Nowości
18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,045
 Najnowszy Użytkownik: ~NettaArt
Dzisiejsi Solenizanci
KaraQ
Lau
x_ooliwia

Różności
Pogaduchy
❧  Test - 16 osobowości MBTI  ☙

AutorTest - 16 osobowości MBTI
~Bananowa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-08-2017 23:03
Test Myers-Briggs, MBTI (od ang. Myers-Briggs type indicator) - test psychologiczny służący do określenia typu osobowości. Jest rozszerzoną koncepcją Carla Gustava Junga, który zaobserwował, że ludzie mają określone preferencje dotyczące kierowania ich energii i "ładowania akumulatora", sposobu zbierania informacji i podejmowania decyzji. W ten sposób określił on osiem typów osobowości. Isabel Briggs Myers i jej córka Katherine Cook Briggs rozwinęły pomysł Junga w kwestii hierarchii poszczególnych preferencji w każdym typie osobowości i dodały wymiar opisujący nastawienie do świata zewnętrznego, przez co określa się szesnaście typów osobowości.


Link do testu: klik

Samych wyników może nie należy brać zbyt dosłownie, ale opis typu osobowości może zaskoczyć. Kilku moich znajomych i niektórzy z mojej rodziny robili ten test i, szczerze powiedziawszy, póki co wyniki się bardzo zgadzały. Sama jestem ENTP(-A) (dyskutant, grupa analitycy) i faktycznie mam tendencje do, między innymi, "odkładania wszystkiego na później", wdawania się bez potrzeby w dyskusję i bronienie zdania, z którym wcale na co dzień się nie zgadzam (debata oksfordzka jest u mnie na porządku dziennym).

Jaka jest Wasza opinia na temat tego testu? Do jakiego typu osobowości przynależycie?


to ja macham do was z mojego jachtu
32092165 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Test - 16 osobowości MBTI
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-08-2017 11:31
Lubię rozwiązywać takie testy i sprawdzać prawdziwość wyniku :D.
Wyszedł mi INTP-T (logik, stałe doskonalenie), część faktów się zgadza, szczególnie wzmianka, że w obrębie znajomych osób jestem zrelaksowana i ogółem w niebie, a jak mam poznawać kogoś nowego to koniec po prostu, hah. Choć nie powiedziałabym, że lubię tworzyć nowe teorie, bardziej przepadam za analizowaniem już istniejących i takich, które nie mają nic wspólnego z fizyką. I zdecydowanie wolę pracować sama, tak jak jest tam napisane. Ale z paroma rzeczami się nie zgadzam, np. gdy ktoś ma problemy, staram się i wesprzeć emocjonalnie, i pomóc rozwiązać problem.
Test bardzo fajny, jako fanka takich rzeczy cieszę się, że założyłaś ten temat :D.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Test - 16 osobowości MBTI
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-08-2017 13:00
O, to może i ja zrobię.
TWOIM TYPEM OSOBOWOŚCI JEST: "ARCHITEKT" (INTJ-A)
Pozwólcie, że wstawię 'najciekawsze' fragmenty XD

Na samym szczycie panuje samotność, a osoby o tym jednym z najrzadszych i najbardziej uzdolnionych strategicznie typów osobowości wiedzą o tym aż nazbyt dobrze. Architekci stanowią zaledwie dwa procent ludności. Ten typ osobowości jest szczególnie rzadki wśród kobiet, u których odsetek wynosi zaledwie 0,8% - często jest więc im trudno znaleźć osoby myślące podobnie do nich, nadążające za ich niezmordowanym intelektem i niemal szachowymi manewrami. Architekci mają bujną wyobraźnię, lecz są zdecydowani, ambitni, lecz cenią sobie prywatność, niezwykle ciekawi świata, lecz nie marnują energii.


Charakterystyczną cechą architektów jest to, że traktują życie jak wielką szachownicę, na której stale przestawiają pionki w sposób rozważny i inteligentny, zawsze starannie oceniając nowe taktyki, strategie i plany awaryjne, wciąż starając się wymanewrować innych, aby utrzymać kontrolę nad sytuacją, maksymalizując jednocześnie własną swobodę działania. Nie znaczy to, że nie mają sumienia, jednak na wielu ludziach o innych typach osobowości niechęć Architektów do uwzględniania emocji może robić takie wrażenie, co wyjaśnia, dlaczego wielu fikcyjnych czarnych charakterów (i niezrozumianych bohaterów) stworzono w oparciu o ten typ osobowości.


