Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 2
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica

Twórczość
Rysunki
❧  my digital art by rossa  ☙

Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
AutorRE: my digital art by rossa
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-02-2014 19:50
Chatta napisał/a:
Harmonix, o mateczko, nie umie się napatrzeć. Maya wygląda tak przecudownie, normalnie jak księżniczka. Sukienka podbiła moje serce. Kolorystycznie prezentuje się genialnie, a dzięki kwiatom wygląda jeszcze wspanialej. Ta falbankowa część (to co zwisa) przez pomarszczenia wygląda mega realistycznie. Buty są piękne, niczym nie różnią się od tych winxowskich, a połysk dodaje im tego "czegoś". Zakochałam się we fryzurze - nic skomplikowanego, a jednak pokręcone kosmyki dodają jej uroku. Skrzydła idealnie pasują do stroju - nie dość, że kolorystycznie, to jeszcze ich kształt współgra z resztą. Zielone wstawki ciekawie wyglądają. Podoba mi się, że dodałaś swojej OC naszyjnik. Winx ich nie miały i teraz uważam, że taki dodatek byłby świetnym urozmaiceniem transformacji.
Sirenix - zgadzam się, że Maya w tej przemianie przypomina Bloom, ale tylko z włosów. Zauważmy, że stroje Winx i skrzydła w owej transformacji były praktycznie takie same. Różniły się jedynie krojem topów, a w przypadku skrzydeł kolorami. Dlatego uważam, że do ewentualnej poprawki są jedynie włosy. Dobra, a teraz wróćmy do komentowania Mayi. Strój jest bombowy! Świetnie wyszły Ci te rajstopy, spódniczka pięknie się prezentuje, a top ładnie błyszczy. "Płetwy" na łydkach wyszły Ci o wiele lepiej niż te w winxowskiej wersji, gdyż są ciut większe i pełniejsze. Natomiast ozdóbka we włosach jest mniejsza niż w przypadku Bloom i dzięki temu jest o niebo lepsza. Wstążki na ręce Twojej OC i Winxówn są różne, co jest wielkim plusem. Skrzydła - dzięki połyskowi i kolorystyce świetnie się prezentują i dopasowują. Szczerze powiedziawszy, to nie miałabym nic przeciwko, gdyby Maya zastąpiła Bloom :3. Życzę duuuużo weny i z niecierpliwością czekam na Bloomix, a w dalszej przyszłości Mythix.


Bardzo miło mi to czytać :3.Naprawdę, dumna jestem, że moje prace Ci się podobają i doceniasz moją ciężką pracę :3. Maye Harmonix rysowałam aż 3 dni! Praktycznie dwa, ale w pierwszym dniu robiłam szkic, może nie cały dzień, ale się liczy xD. Strój również mi się podoba, a tymbardziej cieszę się, że włosy i kolorowanie przypadło Ci do gustu bo z tym mam zazwyczaj największy problem :3.
Co do Sirenixu to samo. Bardzo Ci dziękuję. Dla mnie jest to ogromna motywacja czytać takie opinię, szczególnie, że przy Sirenixsie też się sporo napociłam :3. Włosy miały być zupełnie inne, ale chciałam zrobić bardziej w stylu official, no i może dlatego są takie suche :3

Mythix też będzie :3. Planuję Bloomix, Mythix, Mayę i Nagashię zimowe, Maye w pokoju (mam już narysowany pokój), Mayę i Nagashię w walce, mnie jako winx, Ilythie, Iris, Ruby, Twoją OC, a także zrobić OC kribanową, gdy dostanę szkic :3. Jak widzisz pomysłów mi nie brakuje, ale gorzej jest z czasem, który niestety jest mocno ograniczony. Jeszcze raz Ci mocno dziękuję <3.



