Klub Winx na tele5

Odcinki 1 sezonu "Klubu Winx" na kanale Tele 5 od poniedziałku do piątku w godzinach 07:50 i 08:20 oraz 15:00 i 15:30, a także w soboty i niedziele w godzinach 10:00, 10:30 i 11:00. Dodatkowo codziennie emisja jednego odcinka na kanale Polonia 1 o godzinie 09:10
Nowości
17.03.2022
❧ dodano kilka PNGsów w lepszej jakości

07.03.2022
❧ dodano komiks nr 172 - Malowane drzewo

22.01.2022
❧ dodano komiks nr 211 - Magiczne opiekunki

21.01.2022
❧ dodano komiks nr: 209, 210, 212, 213

20.01.2022
❧ dodano komiks nr 204 - Przyjaciółki na zawsze!

17.12.2021
❧ dodano komiks nr 180 - Nowa czarodziejka

20.11.2021
❧ dodano komiks nr 203 - Romantyczna impreza

19.10.2021
❧ dodano komiks nr 202 - Szczeniaki na śniegu

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,835
Nieaktywowany Użytkownik: 1
 Najnowszy Użytkownik: ~sajmona12
Dzisiejsi Solenizanci
niewiemok
xgxsx12

WESPRZYJ NAS - KLIK

http://ask.fm/WinxBlogger

Jeśli macie pytania dotyczące Clubu Winx lub WinxBlogger to pytajcie!

snapchat @WinxBlogger
Zapisy: KLIK

Różności
Pogaduchy
❧  życie jest nobelon  ☙

Autorżycie jest nobelon
@czarodziejka_flora
Super Administrator

Dodane dnia 20-06-2022 13:50
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

1
Edytowane przez czarodziejka_flora dnia 20-06-2022 13:57
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: życie jest nobelon
~Speksi
Użytkownik

Dodane dnia 20-06-2022 14:32
A no dużo się w tym roku wydarzyło.
Niedawno zostałam zdiagnozowana z chorobą Crohna i no niezła jazda jest na razie. Tygodnie szpitali i brania leków żeby wywołać remisję. Przez to musiałam zastopować wszystko co robiłam, bo nie da się normalnie funkcjonować. Trafiłam do szpitala z ostrym zapaleniem jelit. Tydzień na samych kroplówkach bo wszystko wymiotowałam. Mój organizm nic nie trwi. Straszny dołek psychiczny, schudłam z 10 kg więc niedowaga wróciła. Dopiero w innym szpitalu byli wstanie mnie zdiagnozować i zacząć leczenie. Studia które miały być skończone w tym roku..no cóż pogodziłam się już z tym, że będę musiała prawdopodobnie powtórzyć rok. Mieliśmy też szukać z chłopakiem mieszkania, ale na razie skupiam się na walce z chorobą, bo podczas jej nawrotu nie da się zbytnio normalnie funkcjonować. Przyjechałam na trochę do rodzinnego domu, ale rozpaczam, że nie mogę wrócić do siebie i spędzić ostatnich chwil ze znajomymi którzy pod koniec miesiąca wracają do swoich państw. W nocy nie mogę spać z bólu a w ciągu dnia jest okej może przez jakieś 6 godzin, póżniej znowu tragedia. Wszystko nagle stało się wielką niewiadomą i niewyobrażam sobie na razie powrotu do zdrowia. Wszystko zaczynało się ładnie układać i nagle bum. Ścisła dieta. Ostre jedzenie, tłuste, kawa, alkohol no moje ulubione rzeczy niestety będą musiały iśc w odstawkę, a to tylko nieliczne elementy z których będę musiała prawdopodobnie zrezygnować. Tyle planów, podróży, wyjść ze znajomymi - wszystko na razie trzeba zapauzować i nie wiadomo kiedy uda się wrócić do w miarę normalnego życia. Nawet jeśli uda się wywołać remisję to trzeba liczyć się z tym, że nawrót może nastąpić w każdym momencie.
Uff, no to chyba tyle. Trzeba było trochę z siebie wyrzucić.
Swoją drogą też jestem bardzo ciekawa co tam u wszystkich słychać niegrzeczny.

I will retire to the Salton Sea
At the age of 23
~Lunaris
Moderator

Dodane dnia 20-06-2022 17:28

(c) ja

Opowiadanie I Miniaturki I Grafika I Drugie opowiadanie I Wattpad I dA I MAL | Instagram | Fotografia
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
~Sivlanaya
Użytkownik

Dodane dnia 20-06-2022 18:51
Lunaris napisał/a:

No ja miałam w liceum tak samo, a więc nie jestem jedyna.

