Nowości
18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,045
 Najnowszy Użytkownik: ~NettaArt
Dzisiejsi Solenizanci
LucyHeartfilia
Zara

Różności
Pogaduchy
❧  Sny  ☙

Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >
AutorRE: Sny
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-02-2013 17:55
No dobrze. Skoro wszyscy coś tutaj napisali, to ja też dorzucę swoją cegiełkę. Nie liczcie na szczegóły. Moich snów było tak wiele, że już ich nie pamiętam. Moja wyobraźnia potrafi wytwarzać przeróżne obrazy podobnie tak jak w przypadku Reverienne. Zacznijmy może od snu związanego ze sagą "Zmierzch". Nie jestem szczególną fanką, ale gdy w tamtym roku sława tych filmów dochodziła w mojej szkole zenitu, a moje koleżanki mówiły tylko o nim przyśniło mi się coś, czego wszystkie mi zazdrościły. Otóż byłam przyszłą żoną Edwarda, ale nie Bellą. Nie powiem fajne uczucie. Oczywiście mi najbardziej przypadł do gustu pierścionek zaręczynowy. Nie, nie jestem materialistką. Zazdrość w ich oczach podobała mi się najbardziej.
Teraz przejdę do części związanej z Winx. No tak. Nie jednokrotnie byłam Bloom, ale w mojej pamięci zapadł mi najbardziej sen, w którym byłam czarodziejką jako indywidualną postacią.
Po za tym do moich ulubionych nocnych opowiadań należą sny w stylu Harry Potter, Voldemort, Hogwart, śmierciożercy itp. Zdecydowanie najlepszy miałam, gdy ostatnio czytałam sagę. I jak tu nie kochać tej książki? Szczegółów wam nie opowiem, ale jeśli chcecie się dowiedzieć jak przeżyć Avadę Kedavrę, to mogę Wam kiedyś opisać.



Edytowane przez Cattie dnia 22-01-2015 18:30
pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sny
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-03-2013 18:15
Hehehe, ja to miałam dziś dziwny sen. Śniła mi się Bananowa i... Miki! Było coś tam, że jechałam z Majkelem jakimś samochodem i się okazało, że on jest kuzynem Banana. I potem było, że on został w samochodzie, a ja spotkałam Bananosa i poszłyśmy na jakieś zakupy z kimś tam jeszcze, ale nie z WB. No i zostałyśmy uwięzione w jakimś sklepie i żeby z niego wyjść to trzeba było jakieś zadanie wykonać. I jakaś woda tam była, czy coś. No i ja oszukiwałam i udało się nam wyjść. I to chyba był koniec. Miewam dziwnie i bezsensowne sny!



(c) Flamla
Stary, dobry winx.
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sny
~MagicalNelly
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-03-2013 18:35
Dzisiaj mi się śniło, że byłam Bloom. Byłyśmy na lekcjach w najzwyklejszej szkole. Do naszej klasy chodziła Icy. Sporządziła eliksir, który sprawia, że kartki w książkach stają się purpurowe, a po dotknięciu zaczarowanych kartek zaczynasz nienawidzić jednego ze swoich nauczycieli. Icy zaprezentowała działanie eliksiru. Wszystkie Winx oprócz mnie się na tym złapały. Znienawidziły pewną nauczycielkę, która była małą wróżką. Wyglądała prawie tak samo jak Ninfea, ale jej strój był różowy. Póżniej się obudziłam.


Blog

Edytowane przez Cattie dnia 22-01-2015 18:30
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sny
~butel-ka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-03-2013 18:39
Szczegółów wam nie opowiem, ale jeśli chcecie się dowiedzieć jak przeżyć Avadę Kedavrę to mogę wam kiedyś opisać.

