ďťż
Nowości
22.06.2021
❧ dodano kadry z 1x01 Fate: The Winx Saga

13.05.2021
❧ dodano nowe PNG'sy z 8 sezonu

31.03.2021
❧ dodano komiks nr 197 - Misja: czysta plaża

19.03.2021
❧ dodano okładki włoskiego magazynu w lepszej jakości - numer 195/196, 197 i 199

17.03.2021
❧ podmieniono skany w komiksie nr 160 - Nurkowanie na Lipnhei

22.02.2021
❧ dodano komiks nr 199 - Magiczni artyści

16.01.2021
❧ dodano nowe PNG'sy z transformacji Enchantix z 8 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 2
 Zarejestrowanych Użytkowników: 1,606
Nieaktywowany Użytkownik: 2
 Najnowszy Użytkownik: ~kamilaa92
Dzisiejsi Solenizanci
Kasia67
Misia4

WESPRZYJ NAS - KLIK


http://ask.fm/WinxBlogger

Jeśli macie pytania dotyczące Clubu Winx lub WinxBlogger to pytajcie!


snapchat @WinxBlogger
Zapisy: KLIK

Różności
Pogaduchy
❧  Teorie spiskowe  ☙

AutorTeorie spiskowe
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-07-2021 10:11
Teorie spiskowe - próba wyjaśnienia genezy zdarzenia, przebiegu wydarzeń lub sytuacji, stojąca w opozycji do powszechnie uznanej wersji, wynikająca z przeświadczenia o istnieniu spisku, czyli zakamuflowanej działalności grupy osób, które rzekomo zawarły tajne porozumienie dla osiągnięcia jakiegoś celu, zatajając prawdę przed opinią publiczną.

Przykłady popularnych teorii spiskowych: globalne ocieplenie nie istnieje, Avril Lavigne umarła i została zastąpiona przez klona, lądowanie na księżycu zostało sfejkowane, 9/11 oczywiście, Paul McCartney umarł w 1967 i został zastąpiony przez klona, reptylianie, płaska ziemnia, 5G i czipowanie ludzi, Jeffrey Epstein nie popełnił samobójstwa itd. Lista jest naprawdę długa i cały czas się powiększa.

Wierzycie w jakieś teorie spiskowe? O jakich słyszeliście? Które wydają wam się najdziwniejsze i najbardziej nieprawdopodobne? Zapraszam do dyskusji.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Teorie spiskowe
~kolec 257
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-07-2021 18:54
Jeśli chodzi o to, co usłyszałem to jedynie globalnym ociepleniu, lądowaniu na księżycu, reptylianach, płaskiej ziemi, 5G, czipowaniu ludzi i o tym, że szczepionki są śmiercionośne, a obecna szczepionka na COVID ma w sobie czipy. Na pewno wierzę w czipowanie ludzi, bo to prędzej czy później musi się stać i w 5G, bo przecież muszą przez coś pokazywać znaki i cuda, aby wszyscy ludzie je widzieli, a nie tylko część miasta z danego kraju. Na temat pod skórnych czipów to bym jednak uważał. https://www.youtube.com/watch?v=G_n-TSmQ3B8
https://www.youtube.com/watch?v=BpS-moblFpQ
https://www.youtube.com/watch?v=5cifs1ZWgy4 Z tym pierwszym linkiem to też przeczytałem na stronie z wiadomościami, że mimo trwającej pandemii to w Polsce w województwie Warmińsko Mazurskim się czipuje ludzi i za pomocą podskórnego czipa mogą kupować i sprzedawać. Natomiast kilka dni później przeczytałem, że oni będą wiedzieć o twoim stanie zdrowia i mówić ci jakie leki masz przyjmować i, że ten czip udoskonalają i na razie testowany jest na myszach, a w Polsce ma ten czip obowiązywać dopiero na przełomie marca i października 2021r. Natomiast jeśli chodzi o 5G to mają mówić, jak omijać korki, itd. Nawet gdyby miało to kosztować nas życiem to lepiej jest tego nie przyjmować, bo gdyby nas w przyszłości mieli zabić z powodu odmowy przyjęcia znamienia Antychrysta to i tak potem będziemy mieli żywot wieczny. Apokalipsa św Jana 20:4
4 I ujrzałem trony -
a na nich zasiedli [sędziowie],
i dano im władzę sądzenia -
i ujrzałem dusze ściętych dla świadectwa Jezusa i dla Słowa Bożego,
i tych, którzy pokłonu nie oddali Bestii ani jej obrazowi
i nie wzięli sobie znamienia na czoło ani na rękę.
Ożyli oni
i tysiąc lat królowali z Chrystusem.
Należy też pamiętać, że znamię Bestii nie będzie obowiązywać do momentu aż się objawi Antychryst i Fałszywy Prorok według Apokalipsy św Jana Rozdziału 13. Tak samo nie będzie końca świata do momentu aż się spełnią wszystkie proroctwa napisane w Biblii.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Teorie spiskowe
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-07-2021 00:40
A walić, napiszę co mi leży na duszy.