STEVEN UNIVERSE!
Edytowane przez Sivlanaya dnia 20-06-2022 18:59
nie używam Wyślij Prywatną Wiadomość
~Radi
Użytkownik

Dodane dnia 20-06-2022 21:44
Hej wam. Moje całe życie opiera się od roku na tym, że chce wrócić na studia, czyli dostać się do Szkoły Doktorskiej. Po tym jak w zeszłym roku komisji nie spodobał się mój projekt, musiałem znaleźć sobie prace dorywczą i w tym roku od stycznia, już smyram nowy projekt. Bardzo mi zależy, żeby się dostać, a niestety ciężko, jest mało miejsc. Ale jeśli mi się uda osiągnę całkowite spełnienie xd. Rzucam wtedy robotę i wracam do znajomych z Koła Naukowego na studia szeroki uśmiech. Przez to, że goni deadline, bo do końca czerwca muszę to skończyć mam ostatnio mało czasu dla znajomych. Jeśli nie jestem w pracy i nie mam żadnych uroczystości rodzinnych czy innych spraw to siedzę przed kompem albo w bibliotece i pisze.
Moje wakacje w tym roku to notoryczne wyjazdy do Energylandii. Kupiłem sobie rok temu roczny karnet i do tej pory byłem tylko 3 razy. Zanim mi się zużyję muszę pojeździć, ale to dopiero jak skończę projekt. Tak więc, jak ktoś by się wybierał w wakacje może mi dać znać, może się spikniemy mruga
Oprócz tego dzieją się inne, zwariowane rzeczy, ale już tu nie będę o tym pisał. Ogólnie jest OK. Pozostaje mi czekać, za kilka miesięcy będę wiedział na czym stoję
Edytowane przez Radi dnia 20-06-2022 21:48
51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
~Lau
Moderator

Dodane dnia 20-06-2022 22:36

Opowiadania: Kryształ Soldenu
dA|Wtt
nie? http://phoenixflamefairy.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
~Suzanne
Moderator

Dodane dnia 21-06-2022 11:50
Cześć wszystkim! Fajnie jest poczytać, co się u każdego dzieje. Życzę wszystkim, żeby układało Wam się jak najlepiej :>

Co do mnie to właściwie jak na razie (o dziwo) wszystko układa się dobrze. Chociaż z małymi wyjątkami. Od początku pandemii zmagam się z dyskopatią i okropnymi bólami kręgosłupa (starość nie radość, młodość - nie wieczność), najprawdopodobniej załatwionymi samej sobie poprzez nadmierne ćwiczenia:). No i muszę sobie zrobić rezonans górnego odcinka kręgosłupa, bo niby objawy, które mam nie pasują do mojej przepukliny w L5/S1. W sensie mam straszne "kolki" i bóle w prawym podżebrzu z przodu lub z tyłu. Ogólnie cała moja prawa strona jest weird (np. nie mogę spać na lewym boku, bo gdy prawa strona się "zapada" to już boli). No i jako hipochondryczka strasznie słabo sobie z tym radzę, bo nie mam określonej diagnozy (niby wspominają, że mogę mieć po prostu przytrzaśnięte nerwy, ale to nie jest potwierdzone), więc z każdym atakiem bólu wymyślam sobie w głowie jakieś śmiertelne choroby, przez co naprawdę wpędzam samą siebie w depresje. Ale póki co da się z tym żyć :>

Co do studiów, to właśnie kończę pierwszy stopień. Muszę wgrać swoją pracę licencjacką na USOS i się sykam, że jakieś głupie błędy mam, których nie wyłapałam i potem będzie za późno. Ogólnie fajnie jest mieć to z głowy, nie sądziłam, że uda mi się to tak w sumie gładko napisać, zwłaszcza kod. Ogólnie to półrocze to był okres, w którym stwierdziłam, że warto poszukać jakiegoś stażu i bałam się, że wiecie już za późno, znajomi mają pracę, a ja zostanę z niczym. Także moim hobby było chodzenie na rozmowy kwalifikacyjne XD. No i powiem szczerze, że nie ma co się przejmować, że za późno, że się nie da rady. Dostałam się prawie wszędzie, także sama mogłam wybierać. W lipcu zaczynam staż w IT i dalej nie wierzę, że się tam dostałam, bo wydawało mi się, że na tej rozmowie wypadłam mega słabo (nie przygotowywałam się zbytnio, bo już miałam inny staż i poszłam na tą rozmowę na zasadzie "zobaczymy, o co będą pytali", a pytali o fajne rzeczy i ja wiedziałam, że dzwoni, tylko niekoniecznie w którym kościele, ale mimo wszystko udało się hehe). Także overall nie jest tak źle. Jeszcze tylko zdać egzamin kierunkowy, obronić pracę i dostać się na magisterkę, a będzie picuś-glancuś, ale no póki co jestem nastawiona mega pozytywnie :D.
Edytowane przez Suzanne dnia 21-06-2022 11:51
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
^ChandSharma
Administrator