Mnie kiedyś Voldemort strzelił z pistoletu, ale niestety nie przeżyłam. Do dzisiaj pamiętam, jak padałam na ziemię.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sny
~MagicalNelly
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-03-2013 19:34
Przedwczoraj mi się coś dziwnego śniło. Jechałam do szkoły autobusem, jak to zwykle. Jednak tym razem przystanków było więcej i droga mi się dłużyła. Bałam się, że nie zdążę na lekcję. Gdy wysiadłam z autobusu, okazało się, że jest dzień wolny. Poszłam do babci i czekałam aż ok. godz. 17 przyjedzie po mnie tata. Gdy weszłam do mieszkania dziadków, czekała na mnie kuzynka. Bawiłyśmy się razem kucykami (nie dlatego, że ja lubię, tylko moja kuzynka, więc robiłam to wyłącznie z grzeczności). Potem przyjechał tata z paczką chipsów dla każdej z nas. Znowu pojechał. Po powrocie dał nam kolejne dwie paczki chipsów (tym razem o jakimś innym smaku). Potem najwyraźniej pojechaliśmy z tatą do domu i wykonałam wszystkie wieczorne czynności (jak chcecie wiedzieć były to: granie na laptopie, umycie się, pacierz, sen). Następnego dnia byłam w szkole i rozmawiałam o czymś z koleżankami.

PS. Przedostatnie zdanie nie musi być zgodne ze snem, ponieważ tej części snu nie zapamiętałam.

Najdziwniejsze w tym śnie było to, że byłam święcie przekonana, że to dzieję się naprawdę! (zdarzyło mi się to pierwszy raz w życiu! Wcześniej zawsze wiedziałam, że śnię). Pewnie dlatego, iż wydarzenia we śnie były bardzo podobne do mojego życia codziennego.


Blog

Edytowane przez Cattie dnia 22-01-2015 18:32
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sny
~Maliana
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-03-2013 21:46
Ja miałam taki sen, że nie wiem czy nazwać go cudownym, czy koszmarem. Ok, już opowiadam:
Były lekcje specjalne (nie wiem, skąd się wzięły w mojej głowie). Pływaliśmy w basenach i ścigaliśmy się, Nagle zadzwoniły trzy dzwonki (znak pożaru). Wszyscy wybiegliśmy ze szkoły, a tunel prawie cały był w ogniu. Nagle moja noga utknęła w dymie (nie mogłam jej wyciągnąć). Reszta klasy podbiegła do tramwaju i wsiadła do niego. Gdy udało mi się wyciągnąć nogę szybko podbiegłam, ale oni już odjeżdżali. Pani mnie zobaczyła i się lekko przeraziła, że nie siedzę z nimi. Cała szkoła była już w płomieniach. Ja, nie wiem czemu przebiegłam przez światła, a ogień gonił mnie. Po jakimś czasie stanęłam wiedząc, że nie ucieknę. Ogień mnie pochłonął, a ja zemdlałam myśląc, że chcę się obudzić (wiedziałam, że to sen). I się obudziłam. Straszne było to, że pochłonął mnie ogień, ale cudowny jest fakt, że miałam kontrolę. Co mogło być przyczyną snu?



Zestaw by Ross.

Dziękuje.
Edytowane przez Cattie dnia 22-01-2015 18:34
http://simso.ubf.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sny
~MagicalNelly
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-03-2013 11:44
Ja miałam jeszcze taki sen: siedziałam sobie na klatce schodowej i zajadałam żelki. Te żelki miały kształt glist. Nagle moja przekąska ożyła. Glisty nie wyglądały obrzydliwie, ale zaczęłam kwiczeć (nie wiem czy tylko we śnie, czy też naprawdę).

A wczoraj mi się to śniło: były zawody aerobiku (w naszej szkole wszystkie dziewczyny uczestniczą, a występy są w sali gimnastycznej). Po występie moja grupa poszła się przebrać. Tam byli chłopacy z gimnazjum. Brzydziłyśmy się tam wejść, ale w końcu weszłyśmy i pospiesznie się przebrałyśmy.
Potem zaczął się jakby kolejny odcinek tego samego snu: wszystkie dziewczyny były chore, z wyjątkiem mnie. No to pani powiedziała, żebym poćwiczyła siatkówkę (ta gra zespołowa najgorzej mi idzie). Jeden niećwiczący gimnazjalista rzucał mi piłkę, ale za mocno. Nie mogłam odbić żadnego podania do końca lekcji. Zanim poszłam się przebrać, pani powiedziała do mnie: "Oj, Natalia. Ty nigdy nie nauczysz się grać w siatkówkę." Odeszłam w milczeniu. W szatni sprzątała akurat pani sprzątaczka i powiedziała do mnie coś miłego, (już nie pamiętam, co) a ja grzecznie podziękowałam i wtedy się obudziłam.