Ogólnie mam OGROMNĄ bekę z ludzi, którzy wierzą w jakiekolwiek teorie spiskowe poza tą, że Potwór Spaghetti zawładnie światem. (a mam na to ogromną nadzieję, kocham jeść spaghetti)

Osobiście jeżeli chodzi o szczepionki, moje zdanie znacie - uważam antyszczepstwo za zagrożenie zdrowia i życia innych ludzi, powinno być to karane a takie głupoty jak czipowanie to źle się czyta na trzeźwo. Dlatego dobrze, że tu weszłam po imprezie, łatwiej mi jakoś. Jakby, gdyby zaczęli czipować to zgłaszam się pierwsza, serio. Może Bill Gates czy jak to się mówi ładnie na antymózgich forach na fb masoni pokierują moim życiem lepiej, niż ja to teraz robię. Wiecie, jakaś fabryka Tesli może, czy coś. Fajnie by było. Ale jakby na serio, co kieruje ludźmi którzy myślą że bogaci ludzie potrzebują biednych ludzi zaczipowanych by robili co chcą? Po co, skoro są pieniądze? XD Jakby wychodzę z założenia, że każdy ma swoją cenę. Niekoniecznie w kasie, ale za kasę możesz wiele zrobić. Trochę jak w żarcie, że w Polsce za 20 zł nic nie załatwisz, a za flaszkę wódki załatwisz wszystko. A pieniądze dla bogatych bez biednych którzy ich chcą są bez wartości, więc pozbawianie nas mózgu, czipowanie i inne głupoty nikomu się TOTALNIE nie opłacają.

No i błagam, teorie 5G - żałosne, serio. Jakby, masz w ręku coś, co cię śledzi, co pilnuje twojego ruchu, wie o tobie dosłownie wszystko. Wie jakie masz hobby, gdzie się uczysz, co robisz, co lubisz... Najlepszy przykład - reklamy google. Dopasowują się bezpośrednio do ciebie. Jeżeli interesują cię sedesy, poszukasz jakiegoś dobrego to możesz być pewien, że w przeciągu krótkiego czasu w reklamach będziesz miał sedesy i tematy okołosedesowe. I pisanie 5G jest szkodliwe jest bez sensu, ogólnie uważam że ludziom w życiu się nudzi albo co gorsza, religia pierze mózgi, bo zauważyłam że to głównie ludzie wierzący w jakieś siły wyższe przeczą nauce. XDD Już w ogóle pisanie o antychryście jest straszne. W kontekście, świat na pewno się skończy, jesteśmy ludźmi a więc szarańczą na planecie. Ale żaden antychryst nie przyjdzie, pewnie albo wykończymy zasoby albo słońce wybuchnie i będzie koniec. Ja osobiście czytałam trochę o Yellowstone, ale nie jestem pewna do końca.