Dodane dnia 22-06-2022 13:42

~ lubię wracać do staroci XD ~
___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
~Reverienne
Użytkownik

Dodane dnia 25-06-2022 23:58

Kiedy się zarejestrowałam na WinxBlogger, byłam w gimnazjum. Obecne posty piszę jako studentka. Jednocześnie było kilka lat "pomiędzy", kiedy wpadałam na WinxBlogger wyłącznie jako gość (bo moja przerwa od Winx nie jest nigdy całkowitą przerwą od Winx, a przynajmniej ta "całkowita" część nigdy nie trwa długo, o czym się przekonałam) i nie pisałam żadnych postów, i teraz ilekroć coś piszę, zastanawiam się, ile czasu minie, zanim zaczną pojawiać się teorie spiskowe, że zhakowano mi konto czy, że zostałam podmieniona przed kosmitów. XD

Przez ten czas pod wieloma względami się zmieniłam, dorosłam. Przede wszystkim jestem, myślę, milsza, bardziej wyluzowana i tolerancyjna. Jestem też dużo bardziej otwarta na nowe rzeczy, niż byłam tę dekadę temu. Dałam kolejny kredyt zaufania kulturze japońskiej i mam z tego niesamowitą frajdę. Otworzyłam się też po raz kolejny na gry RPG i teraz dzięki nim oraz ogromnym wsparciu mojej przyjaciółki Oli po raz pierwszy od lat planuję powrót do publikowania własnej twórczości. Sparzyłam się na Disneyu, Marvelu i Gwiezdnych Wojnach, a jednocześnie odkryłam wiele wspaniałych serii, o których nigdy nie pomyślałabym, że mi się tak spodobają. Jednocześnie wiele u mnie zostało takie samo, przede wszystkim słabość do kreskówek i gatunku magical girls, a wśród nich - moja miłość do "Klubu Winx". W wieku 25 lat nie waham się już tego nazwać miłością. W 2007 r. Iginio Straffi przeprogramował moje serce i mózg, a wprowadzone przez niego zmiany zachowały się nietknięte aż do dzisiaj. Mogę na Winx narzekać jak mało kto, ale zawsze z miłością, ze złością na zmarnowany potencjał, ze złością na to, że powinno być lepiej... a i tak koniec końców zawsze do Winx wracam i nie jest to wyłącznie kwestia nostalgii. Potrzebowałam czasu, by dojść do tego wniosku, ale teraz, kiedy już do niego doszłam, po raz pierwszy w życiu nie chcę od "Klubu Winx" uciekać.

Obecnie los "Klubu Winx" jest bardzo niepewny. Pandemia zabiła polski magazyn, zabiła magazyn rosyjski, wyraźnie odbija się na magazynie włoskim, a ja w każdej chwili martwię się, czy stracę również magazyn niemiecki. Iginio Straffi po 8. sezonie wyraźnie się poddał - zarówno "Fate", jak i zapowiadany 9. sezon, to rebooty pierwszych sezonów oryginalnej serii, a nie kontynuacja przygód czarodziejek. Gadżety w Polsce są już praktycznie niedostępne, a weterani dają się porwać dorosłemu życiu, w którym niewiele jest miejsca dla Winx. Nie zamierzam jednak porwać się myśleniu, że historia Winx w Polsce zmierza ku końcowi... a nawet jeśli!!! Chcę wycisnąć z mojego pobytu na WinxBlogger najwięcej, jak to tylko możliwe.

Wydarzenia sprzed dwóch lat, o których nie chcę tu mówić, bo to stare dzieje, których nie ma sensu tu rozpamiętywać, sprawiły, że zdałam sobie sprawę, jak bardzo jestem związana ze społecznością tutaj. Nigdzie indziej nie chciałabym równie mocno wrzucać swoich spostrzeżeń. Poza tym... dzięki Winx poznałam wielu wspaniałych ludzi. Chciałabym z nimi odnowić kontakt. Chciałabym nawiązać także kontakt z tymi, z którymi na WinxBlogger minęłam się przez moją długą przerwę. To ambitne plany, ale też życie to nie sprint. Zależy mi przede wszystkim, żeby dobrze się tu bawić. :)

© gifchannel.tumblr

What if the chain snaps and I fall to my death?
Don't worry, I'll never reveal that Howard Stark's dead body is lying rotting at the bottom of a dumbwaiter shaft.
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
~MrDark
Użytkownik