Białe kłamstwa i niezobowiązujące pogawędki nie wystarczają osobom o tym typie osobowości, spragnionym prawdy i głębi, Architekci mogą posunąć się wręcz do uznania wielu konwencji społecznych po prostu za głupie.


Zasady, ograniczenia i tradycje to przekleństwo dla Architektów, dla których wszystko powinno podlegać dyskusji i przewartościowaniu.


Wynik testu okazał się naprawdę adekwatny do mojej osobowości, cieszę się, że postanowiłam go zrobić.
Ogólnie uwielbiam robić tego typu rzeczy, nawet najgłupsze quizy XDD.



Edytowane przez Speksi dnia 16-08-2017 13:10
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Test - 16 osobowości MBTI
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 16-08-2017 15:34
Robiłam ten test wcześniej już chyb ze 3 razy i za każdym razem wychodził mi przedsiębiorca. Dzisiaj jednak wyszedł mi dowódca, haha.
Szczerze powiedziawszy to bardziej chylę się ku pierwszej wersji, bo szczerze powiedziawszy dzisiaj robiłam ten quiz na szybko i nie zastanawiałam się - moje odpowiedzi najczęściej były skrajne, bo chciałam szybko poznać wynik i zobaczyć, czy ciągle wypada mi ten sam. No i się zdziwiłam, haha. Nie no uważam, że też mam w sobie cechy dowódcy - zazwyczaj w projektach stawiam na swoim i staję się liderką; czasami zbyt często przejmuje się wynikiem czegoś niżeli atmosferą w grupie, jednak czytając cechy przedsiębiorcy odnajduję więcej siebie :>.

Tak czy siak ciekawy quiz, który jeszcze na dodatek pokazuje nam do kogo jesteśmy podobni. Jamie Lannister - jak za pierwszym razem mi wyszedł to miałam mega banana na twarzy, haha :D.


(c) Flama

Edytowane przez Suzanne dnia 16-08-2017 15:35
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Test - 16 osobowości MBTI
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-08-2017 16:30
Właściwie test zrobiłam wczoraj, ale z racji mojego lenistwa, post postanowiłam napisać dziś xD.
Moim typem osobowości jest Obrońca (ISFJ-A/ISFJ-T (serio, na czym polega różnica?)), grupa Strażnicy. Muszę przyznać, że jestem w niemałym szoku, bo większość informacji się zgadza. Mimo tego, że chwilami miałam ochotę po prostu rzucić ten quiz i zająć się czymś innym, bo szczerze mówiąc, ciągnął się on w nieskończoność - nad niektórymi pytaniami musiałam się zatrzymać na dłużej, bo nie wiedziałam, co mam o nich myśleć. Odpowiadałam szczerze (a przynajmniej się starałam) i takie są tego wyniki~.
Obrońca to dość wyjątkowa osobowość, gdyż obdarzeni nią ludzie mają wiele cech indywidualnych wymykających się jej charakterystyce. Choć pełni empatii, Obrońcy mogą być zaciekli, gdy bronią rodziny lub przyjaciół; choć są cisi i zdystansowani, zwykle mają też wysoce rozwinięte umiejętności towarzyskie i solidne więzi społeczne; choć poszukują bezpieczeństwa i stabilności, mogą być niezwykle otwarci na zmiany, o ile tylko czują się zrozumiani i szanowani. Jak to często bywa, ludzie o typie osobowości Obrońcy nie są tylko prostą sumą swoich części, a ich tożsamość definiuje sposób, w jaki wykorzystują swoje mocne strony.


Wyzwaniem dla osób o osobowości Obrońcy jest zapewnienie, aby ich wysiłki zostały zauważone. Obrońcy mają tendencję do umniejszania swoich osiągnięć, a choć dzięki swojej życzliwości często zdobywają sobie szacunek, bardziej cyniczne i samolubne osoby nieraz wykorzystują ich poświęcenie i pokorę przez nadmierne obciążanie ich pracą i przypisywanie sobie ich osiągnięć. Obrońcy muszą wiedzieć, kiedy powiedzieć rnier1; i stanąć we własnej obronie, aby zachować pewność siebie i entuzjazm.