Miu Believix



"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez rossattiee dnia 21-02-2014 19:51
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-02-2014 01:00
Myślałam, że lepiej być nie może, ale jednak znowu mnie zaskoczyłaś. Z pracy na pracę widać, że robisz postępy, a porównując najnowsze i najstarsze arty to już wgl. Jak zobaczyłam Believix Mui to normalnie szczena mi opadła do samej podłogi. Trudno mi opisać słowami w jaki zachwyt wprawił mnie ten art. Wszystko w nim tak świetnie współgra, że masakra (w pozytywnym sensie). Wybrałaś piękne kolory, które perfekcyjnie do siebie pasują. Sukienka ma cudowny krój, falbanki ciekawie ją urozmaicają, a mini gorsecik dodaje uroku. Do gustu przypadła mi ta wstawka w innym odcieniu zielonego i sądzę, że świetnie tu pasuje. Buty prezentują się po prostu bombowo, a rękawiczka jest fajnym dodatkiem do stroju. Aaaah, te skrzydła, te skrzydła! Nie wiem, jak Ty to robisz, że wychodzą Ci one tak przewspaniale, więc zostaje mi tylko gratulować. A włosy? Kolejne fryzjerskie cudo. Miu ma je tak pięknie uczesane, że aż żałuję, że moje nie dają się tak łatwo układać. Pochwała Ci się należy za to, że zrobiłaś je tak realistyczne. Kolejnym raz udowadniasz, że projektanci transformacji Winx mogą się od Ciebie wiele nauczyć. Tak trzymaj przytul!
rossattiee napisał/a:
Mythix też będzie :3. Planuję Bloomix, Mythix, Mayę i Nagashię zimowe, Maye w pokoju (mam już narysowany pokój), Mayę i Nagashię w walce, mnie jako winx, Ilythie, Iris, Ruby, Twoją OC, a także zrobić OC kribanową, gdy dostanę szkic :3. Jak widzisz pomysłów mi nie brakuje, ale gorzej jest z czasem, który niestety jest mocno ograniczony. Jeszcze raz Ci mocno dziękuję <3.

Już się nie mogę doczekać tych wszystkich artów. Tylko mogę sobie wyobrażać jaki wspaniałe będą. Najbardziej jestem ciekawa Ciebie jako Winx. Pomysłowość to podstawa, a czas prędzej czy później znajdziesz :3.


av (c) Rossattiee
AzC
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-02-2014 23:10
Dziękuję Ci bardzo Chatti <3. Bardzo miło, że ktoś tak dociekliwie komentuje moje prace :3. Bardzo się z tego cieszę, szczególnie, że rady bardzo mi pomagają :3. Strój całkowicie jest mojego dizajnu, tym bardziej się cieszę, że jakoś wyszedł :3. Nad włosami muszę jeszcze popracować, ale mam nadzieję, że nie jest najgorzej :3.

Mam już zamysł ogólny mnie jako winx, ale to na razie luźne plany :3

Oto komiszowy szkic, mam już lineart i zaczęłam digital, ale wstawiam na razie tylko szkic, gdyż resztę skończę za tydzień.
SZKIC




Szkic w końcu został skończony. Oto finalna wersja. Sharina Enchantix:
KLIK



"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-02-2014 14:21
Nie spodziewałam się, że karnacja będzie ciemna, ale co poradzić? Kartka jest biała xdd. Bardzo podobają mi się podkręcone włosy u końcówkach. Ale ja Cię najbardziej podziwiam za cieniowanie. Wygląda niesamowicie, jak żywe. Bardzo podobają mi się diamenty na skrzydłach, a kwiatki na stroju wybrałaś idealnie. Przeszkadza mi tylko to, że spódnica jest stanowczo za krótka. W szczególności, że gdy idzie do tyłu to jeszcze się podnosi. Spójrz na to z perspektywy zwykłej kobiety. Przecież w takiej spódniczce będzie jej widać tyłek, jak się nawet lekko zegnie xdd.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-02-2014 16:04
Enchantix Shariny jest bardzo ładny. Sam projekt zapowiadał się już obiecująco. Kolorystycznie nie lubię takich ciemnych karnacji, no ale z tym polonizować nie będę. Wszystko jest mistrzowsko wykonane. Cieniowanie włosów zawsze takie realistyczne, od pierwszej pracy mi się podobało, pomimo, ze tobie czasami nie do końca. Całość prezentuję się elegancko. Ten kontrastowy efekt razem z barwą oczu jest chyba najlepszym punktem.


pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-03-2014 16:23
Smocza, ta spódnica wcale się nie podnosi, ona zawija się wokół nóg, wystarczy spojrzeć na ułożenie falbanek. To jest KOMISZ, więc kolory mam już gotowe i MUSZĘ ich użyć. Nie mogę od tak sobie zmieniać koloru skóry/włosów/oczu czy ust.
Trochę ostatnio denerwuje mnie to kumoterstwo. Prace "znajomych" widzę, że są oceniane jako wspaniałe/boskie/przejedwabiste itp. Dziwi mnie to, szczególnie, że są to prace, nie czarujmy się, z niższej półki. Pracę Anabi, Sayuri, Rosette czy LadyMusy nie są tak mocno chwalone, choć przepaść między ich pracami a całą resztą jest ogromna. Denerwuje mnie to ogromnie, krytykowanie cery OC, zamiast wypowiedzieć się o linearcie, cieniowaniu, kształtach, designie, skrzydłach, balansie kolorów i wielu, wielu innych rzeczach. Nie twierdzę, że moje prace są superhiper, bo nie są, a ja bardzo krytycznie je postrzegam, no, ale takie wytykanie błędów na siłę podczas gdy widzę komentarze pod innymi gorszymi pracami, że są ekstra/super/cool, doprowadzają mnie do roztroju żołądka. Nie jest to tylko moja opinia, ale i paru osób stąd. I chyba w końcu gdzieś musiałam o tym napisać.
Co do komentarzy to dziękuję za opinie.



***

Flora Charmix. Jeżeli ktoś chciałby wersję bez otoczki do grafy, proszę pisać na PW.
FLORA



"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-03-2014 22:49
Kolejny art, który wyszedł Ci bardzo ładnie i perfekcyjnie. Sukienka jest bardzo pomysłowa i kobieca. Podoba mi się w niej połączenie topu z dolną częścią stroju tymi sznureczkami. Uważam, że kwiatki przy spódniczce są super urozmaiceniem. Dodatkowo, dzięki falbankom na spódniczce oraz zgięciom na topie, strój prezentuje się realistycznie. Rękawiczki przez tą srebrną bransoletkę są nietypowe, ale ładne, a buty wyszły Ci lepiej niż te Winxowskie, dzięki kwiatkom. Jeśli chodzi o skrzydła, to jestem nimi zachwycona. Podoba mi się nie tylko ich kształt, ale również to, że dzięki efektom świetlnym i brokatowi wyglądają jak prawdziwe, a uroku dodają im kryształki. Zgadzam się z Anją, że cieniowanie włosów jest jak zawsze mega realistyczne, co mocno wpływa na całokształt artu. Fryzurka jak zwykle mi się podoba, gdyż jest ciekawa i dopracowana.
Widzę małe zmiany patrząc na szkic, ale dopiero po dłuższym i dokładniejszym oglądaniu i uważam, że owe zmiany są na lepsze. Karnacja czarodziejki mi nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie - jakoś nie potrafię sobie wyobrazić Shariny w jasnym kolorze skóry. Ładnie wygląda tak, jak jest.

Jak zobaczyłam art z Florą Charmix, to szczena mi opadła. Wygląda jak oryginalna praca wykonana przez winxowskiego grafika. Nie widzę żadnych różnic, więc nie mam się czego czepiać. Pozostaje mi tylko pochwalić Twój talent. Zachowałaś wszystkie proporcje oraz kolory. Nie zapomniałaś nawet o brokacie na stroju oraz makijażu. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Jeśli nie masz nic przeciwko, to kiedyś, gdy będę mieć wolną chwilę, naszkicuję Twój art :3. Pewnie nie wyjdzie mi tak cudownie, ale zmotywuje mnie to do pracy.


av (c) Rossattiee
AzC
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-07-2014 19:40
ułożenie prac chronologicznie:

Różdżka Mythix
Maya fashion
art wielkanocny
Rhea Believix
Venus Harmonix
Foxii Believix
Maya Summer
Maya Bloomix
Maya Sirenix - najnowszy art

Niektóre arty są już stare i niezbyt dobre, ale czekam na opinie ^^.