Dodane dnia 03-07-2022 17:07

Tell me - do you fear death?
~Cattie
Użytkownik

Dodane dnia 04-07-2022 01:40

y yo voy, voy, voy

Edytowane przez Cattie dnia 04-07-2022 01:41
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Speksi0
16:37:48 04.07.2022
Miałam kiedyś zacząć oglądać, ale nadal adventure time nie skończyłam i nie chciałam się brać za nowe XD
~Sivlanaya0
14:35:53 04.07.2022
pewnie nie lol
~Sivlanaya0
14:35:49 04.07.2022
ciekawe czy ktos w ogole odpowie na temat Stevna Universe
^ChandSharma0
11:30:34 04.07.2022
Ja też już zamówiłam jakiś czas temu :> Ale nie wiem czy drugiego tomu po angielsku też nie zamówię, bo mam pierwszy i tak głupio przerywać kolekcję (a często mam różne serie w dwóch językach xdd)
~clax70
0:12:51 04.07.2022
Obie książki zamówione w przedsprzedaży (Fate)! uśmiech
~Vixen1
16:03:22 03.07.2022
placze
~Vixen0
16:03:12 03.07.2022
pierwszy tom fate
~Vixen0
16:03:00 03.07.2022
Jej
~Cattie0
15:23:09 02.07.2022
ooo aktualizowanie swoich żyć w temacie <3 też coś dorzucę
~danios150
15:14:12 02.07.2022
[url=chomikuj.pl/brygidabaran/Winx+club/Komiksy]KLIK[/url]
~danios150
15:14:00 02.07.2022
Hej, nie wiem dokładnie, do kogo miałbym się tu inaczej zgłaszać i wątpię, czy za szybko tu jeszcze będę, ale przypadkiem natknąłem się na coś niewiarygodnego: są chyba wszystkie brakujące Komiksy! Raczej niższa jakość i zdaje się, że tłumaczone z rosyjskiego, ale zostawiam łącze poniżej:
~February1
11:00:22 01.07.2022
Flama, znalazłam XD
~clax70
23:54:22 30.06.2022
Choć z drugiej strony mogłoby tak być, przecież Roslind (chyba tak się to pisze) nie powiedziała Farah o wielu sprawach, więc może i to ukryła. Nie wiem szczerze, co i tym sądzić, chcę tylko by pojawienie się nowego rodzaju magii miało głębszy motyw, niż to, że po prostu chcą wprowadzić Tecnę
~clax70
23:50:59 30.06.2022
,że Tecną będzie ta specjalistka, która prawdopodobnie zginęła w 1 sezonie. Nie wiem jakoś Tecną mi pasowała jako specjalistka. Nie mówię, że nie chcę, by była czarodziejką, po prostu boję się, że będzie tak: No cześć, jednak nie wiedzieliście wszystkiego o magii i magią jest też technologia.
~clax70
23:45:27 30.06.2022
Hmm, ciekawe jak to rozwiążą, mówili, że są moce jak:woda, ogień, powietrze, umysł i światło. Więc nagle okaże się, że jest też technologia? Mam nadzieję, że nie będzie to tak po prostu 'sztucznie doklejone', będzie to zmotywowane jakąś historią. Szczerze mówiąc już od ujawnienia obsady myśl
^Flamli0
22:15:52 30.06.2022
^Flamli0
22:15:50 30.06.2022
jest wysoce prawdopodobne, że tecna też pojawi się w Fate! udostępniono kilka stron z nowej książki
^ChandSharma0
9:05:03 30.06.2022
Lepiej późno niż wcale :>
~clax70
1:12:15 30.06.2022
Teraz, jak wszedłem na stronę emiku to dojrzałem, że oba tomy mają innych tłumaczy, ciekawe, czy będzie to przeszkadzać. Nieważne, wążne, że w końcu są w Polsce!!!!!!
~Max 66660
23:24:33 29.06.2022
Pierwsza część książki będzie wydana tego samego dnia, obie są już dostępne na Empiku! :D
^Flamli0
21:44:01 28.06.2022
February pw
~Max 66660
16:31:23 28.06.2022
No cóż ważne, że w ogóle wydadzą, bo już się martwiłem, że u nas nie będzie haha
^ChandSharma0
16:13:36 28.06.2022
^ChandSharma0
16:13:29 28.06.2022
Z opisu wnioskuję jakby chcieli wydać ten pierwszy tom jako drugi.... ale wpadka xd
~Max 66660
15:41:57 28.06.2022
Od wydawnictwa Feeria Young
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Podoba wam się forma konkursu, jaki pojawił się na Prima Aprilis?

Tak
Tak
50% [3 Głosów]

Nie
Nie
17% [1 Głosuj]

Nie wiem, nie biorę udziału
Nie wiem, nie biorę udziału
33% [2 Głosów]

Głosów: 6
Rozpoczęta: 05/04/2022 21:08
Zakończona: 10/04/2022 14:12