Blog
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sny
~CassieBlanche
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-03-2013 12:11
Mój ostatni sen, był jednym z moich marzeń. A mianowicie okazało się, że jestem córką Posejdona. No i obudziłam się w trójce (domku Posejdona) i poszłam na śniadanie, dać tam jakaś ofiarę dla Posejdona itd. No i przyszedł czas na bitwę o flagę. Na początku spoko, załatwiłam kilku synów i córek Hefajstosa oraz Iris i nagle, od tyłu zakatował mnie syn Aresa i nie żyję. Ja cię popamiętam, synu Aresa!
Jaka z tego płynie nauka? Nigdy więcej nie czytam Percy'ego przed snem xd.


I LOVE YOU
I KNOW

Edytowane przez CassieBlanche dnia 29-03-2013 12:12
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sny
~MagicalNelly
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-04-2013 19:48
Mi się dzisiaj śnił koszmar, a w koszmarze:Tritannus. Był pierwszy dzień w szkole po majówce. Nauczyciele kazali nam przed długim weekendem zabrać na w-f kostiumy kąpielowe. W sali gimnastycznej zbudowano przesuwaną podłogę, która zakrywała basen. Miałyśmy indywidualnie pokazać, jak umiemy pływać. (U nas jesteśmy na w-fie podzieleni na chłopacy i dziewczyny.) Pani wyczytywała nas według kolejności w dzienniku. Ja miałam numer pierwszy. Wybrałam styl żabką, ponieważ pływając tym stylem najmniej się męczę. Już prawie dopłynęłam do końca długości basenu, aż tu nagle, w basenie pojawił się Tritannus. (Dostał się rurą doprowadzającą wodę do basenu. Była wystarczająco duża, by się tam swobodnie mieścił.) Co gorsza, chciał właśnie mnie porwać! Czym prędzej podpłynęłam pieskiem do drabinki, by wyjść ze zbiornika wodnego. (Wcześniej nie chciałam nikogo ochlapać, ale w tej chwili myślałam tylko o ucieczce.) Na wszelki wypadek pobiegłam szybko do przebieralni. Potem się obudziłam.


Blog
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sny
~butel-ka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-04-2013 09:05
A ja napiszę swój koszmar. Rzadko mam takie straszne sny.

Zaciekawiło mnie, co tak świeci na niebie. Wyjrzałam przez okno i zobaczyłam takie dziwne gwiazdy z jakimiś kółkami. Wyglądało to tak LINK. Było tego pełno na niebie. Poszłam spać, a w nocy się obudziłam, żeby sprawdzić ile napadało śniegu. Biały puch zakrył całe samochody, a na dodatek ciągle padało! Teraz bym mogła opisać całą masę rzeczy, co zrobiłam, więc krótko wymienię w punktach.
1. Panikowałam, że umrzemy.
2. Śnieg wleciał do pokoju i zabił mi rodzeństwo :C
3. Sprawdzałam TV, ale nie działało
4. O dziwo, następnego dnia działał net, wiec sprawdziłam pogodę. Miało tak padać przez 3 dni po około 40mm deszczu dziennie.
5. We śnie doszłam tylko do następnego dnia (i dobrze, bo już i tak nie wytrzymywałam psychicznie)
6. Poziom deszczu był okropnie zepsuty w moim śnie. Czasem było mało, a raz jak spojrzałam prawie dochodził do pierwszego balkonu! (Ja mieszkam na 2 piętrze).
7. Gdzieś oglądałam, nie wiem czy w necie, czy w TV, poziom wód na świecie. Normalnie cały świat był pozalewany.
8. Przez myśl mi przeszło, że to potop, więc pewnie umrę. Dobrze, że ten sen się skończył.
9. Napisałam, że rodzeństwo mi zmarło, ale potem się wskrzesili XD