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez rossattiee dnia 09-07-2014 19:44
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-07-2014 08:43
Ja na Twoim dA jestem na bieżąco, więc już dawno widziałem te prace włącznie z różnymi skrzydłami itp.
Niezmiernie podoba mi się Twój styl robienia tych OC. Są one zupełnie inne niż w serialu, masz inną technikę i bardzo mi się ona podoba. Jak ty to robisz xdd?
Aż nie mogę się napatrzeć. Świetnie dopierasz stroje. Bardzo podoba mi się Twoja różnorodność, pomysłowość i to wyczucie.
Zdecydowanie najbardziej podoba mi się Maya Bloomix i Summer. Bardzo ładnie w nich wyglądają, a najbardziej podziwiam włosy. Pewnie masz przy nich bardzo dużo roboty. Sama rysujesz bas, prawda?
No serio, napatrzeć się nie mogę na Twoje prace. Tylko May Harmonix mi się jakoś nie spodobał.
Wiem, że prac dałaś bardzo dużo, a ja napisałam bardzo mało, ale do wszystkich prac mam takie same uczucia - niesamowicie piękne, aż chce się całe dnie patrzeć.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-07-2014 22:24
Smoczy_Plomien napisał/a:
Ja na Twoim dA jestem na bieżąco, więc już dawno widziałem te prace włącznie z różnymi skrzydłami itp.
Niezmiernie podoba mi się Twój styl robienia tych OC. Są one zupełnie inne niż w serialu, masz inną technikę i bardzo mi się ona podoba. Jak ty to robisz xdd?
Aż nie mogę się napatrzeć. Świetnie dopierasz stroje. Bardzo podoba mi się Twoja różnorodność, pomysłowość i to wyczucie.
Zdecydowanie najbardziej podoba mi się Maya Bloomix i Summer. Bardzo ładnie w nich wyglądają, a najbardziej podziwiam włosy. Pewnie masz przy nich bardzo dużo roboty. Sama rysujesz bas, prawda?
No serio, napatrzeć się nie mogę na Twoje prace. Tylko May Harmonix mi się jakoś nie spodobał.
Wiem, że prac dałaś bardzo dużo, a ja napisałam bardzo mało, ale do wszystkich prac mam takie same uczucia - niesamowicie piękne, aż chce się całe dnie patrzeć.


Dziękuję Ci baaardzo Smocza serce. Bardzo miło, że doczekałam się czyjejś opini xD.
Jak to robię, hm.. nie wiem. Każdy z rysowników na dA ma własny styl, często bardzo łatwo rozpoznać po tym jego prace, widocznie ja taki mam :3. Ja natomiast najbardziej lubię Mayę Sirenix i Fooxi Believix xd. Czy długo robię włosy, hm, zależy. Myślę, że tak około dwóch godzin, może dłużej lub krócej. Ogólnie, ja bardzo wolno rysuje, więc np. Sirenix robiłam cztery dni (codziennie po trochu).
Baz w całości sama nie rysuję, ale często przekształcam, sama poprawiam i modyfikuję, choicaż przymierzam się do narysowania arta w całości wykonanego przeze mnie :3.
Jeszcze raz bardzo dziękuję ^^

A tu świeży collab (wspólna praca). Ja robiłam szkic i lineart, natomiast moja koleżanka z dA robiła coloring i tło. Skrzydła Mayi to robota Anaby. Momentami proporcje leżą, ale to się wytnie xD.
http://th07.deviantart.net/fs70/PRE/i/2014/194/d/6/mckenzie_and_maya_by_sera14-d7qivsy.png

A tu drobny mem, który przedstawia mój progres w rysowaniu xD. Lewy art - 17 luty 2014
Prawy art - 8 lipca 2014
Ja jestem zadowolona bardzo ^^.
http://fc00.deviantart.net/fs71/i/2014/195/e/4/my_drawing_progres_by_rossattiee-d7qm6nu.png0