I opieranie swojej wiedzy o końcu świata na podstawie PRZERABIANEJ książeczki jest tak nieargumentalne, że po prostu nie wiem co powiedzieć.

Co do globalnego ocieplenia - ktoś jeszcze w to nie wierzy? Jakby, w XXI wieku ktoś jeszcze nie wierzy? Ja rozumiem że bardziej ograniczone jednostki mogą nie rozumieć problemu topnienia lodowców, no bo przecież tego nie widzą, to nawet w Polsce odczuwamy skutki globalnego ocieplenia. Przykładowo upały. Czy 10-15 lat temu mieliśmy tak mordercze temperatury w Polsce na lato? Nie. Usłyszałam kiedyś, że globalne ocieplenie jest wymyślone po to, byśmy nie żyli godnie na paleniu plastiku, bo wtedy nie będzie się płacić komuś za drewno, węgiel itd.

Co do Avril to ja zawsze myślałam że to fejur jest, w sensie że ktoś ma bekę z tego.

Reptilianie to już w ogóle, teoria tak głupia, że błagam... Rozumiem wiarę w potwory oceaniczne, no bo jednak tam chyba 90% oceanów jest niezbadane w ogóle przez człowieka. Nawet rozumiem wiarę w syreny, ale wierzyć w kosmitów chodzących po ziemi? Kto by tu chciał żyć przy takim gatunku jak ludzie? XDDD Jakbym ja była kosmitą, próbowałabym uciec z tej planety jak Polacy uciekają do Niemiec za lepszym życiem. Ziemia to trochę taka kosmiczna Polska.

Co do Epsteina tak szczerze? Ja wierzę jedynie w to, że kogoś przekupił kasą by mu pomógł. Ktoś, komu zależało by Epstein nie zdradził swoich powiązań z nim. Przecież na dworze brytyjskim to był głośny skandal, księcia Andrzeja odsunięto od korony i od przywilejów przez to.

O płaskiej ziemi to się nie będę wypowiadać, zrobił to za mnie SciFun wieeele lat temu. I gdy myślę, że głupota ludzka mnie nie zaskoczy, wracam do tej pięknej serii o płaskiej ziemi. Naprawdę, uważam że trzeba mieć mózg wielkości orzeszka ziemnego by myśleć że ziemia jest płaska. Albo utknąć mentalnie w średniowieczu. A tak dla ciekawostki, wiecie że kościół bojkotował wszelkie odkrycia o kosmosie i ziemi? Taka ciekawostka, głównie dla wierzących, może się ockną że kościoły ogłupiają w mojej opinii.

Ja jeszcze słyszałam o teorii że szczepionki na covid służą temu by zmniejszyć populację ludzką na ziemi bo jest nas za dużo. Ale Wy macie świadomość że jeżeli serio ktos chciałby się nas pozbyć to dawno by to zrobił? Wiele ważnych państw ma bronie atomowe i to naprawdę nie jest problem wcisnąć guziczek i zrobić ka-boom.

Jeżeli wlecą jakieś nowe teorie albo przykłady teorii, przyjdę chętnie napisać co myślę. serce


#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Teorie spiskowe
~KaraQ
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-07-2021 12:20
Nie potrzeba chipów żeby kontrolować ludzi, bo większość daje się kontrolować tak po prostu. Wystarczy spojrzeć jak łatwo media i rządy poprzez te media kontrolują masy. Wystarczy rzucić jakiś głośny temat typu LGBT, aborcja etc. a wszyscy zaczną sobie skakać do oczu i w tym czasie można przepchnąć cichaczem jakieś ustawy czy inne. Zresztą większość ludzi jest tak ograniczona, że wystarczy ich nakarmić jakimiś hasłami, a nawet nie pomyślą o tym, żeby zrobić chociaż mały research, tylko ślepo uwierzą w co przeczytają na fb czy gdzieś. Albo jak łatwo kupić głosujących 500+ czy innymi socjalami. Albo ogólnie kasą jak pisała @Norelay

Ja lubię oglądać filmiki o teoriach spiskowych bo to ciekawe, ale raczej w nie nie wierzę. Co prawda są jakieś mniej szalone, które mają w sobie ziarno prawdy, ale zazwyczaj większość to jakieś brednie.