I myślę, że przez ten koszmar pozostałe sny mi się popsuły.
Byłam w centrum handlowym w McDonaldzie (tak naprawdę mam tam iść z koleżanką w czwartek). Zamówiłam lody z polewą, a dali mi jakąś obrzydliwą zupę!!!!111 Potem jadłam jakiegoś Cheesburgera i się cała ubabrałam ketchupem! Miałam jeszcze jakąś zwykła kanapkę, ale położyłam ją na drugim stole, więc ktoś ją wyrzucił. A jak już wszystko zjadłyśmy, to wyrzuciłam śmieci do kosza i jakiś typ na mnie nawrzeszczał, że to się wyrzuca do specjalnego kosza.
W każdym razie idziemy do sklepu i moja koleżanka zobaczyła jakieś fajne figurki Winx. Ale się na nie rzuciłam. Chyba była tylko jedna sztuka, bo przyszły jakieś trzy dziewczyny, które kazały mi je oddawać. Spytałam je, czy są z Winxbloggera i powiedziały, że tak. Niestety nie pamiętam nicków i co zrobiliśmy z figurkami Winx, ale wiem, że niezły syf urządziłyśmy w sklepie XD
Kolejny sen-koszmar :C
Byłam na lekcji i w pewnej chwili zaczęłam krzyczeć, ze na imprezy się nie powinno chodzić z przyczyn religijnych. Wrzeszczałam ciągle to samo zdanie i każdy się ze mnie śmiał. Na przerwie koleżanka-Jehowa przyznała mi rację i zaczęła wysysać ze mnie duszę.

A dziś 10 kwietnia xD
Edytowane przez butel-ka dnia 10-04-2013 09:06
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sny
~MagicalNelly
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-04-2013 20:10
To był mój najgłupszy i jednocześnie najstraszniejszy sen. Do mnie do domu przyjechał papież, powiedział do mnie (po polsku przestraszony!), żebym włączyła laptop (?). Wykonałam polecenie. Duchowny dalej nic mi nie kazał robić, więc włączyłam mój folder z obrazkami Winx. Nagle, wszystkie rzeczy z Winx zniknęły z mojego dysku :cry:. Powtarzałam sobie wtedy w myślach: To tylko sen. To tylko sen. To tylko sen... Wtedy się obudziłam.
PS.Zastanawiam się właśnie, czy nie zacznie mi się śnić, że Trix i Tritek chcą mnie zabić. W takim śnie mogłoby być tak, że nie wiem, że to sen. I pewnie pamiętałabym moment kiedy upadam martwa na ziemię, do końca życia. Pewnie po takim koszmarze obudziłabym się z krzykiem, ale to tylko spekulacje.


Blog

Edytowane przez MagicalNelly dnia 20-04-2013 11:27
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sny
~butel-ka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-04-2013 20:14
po takim koszmarze obudziłabym się z krzykiem

Ja tylko raz obudziłam się z krzykiem. Śnię sobie, odsuwam coś i w moją stronę poruszył się ogromny pająk. Kompletnie się tego nie spodziewałam, więc pobudka murowana. Oczywiście krzyk nie był jakiś głośny, ale już sam fakt, że wydałam z siebie "aaa" jest dla mnie śmieszny XD
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sny
~jasemi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-04-2013 20:18
Ja się parę razy obudziłam z krzykiem. Raz dlateg, że gościu szedł w moją stronę z nożem, jeszcze inny raz bo babka mnie próbowała zabić, a raz po prostu uciekałam przed zabójcą.'



Ze znakami przystankowymi jesteś na bakier rozumiem?Zero przecinków, zero kropek. Już kolejny taki post z rzędu.



Edytowane przez rossattiee dnia 28-05-2013 14:39
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sny
~milandra
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-04-2013 20:37
To mi się dzisiaj śniło, że do domu mi przyjechał sanepid :].


DeviantART
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sny
~butel-ka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-04-2013 07:16
Tym razem głupkowaty sen.