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez rossattiee dnia 14-07-2014 22:26
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 14-07-2014 22:31
Jeżeli chodzi o to porównanie to szczerze wolę wersję z lutego. Twarz wydaje się być taka rozpromieniona i to mi się podoba, ponieważ w przypadku pracy po prawej stronie mam wrażenie jakbym patrzyła na jakąś przymuloną postać. Patrząc na stroje nie widzę jakiejś znacznej różnicy. Owszem detale z lipca są lepiej dopracowane, ale te z lutego nie są również najgorsze. Ogólnie widać, że zrobiłaś postępy, to widać od razu. Do mnie jednak przemawia ta starsza praca :D.
Jeżeli chodzi o collab, to faktycznie proporcje u Mayi leżą. Ma zdecydowanie za duże biodra i to się rzuca na pierwszy rzut oka. Rzekłaby nawet, iż to mnie strasznie razi.
Jednak jeżeli pominiemy ten mały błąd praca jest naprawdę bardz dobra. Podoba mi się twarz rudowłosej oraz jej fryzura(aktualnie mam słabość do tych zaczesanych grzywek). Bardzo ładny makijaż. W ogóle zwróciłam na niego uwagę, bo jakoś nigdy wcześniej nie przyglądam się makijażowi na fanartach xD.
Jeżeli chodzi o czarodziejką obok to jest ładnie zrobiona, ale wizualnie wolę Mayę. Jest ładniejsza.

Czekam na kolejne arty w Twoim wykonaniu bo są naprawdę rewelacyjne :D.