Chociaż osobiście lubię teorie wieloświatu. Nie chodzi o to, że w nią wierze, ale jest to pasjonujące. I te teorie o ludziach, którzy przypadkiem przeszli gdzieś przez jakiś portal do innej wersji świata. Czasem bardzo podobnej do naszej, a czasem do czegoś zupełnie innego i strasznego.


Ikonka © rossattiee
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Vixen0
11:18:51 04.08.2021
Odlotowe agentki były cool
~Vixen0
11:18:21 04.08.2021
Dobra klasyka
~Vixen0
11:18:16 04.08.2021
Albo np tez ed edd i eddi jakoś tak
~Vixen0
11:18:01 04.08.2021
Ja
~nexusik1
11:13:13 04.08.2021
Tutaj trzeba pojechać klasykiem. Kto oglądał Johny'ego Brawo, Dextera czy stare Atomówki?
~February0
10:14:09 04.08.2021
A Ktoś tu oglądał Odlotowe Agentki? serce
~Cattie0
0:38:40 04.08.2021
lazytown <333
~nexusik0
23:34:54 03.08.2021
Stary Ben10 był dobry, ten nowy jest dla 5-latków
~Vixen0
18:16:03 03.08.2021
Leniuchowo (LazyTown) też było mega w tamtych czasach xD
~Vixen0
18:14:50 03.08.2021
Bajki to były bajki, jakieś wartości miały a te nowe to patologia XD
~Vixen0
18:14:18 03.08.2021
Ach te czasy tak szybko poleciały, dobrze że się urodziłam w 1996 a nie w tym roku xd
~Vixen0
18:12:53 03.08.2021
2004 - 2014 to były piękne lata młodości
~Vixen0
18:12:19 03.08.2021
Wow teraz się dowiaduje XD
~Vixen0
18:12:09 03.08.2021
Robotboy Moshimo - postać fikcyjna występująca w serialu animowanym Robotboy, dubbingowana w polskiej wersji przez Katarzynę Łaskę.
~Vixen0
18:12:05 03.08.2021
Właśnie oglądam sobie od nowa, 15 odcinek już xD
~Vixen0
18:11:41 03.08.2021
I dalej jest
~nexusik1
15:36:22 03.08.2021
Robotboy to było genialne
~Speksi0
12:10:19 03.08.2021
oczywiście, że pamiętam niegrzeczny
~Vixen0
11:31:31 03.08.2021
Ktoś pamięta Robotboya ? XD
~Vixen0
11:28:12 03.08.2021
Nie tylko na Winxie się wychowałam xd
~Vixen0
11:27:24 03.08.2021
Teraz mam nostalgie na stare seriale animowane z dzieciństwa mojego xD
~Vixen0
11:26:39 03.08.2021
Ja nawet całego ósmego sezonu po polsku nie widziałam
~Vixen0
11:26:17 03.08.2021
Ja tam nie czekam na dziewiąty sezon xD
^Flamli0
22:27:41 02.08.2021
winclubrus odniosło się do tej informacji, że to tylko plotka
~clax70
19:47:41 01.08.2021
Jedyne co, to to, że nazwa transformacji wydaje się być bardzo taka prosta. Fantasix kojarzy mi się z Mythix.
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie brać udział w zakładach na Euro 2021?

Tak
Tak
70% [7 Głosów]

Nie
Nie
30% [3 Głosów]

Głosów: 10
Rozpoczęta: 29/05/2021 20:03
Zakończona: 12/06/2021 11:46

Archiwum Ankiet

.