Ktoś miał cukierki o wyglądzie igieł tych z choinki. Jednego sobie wzięłam i go wsadziłam do ust. Dobry był tylko, że ostry(w wyglądzie, nie w smaku) i po chwili przebiłam sobie policzek. Nie wiedziałam jak to wyjąć, więc chciałam przepchnąć jakoś i w końcu zaczął wystawać po zewnętrznej stronie policzka. A tym czasem ktoś zrobił taki sam trick, tyle że o wiele sprawniej mu poszło, bo ja się bardzo męczyłam z wyjęciem. A gdy się udało, to tak krew prysnęła. Tak się lała, ale udało się nad nią zapanować.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sny
~Ally
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-04-2013 18:01
Wypowiem się tu po raz drugi, ponieważ ostatniej nocy miałam sen, który pobił wszystkie moje poprzednie sny. Otóż... zaczęło się niewinnie, wampir i jego rodzice się spotkali ( rzecz jasna ja byłam tam obecna ). Przywitali się, a później, w trakcie przytulania matka próbowała zabić syna. Nie udało jej się, więc rzuciła się na mnie, już miała mnie ugryźć, gdy... obudziłam się.
Tematyka dość dziwna, ale to pewnie dlatego, że naoglądałam się Zmierzchu przed snem.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sny
~Vivian
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-04-2013 19:47
Łał, ty to masz sny bloom1988, ja miałam długi sen.
Była sobota. Mój ulubiony dzień. Przetarłem oczy, spojrzałem na zegarek było wcześnie - Siódma. Nie chciało mi się wstawać, więc postanowiłam spać dalej...
Rzuciłem tylko okiem z łóżka w stronę okna, licząc na to, że może przez szparę w zasłonkach zobaczę, jaki wstaje dzień. Zasłonka jednak dziwnie się poruszyła, a za nią... stanęła moja znienawidzona pani od matematyki.
- Pani Dębicka? Tu? Jest sobota?! - zapytałam przerażony - Pani tu stała całą noc za zasłonką?!
Nauczycielka skinęła głową.
- Jak to ? Nachodzi pani człowieka w prywatnym domu ? To...to jest mój pokój. I wcale nie muszę dzisiaj odrabiać dziś lekcji, bo jest sobota. A tak w ogóle... zacząłem odrabiać już wczoraj. Już mi nie dużo zostało.
- Ale ja tu jestem po coś innego, nie przeszkadzaj sobie, śpij, ja tu tylko liczę wzory na twoich zasłonach.
- Wzory? Moja zasłonka jest w kwiaty, nie we wzory - spojrzałam i zdębiałam.
Moje zasłonki były pełne wzorów... matematycznych, na pola i obwody figur.
- Co pani zrobiła z tymi firankami? Mama się nie ucieszy - zaznaczyłem.
- Wiem, że piszesz ściągawki, więc postanowiłam cię naśladować i podarować ci ściągawkę nocną.
Nagle usłyszałem jakiś dziwny dźwięk, jakby dzwonek.
- Odlatuję - powiedziała pani Dębicka i wyleciała przez okno... na miotle.
Zawsze mówiłem, że jest wiedźmą ale nie o to, mi chodziło - pomyślałem.
Spojrzałem na zasłony. Niestety, wzory na pola i obwody nadal kuły mnie w oczy.
Znowu usłyszałem charakterystyczny dźwięk. Dzwonek ? Może ona znowu tu przyleci. O ni !
- Synku! - usłyszałem nad głową. - Wstawaj. Przecież jedziemy odwiedzić babcię. Budzik już dwa razy dzwonił.
- Budzik ? Babcia ? - poderwałem się z łóżka.
Stała przy mnie mama. Odruchowo spojrzałem na zasłony. Ozdabiały je nadal... piękne, czerwone róże.
Więc to był tylko sen?!
Od tej pory przestałam jednak na wszelki wypadek nazywać naszą matematyczkę wiedźmą. Nawet w myślach! A nuż ten sen by się nie powtórzył...
Wiem, że ten sen brzmi jak opowiadanie ale lubię pisać opowiadania, więc napisałam w tej formie.