Obrońcy to wspaniali ludzie, którzy rzadko pozostają bezczynni, jeśli jakaś ważna sprawa czeka na rozwiązanie. Ich zdolność do nawiązywania osobistych kontaktów z innymi nie ma sobie równych wśród introwertyków, a radość, jaką sprawia im podtrzymywanie więzi, aby cieszyć się wspierającą i szczęśliwą rodziną, to prezent dla wszystkich. Nigdy nie lubią być w centrum uwagi, mogą mieć poczucie winy, jeśli są zasłużenie nagradzani za pracę całego zespołu, gdy jednak zapewnią, by doceniono ich wysiłki, Obrońcy mogą też odczuwać satysfakcję, o jakiej ludziom o innych typach osobowości nawet się nie śniło.



av (c) Chand

Edytowane przez Akali dnia 16-08-2017 16:33
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Test - 16 osobowości MBTI
~Elyei
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-08-2017 18:31
Robiłam ten test parę dni temu i myślę, że jest on wiarygodny, ponieważ wykonałam go 5 razy (tak wiem, dużo). Jest bardzo długi i to bardzo dobrze. Moim typem osobowości jest INTP-T Logik. Uważam, że dobrze dobrano mój typ osobowości. Jakbym o sobie dosłownie czytała uśmiech.

Poniżej fragmenty:

Logik to stosunkowo rzadki typ osobowości, stanowiący jedynie trzy procent ludności, co z pewnością jest dobrą wiadomością dla samych Logików, ponieważ nic tak ich nie martwi jak bycie r0;przeciętnymr1;. Są dumni z własnej innowacyjności i kreatywności, wyjątkowej perspektywy i żywego intelektu. Zwani zwykle filozofami, myślicielami lub profesorami z głową w chmurach Logicy odpowiadają za wiele odkryć naukowych na przestrzeni dziejów.


Logicy uwielbiają schematy, a wykrywanie sprzeczności w różnych stwierdzeniach to niemal ich hobby, kłamanie w kontaktach z nimi nie jest więc dobrym pomysłem. Jak na ironię jednak, słowa Logików zawsze należy traktować z przymrużeniem oka r11; nie jest to zarzut nieuczciwości, a jedynie fakt, że ludzie o tym typie osobowości lubią dzielić się nie w pełni sformułowanymi myślami, traktując innych jak płytę rezonansową dla swoich pomysłów i teorii w debacie prowadzonej raczej z samym sobą niż z rozmówcą.
https://t.me/pump_upp Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Test - 16 osobowości MBTI
~Sivlanaya
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-07-2019 13:27
Z quizu wynikło, że moja osobowość to Rzecznik (INFJ) z grupy dyplomatów. Częściowo do mnie pasuje, ale tez częściowo nie, np. zgadza się, że chcę pomagać innym, miłość i współczucie uważam za bardzo ważne. Nie jestem do końca pewna co do łatwego nawiązywania kontaktów. Natomiast, nie mam bardzo silnych poglądów, ani nie jestem bardzo wrażliwa na krytykę. Ogólnie uważam ten quiz za bardzo ciekawy oraz dość nietypowy, bo nie ma odpowiedzi typu: "tak" "nie" i "nie wiem", ale coś w rodzaju skali, możliwych wyników jest dość dużo i są dokładnie opisane.



Polecam ten test - klik, wyszedł mi ISFP ("artysta"\) co o wiele wiele bardziej się zgadza niż to, co mi wyszło tamtym quizie. ISFP to zdecydowanie mój typ osoboswości (wynika to też z opisów z innych stron,)


Awatar od Lunaris - dziękuję!
Edytowane przez Sivlanaya dnia 24-07-2019 13:30
Czy ktoś tego jeszcze używa?? Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Test - 16 osobowości MBTI
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-02-2020 20:40
Jestem Działaczem (ENFP-A/ENFP-T) jak Quentin Tarantino 8)

Zazwyczaj identyfikuję się jako osoba z mieszanymi poglądami co do wszystkiego, pamiętam też, że wcześniej wychodziły mi przeróżne wyniki (choć zawsze w tej samej grupie; przeczytałam o Obrońcy i również sporo do mnie pasuje). Tutaj jednak muszę przyznać, że faktycznie zgadzam się z co najmniej większością cech. Na początku zarzucę cytatem, który zdaje się mnie opisywać:
"Nie interesuje mnie, jak zarabiasz na życie. Chcę wiedzieć, za czym tęsknisz i o czym ośmielasz się marzyć, wychodząc na spotkanie tęsknocie swego serca. Nie interesuje mnie, ile masz lat. Chcę wiedzieć, czy dla miłości, dla marzenia, dla przygody życia zaryzykujesz, że wezmą cię za głupca". ~ Oriah Mountain Dreamer

