
pw ... XD http://anazgred.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
^Flamli0
21:43:22 16.04.2024
~kolec 257 16:19:42 16.04.2024 Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze
dobrze, że wytłumaczyłeś mi zasady poprawnej pisowni :]
~EmilyWinxClub0
18:40:09 16.04.2024
Przygotujcie się na to że reboot Winxa będzie totalnym pomieszaniem oryginalnego Winxa ze wszystkich sezonów, World of Winx oraz Fate.. aż głowa boli co oni nawyprawiali z tą marką
~EmilyWinxClub0
18:26:05 16.04.2024
W nowym komiksie stroje dziennie z 1/2 sezonu, na okładce Sirenix z 5 sezonu, w komiksie Sirenix z 8 sezonu w starej kresce, też bez zmiany koloru włosów i Selkie. Oni już stracili kontrole xd
~kolec 2570
16:19:42 16.04.2024
Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze.
~Vixen0
11:30:05 14.04.2024
Miałam ten magazyn placze
~Vixen0
11:29:48 14.04.2024
Ale nostalgia mi się włączyła
~Vixen0
11:29:40 14.04.2024
~Vixen0
10:29:25 14.04.2024
Same mocy. Powinno być samej
~Vixen0
10:28:55 14.04.2024
~Vixen0
10:28:50 14.04.2024
Ktoś tu zjadł literę
~Vixen0
20:06:25 13.04.2024
Zawsze można zamówić z zagranicy, ale to nie to samo bo nie każdy zna Włoski :>
~Vixen0
20:05:58 13.04.2024
Wielka szkoda że magazyny padły
^Flamli0
17:50:21 13.04.2024
~Vixen 14:06:57 13.04.2024 Wq to jeszcze komiksy w Polsce żyją ?
oj nie, od paru lat już nie ma
~Vixen0
14:08:44 13.04.2024
Najbardziej wspominam czasy Believixa
~Vixen0
14:08:01 13.04.2024
Ale ten czas leci :cry:
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.