Przed znakami interpunkcyjnymi nie stawiamy spacji!


(c) rossattiee

Edytowane przez Ally dnia 12-04-2013 18:15
47473110 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sny
~MagicalNelly
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-04-2013 20:32
Dziś miałam 3 dziwne sny.
Sen pierwszy.
Byłam z jakimiś znajomymi w parku. Zaczęła się wiosna. Rzucaliśmy owoce jaskółkom, które wracały z ciepłych krajów. Nagle jacyś nieznani mi chłopcy zaczęli rzucać swoje owoce w nas. Na tym sen się skończył.
Sen drugi (Winxowy).
Byłam na przerwie w mojej szkole. Winx, Trix i Tritannnus walczyli ze sobą (albo raczej bili się). Przyłączyłam się do nich. Byłam oczywiście po stronie Winx. W końcu Bloom powiedziała:Skończmy już z tym. Na te słowa całą klasą (we śnie moją klasą byli uczestnicy bójki) pobiegliśmy do sali, w której miała się odbyć lekcja przyrody. Usiadłam na swoim miejscu razem z Bloom, a Icy z Tritannusem lol.
Sen trzeci (Niczym z horroru dla fanek Barbie.)
Byłam na jakimś przyjęciu w pałacu. W sali balowej były usypane zaspy brokatowego pyłu. Zapytałam się mamy:Mamo, co to za zaspy? Mama odpowiedziała:To pozostałości Diamentowego Pałacu. (Tego z Barbie). Nie no, ludzie sproszkowali Diamentowy Pałac, wybudowali na jego miejscu mniej okazały zamek, a potem pozostałości tego DP postawili w sali balowej :hahahaha:!
PS.Skrót DP oznacza Diamentowy Pałac, jakby się ktoś nie domyślił.


Blog

Edytowane przez MagicalNelly dnia 20-04-2013 11:33
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sny
~jasemi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-04-2013 20:41
Dzisiaj miałam taki debilny sen, a mianowicie: weszłam na podwórko i nie mogłam się z niego wydostać. Gdy wzywałam straż, żeby pomogła mi się wydostać, furtka się otworzyła i zrobiłam z siebie błazna. Dobrze, że to był tylko sen.

Zmieniasz szyk zdania, przez to staje się mało czytelne i zapominasz o przecinkach. //Cat



Edytowane przez Cattie dnia 22-01-2015 16:37
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sny
~MagicalNelly
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-04-2013 19:08
Szpanerka z mojej klasy mnie prześladuje! Ratunku przestraszony!
A oto mój dzisiejszy sen. Szłam do babci, jak zawsze po szkole. Zaczęło robić się ciemno. Zobaczyłam jak Wiktoria (czyli ta klasowa szpanerka) wchodzi do POLO marketu, żeby coś sobie kupić. Zrobiło się jeszcze ciemniej, jak w nocy. Ani jedna latarnia się nie świeciła. Wiktoria wyszła. Widząc mnie, bojącą się pójść do babci, bo jest ciemno, zdenerwowała się. Wzięła mnie za rękę i poprowadziła przez chodnik, schody (babcia mieszka w bloku) i zapukała nawet do drzwi. Ale się upokorzyłam, dobrze, że to był tylko sen.


EDIT

Nietoperz wampir chce mnie porwać! Heeeelp!
Dzisiaj śniło mi się, że śpię u babci-nic nadzwyczajnego. Stałam przy otwartym oknie. Było już ciemno. Przy oknie, koło którego stał mój dziadek, latał nietoperz. Był dużym zwierzęciem. Dziadek powiedział: Nie podlecisz do mnie. Mówił to do nietoperza. ('Dziadka' okno było zamknięte.) W tym właśnie momencie patrzyłam do środka pomieszczenia. Jedną rękę miałam położoną na parapecie. Nietoperz położył swoją nogę na mojej dłoni, zaciskając na niej swoje szpony mocno i boleśnie, aż krew się lała. Wtedy spanikowałam i zaczęłam krzyczeć: Puść mnie! Puść mnie! I nagle się obudziłam. Dziwię się, że nie wydałam z siebie 'Aaaaaaa!!!'. Ale cóż, może nie każdy umie obudzić się z krzykiem. Ale najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że Trix boję się najbardziej na świecie. A to przy koszmarze z nietoperzem byłam taka wystraszona, że aż się obudziłam o trzeciej w nocy. Zaś o Trix mogę sobie śnić spokojnie, nie obudzę się.