Czuję się wolnym duchem, nie interesuje mnie bycie duszą towarzystwa, choć bardzo lubię nawiązywać mocne lub luźniejsze znajomości. Dążę do niezależności pod każdym względem (obok wolności jest to dla mnie najważniejsza wartość, przynajmniej na tę chwilę). Potrzebuję swobody i kreatywności, dużo lepiej wychodzi mi improwizacja niż czytanie z kartki. Nie potrzebuję solidnych przygotowań, by wypaść przed kimś dobrze ;) Uwielbiam bycie liderką, ale często formalności związane z tym, choć niekoniecznie, mnie nudzą i z tego powodu odwlekam wszystko na później (bo przy sytuacjach tego typu łatwo się zniechęcam i tracę cierpliwość). Znajomi często przypinają mi łatkę guru, co również mi odpowiada, choć czuję się pewnie tylko wtedy, gdy jestem związana z projektem lub sprawą.

"Zazwyczaj postrzegają życie jako ogromną, złożoną układankę, w której wszystko jest ze sobą powiązane, w odróżnieniu jednak od osobowości z grupy Analityków, dla których ta układanka to seria operacji systemowych, Działacze patrzą na nią przez pryzmat emocji, współczucia i mistycyzmu, zawsze poszukując głębszych znaczeń."
To również dobrze mnie przedstawia, naprawdę tak to postrzegam :0

Jestem idealistką, bronię swoich pomysłów, ale przy tym mam wyobraźnię i łatwo mi się przywiązać do innych, jeśli dzielimy wspólne cele, zainteresowania i motywacje. "Emocje to dla nich naturalny temat do rozmów" - nawet nie macie pojęcia, jak często o nich rozmawiam xD Choć do niektórych trudno mi się przyznać. Przypisuję sobie właśnie emocjonalność i, przynajmniej częściowo, wrażliwość, która pozwala mi na rozumienie innych ludzi. Niestety czasem za bardzo ufam intuicji i mylnie interpretuję sygnały.
No i stale poszukuję, dopóki nie znajdę miejsca dla siebie.

Nie traktujcie tego jako idealny opis Działacza, zinterpretowałam go, patrząc na swoje cechy. Ale naprawdę czuję zdziwienie, bo dużo do mnie pasuje. Aż poczytam o tym więcej, by utwierdzić się w przekonaniu :D


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Test - 16 osobowości MBTI
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-03-2020 02:31
Uwielbiam tego typu rzeczy ;-D Robiłam ten test już kilka razy, każdy w pewnym odstępie czasu, zastanawiając się czy może coś się zmieniło, ale za każdym razem wynik był taki sam - INFJ. Przed chwilą zrobiłam test ponownie po długiej przerwie i mój wynik to cyrk - ENFP. Okazało się, że jestem ekstrawertykiem (niby z minimalną przewagą, bo 51%, ale nadal XDDD).

Nie wiem czy to przez tą godzinę, o której robiłam ten test i czy przez to spaprałam odpowiedzi, ale w sumie ciesze się z wyniku. Nie jestem właściwie pewna, z którym identyfikuje się bardziej. Zgadzam się z większością informacji i w pewnym sensie widzę w tym siebie, ale niektóre opisy w żadnej kwestii nie przypominają mnie. Zabawa fajna, trochę pomogło w odnalezieniu siebie.


as mitski once said: ***** ***
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Test - 16 osobowości MBTI
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 29-03-2021 14:15
Lubię takie testy. Ten po raz pierwszy zrobiłam w 2016 (albo w 2017?), co jakiś czas go sobie powtarzam i wynik zawsze jest taki sam - INFP-T, pośrednik. Zrobiłam go sobie też przed chwilą i utwierdziłam się w tym, że także proporcje mam zawsze podobne: około 70% introwertyka do 30% ekstrawertyka, niecałe 70% intuicyjności do ponad 30% bycia realistyczną, mniej więcej pół na pół kierowania się logiką i zasadami z przewagą tego drugiego. Ponadto jestem w 60% poszukująca i w 40% planująca i w takich też proporcjach utrzymują się czujność i asertywność, gdzie ta pierwsza przeważa. Czytałam nie tylko główny opis, ale też te bardziej szczegółowe (wady i zalety, kariera, miłość itd.) i generalnie zdecydowana większość się zgadza, utożsamiam się.