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-07-2014 01:56
Dziękuję Ci bardzo Suza za opinię, aczkolwiek w pewnych kwestiach MUSZĘ (stanowczo) się z Tobą nie zgodzić. O proporcje głównie chodziło mi o ręce, które są zbyt kanciaste w przedramionach, oraz o nieforemne ręce u drugiej czarodziejki. Biodra w 99% spełniają Winxowe wymogi, przeglądałam naprawdę tonę świetnych, Winxowych artów, więc szkielety i proporcje Winxowe rozpoznam wszędzie. Trochę inaczej z tym jest przy rysowaniu, wiadomo, ale patrząc na ten art mogę stanowczo stwierdzić, że biodra są dobre.
Twarz z lutego, cieszę się, że Ci się podoba, że komukolwiek się ona podoba, bo mi bardzo nie. Proporcje oczu są straszne, twarz pulchna, nienienie. Natomiast w arcie nowszym, Maya ma już "swoją", charakterystyczną budowę twarzy, jak Bloom czy Stella.
Ja patrząc na stroje widzę ogromną różnicę, dużo lepszy top, wstążka, muszle, świetna spódniczka Sirenix (uważam, że wyszła mi dobrze).
Rozumiem też Ciebie Su, bo ja zanim zaczęłam rysować nie zwracałam uwagi na detale, drobne elementy, które są tak niezwykle ważne. Jestem ciekawa czy zauważyłaś u Mayi liliowe paznokcie? :D
Tak, czy inaczej bardzo Ci dziękuję za opinię i ją szanuję, ale chciałam też abyś poznała moje zdanie na ten temat ^^.
Nowa Maya Sirenix jest moim najdoskonalszym i najlepiej wykonanym artem, jaki kiedykolwiek zrobiłam, może dlatego bronię go jak lwica, ale pierwszy raz jestem naprawdę zadowolona z mojego artu, nawet patrząc po kilku dniach mi się podoba, a to już dziwne w moim przypadku :3.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-08-2014 03:37
Różdżka Mythix - szczerze powiedziawszy, to pomimo tego, że jest ciut podobna do tej od Stelli, to podoba mi się bardziej niż winxowskie, ponieważ nie jest na siłę urozmaicona. Drobne ozdoby na rączce sprawiają, że po prostu jest śliczna. Co nie znaczy, że główna część wypada gorzej. Kolorystycznie wszystko jest ok, różdżka prezentuje się świetnie.
Maya fashion - ubierasz swoją OCkę tak, jak ja lubię, czyli z jednej strony wygodnie i na luzie, a z drugiej trochę elegancko, dzięki Tobie Maya ma u mnie plusa xd. No cóż, w tym arcie Maya wypadała bardzo korzystnie. Jak na moje oko, to wszystko wyszło Ci super. Zaznaczyłaś nawet zgięcia materiału np. w łokciach, a to jest ważne, żeby praca wyglądała realistyczniej. Moim zdaniem takimi małymi szczegółami udowadniasz, że jesteś dobra w tym, co robisz. I tak trzymaj.
Wielkanocna Maya - ciekawie prezentuje się owy art, nie będę już zachwalać stroju, biżuterii i fryzury, bo bym pisała dobrą godzinę. Powiem tylko, że fajnie zaznaczyłaś tym błyskiem jajko, ale brakuje mi nóg Mayi. Wiem, że jest na ich miejscu napis, ale dziwnie mi się patrzy, gdy ich tam nie ma.
Rhea Believix, Venus Harmonix, Foxii Believix - w każdym arcie zachowałaś jakiś winxowski znak, ale dodałaś też własny pomysł. Podoba mi się takie połączenie. Każdy z nich ma swój urok, więc nie mogę wybrać najlepszego. Jeśli chodzi o estetykę i dokładność, to wszystkie są perfekcyjne.
Maya Summer - ładny art. Z jednej strony po pozycji Mayi jest dla mne tajemniczy, a z drugiej bardzo kobiecy. Śliczną zrobiłaś jej sukienkę, wzorki na niej wywarły na mnie wrażenie i powiem szczerze, że pomimo, iż nie jestem zwolenniczką sukienek, to chętnie zaopatrzyłabym swoją szafę w identyczną kieckę xd. Na początku nie pasował mi kolor butów do niej, ale potem zauważyłam, że są dopasowane do oczu, więc nabrało to dla mnie sensu i zmieniłam zdanie. OCka ma jak zawsze świetną fryzurę, której jej życzliwie zazdroszczę. No i nie wspominając już o tym, że jej włosy są mega realistyczne tak, jak w poprzednich i kolejnych artach.
Maya Bloomix - wow, wow i jeszcze raz wow. Maya wygląda jak jakaś wróżka albo elfka, a ja lubię takie klimaty. W porównaniu do winxówn nie wygląda jak chodząca karykatura, co pewnie i tak w Twoich pracach nie miałoby prawa bytu. Żałuję jedynie, że art nie jest pełny, ale może jeszcze kiedyś taki zrobisz.
Maya Sirenix - zgodzę się z Twoją odpowiedzią na komentarz Suzanne. Pomimo, że wcześniej byłam zachwycona starą wersją, to teraz jestem w szoku porównywując ją z tą nową. Różnica jest jak dzień, a noc. Praca wygląda bardziej realistycznie, nie jak postać z byle jakiej kreskówki, tylko z pierwszoligowej kreskówki. No, normalnie jak jedna z Winx, a może nawet lepiej. Porównanie tych artów pokazuje jaki zrobiłaś postęp. Powtórzę to, co napisałam już przy okazji pierwszej Mayi Sirenix - nie miałabym nic przeciwko temu, żeby Twoja OCka zastąpiła Bloom :3.
Teraz pozostaje mi czekać na Mayę Mythix. Życzę dużo cierpliwości i masy nowych pomysłów :3.


av (c) Rossattiee
AzC

Edytowane przez Chatta dnia 02-08-2014 03:41
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-08-2014 19:08
Dziękuję Ci bardzo za opinię Chatti <3. Postaram się tworzyć jeszcze lepsze prace :3.


Dziś wrzucam Florę, tak mnie naszło.
Do użytku wolnego, ale proszę o credit.