Blog

Edytowane przez MagicalNelly dnia 21-04-2013 12:11
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:27:24 22.03.2024
W świecie 8 sezonu Winx, nie są potrzebne żadne używki, oni mają tam niezłą fazę i bez tego xD
~EmilyWinxClub0
16:26:02 22.03.2024
Co to za idiotyczny, może nawet trochę psychodeliczny komiks xD ludzie boją się dziwnych stukrotek, które ożywiły się bo Flora z Miele się przytuliły xD i po co tu Cosmix w ogóle
~EmilyWinxClub0
14:05:14 19.03.2024
Oczywiście z oczywistych powodów, ale po tym jak potraktowali i zniszczyli oryginalnego Winxa satysfakcja jest większa
~EmilyWinxClub0
14:03:23 19.03.2024
Miło widzieć jak Nickelodeon jest obecnie anulowany
^Flamli0
17:42:02 18.03.2024
Zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~February0
13:23:33 18.03.2024
Aż oczy odpoczywają jak patrzy się na taką okładkę!
~Misiekoslavsky0
12:50:31 16.03.2024
Nostalgicznie wygląda!
^Flamli1
12:14:21 16.03.2024
okładka nowego magazynu we włoszech
~EmilyWinxClub0
13:43:04 15.03.2024
I dlatego, że wszyscy nie cierpią kreski z 8 sezonu .. Do dziś nie wiem co im strzeliło do głowy, żeby tak wybielić Florę, Laylę i Stellę
~EmilyWinxClub0
11:59:53 15.03.2024
Przynajmniej w komiksach Winx i Trix mogą nosić swoje kuse stroje jeszcze, tylko nie wiadomo w jakim czasie się to wszystko rozgrywa, więc pewnie jest to robione ze względu na reboot z akcją gdzieś na początku luźną
~EmilyWinxClub0
11:58:16 15.03.2024
Komiksy ze starą kreską są lepsze dla oka i może byłyby fajne gdyby miały więcej stron
^Flamli0
19:29:29 14.03.2024
Spróbuj wchodząc dokładnie tak: https://winxblogger.pl/
~Stellka0
18:45:17 14.03.2024
Zgłaszam problem techniczny. W przeglądarce mobilnej Safari nie wysyłają się wiadomości na SB smutny
^Flamli0
18:08:59 14.03.2024
zapraszamy na kolejny komiks ze "starą" grafiką po 8 sezonie :> KLIK
~Vixen0
5:32:49 14.03.2024
:p
~Vixen0
5:32:44 14.03.2024
Ale i tak nie mam punktów za tamty rok
~Vixen0
5:32:16 14.03.2024
XD kawa mnie nie budzi I źle widziało się na oczy
~Vixen0
5:31:42 14.03.2024
Dobra jednak dopiero za miesiąc ze
~Vixen0
5:31:04 14.03.2024
Wczoraj wybił mi kolejny rok na wb. Mogę prosić o punkty?
~Vixen0
19:35:19 13.03.2024
:pony:
~Vixen0
19:35:10 13.03.2024
WB życiem
*Lunaris0
16:45:44 13.03.2024
Prawie tak samo jak wtedy, gdy dowiedziałam się, że gen alpha tworzy swoje pierwsze memy
*Lunaris0
16:41:57 13.03.2024
ngl, poczułam się staro
*Lunaris0
16:41:48 13.03.2024
Jakim cudem 2015 był już 9 lat temu o.o
~February0
15:41:02 13.03.2024
Ej ja nie miałam na myśli nic negatywnego że to post sprzed 9 lat, strona żyje i ma się dobrze, chciałam ożywić shoutbox ;/
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.