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Test - 16 osobowości MBTI
~clax7
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-03-2021 22:34
Robiłem już kiedyś ten t'es, ale że nie pamiętałem co mi wyszło, to postanowiłem zrobić go jeszcze raz. Zrobiłem go i przypomniałem sobie, że około 1 rok temu, kiedy robiłem test po raz pierwszy, miałem taki sam wynik. Wyszło mi INFP - T, czyli pośrednik. Z większością przedstawionych założeń się zgadzam. Poza tym wyszło mi 44% - ekstrawertyk, 56% - intrawertyk, 60%-intuicyjny, 40%-realistyczny, 49%-kierujący się logiką, 51%-kierujący się zasadami, 40%-planujący,60%-poszukujący, 40%-asertywny,60%-czujny.uśmiech


Mam nadzieję, że jeśli winx przestanie istnieć to winxblogger nie i będziemy nadal tutaj wspominać radosne i smutne chwile winx. Poznałem tu tyle miłych osób, których w realu tak szybko bym nie poznał.Jest tu bardzo miła atmosfera i mam nadzieję, że będzie tu tak zawsze i, że zawsze będę tu miło wracał I miło to wspominał. Dziękuję wszystkim za to, że powstało winxblogger I nadal istnieje. Administratorzy I wszyscy użytkownicy jesteście wielcy! uśmiechserceok:pony:

|Wattpad || YouTube|
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:27:24 22.03.2024
W świecie 8 sezonu Winx, nie są potrzebne żadne używki, oni mają tam niezłą fazę i bez tego xD
~EmilyWinxClub0
16:26:02 22.03.2024
Co to za idiotyczny, może nawet trochę psychodeliczny komiks xD ludzie boją się dziwnych stukrotek, które ożywiły się bo Flora z Miele się przytuliły xD i po co tu Cosmix w ogóle
~EmilyWinxClub0
14:05:14 19.03.2024
Oczywiście z oczywistych powodów, ale po tym jak potraktowali i zniszczyli oryginalnego Winxa satysfakcja jest większa
~EmilyWinxClub0
14:03:23 19.03.2024
Miło widzieć jak Nickelodeon jest obecnie anulowany
^Flamli0
17:42:02 18.03.2024
Zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~February0
13:23:33 18.03.2024
Aż oczy odpoczywają jak patrzy się na taką okładkę!
~Misiekoslavsky0
12:50:31 16.03.2024
Nostalgicznie wygląda!
^Flamli1
12:14:21 16.03.2024
okładka nowego magazynu we włoszech
~EmilyWinxClub0
13:43:04 15.03.2024
I dlatego, że wszyscy nie cierpią kreski z 8 sezonu .. Do dziś nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby tak wybielić Florę, Laylę i Stellę
~EmilyWinxClub0
11:59:53 15.03.2024
Przynajmniej w komiksach Winx i Trix mogą nosić swoje kuse stroje jeszcze, tylko nie wiadomo w jakim czasie się to wszystko rozgrywa, więc pewnie jest to robione ze względu na reboot z akcją gdzieś na początku luźną
~EmilyWinxClub0
11:58:16 15.03.2024
Komiksy ze starą kreską są lepsze dla oka i może byłyby fajne gdyby miały więcej stron
^Flamli0
19:29:29 14.03.2024
Spróbuj wchodząc dokładnie tak: https://winxblogger.pl/
~Stellka0
18:45:17 14.03.2024
Zgłaszam problem techniczny. W przeglądarce mobilnej Safari nie wysyłają się wiadomości na SB smutny
^Flamli0
18:08:59 14.03.2024
zapraszamy na kolejny komiks ze "starą" grafiką po 8 sezonie :> KLIK
~Vixen0
5:32:49 14.03.2024
:p
~Vixen0
5:32:44 14.03.2024
Ale i tak nie mam punktów za tamty rok
~Vixen0
5:32:16 14.03.2024
XD kawa mnie nie budzi I źle widziało się na oczy
~Vixen0
5:31:42 14.03.2024
Dobra jednak dopiero za miesiąc ze
~Vixen0
5:31:04 14.03.2024
Wczoraj wybił mi kolejny rok na wb. Mogę prosić o punkty?
~Vixen0
19:35:19 13.03.2024
:pony:
~Vixen0
19:35:10 13.03.2024
WB życiem
*Lunaris0
16:45:44 13.03.2024
Prawie tak samo jak wtedy, gdy dowiedziałam się, że gen alpha tworzy swoje pierwsze memy
*Lunaris0
16:41:57 13.03.2024
ngl, poczułam się staro
*Lunaris0
16:41:48 13.03.2024
Jakim cudem 2015 był już 9 lat temu o.o
~February0
15:41:02 13.03.2024
Ej ja nie miałam na myśli nic negatywnego że to post sprzed 9 lat, strona żyje i ma się dobrze, chciałam ożywić shoutbox ;/
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.