"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-08-2014 23:55
Rołsa, nooo, oddałabyś trochę talentu : |. W sumie to nie oddawaj tylko zabieraj go i maszeruj do wytwórni Winx. Flora wygląda jak prosto z oficjalnego png'sa. Byłam pod wrażeniem gdy pokazałaś mi szkielet, ale teraz to mi kopara opadła. Zachowałaś wszystkie winxowe proporcje, zrobiłaś nawet makijaż. Włosy wyszły Ci wspaniale - dokładnie takie, jakie ma czarodziejka natury, a dzięki tym takim blaskom wyglądają jak prawdziwe. Kwiat dodaje uroku, jest ładnie pocieniowany, a światełko z niego jest super dodatkiem. Jeśli chodzi o sukienkę, to również nie mam się czego czepiać (odbierasz mi tą przyjemność xd). Dobrze, że zrobiłaś marszczenia na brzuchu, bo bez tego wyglądałaby sztucznie. Kwiatki wyszły Ci ślicznie i razem z falbanami są świetnym urozmaiceniem stroju. Buty - nieistotne jest to, co mi o nich napisałaś. Prezentują się rewelacyjnie i pasują do reszty.
Tak trzymaj, Rossi. Czekam na kolejne boskie arty. Wenki :3.


av (c) Rossattiee
AzC

Edytowane przez Chatta dnia 09-08-2014 00:02
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-08-2014 21:11
Dziękuję Ci bardzo Chatti <3. Cieszę się, że podobają Ci się moje pracki :3.

Prezent dla Sayuri
Nagashia Fashion look


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez ChandSharma dnia 14-08-2014 21:44
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-08-2014 21:18
Wow, jestem pod wrażeniem. Nagashia wyszła Ci przepięknie. Oczy są takie jasne i nawet wydaje się, że się świecą, super :D. Ubiór pasuje do postaci i odpowiedni makijaż pasujący kolorystycznie do niego. Najbardziej podoba mi się bluzka, te paski są świetne. Skrzydła są śliczne, naprawdę. Gratuluję talentu i życzę weny :3.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-08-2014 01:44
rossattiee napisał/a:
Dziękuję Ci bardzo Chatti <3. Cieszę się, że podobają Ci się moje pracki :3. [/b]

Mi się podobają wszystkie Twoje pracki i to bez wyjątku, a najnowższa upewnia mnie w tym, że raczej nie zmienię zdania xd. Ja się za to cieszę, że tworzysz takie wspaniałe arty, którymi można cieszyć oczy. Masz naprawdę ogromny talent.

Nagashia Fashion look - bardzo, ale to bardzo udana praca. Chociaż już znasz moją opinię na jej temat, to pozwól, że się powtórzę. Stój jest bombowy - świetnie dopasowany do włosów i oczu, a w dodatku precyzyjnie zrobiony. Najbardziej do gustu przypadła m koszulka, co dziwne, bo osobiście takich nie noszę (xd). Włosy wyszły Ci pięknie i są perfekcyjnie pocieniowane. Oczy od razu przyciągnęły moją uwagę, mają w sobie coś magicznego. Zrobiłaś ładny makijaż Nagashi i dobrałaś fajne tło do całości.
Oby tak dalej, powodzenia :3.


av (c) Rossattiee
AzC
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-09-2014 00:31
Pierścień Lunarii dla Chand. *klik do większej.

*klik do większej.



"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: my digital art by rossa
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-09-2014 19:55
Brzydko, fu i wgl. Żartuje oczywiście xd. Zawsze piszę Ci pozytywne komentarze, weź kiedyś narysiaj coś nieładnie, żebym Ci negatywny mogła wyklikać xd.
Pierścień jest pomysłowy. Niczego w nim nie brakuje. Bardzo podoba mi się połączenie ćwiartki księżyca z jego pełnią. Nie wiem, czy co zrobiłaś celowo, czy nie, ale ja to właśnie w takim wydaniu widzę. Kolorystycznie wszystko świetnie ze sobą współgra, efekty dodają całości piękna.
Berło jest równie dobrze zrobione. Tutaj także nie ma się czego czepiać. Kokardka i wstążka są świetnymi dodatkami. Tu kolorki też są gites majonez, dodanie błysku jest ciekawym rozwiązaniem. Co najważniejsze - berło pasuje do pierścienia.
Obydwa arty prezentują się bombowo i oba wyglądają całkiem realistycznie, dzięki kolorystyce, poświatom i różnego rodzaju udoskonaleniom. Nic dodać, nic ująć. Bardzo dobra robota.


av (c) Rossattiee
AzC
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.